Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 19 maja 2022

4 Liga dolnośląska (wschód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lechia Dzierżoniów267277-1724-0-211-0-213-0-0
2Słowianin Wolibórz275975-3319-2-612-0-27-2-4
3Polonia-Stal Świdnica265558-2917-4-58-3-29-1-3
4Polonia Trzebnica274743-4014-5-86-4-38-1-5
5Orzeł Ząbkowice Śląskie274246-3112-6-94-4-68-2-3
6Barycz Sułów273846-4311-5-116-2-55-3-6
7Bielawianka Bielawa273651-5411-3-135-1-86-2-5
8Sokół Marcinkowice273560-5910-5-126-1-74-4-5
9Moto-Jelcz Oława273341-4810-3-143-1-97-2-5
10Piast Nowa Ruda273141-558-7-124-2-74-5-5
11AKS Strzegom273042-528-6-135-2-63-4-7
12GKS Mirków/Długołęka272935-488-5-144-2-74-3-7
13MKP Wołów272834-467-7-133-5-54-2-8
14Pogoń Oleśnica272642-847-5-155-2-72-3-8
15Piast Żerniki272432-546-6-155-4-51-2-10
16WKS Wierzbice272330-606-5-164-4-62-1-10
SO/14/05 15:00
Orzeł Z.
0-1
Lechia D.
SO/14/05 15:30
Bielawianka B.
2-5
Piast N.
SO/14/05 16:00
Pogoń O.
3-2
MKP W.
SO/14/05 17:00
Piast Ż.
2-1
Barycz S.
SO/14/05 17:00
Słowianin W.
3-0
AKS S.
SO/14/05 17:00
Sokół M.
1-3
Moto-Jelcz O.
SO/14/05 17:00
Polonia-Stal Ś.
1-2
Polonia T.
ND/15/05 13:00
WKS W.
2-3
GKS M.
SO/21/05 14:00
MKP W.
-
Sokół M.
SO/21/05 14:00
Moto-Jelcz O.
-
Słowianin W.
SO/21/05 14:00
Lechia D.
-
Piast Ż.
SO/21/05 15:00
GKS M.
-
Bielawianka B.
SO/21/05 17:00
Piast N.
-
Polonia-Stal Ś.
SO/21/05 17:00
Polonia T.
-
Pogoń O.
SO/21/05 17:00
AKS S.
-
Orzeł Z.
SO/21/05 17:00
Barycz S.
-
WKS W.
1 kolejka
SO/14/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

5-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/14/08 17:00

Polonia Trzebnica

3-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/14/08 17:00

Piast Nowa Ruda

2-1

Słowianin Wolibórz

SO/14/08 17:00

Bielawianka Bielawa

1-1

Sokół Marcinkowice

SO/14/08 17:00

Polonia-Stal Świdnica

2-2

Pogoń Oleśnica

ND/15/08 11:00

Moto-Jelcz Oława

0-4

WKS Wierzbice

ND/15/08 15:00

MKP Wołów

2-1

Piast Żerniki

ND/15/08 17:00

Barycz Sułów

3-0

AKS Strzegom

2 kolejka
SO/21/08 17:00

GKS Mirków/Długołęka

1-2

Pogoń Oleśnica

SO/21/08 17:00

Sokół Marcinkowice

2-4

Polonia-Stal Świdnica

SO/21/08 17:00

Słowianin Wolibórz

3-2

Bielawianka Bielawa

SO/21/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-3

Piast Nowa Ruda

SO/21/08 17:00

Piast Żerniki

0-1

Polonia Trzebnica

SO/21/08 17:00

WKS Wierzbice

0-3

MKP Wołów

SO/21/08 17:00

Barycz Sułów

2-0

Moto-Jelcz Oława

SO/21/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

5-1

AKS Strzegom

3 kolejka
SO/28/08 15:00

AKS Strzegom

2-2

GKS Mirków/Długołęka

SO/28/08 15:00

Polonia-Stal Świdnica

1-0

Słowianin Wolibórz

SO/28/08 17:00

Moto-Jelcz Oława

0-3

Lechia Dzierżoniów

SO/28/08 17:00

MKP Wołów

1-1

Barycz Sułów

SO/28/08 17:00

Polonia Trzebnica

3-0

WKS Wierzbice

SO/28/08 17:00

Bielawianka Bielawa

0-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/28/08 17:00

Pogoń Oleśnica

2-6

Sokół Marcinkowice

ND/29/08 15:00

Piast Nowa Ruda

3-1

Piast Żerniki

4 kolejka
SO/04/09 14:00

Piast Żerniki

3-2

Bielawianka Bielawa

SO/04/09 15:00

Sokół Marcinkowice

3-0

GKS Mirków/Długołęka

SO/04/09 15:00

AKS Strzegom

0-4

Moto-Jelcz Oława

SO/04/09 17:00

Słowianin Wolibórz

4-1

Pogoń Oleśnica

SO/04/09 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-2

Polonia-Stal Świdnica

SO/04/09 17:00

WKS Wierzbice

0-0

Piast Nowa Ruda

SO/04/09 17:00

Lechia Dzierżoniów

4-0

MKP Wołów

ND/05/09 16:00

Barycz Sułów

2-1

Polonia Trzebnica

5 kolejka
SO/11/09 13:00

Polonia-Stal Świdnica

3-2

Piast Żerniki

SO/11/09 15:30

Moto-Jelcz Oława

1-0

GKS Mirków/Długołęka

SO/11/09 15:30

Bielawianka Bielawa

3-2

WKS Wierzbice

SO/11/09 17:00

MKP Wołów

0-0

AKS Strzegom

SO/11/09 17:00

Polonia Trzebnica

1-6

Lechia Dzierżoniów

SO/11/09 17:00

Piast Nowa Ruda

1-4

Barycz Sułów

SO/11/09 17:00

Pogoń Oleśnica

1-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/11/09 17:00

Sokół Marcinkowice

4-4

Słowianin Wolibórz

6 kolejka
PT/17/09 17:00

Lechia Dzierżoniów

2-1

Piast Nowa Ruda

SO/18/09 15:00

GKS Mirków/Długołęka

2-3

Słowianin Wolibórz

SO/18/09 15:00

Piast Żerniki

3-1

Pogoń Oleśnica

SO/18/09 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-2

Sokół Marcinkowice

SO/18/09 17:00

WKS Wierzbice

1-2

Polonia-Stal Świdnica

SO/18/09 17:00

Barycz Sułów

2-3

Bielawianka Bielawa

SO/18/09 17:00

AKS Strzegom

1-3

Polonia Trzebnica

SO/18/09 17:00

Moto-Jelcz Oława

1-3

MKP Wołów

7 kolejka
SO/25/09 14:00

Słowianin Wolibórz

1-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/25/09 15:00

Piast Nowa Ruda

2-2

AKS Strzegom

SO/25/09 15:00

Polonia-Stal Świdnica

3-0

Barycz Sułów

SO/25/09 15:30

Bielawianka Bielawa

0-2

Lechia Dzierżoniów

SO/25/09 16:00

MKP Wołów

2-2

GKS Mirków/Długołęka

SO/25/09 16:00

Polonia Trzebnica

0-0

Moto-Jelcz Oława

SO/25/09 16:00

Pogoń Oleśnica

4-0

WKS Wierzbice

SO/25/09 16:00

Sokół Marcinkowice

3-0

Piast Żerniki

8 kolejka
SO/02/10 15:00

GKS Mirków/Długołęka

2-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/02/10 15:00

Piast Żerniki

1-1

Słowianin Wolibórz

SO/02/10 15:00

WKS Wierzbice

2-1

Sokół Marcinkowice

SO/02/10 15:00

Lechia Dzierżoniów

1-0

Polonia-Stal Świdnica

SO/02/10 15:00

AKS Strzegom

4-2

Bielawianka Bielawa

SO/02/10 15:00

Moto-Jelcz Oława

1-2

Piast Nowa Ruda

ND/03/10 15:00

Barycz Sułów

0-2

Pogoń Oleśnica

ND/03/10 15:00

MKP Wołów

2-1

Polonia Trzebnica

9 kolejka
SO/09/10 13:00

Polonia-Stal Świdnica

2-0

AKS Strzegom

SO/09/10 15:00

Polonia Trzebnica

1-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/09/10 15:00

Bielawianka Bielawa

0-1

Moto-Jelcz Oława

SO/09/10 15:00

Sokół Marcinkowice

2-3

Barycz Sułów

SO/09/10 15:00

Słowianin Wolibórz

7-0

WKS Wierzbice

SO/09/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-0

Piast Żerniki

ND/10/10 15:00

Piast Nowa Ruda

2-1

MKP Wołów

ND/10/10 15:00

Pogoń Oleśnica

1-3

Lechia Dzierżoniów

10 kolejka
SO/16/10 15:00

GKS Mirków/Długołęka

1-1

Piast Żerniki

SO/16/10 15:00

WKS Wierzbice

0-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/16/10 15:00

Lechia Dzierżoniów

3-0

Sokół Marcinkowice

SO/16/10 15:00

AKS Strzegom

8-1

Pogoń Oleśnica

SO/16/10 15:00

Moto-Jelcz Oława

1-2

Polonia-Stal Świdnica

SO/16/10 15:00

MKP Wołów

0-2

Bielawianka Bielawa

SO/16/10 15:00

Polonia Trzebnica

0-0

Piast Nowa Ruda

ND/17/10 15:00

Barycz Sułów

0-1

Słowianin Wolibórz

11 kolejka
SO/23/10 13:00

Polonia-Stal Świdnica

3-0

MKP Wołów

SO/23/10 15:00

Piast Nowa Ruda

0-3

GKS Mirków/Długołęka

SO/23/10 15:00

Bielawianka Bielawa

2-4

Polonia Trzebnica

SO/23/10 15:00

Pogoń Oleśnica

5-2

Moto-Jelcz Oława

SO/23/10 15:00

Sokół Marcinkowice

5-4

AKS Strzegom

SO/23/10 15:00

Słowianin Wolibórz

1-3

Lechia Dzierżoniów

SO/23/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-1

Barycz Sułów

SO/23/10 15:00

Piast Żerniki

2-1

WKS Wierzbice

12 kolejka
SO/30/10 13:00

MKP Wołów

2-0

Pogoń Oleśnica

SO/30/10 15:00

GKS Mirków/Długołęka

1-0

WKS Wierzbice

SO/30/10 15:00

Barycz Sułów

5-2

Piast Żerniki

SO/30/10 15:00

Lechia Dzierżoniów

3-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/30/10 15:00

AKS Strzegom

2-3

Słowianin Wolibórz

SO/30/10 15:00

Polonia Trzebnica

0-3

Polonia-Stal Świdnica

SO/30/10 15:00

Piast Nowa Ruda

1-2

Bielawianka Bielawa

ND/31/10 11:00

Moto-Jelcz Oława

1-2

Sokół Marcinkowice

13 kolejka
SO/06/11 13:00

Piast Żerniki

0-1

Lechia Dzierżoniów

SO/06/11 14:00

Pogoń Oleśnica

0-1

Polonia Trzebnica

SO/06/11 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-0

AKS Strzegom

SO/06/11 14:30

Sokół Marcinkowice

1-4

MKP Wołów

SO/06/11 14:30

WKS Wierzbice

0-1

Barycz Sułów

SO/06/11 15:00

Bielawianka Bielawa

2-3

GKS Mirków/Długołęka

SO/06/11 15:00

Słowianin Wolibórz

2-1

Moto-Jelcz Oława

ND/07/11 13:00

Polonia-Stal Świdnica

3-3

Piast Nowa Ruda

14 kolejka
CZ/11/11 11:00

Moto-Jelcz Oława

0-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

CZ/11/11 11:00

Polonia Trzebnica

3-2

Sokół Marcinkowice

CZ/11/11 13:00

Lechia Dzierżoniów

9-2

WKS Wierzbice

CZ/11/11 13:00

MKP Wołów

0-4

Słowianin Wolibórz

CZ/11/11 13:00

Bielawianka Bielawa

1-2

Polonia-Stal Świdnica

CZ/11/11 14:00

AKS Strzegom

2-0

Piast Żerniki

CZ/11/11 14:30

GKS Mirków/Długołęka

2-5

Barycz Sułów

CZ/11/11 14:30

Piast Nowa Ruda

2-2

Pogoń Oleśnica

15 kolejka
SO/13/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-0

MKP Wołów

SO/13/11 13:00

Piast Żerniki

0-0

Moto-Jelcz Oława

SO/13/11 14:00

Słowianin Wolibórz

4-0

Polonia Trzebnica

SO/13/11 14:30

Sokół Marcinkowice

2-1

Piast Nowa Ruda

SO/13/11 14:30

WKS Wierzbice

3-0

AKS Strzegom

SO/13/11 14:30

Barycz Sułów

1-3

Lechia Dzierżoniów

ND/14/11 13:00

Polonia-Stal Świdnica

2-1

GKS Mirków/Długołęka

ND/14/11 13:00

Pogoń Oleśnica

2-7

Bielawianka Bielawa

16 kolejka
SO/20/11 13:00

Pogoń Oleśnica

0-8

Polonia-Stal Świdnica

SO/20/11 13:30

GKS Mirków/Długołęka

0-3

Lechia Dzierżoniów

SO/20/11 13:30

AKS Strzegom

3-1

Barycz Sułów

SO/20/11 13:30

Piast Żerniki

1-5

MKP Wołów

SO/20/11 13:30

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-2

Polonia Trzebnica

SO/20/11 13:30

Słowianin Wolibórz

6-0

Piast Nowa Ruda

SO/20/11 13:30

Sokół Marcinkowice

1-2

Bielawianka Bielawa

ND/21/11 11:00

WKS Wierzbice

2-1

Moto-Jelcz Oława

17 kolejka
SO/12/03 15:00

Pogoń Oleśnica

2-0

GKS Mirków/Długołęka

SO/12/03 15:00

Polonia-Stal Świdnica

2-0

Sokół Marcinkowice

SO/12/03 15:00

Piast Nowa Ruda

1-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/12/03 15:00

Polonia Trzebnica

1-2

Piast Żerniki

SO/12/03 15:00

MKP Wołów

0-0

WKS Wierzbice

SO/12/03 15:00

Moto-Jelcz Oława

1-1

Barycz Sułów

SO/12/03 15:00

AKS Strzegom

0-1

Lechia Dzierżoniów

SO/12/03 15:30

Bielawianka Bielawa

1-0

Słowianin Wolibórz

18 kolejka
SO/19/03 15:00

GKS Mirków/Długołęka

0-1

AKS Strzegom

SO/19/03 15:00

Lechia Dzierżoniów

2-1

Moto-Jelcz Oława

SO/19/03 15:00

Barycz Sułów

1-0

MKP Wołów

SO/19/03 15:00

WKS Wierzbice

1-1

Polonia Trzebnica

SO/19/03 15:00

Piast Żerniki

1-3

Piast Nowa Ruda

SO/19/03 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-2

Bielawianka Bielawa

SO/19/03 15:00

Słowianin Wolibórz

2-0

Polonia-Stal Świdnica

SO/19/03 15:00

Sokół Marcinkowice

8-0

Pogoń Oleśnica

19 kolejka
SO/26/03 15:00

GKS Mirków/Długołęka

0-0

Sokół Marcinkowice

SO/26/03 15:00

Pogoń Oleśnica

0-4

Słowianin Wolibórz

SO/26/03 15:00

Polonia-Stal Świdnica

1-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/26/03 15:00

Bielawianka Bielawa

3-2

Piast Żerniki

SO/26/03 15:00

Piast Nowa Ruda

0-1

WKS Wierzbice

SO/26/03 15:00

Polonia Trzebnica

2-0

Barycz Sułów

SO/26/03 15:00

MKP Wołów

1-4

Lechia Dzierżoniów

SO/26/03 15:00

Moto-Jelcz Oława

1-3

AKS Strzegom

20 kolejka
SO/02/04 14:00

AKS Strzegom

1-1

MKP Wołów

SO/02/04 15:00

GKS Mirków/Długołęka

1-2

Moto-Jelcz Oława

SO/02/04 16:00

Barycz Sułów

0-0

Piast Nowa Ruda

SO/02/04 16:00

WKS Wierzbice

2-2

Bielawianka Bielawa

SO/02/04 16:00

Piast Żerniki

1-1

Polonia-Stal Świdnica

SO/02/04 16:00

Słowianin Wolibórz

4-2

Sokół Marcinkowice

ŚR/20/04 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-1

Pogoń Oleśnica

ŚR/27/04 18:00

Lechia Dzierżoniów

3-0

Polonia Trzebnica

21 kolejka
SO/09/04 16:00

Słowianin Wolibórz

3-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/09/04 16:00

Sokół Marcinkowice

1-5

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/09/04 16:00

Bielawianka Bielawa

2-1

Barycz Sułów

SO/09/04 16:00

Piast Nowa Ruda

2-5

Lechia Dzierżoniów

SO/09/04 16:00

Polonia Trzebnica

1-1

AKS Strzegom

SO/09/04 16:00

MKP Wołów

1-2

Moto-Jelcz Oława

SO/09/04 16:30

Polonia-Stal Świdnica

3-1

WKS Wierzbice

ND/10/04 12:00

Pogoń Oleśnica

1-1

Piast Żerniki

22 kolejka
CZ/14/04 17:00

Lechia Dzierżoniów

0-1

Bielawianka Bielawa

PT/15/04 18:00

AKS Strzegom

2-0

Piast Nowa Ruda

PT/15/04 18:00

WKS Wierzbice

1-1

Pogoń Oleśnica

SO/16/04 11:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-0

Słowianin Wolibórz

SO/16/04 14:00

Piast Żerniki

1-1

Sokół Marcinkowice

SO/16/04 15:00

GKS Mirków/Długołęka

1-0

MKP Wołów

SO/16/04 16:00

Moto-Jelcz Oława

1-3

Polonia Trzebnica

SO/16/04 16:00

Barycz Sułów

3-0
(wo)

Polonia-Stal Świdnica

23 kolejka
SO/23/04 12:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/23/04 15:00

Piast Nowa Ruda

1-3

Moto-Jelcz Oława

SO/23/04 16:00

Pogoń Oleśnica

3-3

Barycz Sułów

SO/23/04 17:00

Słowianin Wolibórz

4-2

Piast Żerniki

SO/23/04 17:00

Sokół Marcinkowice

3-1

WKS Wierzbice

SO/23/04 17:00

Bielawianka Bielawa

0-1

AKS Strzegom

SO/23/04 17:00

Polonia Trzebnica

3-1

MKP Wołów

ŚR/25/05 17:00

Polonia-Stal Świdnica

-

Lechia Dzierżoniów

24 kolejka
PT/29/04 18:00

AKS Strzegom

1-3

Polonia-Stal Świdnica

SO/30/04 12:00

Piast Żerniki

1-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/30/04 14:00

MKP Wołów

1-1

Piast Nowa Ruda

SO/30/04 15:00

GKS Mirków/Długołęka

1-2

Polonia Trzebnica

SO/30/04 17:00

Moto-Jelcz Oława

4-2

Bielawianka Bielawa

SO/30/04 17:00

Lechia Dzierżoniów

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/30/04 17:00

Barycz Sułów

1-3

Sokół Marcinkowice

SO/30/04 17:00

WKS Wierzbice

1-3

Słowianin Wolibórz

25 kolejka
WT/03/05 14:00

Pogoń Oleśnica

2-0

AKS Strzegom

WT/03/05 17:00

Piast Żerniki

1-0

GKS Mirków/Długołęka

WT/03/05 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-1

WKS Wierzbice

WT/03/05 17:00

Słowianin Wolibórz

5-3

Barycz Sułów

WT/03/05 17:00

Sokół Marcinkowice

0-3

Lechia Dzierżoniów

WT/03/05 17:00

Polonia-Stal Świdnica

1-2

Moto-Jelcz Oława

WT/03/05 17:00

Bielawianka Bielawa

3-1

MKP Wołów

WT/03/05 17:00

Piast Nowa Ruda

2-1

Polonia Trzebnica

26 kolejka
SO/07/05 15:00

GKS Mirków/Długołęka

5-3

Piast Nowa Ruda

SO/07/05 15:00

MKP Wołów

1-4

Polonia-Stal Świdnica

SO/07/05 17:00

Polonia Trzebnica

3-2

Bielawianka Bielawa

SO/07/05 17:00

Moto-Jelcz Oława

7-2

Pogoń Oleśnica

SO/07/05 17:00

AKS Strzegom

3-4

Sokół Marcinkowice

SO/07/05 17:00

Lechia Dzierżoniów

0-2

Słowianin Wolibórz

SO/07/05 17:00

Barycz Sułów

1-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/07/05 17:00

WKS Wierzbice

2-1

Piast Żerniki

27 kolejka
SO/14/05 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-1

Lechia Dzierżoniów

SO/14/05 15:30

Bielawianka Bielawa

2-5

Piast Nowa Ruda

SO/14/05 16:00

Pogoń Oleśnica

3-2

MKP Wołów

SO/14/05 17:00

Piast Żerniki

2-1

Barycz Sułów

SO/14/05 17:00

Słowianin Wolibórz

3-0

AKS Strzegom

SO/14/05 17:00

Sokół Marcinkowice

1-3

Moto-Jelcz Oława

SO/14/05 17:00

Polonia-Stal Świdnica

1-2

Polonia Trzebnica

ND/15/05 13:00

WKS Wierzbice

2-3

GKS Mirków/Długołęka

28 kolejka
SO/21/05 14:00

MKP Wołów

-

Sokół Marcinkowice

SO/21/05 14:00

Moto-Jelcz Oława

-

Słowianin Wolibórz

SO/21/05 14:00

Lechia Dzierżoniów

-

Piast Żerniki

SO/21/05 15:00

GKS Mirków/Długołęka

-

Bielawianka Bielawa

SO/21/05 17:00

Piast Nowa Ruda

-

Polonia-Stal Świdnica

SO/21/05 17:00

Polonia Trzebnica

-

Pogoń Oleśnica

SO/21/05 17:00

AKS Strzegom

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/21/05 17:00

Barycz Sułów

-

WKS Wierzbice

29 kolejka
- -

WKS Wierzbice

-

Lechia Dzierżoniów

- -

Piast Żerniki

-

AKS Strzegom

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Moto-Jelcz Oława

- -

Słowianin Wolibórz

-

MKP Wołów

- -

Sokół Marcinkowice

-

Polonia Trzebnica

- -

Pogoń Oleśnica

-

Piast Nowa Ruda

- -

Polonia-Stal Świdnica

-

Bielawianka Bielawa

SO/28/05 00:00

Barycz Sułów

-

GKS Mirków/Długołęka

30 kolejka
- -

Bielawianka Bielawa

-

Pogoń Oleśnica

- -

Piast Nowa Ruda

-

Sokół Marcinkowice

- -

Polonia Trzebnica

-

Słowianin Wolibórz

- -

MKP Wołów

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Moto-Jelcz Oława

-

Piast Żerniki

- -

AKS Strzegom

-

WKS Wierzbice

- -

Lechia Dzierżoniów

-

Barycz Sułów

SO/04/06 00:00

GKS Mirków/Długołęka

-

Polonia-Stal Świdnica

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań337165-23
2Raków Częstochowa336657-30
3Pogoń Szczecin336461-29
4Lechia Gdańsk335752-36
5Piast Gliwice335344-36
6Radomiak Radom334741-39
7Cracovia334640-39
8Wisła Płock334545-51
9Górnik Zabrze334451-52
10Legia Warszawa334043-48
11Warta Poznań333934-38
12Zagłębie Lubin333842-57
13Stal Mielec333739-49
14Jagiellonia Białystok333738-50
15Śląsk Wrocław333539-48
16Wisła Kraków333137-53
17Termalica Nieciecza 333134-54
18Górnik Łęczna332829-59
PT/13/05 18:00
Cracovia
3-0
Wisła P.
PT/13/05 20:30
Jagiellonia B.
2-2
Legia W.
SO/14/05 12:30
Termalica N.
0-1
Piast G.
SO/14/05 15:00
Warta P.
1-2
Lech P.
SO/14/05 17:30
Zagłębie L.
1-0
Raków C.
SO/14/05 20:00
Lechia G.
0-0
Pogoń S.
ND/15/05 12:30
Stal M.
1-1
Śląsk W.
ND/15/05 15:00
Górnik Z.
4-2
Górnik Ł.
ND/15/05 17:30
Radomiak R.
4-2
Wisła K.
SO/21/05 17:30
Lech P.
-
Zagłębie L.
SO/21/05 17:30
Legia W.
-
Cracovia
SO/21/05 17:30
Piast G.
-
Radomiak R.
SO/21/05 17:30
Pogoń S.
-
Termalica N.
SO/21/05 17:30
Raków C.
-
Lechia G.
SO/21/05 17:30
Śląsk W.
-
Górnik Z.
SO/21/05 17:30
Wisła K.
-
Warta P.
SO/21/05 17:30
Wisła P.
-
Stal M.
SO/21/05 17:30
Górnik Ł.
-
Jagiellonia B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Canal+Sport Chelsea - Leicester (na żywo)
21:00 Canal+Sport Vallecano - Levante (na żywo)