Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 25 listopada 2017

3 Liga grupa 3 - opolska/śląska/dolnośląska/lubuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Skra Częstochowa173624-610-6-19-1-01-5-1
2Stal Brzeg173342-2511-0-68-0-13-0-5
3Ślęza Wrocław173336-2810-3-45-1-15-2-3
4Gwarek Tarnowskie Góry173128-219-4-46-1-23-3-2
5Stilon Gorzów Wlkp.172836-268-4-55-2-23-2-3
6KS Polkowice172729-268-3-65-0-33-3-3
7Lechia Dzierżoniów172628-248-2-74-2-24-0-5
8Górnik II Zabrze172536-318-1-85-0-33-1-5
9BKS Stal Bielsko-Biała172420-207-3-75-1-22-2-5
10Rekord Bielsko-Biała172229-296-4-72-2-44-2-3
11Pniówek Pawłowice Śl.172223-306-4-73-3-23-1-5
12Ruch Zdzieszowice172027-285-5-73-3-22-2-5
13Piast Żmigród172023-266-2-93-2-43-0-5
14Zagłębie II Lubin172025-316-2-94-1-42-1-5
15Miedź II Legnica172019-296-2-95-1-21-1-7
16Unia Turza Śląska161822-275-3-82-3-33-0-5
17Falubaz Zielona Góra171821-304-6-72-4-32-2-4
18Polonia Głubczyce16617-482-0-141-0-81-0-6
SO/18/11 13:30
Lechia D.
1-2
Piast Ż.
SO/18/11 14:00
Polonia G.
1-5
Ruch Z.
SO/18/11 14:00
Rekord B.
1-2
Unia T.
SO/18/11 14:00
Pniówek P.
2-1
Falubaz Z.
SO/18/11 15:00
Miedź I.
2-1
Stilon G.
SO/18/11 16:00
KS P.
2-3
Ślęza W.
ND/19/11 13:00
BKS S.
0-0
Skra C.
ND/19/11 13:00
Górnik I.
3-1
Gwarek T.
ND/19/11 14:00
Stal B.
1-2
Zagłębie I.
- -
Ślęza W.
-
Stal B.
- -
Ruch Z.
-
Falubaz Z.
- -
Pniówek P.
-
Gwarek T.
- -
Górnik I.
-
Piast Ż.
- -
Lechia D.
-
Zagłębie I.
- -
KS P.
-
Unia T.
- -
Rekord B.
-
Stilon G.
- -
Miedź I.
-
Skra C.
- -
BKS S.
-
Polonia G.
Strzelcy
13 Jarka (Gwarek)
12 Firlej (Ślęza)
10 Buryło (Lechia)
10 Lasik (Górnik II)
10 Nowacki (Stal)
9 Hanzel (Unia)
8 Lipiński (Stal)
8 Niedojad (Lechia)
8 Rumin (Skra)
1 kolejka
SO/05/08 17:00

Falubaz Zielona Góra

Zawistowski 84
1-0

Ruch Zdzieszowice

SO/05/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Dzido 13
1-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Adamek 16 (k)
SO/05/08 17:00

Piast Żmigród

Celuch 54
1-3

Górnik II Zabrze

Lasik 11, Wajsak 65, Urynowicz 81 (k)
SO/05/08 17:00

Skra Częstochowa

Nowak 18, Rumin 45, Woldan 48, Kowalski 84
4-0

Miedź II Legnica

SO/05/08 17:00

Polonia Głubczyce

Jamuła 56 (k)
1-2

BKS Stal Bielsko-Biała

Czaicki 33 (k), Wróbel 90
SO/05/08 17:00

Stal Brzeg

Bronisławski 19, Kolanko 45, Jurek 45, Lipiński 49, 51, 58
6-0

Ślęza Wrocław

ND/06/08 12:00

Zagłębie II Lubin

Mazek 43, Vlasko 65
2-1

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 1
ND/06/08 17:00

Unia Turza Śląska

Musiolik 54
1-3

KS Polkowice

Bancewicz 26 (k), Magdziak 68, Szuszkiewicz 90
ND/06/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Drame 55
1-3

Rekord Bielsko-Biała

Profic 5, Czernek 28, Ogrocki 34
2 kolejka
SO/12/08 15:00

Miedź II Legnica

Gardzielewicz 14, Januszek 32
2-0

Polonia Głubczyce

SO/12/08 16:00

Falubaz Zielona Góra

Mycan 34
1-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 24 (k)
SO/12/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

0-1

BKS Stal Bielsko-Biała

Caputa 76
SO/12/08 17:00

Rekord Bielsko-Biała

0-0

Skra Częstochowa

SO/12/08 17:00

Stal Brzeg

Lipiński 57, Nowacki 68
2-0

Unia Turza Śląska

SO/12/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 24
1-0

Ślęza Wrocław

SO/12/08 17:00

Górnik II Zabrze

Lasik 45, 61, 90
3-0

Zagłębie II Lubin

SO/12/08 17:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Szatkowski 5
1-0

Piast Żmigród

SO/12/08 18:00

KS Polkowice

Bancewicz 13 (k), 42 (k), Szuszkiewicz 16, Surożyński 90
4-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Maliszewski 19 (k), Zakrzewski 86
3 kolejka
WT/15/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

0-2

Ruch Zdzieszowice

Sotor 63, Czajkowski 86
WT/15/08 17:00

Piast Żmigród

Pilarski 43, Trzepacz 67, Celuch 76
3-0

Falubaz Zielona Góra

WT/15/08 17:00

Zagłębie II Lubin

Gołębiewski 14, Andrzejczak 20, Żyra 24
3-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Glenc 30
WT/15/08 17:00

Górnik II Zabrze

0-2

Ślęza Wrocław

Kluzek 7, Jakóbczyk 43
WT/15/08 17:00

Unia Turza Śląska

Dudała 87
1-2

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 38, Buryło 43
WT/15/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 7, 25, 29
3-2

Stal Brzeg

Zalewski 23, Nowacki 69 (k)
WT/15/08 17:00

Polonia Głubczyce

Bojdys 43 (s)
1-2

Rekord Bielsko-Biała

Nagi 24, Profic 38
WT/15/08 17:00

BKS Stal Bielsko-Biała

Sobala 40, Czaicki 72 (k)
2-0

Miedź II Legnica

WT/15/08 18:00

Skra Częstochowa

Woldan 24 (k), Ogłaza 50, Mastalerz 81
3-2

KS Polkowice

Szuszkiewicz 14, Bancewicz 38
4 kolejka
SO/19/08 13:00

Górnik II Zabrze

Lasik 14, Szeweluchin 25, Ledecky 66
3-1

Unia Turza Śląska

Gładkowski 70
SO/19/08 14:00

Stal Brzeg

Nowacki 37 (k)
1-0

Skra Częstochowa

SO/19/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

Zapotoczny 15, Sotor 35
2-1

Miedź II Legnica

Sumraj 64
SO/19/08 17:00

Rekord Bielsko-Biała

Nagi 85
1-0

BKS Stal Bielsko-Biała

SO/19/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 35
1-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Drame 44, Maliszewski 83 (k)
SO/19/08 17:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Szatkowski 46, 77 (k), Glenc 56
3-3

Ślęza Wrocław

Matusik 11, 30, Firlej 69
SO/19/08 17:00

Falubaz Zielona Góra

0-1

Zagłębie II Lubin

Gołębiowski 40
SO/19/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Cymerys 15, Sikora 45
2-0

Piast Żmigród

SO/19/08 18:00

KS Polkowice

Nowacki 8, Fryzowicz 39, Wojciechowski 82
3-1

Polonia Głubczyce

Bawoł 14
5 kolejka
SO/26/08 13:00

Ślęza Wrocław

Mańkowski 2, Droszczak 20 (s), Jakóbczyk 37, Firlej 76, 84, Repski 83
6-2

Falubaz Zielona Góra

Babij 8 (k), 45 (k)
SO/26/08 15:00

Zagłębie II Lubin

Chodyna 73
1-2

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 28 (k), 69
SO/26/08 15:00

Miedź II Legnica

Krauz 77, Piechowiak 88
2-1

Rekord Bielsko-Biała

Ogrocki 9
SO/26/08 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Zakrzewski 28, 87, Świtaj 38, Flis 90
4-2

Górnik II Zabrze

Arcon 20, Lasik 28
SO/26/08 17:00

Piast Żmigród

Bzdęga 2
1-0

Ruch Zdzieszowice

SO/26/08 17:00

Polonia Głubczyce

Bawoł 38, 80
2-4

Stal Brzeg

Zalewski 16, Nowacki 42, Gajda 50, Bronisławski 88
SO/26/08 17:00

BKS Stal Bielsko-Biała

0-1

KS Polkowice

Szuszkiewicz 73
SO/26/08 18:00

Skra Częstochowa

Rumin 5, 89, Barski 78 (s)
3-1

Lechia Dzierżoniów

Borowy 58
ND/27/08 17:00

Unia Turza Śląska

0-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Lalko 29
6 kolejka
CZ/31/08 18:00

Skra Częstochowa

Niedbała 6, Rumin 40 (k), 46, 73, Kowalczyk 89
5-1

Górnik II Zabrze

Kiklaisz 51
SO/02/09 14:00

Stal Brzeg

Sikorski 59, Kulczycki 90
2-1

BKS Stal Bielsko-Biała

Karcz 81
SO/02/09 16:00

Ruch Zdzieszowice

Czapliński 68, Sotor 76
2-2

Rekord Bielsko-Biała

Solórzano 8, Sobik 47
SO/02/09 16:00

Lechia Dzierżoniów

Buryło 38, 74, Niedojad 44 (k), Domaradzki 87
4-1

Polonia Głubczyce

Pawlus 21
SO/02/09 16:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Antończak 90
1-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 38
SO/02/09 16:00

Falubaz Zielona Góra

Małecki 9
1-3

Unia Turza Śląska

Pawlusiński 66, Hanzel 79, 88
SO/02/09 16:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 52, Pączko 54, Pach 90 (k)
3-0

Ślęza Wrocław

SO/02/09 17:00

KS Polkowice

Bancewicz 39, Szuszkiewicz 77
2-0

Miedź II Legnica

ŚR/13/09 17:00

Piast Żmigród

Stachowiak 3
1-1

Zagłębie II Lubin

Korytek 23 (s)
7 kolejka
SO/09/09 13:00

Ślęza Wrocław

0-4

Piast Żmigród

Bobkiewicz 16, 72, Jaros 32, Bzdęga 84
SO/09/09 15:00

Zagłębie II Lubin

Buksa 28
1-1

Ruch Zdzieszowice

Czapliński 78
SO/09/09 15:00

Miedź II Legnica

0-1

Stal Brzeg

Szymkowiak 76
SO/09/09 16:00

Polonia Głubczyce

0-1

Górnik II Zabrze

Bartczuk 90
SO/09/09 16:00

BKS Stal Bielsko-Biała

Bezak 55, Pietkiewicz 70 (s)
2-1

Lechia Dzierżoniów

Szydziak 67
SO/09/09 18:00

Skra Częstochowa

Niedbała 23
1-0

Pniówek Pawłowice Śl.

ND/10/09 12:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Drame 69
1-1

Falubaz Zielona Góra

Kobusiński 58
ND/10/09 14:00

Rekord Bielsko-Biała

Szędzielarz 61 (k)
1-1

KS Polkowice

Szuszkiewicz 16
ND/10/09 16:00

Unia Turza Śląska

Hanzel 55 (k), 75
2-2

Gwarek Tarnowskie Góry

Urbainczyk 1, Adrian Sikora 82
8 kolejka
SO/16/09 12:00

Zagłębie II Lubin

0-2

Ślęza Wrocław

Traczyk 17, Molski 82
SO/16/09 14:00

Stal Brzeg

Nowacki 8, Szymkowiak 25, 41
3-2

Rekord Bielsko-Biała

Rucki 28, Solórzano 54
SO/16/09 16:00

Ruch Zdzieszowice

Wieczorek 20
1-1

KS Polkowice

Kostrzycki 32 (s)
SO/16/09 16:00

Pniówek Pawłowice Śl.

0-2

Polonia Głubczyce

Bawoł 62, 90
SO/16/09 16:00

Falubaz Zielona Góra

0-0

Skra Częstochowa

SO/16/09 16:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 45 (k)
1-0

Stilon Gorzów Wlkp.

SO/16/09 16:00

Piast Żmigród

Trzepacz 43, Korytek 90
2-3

Unia Turza Śląska

Musiolik 28, Korytek 69 (s), Domin 86
SO/16/09 16:30

Lechia Dzierżoniów

Korkuś 90
1-1

Miedź II Legnica

Poręba 85
ND/17/09 13:00

Górnik II Zabrze

3-0
(wo)

BKS Stal Bielsko-Biała

9 kolejka
SO/23/09 13:00

Polonia Głubczyce

Bawoł 74
1-5

Falubaz Zielona Góra

Małecki 12, Kobusiński 15, 30, 59, Ostrowski 72
SO/23/09 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Zakrzewski 36, Ogrodowski 50, Pilarski 54 (s), Kaczmarczyk 60, Świtaj 62, Ouedraogo 66
6-3

Piast Żmigród

Fedyna 17, Jaros 33, Kohut 57
SO/23/09 17:00

KS Polkowice

Azikiewicz 24, Piotrowski 37 (k), 40 (k)
3-2

Stal Brzeg

Bronisławski 50, Lipiński 70
ND/24/09 12:00

Ślęza Wrocław

Firlej 64, Bohdanowicz 74, Małecki 81
3-2

Ruch Zdzieszowice

Weremko 29, Wieczorek 77
ND/24/09 13:00

Miedź II Legnica

Zatwarnicki 26, Karwot 44 (s), Krauz 45
3-2

Górnik II Zabrze

Arcon 16, Urynowicz 60
ŚR/11/10 15:00

BKS Stal Bielsko-Biała

Sobala 23, 46, Radomski 37
3-0

Pniówek Pawłowice Śl.

ŚR/18/10 15:00

Rekord Bielsko-Biała

Sobik 14
1-2

Lechia Dzierżoniów

Buryło 74 (k), 89 (k)
ŚR/18/10 18:00

Skra Częstochowa

0-0

Gwarek Tarnowskie Góry

ŚR/25/10 16:00

Unia Turza Śląska

Hanzel 4, 24, Musiolik 11, 80
4-2

Zagłębie II Lubin

Żyra 15, Andrzejczak 59
10 kolejka
SO/30/09 13:00

Ślęza Wrocław

Firlej 51 (k), Jakóbczyk 62, Kluzek 87
3-0

Unia Turza Śląska

SO/30/09 16:00

Ruch Zdzieszowice

Czapliński 58
1-0

Stal Brzeg

SO/30/09 16:00

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 21
1-0

KS Polkowice

SO/30/09 16:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Szatkowski 26, 45, Szczyrba 33
3-2

Miedź II Legnica

Bartkowiak 4, Krauz 13
SO/30/09 16:00

Falubaz Zielona Góra

Ekwueme 33, Babij 75
2-2

BKS Stal Bielsko-Biała

Jarnot 45, 52
SO/30/09 16:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 24, 71 (k)
2-0

Polonia Głubczyce

SO/30/09 16:00

Piast Żmigród

0-1

Skra Częstochowa

Mastalerz 84
ND/01/10 12:00

Górnik II Zabrze

Kamiński 88
1-2

Rekord Bielsko-Biała

Hilbrycht 3, Bojdys 38
ND/01/10 12:00

Zagłębie II Lubin

0-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 17
11 kolejka
SO/07/10 13:00

Polonia Głubczyce

Grek 68, Bawoł 90
2-1

Piast Żmigród

Celuch 19 (k)
SO/07/10 13:00

Rekord Bielsko-Biała

Nagi 83 (k)
1-4

Pniówek Pawłowice Śl.

Lalko 25, Adamek 41, Szatkowski 57, 70 (k)
SO/07/10 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Błajewski 45
1-2

Ślęza Wrocław

Kluzek 28, Traczyk 88
SO/07/10 15:00

BKS Stal Bielsko-Biała

Jarnot 13, Czaicki 50 (k)
2-3

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 28, Fonfara 63, Pączko 88
SO/07/10 15:00

Miedź II Legnica

0-2

Falubaz Zielona Góra

Mycan 4, Babij 9 (k)
SO/07/10 15:00

Stal Brzeg

Nowacki 23, Sikorski 45, Korkuś 84 (s)
3-1

Lechia Dzierżoniów

Buryło 29 (k)
SO/07/10 16:00

KS Polkowice

Piotrowski 49
1-6

Górnik II Zabrze

Ledecky 13, 40, 53, Urynowicz 34, 56, Lasik 85
SO/07/10 17:00

Skra Częstochowa

Mastalerz 85
1-0

Zagłębie II Lubin

ND/08/10 15:00

Unia Turza Śląska

Pawlusiński 8
1-1

Ruch Zdzieszowice

Polak 13
12 kolejka
SO/14/10 13:00

Falubaz Zielona Góra

Babij 90
1-1

Rekord Bielsko-Biała

Sobik 70
SO/14/10 13:00

Zagłębie II Lubin

Dudziak 41, Andrzejczak 45, 48, Spychała 57, Pakulski 66, Gołębiowski 79, Żyra 87 (k)
7-2

Polonia Głubczyce

Broniewicz 3, Jamuła 71
SO/14/10 13:00

Ślęza Wrocław

Firlej 33
1-1

Skra Częstochowa

Nocoń 90 (k)
SO/14/10 15:00

Ruch Zdzieszowice

Wanat 6, 87, Czajkowski 83
3-4

Lechia Dzierżoniów

Buryło 11 (k), Szydziak 29, Barski 73, Pietkiewicz 76
SO/14/10 15:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Wadas 7
1-1

KS Polkowice

Magdziak 54
SO/14/10 15:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 35 (k), 75
2-0

Miedź II Legnica

SO/14/10 15:00

Piast Żmigród

0-0

BKS Stal Bielsko-Biała

ND/15/10 13:00

Górnik II Zabrze

Kiklaisz 55, Arcon 57, Przybylski 64
3-1

Stal Brzeg

Bronisławski 29
ND/15/10 15:00

Unia Turza Śląska

Hanzel 65
1-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Rymar 60
13 kolejka
SO/21/10 13:00

BKS Stal Bielsko-Biała

Sobala 55, Czaicki 90
2-0

Zagłębie II Lubin

SO/21/10 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Ogrodowski 55, Świtaj 58, 80, Bachor 68
4-1

Ruch Zdzieszowice

Rudnik 46
SO/21/10 15:00

Polonia Głubczyce

Grek 67, Lenartowicz 74
2-5

Ślęza Wrocław

Kluzek 9 (k), Firlej 14, 34, Stempin 86, Jarczak 90
SO/21/10 15:00

Rekord Bielsko-Biała

Szędzielarz 59 (k), Kubica 90
2-3

Gwarek Tarnowskie Góry

Fonfara 34, Pach 56, Pączko 61
SO/21/10 15:00

Stal Brzeg

Żmuda 2, Nowacki 33, Lipiński 53, Szymkowiak 86, Bronisławski 90
5-2

Pniówek Pawłowice Śl.

Szary 66, Herasimow 71
SO/21/10 15:30

Lechia Dzierżoniów

Borowy 10, Niedojad 16, Buryło 67
3-0

Górnik II Zabrze

SO/21/10 16:00

KS Polkowice

Surożyński 20, Bancewicz 52, Galas 84
3-0

Falubaz Zielona Góra

SO/21/10 17:00

Skra Częstochowa

Niedbała 39
1-0

Unia Turza Śląska

ND/22/10 13:00

Miedź II Legnica

Zatwarnicki 14, Stasiak 74
2-1

Piast Żmigród

Trzepacz 87
14 kolejka
SO/28/10 12:00

Zagłębie II Lubin

Andrzejczak 45 (k)
1-3

Miedź II Legnica

Poręba 6 (k), Krauz 13, Piechowiak 77
SO/28/10 13:00

Falubaz Zielona Góra

Mycan 43
1-4

Stal Brzeg

Szymkowiak 35, 62, Bronisławski 45, Nowacki 80
SO/28/10 14:00

Ruch Zdzieszowice

Czapliński 13, Rudnik 44, Polak 87
3-3

Górnik II Zabrze

Lasik 36, 68, Urynowicz 80
SO/28/10 14:00

Pniówek Pawłowice Śl.

0-2

Lechia Dzierżoniów

Słonecki 58, Niedojad 77
SO/28/10 14:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Cymerys 78
1-2

KS Polkowice

Nowacki 62, Karmelita 90
SO/28/10 14:00

Piast Żmigród

Celuch 4 (k)
1-3

Rekord Bielsko-Biała

Sobik 19, Szędzielarz 47 (k), Hałat 60
SO/28/10 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

0-0

Skra Częstochowa

ND/29/10 14:00

Ślęza Wrocław

Firlej 5, 18
2-0

BKS Stal Bielsko-Biała

SO/25/11 13:00

Unia Turza Śląska

-

Polonia Głubczyce

15 kolejka
SO/04/11 13:00

Miedź II Legnica

Stasiak 18
1-1

Ślęza Wrocław

Molski 67
SO/04/11 14:00

Polonia Głubczyce

Grek 73
1-4

Stilon Gorzów Wlkp.

Zakrzewski 31, 77, Pawłowski 57, Błajewski 84
SO/04/11 14:00

BKS Stal Bielsko-Biała

Jarnot 2, Czekański 83
2-0

Unia Turza Śląska

SO/04/11 14:00

Rekord Bielsko-Biała

Sobik 2, Szędzielarz 13 (k), Oko 22 (s), Hilbrycht 64, Ogrocki 89, Czernek 90
6-2

Zagłębie II Lubin

Chodyna 9, Spychała 66
SO/04/11 14:00

Stal Brzeg

Nowacki 22, 73, Lipiński 36, Bronisławski 90
4-2

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 25, 42
SO/04/11 14:00

Lechia Dzierżoniów

Słonecki 26
1-1

Falubaz Zielona Góra

Cipior 60
SO/04/11 16:00

KS Polkowice

0-1

Piast Żmigród

Trzepacz 73
SO/04/11 17:00

Skra Częstochowa

Napora 23 (k), Rumin 75, 83 (k)
3-0

Ruch Zdzieszowice

ND/05/11 13:00

Górnik II Zabrze

Lasik 28
1-2

Pniówek Pawłowice Śl.

Gaszka 78, Szatkowski 85 (k)
16 kolejka
SO/11/11 13:00

Zagłębie II Lubin

Żyra 31, Pakulski 90
2-0

KS Polkowice

SO/11/11 13:00

Ślęza Wrocław

Repski 30, Firlej 59, Jarczak 75
3-0

Rekord Bielsko-Biała

SO/11/11 14:00

Ruch Zdzieszowice

Kiliński 25, Sotor 40, 89
3-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Gaszka 69
SO/11/11 14:00

Falubaz Zielona Góra

Cipior 1, Kobusiński 78
2-1

Górnik II Zabrze

Urynowicz 90
SO/11/11 14:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Mrozek 45, Pączko 57
2-1

Lechia Dzierżoniów

Buryło 75 (k)
SO/11/11 14:00

Piast Żmigród

Celuch 11, Jaros 90
2-1

Stal Brzeg

Lipiński 57 (k)
SO/11/11 14:00

Unia Turza Śląska

Musiolik 7, 90, Hanzel 84
3-0

Miedź II Legnica

SO/11/11 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Błajewski 17, 53, 64, Pawłowski 88
4-1

BKS Stal Bielsko-Biała

Zdolski 77
SO/11/11 16:00

Skra Częstochowa

Napora 64
1-0

Polonia Głubczyce

17 kolejka
SO/18/11 13:30

Lechia Dzierżoniów

Buryło 51
1-2

Piast Żmigród

Bobkiewicz 11, Trzepacz 63
SO/18/11 14:00

Polonia Głubczyce

Jamuła 76 (k)
1-5

Ruch Zdzieszowice

Czapliński 34, 51, Zapotoczny 56, Czajkowski 67 (k), Sotor 81
SO/18/11 14:00

Rekord Bielsko-Biała

Hilbrycht 17
1-2

Unia Turza Śląska

Musiolik 12, Hanzel 90
SO/18/11 14:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Adamek 62, Wuwer 86
2-1

Falubaz Zielona Góra

Ziętek 90
SO/18/11 15:00

Miedź II Legnica

Poręba 6, Tkacz 70
2-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Ogrodowski 17
SO/18/11 16:00

KS Polkowice

Azikiewicz 83, Michalski 90
2-3

Ślęza Wrocław

Firlej 35, Jarczak 69, Kluzek 89 (k)
ND/19/11 13:00

BKS Stal Bielsko-Biała

0-0

Skra Częstochowa

ND/19/11 13:00

Górnik II Zabrze

Surowiec 21, Kiklaisz 70, 89
3-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Jarka 29 (k)
ND/19/11 14:00

Stal Brzeg

Sikorski 72
1-2

Zagłębie II Lubin

Spychała 63, Nowak 85
18 kolejka
- -

Ślęza Wrocław

-

Stal Brzeg

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Falubaz Zielona Góra

- -

Pniówek Pawłowice Śl.

-

Gwarek Tarnowskie Góry

- -

Górnik II Zabrze

-

Piast Żmigród

- -

Lechia Dzierżoniów

-

Zagłębie II Lubin

- -

KS Polkowice

-

Unia Turza Śląska

- -

Rekord Bielsko-Biała

-

Stilon Gorzów Wlkp.

- -

Miedź II Legnica

-

Skra Częstochowa

- -

BKS Stal Bielsko-Biała

-

Polonia Głubczyce

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Górnik Zabrze173236-24
2Legia Warszawa163120-14
3Wisła Kraków162720-16
4Jagiellonia Białystok172722-22
5Korona Kielce162625-15
6Lech Poznań162524-14
7Zagłębie Lubin162422-17
8Arka Gdynia162217-17
9Lechia Gdańsk172023-26
10Śląsk Wrocław162020-24
11Wisła Płock162018-23
12Cracovia171821-25
13Sandecja Nowy Sącz161814-18
14Termalica Nieciecza 161715-19
15Piast Gliwice161617-25
16Pogoń Szczecin16912-27
PT/24/11 18:00
Cracovia
2-1
Lechia G.
PT/24/11 20:30
Górnik Z.
3-1
Jagiellonia B.
SO/25/11 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/25/11 18:00
Arka G.
-
Sandecja N.
SO/25/11 20:30
Korona K.
-
Legia W.
ND/26/11 15:30
Lech P.
-
Wisła P.
ND/26/11 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
PN/27/11 18:00
Termalica N.
-
Wisła K.
PT/01/12 18:00
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
PT/01/12 20:30
Lechia G.
-
Śląsk W.
SO/02/12 15:30
Wisła P.
-
Arka G.
SO/02/12 18:00
Zagłębie L.
-
Termalica N.
SO/02/12 20:30
Sandecja N.
-
Legia W.
ND/03/12 15:30
Piast G.
-
Lech P.
ND/03/12 18:00
Wisła K.
-
Górnik Z.
PN/04/12 18:00
Cracovia
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Cracovia - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Jagiellonia (na żywo)
20:45 Polsat Sport 1. liga: Zagłebie - Górnik (na żywo)
15:30 Canal+Sport Pogoń - Piast (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Stal - Tychy (na żywo)
18:00 Canal+Sport Arka - Sandecja (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Legia (na żywo)