Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 czerwca 2022

4 Liga dolnośląska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Chrobry II Głogów3069100-2422-3-512-1-210-2-3
2Apis Jędrzychowice306673-3321-3-610-2-311-1-3
3Mewa Kunice306375-5720-3-712-1-28-2-5
4Łużyce Lubań306178-5119-4-711-2-28-2-5
5Granit Roztoka305261-5215-7-88-4-37-3-5
6Górnik Złotoryja304656-4613-7-105-4-68-3-4
7Kuźnia Jawor304571-6413-6-118-2-55-4-6
8Prochowiczanka 304564-6114-3-137-1-77-2-6
9Sparta Rudna3044102-7513-5-128-2-55-3-7
10Sparta Grębocice304168-6711-8-117-4-44-4-7
11Odra Ścinawa304066-7111-7-127-4-44-3-8
12Leśnik Osiecznica303050-848-6-165-4-63-2-10
13Stal Chocianów302535-827-4-192-3-105-1-9
14Pogoń Świerzawa301836-674-6-203-3-91-3-11
15Kaczawa Bieniowice301845-1045-3-222-1-123-2-10
16Iskra Księginice301750-924-5-211-2-123-3-9
PT/03/06 18:00
Odra Ś.
2-2
Granit R.
SO/04/06 17:00
Pogoń Ś.
3-2
Leśnik O.
SO/04/06 17:00
Kuźnia J.
1-5
Sparta G.
SO/04/06 17:00
Chrobry I.
3-1
Prochowiczanka
SO/04/06 17:00
Górnik Z.
0-4
Apis J.
SO/04/06 17:00
Kaczawa B.
3-5
Sparta R.
SO/04/06 17:00
Stal C.
3-5
Mewa K.
SO/04/06 17:00
Iskra K.
3-7
Łużyce L.
1 kolejka
SO/14/08 15:00

Górnik Złotoryja

3-3

Sparta Rudna

SO/14/08 15:00

Chrobry II Głogów

4-0

Apis Jędrzychowice

SO/14/08 17:00

Iskra Księginice

1-1

Pogoń Świerzawa

SO/14/08 17:00

Stal Chocianów

2-4

Granit Roztoka

SO/14/08 17:00

Kuźnia Jawor

5-1

Prochowiczanka

SO/14/08 17:00

Leśnik Osiecznica

1-0

Sparta Grębocice

ND/15/08 15:00

Kaczawa Bieniowice

1-5

Mewa Kunice

ND/15/08 17:00

Odra Ścinawa

0-2

Łużyce Lubań

2 kolejka
SO/21/08 17:00

Pogoń Świerzawa

3-2

Sparta Grębocice

SO/21/08 17:00

Prochowiczanka

1-2

Leśnik Osiecznica

SO/21/08 17:00

Mewa Kunice

0-2

Górnik Złotoryja

SO/21/08 17:00

Granit Roztoka

7-3

Kaczawa Bieniowice

SO/21/08 17:00

Łużyce Lubań

0-0

Stal Chocianów

SO/21/08 17:00

Iskra Księginice

1-3

Odra Ścinawa

ND/22/08 11:00

Apis Jędrzychowice

3-1

Kuźnia Jawor

ND/22/08 18:00

Sparta Rudna

2-0

Chrobry II Głogów

3 kolejka
SO/28/08 15:00

Chrobry II Głogów

0-1

Mewa Kunice

SO/28/08 17:00

Stal Chocianów

2-3

Iskra Księginice

SO/28/08 17:00

Kaczawa Bieniowice

1-2

Łużyce Lubań

SO/28/08 17:00

Górnik Złotoryja

0-0

Granit Roztoka

SO/28/08 17:00

Kuźnia Jawor

6-1

Sparta Rudna

SO/28/08 17:00

Leśnik Osiecznica

1-7

Apis Jędrzychowice

SO/28/08 17:00

Sparta Grębocice

4-3

Prochowiczanka

ND/29/08 17:00

Odra Ścinawa

2-0

Pogoń Świerzawa

4 kolejka
SO/04/09 11:00

Granit Roztoka

1-1

Chrobry II Głogów

SO/04/09 17:00

Pogoń Świerzawa

1-1

Prochowiczanka

SO/04/09 17:00

Mewa Kunice

1-0

Kuźnia Jawor

SO/04/09 17:00

Łużyce Lubań

3-1

Górnik Złotoryja

SO/04/09 17:00

Iskra Księginice

0-3

Kaczawa Bieniowice

SO/04/09 17:00

Odra Ścinawa

3-0

Stal Chocianów

ND/05/09 11:00

Apis Jędrzychowice

1-0

Sparta Grębocice

ND/05/09 18:00

Sparta Rudna

7-3

Leśnik Osiecznica

5 kolejka
SO/11/09 12:00

Prochowiczanka

2-3

Apis Jędrzychowice

SO/11/09 16:00

Stal Chocianów

2-1

Pogoń Świerzawa

SO/11/09 16:00

Kaczawa Bieniowice

1-2

Odra Ścinawa

SO/11/09 16:00

Górnik Złotoryja

6-1

Iskra Księginice

SO/11/09 16:00

Kuźnia Jawor

0-1

Granit Roztoka

SO/11/09 16:00

Leśnik Osiecznica

1-3

Mewa Kunice

ND/12/09 11:00

Chrobry II Głogów

4-1

Łużyce Lubań

ND/12/09 16:00

Sparta Grębocice

4-4

Sparta Rudna

6 kolejka
SO/18/09 15:00

Pogoń Świerzawa

2-3

Apis Jędrzychowice

SO/18/09 15:00

Sparta Rudna

3-4

Prochowiczanka

SO/18/09 16:00

Mewa Kunice

1-1

Sparta Grębocice

SO/18/09 16:00

Granit Roztoka

2-4

Leśnik Osiecznica

SO/18/09 16:00

Łużyce Lubań

2-2

Kuźnia Jawor

SO/18/09 16:00

Stal Chocianów

1-4

Kaczawa Bieniowice

SO/18/09 17:00

Chrobry II Głogów

6-0

Iskra Księginice

ND/19/09 16:00

Odra Ścinawa

0-5

Górnik Złotoryja

7 kolejka
SO/25/09 16:00

Kaczawa Bieniowice

2-1

Pogoń Świerzawa

SO/25/09 16:00

Górnik Złotoryja

2-0

Stal Chocianów

SO/25/09 16:00

Kuźnia Jawor

5-4

Iskra Księginice

SO/25/09 16:00

Leśnik Osiecznica

2-2

Łużyce Lubań

SO/25/09 16:00

Sparta Grębocice

1-2

Granit Roztoka

SO/25/09 16:00

Prochowiczanka

4-1

Mewa Kunice

ND/26/09 11:00

Apis Jędrzychowice

2-0

Sparta Rudna

ND/26/09 13:00

Chrobry II Głogów

3-2

Odra Ścinawa

8 kolejka
SO/02/10 16:00

Pogoń Świerzawa

2-2

Sparta Rudna

SO/02/10 16:00

Mewa Kunice

1-0

Apis Jędrzychowice

SO/02/10 16:00

Granit Roztoka

3-2

Prochowiczanka

SO/02/10 16:00

Łużyce Lubań

3-1

Sparta Grębocice

SO/02/10 16:00

Iskra Księginice

3-0

Leśnik Osiecznica

SO/02/10 16:00

Kaczawa Bieniowice

1-2

Górnik Złotoryja

ND/03/10 11:00

Stal Chocianów

0-2

Chrobry II Głogów

ND/03/10 16:00

Odra Ścinawa

3-1

Kuźnia Jawor

9 kolejka
SO/09/10 15:00

Górnik Złotoryja

3-0

Pogoń Świerzawa

SO/09/10 15:00

Kuźnia Jawor

1-2

Stal Chocianów

SO/09/10 15:00

Leśnik Osiecznica

1-1

Odra Ścinawa

SO/09/10 15:00

Sparta Grębocice

5-3

Iskra Księginice

SO/09/10 15:00

Prochowiczanka

0-4

Łużyce Lubań

SO/09/10 17:00

Sparta Rudna

7-4

Mewa Kunice

ND/10/10 11:00

Chrobry II Głogów

17-2

Kaczawa Bieniowice

ND/10/10 11:00

Apis Jędrzychowice

0-0

Granit Roztoka

10 kolejka
SO/16/10 15:00

Pogoń Świerzawa

0-2

Mewa Kunice

SO/16/10 15:00

Granit Roztoka

3-2

Sparta Rudna

SO/16/10 15:00

Łużyce Lubań

2-0

Apis Jędrzychowice

SO/16/10 15:00

Stal Chocianów

1-1

Leśnik Osiecznica

SO/16/10 15:00

Kaczawa Bieniowice

1-3

Kuźnia Jawor

SO/16/10 15:00

Górnik Złotoryja

1-4

Chrobry II Głogów

ND/17/10 14:00

Iskra Księginice

1-2

Prochowiczanka

ND/17/10 15:00

Odra Ścinawa

11-2

Sparta Grębocice

11 kolejka
SO/23/10 15:00

Kuźnia Jawor

3-1

Górnik Złotoryja

SO/23/10 15:00

Leśnik Osiecznica

4-1

Kaczawa Bieniowice

SO/23/10 15:00

Sparta Grębocice

6-2

Stal Chocianów

ND/24/10 11:00

Chrobry II Głogów

0-2

Pogoń Świerzawa

ND/24/10 11:00

Apis Jędrzychowice

1-2

Iskra Księginice

ND/24/10 14:00

Sparta Rudna

2-1

Łużyce Lubań

ND/24/10 15:00

Prochowiczanka

4-2

Odra Ścinawa

ND/24/10 15:00

Mewa Kunice

2-1

Granit Roztoka

12 kolejka
SO/30/10 15:00

Pogoń Świerzawa

0-3

Granit Roztoka

SO/30/10 15:00

Łużyce Lubań

0-2

Mewa Kunice

SO/30/10 15:00

Iskra Księginice

3-4

Sparta Rudna

SO/30/10 15:00

Kaczawa Bieniowice

0-2

Sparta Grębocice

SO/30/10 15:00

Górnik Złotoryja

1-1

Leśnik Osiecznica

SO/30/10 16:00

Chrobry II Głogów

2-0

Kuźnia Jawor

ND/31/10 11:00

Stal Chocianów

0-7

Prochowiczanka

ND/31/10 15:00

Odra Ścinawa

1-1

Apis Jędrzychowice

13 kolejka
SO/06/11 13:30

Leśnik Osiecznica

0-5

Chrobry II Głogów

SO/06/11 13:30

Prochowiczanka

6-0

Kaczawa Bieniowice

SO/06/11 13:30

Mewa Kunice

5-3

Iskra Księginice

SO/06/11 13:30

Granit Roztoka

1-1

Łużyce Lubań

SO/06/11 16:00

Sparta Rudna

4-2

Odra Ścinawa

ND/07/11 11:00

Kuźnia Jawor

2-0

Pogoń Świerzawa

ND/07/11 11:00

Apis Jędrzychowice

4-1

Stal Chocianów

ND/07/11 14:30

Sparta Grębocice

2-2

Górnik Złotoryja

14 kolejka
CZ/11/11 11:00

Iskra Księginice

1-2

Granit Roztoka

CZ/11/11 13:30

Pogoń Świerzawa

1-2

Łużyce Lubań

CZ/11/11 13:30

Odra Ścinawa

4-1

Mewa Kunice

CZ/11/11 13:30

Kaczawa Bieniowice

0-3

Apis Jędrzychowice

CZ/11/11 13:30

Chrobry II Głogów

4-1

Sparta Grębocice

CZ/11/11 13:30

Kuźnia Jawor

2-1

Leśnik Osiecznica

CZ/11/11 14:00

Stal Chocianów

0-4

Sparta Rudna

CZ/11/11 14:00

Górnik Złotoryja

1-2

Prochowiczanka

15 kolejka
SO/13/11 12:00

Łużyce Lubań

2-1

Iskra Księginice

ND/14/11 11:00

Apis Jędrzychowice

0-1

Górnik Złotoryja

ND/14/11 13:30

Leśnik Osiecznica

3-3

Pogoń Świerzawa

ND/14/11 13:30

Sparta Grębocice

3-2

Kuźnia Jawor

ND/14/11 13:30

Prochowiczanka

2-1

Chrobry II Głogów

ND/14/11 13:30

Sparta Rudna

1-2

Kaczawa Bieniowice

ND/14/11 13:30

Mewa Kunice

4-2

Stal Chocianów

ND/14/11 13:30

Granit Roztoka

2-1

Odra Ścinawa

16 kolejka
SO/20/11 13:00

Pogoń Świerzawa

1-1

Iskra Księginice

SO/20/11 13:00

Łużyce Lubań

3-2

Odra Ścinawa

SO/20/11 13:00

Granit Roztoka

4-2

Stal Chocianów

SO/20/11 13:00

Mewa Kunice

2-1

Kaczawa Bieniowice

SO/20/11 13:00

Prochowiczanka

1-1

Kuźnia Jawor

ND/21/11 11:00

Apis Jędrzychowice

1-5

Chrobry II Głogów

ND/21/11 13:00

Sparta Grębocice

4-3

Leśnik Osiecznica

ND/21/11 14:00

Sparta Rudna

2-3

Górnik Złotoryja

17 kolejka
SO/12/03 15:00

Leśnik Osiecznica

1-6

Prochowiczanka

SO/12/03 15:00

Kuźnia Jawor

2-3

Apis Jędrzychowice

SO/12/03 15:00

Chrobry II Głogów

2-1

Sparta Rudna

SO/12/03 15:00

Górnik Złotoryja

1-2

Mewa Kunice

SO/12/03 15:00

Kaczawa Bieniowice

0-3

Granit Roztoka

ND/13/03 11:00

Stal Chocianów

1-2

Łużyce Lubań

ND/13/03 15:00

Sparta Grębocice

2-2

Pogoń Świerzawa

ND/13/03 15:00

Odra Ścinawa

1-1

Iskra Księginice

18 kolejka
SO/19/03 15:00

Pogoń Świerzawa

2-3

Odra Ścinawa

SO/19/03 15:00

Łużyce Lubań

5-3

Kaczawa Bieniowice

SO/19/03 15:00

Granit Roztoka

0-2

Górnik Złotoryja

SO/19/03 15:00

Mewa Kunice

1-3

Chrobry II Głogów

SO/19/03 15:00

Prochowiczanka

3-2

Sparta Grębocice

ND/20/03 11:00

Apis Jędrzychowice

1-0

Leśnik Osiecznica

ND/20/03 15:00

Iskra Księginice

0-1

Stal Chocianów

ND/20/03 15:00

Sparta Rudna

3-3

Kuźnia Jawor

19 kolejka
SO/26/03 15:00

Prochowiczanka

2-1

Pogoń Świerzawa

SO/26/03 15:00

Leśnik Osiecznica

1-3

Sparta Rudna

SO/26/03 15:00

Kuźnia Jawor

3-1

Mewa Kunice

SO/26/03 15:00

Chrobry II Głogów

1-0

Granit Roztoka

SO/26/03 15:00

Górnik Złotoryja

2-5

Łużyce Lubań

SO/26/03 15:00

Kaczawa Bieniowice

4-1

Iskra Księginice

ND/27/03 13:00

Stal Chocianów

1-1

Odra Ścinawa

ND/27/03 16:00

Sparta Grębocice

0-2

Apis Jędrzychowice

20 kolejka
SO/02/04 11:00

Łużyce Lubań

1-0

Chrobry II Głogów

SO/02/04 16:00

Mewa Kunice

4-2

Leśnik Osiecznica

SO/02/04 16:00

Sparta Rudna

1-1

Sparta Grębocice

ND/03/04 11:00

Apis Jędrzychowice

3-0

Prochowiczanka

ND/03/04 14:00

Pogoń Świerzawa

1-2

Stal Chocianów

ND/03/04 16:00

Odra Ścinawa

1-1

Kaczawa Bieniowice

ND/03/04 16:00

Iskra Księginice

1-1

Górnik Złotoryja

ND/03/04 17:00

Granit Roztoka

2-2

Kuźnia Jawor

21 kolejka
SO/09/04 15:00

Górnik Złotoryja

2-2

Odra Ścinawa

SO/09/04 16:00

Prochowiczanka

0-3

Sparta Rudna

SO/09/04 16:00

Sparta Grębocice

2-2

Mewa Kunice

SO/09/04 16:00

Leśnik Osiecznica

2-1

Granit Roztoka

SO/09/04 16:00

Kuźnia Jawor

1-6

Łużyce Lubań

SO/09/04 16:00

Kaczawa Bieniowice

2-3

Stal Chocianów

SO/09/04 17:00

Iskra Księginice

0-5

Chrobry II Głogów

ND/10/04 11:00

Apis Jędrzychowice

4-2

Pogoń Świerzawa

22 kolejka
PN/11/04 11:00

Sparta Rudna

2-3

Apis Jędrzychowice

SO/16/04 16:00

Pogoń Świerzawa

4-0

Kaczawa Bieniowice

SO/16/04 16:00

Stal Chocianów

3-1

Górnik Złotoryja

SO/16/04 16:00

Odra Ścinawa

0-8

Chrobry II Głogów

SO/16/04 16:00

Iskra Księginice

1-2

Kuźnia Jawor

SO/16/04 16:00

Łużyce Lubań

3-1

Leśnik Osiecznica

SO/16/04 16:00

Granit Roztoka

3-3

Sparta Grębocice

SO/16/04 16:00

Mewa Kunice

3-1

Prochowiczanka

23 kolejka
SO/23/04 15:00

Chrobry II Głogów

4-0

Stal Chocianów

SO/23/04 16:00

Prochowiczanka

0-1

Granit Roztoka

SO/23/04 16:00

Sparta Grębocice

3-2

Łużyce Lubań

SO/23/04 16:00

Kuźnia Jawor

4-3

Odra Ścinawa

SO/23/04 16:00

Górnik Złotoryja

3-2

Kaczawa Bieniowice

SO/23/04 17:00

Sparta Rudna

5-2

Pogoń Świerzawa

SO/23/04 17:00

Apis Jędrzychowice

2-2

Mewa Kunice

ND/24/04 13:00

Leśnik Osiecznica

2-2

Iskra Księginice

24 kolejka
PT/29/04 18:00

Granit Roztoka

0-2

Apis Jędrzychowice

SO/30/04 11:00

Pogoń Świerzawa

0-3

Górnik Złotoryja

SO/30/04 15:00

Mewa Kunice

2-1

Sparta Rudna

SO/30/04 16:00

Kaczawa Bieniowice

0-4

Chrobry II Głogów

SO/30/04 16:00

Stal Chocianów

1-2

Kuźnia Jawor

SO/30/04 16:00

Łużyce Lubań

2-3

Prochowiczanka

SO/30/04 17:00

Iskra Księginice

1-4

Sparta Grębocice

ND/01/05 16:00

Odra Ścinawa

3-0

Leśnik Osiecznica

25 kolejka
WT/03/05 14:30

Chrobry II Głogów

1-1

Górnik Złotoryja

WT/03/05 16:00

Mewa Kunice

4-0

Pogoń Świerzawa

WT/03/05 17:00

Apis Jędrzychowice

3-1

Łużyce Lubań

WT/03/05 17:00

Prochowiczanka

2-1

Iskra Księginice

WT/03/05 17:00

Sparta Grębocice

1-3

Odra Ścinawa

WT/03/05 17:00

Leśnik Osiecznica

2-1

Stal Chocianów

WT/03/05 17:00

Kuźnia Jawor

4-4

Kaczawa Bieniowice

WT/03/05 18:00

Sparta Rudna

10-1

Granit Roztoka

26 kolejka
SO/07/05 15:00

Stal Chocianów

0-0

Sparta Grębocice

SO/07/05 17:00

Pogoń Świerzawa

0-1

Chrobry II Głogów

SO/07/05 17:00

Górnik Złotoryja

1-0

Kuźnia Jawor

SO/07/05 17:00

Kaczawa Bieniowice

1-2

Leśnik Osiecznica

SO/07/05 17:00

Iskra Księginice

1-3

Apis Jędrzychowice

SO/07/05 17:00

Łużyce Lubań

5-4

Sparta Rudna

SO/07/05 17:00

Granit Roztoka

4-0

Mewa Kunice

ND/08/05 17:00

Odra Ścinawa

1-2

Prochowiczanka

27 kolejka
SO/14/05 15:00

Mewa Kunice

5-3

Łużyce Lubań

SO/14/05 15:00

Apis Jędrzychowice

7-0

Odra Ścinawa

SO/14/05 15:00

Prochowiczanka

1-2

Stal Chocianów

SO/14/05 17:00

Granit Roztoka

1-0

Pogoń Świerzawa

SO/14/05 17:00

Sparta Rudna

3-5

Iskra Księginice

SO/14/05 17:00

Sparta Grębocice

5-1

Kaczawa Bieniowice

SO/14/05 17:00

Leśnik Osiecznica

2-0

Górnik Złotoryja

SO/14/05 17:00

Kuźnia Jawor

2-2

Chrobry II Głogów

28 kolejka
SO/21/05 15:00

Chrobry II Głogów

7-1

Leśnik Osiecznica

SO/21/05 15:00

Górnik Złotoryja

0-2

Sparta Grębocice

SO/21/05 17:00

Pogoń Świerzawa

1-5

Kuźnia Jawor

SO/21/05 17:00

Kaczawa Bieniowice

1-1

Prochowiczanka

SO/21/05 17:00

Iskra Księginice

3-4

Mewa Kunice

SO/21/05 17:00

Łużyce Lubań

4-2

Granit Roztoka

ND/22/05 11:00

Stal Chocianów

0-2

Apis Jędrzychowice

ND/22/05 17:00

Odra Ścinawa

5-4

Sparta Rudna

29 kolejka
CZ/26/05 18:00

Prochowiczanka

0-5

Górnik Złotoryja

SO/28/05 11:00

Granit Roztoka

5-2

Iskra Księginice

SO/28/05 17:00

Łużyce Lubań

2-0

Pogoń Świerzawa

SO/28/05 17:00

Mewa Kunice

5-2

Odra Ścinawa

SO/28/05 17:00

Apis Jędrzychowice

5-0

Kaczawa Bieniowice

SO/28/05 17:00

Sparta Grębocice

0-1

Chrobry II Głogów

SO/28/05 17:00

Leśnik Osiecznica

4-6

Kuźnia Jawor

ND/29/05 14:30

Sparta Rudna

9-0

Stal Chocianów

30 kolejka
PT/03/06 18:00

Odra Ścinawa

2-2

Granit Roztoka

SO/04/06 17:00

Pogoń Świerzawa

3-2

Leśnik Osiecznica

SO/04/06 17:00

Kuźnia Jawor

1-5

Sparta Grębocice

SO/04/06 17:00

Chrobry II Głogów

3-1

Prochowiczanka

SO/04/06 17:00

Górnik Złotoryja

0-4

Apis Jędrzychowice

SO/04/06 17:00

Kaczawa Bieniowice

3-5

Sparta Rudna

SO/04/06 17:00

Stal Chocianów

3-5

Mewa Kunice

SO/04/06 17:00

Iskra Księginice

3-7

Łużyce Lubań

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Lech Poznań 34 74 67-24
2 Raków Częstochowa 34 69 60-30
3 Pogoń Szczecin 34 65 63-31
4 Lechia Gdańsk 34 57 52-39
5 Piast Gliwice 34 54 45-37
6 Wisła Płock 34 48 48-51
7 Radomiak Radom 34 48 42-40
8 Górnik Zabrze 34 47 55-55
9 Cracovia 34 46 40-42
10 Legia Warszawa 34 43 46-48
11 Warta Poznań 34 42 35-38
12 Jagiellonia Białystok 34 40 39-50
13 Zagłębie Lubin 34 38 43-59
14 Stal Mielec 34 37 39-52
15 Śląsk Wrocław 34 35 42-52
16 Termalica Nieciecza 34 32 36-56
17 Wisła Kraków 34 31 37-54
18 Górnik Łęczna 34 28 29-60

Piłka w telewizji

15:30 TVP Sport Polska - Islandia (na żywo)
12:55 TVP Sport Polska - Islandia (powt.)