Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 04 grudnia 2021

3 Liga grupa 4 - małopolska/świętokrzyska/lubelska/podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Cracovia II183639-2211-3-47-2-04-1-4
2Siarka Tarnobrzeg183535-1610-5-38-1-12-4-2
3Podhale Nowy Targ183441-2610-4-47-1-13-3-3
4Chełmianka Chełm183431-1910-4-46-1-24-3-2
5ŁKS Łagów183331-2010-3-55-3-15-0-4
6Stal Stalowa Wola183230-2110-2-66-1-24-1-4
7Avia Świdnik183026-179-3-64-3-25-0-4
8Orlęta Radzyń Podlaski182529-256-7-53-2-43-5-1
9Unia Tarnów182528-266-7-52-5-24-2-3
10Wisłoka Dębica182432-346-6-63-3-33-3-3
11KSZO Ostrowiec Św.182321-206-5-73-2-33-3-4
12Czarni Połaniec182225-356-4-84-2-32-2-5
13Podlasie Biała Podlaska182121-224-9-54-4-10-5-4
14Korona Rzeszów182126-305-6-73-2-42-4-3
15Sokół Sieniawa181615-364-4-103-2-41-2-6
16Wisła Sandomierz181523-414-3-112-2-52-1-6
17Tomasovia Tomaszów L.18920-371-6-110-5-41-1-7
18Wólczanka Wólka18914-402-3-130-1-82-2-5
SO/20/11 12:00
Podlasie B.
3-0
Unia T.
SO/20/11 13:00
Wisłoka D.
0-0
Siarka T.
SO/20/11 13:00
Orlęta R.
1-1
Sokół S.
SO/20/11 13:00
ŁKS Ł.
3-0
Czarni P.
SO/20/11 13:00
Chełmianka C.
1-0
KSZO O.
SO/20/11 13:00
Wisła S.
1-1
Korona R.
SO/20/11 13:00
Stal S.
0-1
Avia Ś.
SO/20/11 15:00
Cracovia I.
5-1
Tomasovia T.
ND/21/11 13:30
Podhale N.
3-0
Wólczanka W.
- -
Avia Ś.
-
Wisła S.
- -
Korona R.
-
Podlasie B.
- -
Unia T.
-
Podhale N.
- -
Wólczanka W.
-
Chełmianka C.
- -
KSZO O.
-
ŁKS Ł.
- -
Czarni P.
-
Cracovia I.
- -
Tomasovia T.
-
Orlęta R.
- -
Sokół S.
-
Siarka T.
SO/12/03 00:00
Stal S.
-
Wisłoka D.
1 kolejka
SO/07/08 15:00

Tomasovia Tomaszów L.

Szuta 37, 40
2-5

Cracovia II

Rakoczy 14, Myszor 21, Nowicki 27, Rivaldinho 36, Supryn 86
SO/07/08 17:00

Czarni Połaniec

0-2

ŁKS Łagów

Cichocki 7, Piróg 33
SO/07/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Sylwestrzak 58 (k)
1-1

Chełmianka Chełm

Kanarek 83
SO/07/08 17:00

Unia Tarnów

Sojda 49
1-1

Podlasie Biała Podlaska

Bahonko 90
SO/07/08 17:00

Avia Świdnik

0-1

Stal Stalowa Wola

Radulj 52
SO/07/08 17:30

Wólczanka Wólka

Pawłowski 47
1-2

Podhale Nowy Targ

Szynka 28, Serafin 72
ND/08/08 11:00

Korona Rzeszów

Piątek 32, 43 (k), 53, Kantor 48, Rygiel 89
5-0

Wisła Sandomierz

ND/08/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Rogala 57, Stefanik 70, 86 (k)
3-0

Wisłoka Dębica

ND/08/08 17:00

Sokół Sieniawa

0-4

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 35, Filipowicz 36, Rycaj 63, Ćwik 89
2 kolejka
SO/14/08 17:00

Wisłoka Dębica

Radwanek 39, 60, Zygmunt 73, Łanucha 90, Słoma 90
5-2

Stal Stalowa Wola

Drobot 3, Jopek 86 (k)
SO/14/08 17:00

Podlasie Biała Podlaska

0-2

Korona Rzeszów

Kot 28 (s), Kantor 65
SO/14/08 17:00

Chełmianka Chełm

Dziubiński 28, Kahsay 44, Myśliwiecki 87
3-1

Wólczanka Wólka

Maruszka 45
SO/14/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Grasza 8 (s), Józefiak 20, Stefanik 33, Bierzało 45, Jacenko 75
5-1

Sokół Sieniawa

Rękas 47
SO/14/08 17:30

Podhale Nowy Targ

Biś 17 (s), Janso 64
2-2

Unia Tarnów

Orlik 60, Biś 72
ND/15/08 13:00

Cracovia II

Piszczek 12
1-1

Czarni Połaniec

Hul 3 (k)
ND/15/08 17:00

Wisła Sandomierz

0-2

Avia Świdnik

Uliczny 33, Kursa 54
ND/15/08 17:00

ŁKS Łagów

Jodar 45, Imiela 72 (k)
2-1

KSZO Ostrowiec Św.

Sylwestrzak 83
ND/15/08 18:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Filipowicz 45
1-0

Tomasovia Tomaszów L.

3 kolejka
ŚR/18/08 17:00

Sokół Sieniawa

Feret 78, Grasza 81
2-2

Wisłoka Dębica

Siedlik 14, Palonek 57
ŚR/18/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

Szuta 35, 81 (k)
2-3

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 12, Mróz 46, Bałdyga 71
ŚR/18/08 17:00

Czarni Połaniec

Gębalski 61
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Korolczuk 30
ŚR/18/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

0-1

Cracovia II

Ogorzały 29
ŚR/18/08 17:00

Wólczanka Wólka

0-4

ŁKS Łagów

Kapsa 53, Piróg 67, 77, Imiela 71
ŚR/18/08 17:00

Unia Tarnów

Sojda 44, Putin 65
2-2

Chełmianka Chełm

Bonin 20, Brzozowski 55
ŚR/18/08 17:00

Avia Świdnik

Kompanicki 45
1-1

Podlasie Biała Podlaska

Kocoł 24
ŚR/18/08 17:30

Korona Rzeszów

Jędryas 41 (k), Piątek 66 (k)
2-2

Podhale Nowy Targ

Serafin 20, Kapuściński 55
ŚR/18/08 19:38

Stal Stalowa Wola

Duda 13, Radulj 77
2-1

Wisła Sandomierz

Stańczyk 67
4 kolejka
SO/21/08 12:15

Chełmianka Chełm

0-2

Korona Rzeszów

Jędryas 45, Maślany 70
SO/21/08 17:00

Wisłoka Dębica

Radwanek 33, 45, Palonek 47, 54, Słoma 85, Matofij 90
6-2

Wisła Sandomierz

Rak 43 (k), Taranek 64
SO/21/08 17:00

Podlasie Biała Podlaska

Salak 90
1-1

Stal Stalowa Wola

Pietrzyk 3
SO/21/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 21, Tyl 37, Mróz 63
3-1

Czarni Połaniec

Gębalski 35
SO/21/08 17:30

Podhale Nowy Targ

Nowak 60
1-0

Avia Świdnik

ND/22/08 13:00

Cracovia II

Myszor 79
1-1

Wólczanka Wólka

Kowal 31
ND/22/08 17:00

ŁKS Łagów

Piróg 16, Balotelli 82, Imiela 90 (k)
3-5

Unia Tarnów

Sierczyński 6, Biały 67 (k), 83, Jacak 75, Nytko 90
ND/22/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-0

KSZO Ostrowiec Św.

ND/22/08 17:00

Sokół Sieniawa

0-4

Tomasovia Tomaszów L.

Smoła 32, Rękas 39 (s), D. Szuta 60, J. Szuta 80
5 kolejka
PT/27/08 17:00

Czarni Połaniec

Gębalski 56 (k), 89, 90
3-2

Sokół Sieniawa

Kaczyński 44, 74 (k)
SO/28/08 12:00

Korona Rzeszów

0-3

ŁKS Łagów

Ozimek 15, Imiela 20 (k), Cichocki 54
SO/28/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Józefiak 90
1-0

KSZO Ostrowiec Św.

SO/28/08 17:00

Wólczanka Wólka

0-3

Orlęta Radzyń Podlaski

Chyła 32, Rycaj 75, Bożym 79
SO/28/08 17:00

Unia Tarnów

Biały 71
1-2

Cracovia II

Zaucha 11, Piszczek 36
SO/28/08 17:00

Avia Świdnik

Białek 9, Poleszak 24
2-0

Chełmianka Chełm

SO/28/08 19:38

Stal Stalowa Wola

Wojtak 60, Świderski 64
2-0

Podhale Nowy Targ

ND/29/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

Szuta 54, Czarniecki 60
2-2

Wisłoka Dębica

Radwanek 18, Siedlik 72
ND/29/08 17:00

Wisła Sandomierz

Rak 53, 68
2-0

Podlasie Biała Podlaska

6 kolejka
SO/04/09 13:00

Cracovia II

Rakoczy 23, Wiśniewski 39, 67
3-1

Korona Rzeszów

Jędryas 87
SO/04/09 16:00

Chełmianka Chełm

Mazurek 54 (k), Wójcik 61
2-0

Stal Stalowa Wola

SO/04/09 16:00

ŁKS Łagów

Imiela 44, 60
2-0

Avia Świdnik

SO/04/09 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-2

Unia Tarnów

Biały 15, 65
SO/04/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 59, 82, 86
3-0

Wólczanka Wólka

SO/04/09 16:30

Wisłoka Dębica

Fedan 62 (k)
1-1

Podlasie Biała Podlaska

Jarzynka 10
SO/04/09 17:00

Podhale Nowy Targ

Płatek 30, Bielak 33, Nowak 52 (k), Szynka 82, Tonia 90
5-2

Wisła Sandomierz

Stańczyk 9, Bełczowski 85
ND/05/09 16:00

Sokół Sieniawa

0-3

KSZO Ostrowiec Św.

Brągiel 39, Gruchała-Węsierski 55, Smykowski 87
ND/05/09 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

Szuta 28
1-2

Czarni Połaniec

Gębalski 4 (k), Kramarz 25
7 kolejka
ŚR/08/09 12:00

Wólczanka Wólka

0-1

Sokół Sieniawa

Pikiel 78
ŚR/08/09 16:00

Czarni Połaniec

0-1

Wisłoka Dębica

Palonek 45
ŚR/08/09 16:00

Avia Świdnik

Białek 6
1-0

Cracovia II

ŚR/08/09 16:30

Korona Rzeszów

Nieckarz 75
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 37 (k)
ŚR/08/09 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Persona 29, Majda 48
2-0

Tomasovia Tomaszów L.

ŚR/08/09 17:00

Unia Tarnów

Kajpust 36, Putin 59
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Agudo 77, Zawiślak 90
ŚR/08/09 17:00

Stal Stalowa Wola

Świderski 37, Radulj 75
2-0

ŁKS Łagów

ŚR/08/09 17:00

Wisła Sandomierz

0-2

Chełmianka Chełm

Mazurek 62, Brzozowski 77
ŚR/08/09 17:00

Podlasie Biała Podlaska

Salak 85
1-1

Podhale Nowy Targ

Kapuściński 61
8 kolejka
SO/11/09 15:00

Wisłoka Dębica

Łanucha 18, Matofij 79
2-6

Podhale Nowy Targ

Serafin 33, 51, Płatek 44, Lepiarz 55, Nowak 74, Furtak 83
SO/11/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Agudo 58, Stefanik 85 (k)
2-2

Korona Rzeszów

Jędryas 34, Karwacki 44
SO/11/09 16:00

Czarni Połaniec

Woś 54, Gębalski 85 (k)
2-2

KSZO Ostrowiec Św.

Nawrot 12, Majda 14
ND/12/09 13:00

Cracovia II

Wiśniewski 41, Piszczek 61, Myszor 69, 86
4-0

Stal Stalowa Wola

ND/12/09 16:00

Chełmianka Chełm

Kahsay 45, Budzyński 82
2-2

Podlasie Biała Podlaska

Jarzynka 13, Kosieradzki 88
ND/12/09 16:00

ŁKS Łagów

Piróg 62, 75
2-1

Wisła Sandomierz

Rak 2
ND/12/09 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Bożym 20, Szymala 26, Chyła 80
3-2

Avia Świdnik

Białek 8, 14
ND/12/09 16:00

Sokół Sieniawa

Biały 77 (s)
1-0

Unia Tarnów

ND/12/09 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

Szuta 19, Słotwiński 25
2-2

Wólczanka Wólka

Podstolak 60 (k), Lorek 72
9 kolejka
SO/18/09 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

Gałecki 31
1-0

Wisłoka Dębica

SO/18/09 16:00

Unia Tarnów

Putin 26, Kieroński 90
2-1

Tomasovia Tomaszów L.

Dorosz 32
SO/18/09 16:00

Avia Świdnik

Białek 27, Poleszak 47
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Zawiślak 9, Stefanik 32 (k)
SO/18/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Świderski 77, Jakimiuk 87
2-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 70, 73
SO/18/09 16:30

Podhale Nowy Targ

Mianowany 21
1-5

Chełmianka Chełm

Myśliwiecki 17, Zbiciak 23, Kahsay 59, 83, 90
ND/19/09 16:00

Wisła Sandomierz

Kudriawcew 22
1-3

Cracovia II

Piszczek 5 (k), Rakoczy 71, 87
ND/19/09 16:00

Podlasie Biała Podlaska

Wojczuk 57
1-0

ŁKS Łagów

WT/21/09 16:00

Wólczanka Wólka

Kędzior 78
1-1

Czarni Połaniec

Bakowski 45
ŚR/06/10 15:30

Korona Rzeszów

Maślany 7
1-0

Sokół Sieniawa

10 kolejka
SO/25/09 13:00

Czarni Połaniec

Gębalski 70, 85
2-1

Unia Tarnów

Biały 61
SO/25/09 15:00

Cracovia II

Piszczek 35, Rubio 45
2-1

Podlasie Biała Podlaska

Wojczuk 33
SO/25/09 15:00

Tomasovia Tomaszów L.

Smoła 70, Orzechowski 90
2-2

Korona Rzeszów

Skiba 18, Piątek 61
SO/25/09 16:00

Wisłoka Dębica

0-2

Chełmianka Chełm

Kahsay 54, Myśliwiecki 90
SO/25/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Mróz 90
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/25/09 16:00

KSZO Ostrowiec Św.

Sylwestrzak 61
1-3

Wólczanka Wólka

Kowal 32, Pietluch 49, Maruszka 62
ND/26/09 15:00

Sokół Sieniawa

Lis 18 (k), Kaczyński 68, Skała 81
3-2

Avia Świdnik

Kursa 8, Białek 28
ND/26/09 16:00

ŁKS Łagów

Piróg 18, Rogala 89
2-2

Podhale Nowy Targ

Banach 5 (s), Płatek 73
ND/26/09 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 50, 65
2-4

Wisła Sandomierz

Stańczyk 4, Mażysz 59, Rak 66, Bełczowski 77
11 kolejka
SO/02/10 14:00

Avia Świdnik

Białek 44, Zając 78
2-1

Tomasovia Tomaszów L.

Czarniecki 45
SO/02/10 15:00

Wólczanka Wólka

Wach 41, Podstolak 66
2-3

Wisłoka Dębica

Radwanek 57, 67 (k), Palonek 73
SO/02/10 15:00

Unia Tarnów

Starzyk 90
1-1

KSZO Ostrowiec Św.

Gruchała-Węsierski 4
SO/02/10 15:00

Stal Stalowa Wola

Jopek 42 (k), Drobot 47, Kiełbasa 64, Świderski 87, Wojtak 90
5-2

Sokół Sieniawa

Kaczyński 18, Wawryszczuk 83
SO/02/10 15:00

Podlasie Biała Podlaska

0-0

Orlęta Radzyń Podlaski

SO/02/10 15:00

Chełmianka Chełm

Kahsay 46
1-0

ŁKS Łagów

SO/02/10 15:30

Korona Rzeszów

Piątek 72
1-3

Czarni Połaniec

Gębalski 1, 58 (k), Wątróbski 40
SO/02/10 16:00

Podhale Nowy Targ

Lepiarz 22, 49, Szynka 53, 55, Płatek 90
5-0

Cracovia II

ND/03/10 16:00

Wisła Sandomierz

Mażysz 11, Stańczyk 54, Handzlik 90
3-2

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 60 (k), Agudo 90
12 kolejka
SO/09/10 13:00

Cracovia II

Piszczek 22, 36, Rakoczy 30, 40
4-2

Chełmianka Chełm

Kahsay 83, Piekarski 85
SO/09/10 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Duda 4, Bałdyga 36, Mróz 78, Rogala 86
4-0

Podlasie Biała Podlaska

SO/09/10 15:00

Czarni Połaniec

0-1

Avia Świdnik

Woś 72 (s)
SO/09/10 15:00

Wólczanka Wólka

0-3

Unia Tarnów

Biały 33, Kieroński 51, Starzyk 90
SO/09/10 15:30

Wisłoka Dębica

Siedlik 76
1-3

ŁKS Łagów

Rogala 32 (k), Cichocki 72, Ozimek 86
ND/10/10 13:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-3

Stal Stalowa Wola

Jopek 71 (k), Duda 86, Świderski 90
ND/10/10 14:00

Sokół Sieniawa

0-0

Wisła Sandomierz

ND/10/10 15:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-1

Podhale Nowy Targ

Serafin 45 (k)
ND/10/10 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

Brągiel 89
1-1

Korona Rzeszów

Jędryas 58
13 kolejka
SO/16/10 14:00

Avia Świdnik

Białek 90 (k)
1-2

KSZO Ostrowiec Św.

Nawrot 19, 37 (k)
SO/16/10 15:00

Unia Tarnów

0-0

Wisłoka Dębica

SO/16/10 15:00

Stal Stalowa Wola

Jopek 20, Świderski 61, Chorolśkyj 63
3-0

Czarni Połaniec

SO/16/10 15:00

Podlasie Biała Podlaska

0-0

Sokół Sieniawa

SO/16/10 15:00

Podhale Nowy Targ

Serafin 58 (k)
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/16/10 15:00

Chełmianka Chełm

0-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 51, Szymala 90 (k)
SO/16/10 15:30

Korona Rzeszów

Piątek 45
1-0

Wólczanka Wólka

ND/17/10 15:00

Wisła Sandomierz

0-0

Tomasovia Tomaszów L.

ND/17/10 15:00

ŁKS Łagów

Rogala 73 (k)
1-1

Cracovia II

Zaucha 22
14 kolejka
SO/23/10 14:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 3, 57, Szymala 26, Czeladko 79
4-1

ŁKS Łagów

Piróg 6
SO/23/10 14:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

Chełmianka Chełm

Kahsay 64
SO/23/10 14:00

Czarni Połaniec

Gębalski 73, 88
2-1

Wisła Sandomierz

Mażysz 25
SO/23/10 14:00

KSZO Ostrowiec Św.

0-1

Stal Stalowa Wola

Hudzik 71
SO/23/10 14:00

Wólczanka Wólka

0-3

Avia Świdnik

Kursa 20, Oziemczuk 21, Białek 64
SO/23/10 14:00

Unia Tarnów

Sojda 7, 29, Biały 34
3-1

Korona Rzeszów

Jędryas 45
SO/23/10 15:00

Wisłoka Dębica

Cabała 51, Siedlik 56
2-0

Cracovia II

ND/24/10 13:00

Sokół Sieniawa

Lis 10 (k)
1-0

Podhale Nowy Targ

ND/24/10 15:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-0

Podlasie Biała Podlaska

15 kolejka
SO/30/10 13:00

Avia Świdnik

Oziemczuk 90
1-1

Unia Tarnów

Dubas 77
SO/30/10 13:00

Chełmianka Chełm

Czułowski 20, Wołos 77
2-1

Sokół Sieniawa

Wójcik 55
SO/30/10 14:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Wólczanka Wólka

Maruszka 31
SO/30/10 14:00

Podhale Nowy Targ

Nowak 7 (k), Płatek 31, Janso 69, Lepiarz 77
4-1

Tomasovia Tomaszów L.

Chmura 3
SO/30/10 15:00

Korona Rzeszów

Nieckarz 2, Piątek 82
2-3

Wisłoka Dębica

Zygmunt 17 (k), 57 (k), Radwanek 50
SO/30/10 15:00

Podlasie Biała Podlaska

Zabielski 2, Wojczuk 46, Salak 54, Kocoł 72, Pigiel 90
5-2

Czarni Połaniec

Krępa 22, Banik 65
SO/30/10 15:00

Cracovia II

Rubio 32, Myszor 40, 58, 63 (k)
4-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Rycaj 38
ND/31/10 14:00

Wisła Sandomierz

Mażysz 77
1-3

KSZO Ostrowiec Św.

Sylwestrzak 83, Pawlik 85, 86
ND/31/10 14:00

ŁKS Łagów

Imiela 40 (k)
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Józefiak 24
16 kolejka
SO/06/11 13:00

Czarni Połaniec

Łąk 44, Wątróbski 65, 71, Krępa 88, Gębalski 90
5-2

Podhale Nowy Targ

Płatek 6, Broda 68
SO/06/11 13:00

KSZO Ostrowiec Św.

Persona 47, Zając 77, Nawrot 82
3-1

Podlasie Biała Podlaska

Kocoł 5
SO/06/11 13:00

Wólczanka Wólka

Wach 61, Skrzyniak 67
2-3

Wisła Sandomierz

Rak 11 (k), 50, Taranek 79
SO/06/11 13:00

Unia Tarnów

0-3

Stal Stalowa Wola

Świderski 56, 80, Pietrzyk 90
SO/06/11 14:00

Wisłoka Dębica

Łanucha 38, 63, Radwanek 83, Zygmunt 86 (k)
4-4

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 24, Kuźma 56, Skrzyński 75, Kamiński 90
SO/06/11 14:00

Korona Rzeszów

0-3

Avia Świdnik

Maluga 5, Białek 24, Kompanicki 80
ND/07/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Mróz 16
1-0

Cracovia II

ND/07/11 13:00

Sokół Sieniawa

0-1

ŁKS Łagów

Cichocki 11
ND/07/11 13:00

Tomasovia Tomaszów L.

Szuta 4
1-1

Chełmianka Chełm

Kahsay 34
17 kolejka
SO/13/11 13:00

Avia Świdnik

Zając 53, Białek 56 (k)
2-0

Wisłoka Dębica

SO/13/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Świderski 9, 89 (k), Jopek 82 (k)
3-1

Korona Rzeszów

Piątek 75
SO/13/11 13:00

Chełmianka Chełm

Wołos 38, Czułowski 64, Kahsay 83, Myśliwiecki 89
4-0

Czarni Połaniec

SO/13/11 13:00

Cracovia II

Pik 35, Zaucha 45, Kanach 48
3-0

Sokół Sieniawa

SO/13/11 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-2

Siarka Tarnobrzeg

Bałdyga 75, 80
SO/13/11 14:00

Podlasie Biała Podlaska

Pigiel 44, Kot 71, Andrzejuk 86
3-0

Wólczanka Wólka

ND/14/11 13:00

Wisła Sandomierz

Rak 10
1-2

Unia Tarnów

Adamski 14, 51
ND/14/11 13:00

ŁKS Łagów

Urban 84
1-0

Tomasovia Tomaszów L.

ND/14/11 14:00

Podhale Nowy Targ

Mianowany 3, Szynka 37, 66
3-0

KSZO Ostrowiec Św.

18 kolejka
SO/20/11 12:00

Podlasie Biała Podlaska

Zabielski 29, Pigiel 47, Tuttas 87
3-0

Unia Tarnów

SO/20/11 13:00

Wisłoka Dębica

0-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/20/11 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Maj 13
1-1

Sokół Sieniawa

Kaczyński 55
SO/20/11 13:00

ŁKS Łagów

Imiela 26, 50 (k), Ozimek 82
3-0

Czarni Połaniec

SO/20/11 13:00

Chełmianka Chełm

Mazurek 72 (k)
1-0

KSZO Ostrowiec Św.

SO/20/11 13:00

Wisła Sandomierz

Mażysz 44
1-1

Korona Rzeszów

Maślany 45
SO/20/11 13:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Avia Świdnik

Białek 71
SO/20/11 15:00

Cracovia II

Rubio 17, 19, 45, Nowicki 74, Ogorzały 77
5-1

Tomasovia Tomaszów L.

Słotwiński 57 (k)
ND/21/11 13:30

Podhale Nowy Targ

Kapuściński 64, Furtak 65, Nowak 90 (k)
3-0

Wólczanka Wólka

19 kolejka
- -

Avia Świdnik

-

Wisła Sandomierz

- -

Korona Rzeszów

-

Podlasie Biała Podlaska

- -

Unia Tarnów

-

Podhale Nowy Targ

- -

Wólczanka Wólka

-

Chełmianka Chełm

- -

KSZO Ostrowiec Św.

-

ŁKS Łagów

- -

Czarni Połaniec

-

Cracovia II

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Orlęta Radzyń Podlaski

- -

Sokół Sieniawa

-

Siarka Tarnobrzeg

SO/12/03 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Wisłoka Dębica

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań163531-8
2Pogoń Szczecin163229-12
3Lechia Gdańsk163029-19
4Raków Częstochowa152928-17
5Radomiak Radom162821-13
6Śląsk Wrocław172429-26
7Górnik Zabrze162422-21
8Stal Mielec172424-25
9Wisła Płock172327-26
10Piast Gliwice162123-22
11Jagiellonia Białystok162121-23
12Cracovia162022-24
13Wisła Kraków161716-27
14Zagłębie Lubin151715-26
15Termalica Nieciecza 151219-25
16Legia Warszawa141215-25
17Warta Poznań161110-21
18Górnik Łęczna16913-34
PT/03/12 18:00
Stal M.
2-1
Wisła P.
PT/03/12 20:30
Górnik Z.
3-1
Śląsk W.
SO/04/12 15:00
Termalica N.
-
Pogoń S.
SO/04/12 17:30
Jagiellonia B.
-
Górnik Ł.
SO/04/12 20:00
Lechia G.
-
Raków C.
ND/05/12 17:30
Zagłębie L.
-
Lech P.
ND/05/12 20:00
Cracovia
-
Legia W.
PN/06/12 18:00
Warta P.
-
Wisła K.
WT/14/12 20:30
Radomiak R.
-
Piast G.
PT/10/12 18:00
Stal M.
-
Termalica N.
PT/10/12 20:30
Raków C.
-
Piast G.
SO/11/12 15:00
Radomiak R.
-
Lech P.
SO/11/12 17:30
Zagłębie L.
-
Wisła K.
SO/11/12 20:00
Lechia G.
-
Jagiellonia B.
ND/12/12 12:30
Cracovia
-
Górnik Ł.
ND/12/12 15:00
Wisła P.
-
Legia W.
ND/12/12 17:30
Górnik Z.
-
Pogoń S.
PN/13/12 18:00
Warta P.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Stal - Wisła P. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik Z. - Śląsk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Miedź - Tychy (na żywo)
10:10 TVP Sport Stan futbolu (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Podbesk. - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Termalica - Pogoń (na żywo)
17:30 Canal+Sport Jagiellonia - Górnik Ł. (na żywo)
20:00 Canal+Sport Lechia - Raków (na żywo)