Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 10 kwietnia 2020

4 Liga dolnośląska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Apis Jędrzychowice163756-1412-1-36-0-16-1-2
2Karkonosze Jelenia Góra163743-1512-1-38-0-04-1-3
3AKS Strzegom163738-1412-1-35-1-27-0-1
4Chrobry II Głogów163646-1811-3-27-1-04-2-2
5Odra Ścinawa162837-279-1-64-1-35-0-3
6Górnik Złotoryja162423-177-3-64-1-33-2-3
7Sparta Rudna162440-367-3-65-2-12-1-5
8Sparta Grębocice162429-297-3-65-0-32-3-3
9Orkan Szczedrzykowice162324-247-2-74-1-33-1-4
10Kuźnia Jawor161825-365-3-83-1-42-2-4
11KS Legnickie Pole161827-486-0-103-0-53-0-5
12Lotnik Jeżów Sudecki161618-315-1-102-0-63-1-4
13Orla Wąsosz161616-354-4-82-3-42-1-4
14Gryf Gryfów Śląski161114-463-2-113-1-40-1-7
15Stal Chocianów161014-442-4-102-3-30-1-7
16Prochowiczanka 16722-381-4-111-3-40-1-7
SO/23/11 13:00
Stal C.
1-1
Orla W.
SO/23/11 13:30
AKS S.
4-0
Gryf G.
SO/23/11 13:30
Karkonosze J.
2-1
Orkan S.
SO/23/11 13:30
Sparta G.
0-1
Odra Ś.
ND/24/11 11:00
Chrobry I.
1-1
Kuźnia J.
ND/24/11 12:00
Górnik Z.
4-0
Lotnik J.
ND/24/11 15:00
Sparta R.
7-3
Prochowiczanka
SO/07/03 15:00
Apis J.
7-0
KS L.
SO/14/03 15:00
Prochowiczanka
-
Sparta R.
SO/14/03 15:00
Orla W.
-
Górnik Z.
SO/14/03 15:00
Lotnik J.
-
Chrobry I.
SO/14/03 16:00
Sparta R.
-
AKS S.
SO/14/03 16:00
Kuźnia J.
-
Apis J.
SO/14/03 16:00
KS L.
-
Gryf G.
ND/15/03 15:00
Odra Ś.
-
Karkonosze J.
ND/15/03 15:00
Orkan S.
-
Stal C.
1 kolejka
CZ/15/08 14:00

Gryf Gryfów Śląski

0-5

AKS Strzegom

CZ/15/08 14:00

Kuźnia Jawor

1-3

Chrobry II Głogów

CZ/15/08 14:00

Orla Wąsosz

2-2

Stal Chocianów

CZ/15/08 17:00

KS Legnickie Pole

1-3

Apis Jędrzychowice

CZ/15/08 17:00

Odra Ścinawa

6-2

Sparta Grębocice

CZ/15/08 17:00

Prochowiczanka

2-3

Sparta Rudna

CZ/15/08 18:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-0

Górnik Złotoryja

ŚR/28/08 18:00

Orkan Szczedrzykowice

1-1

Karkonosze Jelenia Góra

2 kolejka
SO/17/08 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-1

Odra Ścinawa

SO/17/08 17:00

AKS Strzegom

2-1

Sparta Rudna

SO/17/08 17:00

Stal Chocianów

3-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/17/08 17:00

Górnik Złotoryja

2-0

Orla Wąsosz

SO/17/08 17:00

Gryf Gryfów Śląski

2-1

KS Legnickie Pole

ND/18/08 11:00

Chrobry II Głogów

4-0

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/18/08 11:00

Apis Jędrzychowice

3-1

Kuźnia Jawor

ND/18/08 17:00

Sparta Grębocice

4-2

Prochowiczanka

3 kolejka
SO/24/08 16:00

Prochowiczanka

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/24/08 16:00

Sparta Rudna

2-2

Sparta Grębocice

SO/24/08 17:00

Kuźnia Jawor

6-2

Gryf Gryfów Śląski

SO/24/08 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-5

Apis Jędrzychowice

SO/24/08 17:00

Orla Wąsosz

0-5

Chrobry II Głogów

ND/25/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

2-0

Górnik Złotoryja

ND/25/08 17:00

KS Legnickie Pole

0-3

AKS Strzegom

ND/25/08 17:00

Odra Ścinawa

5-0

Stal Chocianów

4 kolejka
SO/31/08 16:00

AKS Strzegom

1-1

Sparta Grębocice

SO/31/08 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-0

Sparta Rudna

SO/31/08 17:00

Stal Chocianów

2-1

Prochowiczanka

SO/31/08 17:00

Górnik Złotoryja

0-3

Odra Ścinawa

SO/31/08 17:00

Gryf Gryfów Śląski

1-2

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/31/08 17:00

KS Legnickie Pole

3-0

Kuźnia Jawor

ND/01/09 11:00

Orla Wąsosz

0-5

Apis Jędrzychowice

ND/01/09 12:00

Chrobry II Głogów

3-1

Orkan Szczedrzykowice

5 kolejka
SO/07/09 16:00

Orla Wąsosz

0-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/07/09 16:00

Sparta Grębocice

0-4

Karkonosze Jelenia Góra

SO/07/09 17:00

Prochowiczanka

0-0

Górnik Złotoryja

ND/08/09 11:00

Kuźnia Jawor

0-1

AKS Strzegom

ND/08/09 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-3

KS Legnickie Pole

ND/08/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

0-4

Apis Jędrzychowice

ND/08/09 16:00

Odra Ścinawa

1-4

Chrobry II Głogów

ND/08/09 16:00

Sparta Rudna

5-0

Stal Chocianów

6 kolejka
SO/14/09 16:00

AKS Strzegom

2-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/14/09 16:00

Stal Chocianów

1-2

Sparta Grębocice

SO/14/09 16:00

Górnik Złotoryja

1-1

Sparta Rudna

SO/14/09 16:00

Apis Jędrzychowice

3-0

Odra Ścinawa

SO/14/09 16:00

Gryf Gryfów Śląski

1-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/14/09 16:00

Kuźnia Jawor

0-3

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/15/09 11:00

Chrobry II Głogów

3-0

Prochowiczanka

ND/15/09 12:00

KS Legnickie Pole

5-2

Orla Wąsosz

7 kolejka
SO/21/09 16:00

Orla Wąsosz

0-2

Kuźnia Jawor

SO/21/09 16:00

Prochowiczanka

1-1

Apis Jędrzychowice

SO/21/09 16:00

Sparta Grębocice

2-0

Górnik Złotoryja

SO/21/09 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0

Stal Chocianów

ND/22/09 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

0-1

AKS Strzegom

ND/22/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

KS Legnickie Pole

ND/22/09 16:00

Odra Ścinawa

5-2

Gryf Gryfów Śląski

ND/22/09 17:00

Sparta Rudna

2-2

Chrobry II Głogów

8 kolejka
SO/28/09 15:00

Gryf Gryfów Śląski

1-0

Prochowiczanka

SO/28/09 16:00

AKS Strzegom

5-0

Stal Chocianów

SO/28/09 16:00

Górnik Złotoryja

2-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/28/09 16:00

KS Legnickie Pole

3-4

Odra Ścinawa

SO/28/09 16:00

Kuźnia Jawor

0-1

Orkan Szczedrzykowice

ND/29/09 11:00

Chrobry II Głogów

2-0

Sparta Grębocice

ND/29/09 11:00

Apis Jędrzychowice

9-1

Sparta Rudna

ND/29/09 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

0-1

Orla Wąsosz

9 kolejka
SO/05/10 15:00

Orla Wąsosz

0-5

AKS Strzegom

SO/05/10 15:00

Sparta Grębocice

2-1

Apis Jędrzychowice

SO/05/10 15:00

Stal Chocianów

2-2

Górnik Złotoryja

SO/05/10 16:00

Prochowiczanka

2-3

KS Legnickie Pole

SO/05/10 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0

Chrobry II Głogów

ND/06/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

0-1

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/06/10 15:00

Odra Ścinawa

1-1

Kuźnia Jawor

ND/06/10 15:00

Sparta Rudna

5-1

Gryf Gryfów Śląski

10 kolejka
SO/12/10 15:00

AKS Strzegom

0-3

Górnik Złotoryja

SO/12/10 15:00

Gryf Gryfów Śląski

0-3

Sparta Grębocice

SO/12/10 15:00

KS Legnickie Pole

3-1

Sparta Rudna

SO/12/10 15:00

Kuźnia Jawor

2-1

Prochowiczanka

SO/12/10 15:00

Orla Wąsosz

2-0

Orkan Szczedrzykowice

ND/13/10 11:00

Chrobry II Głogów

2-0

Stal Chocianów

ND/13/10 11:00

Apis Jędrzychowice

3-0

Karkonosze Jelenia Góra

ND/13/10 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-3

Odra Ścinawa

11 kolejka
SO/19/10 15:00

Prochowiczanka

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/19/10 15:00

Sparta Grębocice

5-0

KS Legnickie Pole

SO/19/10 15:00

Stal Chocianów

0-5

Apis Jędrzychowice

SO/19/10 17:00

Sparta Rudna

4-2

Kuźnia Jawor

SO/19/10 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

7-1

Gryf Gryfów Śląski

ND/20/10 11:00

Górnik Złotoryja

0-1

Chrobry II Głogów

ND/20/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

3-0
(wo)

AKS Strzegom

ND/20/10 15:00

Odra Ścinawa

0-2

Orla Wąsosz

12 kolejka
SO/26/10 14:00

AKS Strzegom

5-2

Chrobry II Głogów

SO/26/10 14:00

Gryf Gryfów Śląski

2-1

Stal Chocianów

SO/26/10 14:00

KS Legnickie Pole

1-3

Karkonosze Jelenia Góra

SO/26/10 14:00

Kuźnia Jawor

1-1

Sparta Grębocice

SO/26/10 14:00

Orla Wąsosz

3-3

Prochowiczanka

SO/26/10 15:00

Apis Jędrzychowice

0-3

Górnik Złotoryja

ND/27/10 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

3-1

Sparta Rudna

ND/27/10 14:00

Orkan Szczedrzykowice

2-1

Odra Ścinawa

13 kolejka
SO/02/11 14:00

Prochowiczanka

2-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/02/11 14:00

Stal Chocianów

1-2

KS Legnickie Pole

SO/02/11 14:00

Górnik Złotoryja

1-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/02/11 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

9-0

Kuźnia Jawor

SO/02/11 16:00

Sparta Rudna

3-0

Orla Wąsosz

ND/03/11 14:00

Odra Ścinawa

0-1

AKS Strzegom

ND/03/11 14:00

Sparta Grębocice

3-1

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/03/11 17:00

Chrobry II Głogów

3-2

Apis Jędrzychowice

14 kolejka
SO/09/11 14:00

AKS Strzegom

1-2

Apis Jędrzychowice

SO/09/11 14:00

Gryf Gryfów Śląski

1-1

Chrobry II Głogów

SO/09/11 14:00

KS Legnickie Pole

1-3

Górnik Złotoryja

SO/09/11 14:00

Kuźnia Jawor

5-1

Stal Chocianów

SO/09/11 14:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-3

Karkonosze Jelenia Góra

SO/09/11 14:00

Orla Wąsosz

2-0

Sparta Grębocice

ND/10/11 14:00

Orkan Szczedrzykowice

1-2

Sparta Rudna

ND/10/11 14:00

Odra Ścinawa

3-2

Prochowiczanka

15 kolejka
SO/16/11 12:00

Górnik Złotoryja

2-3

Kuźnia Jawor

SO/16/11 13:30

Sparta Rudna

2-3

Odra Ścinawa

SO/16/11 13:30

Sparta Grębocice

2-5

Orkan Szczedrzykowice

SO/16/11 14:00

Prochowiczanka

1-2

AKS Strzegom

SO/16/11 14:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-1

Orla Wąsosz

SO/16/11 14:00

Stal Chocianów

0-0

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/17/11 11:00

Chrobry II Głogów

10-1

KS Legnickie Pole

ND/17/11 11:00

Apis Jędrzychowice

3-0

Gryf Gryfów Śląski

16 kolejka
SO/23/11 13:00

Stal Chocianów

1-1

Orla Wąsosz

SO/23/11 13:30

AKS Strzegom

4-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/23/11 13:30

Karkonosze Jelenia Góra

2-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/23/11 13:30

Sparta Grębocice

0-1

Odra Ścinawa

ND/24/11 11:00

Chrobry II Głogów

1-1

Kuźnia Jawor

ND/24/11 12:00

Górnik Złotoryja

4-0

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/24/11 15:00

Sparta Rudna

7-3

Prochowiczanka

SO/07/03 15:00

Apis Jędrzychowice

7-0

KS Legnickie Pole

17 kolejka
SO/14/03 15:00

Prochowiczanka

-

Sparta Rudna

SO/14/03 15:00

Orla Wąsosz

-

Górnik Złotoryja

SO/14/03 15:00

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Chrobry II Głogów

SO/14/03 16:00

Sparta Rudna

-

AKS Strzegom

SO/14/03 16:00

Kuźnia Jawor

-

Apis Jędrzychowice

SO/14/03 16:00

KS Legnickie Pole

-

Gryf Gryfów Śląski

ND/15/03 15:00

Odra Ścinawa

-

Karkonosze Jelenia Góra

ND/15/03 15:00

Orkan Szczedrzykowice

-

Stal Chocianów

18 kolejka
- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Kuźnia Jawor

- -

Apis Jędrzychowice

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Chrobry II Głogów

-

Orla Wąsosz

- -

Górnik Złotoryja

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Stal Chocianów

-

Odra Ścinawa

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Prochowiczanka

- -

Sparta Grębocice

-

Sparta Rudna

SO/21/03 00:00

AKS Strzegom

-

KS Legnickie Pole

19 kolejka
- -

Sparta Grębocice

-

AKS Strzegom

- -

Sparta Rudna

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Prochowiczanka

-

Stal Chocianów

- -

Odra Ścinawa

-

Górnik Złotoryja

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Chrobry II Głogów

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Kuźnia Jawor

-

KS Legnickie Pole

SO/28/03 00:00

Apis Jędrzychowice

-

Orla Wąsosz

20 kolejka
- -

KS Legnickie Pole

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Orla Wąsosz

- -

Apis Jędrzychowice

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Chrobry II Głogów

-

Odra Ścinawa

- -

Górnik Złotoryja

-

Prochowiczanka

- -

Stal Chocianów

-

Sparta Rudna

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Sparta Grębocice

SO/04/04 00:00

AKS Strzegom

-

Kuźnia Jawor

21 kolejka
- -

Sparta Grębocice

-

Stal Chocianów

- -

Sparta Rudna

-

Górnik Złotoryja

- -

Prochowiczanka

-

Chrobry II Głogów

- -

Odra Ścinawa

-

Apis Jędrzychowice

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Orla Wąsosz

-

KS Legnickie Pole

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Kuźnia Jawor

SO/11/04 00:00

Karkonosze Jelenia Góra

-

AKS Strzegom

22 kolejka
- -

Kuźnia Jawor

-

Orla Wąsosz

- -

KS Legnickie Pole

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Odra Ścinawa

- -

Apis Jędrzychowice

-

Prochowiczanka

- -

Chrobry II Głogów

-

Sparta Rudna

- -

Górnik Złotoryja

-

Sparta Grębocice

- -

Stal Chocianów

-

Karkonosze Jelenia Góra

SO/18/04 00:00

AKS Strzegom

-

Lotnik Jeżów Sudecki

23 kolejka
- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Górnik Złotoryja

- -

Sparta Grębocice

-

Chrobry II Głogów

- -

Sparta Rudna

-

Apis Jędrzychowice

- -

Prochowiczanka

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Odra Ścinawa

-

KS Legnickie Pole

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Kuźnia Jawor

- -

Orla Wąsosz

-

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/25/04 00:00

Stal Chocianów

-

AKS Strzegom

24 kolejka
- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Kuźnia Jawor

-

Odra Ścinawa

- -

KS Legnickie Pole

-

Prochowiczanka

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Sparta Rudna

- -

Apis Jędrzychowice

-

Sparta Grębocice

- -

Chrobry II Głogów

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Górnik Złotoryja

-

Stal Chocianów

PT/01/05 00:00

AKS Strzegom

-

Orla Wąsosz

25 kolejka
- -

Stal Chocianów

-

Chrobry II Głogów

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Apis Jędrzychowice

- -

Sparta Grębocice

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Sparta Rudna

-

KS Legnickie Pole

- -

Prochowiczanka

-

Kuźnia Jawor

- -

Odra Ścinawa

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Orla Wąsosz

ND/03/05 00:00

Górnik Złotoryja

-

AKS Strzegom

26 kolejka
- -

Orla Wąsosz

-

Odra Ścinawa

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Prochowiczanka

- -

Kuźnia Jawor

-

Sparta Rudna

- -

KS Legnickie Pole

-

Sparta Grębocice

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Apis Jędrzychowice

-

Stal Chocianów

- -

Chrobry II Głogów

-

Górnik Złotoryja

PT/08/05 00:00

AKS Strzegom

-

Orkan Szczedrzykowice

27 kolejka
- -

Górnik Złotoryja

-

Apis Jędrzychowice

- -

Stal Chocianów

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

KS Legnickie Pole

- -

Sparta Grębocice

-

Kuźnia Jawor

- -

Sparta Rudna

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Prochowiczanka

-

Orla Wąsosz

- -

Odra Ścinawa

-

Orkan Szczedrzykowice

PT/15/05 00:00

Chrobry II Głogów

-

AKS Strzegom

28 kolejka
- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Prochowiczanka

- -

Orla Wąsosz

-

Sparta Rudna

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Sparta Grębocice

- -

Kuźnia Jawor

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

KS Legnickie Pole

-

Stal Chocianów

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Górnik Złotoryja

- -

Apis Jędrzychowice

-

Chrobry II Głogów

PT/22/05 00:00

AKS Strzegom

-

Odra Ścinawa

29 kolejka
- -

Chrobry II Głogów

-

Gryf Gryfów Śląski

- -

Górnik Złotoryja

-

KS Legnickie Pole

- -

Stal Chocianów

-

Kuźnia Jawor

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Sparta Grębocice

-

Orla Wąsosz

- -

Sparta Rudna

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Prochowiczanka

-

Odra Ścinawa

PT/29/05 00:00

Apis Jędrzychowice

-

AKS Strzegom

30 kolejka
- -

Odra Ścinawa

-

Sparta Rudna

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Sparta Grębocice

- -

Orla Wąsosz

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

Stal Chocianów

- -

Kuźnia Jawor

-

Górnik Złotoryja

- -

KS Legnickie Pole

-

Chrobry II Głogów

- -

Gryf Gryfów Śląski

-

Apis Jędrzychowice

PT/05/06 00:00

AKS Strzegom

-

Prochowiczanka

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Legia Warszawa 26 51 54-26
2 Piast Gliwice 26 43 28-25
4 Cracovia 26 42 35-25
5 Śląsk Wrocław 26 42 34-29
3 Lech Poznań 26 42 45-25
6 Pogoń Szczecin 26 41 27-23
7 Lechia Gdańsk 26 38 32-33
8 Jagiellonia Białystok 26 37 35-35
9 Raków Częstochowa 26 36 32-37
10 Wisła Płock 26 36 32-41
11 Zagłębie Lubin 26 33 41-40
12 Górnik Zabrze 26 33 34-36
13 Wisła Kraków 26 31 33-38
14 Korona Kielce 26 26 15-30
15 Arka Gdynia 26 25 22-37
16 ŁKS Łódź 26 20 25-44
PT/13/03 18:00
ŁKS Ł.
-
Górnik Z.
PT/13/03 20:30
Śląsk W.
-
Raków C.
SO/14/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
SO/14/03 17:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/14/03 20:00
Lech P.
-
Legia W.
ND/15/03 15:00
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ND/15/03 17:30
Lechia G.
-
Arka G.
PN/16/03 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
PT/20/03 18:00
Raków C.
-
ŁKS Ł.
PT/20/03 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
SO/21/03 15:00
Jagiellonia B.
-
Wisła P.
SO/21/03 17:30
Zagłębie L.
-
Lech P.
SO/21/03 20:00
Pogoń S.
-
Cracovia
ND/22/03 12:30
Korona K.
-
Piast G.
ND/22/03 15:00
Arka G.
-
Śląsk W.
ND/22/03 17:30
Wisła K.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 TVP Sport GOL magazyn Ekstraklasy
15:10 TVP Sport Izrael - Polska (powt.)
17:15 TVP Sport Polska - Azerbejdżan (powt.)
20:30 Polsat Sport Szwajcaria - Polska (powt.)
14:55 TVP Sport Polska - Słowenia (powt.)
20:30 Polsat Sport Polska - Portugalia (powt.)