Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 września 2021

4 Liga dolnośląska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Apis Jędrzychowice61517-105-0-12-0-03-0-1
2Mewa Kunice61311-54-1-11-1-13-0-0
3Odra Ścinawa61210-94-0-22-0-22-0-0
4Górnik Złotoryja61117-73-2-11-2-02-0-1
5Granit Roztoka61115-103-2-11-1-12-1-0
6Łużyce Lubań61110-83-2-11-2-02-0-1
7Chrobry II Głogów61015-53-1-23-0-10-1-1
8Leśnik Osiecznica6912-203-0-31-0-22-0-1
9Sparta Rudna6820-202-2-22-0-10-2-1
10Kuźnia Jawor6714-92-1-32-0-10-1-2
11Kaczawa Bieniowice6613-172-0-40-0-32-0-1
12Sparta Grębocice6511-131-2-31-1-00-1-3
13Pogoń Świerzawa658-111-2-31-1-10-1-2
14Prochowiczanka 6412-181-1-40-0-21-1-2
15Stal Chocianów647-151-1-41-0-30-1-1
16Iskra Księginice646-211-1-40-1-21-0-2
SO/18/09 15:00
Pogoń Ś.
2-3
Apis J.
SO/18/09 15:00
Sparta R.
3-4
Prochowiczanka
SO/18/09 16:00
Mewa K.
1-1
Sparta G.
SO/18/09 16:00
Granit R.
2-4
Leśnik O.
SO/18/09 16:00
Łużyce L.
2-2
Kuźnia J.
SO/18/09 16:00
Stal C.
1-4
Kaczawa B.
SO/18/09 17:00
Chrobry I.
6-0
Iskra K.
ND/19/09 16:00
Odra Ś.
0-5
Górnik Z.
SO/25/09 16:00
Kaczawa B.
-
Pogoń Ś.
SO/25/09 16:00
Górnik Z.
-
Stal C.
SO/25/09 16:00
Kuźnia J.
-
Iskra K.
SO/25/09 16:00
Leśnik O.
-
Łużyce L.
SO/25/09 16:00
Sparta G.
-
Granit R.
SO/25/09 16:00
Prochowiczanka
-
Mewa K.
ND/26/09 11:00
Apis J.
-
Sparta R.
ND/26/09 13:00
Chrobry I.
-
Odra Ś.
1 kolejka
SO/14/08 15:00

Górnik Złotoryja

3-3

Sparta Rudna

SO/14/08 15:00

Chrobry II Głogów

4-0

Apis Jędrzychowice

SO/14/08 17:00

Iskra Księginice

1-1

Pogoń Świerzawa

SO/14/08 17:00

Stal Chocianów

2-4

Granit Roztoka

SO/14/08 17:00

Kuźnia Jawor

5-1

Prochowiczanka

SO/14/08 17:00

Leśnik Osiecznica

1-0

Sparta Grębocice

ND/15/08 15:00

Kaczawa Bieniowice

1-5

Mewa Kunice

ND/15/08 17:00

Odra Ścinawa

0-2

Łużyce Lubań

2 kolejka
SO/21/08 17:00

Pogoń Świerzawa

3-2

Sparta Grębocice

SO/21/08 17:00

Prochowiczanka

1-2

Leśnik Osiecznica

SO/21/08 17:00

Mewa Kunice

0-2

Górnik Złotoryja

SO/21/08 17:00

Granit Roztoka

7-3

Kaczawa Bieniowice

SO/21/08 17:00

Łużyce Lubań

0-0

Stal Chocianów

SO/21/08 17:00

Iskra Księginice

1-3

Odra Ścinawa

ND/22/08 11:00

Apis Jędrzychowice

3-1

Kuźnia Jawor

ND/22/08 18:00

Sparta Rudna

2-0

Chrobry II Głogów

3 kolejka
SO/28/08 15:00

Chrobry II Głogów

0-1

Mewa Kunice

SO/28/08 17:00

Stal Chocianów

2-3

Iskra Księginice

SO/28/08 17:00

Kaczawa Bieniowice

1-2

Łużyce Lubań

SO/28/08 17:00

Górnik Złotoryja

0-0

Granit Roztoka

SO/28/08 17:00

Kuźnia Jawor

6-1

Sparta Rudna

SO/28/08 17:00

Leśnik Osiecznica

1-7

Apis Jędrzychowice

SO/28/08 17:00

Sparta Grębocice

4-3

Prochowiczanka

ND/29/08 17:00

Odra Ścinawa

2-0

Pogoń Świerzawa

4 kolejka
SO/04/09 11:00

Granit Roztoka

1-1

Chrobry II Głogów

SO/04/09 17:00

Pogoń Świerzawa

1-1

Prochowiczanka

SO/04/09 17:00

Mewa Kunice

1-0

Kuźnia Jawor

SO/04/09 17:00

Łużyce Lubań

3-1

Górnik Złotoryja

SO/04/09 17:00

Iskra Księginice

0-3

Kaczawa Bieniowice

SO/04/09 17:00

Odra Ścinawa

3-0

Stal Chocianów

ND/05/09 11:00

Apis Jędrzychowice

1-0

Sparta Grębocice

ND/05/09 18:00

Sparta Rudna

7-3

Leśnik Osiecznica

5 kolejka
SO/11/09 12:00

Prochowiczanka

2-3

Apis Jędrzychowice

SO/11/09 16:00

Stal Chocianów

2-1

Pogoń Świerzawa

SO/11/09 16:00

Kaczawa Bieniowice

1-2

Odra Ścinawa

SO/11/09 16:00

Górnik Złotoryja

6-1

Iskra Księginice

SO/11/09 16:00

Kuźnia Jawor

0-1

Granit Roztoka

SO/11/09 16:00

Leśnik Osiecznica

1-3

Mewa Kunice

ND/12/09 11:00

Chrobry II Głogów

4-1

Łużyce Lubań

ND/12/09 16:00

Sparta Grębocice

4-4

Sparta Rudna

6 kolejka
SO/18/09 15:00

Pogoń Świerzawa

2-3

Apis Jędrzychowice

SO/18/09 15:00

Sparta Rudna

3-4

Prochowiczanka

SO/18/09 16:00

Mewa Kunice

1-1

Sparta Grębocice

SO/18/09 16:00

Granit Roztoka

2-4

Leśnik Osiecznica

SO/18/09 16:00

Łużyce Lubań

2-2

Kuźnia Jawor

SO/18/09 16:00

Stal Chocianów

1-4

Kaczawa Bieniowice

SO/18/09 17:00

Chrobry II Głogów

6-0

Iskra Księginice

ND/19/09 16:00

Odra Ścinawa

0-5

Górnik Złotoryja

7 kolejka
SO/25/09 16:00

Kaczawa Bieniowice

-

Pogoń Świerzawa

SO/25/09 16:00

Górnik Złotoryja

-

Stal Chocianów

SO/25/09 16:00

Kuźnia Jawor

-

Iskra Księginice

SO/25/09 16:00

Leśnik Osiecznica

-

Łużyce Lubań

SO/25/09 16:00

Sparta Grębocice

-

Granit Roztoka

SO/25/09 16:00

Prochowiczanka

-

Mewa Kunice

ND/26/09 11:00

Apis Jędrzychowice

-

Sparta Rudna

ND/26/09 13:00

Chrobry II Głogów

-

Odra Ścinawa

8 kolejka
- -

Mewa Kunice

-

Apis Jędrzychowice

- -

Granit Roztoka

-

Prochowiczanka

- -

Łużyce Lubań

-

Sparta Grębocice

- -

Iskra Księginice

-

Leśnik Osiecznica

- -

Odra Ścinawa

-

Kuźnia Jawor

- -

Stal Chocianów

-

Chrobry II Głogów

- -

Kaczawa Bieniowice

-

Górnik Złotoryja

PT/01/10 00:00

Pogoń Świerzawa

-

Sparta Rudna

9 kolejka
- -

Chrobry II Głogów

-

Kaczawa Bieniowice

- -

Kuźnia Jawor

-

Stal Chocianów

- -

Leśnik Osiecznica

-

Odra Ścinawa

- -

Sparta Grębocice

-

Iskra Księginice

- -

Prochowiczanka

-

Łużyce Lubań

- -

Apis Jędrzychowice

-

Granit Roztoka

- -

Sparta Rudna

-

Mewa Kunice

SO/09/10 00:00

Górnik Złotoryja

-

Pogoń Świerzawa

10 kolejka
- -

Granit Roztoka

-

Sparta Rudna

- -

Łużyce Lubań

-

Apis Jędrzychowice

- -

Iskra Księginice

-

Prochowiczanka

- -

Odra Ścinawa

-

Sparta Grębocice

- -

Stal Chocianów

-

Leśnik Osiecznica

- -

Kaczawa Bieniowice

-

Kuźnia Jawor

- -

Górnik Złotoryja

-

Chrobry II Głogów

SO/16/10 00:00

Pogoń Świerzawa

-

Mewa Kunice

11 kolejka
- -

Kuźnia Jawor

-

Górnik Złotoryja

- -

Leśnik Osiecznica

-

Kaczawa Bieniowice

- -

Sparta Grębocice

-

Stal Chocianów

- -

Prochowiczanka

-

Odra Ścinawa

- -

Apis Jędrzychowice

-

Iskra Księginice

- -

Sparta Rudna

-

Łużyce Lubań

- -

Mewa Kunice

-

Granit Roztoka

SO/23/10 00:00

Chrobry II Głogów

-

Pogoń Świerzawa

12 kolejka
- -

Łużyce Lubań

-

Mewa Kunice

- -

Iskra Księginice

-

Sparta Rudna

- -

Odra Ścinawa

-

Apis Jędrzychowice

- -

Stal Chocianów

-

Prochowiczanka

- -

Kaczawa Bieniowice

-

Sparta Grębocice

- -

Górnik Złotoryja

-

Leśnik Osiecznica

- -

Chrobry II Głogów

-

Kuźnia Jawor

SO/30/10 00:00

Pogoń Świerzawa

-

Granit Roztoka

13 kolejka
- -

Leśnik Osiecznica

-

Chrobry II Głogów

- -

Sparta Grębocice

-

Górnik Złotoryja

- -

Prochowiczanka

-

Kaczawa Bieniowice

- -

Apis Jędrzychowice

-

Stal Chocianów

- -

Sparta Rudna

-

Odra Ścinawa

- -

Mewa Kunice

-

Iskra Księginice

- -

Granit Roztoka

-

Łużyce Lubań

SO/06/11 00:00

Kuźnia Jawor

-

Pogoń Świerzawa

14 kolejka
- -

Iskra Księginice

-

Granit Roztoka

- -

Odra Ścinawa

-

Mewa Kunice

- -

Stal Chocianów

-

Sparta Rudna

- -

Kaczawa Bieniowice

-

Apis Jędrzychowice

- -

Górnik Złotoryja

-

Prochowiczanka

- -

Chrobry II Głogów

-

Sparta Grębocice

- -

Kuźnia Jawor

-

Leśnik Osiecznica

CZ/11/11 00:00

Pogoń Świerzawa

-

Łużyce Lubań

15 kolejka
- -

Sparta Grębocice

-

Kuźnia Jawor

- -

Prochowiczanka

-

Chrobry II Głogów

- -

Apis Jędrzychowice

-

Górnik Złotoryja

- -

Sparta Rudna

-

Kaczawa Bieniowice

- -

Mewa Kunice

-

Stal Chocianów

- -

Granit Roztoka

-

Odra Ścinawa

- -

Łużyce Lubań

-

Iskra Księginice

SO/13/11 00:00

Leśnik Osiecznica

-

Pogoń Świerzawa

16 kolejka
- -

Pogoń Świerzawa

-

Iskra Księginice

- -

Łużyce Lubań

-

Odra Ścinawa

- -

Granit Roztoka

-

Stal Chocianów

- -

Mewa Kunice

-

Kaczawa Bieniowice

- -

Sparta Rudna

-

Górnik Złotoryja

- -

Apis Jędrzychowice

-

Chrobry II Głogów

- -

Prochowiczanka

-

Kuźnia Jawor

- -

Sparta Grębocice

-

Leśnik Osiecznica

Piłka na żywo

PT/24/09 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/24/09 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/25/09 15:00
Stal M.
-
Radomiak R.
SO/25/09 17:30
Warta P.
-
Zagłębie L.
SO/25/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
ND/26/09 12:30
Termalica N.
-
Górnik Z.
ND/26/09 15:00
Śląsk W.
-
Wisła P.
ND/26/09 17:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
PN/27/09 18:00
Piast G.
-
Cracovia
PT/01/10 18:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
PT/01/10 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/02/10 12:30
Radomiak R.
-
Termalica N.
SO/02/10 15:00
Cracovia
-
Stal M.
SO/02/10 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/02/10 20:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
ND/03/10 12:30
Raków C.
-
Warta P.
ND/03/10 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Ł.
ND/03/10 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Polsat Sp. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Stal - Radomiak (na żywo)
17:30 Canal+Sport Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Raków (na żywo)