Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 17 lipca 2019

4 Liga dolnośląska (wschód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Śląsk II Wrocław3084122-1828-0-215-0-013-0-2
2Górnik Wałbrzych296974-2421-6-212-2-09-4-2
3Polonia/Stal Świdnica306556-2520-5-512-2-18-3-4
4Orzeł Prusice305261-4916-4-108-3-48-1-6
5Sokół Wielka Lipa304662-4713-7-109-1-54-6-5
6Sokół Marcinkowice304664-5514-4-128-2-56-2-7
7Bielawianka Bielawa304254-4712-6-128-1-64-5-6
8GKS Mirków/Długołęka304066-7712-4-148-4-34-0-11
9Piast Żerniki303955-4911-6-136-5-45-1-9
10Polonia Trzebnica293847-6011-5-136-1-85-4-5
11Unia Bardo303756-6912-1-177-1-75-0-10
12Piast Nowa Ruda303442-6611-1-186-0-95-1-9
13Orzeł Ząbkowice Śląskie303243-689-5-167-5-32-0-13
14MKP Wołów303142-6510-1-196-1-84-0-11
15Zjednoczeni Żarów301829-975-3-223-2-102-1-12
16Nysa Kłodzko301444-1014-2-244-0-110-2-13
PT/07/06 18:00
Zjednoczeni Ż.
0-8
Bielawianka B.
SO/08/06 15:00
GKS M.
7-3
Unia B.
SO/08/06 17:00
Nysa K.
2-6
Polonia T.
SO/08/06 17:00
Polonia/Stal Ś.
2-0
Piast Ż.
SO/08/06 17:00
Górnik W.
2-0
Piast N.
SO/08/06 17:00
Sokół M.
5-2
Orzeł Z.
SO/08/06 17:00
Orzeł P.
2-1
Sokół W.
SO/08/06 17:00
MKP W.
1-4
Śląsk I.
1 kolejka
SO/11/08 15:00

Piast Nowa Ruda

2-0

Polonia/Stal Świdnica

SO/11/08 17:00

MKP Wołów

2-1

Nysa Kłodzko

SO/11/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

3-5

Unia Bardo

SO/11/08 17:00

Sokół Marcinkowice

2-2

Sokół Wielka Lipa

SO/11/08 17:00

Górnik Wałbrzych

3-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/11/08 17:00

Polonia Trzebnica

1-1

Piast Żerniki

ND/12/08 11:00

Śląsk II Wrocław

4-0

GKS Mirków/Długołęka

ND/12/08 14:00

Bielawianka Bielawa

0-5

Orzeł Prusice

2 kolejka
SO/18/08 12:00

Unia Bardo

1-2

Orzeł Prusice

SO/18/08 16:00

Sokół Wielka Lipa

2-4

Górnik Wałbrzych

SO/18/08 17:00

Nysa Kłodzko

0-6

Piast Żerniki

SO/18/08 17:00

Piast Nowa Ruda

0-1

Polonia Trzebnica

SO/18/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-0

Polonia/Stal Świdnica

SO/18/08 17:00

MKP Wołów

3-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/18/08 17:00

Bielawianka Bielawa

2-0

Sokół Marcinkowice

ND/19/08 11:00

Śląsk II Wrocław

5-1

Zjednoczeni Żarów

3 kolejka
SO/25/08 17:00

Sokół Marcinkowice

1-0

Unia Bardo

SO/25/08 17:00

Górnik Wałbrzych

2-0

Bielawianka Bielawa

SO/25/08 17:00

Polonia/Stal Świdnica

1-2

Sokół Wielka Lipa

SO/25/08 17:00

Polonia Trzebnica

2-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/25/08 17:00

Piast Żerniki

4-1

Piast Nowa Ruda

SO/25/08 17:00

Nysa Kłodzko

1-2

GKS Mirków/Długołęka

SO/25/08 17:00

MKP Wołów

4-2

Zjednoczeni Żarów

ND/26/08 11:00

Orzeł Prusice

1-3

Śląsk II Wrocław

4 kolejka
SO/01/09 11:00

Śląsk II Wrocław

2-1

Sokół Marcinkowice

SO/01/09 16:00

Sokół Wielka Lipa

1-2

Polonia Trzebnica

SO/01/09 16:00

GKS Mirków/Długołęka

3-3

Zjednoczeni Żarów

SO/01/09 17:00

Nysa Kłodzko

4-2

Piast Nowa Ruda

SO/01/09 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Piast Żerniki

SO/01/09 17:00

Bielawianka Bielawa

0-1

Polonia/Stal Świdnica

SO/01/09 17:00

Górnik Wałbrzych

2-0

Unia Bardo

SO/01/09 17:00

MKP Wołów

2-4

Orzeł Prusice

5 kolejka
SO/08/09 16:00

Polonia/Stal Świdnica

2-0

Unia Bardo

SO/08/09 17:00

Nysa Kłodzko

3-0

Zjednoczeni Żarów

SO/08/09 17:00

Orzeł Prusice

4-2

GKS Mirków/Długołęka

SO/08/09 17:00

Sokół Marcinkowice

3-1

MKP Wołów

SO/08/09 17:00

Polonia Trzebnica

4-2

Bielawianka Bielawa

SO/08/09 17:00

Piast Żerniki

1-1

Sokół Wielka Lipa

SO/08/09 17:00

Piast Nowa Ruda

0-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/09/09 16:00

Górnik Wałbrzych

2-1

Śląsk II Wrocław

6 kolejka
SO/15/09 11:00

Śląsk II Wrocław

4-0

Polonia/Stal Świdnica

SO/15/09 14:30

Bielawianka Bielawa

5-0

Piast Żerniki

SO/15/09 16:00

Nysa Kłodzko

5-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/15/09 16:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Piast Nowa Ruda

SO/15/09 16:00

MKP Wołów

0-1

Górnik Wałbrzych

SO/15/09 16:00

Orzeł Prusice

4-0

Zjednoczeni Żarów

SO/15/09 16:00

Sokół Marcinkowice

4-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/15/09 17:00

Polonia Trzebnica

2-3

Unia Bardo

7 kolejka
SO/22/09 14:00

Polonia/Stal Świdnica

4-2

MKP Wołów

SO/22/09 15:00

Sokół Marcinkowice

12-1

Zjednoczeni Żarów

SO/22/09 15:00

Piast Żerniki

5-0

Unia Bardo

SO/22/09 15:00

Piast Nowa Ruda

1-4

Bielawianka Bielawa

SO/22/09 16:00

Górnik Wałbrzych

7-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/22/09 16:00

Polonia Trzebnica

0-4

Śląsk II Wrocław

ND/23/09 11:00

Orzeł Prusice

5-2

Nysa Kłodzko

ND/23/09 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-1

Sokół Wielka Lipa

8 kolejka
SO/29/09 14:30

Bielawianka Bielawa

2-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/29/09 15:00

Nysa Kłodzko

1-3

Sokół Wielka Lipa

SO/29/09 15:00

Piast Nowa Ruda

3-0
(wo)

Unia Bardo

SO/29/09 15:00

MKP Wołów

1-3

Polonia Trzebnica

SO/29/09 16:00

Polonia/Stal Świdnica

5-1

GKS Mirków/Długołęka

ND/30/09 11:00

Śląsk II Wrocław

5-0

Piast Żerniki

ND/30/09 16:00

Górnik Wałbrzych

3-0

Zjednoczeni Żarów

ND/30/09 16:30

Orzeł Prusice

1-2

Sokół Marcinkowice

9 kolejka
SO/06/10 14:00

Sokół Marcinkowice

5-2

Nysa Kłodzko

SO/06/10 14:00

Piast Żerniki

1-3

MKP Wołów

SO/06/10 14:00

Piast Nowa Ruda

0-4

Śląsk II Wrocław

SO/06/10 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-4

Unia Bardo

SO/06/10 15:00

Polonia/Stal Świdnica

3-1

Zjednoczeni Żarów

SO/06/10 15:00

Sokół Wielka Lipa

5-2

Bielawianka Bielawa

SO/06/10 16:00

Polonia Trzebnica

4-2

GKS Mirków/Długołęka

ND/07/10 15:00

Górnik Wałbrzych

0-0

Orzeł Prusice

10 kolejka
SO/13/10 13:30

Nysa Kłodzko

0-1

Bielawianka Bielawa

SO/13/10 14:00

MKP Wołów

1-2

Piast Nowa Ruda

SO/13/10 14:00

Sokół Marcinkowice

2-3

Górnik Wałbrzych

SO/13/10 14:00

Piast Żerniki

3-0

GKS Mirków/Długołęka

SO/13/10 15:00

Sokół Wielka Lipa

3-2

Unia Bardo

SO/13/10 16:00

Polonia Trzebnica

3-1

Zjednoczeni Żarów

ND/14/10 11:00

Śląsk II Wrocław

4-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/14/10 11:00

Orzeł Prusice

0-3

Polonia/Stal Świdnica

11 kolejka
SO/20/10 14:00

Górnik Wałbrzych

1-1

Nysa Kłodzko

SO/20/10 14:00

Piast Żerniki

2-0

Zjednoczeni Żarów

SO/20/10 14:00

Piast Nowa Ruda

0-1

GKS Mirków/Długołęka

SO/20/10 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-1

MKP Wołów

SO/20/10 14:00

Bielawianka Bielawa

2-5

Unia Bardo

SO/20/10 15:00

Polonia/Stal Świdnica

4-1

Sokół Marcinkowice

SO/20/10 15:00

Sokół Wielka Lipa

0-1

Śląsk II Wrocław

SO/20/10 15:30

Polonia Trzebnica

2-1

Orzeł Prusice

12 kolejka
SO/27/10 13:30

Górnik Wałbrzych

2-0

Polonia/Stal Świdnica

SO/27/10 14:00

Nysa Kłodzko

1-2

Unia Bardo

SO/27/10 14:00

MKP Wołów

0-0

Sokół Wielka Lipa

SO/27/10 14:00

Piast Nowa Ruda

0-3
(wo)

Zjednoczeni Żarów

SO/27/10 14:00

Sokół Marcinkowice

4-0

Polonia Trzebnica

SO/27/10 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

7-3

GKS Mirków/Długołęka

SO/27/10 14:30

Śląsk II Wrocław

4-0

Bielawianka Bielawa

ND/28/10 11:00

Orzeł Prusice

3-1

Piast Żerniki

13 kolejka
SO/03/11 13:00

Piast Nowa Ruda

0-4

Orzeł Prusice

SO/03/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5-0

Zjednoczeni Żarów

SO/03/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

7-3

GKS Mirków/Długołęka

SO/03/11 14:00

Polonia Trzebnica

0-1

Górnik Wałbrzych

SO/03/11 14:00

Bielawianka Bielawa

4-0

MKP Wołów

ND/04/11 11:00

Śląsk II Wrocław

6-0

Unia Bardo

ND/04/11 13:00

Piast Żerniki

0-1

Sokół Marcinkowice

ND/04/11 13:30

Polonia/Stal Świdnica

2-1

Nysa Kłodzko

14 kolejka
SO/10/11 13:00

Nysa Kłodzko

2-3

Śląsk II Wrocław

SO/10/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

8-0

Zjednoczeni Żarów

SO/10/11 13:00

Orzeł Prusice

4-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/10/11 13:00

Sokół Marcinkowice

1-2

Piast Nowa Ruda

SO/10/11 13:00

Górnik Wałbrzych

3-2

Piast Żerniki

SO/10/11 13:00

Polonia/Stal Świdnica

2-2

Polonia Trzebnica

SO/10/11 14:00

MKP Wołów

3-0

Unia Bardo

ND/11/11 13:00

Bielawianka Bielawa

2-1

GKS Mirków/Długołęka

15 kolejka
SO/17/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-1

Sokół Marcinkowice

SO/17/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

1-2

Orzeł Prusice

SO/17/11 13:30

Polonia Trzebnica

5-1

Nysa Kłodzko

ND/18/11 11:00

Śląsk II Wrocław

4-1

MKP Wołów

ND/18/11 13:00

Piast Żerniki

0-0

Polonia/Stal Świdnica

ND/18/11 13:00

Bielawianka Bielawa

1-0

Zjednoczeni Żarów

ND/18/11 13:00

Unia Bardo

1-2

GKS Mirków/Długołęka

ŚR/20/03 16:00

Piast Nowa Ruda

1-5

Górnik Wałbrzych

16 kolejka
SO/24/11 13:00

Orzeł Prusice

1-1

Bielawianka Bielawa

SO/24/11 13:00

Nysa Kłodzko

5-2

MKP Wołów

SO/24/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

Sokół Marcinkowice

SO/24/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-1

Górnik Wałbrzych

SO/24/11 13:30

Piast Żerniki

1-1

Polonia Trzebnica

SO/09/03 13:00

Polonia/Stal Świdnica

2-1

Piast Nowa Ruda

SO/09/03 13:00

Unia Bardo

1-2

Zjednoczeni Żarów

SO/09/03 15:00

GKS Mirków/Długołęka

0-5

Śląsk II Wrocław

17 kolejka
SO/16/03 15:00

Piast Żerniki

2-0

Nysa Kłodzko

SO/16/03 15:00

Polonia Trzebnica

0-3

Piast Nowa Ruda

SO/16/03 15:00

Polonia/Stal Świdnica

4-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/16/03 15:00

Górnik Wałbrzych

3-0

Sokół Wielka Lipa

SO/16/03 15:00

Sokół Marcinkowice

1-1

Bielawianka Bielawa

SO/16/03 15:00

Orzeł Prusice

1-0

Unia Bardo

SO/16/03 15:00

GKS Mirków/Długołęka

3-2

MKP Wołów

SO/16/03 15:00

Zjednoczeni Żarów

1-4

Śląsk II Wrocław

18 kolejka
SO/23/03 11:00

Śląsk II Wrocław

3-0

Orzeł Prusice

SO/23/03 15:00

Bielawianka Bielawa

1-1

Górnik Wałbrzych

SO/23/03 15:00

Sokół Wielka Lipa

0-1

Polonia/Stal Świdnica

SO/23/03 16:00

GKS Mirków/Długołęka

4-1

Nysa Kłodzko

SO/23/03 16:00

Unia Bardo

1-0

Sokół Marcinkowice

SO/23/03 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-0

Polonia Trzebnica

SO/23/03 16:00

Piast Nowa Ruda

1-2

Piast Żerniki

ND/24/03 11:00

Zjednoczeni Żarów

1-0

MKP Wołów

19 kolejka
SO/30/03 15:00

Polonia/Stal Świdnica

1-1

Bielawianka Bielawa

SO/30/03 16:00

Unia Bardo

2-2

Górnik Wałbrzych

SO/30/03 16:00

Piast Nowa Ruda

4-1

Nysa Kłodzko

SO/30/03 16:00

Piast Żerniki

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/30/03 16:00

Polonia Trzebnica

1-4

Sokół Wielka Lipa

SO/30/03 16:00

Sokół Marcinkowice

0-4

Śląsk II Wrocław

SO/30/03 16:00

Orzeł Prusice

2-1

MKP Wołów

SO/30/03 16:00

Zjednoczeni Żarów

0-2

GKS Mirków/Długołęka

20 kolejka
SO/06/04 12:00

GKS Mirków/Długołęka

5-1

Orzeł Prusice

SO/06/04 15:00

Sokół Wielka Lipa

4-2

Piast Żerniki

SO/06/04 16:00

Zjednoczeni Żarów

2-1

Nysa Kłodzko

SO/06/04 16:00

MKP Wołów

1-3

Sokół Marcinkowice

SO/06/04 16:00

Unia Bardo

0-2

Polonia/Stal Świdnica

SO/06/04 16:00

Bielawianka Bielawa

5-2

Polonia Trzebnica

SO/06/04 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Piast Nowa Ruda

ND/07/04 11:00

Śląsk II Wrocław

3-1

Górnik Wałbrzych

21 kolejka
SO/13/04 15:00

Polonia/Stal Świdnica

2-1

Śląsk II Wrocław

SO/13/04 16:00

Unia Bardo

7-0

Polonia Trzebnica

SO/13/04 16:00

GKS Mirków/Długołęka

0-1

Sokół Marcinkowice

SO/13/04 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-3

Nysa Kłodzko

SO/13/04 16:00

Piast Nowa Ruda

4-1

Sokół Wielka Lipa

SO/13/04 16:00

Piast Żerniki

0-0

Bielawianka Bielawa

SO/13/04 16:00

Górnik Wałbrzych

6-1

MKP Wołów

ND/14/04 16:00

Zjednoczeni Żarów

4-2

Orzeł Prusice

22 kolejka
SO/20/04 11:00

Śląsk II Wrocław

4-0

Polonia Trzebnica

SO/20/04 12:00

Zjednoczeni Żarów

0-0

Sokół Marcinkowice

SO/20/04 12:00

GKS Mirków/Długołęka

1-2

Górnik Wałbrzych

SO/20/04 12:00

MKP Wołów

0-4

Polonia/Stal Świdnica

SO/20/04 15:00

Sokół Wielka Lipa

3-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/20/04 16:00

Nysa Kłodzko

1-3

Orzeł Prusice

SO/20/04 16:00

Unia Bardo

2-0

Piast Żerniki

SO/20/04 16:00

Bielawianka Bielawa

0-1

Piast Nowa Ruda

23 kolejka
SO/27/04 12:00

GKS Mirków/Długołęka

1-1

Polonia/Stal Świdnica

SO/27/04 15:00

Sokół Wielka Lipa

3-0

Nysa Kłodzko

SO/27/04 16:00

Unia Bardo

4-2

Piast Nowa Ruda

SO/27/04 16:00

Piast Żerniki

1-2

Śląsk II Wrocław

SO/27/04 16:00

Sokół Marcinkowice

1-2

Orzeł Prusice

SO/27/04 17:00

Polonia Trzebnica

0-2

MKP Wołów

ND/28/04 16:00

Zjednoczeni Żarów

0-4

Górnik Wałbrzych

ND/28/04 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-1

Bielawianka Bielawa

24 kolejka
ŚR/01/05 11:00

Śląsk II Wrocław

7-0

Piast Nowa Ruda

ŚR/01/05 17:00

Nysa Kłodzko

4-5

Sokół Marcinkowice

ŚR/01/05 17:00

Orzeł Prusice

1-3

Górnik Wałbrzych

ŚR/01/05 17:00

Zjednoczeni Żarów

0-2

Polonia/Stal Świdnica

ŚR/01/05 17:00

GKS Mirków/Długołęka

0-0

Polonia Trzebnica

ŚR/01/05 17:00

MKP Wołów

1-2

Piast Żerniki

ŚR/01/05 17:00

Unia Bardo

4-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ŚR/01/05 17:00

Bielawianka Bielawa

0-1

Sokół Wielka Lipa

25 kolejka
SO/04/05 11:00

Górnik Wałbrzych

2-0

Sokół Marcinkowice

SO/04/05 13:00

Unia Bardo

2-0

Sokół Wielka Lipa

SO/04/05 17:00

GKS Mirków/Długołęka

3-2

Piast Żerniki

SO/04/05 17:00

Zjednoczeni Żarów

3-4

Polonia Trzebnica

SO/04/05 17:00

Bielawianka Bielawa

5-0

Nysa Kłodzko

SO/04/05 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-8

Śląsk II Wrocław

SO/04/05 17:00

Piast Nowa Ruda

2-1

MKP Wołów

SO/04/05 17:00

Polonia/Stal Świdnica

2-0

Orzeł Prusice

26 kolejka
SO/11/05 11:00

Śląsk II Wrocław

2-0

Sokół Wielka Lipa

SO/11/05 15:00

Sokół Marcinkowice

3-1

Polonia/Stal Świdnica

SO/11/05 15:00

Zjednoczeni Żarów

0-2

Piast Żerniki

SO/11/05 15:00

GKS Mirków/Długołęka

5-0

Piast Nowa Ruda

SO/11/05 16:00

MKP Wołów

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/11/05 17:00

Nysa Kłodzko

0-6

Górnik Wałbrzych

SO/11/05 17:00

Orzeł Prusice

1-1

Polonia Trzebnica

SO/11/05 17:00

Unia Bardo

1-2

Bielawianka Bielawa

27 kolejka
ŚR/01/05 15:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

MKP Wołów

PT/17/05 18:00

GKS Mirków/Długołęka

3-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

PT/17/05 18:00

Polonia Trzebnica

1-2

Sokół Marcinkowice

SO/18/05 11:00

Bielawianka Bielawa

1-2

Śląsk II Wrocław

SO/18/05 12:00

Polonia/Stal Świdnica

1-0

Górnik Wałbrzych

SO/18/05 15:00

Zjednoczeni Żarów

0-3

Piast Nowa Ruda

SO/18/05 17:00

Unia Bardo

3-1

Nysa Kłodzko

SO/18/05 17:00

Piast Żerniki

2-3

Orzeł Prusice

28 kolejka
SO/25/05 13:00

Unia Bardo

3-9

Śląsk II Wrocław

SO/25/05 15:00

GKS Mirków/Długołęka

3-3

Sokół Wielka Lipa

SO/25/05 17:00

Nysa Kłodzko

0-3

Polonia/Stal Świdnica

SO/25/05 17:00

Górnik Wałbrzych

-
Przerwany

Polonia Trzebnica

SO/25/05 17:00

Sokół Marcinkowice

2-8

Piast Żerniki

SO/25/05 17:00

Zjednoczeni Żarów

0-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/25/05 17:00

MKP Wołów

1-0

Bielawianka Bielawa

ND/26/05 11:00

Orzeł Prusice

2-2

Piast Nowa Ruda

29 kolejka
SO/01/06 11:00

GKS Mirków/Długołęka

6-1

Bielawianka Bielawa

SO/01/06 11:00

Zjednoczeni Żarów

1-1

Sokół Wielka Lipa

SO/01/06 11:00

Unia Bardo

0-2

MKP Wołów

SO/01/06 11:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-0

Orzeł Prusice

SO/01/06 11:00

Piast Nowa Ruda

3-0

Sokół Marcinkowice

SO/01/06 11:00

Piast Żerniki

2-2

Górnik Wałbrzych

SO/01/06 11:00

Polonia Trzebnica

0-1

Polonia/Stal Świdnica

SO/01/06 17:00

Śląsk II Wrocław

10-0

Nysa Kłodzko

30 kolejka
PT/07/06 18:00

Zjednoczeni Żarów

0-8

Bielawianka Bielawa

SO/08/06 15:00

GKS Mirków/Długołęka

7-3

Unia Bardo

SO/08/06 17:00

Nysa Kłodzko

2-6

Polonia Trzebnica

SO/08/06 17:00

Polonia/Stal Świdnica

2-0

Piast Żerniki

SO/08/06 17:00

Górnik Wałbrzych

2-0

Piast Nowa Ruda

SO/08/06 17:00

Sokół Marcinkowice

5-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/08/06 17:00

Orzeł Prusice

2-1

Sokół Wielka Lipa

SO/08/06 17:00

MKP Wołów

1-4

Śląsk II Wrocław

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Arka G.
-
Jagiellonia B.
PT/19/07 20:30
ŁKS Ł.
-
Lechia G.
SO/20/07 15:00
Raków C.
-
Korona K.
SO/20/07 17:30
Wisła K.
-
Śląsk W.
SO/20/07 20:00
Piast G.
-
Lech P.
ND/21/07 15:00
Zagłębie L.
-
Cracovia
ND/21/07 17:30
Legia W.
-
Pogoń S.
PN/22/07 18:00
Wisła P.
-
Górnik Z.
PT/26/07 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PT/26/07 20:30
Lech P.
-
Wisła P.
SO/27/07 17:30
Śląsk W.
-
Piast G.
SO/27/07 20:00
Jagiellonia B.
-
Raków C.
ND/28/07 15:00
Korona K.
-
Legia W.
ND/28/07 17:30
Cracovia
-
ŁKS Ł.
ND/28/07 17:30
Lechia G.
-
Wisła K.
PN/29/07 18:00
Pogoń S.
-
Arka G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 Polsat Sport LM: Piast - BATE (na żywo)
19:00 TVP Sport LE: Cracovia - DAC (na żywo)
21:00 TVP Sport LE: Legia - Europa (na żywo)