Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 25 października 2014

4 Liga kujawsko-pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Elana Toruń102635-58-2-06-0-02-2-0
2Grom Osie112430-147-3-13-2-14-1-0
3Zawisza II Bydgoszcz112019-166-2-32-2-14-0-2
4Promień Kowalewo Pom.111719-245-2-43-2-02-0-4
5Orlęta Aleksandrów Kuj.111621-224-4-34-2-00-2-3
6LZS Konojady111516-153-6-21-4-12-2-1
7Piast Złotniki Kujawskie111512-144-3-42-1-22-2-2
8Cuiavia Inowrocław111422-174-2-53-1-21-1-3
9Notecianka Pakość101423-204-2-43-0-11-2-3
10Lech Rypin111419-224-2-53-1-21-1-3
11Kujawianka Izbica Kujaw. 111325-233-4-41-2-22-2-2
12LTP Lubanie111319-234-1-63-0-31-1-3
13Flisak Złotoria111212-213-3-51-1-22-2-3
14Olimpia II Grudziądz111119-283-2-63-2-10-0-5
15Polonia Bydgoszcz111013-262-4-52-2-20-2-3
16Gopło Kruszwica11515-291-2-81-0-40-2-4
SO/18/10 13:00
Zawisza I.
2-2
Kujawianka I.
SO/18/10 14:30
Orlęta A.
4-1
Olimpia I.
SO/18/10 15:00
Cuiavia I.
3-1
Promień K.
SO/18/10 15:00
LZS K.
0-1
Grom O.
SO/18/10 15:00
Elana T.
4-0
LTP L.
SO/18/10 15:00
Gopło K.
2-1
Polonia B.
SO/18/10 15:00
Flisak Z.
0-2
Lech R.
SO/18/10 15:00
Piast Z.
2-1
Notecianka P.
SO/25/10 11:00
Grom O.
-
Elana T.
SO/25/10 13:00
LTP L.
-
Gopło K.
SO/25/10 14:00
Lech R.
-
Piast Z.
SO/25/10 14:00
Cuiavia I.
-
Orlęta A.
SO/25/10 15:00
Promień K.
-
Kujawianka I.
SO/25/10 15:00
Notecianka P.
-
Zawisza I.
SO/25/10 17:00
Polonia B.
-
Flisak Z.
ND/26/10 15:00
Olimpia I.
-
LZS K.
1 kolejka
SO/09/08 11:00

Polonia Bydgoszcz

2-2

Notecianka Pakość

SO/09/08 13:00

LTP Lubanie

1-4

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/09/08 17:00

Lech Rypin

1-2

Promień Kowalewo Pom.

SO/09/08 17:00

Grom Osie

0-1

Zawisza II Bydgoszcz

SO/09/08 17:00

Olimpia II Grudziądz

0-0

Piast Złotniki Kujawskie

SO/09/08 17:00

Cuiavia Inowrocław

0-1

Flisak Złotoria

SO/09/08 17:00

LZS Konojady

2-2

Elana Toruń

ND/10/08 11:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

2-2

Gopło Kruszwica

2 kolejka
SO/16/08 15:00

Lech Rypin

5-1

Polonia Bydgoszcz

SO/16/08 16:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-4

Grom Osie

SO/16/08 17:00

Promień Kowalewo Pom.

1-1

Elana Toruń

SO/16/08 17:00

Notecianka Pakość

1-3

LTP Lubanie

SO/16/08 18:00

Piast Złotniki Kujawskie

1-0

Cuiavia Inowrocław

SO/16/08 19:00

Flisak Złotoria

1-1

Orlęta Aleksandrów Kuj.

ND/17/08 16:00

Gopło Kruszwica

1-3

LZS Konojady

ND/17/08 16:00

Zawisza II Bydgoszcz

3-1

Olimpia II Grudziądz

3 kolejka
SO/23/08 16:00

Olimpia II Grudziądz

0-8

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/23/08 17:00

Polonia Bydgoszcz

1-5

Promień Kowalewo Pom.

SO/23/08 17:00

LTP Lubanie

3-1

Lech Rypin

SO/23/08 17:00

Grom Osie

3-1

Notecianka Pakość

SO/23/08 17:00

Cuiavia Inowrocław

0-1

Zawisza II Bydgoszcz

SO/23/08 17:00

LZS Konojady

0-0

Flisak Złotoria

SO/23/08 17:00

Elana Toruń

4-2

Gopło Kruszwica

ND/24/08 11:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

1-0

Piast Złotniki Kujawskie

4 kolejka
SO/30/08 11:00

Promień Kowalewo Pom.

1-0

Gopło Kruszwica

SO/30/08 11:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-2

Cuiavia Inowrocław

SO/30/08 15:00

Zawisza II Bydgoszcz

4-0

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/30/08 17:00

Elana Toruń

3-0

Flisak Złotoria

SO/30/08 17:00

Notecianka Pakość

3-1

Olimpia II Grudziądz

SO/30/08 17:00

Lech Rypin

1-3

Grom Osie

SO/30/08 17:00

Polonia Bydgoszcz

0-0

LTP Lubanie

ND/31/08 17:30

Piast Złotniki Kujawskie

0-1

LZS Konojady

5 kolejka
SO/06/09 16:00

Gopło Kruszwica

1-2

Flisak Złotoria

SO/06/09 17:00

LTP Lubanie

2-0

Promień Kowalewo Pom.

SO/06/09 17:00

Grom Osie

0-0

Polonia Bydgoszcz

SO/06/09 17:00

Cuiavia Inowrocław

5-0

Notecianka Pakość

SO/06/09 17:00

LZS Konojady

2-0

Zawisza II Bydgoszcz

ND/07/09 11:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

1-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

ND/07/09 17:00

Olimpia II Grudziądz

2-2

Lech Rypin

ŚR/17/09 17:00

Elana Toruń

4-0

Piast Złotniki Kujawskie

6 kolejka
ŚR/10/09 17:00

Lech Rypin

2-1

Cuiavia Inowrocław

SO/13/09 13:30

Piast Złotniki Kujawskie

2-2

Gopło Kruszwica

SO/13/09 16:00

Promień Kowalewo Pom.

4-1

Flisak Złotoria

SO/13/09 16:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-2

LZS Konojady

SO/13/09 17:00

Notecianka Pakość

5-0

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/13/09 17:00

Polonia Bydgoszcz

3-2

Olimpia II Grudziądz

SO/13/09 17:00

LTP Lubanie

1-2

Grom Osie

ND/14/09 15:00

Zawisza II Bydgoszcz

0-4

Elana Toruń

7 kolejka
SO/20/09 15:00

Gopło Kruszwica

3-4

Zawisza II Bydgoszcz

SO/20/09 16:00

Grom Osie

5-0

Promień Kowalewo Pom.

SO/20/09 16:00

Olimpia II Grudziądz

3-1

LTP Lubanie

SO/20/09 16:00

Cuiavia Inowrocław

4-1

Polonia Bydgoszcz

SO/20/09 16:00

LZS Konojady

2-2

Notecianka Pakość

SO/20/09 16:00

Flisak Złotoria

0-2

Piast Złotniki Kujawskie

ND/21/09 11:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

3-0

Lech Rypin

ND/21/09 16:00

Elana Toruń

5-0

Kujawianka Izbica Kujaw.

8 kolejka
SO/27/09 16:00

Promień Kowalewo Pom.

3-3

Piast Złotniki Kujawskie

SO/27/09 16:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-0

Gopło Kruszwica

SO/27/09 16:00

Notecianka Pakość

-
Odwołany

Elana Toruń

SO/27/09 16:00

Lech Rypin

1-1

LZS Konojady

SO/27/09 16:00

LTP Lubanie

1-2

Cuiavia Inowrocław

SO/27/09 16:00

Grom Osie

4-1

Olimpia II Grudziądz

SO/27/09 17:00

Polonia Bydgoszcz

3-2

Orlęta Aleksandrów Kuj.

ND/28/09 15:30

Zawisza II Bydgoszcz

2-2

Flisak Złotoria

9 kolejka
SO/04/10 15:00

Cuiavia Inowrocław

5-5

Grom Osie

SO/04/10 15:00

Elana Toruń

5-0

Lech Rypin

SO/04/10 15:00

Piast Złotniki Kujawskie

0-1

Zawisza II Bydgoszcz

SO/04/10 16:00

LZS Konojady

1-1

Polonia Bydgoszcz

SO/04/10 16:00

Gopło Kruszwica

1-4

Notecianka Pakość

SO/04/10 16:00

Flisak Złotoria

4-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

ND/05/10 11:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

4-2

LTP Lubanie

ND/05/10 15:00

Olimpia II Grudziądz

6-0

Promień Kowalewo Pom.

10 kolejka
SO/11/10 12:00

Polonia Bydgoszcz

0-3

Elana Toruń

SO/11/10 15:00

Promień Kowalewo Pom.

2-1

Zawisza II Bydgoszcz

SO/11/10 15:00

Notecianka Pakość

4-1

Flisak Złotoria

SO/11/10 15:00

Lech Rypin

4-1

Gopło Kruszwica

SO/11/10 15:00

LTP Lubanie

5-2

LZS Konojady

SO/11/10 15:00

Grom Osie

3-3

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/11/10 16:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-2

Piast Złotniki Kujawskie

ND/12/10 15:00

Olimpia II Grudziądz

2-0

Cuiavia Inowrocław

11 kolejka
SO/18/10 13:00

Zawisza II Bydgoszcz

2-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/18/10 14:30

Orlęta Aleksandrów Kuj.

4-1

Olimpia II Grudziądz

SO/18/10 15:00

Cuiavia Inowrocław

3-1

Promień Kowalewo Pom.

SO/18/10 15:00

LZS Konojady

0-1

Grom Osie

SO/18/10 15:00

Elana Toruń

4-0

LTP Lubanie

SO/18/10 15:00

Gopło Kruszwica

2-1

Polonia Bydgoszcz

SO/18/10 15:00

Flisak Złotoria

0-2

Lech Rypin

SO/18/10 15:00

Piast Złotniki Kujawskie

2-1

Notecianka Pakość

12 kolejka
SO/25/10 11:00

Grom Osie

-

Elana Toruń

SO/25/10 13:00

LTP Lubanie

-

Gopło Kruszwica

SO/25/10 14:00

Lech Rypin

-

Piast Złotniki Kujawskie

SO/25/10 14:00

Cuiavia Inowrocław

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/25/10 15:00

Promień Kowalewo Pom.

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/25/10 15:00

Notecianka Pakość

-

Zawisza II Bydgoszcz

SO/25/10 17:00

Polonia Bydgoszcz

-

Flisak Złotoria

ND/26/10 15:00

Olimpia II Grudziądz

-

LZS Konojady

13 kolejka
- -

LZS Konojady

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Elana Toruń

-

Olimpia II Grudziądz

- -

Gopło Kruszwica

-

Grom Osie

- -

Flisak Złotoria

-

LTP Lubanie

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Polonia Bydgoszcz

- -

Zawisza II Bydgoszcz

-

Lech Rypin

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Notecianka Pakość

ND/02/11 00:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Promień Kowalewo Pom.

14 kolejka
- -

Lech Rypin

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Polonia Bydgoszcz

-

Zawisza II Bydgoszcz

- -

LTP Lubanie

-

Piast Złotniki Kujawskie

- -

Grom Osie

-

Flisak Złotoria

- -

Olimpia II Grudziądz

-

Gopło Kruszwica

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Elana Toruń

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

LZS Konojady

SO/08/11 00:00

Promień Kowalewo Pom.

-

Notecianka Pakość

15 kolejka
- -

Elana Toruń

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Gopło Kruszwica

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Flisak Złotoria

-

Olimpia II Grudziądz

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Grom Osie

- -

Zawisza II Bydgoszcz

-

LTP Lubanie

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Polonia Bydgoszcz

- -

Notecianka Pakość

-

Lech Rypin

WT/11/11 00:00

LZS Konojady

-

Promień Kowalewo Pom.

16 kolejka
- -

Promień Kowalewo Pom.

-

Lech Rypin

- -

Notecianka Pakość

-

Polonia Bydgoszcz

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

LTP Lubanie

- -

Zawisza II Bydgoszcz

-

Grom Osie

- -

Piast Złotniki Kujawskie

-

Olimpia II Grudziądz

- -

Flisak Złotoria

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Gopło Kruszwica

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Elana Toruń

-

LZS Konojady

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Wisła Kraków132426-17
2Legia Warszawa122326-13
3Jagiellonia Białystok122323-15
4Śląsk Wrocław122321-15
5GKS Bełchatów 132212-11
6Górnik Zabrze132120-15
7Lech Poznań121826-14
8Podbeskidzie 131721-22
9Lechia Gdańsk121617-16
10Pogoń Szczecin121617-20
11Górnik Łęczna121516-19
12Piast Gliwice121514-17
13Cracovia121412-18
14Ruch Chorzów12810-18
15Korona Kielce1288-21
16Zawisza Bydgoszcz12714-32
PT/24/10 18:00
GKS B.
1-0
Górnik Z.
PT/24/10 20:30
Wisła K.
3-2
Podbeskidzie
SO/25/10 15:30
Lechia G.
-
Śląsk W.
SO/25/10 15:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
SO/25/10 18:00
Pogoń S.
-
Cracovia
ND/26/10 15:30
Lech P.
-
Górnik Ł.
ND/26/10 18:00
Zawisza B.
-
Legia W.
PN/27/10 18:00
Ruch C.
-
Korona K.
PT/31/10 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/31/10 20:30
Korona K.
-
Wisła K.
ND/02/11 15:00
Górnik Z.
-
Pogoń S.
ND/02/11 15:30
Cracovia
-
Zawisza B.
ND/02/11 15:30
Śląsk W.
-
Lech P.
ND/02/11 18:00
Legia W.
-
Ruch C.
PN/03/11 18:00
Podbeskidzie
-
Piast G.
PN/03/11 20:30
Jagiellonia B.
-
GKS B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Family Bełchatów - Górnik Z. (na żywo)
20:30 Eurosport 2 Werder - FC Koeln (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Podbesk. (na żywo)
15:30 Canal+Sport Lechia - Śląsk (na żywo)
15:30 TVP 1 Lechia - Śląsk (na żywo)
15:30 Canal+Family Piast - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Canal+Sport Real M. - Barcelona (na żywo)
18:00 Canal+Family Pogoń - Cracovia (na żywo)
20:10 TVP 1 GOL - T-M Ekstraklasa