Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 17 lipca 2019

4 Liga dolnośląska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1AKS Strzegom286775-2221-4-313-1-08-3-3
2Apis Jędrzychowice286583-3321-2-511-1-210-1-3
3Chrobry II Głogów286465-2721-1-612-0-29-1-4
4Odra Ścinawa285149-3415-6-79-3-26-3-5
5Górnik Złotoryja284849-3814-6-89-3-25-3-6
6Sparta Rudna284362-6013-4-118-0-65-4-5
7Orkan Szczedrzykowice284048-5312-4-127-2-55-2-7
8Karkonosze Jelenia Góra283851-3910-8-106-2-64-6-4
9Stal Chocianów283738-6111-4-135-3-66-1-7
10Prochowiczanka 283656-5911-3-147-2-54-1-9
11Orla Wąsosz283351-5010-3-157-1-63-2-9
12Sparta Grębocice283060-789-3-165-2-74-1-9
13Bobrzanie Bolesławiec282727-538-3-172-3-96-0-8
14Włókniarz Mirsk281522-634-3-212-3-92-0-12
15Victoria Ruszów28824-902-2-242-2-100-0-14
SO/08/06 11:00
Orla W.
2-3
Orkan S.
SO/08/06 17:00
Włókniarz M.
1-2
Apis J.
SO/08/06 17:00
Odra Ś.
4-0
Stal C.
SO/08/06 17:00
Sparta R.
1-5
Sparta G.
SO/08/06 17:00
Prochowiczanka
2-2
Karkonosze J.
SO/08/06 17:00
Victoria R.
1-4
AKS S.
SO/08/06 17:00
Górnik Z.
1-1
Chrobry I.
1 kolejka
SO/11/08 11:00

Victoria Ruszów

1-2

Chrobry II Głogów

SO/11/08 15:00

Sparta Rudna

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/11/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/11/08 17:00

Prochowiczanka

0-3

AKS Strzegom

SO/11/08 17:00

Włókniarz Mirsk

1-2

Stal Chocianów

SO/11/08 17:00

Orla Wąsosz

2-0

Apis Jędrzychowice

ND/12/08 17:00

Odra Ścinawa

1-0

Sparta Grębocice

2 kolejka
SO/18/08 15:00

AKS Strzegom

7-1

Sparta Rudna

SO/18/08 17:00

Stal Chocianów

2-0

Orla Wąsosz

SO/18/08 17:00

Sparta Grębocice

0-1

Włókniarz Mirsk

SO/18/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-4

Górnik Złotoryja

ND/19/08 11:00

Chrobry II Głogów

2-0

Prochowiczanka

ND/19/08 14:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-3

Odra Ścinawa

ND/19/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-3

Apis Jędrzychowice

3 kolejka
SO/25/08 15:00

Górnik Złotoryja

4-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/25/08 15:00

Apis Jędrzychowice

5-0

Stal Chocianów

SO/25/08 17:00

Victoria Ruszów

1-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/25/08 17:00

Sparta Rudna

0-5

Chrobry II Głogów

SO/25/08 17:00

Orla Wąsosz

4-2

Sparta Grębocice

ND/26/08 17:00

Odra Ścinawa

0-3

AKS Strzegom

ND/26/08 17:00

Włókniarz Mirsk

1-1

Karkonosze Jelenia Góra

4 kolejka
PT/31/08 18:00

AKS Strzegom

2-0

Włókniarz Mirsk

SO/01/09 14:00

Orkan Szczedrzykowice

1-2

Stal Chocianów

SO/01/09 15:00

Chrobry II Głogów

3-0

Odra Ścinawa

SO/01/09 15:00

Górnik Złotoryja

3-1

Victoria Ruszów

SO/01/09 17:00

Sparta Grębocice

3-4

Apis Jędrzychowice

SO/01/09 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-1

Prochowiczanka

SO/01/09 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

4-2

Orla Wąsosz

5 kolejka
SO/08/09 16:00

Orla Wąsosz

0-0

AKS Strzegom

SO/08/09 17:00

Victoria Ruszów

1-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/08/09 17:00

Prochowiczanka

1-2

Górnik Złotoryja

SO/08/09 17:00

Włókniarz Mirsk

0-1

Chrobry II Głogów

ND/09/09 17:00

Sparta Rudna

4-1

Bobrzanie Bolesławiec

ND/09/09 17:00

Stal Chocianów

4-1

Sparta Grębocice

ND/25/11 12:00

Apis Jędrzychowice

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

6 kolejka
SO/15/09 12:00

Victoria Ruszów

2-1

Prochowiczanka

SO/15/09 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-1

Stal Chocianów

SO/15/09 15:00

Chrobry II Głogów

1-0

Orla Wąsosz

SO/15/09 16:00

Górnik Złotoryja

2-0

Sparta Rudna

SO/15/09 17:00

AKS Strzegom

1-1

Apis Jędrzychowice

SO/15/09 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-1

Odra Ścinawa

ND/16/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

5-4

Sparta Grębocice

7 kolejka
SO/22/09 15:00

Stal Chocianów

0-4

AKS Strzegom

SO/22/09 16:00

Prochowiczanka

3-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/22/09 16:00

Włókniarz Mirsk

0-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/22/09 17:00

Apis Jędrzychowice

3-4

Chrobry II Głogów

ND/23/09 15:00

Sparta Grębocice

1-4

Karkonosze Jelenia Góra

ND/23/09 16:00

Odra Ścinawa

0-0

Górnik Złotoryja

ND/23/09 17:00

Sparta Rudna

5-2

Victoria Ruszów

8 kolejka
SO/29/09 15:00

AKS Strzegom

8-2

Sparta Grębocice

SO/29/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-0

Orla Wąsosz

SO/29/09 16:00

Górnik Złotoryja

4-0

Włókniarz Mirsk

SO/29/09 16:00

Prochowiczanka

1-1

Sparta Rudna

ND/30/09 11:00

Chrobry II Głogów

6-0

Stal Chocianów

ND/30/09 16:00

Victoria Ruszów

1-2

Odra Ścinawa

ND/30/09 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

4-0

Orkan Szczedrzykowice

9 kolejka
SO/06/10 15:00

Włókniarz Mirsk

7-0

Victoria Ruszów

SO/06/10 15:00

Orla Wąsosz

3-0

Górnik Złotoryja

SO/06/10 15:00

Sparta Grębocice

0-2

Chrobry II Głogów

SO/06/10 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-1

AKS Strzegom

ND/07/10 11:00

Apis Jędrzychowice

1-0

Bobrzanie Bolesławiec

ND/07/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

1-2

Sparta Rudna

ND/07/10 16:00

Odra Ścinawa

2-0

Prochowiczanka

10 kolejka
SO/13/10 15:00

AKS Strzegom

2-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/13/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-2

Stal Chocianów

SO/13/10 15:00

Górnik Złotoryja

1-5

Apis Jędrzychowice

SO/13/10 15:00

Victoria Ruszów

0-10

Orla Wąsosz

SO/13/10 16:00

Prochowiczanka

3-0

Włókniarz Mirsk

ND/14/10 11:00

Chrobry II Głogów

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

ND/14/10 17:00

Sparta Rudna

1-2

Odra Ścinawa

11 kolejka
SO/20/10 15:00

Włókniarz Mirsk

0-0

Sparta Rudna

SO/20/10 15:00

Orla Wąsosz

3-5

Prochowiczanka

SO/20/10 15:00

Stal Chocianów

1-1

Górnik Złotoryja

SO/20/10 15:00

Sparta Grębocice

0-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/20/10 15:00

AKS Strzegom

5-0

Chrobry II Głogów

ND/21/10 11:00

Apis Jędrzychowice

4-0

Victoria Ruszów

ND/21/10 14:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Odra Ścinawa

12 kolejka
SO/27/10 14:00

Górnik Złotoryja

4-1

Sparta Grębocice

SO/27/10 15:00

Chrobry II Głogów

3-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/27/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/27/10 15:00

Victoria Ruszów

0-1

Stal Chocianów

SO/27/10 15:00

Prochowiczanka

2-3

Apis Jędrzychowice

ND/28/10 15:00

Odra Ścinawa

1-0

Włókniarz Mirsk

ND/28/10 17:00

Sparta Rudna

1-3

Orla Wąsosz

13 kolejka
SO/03/11 14:00

Stal Chocianów

2-3

Prochowiczanka

SO/03/11 14:00

Sparta Grębocice

4-1

Victoria Ruszów

SO/03/11 14:00

AKS Strzegom

1-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/03/11 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-0

Górnik Złotoryja

ND/04/11 11:00

Orla Wąsosz

0-4

Odra Ścinawa

ND/04/11 11:00

Apis Jędrzychowice

4-0

Sparta Rudna

ND/04/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Włókniarz Mirsk

14 kolejka
SO/10/11 13:00

Włókniarz Mirsk

0-1

Orla Wąsosz

SO/10/11 14:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-3

Chrobry II Głogów

SO/10/11 14:00

Górnik Złotoryja

0-2

AKS Strzegom

SO/10/11 14:00

Victoria Ruszów

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/10/11 14:00

Prochowiczanka

2-3

Sparta Grębocice

ND/11/11 13:00

Odra Ścinawa

2-1

Apis Jędrzychowice

ND/11/11 17:00

Sparta Rudna

4-1

Stal Chocianów

15 kolejka
SO/17/11 13:30

AKS Strzegom

3-0
(wo)

Victoria Ruszów

SO/17/11 14:00

Stal Chocianów

1-4

Odra Ścinawa

SO/17/11 14:00

Sparta Grębocice

3-1

Sparta Rudna

SO/17/11 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

4-0

Prochowiczanka

ND/18/11 11:00

Apis Jędrzychowice

3-2

Włókniarz Mirsk

ND/18/11 11:00

Chrobry II Głogów

3-0

Górnik Złotoryja

ND/18/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

2-1

Orla Wąsosz

16 kolejka
SO/09/03 15:00

AKS Strzegom

3-0

Prochowiczanka

SO/09/03 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-2

Sparta Rudna

SO/09/03 15:00

Sparta Grębocice

2-0

Odra Ścinawa

SO/09/03 15:00

Stal Chocianów

3-1

Włókniarz Mirsk

ND/10/03 11:00

Chrobry II Głogów

2-0

Victoria Ruszów

ND/10/03 11:00

Apis Jędrzychowice

1-1

Orla Wąsosz

ND/10/03 14:00

Orkan Szczedrzykowice

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

17 kolejka
SO/16/03 15:00

Orla Wąsosz

0-2

Stal Chocianów

SO/16/03 15:00

Włókniarz Mirsk

3-1

Sparta Grębocice

SO/16/03 15:00

Prochowiczanka

0-1

Chrobry II Głogów

SO/16/03 16:00

Górnik Złotoryja

3-0

Bobrzanie Bolesławiec

ND/17/03 11:00

Apis Jędrzychowice

3-0

Orkan Szczedrzykowice

ND/17/03 11:00

Sparta Rudna

2-3

AKS Strzegom

ND/17/03 15:00

Odra Ścinawa

4-0

Karkonosze Jelenia Góra

18 kolejka
SO/23/03 15:00

Orkan Szczedrzykowice

0-1

Górnik Złotoryja

SO/23/03 15:00

Stal Chocianów

0-2

Apis Jędrzychowice

SO/23/03 15:30

AKS Strzegom

5-1

Odra Ścinawa

SO/23/03 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-0

Victoria Ruszów

SO/23/03 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

8-0

Włókniarz Mirsk

ND/24/03 11:00

Chrobry II Głogów

2-0

Sparta Rudna

ND/24/03 16:00

Sparta Grębocice

3-1

Orla Wąsosz

19 kolejka
SO/30/03 15:00

Stal Chocianów

1-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/30/03 15:00

Victoria Ruszów

0-0

Górnik Złotoryja

SO/30/03 16:00

Orla Wąsosz

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/30/03 16:00

Odra Ścinawa

4-2

Chrobry II Głogów

SO/30/03 16:00

Prochowiczanka

4-1

Bobrzanie Bolesławiec

ND/31/03 11:00

Apis Jędrzychowice

5-0

Sparta Grębocice

ND/31/03 15:00

Włókniarz Mirsk

1-2

AKS Strzegom

20 kolejka
SO/06/04 16:00

Górnik Złotoryja

0-0

Prochowiczanka

SO/06/04 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-3

Sparta Rudna

SO/06/04 16:00

AKS Strzegom

1-0

Orla Wąsosz

SO/06/04 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-1

Apis Jędrzychowice

SO/06/04 16:00

Sparta Grębocice

2-3

Stal Chocianów

ND/07/04 11:00

Chrobry II Głogów

4-0

Włókniarz Mirsk

ND/07/04 16:00

Orkan Szczedrzykowice

5-1

Victoria Ruszów

21 kolejka
SO/13/04 15:00

Stal Chocianów

2-2

Karkonosze Jelenia Góra

SO/13/04 16:00

Sparta Grębocice

2-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/13/04 16:00

Orla Wąsosz

2-1

Chrobry II Głogów

SO/13/04 16:00

Prochowiczanka

4-0

Victoria Ruszów

ND/14/04 11:00

Apis Jędrzychowice

3-1

AKS Strzegom

ND/14/04 16:00

Odra Ścinawa

1-3

Bobrzanie Bolesławiec

ND/14/04 17:00

Sparta Rudna

3-1

Górnik Złotoryja

22 kolejka
SO/20/04 12:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-3

Sparta Grębocice

SO/20/04 15:00

AKS Strzegom

3-0

Stal Chocianów

SO/20/04 16:00

Orkan Szczedrzykowice

0-1

Prochowiczanka

SO/20/04 16:00

Victoria Ruszów

2-4

Sparta Rudna

SO/20/04 16:00

Górnik Złotoryja

1-1

Odra Ścinawa

SO/20/04 16:00

Chrobry II Głogów

2-5

Apis Jędrzychowice

SO/20/04 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-1

Włókniarz Mirsk

23 kolejka
SO/27/04 15:00

Stal Chocianów

0-2

Chrobry II Głogów

SO/27/04 16:00

Orkan Szczedrzykowice

3-3

Karkonosze Jelenia Góra

SO/27/04 16:00

Sparta Grębocice

1-1

AKS Strzegom

SO/27/04 16:00

Orla Wąsosz

3-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/27/04 16:00

Włókniarz Mirsk

0-2

Górnik Złotoryja

ND/28/04 16:00

Odra Ścinawa

2-0

Victoria Ruszów

ND/28/04 17:00

Sparta Rudna

4-3

Prochowiczanka

24 kolejka
ŚR/01/05 11:00

Sparta Rudna

5-1

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/01/05 16:00

Victoria Ruszów

4-1

Włókniarz Mirsk

ŚR/01/05 17:00

Prochowiczanka

3-1

Odra Ścinawa

ŚR/01/05 17:00

Górnik Złotoryja

2-0

Orla Wąsosz

ŚR/01/05 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-7

Apis Jędrzychowice

ŚR/01/05 17:00

Chrobry II Głogów

4-2

Sparta Grębocice

ŚR/01/05 17:00

AKS Strzegom

2-1

Karkonosze Jelenia Góra

25 kolejka
SO/04/05 15:00

Stal Chocianów

1-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/04/05 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-3

Chrobry II Głogów

SO/04/05 17:00

Orla Wąsosz

3-0

Victoria Ruszów

SO/04/05 17:00

Włókniarz Mirsk

0-2

Prochowiczanka

ND/05/05 11:00

Apis Jędrzychowice

6-1

Górnik Złotoryja

ND/05/05 17:00

Odra Ścinawa

1-1

Sparta Rudna

WT/07/05 18:00

Orkan Szczedrzykowice

2-1

AKS Strzegom

26 kolejka
SO/11/05 16:00

Victoria Ruszów

0-2

Apis Jędrzychowice

SO/11/05 17:00

Górnik Złotoryja

5-0

Stal Chocianów

SO/11/05 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-2

Sparta Grębocice

ND/12/05 11:00

Chrobry II Głogów

4-0

AKS Strzegom

ND/12/05 17:00

Odra Ścinawa

0-0

Orkan Szczedrzykowice

ND/12/05 17:00

Sparta Rudna

6-0

Włókniarz Mirsk

ŚR/29/05 18:00

Prochowiczanka

6-4

Orla Wąsosz

27 kolejka
SO/18/05 15:00

Stal Chocianów

2-0

Victoria Ruszów

SO/18/05 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Chrobry II Głogów

SO/18/05 16:00

Apis Jędrzychowice

5-2

Prochowiczanka

SO/18/05 17:00

Orla Wąsosz

3-5

Sparta Rudna

SO/18/05 17:00

Włókniarz Mirsk

1-1

Odra Ścinawa

SO/18/05 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-4

Bobrzanie Bolesławiec

ND/19/05 17:00

Sparta Grębocice

1-5

Górnik Złotoryja

28 kolejka
SO/25/05 15:00

Górnik Złotoryja

2-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/25/05 17:00

Włókniarz Mirsk

1-5

Orkan Szczedrzykowice

SO/25/05 17:00

Prochowiczanka

5-4

Stal Chocianów

SO/25/05 17:00

Victoria Ruszów

5-8

Sparta Grębocice

SO/25/05 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-3

AKS Strzegom

ND/26/05 11:00

Sparta Rudna

5-2

Apis Jędrzychowice

ND/26/05 17:00

Odra Ścinawa

4-1

Orla Wąsosz

29 kolejka
SO/01/06 14:00

AKS Strzegom

4-0

Górnik Złotoryja

SO/01/06 17:00

Chrobry II Głogów

1-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/01/06 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-1

Victoria Ruszów

SO/01/06 17:00

Sparta Grębocice

4-2

Prochowiczanka

SO/01/06 17:00

Stal Chocianów

1-1

Sparta Rudna

SO/01/06 17:00

Apis Jędrzychowice

2-1

Odra Ścinawa

SO/01/06 17:00

Orla Wąsosz

2-0

Włókniarz Mirsk

30 kolejka
SO/08/06 11:00

Orla Wąsosz

2-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/08/06 17:00

Włókniarz Mirsk

1-2

Apis Jędrzychowice

SO/08/06 17:00

Odra Ścinawa

4-0

Stal Chocianów

SO/08/06 17:00

Sparta Rudna

1-5

Sparta Grębocice

SO/08/06 17:00

Prochowiczanka

2-2

Karkonosze Jelenia Góra

SO/08/06 17:00

Victoria Ruszów

1-4

AKS Strzegom

SO/08/06 17:00

Górnik Złotoryja

1-1

Chrobry II Głogów

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Arka G.
-
Jagiellonia B.
PT/19/07 20:30
ŁKS Ł.
-
Lechia G.
SO/20/07 15:00
Raków C.
-
Korona K.
SO/20/07 17:30
Wisła K.
-
Śląsk W.
SO/20/07 20:00
Piast G.
-
Lech P.
ND/21/07 15:00
Zagłębie L.
-
Cracovia
ND/21/07 17:30
Legia W.
-
Pogoń S.
PN/22/07 18:00
Wisła P.
-
Górnik Z.
PT/26/07 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PT/26/07 20:30
Lech P.
-
Wisła P.
SO/27/07 17:30
Śląsk W.
-
Piast G.
SO/27/07 20:00
Jagiellonia B.
-
Raków C.
ND/28/07 15:00
Korona K.
-
Legia W.
ND/28/07 17:30
Cracovia
-
ŁKS Ł.
ND/28/07 17:30
Lechia G.
-
Wisła K.
PN/29/07 18:00
Pogoń S.
-
Arka G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 Polsat Sport LM: Piast - BATE (na żywo)
19:00 TVP Sport LE: Cracovia - DAC (na żywo)
21:00 TVP Sport LE: Legia - Europa (na żywo)