Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 01 grudnia 2020

4 Liga dolnośląska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Karkonosze Jelenia Góra184346-1213-4-15-3-18-1-0
2Chrobry II Głogów184249-1313-3-28-1-05-2-2
3Apis Jędrzychowice183746-1311-4-36-1-25-3-1
4Sparta Rudna183149-299-4-55-2-24-2-3
5Orkan Szczedrzykowice182825-349-1-86-1-23-0-6
6Odra Ścinawa182745-338-3-74-2-34-1-4
7Prochowiczanka 182729-197-6-54-3-23-3-3
8Stal Chocianów182735-288-3-76-2-12-1-6
9Leśnik Osiecznica182737-328-3-74-2-34-1-4
10Górnik Złotoryja182629-257-5-64-3-23-2-4
11Mewa Kunice182637-417-5-64-1-43-4-2
12Gryf Gryfów Śląski182328-286-5-73-2-43-3-3
13Sparta Grębocice182233-396-4-83-1-54-2-3
14Kuźnia Jawor182231-477-1-103-0-54-1-5
15Konfeks Legnica182027-324-8-62-5-22-3-4
16Włókniarz Leśna181722-384-5-93-3-31-1-7
17KS Legnickie Pole181326-724-1-132-0-72-1-6
18Orla Wąsosz181113-342-5-110-3-72-2-4
19Lotnik Jeżów Sudecki18818-562-2-142-0-70-2-7
SO/21/11 13:30
Orla W.
1-2
KS L.
SO/21/11 13:30
Lotnik J.
3-1
Orkan S.
SO/21/11 13:30
Gryf G.
0-5
Górnik Z.
SO/21/11 13:30
Stal C.
1-1
Sparta R.
SO/21/11 13:30
Prochowiczanka
1-1
Sparta G.
SO/21/11 13:30
Mewa K.
3-2
Odra Ś.
SO/21/11 13:30
Konfeks L.
1-1
Chrobry I.
SO/21/11 13:30
Włókniarz L.
0-3
Apis J.
ND/22/11 11:00
Leśnik O.
0-2
Karkonosze J.
- -
Kuźnia J.
-
Orla W.
- -
Włókniarz L.
-
Karkonosze J.
- -
Leśnik O.
-
Chrobry I.
- -
Konfeks L.
-
Odra Ś.
- -
Mewa K.
-
Sparta G.
- -
Prochowiczanka
-
Sparta R.
- -
Stal C.
-
Górnik Z.
- -
Gryf G.
-
Orkan S.
- -
Lotnik J.
-
KS L.
1 kolejka
SO/01/08 15:00

Chrobry II Głogów

4-0

Leśnik Osiecznica

SO/01/08 15:00

Orla Wąsosz

0-2

Kuźnia Jawor

SO/01/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-2

Włókniarz Leśna

SO/01/08 17:00

Odra Ścinawa

1-1

Konfeks Legnica

SO/01/08 17:00

Sparta Grębocice

1-3

Mewa Kunice

SO/01/08 17:00

Górnik Złotoryja

3-0

Stal Chocianów

SO/01/08 18:00

Sparta Rudna

1-1

Prochowiczanka

ND/02/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Gryf Gryfów Śląski

ND/02/08 17:00

KS Legnickie Pole

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

2 kolejka
ŚR/05/08 18:00

Włókniarz Leśna

0-0

Chrobry II Głogów

SO/08/08 15:00

Mewa Kunice

1-4

Sparta Rudna

SO/08/08 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-1

Kuźnia Jawor

SO/08/08 17:00

Gryf Gryfów Śląski

2-2

KS Legnickie Pole

SO/08/08 17:00

Stal Chocianów

1-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/08/08 17:00

Prochowiczanka

2-1

Górnik Złotoryja

SO/08/08 17:00

Konfeks Legnica

1-1

Sparta Grębocice

ND/09/08 14:00

Apis Jędrzychowice

0-2

Karkonosze Jelenia Góra

ND/09/08 15:00

Leśnik Osiecznica

3-3

Odra Ścinawa

3 kolejka
ŚR/12/08 17:00

Chrobry II Głogów

3-0

Apis Jędrzychowice

ŚR/12/08 17:00

Odra Ścinawa

5-0

Włókniarz Leśna

ŚR/12/08 17:00

Sparta Grębocice

2-3

Leśnik Osiecznica

ŚR/12/08 17:00

Sparta Rudna

3-2

Konfeks Legnica

ŚR/12/08 17:00

Górnik Złotoryja

1-1

Mewa Kunice

ŚR/12/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Prochowiczanka

ŚR/12/08 17:00

KS Legnickie Pole

2-5

Stal Chocianów

ŚR/12/08 17:00

Kuźnia Jawor

1-4

Gryf Gryfów Śląski

ŚR/12/08 17:00

Orla Wąsosz

1-1

Lotnik Jeżów Sudecki

4 kolejka
SO/15/08 15:00

Mewa Kunice

0-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/15/08 17:00

Gryf Gryfów Śląski

0-1

Orla Wąsosz

SO/15/08 17:00

Prochowiczanka

5-1

KS Legnickie Pole

SO/15/08 17:00

Leśnik Osiecznica

4-2

Sparta Rudna

SO/15/08 17:00

Włókniarz Leśna

2-4

Sparta Grębocice

SO/15/08 17:00

Apis Jędrzychowice

1-2

Odra Ścinawa

SO/15/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-1

Chrobry II Głogów

ND/16/08 17:00

Stal Chocianów

2-0

Kuźnia Jawor

ŚR/02/09 17:00

Konfeks Legnica

1-1

Górnik Złotoryja

5 kolejka
SO/22/08 15:00

KS Legnickie Pole

4-6

Mewa Kunice

SO/22/08 17:00

Sparta Grębocice

3-5

Apis Jędrzychowice

SO/22/08 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

0-2

Gryf Gryfów Śląski

SO/22/08 18:00

Sparta Rudna

5-0

Włókniarz Leśna

SO/22/08 18:00

Górnik Złotoryja

2-2

Leśnik Osiecznica

ND/23/08 11:00

Kuźnia Jawor

2-1

Prochowiczanka

ND/23/08 11:00

Orla Wąsosz

0-2

Stal Chocianów

ND/23/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Konfeks Legnica

ND/23/08 17:00

Odra Ścinawa

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

6 kolejka
SO/29/08 15:00

Mewa Kunice

3-4

Kuźnia Jawor

SO/29/08 15:00

Konfeks Legnica

4-1

KS Legnickie Pole

SO/29/08 17:00

Prochowiczanka

0-2

Orla Wąsosz

SO/29/08 17:00

Leśnik Osiecznica

1-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/29/08 17:00

Włókniarz Leśna

2-1

Górnik Złotoryja

SO/29/08 17:00

Apis Jędrzychowice

0-0

Sparta Rudna

SO/29/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-2

Sparta Grębocice

ND/30/08 11:00

Chrobry II Głogów

6-1

Odra Ścinawa

ND/30/08 17:00

Stal Chocianów

7-1

Lotnik Jeżów Sudecki

7 kolejka
SO/05/09 11:00

Kuźnia Jawor

0-3

Konfeks Legnica

SO/05/09 15:00

Górnik Złotoryja

0-4

Apis Jędrzychowice

SO/05/09 15:00

Orla Wąsosz

1-1

Mewa Kunice

SO/05/09 16:00

Sparta Grębocice

0-1

Chrobry II Głogów

SO/05/09 16:00

KS Legnickie Pole

0-4

Leśnik Osiecznica

SO/05/09 16:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-6

Prochowiczanka

SO/05/09 16:00

Gryf Gryfów Śląski

3-1

Stal Chocianów

ND/06/09 14:00

Sparta Rudna

0-2

Karkonosze Jelenia Góra

ND/06/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Włókniarz Leśna

8 kolejka
SO/12/09 15:00

Mewa Kunice

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/12/09 15:00

Chrobry II Głogów

2-1

Sparta Rudna

SO/12/09 16:00

Prochowiczanka

2-1

Gryf Gryfów Śląski

SO/12/09 16:00

Leśnik Osiecznica

1-2

Kuźnia Jawor

SO/12/09 16:00

Apis Jędrzychowice

6-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/12/09 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

4-0

Górnik Złotoryja

SO/12/09 17:00

Konfeks Legnica

2-1

Orla Wąsosz

SO/12/09 17:30

Włókniarz Leśna

3-1

KS Legnickie Pole

ND/13/09 16:00

Odra Ścinawa

7-1

Sparta Grębocice

9 kolejka
PT/18/09 19:00

Orkan Szczedrzykowice

2-5

Karkonosze Jelenia Góra

SO/19/09 16:00

Górnik Złotoryja

1-0

Chrobry II Głogów

SO/19/09 16:00

KS Legnickie Pole

0-3

Apis Jędrzychowice

SO/19/09 16:00

Kuźnia Jawor

1-0

Włókniarz Leśna

SO/19/09 16:00

Orla Wąsosz

1-2

Leśnik Osiecznica

SO/19/09 16:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-3

Konfeks Legnica

SO/19/09 16:00

Gryf Gryfów Śląski

4-1

Mewa Kunice

ND/20/09 14:00

Sparta Rudna

0-2

Odra Ścinawa

ND/20/09 16:00

Stal Chocianów

0-2

Prochowiczanka

10 kolejka
SO/26/09 15:00

Mewa Kunice

2-1

Stal Chocianów

SO/26/09 15:00

Konfeks Legnica

0-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/26/09 16:00

Leśnik Osiecznica

2-2

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/26/09 16:00

Włókniarz Leśna

1-1

Orla Wąsosz

SO/26/09 16:00

Apis Jędrzychowice

7-1

Kuźnia Jawor

SO/26/09 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-1

KS Legnickie Pole

SO/26/09 16:00

Sparta Grębocice

1-0

Sparta Rudna

ND/27/09 16:00

Odra Ścinawa

0-1

Górnik Złotoryja

ŚR/28/10 18:00

Chrobry II Głogów

4-1

Orkan Szczedrzykowice

11 kolejka
SO/03/10 15:00

Górnik Złotoryja

3-0

Sparta Grębocice

SO/03/10 15:00

Kuźnia Jawor

0-4

Karkonosze Jelenia Góra

SO/03/10 15:00

Orla Wąsosz

0-0

Apis Jędrzychowice

SO/03/10 15:00

Lotnik Jeżów Sudecki

0-3

Włókniarz Leśna

SO/03/10 15:00

Gryf Gryfów Śląski

3-0

Leśnik Osiecznica

SO/03/10 15:00

Stal Chocianów

4-1

Konfeks Legnica

SO/03/10 15:00

Prochowiczanka

1-1

Mewa Kunice

SO/03/10 16:00

KS Legnickie Pole

1-4

Chrobry II Głogów

ND/04/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

3-0

Odra Ścinawa

12 kolejka
SO/10/10 15:00

Konfeks Legnica

1-1

Prochowiczanka

SO/10/10 15:00

Leśnik Osiecznica

5-0

Stal Chocianów

SO/10/10 15:00

Włókniarz Leśna

1-1

Gryf Gryfów Śląski

SO/10/10 15:00

Apis Jędrzychowice

9-0

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/10/10 15:00

Sparta Grębocice

1-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/10/10 16:00

Sparta Rudna

2-2

Górnik Złotoryja

SO/10/10 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-0

Orla Wąsosz

ND/11/10 11:00

Chrobry II Głogów

6-1

Kuźnia Jawor

ND/11/10 15:00

Odra Ścinawa

9-1

KS Legnickie Pole

13 kolejka
SO/17/10 13:00

Orla Wąsosz

0-4

Chrobry II Głogów

SO/17/10 15:00

KS Legnickie Pole

3-5

Sparta Grębocice

SO/17/10 15:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-4

Karkonosze Jelenia Góra

SO/17/10 15:00

Gryf Gryfów Śląski

0-0

Apis Jędrzychowice

SO/17/10 15:00

Stal Chocianów

5-1

Włókniarz Leśna

SO/17/10 15:00

Prochowiczanka

1-0

Leśnik Osiecznica

SO/17/10 15:00

Mewa Kunice

3-3

Konfeks Legnica

ND/18/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

2-4

Sparta Rudna

ŚR/28/10 16:00

Kuźnia Jawor

2-3

Odra Ścinawa

14 kolejka
SO/24/10 15:00

Leśnik Osiecznica

2-4

Mewa Kunice

SO/24/10 15:00

Włókniarz Leśna

0-4

Prochowiczanka

SO/24/10 15:00

Sparta Grębocice

5-1

Kuźnia Jawor

SO/24/10 15:00

Górnik Złotoryja

2-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/24/10 16:00

Sparta Rudna

13-2

KS Legnickie Pole

SO/24/10 17:00

Chrobry II Głogów

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/25/10 15:00

Apis Jędrzychowice

2-1

Stal Chocianów

ND/25/10 15:00

Odra Ścinawa

3-3

Orla Wąsosz

ŚR/04/11 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-0

Gryf Gryfów Śląski

15 kolejka
SO/31/10 14:00

KS Legnickie Pole

2-1

Górnik Złotoryja

SO/31/10 14:00

Kuźnia Jawor

4-5

Sparta Rudna

SO/31/10 14:00

Orla Wąsosz

0-2

Sparta Grębocice

SO/31/10 14:00

Lotnik Jeżów Sudecki

0-3

Odra Ścinawa

SO/31/10 14:00

Stal Chocianów

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/31/10 14:00

Prochowiczanka

0-0

Apis Jędrzychowice

SO/31/10 14:00

Mewa Kunice

3-2

Włókniarz Leśna

SO/31/10 14:00

Konfeks Legnica

1-4

Leśnik Osiecznica

ŚR/18/11 18:00

Gryf Gryfów Śląski

0-3

Chrobry II Głogów

16 kolejka
SO/07/11 13:30

Włókniarz Leśna

5-1

Konfeks Legnica

SO/07/11 13:30

Apis Jędrzychowice

2-0

Mewa Kunice

SO/07/11 13:30

Chrobry II Głogów

3-0

Stal Chocianów

SO/07/11 13:30

Sparta Grębocice

3-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/07/11 13:30

Górnik Złotoryja

1-1

Kuźnia Jawor

SO/07/11 13:30

Orkan Szczedrzykowice

2-1

KS Legnickie Pole

SO/07/11 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-2

Prochowiczanka

ND/08/11 11:00

Sparta Rudna

3-1

Orla Wąsosz

ND/08/11 13:30

Odra Ścinawa

1-3

Gryf Gryfów Śląski

17 kolejka
ŚR/11/11 11:00

Kuźnia Jawor

4-0

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/11/11 13:30

Orla Wąsosz

0-1

Górnik Złotoryja

ŚR/11/11 13:30

Lotnik Jeżów Sudecki

1-2

Sparta Rudna

ŚR/11/11 13:30

Gryf Gryfów Śląski

2-4

Sparta Grębocice

ŚR/11/11 13:30

Stal Chocianów

4-1

Odra Ścinawa

ŚR/11/11 13:30

Prochowiczanka

0-2

Chrobry II Głogów

ŚR/11/11 13:30

Mewa Kunice

0-4

Karkonosze Jelenia Góra

ŚR/11/11 13:30

Konfeks Legnica

1-3

Apis Jędrzychowice

ŚR/11/11 13:30

Leśnik Osiecznica

4-2

Włókniarz Leśna

18 kolejka
SO/14/11 13:30

Apis Jędrzychowice

1-0

Leśnik Osiecznica

SO/14/11 13:30

Sparta Grębocice

1-1

Stal Chocianów

SO/14/11 13:30

Sparta Rudna

3-1

Gryf Gryfów Śląski

SO/14/11 13:30

Górnik Złotoryja

3-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/14/11 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-1

Konfeks Legnica

ND/15/11 10:00

Chrobry II Głogów

3-3

Mewa Kunice

ND/15/11 11:00

KS Legnickie Pole

0-4

Kuźnia Jawor

ND/15/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

3-0

Orla Wąsosz

ND/15/11 13:30

Odra Ścinawa

2-0

Prochowiczanka

19 kolejka
SO/21/11 13:30

Orla Wąsosz

1-2

KS Legnickie Pole

SO/21/11 13:30

Lotnik Jeżów Sudecki

3-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/21/11 13:30

Gryf Gryfów Śląski

0-5

Górnik Złotoryja

SO/21/11 13:30

Stal Chocianów

1-1

Sparta Rudna

SO/21/11 13:30

Prochowiczanka

1-1

Sparta Grębocice

SO/21/11 13:30

Mewa Kunice

3-2

Odra Ścinawa

SO/21/11 13:30

Konfeks Legnica

1-1

Chrobry II Głogów

SO/21/11 13:30

Włókniarz Leśna

0-3

Apis Jędrzychowice

ND/22/11 11:00

Leśnik Osiecznica

0-2

Karkonosze Jelenia Góra

20 kolejka
- -

Kuźnia Jawor

-

Orla Wąsosz

- -

Włókniarz Leśna

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Leśnik Osiecznica

-

Chrobry II Głogów

- -

Konfeks Legnica

-

Odra Ścinawa

- -

Mewa Kunice

-

Sparta Grębocice

- -

Prochowiczanka

-

Sparta Rudna

- -

Stal Chocianów

-

Górnik Złotoryja

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

KS Legnickie Pole

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa112424-12
2Legia Warszawa112317-11
3Górnik Zabrze112017-11
4Zagłębie Lubin111815-12
5Śląsk Wrocław111717-12
6Lechia Gdańsk111617-16
7Pogoń Szczecin91511-7
8Jagiellonia Białystok111415-18
9Lech Poznań101318-16
10Warta Poznań11138-11
11Cracovia111215-13
12Wisła Kraków111016-16
13Wisła Płock10912-18
14Piast Gliwice11911-17
15Stal Mielec11913-23
16Podbeskidzie Bielsko-Biała11912-25
PT/27/11 18:00
Wisła P.
0-1
Cracovia
PT/27/11 20:30
Górnik Z.
2-1
Pogoń S.
SO/28/11 15:00
Stal M.
3-1
Jagiellonia B.
SO/28/11 17:30
Podbeskidzie B.
0-2
Śląsk W.
SO/28/11 20:00
Wisła K.
1-2
Zagłębie L.
ND/29/11 15:00
Raków C.
1-0
Warta P.
ND/29/11 17:30
Legia W.
2-2
Piast G.
PN/30/11 18:00
Lechia G.
0-1
Lech P.
PT/04/12 20:30
Cracovia
-
Wisła K.
SO/05/12 15:00
Jagiellonia B.
-
Warta P.
SO/05/12 17:30
Śląsk W.
-
Raków C.
SO/05/12 20:00
Legia W.
-
Lechia G.
ND/06/12 15:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
ND/06/12 17:30
Lech P.
-
Podbeskidzie B.
PN/07/12 18:00
Pogoń S.
-
Stal M.
PN/07/12 20:30
Wisła P.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Lechia - Lech (na żywo)
19:00 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:05 TVP Sport GOL (na żywo)
20:15 Pol. Sp. E. 1. liga - magazyn (na żywo)
17:40 Polsat Sp. PP: Podbesk. - Zagłębie (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: ŁKS - Miedź (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Liverpool - Ajax (na żywo)