Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 22 września 2020

4 Liga dolnośląska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Karkonosze Jelenia Góra82223-77-1-03-1-04-0-0
2Leśnik Osiecznica91720-165-2-22-1-13-1-1
3Chrobry II Głogów81617-55-1-24-0-01-1-2
4Prochowiczanka 91619-105-1-33-0-12-1-2
5Stal Chocianów81518-115-0-33-0-12-0-2
6Konfeks Legnica91517-104-3-22-2-02-1-2
7Kuźnia Jawor91513-165-0-42-0-23-0-2
8Odra Ścinawa81421-134-2-22-1-12-1-1
9Gryf Gryfów Śląski81418-104-2-22-1-12-1-1
10Apis Jędrzychowice81319-104-1-31-1-23-0-1
11Orkan Szczedrzykowice9138-154-1-43-1-11-0-3
12Sparta Rudna91116-143-2-42-1-21-1-2
13Mewa Kunice91118-213-2-41-0-32-2-1
14Górnik Złotoryja9910-162-3-42-2-10-1-3
15Orla Wąsosz887-102-2-40-2-32-0-1
16Włókniarz Leśna989-202-2-52-1-10-1-4
17Sparta Grębocice8414-271-1-60-0-41-1-2
18Lotnik Jeżów Sudecki848-241-1-61-0-30-1-3
19KS Legnickie Pole9413-331-1-71-0-40-1-3
PT/18/09 19:00
Orkan S.
2-5
Karkonosze J.
SO/19/09 16:00
Górnik Z.
1-0
Chrobry I.
SO/19/09 16:00
KS L.
0-3
Apis J.
SO/19/09 16:00
Kuźnia J.
1-0
Włókniarz L.
SO/19/09 16:00
Orla W.
1-2
Leśnik O.
SO/19/09 16:00
Lotnik J.
1-3
Konfeks L.
SO/19/09 16:00
Gryf G.
4-1
Mewa K.
ND/20/09 14:00
Sparta R.
0-2
Odra Ś.
ND/20/09 16:00
Stal C.
0-2
Prochowiczanka
- -
Konfeks L.
-
Gryf G.
- -
Leśnik O.
-
Lotnik J.
- -
Włókniarz L.
-
Orla W.
- -
Apis J.
-
Kuźnia J.
- -
Karkonosze J.
-
KS L.
- -
Chrobry I.
-
Orkan S.
- -
Odra Ś.
-
Górnik Z.
- -
Sparta G.
-
Sparta R.
SO/26/09 00:00
Mewa K.
-
Stal C.
1 kolejka
SO/01/08 15:00

Chrobry II Głogów

4-0

Leśnik Osiecznica

SO/01/08 15:00

Orla Wąsosz

0-2

Kuźnia Jawor

SO/01/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-2

Włókniarz Leśna

SO/01/08 17:00

Odra Ścinawa

1-1

Konfeks Legnica

SO/01/08 17:00

Sparta Grębocice

1-3

Mewa Kunice

SO/01/08 17:00

Górnik Złotoryja

3-0

Stal Chocianów

SO/01/08 18:00

Sparta Rudna

1-1

Prochowiczanka

ND/02/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Gryf Gryfów Śląski

ND/02/08 17:00

KS Legnickie Pole

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

2 kolejka
ŚR/05/08 18:00

Włókniarz Leśna

0-0

Chrobry II Głogów

SO/08/08 15:00

Mewa Kunice

1-4

Sparta Rudna

SO/08/08 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-1

Kuźnia Jawor

SO/08/08 17:00

Gryf Gryfów Śląski

2-2

KS Legnickie Pole

SO/08/08 17:00

Stal Chocianów

1-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/08/08 17:00

Prochowiczanka

2-1

Górnik Złotoryja

SO/08/08 17:00

Konfeks Legnica

1-1

Sparta Grębocice

ND/09/08 14:00

Apis Jędrzychowice

0-2

Karkonosze Jelenia Góra

ND/09/08 15:00

Leśnik Osiecznica

3-3

Odra Ścinawa

3 kolejka
ŚR/12/08 17:00

Chrobry II Głogów

3-0

Apis Jędrzychowice

ŚR/12/08 17:00

Odra Ścinawa

5-0

Włókniarz Leśna

ŚR/12/08 17:00

Sparta Grębocice

2-3

Leśnik Osiecznica

ŚR/12/08 17:00

Sparta Rudna

3-2

Konfeks Legnica

ŚR/12/08 17:00

Górnik Złotoryja

1-1

Mewa Kunice

ŚR/12/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Prochowiczanka

ŚR/12/08 17:00

KS Legnickie Pole

2-5

Stal Chocianów

ŚR/12/08 17:00

Kuźnia Jawor

1-4

Gryf Gryfów Śląski

ŚR/12/08 17:00

Orla Wąsosz

1-1

Lotnik Jeżów Sudecki

4 kolejka
SO/15/08 15:00

Mewa Kunice

0-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/15/08 17:00

Gryf Gryfów Śląski

0-1

Orla Wąsosz

SO/15/08 17:00

Prochowiczanka

5-1

KS Legnickie Pole

SO/15/08 17:00

Leśnik Osiecznica

4-2

Sparta Rudna

SO/15/08 17:00

Włókniarz Leśna

2-4

Sparta Grębocice

SO/15/08 17:00

Apis Jędrzychowice

1-2

Odra Ścinawa

SO/15/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-1

Chrobry II Głogów

ND/16/08 17:00

Stal Chocianów

2-0

Kuźnia Jawor

ŚR/02/09 17:00

Konfeks Legnica

1-1

Górnik Złotoryja

5 kolejka
SO/22/08 15:00

KS Legnickie Pole

4-6

Mewa Kunice

SO/22/08 17:00

Sparta Grębocice

3-5

Apis Jędrzychowice

SO/22/08 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

0-2

Gryf Gryfów Śląski

SO/22/08 18:00

Sparta Rudna

5-0

Włókniarz Leśna

SO/22/08 18:00

Górnik Złotoryja

2-2

Leśnik Osiecznica

ND/23/08 11:00

Kuźnia Jawor

2-1

Prochowiczanka

ND/23/08 11:00

Orla Wąsosz

0-2

Stal Chocianów

ND/23/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Konfeks Legnica

ND/23/08 17:00

Odra Ścinawa

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

6 kolejka
SO/29/08 15:00

Mewa Kunice

3-4

Kuźnia Jawor

SO/29/08 15:00

Konfeks Legnica

4-1

KS Legnickie Pole

SO/29/08 17:00

Prochowiczanka

0-2

Orla Wąsosz

SO/29/08 17:00

Leśnik Osiecznica

1-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/29/08 17:00

Włókniarz Leśna

2-1

Górnik Złotoryja

SO/29/08 17:00

Apis Jędrzychowice

0-0

Sparta Rudna

SO/29/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-2

Sparta Grębocice

ND/30/08 11:00

Chrobry II Głogów

6-1

Odra Ścinawa

ND/30/08 17:00

Stal Chocianów

7-1

Lotnik Jeżów Sudecki

7 kolejka
SO/05/09 11:00

Kuźnia Jawor

0-3

Konfeks Legnica

SO/05/09 15:00

Górnik Złotoryja

0-4

Apis Jędrzychowice

SO/05/09 15:00

Orla Wąsosz

1-1

Mewa Kunice

SO/05/09 16:00

Sparta Grębocice

0-1

Chrobry II Głogów

SO/05/09 16:00

KS Legnickie Pole

0-4

Leśnik Osiecznica

SO/05/09 16:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-6

Prochowiczanka

SO/05/09 16:00

Gryf Gryfów Śląski

3-1

Stal Chocianów

ND/06/09 14:00

Sparta Rudna

0-2

Karkonosze Jelenia Góra

ND/06/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Włókniarz Leśna

8 kolejka
SO/12/09 15:00

Mewa Kunice

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/12/09 15:00

Chrobry II Głogów

2-1

Sparta Rudna

SO/12/09 16:00

Prochowiczanka

2-1

Gryf Gryfów Śląski

SO/12/09 16:00

Leśnik Osiecznica

1-2

Kuźnia Jawor

SO/12/09 16:00

Apis Jędrzychowice

6-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/12/09 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

4-0

Górnik Złotoryja

SO/12/09 17:00

Konfeks Legnica

2-1

Orla Wąsosz

SO/12/09 17:30

Włókniarz Leśna

3-1

KS Legnickie Pole

ND/13/09 16:00

Odra Ścinawa

7-1

Sparta Grębocice

9 kolejka
PT/18/09 19:00

Orkan Szczedrzykowice

2-5

Karkonosze Jelenia Góra

SO/19/09 16:00

Górnik Złotoryja

1-0

Chrobry II Głogów

SO/19/09 16:00

KS Legnickie Pole

0-3

Apis Jędrzychowice

SO/19/09 16:00

Kuźnia Jawor

1-0

Włókniarz Leśna

SO/19/09 16:00

Orla Wąsosz

1-2

Leśnik Osiecznica

SO/19/09 16:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-3

Konfeks Legnica

SO/19/09 16:00

Gryf Gryfów Śląski

4-1

Mewa Kunice

ND/20/09 14:00

Sparta Rudna

0-2

Odra Ścinawa

ND/20/09 16:00

Stal Chocianów

0-2

Prochowiczanka

10 kolejka
- -

Konfeks Legnica

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Leśnik Osiecznica

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Włókniarz Leśna

-

Orla Wąsosz

- -

Apis Jędrzychowice

-

Kuźnia Jawor

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

KS Legnickie Pole

- -

Chrobry II Głogów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Odra Ścinawa

-

Górnik Złotoryja

- -

Sparta Grębocice

-

Sparta Rudna

SO/26/09 00:00

Mewa Kunice

-

Stal Chocianów

11 kolejka
- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Odra Ścinawa

- -

KS Legnickie Pole

-

Chrobry II Głogów

- -

Kuźnia Jawor

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Orla Wąsosz

-

Apis Jędrzychowice

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Włókniarz Leśna

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Leśnik Osiecznica

- -

Stal Chocianów

-

Konfeks Legnica

- -

Prochowiczanka

-

Mewa Kunice

SO/03/10 00:00

Górnik Złotoryja

-

Sparta Grębocice

12 kolejka
- -

Leśnik Osiecznica

-

Stal Chocianów

- -

Włókniarz Leśna

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Apis Jędrzychowice

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Orla Wąsosz

- -

Chrobry II Głogów

-

Kuźnia Jawor

- -

Odra Ścinawa

-

KS Legnickie Pole

- -

Sparta Grębocice

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Sparta Rudna

-

Górnik Złotoryja

SO/10/10 00:00

Konfeks Legnica

-

Prochowiczanka

13 kolejka
- -

KS Legnickie Pole

-

Sparta Grębocice

- -

Kuźnia Jawor

-

Odra Ścinawa

- -

Orla Wąsosz

-

Chrobry II Głogów

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Apis Jędrzychowice

- -

Stal Chocianów

-

Włókniarz Leśna

- -

Prochowiczanka

-

Leśnik Osiecznica

- -

Mewa Kunice

-

Konfeks Legnica

SO/17/10 00:00

Orkan Szczedrzykowice

-

Sparta Rudna

14 kolejka
- -

Włókniarz Leśna

-

Prochowiczanka

- -

Apis Jędrzychowice

-

Stal Chocianów

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Chrobry II Głogów

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Odra Ścinawa

-

Orla Wąsosz

- -

Sparta Grębocice

-

Kuźnia Jawor

- -

Sparta Rudna

-

KS Legnickie Pole

- -

Górnik Złotoryja

-

Orkan Szczedrzykowice

SO/24/10 00:00

Leśnik Osiecznica

-

Mewa Kunice

15 kolejka
- -

Kuźnia Jawor

-

Sparta Rudna

- -

Orla Wąsosz

-

Sparta Grębocice

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Odra Ścinawa

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Chrobry II Głogów

- -

Stal Chocianów

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Prochowiczanka

-

Apis Jędrzychowice

- -

Mewa Kunice

-

Włókniarz Leśna

- -

Konfeks Legnica

-

Leśnik Osiecznica

SO/31/10 00:00

KS Legnickie Pole

-

Górnik Złotoryja

16 kolejka
- -

Apis Jędrzychowice

-

Mewa Kunice

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Prochowiczanka

- -

Chrobry II Głogów

-

Stal Chocianów

- -

Odra Ścinawa

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Sparta Grębocice

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Sparta Rudna

-

Orla Wąsosz

- -

Górnik Złotoryja

-

Kuźnia Jawor

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

KS Legnickie Pole

SO/07/11 00:00

Włókniarz Leśna

-

Konfeks Legnica

17 kolejka
- -

Orla Wąsosz

-

Górnik Złotoryja

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Sparta Rudna

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Sparta Grębocice

- -

Stal Chocianów

-

Odra Ścinawa

- -

Prochowiczanka

-

Chrobry II Głogów

- -

Mewa Kunice

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Konfeks Legnica

-

Apis Jędrzychowice

- -

Leśnik Osiecznica

-

Włókniarz Leśna

ŚR/11/11 00:00

Kuźnia Jawor

-

Orkan Szczedrzykowice

18 kolejka
- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Konfeks Legnica

- -

Chrobry II Głogów

-

Mewa Kunice

- -

Odra Ścinawa

-

Prochowiczanka

- -

Sparta Grębocice

-

Stal Chocianów

- -

Sparta Rudna

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Górnik Złotoryja

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Odra Ścinawa

- -

KS Legnickie Pole

-

Kuźnia Jawor

SO/14/11 00:00

Apis Jędrzychowice

-

Leśnik Osiecznica

19 kolejka
- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Górnik Złotoryja

- -

Stal Chocianów

-

Sparta Rudna

- -

Prochowiczanka

-

Sparta Grębocice

- -

Mewa Kunice

-

Odra Ścinawa

- -

Konfeks Legnica

-

Chrobry II Głogów

- -

Leśnik Osiecznica

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Włókniarz Leśna

-

Apis Jędrzychowice

SO/21/11 00:00

Orla Wąsosz

-

KS Legnickie Pole

20 kolejka
- -

Kuźnia Jawor

-

Orla Wąsosz

- -

Włókniarz Leśna

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Leśnik Osiecznica

-

Chrobry II Głogów

- -

Konfeks Legnica

-

Odra Ścinawa

- -

Mewa Kunice

-

Sparta Grębocice

- -

Prochowiczanka

-

Sparta Rudna

- -

Stal Chocianów

-

Górnik Złotoryja

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

KS Legnickie Pole

Piłka na żywo

PT/18/09 18:00
Podbeskidzie B.
1-4
Raków C.
PT/18/09 20:30
Wisła K.
0-3
Wisła P.
SO/19/09 15:00
Lechia G.
4-2
Stal M.
SO/19/09 17:30
Pogoń S.
1-0
Śląsk W.
SO/19/09 20:00
Legia W.
1-3
Górnik Z.
ND/20/09 15:00
Zagłębie L.
1-1
Cracovia
ND/20/09 17:30
Lech P.
1-0
Warta P.
PN/21/09 18:00
Piast G.
0-1
Jagiellonia B.
PT/25/09 18:00
Wisła P.
-
Warta P.
PT/25/09 20:30
Górnik Z.
-
Wisła K.
SO/26/09 15:00
Cracovia
-
Raków C.
SO/26/09 17:30
Lechia G.
-
Podbeskidzie B.
SO/26/09 20:00
Jagiellonia B.
-
Zagłębie L.
ND/27/09 15:00
Lech P.
-
Pogoń S.
ND/27/09 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/28/09 18:00
Stal M.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:25 TVP Sport GOL (powt.)