Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

4 Liga kujawsko-pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pomorzanin Toruń4109-13-1-03-0-00-1-0
2Sportis Łochowo4914-53-0-11-0-12-0-0
3Unia Gniewkowo488-42-2-01-1-01-1-0
4Chemik Bydgoszcz376-12-1-01-1-01-0-0
5BKS Bydgoszcz479-62-1-11-0-11-1-0
6Pogoń Mogilno475-32-1-11-0-11-1-0
7Lech Rypin473-32-1-10-1-02-0-1
8Chełminianka Chełmno3612-52-0-12-0-00-0-1
9Sparta Brodnica464-21-3-00-1-01-2-0
10Cuiavia Inowrocław465-62-0-21-0-11-0-1
11Włocłavia Włocławek467-92-0-20-0-22-0-0
12Orlęta Aleksandrów Kuj.466-82-0-21-0-11-0-1
13Kujawianka Izbica Kujaw. 447-141-1-20-1-11-0-1
14Lider Włocławek335-71-0-20-0-11-0-1
15Notecianka Pakość435-71-0-30-0-21-0-1
16Zawisza Bydgoszcz311-40-1-20-1-10-0-1
17Legia Chełmża401-70-0-40-0-20-0-2
18Piast Złotniki Kujawskie402-170-0-40-0-20-0-2
SO/24/08 11:00
Włocłavia W.
2-4
BKS B.
SO/24/08 12:00
Kujawianka I.
4-4
Unia G.
SO/24/08 16:00
Cuiavia I.
0-2
Lech R.
SO/24/08 16:00
Notecianka P.
0-2
Sportis Ł.
SO/24/08 16:00
Chełminianka C.
5-2
Orlęta A.
SO/24/08 16:00
Chemik B.
2-0
Lider W.
SO/24/08 16:00
Pomorzanin T.
5-0
Piast Z.
SO/24/08 17:00
Zawisza B.
1-1
Sparta B.
SO/24/08 17:00
Pogoń M.
2-0
Legia C.
- -
Lider W.
-
Pomorzanin T.
- -
Orlęta A.
-
Chemik B.
- -
Sportis Ł.
-
Chełminianka C.
- -
Unia G.
-
Notecianka P.
- -
Legia C.
-
Kujawianka I.
- -
BKS B.
-
Pogoń M.
- -
Lech R.
-
Włocłavia W.
- -
Sparta B.
-
Cuiavia I.
SO/31/08 00:00
Piast Z.
-
Zawisza B.
1 kolejka
SO/10/08 11:00

Lider Włocławek

1-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/10/08 12:00

BKS Bydgoszcz

3-0

Lech Rypin

SO/10/08 16:00

Piast Złotniki Kujawskie

0-2

Notecianka Pakość

SO/10/08 16:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

0-2

Pogoń Mogilno

SO/10/08 16:00

Unia Gniewkowo

2-0

Cuiavia Inowrocław

SO/10/08 17:00

Sportis Łochowo

3-4

Włocłavia Włocławek

SO/10/08 17:00

Legia Chełmża

0-2

Sparta Brodnica

ND/11/08 11:00

Pomorzanin Toruń

2-1

Chełminianka Chełmno

ŚR/11/09 18:00

Chemik Bydgoszcz

-

Zawisza Bydgoszcz

2 kolejka
ŚR/14/08 18:00

Chemik Bydgoszcz

0-0

Pomorzanin Toruń

ŚR/14/08 19:00

Włocłavia Włocławek

0-2

Unia Gniewkowo

CZ/15/08 11:00

Zawisza Bydgoszcz

0-1

Lech Rypin

CZ/15/08 12:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-3

Orlęta Aleksandrów Kuj.

CZ/15/08 12:00

Chełminianka Chełmno

6-1

Piast Złotniki Kujawskie

CZ/15/08 13:00

Notecianka Pakość

3-4

Lider Włocławek

CZ/15/08 16:00

Sparta Brodnica

1-1

BKS Bydgoszcz

CZ/15/08 16:00

Cuiavia Inowrocław

2-1

Legia Chełmża

CZ/15/08 17:00

Pogoń Mogilno

1-3

Sportis Łochowo

3 kolejka
ND/18/08 12:00

BKS Bydgoszcz

1-3

Cuiavia Inowrocław

ND/18/08 14:00

Unia Gniewkowo

0-0

Pogoń Mogilno

ND/18/08 15:00

Legia Chełmża

0-1

Włocłavia Włocławek

ND/18/08 16:00

Piast Złotniki Kujawskie

1-4

Chemik Bydgoszcz

ND/18/08 16:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

1-0

Notecianka Pakość

ND/18/08 16:00

Lech Rypin

0-0

Sparta Brodnica

ND/18/08 17:00

Pomorzanin Toruń

2-0

Zawisza Bydgoszcz

ND/18/08 18:00

Sportis Łochowo

6-0

Kujawianka Izbica Kujaw.

ŚR/28/08 18:00

Lider Włocławek

-

Chełminianka Chełmno

4 kolejka
SO/24/08 11:00

Włocłavia Włocławek

2-4

BKS Bydgoszcz

SO/24/08 12:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

4-4

Unia Gniewkowo

SO/24/08 16:00

Cuiavia Inowrocław

0-2

Lech Rypin

SO/24/08 16:00

Notecianka Pakość

0-2

Sportis Łochowo

SO/24/08 16:00

Chełminianka Chełmno

5-2

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/24/08 16:00

Chemik Bydgoszcz

2-0

Lider Włocławek

SO/24/08 16:00

Pomorzanin Toruń

5-0

Piast Złotniki Kujawskie

SO/24/08 17:00

Zawisza Bydgoszcz

1-1

Sparta Brodnica

SO/24/08 17:00

Pogoń Mogilno

2-0

Legia Chełmża

5 kolejka
- -

Lider Włocławek

-

Pomorzanin Toruń

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Chemik Bydgoszcz

- -

Sportis Łochowo

-

Chełminianka Chełmno

- -

Unia Gniewkowo

-

Notecianka Pakość

- -

Legia Chełmża

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

BKS Bydgoszcz

-

Pogoń Mogilno

- -

Lech Rypin

-

Włocłavia Włocławek

- -

Sparta Brodnica

-

Cuiavia Inowrocław

SO/31/08 00:00

Piast Złotniki Kujawskie

-

Zawisza Bydgoszcz

6 kolejka
- -

Włocłavia Włocławek

-

Sparta Brodnica

- -

Pogoń Mogilno

-

Lech Rypin

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

BKS Bydgoszcz

- -

Notecianka Pakość

-

Legia Chełmża

- -

Chełminianka Chełmno

-

Unia Gniewkowo

- -

Chemik Bydgoszcz

-

Sportis Łochowo

- -

Pomorzanin Toruń

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Lider Włocławek

SO/07/09 00:00

Zawisza Bydgoszcz

-

Cuiavia Inowrocław

7 kolejka
- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Piast Złotniki Kujawskie

- -

Sportis Łochowo

-

Pomorzanin Toruń

- -

Unia Gniewkowo

-

Chemik Bydgoszcz

- -

Legia Chełmża

-

Chełminianka Chełmno

- -

BKS Bydgoszcz

-

Notecianka Pakość

- -

Lech Rypin

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Sparta Brodnica

-

Pogoń Mogilno

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Włocłavia Włocławek

SO/14/09 00:00

Lider Włocławek

-

Zawisza Bydgoszcz

8 kolejka
- -

Pogoń Mogilno

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Sparta Brodnica

- -

Notecianka Pakość

-

Lech Rypin

- -

Chełminianka Chełmno

-

BKS Bydgoszcz

- -

Chemik Bydgoszcz

-

Legia Chełmża

- -

Pomorzanin Toruń

-

Unia Gniewkowo

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Sportis Łochowo

- -

Lider Włocławek

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/21/09 00:00

Zawisza Bydgoszcz

-

Włocłavia Włocławek

9 kolejka
- -

Sportis Łochowo

-

Lider Włocławek

- -

Unia Gniewkowo

-

Piast Złotniki Kujawskie

- -

Legia Chełmża

-

Pomorzanin Toruń

- -

BKS Bydgoszcz

-

Chemik Bydgoszcz

- -

Lech Rypin

-

Chełminianka Chełmno

- -

Sparta Brodnica

-

Notecianka Pakość

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Włocłavia Włocławek

-

Pogoń Mogilno

SO/28/09 00:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Zawisza Bydgoszcz

10 kolejka
- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Włocłavia Włocławek

- -

Notecianka Pakość

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Chełminianka Chełmno

-

Sparta Brodnica

- -

Chemik Bydgoszcz

-

Lech Rypin

- -

Pomorzanin Toruń

-

BKS Bydgoszcz

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Legia Chełmża

- -

Lider Włocławek

-

Unia Gniewkowo

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Sportis Łochowo

SO/05/10 00:00

Zawisza Bydgoszcz

-

Pogoń Mogilno

11 kolejka
- -

Unia Gniewkowo

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Legia Chełmża

-

Lider Włocławek

- -

BKS Bydgoszcz

-

Piast Złotniki Kujawskie

- -

Lech Rypin

-

Pomorzanin Toruń

- -

Sparta Brodnica

-

Chemik Bydgoszcz

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Chełminianka Chełmno

- -

Włocłavia Włocławek

-

Notecianka Pakość

- -

Pogoń Mogilno

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/12/10 00:00

Sportis Łochowo

-

Zawisza Bydgoszcz

12 kolejka
- -

Notecianka Pakość

-

Pogoń Mogilno

- -

Chełminianka Chełmno

-

Włocłavia Włocławek

- -

Chemik Bydgoszcz

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Pomorzanin Toruń

-

Sparta Brodnica

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Lech Rypin

- -

Lider Włocławek

-

BKS Bydgoszcz

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Legia Chełmża

- -

Sportis Łochowo

-

Unia Gniewkowo

SO/19/10 00:00

Zawisza Bydgoszcz

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

13 kolejka
- -

Legia Chełmża

-

Sportis Łochowo

- -

BKS Bydgoszcz

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Lech Rypin

-

Lider Włocławek

- -

Sparta Brodnica

-

Piast Złotniki Kujawskie

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Pomorzanin Toruń

- -

Włocłavia Włocławek

-

Chemik Bydgoszcz

- -

Pogoń Mogilno

-

Chełminianka Chełmno

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Notecianka Pakość

SO/26/10 00:00

Unia Gniewkowo

-

Zawisza Bydgoszcz

14 kolejka
- -

Chełminianka Chełmno

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Chemik Bydgoszcz

-

Pogoń Mogilno

- -

Pomorzanin Toruń

-

Włocłavia Włocławek

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Lider Włocławek

-

Sparta Brodnica

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Lech Rypin

- -

Sportis Łochowo

-

BKS Bydgoszcz

- -

Unia Gniewkowo

-

Legia Chełmża

SO/02/11 00:00

Zawisza Bydgoszcz

-

Notecianka Pakość

15 kolejka
- -

BKS Bydgoszcz

-

Unia Gniewkowo

- -

Lech Rypin

-

Sportis Łochowo

- -

Sparta Brodnica

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Lider Włocławek

- -

Włocłavia Włocławek

-

Piast Złotniki Kujawskie

- -

Pogoń Mogilno

-

Pomorzanin Toruń

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Chemik Bydgoszcz

- -

Notecianka Pakość

-

Chełminianka Chełmno

SO/09/11 00:00

Legia Chełmża

-

Zawisza Bydgoszcz

16 kolejka
- -

Chemik Bydgoszcz

-

Notecianka Pakość

- -

Pomorzanin Toruń

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Pogoń Mogilno

- -

Lider Włocławek

-

Włocłavia Włocławek

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Sportis Łochowo

-

Sparta Brodnica

- -

Unia Gniewkowo

-

Lech Rypin

- -

Legia Chełmża

-

BKS Bydgoszcz

SO/16/11 00:00

Zawisza Bydgoszcz

-

Chełminianka Chełmno

17 kolejka
- -

Lech Rypin

-

Legia Chełmża

- -

Sparta Brodnica

-

Unia Gniewkowo

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Sportis Łochowo

- -

Włocłavia Włocławek

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Pogoń Mogilno

-

Lider Włocławek

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Piast Złotniki Kujawskie

- -

Notecianka Pakość

-

Pomorzanin Toruń

- -

Chełminianka Chełmno

-

Chemik Bydgoszcz

SO/23/11 00:00

BKS Bydgoszcz

-

Zawisza Bydgoszcz

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
3-0
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
2-3
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
0-3
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
15:30 Polsat S. 1. liga - magazyn (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Wisła P. (na żywo)
18:55 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)