Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 16 sierpnia 2018

3 Liga grupa 3 - opolska/śląska/dolnośląska/lubuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pniówek Pawłowice Śl.266-22-0-01-0-01-0-0
2Ślęza Wrocław246-31-1-00-0-01-1-0
3Rekord Bielsko-Biała243-01-1-01-1-00-0-0
4Gwarek Tarnowskie Góry243-11-1-00-1-01-0-0
5Ruch Radzionków245-41-1-01-0-00-1-0
6Ruch Zdzieszowice244-31-1-00-1-01-0-0
7Piast Żmigród243-21-1-00-1-01-0-0
8Zagłębie II Lubin235-41-0-11-0-00-0-1
9Miedź II Legnica234-41-0-11-0-00-0-1
10Stal Brzeg233-31-0-10-0-11-0-0
11Górnik Polkowice232-21-0-11-0-00-0-1
12MKS Kluczbork222-20-2-00-1-00-1-0
13Stilon Gorzów Wlkp.212-30-1-10-0-10-1-0
14Warta Gorzów Wlkp.211-20-1-10-1-00-0-1
15Agroplon Głuszyna211-30-1-10-0-10-1-0
16FotoHigiena Gać212-50-1-10-0-10-1-0
17Lechia Dzierżoniów203-60-0-20-0-10-0-1
18Górnik II Zabrze201-70-0-20-0-10-0-1
SO/11/08 17:00
Górnik I.
1-4
Ślęza W.
SO/11/08 17:00
Stal B.
1-2
Ruch Z.
SO/11/08 17:00
Miedź I.
1-0
Górnik P.
SO/11/08 17:00
Gwarek T.
1-1
Ruch R.
SO/11/08 17:00
Stilon G.
1-2
Piast Ż.
SO/11/08 17:00
Pniówek P.
1-0
Warta G.
SO/11/08 17:00
Rekord B.
0-0
FotoHigiena G.
SO/11/08 19:00
MKS K.
1-1
Agroplon G.
ND/12/08 12:00
Zagłębie I.
4-2
Lechia D.
SO/18/08 17:00
FotoHigiena G.
-
Górnik I.
SO/18/08 17:00
Piast Ż.
-
Pniówek P.
SO/18/08 17:00
Agroplon G.
-
Stilon G.
SO/18/08 17:00
Ruch R.
-
MKS K.
SO/18/08 17:00
Lechia D.
-
Miedź I.
SO/18/08 17:00
Ruch R.
-
Zagłębie I.
SO/18/08 17:00
Ślęza W.
-
Stal B.
SO/18/08 18:00
Warta G.
-
Rekord B.
SO/18/08 18:00
Górnik P.
-
Gwarek T.
1 kolejka
PT/03/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

Nowak 67, Damrat 74
2-2

Ślęza Wrocław

Lewkot 45, Traczyk 55
SO/04/08 14:00

Agroplon Głuszyna

0-2

Gwarek Tarnowskie Góry

Dzido 17, Jarka 79
SO/04/08 15:00

Rekord Bielsko-Biała

Wróbel 16, Ogrocki 52, Hilbrycht 77
3-0

Górnik II Zabrze

SO/04/08 17:00

FotoHigiena Gać

Wejrowski 14 (k), Kubacki 73
2-5

Pniówek Pawłowice Śl.

Grochowski 19 (s), Bodziony 54, 61, Adamek 66, 69
SO/04/08 17:00

Warta Gorzów Wlkp.

Żeliszewski 70
1-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Okuszko 54
SO/04/08 17:00

Piast Żmigród

Rusiecki 86
1-1

MKS Kluczbork

Gierak 33
SO/04/08 17:00

Ruch Radzionków

Wojsyk 28, 41, 69, Zieliński 31 (s)
4-3

Miedź II Legnica

Zatwarnicki 50, 79, Makuch 74
SO/04/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

Tomkiewicz 6
1-2

Stal Brzeg

Stępień 68, 69
SO/04/08 18:00

Górnik Polkowice

Azikiewicz 32 (k), Osiadły 85
2-1

Zagłębie II Lubin

Balić 49 (k)
2 kolejka
SO/11/08 17:00

Górnik II Zabrze

Urynowicz 11
1-4

Ślęza Wrocław

Olejniczak 38, Matusik 45 (k), Stempin 80, 86
SO/11/08 17:00

Stal Brzeg

Gajda 67
1-2

Ruch Zdzieszowice

Czapliński 12, Bachor 28
SO/11/08 17:00

Miedź II Legnica

Zatwarnicki 76
1-0

Górnik Polkowice

SO/11/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Chrabąszcz 1
1-1

Ruch Radzionków

Wojsyk 90
SO/11/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Taranenko 68
1-2

Piast Żmigród

Jaros 49 (k), 53
SO/11/08 17:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Adamek 41
1-0

Warta Gorzów Wlkp.

SO/11/08 17:00

Rekord Bielsko-Biała

0-0

FotoHigiena Gać

SO/11/08 19:00

MKS Kluczbork

Makowski 30
1-1

Agroplon Głuszyna

Sobczyński 61
ND/12/08 12:00

Zagłębie II Lubin

Pakulski 11, 44, Chodyna 12, Gołębiowski 90
4-2

Lechia Dzierżoniów

Borowy 17, Buryło 70 (k)
3 kolejka
SO/18/08 17:00

FotoHigiena Gać

-

Górnik II Zabrze

SO/18/08 17:00

Piast Żmigród

-

Pniówek Pawłowice Śl.

SO/18/08 17:00

Agroplon Głuszyna

-

Stilon Gorzów Wlkp.

SO/18/08 17:00

Ruch Radzionków

-

MKS Kluczbork

SO/18/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

-

Miedź II Legnica

SO/18/08 17:00

Ruch Radzionków

-

Zagłębie II Lubin

SO/18/08 17:00

Ślęza Wrocław

-

Stal Brzeg

SO/18/08 18:00

Warta Gorzów Wlkp.

-

Rekord Bielsko-Biała

SO/18/08 18:00

Górnik Polkowice

-

Gwarek Tarnowskie Góry

4 kolejka
- -

Zagłębie II Lubin

-

Ślęza Wrocław

- -

Miedź II Legnica

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Lechia Dzierżoniów

- -

MKS Kluczbork

-

Górnik Polkowice

- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

Ruch Radzionków

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

Agroplon Głuszyna

- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Piast Żmigród

- -

FotoHigiena Gać

-

Warta Gorzów Wlkp.

SO/25/08 17:00

Górnik II Zabrze

-

Stal Brzeg

5 kolejka
- -

Piast Żmigród

-

FotoHigiena Gać

- -

Agroplon Głuszyna

-

Rekord Bielsko-Biała

- -

Ruch Radzionków

-

Pniówek Pawłowice Śl.

- -

Górnik Polkowice

-

Stilon Gorzów Wlkp.

- -

Lechia Dzierżoniów

-

MKS Kluczbork

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Gwarek Tarnowskie Góry

- -

Ślęza Wrocław

-

Miedź II Legnica

- -

Stal Brzeg

-

Zagłębie II Lubin

ŚR/29/08 00:00

Warta Gorzów Wlkp.

-

Górnik II Zabrze

6 kolejka
- -

Miedź II Legnica

-

Stal Brzeg

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Ślęza Wrocław

- -

MKS Kluczbork

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

Górnik Polkowice

- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Ruch Radzionków

- -

FotoHigiena Gać

-

Agroplon Głuszyna

- -

Warta Gorzów Wlkp.

-

Piast Żmigród

SO/01/09 00:00

Górnik II Zabrze

-

Zagłębie II Lubin

7 kolejka
- -

Agroplon Głuszyna

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

Ruch Radzionków

-

FotoHigiena Gać

- -

Górnik Polkowice

-

Rekord Bielsko-Biała

- -

Lechia Dzierżoniów

-

Pniówek Pawłowice Śl.

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Stilon Gorzów Wlkp.

- -

Ślęza Wrocław

-

MKS Kluczbork

- -

Stal Brzeg

-

Gwarek Tarnowskie Góry

- -

Zagłębie II Lubin

-

Miedź II Legnica

SO/08/09 00:00

Piast Żmigród

-

Górnik II Zabrze

8 kolejka
- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Zagłębie II Lubin

- -

MKS Kluczbork

-

Stal Brzeg

- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

Ślęza Wrocław

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

Ruch Radzionków

- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Lechia Dzierżoniów

- -

FotoHigiena Gać

-

Górnik Polkowice

- -

Warta Gorzów Wlkp.

-

Ruch Radzionków

- -

Piast Żmigród

-

Agroplon Głuszyna

SO/15/09 00:00

Górnik II Zabrze

-

Miedź II Legnica

9 kolejka
- -

Ruch Radzionków

-

Piast Żmigród

- -

Górnik Polkowice

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

Lechia Dzierżoniów

-

FotoHigiena Gać

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Rekord Bielsko-Biała

- -

Ślęza Wrocław

-

Pniówek Pawłowice Śl.

- -

Stal Brzeg

-

Stilon Gorzów Wlkp.

- -

Zagłębie II Lubin

-

MKS Kluczbork

- -

Miedź II Legnica

-

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/22/09 00:00

Agroplon Głuszyna

-

Górnik II Zabrze

10 kolejka
- -

MKS Kluczbork

-

Miedź II Legnica

- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

Zagłębie II Lubin

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

Stal Brzeg

- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Ślęza Wrocław

- -

FotoHigiena Gać

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Warta Gorzów Wlkp.

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Piast Żmigród

-

Górnik Polkowice

- -

Agroplon Głuszyna

-

Ruch Radzionków

SO/29/09 00:00

Górnik II Zabrze

-

Gwarek Tarnowskie Góry

11 kolejka
- -

Górnik Polkowice

-

Agroplon Głuszyna

- -

Lechia Dzierżoniów

-

Piast Żmigród

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

Ślęza Wrocław

-

FotoHigiena Gać

- -

Stal Brzeg

-

Rekord Bielsko-Biała

- -

Zagłębie II Lubin

-

Pniówek Pawłowice Śl.

- -

Miedź II Legnica

-

Stilon Gorzów Wlkp.

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

MKS Kluczbork

SO/06/10 00:00

Ruch Radzionków

-

Górnik II Zabrze

12 kolejka
- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

Gwarek Tarnowskie Góry

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

Miedź II Legnica

- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Zagłębie II Lubin

- -

FotoHigiena Gać

-

Stal Brzeg

- -

Warta Gorzów Wlkp.

-

Ślęza Wrocław

- -

Piast Żmigród

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Agroplon Głuszyna

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Ruch Radzionków

-

Górnik Polkowice

SO/20/10 00:00

Górnik II Zabrze

-

MKS Kluczbork

13 kolejka
- -

Lechia Dzierżoniów

-

Ruch Radzionków

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Agroplon Głuszyna

- -

Ślęza Wrocław

-

Piast Żmigród

- -

Stal Brzeg

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

Zagłębie II Lubin

-

FotoHigiena Gać

- -

Miedź II Legnica

-

Rekord Bielsko-Biała

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Pniówek Pawłowice Śl.

- -

MKS Kluczbork

-

Stilon Gorzów Wlkp.

SO/27/10 00:00

Górnik Polkowice

-

Górnik II Zabrze

14 kolejka
- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

MKS Kluczbork

- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Gwarek Tarnowskie Góry

- -

FotoHigiena Gać

-

Miedź II Legnica

- -

Warta Gorzów Wlkp.

-

Zagłębie II Lubin

- -

Piast Żmigród

-

Stal Brzeg

- -

Agroplon Głuszyna

-

Ślęza Wrocław

- -

Ruch Radzionków

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Górnik Polkowice

-

Lechia Dzierżoniów

SO/03/11 00:00

Górnik II Zabrze

-

Stilon Gorzów Wlkp.

15 kolejka
- -

Ruch Zdzieszowice

-

Górnik Polkowice

- -

Ślęza Wrocław

-

Ruch Radzionków

- -

Stal Brzeg

-

Agroplon Głuszyna

- -

Zagłębie II Lubin

-

Piast Żmigród

- -

Miedź II Legnica

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

FotoHigiena Gać

- -

MKS Kluczbork

-

Rekord Bielsko-Biała

- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

Pniówek Pawłowice Śl.

SO/10/11 00:00

Lechia Dzierżoniów

-

Górnik II Zabrze

16 kolejka
- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Stilon Gorzów Wlkp.

- -

FotoHigiena Gać

-

MKS Kluczbork

- -

Warta Gorzów Wlkp.

-

Gwarek Tarnowskie Góry

- -

Piast Żmigród

-

Miedź II Legnica

- -

Agroplon Głuszyna

-

Zagłębie II Lubin

- -

Ruch Radzionków

-

Stal Brzeg

- -

Górnik Polkowice

-

Ślęza Wrocław

- -

Lechia Dzierżoniów

-

Ruch Zdzieszowice

SO/17/11 00:00

Górnik II Zabrze

-

Pniówek Pawłowice Śl.

17 kolejka
- -

Ślęza Wrocław

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Stal Brzeg

-

Górnik Polkowice

- -

Zagłębie II Lubin

-

Ruch Radzionków

- -

Miedź II Legnica

-

Agroplon Głuszyna

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Piast Żmigród

- -

MKS Kluczbork

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

FotoHigiena Gać

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

Rekord Bielsko-Biała

SO/24/11 00:00

Ruch Zdzieszowice

-

Górnik II Zabrze

18 kolejka
- -

Górnik II Zabrze

-

Rekord Bielsko-Biała

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

FotoHigiena Gać

- -

Stilon Gorzów Wlkp.

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

MKS Kluczbork

-

Piast Żmigród

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Agroplon Głuszyna

- -

Miedź II Legnica

-

Ruch Radzionków

- -

Zagłębie II Lubin

-

Górnik Polkowice

- -

Stal Brzeg

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Ślęza Wrocław

-

Ruch Zdzieszowice

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 nSport+ Zagłębie L. - Jagiellonia (powt.)
20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)