Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 23 lutego 2019

4 Liga kujawsko-pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Unia Janikowo173637-1511-3-35-2-16-1-2
2Orlęta Aleksandrów Kuj.173538-1810-5-27-2-13-3-1
3Pogoń Mogilno173337-2610-3-45-1-25-2-2
4Sparta Brodnica173331-2310-3-44-2-16-1-3
5Legia Chełmża172938-249-2-66-2-13-0-5
6Kujawianka Izbica Kujaw. 172929-258-5-44-3-14-2-3
7Pomorzanin Toruń172628-207-5-53-2-44-3-1
8Notecianka Pakość172625-247-5-54-3-13-2-4
9Lech Rypin172343-316-5-63-1-43-4-2
10Unia Gniewkowo172226-366-4-75-0-21-4-5
11Cuiavia Inowrocław172132-306-3-84-3-32-0-5
12BKS Bydgoszcz172127-256-3-84-2-32-1-5
13Kujawiak Kowal172124-376-3-83-3-33-0-5
14Polonia Bydgoszcz172030-336-2-94-1-42-1-5
15Włocłavia Włocławek171821-285-3-95-1-30-2-6
16Wisła Nowe171624-324-4-92-1-62-3-3
17Chełminianka Chełmno171423-464-2-114-1-40-1-7
18Unia Solec Kujawski1759-491-2-141-1-50-1-9
SO/24/11 12:00
Unia G.
1-0
BKS B.
SO/24/11 12:00
Kujawianka I.
1-0
Cuiavia I.
SO/24/11 12:00
Unia J.
5-0
Chełminianka C.
SO/24/11 13:00
Wisła N.
1-1
Polonia B.
SO/24/11 13:00
Pogoń M.
2-1
Włocłavia W.
SO/24/11 13:00
Lech R.
1-2
Kujawiak K.
SO/24/11 13:00
Notecianka P.
1-1
Orlęta A.
SO/24/11 13:45
Sparta B.
1-3
Legia C.
SO/24/11 16:00
Pomorzanin T.
5-0
Unia S.
- -
Unia S.
-
Orlęta A.
- -
Notecianka P.
-
Legia C.
- -
Sparta B.
-
Chełminianka C.
- -
Unia J.
-
Cuiavia I.
- -
Kujawianka I.
-
Kujawiak K.
- -
Lech R.
-
BKS B.
- -
Unia G.
-
Włocłavia W.
- -
Pogoń M.
-
Wisła N.
SO/16/03 00:00
Polonia B.
-
Pomorzanin T.
1 kolejka
SO/11/08 11:00

BKS Bydgoszcz

3-3

Lech Rypin

SO/11/08 13:00

Kujawiak Kowal

2-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/11/08 16:00

Legia Chełmża

3-0

Notecianka Pakość

SO/11/08 16:00

Pomorzanin Toruń

4-0

Polonia Bydgoszcz

SO/11/08 16:00

Cuiavia Inowrocław

1-2

Unia Janikowo

SO/11/08 16:00

Wisła Nowe

0-4

Pogoń Mogilno

SO/11/08 17:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

3-0

Unia Solec Kujawski

SO/11/08 17:00

Włocłavia Włocławek

6-1

Unia Gniewkowo

ND/12/08 12:00

Chełminianka Chełmno

3-0
(wo)

Sparta Brodnica

2 kolejka
ŚR/15/08 11:00

Polonia Bydgoszcz

1-4

Pogoń Mogilno

ŚR/15/08 13:00

Notecianka Pakość

3-2

Chełminianka Chełmno

ŚR/15/08 15:00

Unia Gniewkowo

2-1

Wisła Nowe

ŚR/15/08 16:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-2

BKS Bydgoszcz

ŚR/15/08 16:00

Pomorzanin Toruń

0-0

Orlęta Aleksandrów Kuj.

ŚR/15/08 17:00

Lech Rypin

5-0

Włocłavia Włocławek

ŚR/15/08 17:00

Cuiavia Inowrocław

3-0
(wo)

Sparta Brodnica

ŚR/15/08 17:30

Unia Janikowo

1-0

Kujawiak Kowal

ŚR/15/08 17:30

Unia Solec Kujawski

0-1

Legia Chełmża

3 kolejka
SO/18/08 11:00

BKS Bydgoszcz

1-1

Unia Janikowo

SO/18/08 11:00

Włocłavia Włocławek

0-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/18/08 11:00

Wisła Nowe

2-4

Lech Rypin

SO/18/08 12:00

Chełminianka Chełmno

2-0

Unia Solec Kujawski

SO/18/08 16:00

Cuiavia Inowrocław

2-2

Notecianka Pakość

SO/18/08 17:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

2-1

Polonia Bydgoszcz

SO/18/08 17:00

Legia Chełmża

3-1

Pomorzanin Toruń

SO/18/08 17:00

Kujawiak Kowal

1-4

Sparta Brodnica

SO/18/08 17:00

Pogoń Mogilno

0-0

Unia Gniewkowo

4 kolejka
PT/24/08 18:00

Chełminianka Chełmno

1-1

Pomorzanin Toruń

SO/25/08 11:00

Polonia Bydgoszcz

4-3

Unia Gniewkowo

SO/25/08 11:00

Lech Rypin

2-2

Pogoń Mogilno

SO/25/08 11:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-0

Wisła Nowe

SO/25/08 14:00

Unia Solec Kujawski

0-2

Cuiavia Inowrocław

SO/25/08 14:30

Notecianka Pakość

2-1

Kujawiak Kowal

SO/25/08 16:00

Sparta Brodnica

1-1

BKS Bydgoszcz

SO/25/08 17:00

Unia Janikowo

3-1

Włocłavia Włocławek

ŚR/26/09 16:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

1-0

Legia Chełmża

5 kolejka
SO/01/09 12:00

Wisła Nowe

1-3

Unia Janikowo

SO/01/09 15:00

Polonia Bydgoszcz

3-1

Legia Chełmża

SO/01/09 15:00

Kujawiak Kowal

3-3

Unia Solec Kujawski

SO/01/09 15:00

Unia Gniewkowo

2-1

Lech Rypin

SO/01/09 16:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

6-2

Chełminianka Chełmno

SO/01/09 17:00

BKS Bydgoszcz

0-1

Notecianka Pakość

SO/01/09 17:00

Włocłavia Włocławek

0-1

Sparta Brodnica

ND/02/09 12:00

Cuiavia Inowrocław

2-3

Pomorzanin Toruń

ND/02/09 16:00

Pogoń Mogilno

5-3

Kujawianka Izbica Kujaw.

6 kolejka
SO/08/09 11:00

Sparta Brodnica

4-2

Wisła Nowe

SO/08/09 12:00

Polonia Bydgoszcz

1-3

Lech Rypin

SO/08/09 12:00

Unia Solec Kujawski

0-5

BKS Bydgoszcz

SO/08/09 12:00

Legia Chełmża

2-2

Chełminianka Chełmno

SO/08/09 15:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-2

Unia Gniewkowo

SO/08/09 16:00

Pomorzanin Toruń

0-1

Kujawiak Kowal

SO/08/09 16:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

3-1

Cuiavia Inowrocław

SO/08/09 17:00

Unia Janikowo

2-3

Pogoń Mogilno

SO/08/09 17:00

Notecianka Pakość

0-0

Włocłavia Włocławek

7 kolejka
SO/15/09 16:00

Cuiavia Inowrocław

2-1

Legia Chełmża

SO/15/09 16:00

BKS Bydgoszcz

1-2

Pomorzanin Toruń

SO/15/09 16:00

Wisła Nowe

1-4

Notecianka Pakość

SO/15/09 16:00

Pogoń Mogilno

3-1

Sparta Brodnica

SO/15/09 17:00

Włocłavia Włocławek

4-1

Unia Solec Kujawski

SO/15/09 17:00

Lech Rypin

1-3

Kujawianka Izbica Kujaw.

ND/16/09 12:00

Chełminianka Chełmno

2-1

Polonia Bydgoszcz

ND/16/09 16:00

Kujawiak Kowal

1-4

Orlęta Aleksandrów Kuj.

ŚR/24/10 15:00

Unia Gniewkowo

2-4

Unia Janikowo

8 kolejka
SO/22/09 11:00

Polonia Bydgoszcz

2-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/22/09 14:00

Unia Janikowo

4-1

Lech Rypin

SO/22/09 14:00

Unia Solec Kujawski

1-1

Wisła Nowe

SO/22/09 16:00

Notecianka Pakość

1-0

Pogoń Mogilno

SO/22/09 16:00

Pomorzanin Toruń

2-0

Włocłavia Włocławek

SO/22/09 16:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

3-1

BKS Bydgoszcz

SO/22/09 16:00

Legia Chełmża

5-1

Kujawiak Kowal

ND/23/09 12:00

Sparta Brodnica

3-0

Unia Gniewkowo

ND/23/09 12:00

Chełminianka Chełmno

1-3

Cuiavia Inowrocław

9 kolejka
SO/29/09 15:00

Unia Gniewkowo

1-0

Notecianka Pakość

SO/29/09 15:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-0

Unia Janikowo

SO/29/09 16:00

BKS Bydgoszcz

3-1

Legia Chełmża

SO/29/09 16:00

Włocłavia Włocławek

3-1

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/29/09 16:00

Wisła Nowe

1-3

Pomorzanin Toruń

SO/29/09 16:00

Lech Rypin

1-2

Sparta Brodnica

ND/30/09 12:00

Cuiavia Inowrocław

2-5

Polonia Bydgoszcz

ND/30/09 15:00

Pogoń Mogilno

2-1

Unia Solec Kujawski

ND/30/09 16:00

Kujawiak Kowal

4-2

Chełminianka Chełmno

10 kolejka
SO/06/10 11:00

Polonia Bydgoszcz

1-2

Unia Janikowo

SO/06/10 13:00

Pomorzanin Toruń

1-1

Pogoń Mogilno

SO/06/10 14:00

Unia Solec Kujawski

2-0

Unia Gniewkowo

SO/06/10 15:00

Notecianka Pakość

2-2

Lech Rypin

SO/06/10 15:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

1-1

Wisła Nowe

SO/06/10 15:00

Cuiavia Inowrocław

6-1

Kujawiak Kowal

SO/06/10 15:30

Legia Chełmża

4-1

Włocłavia Włocławek

SO/06/10 16:00

Sparta Brodnica

3-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

ND/07/10 12:00

Chełminianka Chełmno

3-2

BKS Bydgoszcz

11 kolejka
SO/13/10 14:00

BKS Bydgoszcz

1-0

Cuiavia Inowrocław

SO/13/10 14:00

Pogoń Mogilno

1-4

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/13/10 15:00

Kujawiak Kowal

1-0

Polonia Bydgoszcz

SO/13/10 15:00

Unia Gniewkowo

1-2

Pomorzanin Toruń

SO/13/10 15:00

Lech Rypin

6-1

Unia Solec Kujawski

SO/13/10 15:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-2

Notecianka Pakość

SO/13/10 15:00

Unia Janikowo

0-0

Sparta Brodnica

SO/13/10 15:30

Wisła Nowe

0-2

Legia Chełmża

SO/13/10 17:00

Włocłavia Włocławek

1-0

Chełminianka Chełmno

12 kolejka
PT/19/10 15:00

Legia Chełmża

1-2

Pogoń Mogilno

SO/20/10 11:00

Polonia Bydgoszcz

2-3

Sparta Brodnica

SO/20/10 13:00

Pomorzanin Toruń

0-3

Lech Rypin

SO/20/10 14:00

Unia Solec Kujawski

0-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/20/10 14:00

Kujawiak Kowal

3-1

BKS Bydgoszcz

SO/20/10 15:00

Notecianka Pakość

0-5

Unia Janikowo

SO/20/10 15:00

Chełminianka Chełmno

0-4

Wisła Nowe

SO/20/10 15:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

1-1

Unia Gniewkowo

SO/20/10 15:00

Cuiavia Inowrocław

1-1

Włocłavia Włocławek

13 kolejka
PT/26/10 18:00

Włocłavia Włocławek

2-0

Kujawiak Kowal

SO/27/10 11:00

Lech Rypin

2-4

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/27/10 12:00

Wisła Nowe

3-1

Cuiavia Inowrocław

SO/27/10 14:00

BKS Bydgoszcz

2-1

Polonia Bydgoszcz

SO/27/10 14:00

Pogoń Mogilno

3-0

Chełminianka Chełmno

SO/27/10 14:00

Legia Chełmża

7-3

Unia Gniewkowo

SO/27/10 14:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

2-2

Pomorzanin Toruń

SO/27/10 14:00

Unia Janikowo

2-0

Unia Solec Kujawski

SO/27/10 14:30

Sparta Brodnica

2-1

Notecianka Pakość

14 kolejka
SO/03/11 11:00

Polonia Bydgoszcz

2-1

Notecianka Pakość

SO/03/11 12:00

BKS Bydgoszcz

3-0

Włocłavia Włocławek

SO/03/11 13:00

Legia Chełmża

2-2

Lech Rypin

SO/03/11 13:00

Pomorzanin Toruń

1-2

Unia Janikowo

SO/03/11 13:00

Cuiavia Inowrocław

4-2

Pogoń Mogilno

SO/03/11 13:30

Chełminianka Chełmno

1-3

Unia Gniewkowo

SO/03/11 14:00

Unia Solec Kujawski

0-3

Sparta Brodnica

SO/03/11 14:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

3-1

Kujawianka Izbica Kujaw.

ND/04/11 13:00

Kujawiak Kowal

0-3

Wisła Nowe

15 kolejka
SO/10/11 12:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-0

Legia Chełmża

SO/10/11 12:00

Unia Janikowo

0-0

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/10/11 13:00

Włocłavia Włocławek

0-1

Polonia Bydgoszcz

SO/10/11 13:00

Wisła Nowe

2-0

BKS Bydgoszcz

SO/10/11 13:00

Pogoń Mogilno

1-3

Kujawiak Kowal

SO/10/11 13:00

Unia Gniewkowo

4-2

Cuiavia Inowrocław

SO/10/11 13:00

Lech Rypin

6-1

Chełminianka Chełmno

SO/10/11 13:00

Sparta Brodnica

1-1

Pomorzanin Toruń

SO/10/11 14:00

Notecianka Pakość

4-0

Unia Solec Kujawski

16 kolejka
SO/17/11 11:00

Polonia Bydgoszcz

4-0

Unia Solec Kujawski

SO/17/11 12:00

BKS Bydgoszcz

1-2

Pogoń Mogilno

SO/17/11 13:00

Legia Chełmża

2-1

Unia Janikowo

SO/17/11 13:00

Cuiavia Inowrocław

0-0

Lech Rypin

SO/17/11 13:00

Włocłavia Włocławek

1-1

Wisła Nowe

SO/17/11 13:30

Chełminianka Chełmno

1-2

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/17/11 14:00

Orlęta Aleksandrów Kuj.

1-2

Sparta Brodnica

SO/17/11 17:15

Pomorzanin Toruń

0-1

Notecianka Pakość

ND/18/11 13:00

Kujawiak Kowal

0-0

Unia Gniewkowo

17 kolejka
SO/24/11 12:00

Unia Gniewkowo

1-0

BKS Bydgoszcz

SO/24/11 12:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

1-0

Cuiavia Inowrocław

SO/24/11 12:00

Unia Janikowo

5-0

Chełminianka Chełmno

SO/24/11 13:00

Wisła Nowe

1-1

Polonia Bydgoszcz

SO/24/11 13:00

Pogoń Mogilno

2-1

Włocłavia Włocławek

SO/24/11 13:00

Lech Rypin

1-2

Kujawiak Kowal

SO/24/11 13:00

Notecianka Pakość

1-1

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/24/11 13:45

Sparta Brodnica

1-3

Legia Chełmża

SO/24/11 16:00

Pomorzanin Toruń

5-0

Unia Solec Kujawski

18 kolejka
- -

Unia Solec Kujawski

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Notecianka Pakość

-

Legia Chełmża

- -

Sparta Brodnica

-

Chełminianka Chełmno

- -

Unia Janikowo

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Kujawiak Kowal

- -

Lech Rypin

-

BKS Bydgoszcz

- -

Unia Gniewkowo

-

Włocłavia Włocławek

- -

Pogoń Mogilno

-

Wisła Nowe

SO/16/03 00:00

Polonia Bydgoszcz

-

Pomorzanin Toruń

19 kolejka
- -

Pogoń Mogilno

-

Polonia Bydgoszcz

- -

Wisła Nowe

-

Unia Gniewkowo

- -

Włocłavia Włocławek

-

Lech Rypin

- -

BKS Bydgoszcz

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Kujawiak Kowal

-

Unia Janikowo

- -

Chełminianka Chełmno

-

Notecianka Pakość

- -

Legia Chełmża

-

Unia Solec Kujawski

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Pomorzanin Toruń

SO/23/03 00:00

Sparta Brodnica

-

Cuiavia Inowrocław

20 kolejka
- -

Pomorzanin Toruń

-

Legia Chełmża

- -

Unia Solec Kujawski

-

Chełminianka Chełmno

- -

Notecianka Pakość

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Sparta Brodnica

-

Kujawiak Kowal

- -

Unia Janikowo

-

BKS Bydgoszcz

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Włocłavia Włocławek

- -

Lech Rypin

-

Wisła Nowe

- -

Unia Gniewkowo

-

Pogoń Mogilno

SO/30/03 00:00

Polonia Bydgoszcz

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

21 kolejka
- -

Unia Gniewkowo

-

Polonia Bydgoszcz

- -

Pogoń Mogilno

-

Lech Rypin

- -

Wisła Nowe

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Włocłavia Włocławek

-

Unia Janikowo

- -

BKS Bydgoszcz

-

Sparta Brodnica

- -

Kujawiak Kowal

-

Notecianka Pakość

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Unia Solec Kujawski

- -

Legia Chełmża

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

SO/06/04 00:00

Pomorzanin Toruń

-

Chełminianka Chełmno

22 kolejka
- -

Chełminianka Chełmno

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Pomorzanin Toruń

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Unia Solec Kujawski

-

Kujawiak Kowal

- -

Notecianka Pakość

-

BKS Bydgoszcz

- -

Sparta Brodnica

-

Włocłavia Włocławek

- -

Unia Janikowo

-

Wisła Nowe

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Pogoń Mogilno

- -

Lech Rypin

-

Unia Gniewkowo

SO/13/04 00:00

Legia Chełmża

-

Polonia Bydgoszcz

23 kolejka
- -

Unia Gniewkowo

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Pogoń Mogilno

-

Unia Janikowo

- -

Wisła Nowe

-

Sparta Brodnica

- -

Włocłavia Włocławek

-

Notecianka Pakość

- -

BKS Bydgoszcz

-

Unia Solec Kujawski

- -

Kujawiak Kowal

-

Pomorzanin Toruń

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Chełminianka Chełmno

-

Legia Chełmża

SO/20/04 00:00

Lech Rypin

-

Polonia Bydgoszcz

24 kolejka
- -

Legia Chełmża

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Kujawiak Kowal

- -

Pomorzanin Toruń

-

BKS Bydgoszcz

- -

Unia Solec Kujawski

-

Włocłavia Włocławek

- -

Notecianka Pakość

-

Wisła Nowe

- -

Sparta Brodnica

-

Pogoń Mogilno

- -

Unia Janikowo

-

Unia Gniewkowo

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Lech Rypin

SO/27/04 00:00

Polonia Bydgoszcz

-

Chełminianka Chełmno

25 kolejka
- -

Lech Rypin

-

Unia Janikowo

- -

Unia Gniewkowo

-

Sparta Brodnica

- -

Pogoń Mogilno

-

Notecianka Pakość

- -

Wisła Nowe

-

Unia Solec Kujawski

- -

Włocłavia Włocławek

-

Pomorzanin Toruń

- -

BKS Bydgoszcz

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Kujawiak Kowal

-

Legia Chełmża

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Chełminianka Chełmno

ŚR/01/05 00:00

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Polonia Bydgoszcz

26 kolejka
- -

Chełminianka Chełmno

-

Kujawiak Kowal

- -

Legia Chełmża

-

BKS Bydgoszcz

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Włocłavia Włocławek

- -

Pomorzanin Toruń

-

Wisła Nowe

- -

Unia Solec Kujawski

-

Pogoń Mogilno

- -

Notecianka Pakość

-

Unia Gniewkowo

- -

Sparta Brodnica

-

Lech Rypin

- -

Unia Janikowo

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

SO/04/05 00:00

Polonia Bydgoszcz

-

Cuiavia Inowrocław

27 kolejka
- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Sparta Brodnica

- -

Lech Rypin

-

Notecianka Pakość

- -

Unia Gniewkowo

-

Unia Solec Kujawski

- -

Pogoń Mogilno

-

Pomorzanin Toruń

- -

Wisła Nowe

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Włocłavia Włocławek

-

Legia Chełmża

- -

BKS Bydgoszcz

-

Chełminianka Chełmno

- -

Kujawiak Kowal

-

Cuiavia Inowrocław

SO/11/05 00:00

Unia Janikowo

-

Polonia Bydgoszcz

28 kolejka
- -

Cuiavia Inowrocław

-

BKS Bydgoszcz

- -

Chełminianka Chełmno

-

Włocłavia Włocławek

- -

Legia Chełmża

-

Wisła Nowe

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Pogoń Mogilno

- -

Pomorzanin Toruń

-

Unia Gniewkowo

- -

Unia Solec Kujawski

-

Lech Rypin

- -

Notecianka Pakość

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Sparta Brodnica

-

Unia Janikowo

SO/18/05 00:00

Polonia Bydgoszcz

-

Kujawiak Kowal

29 kolejka
- -

Unia Janikowo

-

Notecianka Pakość

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Unia Solec Kujawski

- -

Lech Rypin

-

Pomorzanin Toruń

- -

Unia Gniewkowo

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Pogoń Mogilno

-

Legia Chełmża

- -

Wisła Nowe

-

Chełminianka Chełmno

- -

Włocłavia Włocławek

-

Cuiavia Inowrocław

- -

BKS Bydgoszcz

-

Kujawiak Kowal

SO/25/05 00:00

Sparta Brodnica

-

Polonia Bydgoszcz

30 kolejka
- -

Polonia Bydgoszcz

-

BKS Bydgoszcz

- -

Kujawiak Kowal

-

Włocłavia Włocławek

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Wisła Nowe

- -

Chełminianka Chełmno

-

Pogoń Mogilno

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Lech Rypin

- -

Pomorzanin Toruń

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Unia Solec Kujawski

-

Unia Janikowo

- -

Notecianka Pakość

-

Sparta Brodnica

ŚR/29/05 00:00

Unia Gniewkowo

-

Legia Chełmża

31 kolejka
- -

Sparta Brodnica

-

Unia Solec Kujawski

- -

Unia Janikowo

-

Pomorzanin Toruń

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Lech Rypin

-

Legia Chełmża

- -

Unia Gniewkowo

-

Chełminianka Chełmno

- -

Pogoń Mogilno

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Wisła Nowe

-

Kujawiak Kowal

- -

Włocłavia Włocławek

-

BKS Bydgoszcz

SO/01/06 00:00

Notecianka Pakość

-

Polonia Bydgoszcz

32 kolejka
- -

BKS Bydgoszcz

-

Wisła Nowe

- -

Kujawiak Kowal

-

Pogoń Mogilno

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Unia Gniewkowo

- -

Chełminianka Chełmno

-

Lech Rypin

- -

Legia Chełmża

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Unia Janikowo

- -

Pomorzanin Toruń

-

Sparta Brodnica

- -

Unia Solec Kujawski

-

Notecianka Pakość

SO/08/06 00:00

Polonia Bydgoszcz

-

Włocłavia Włocławek

33 kolejka
- -

Notecianka Pakość

-

Pomorzanin Toruń

- -

Sparta Brodnica

-

Orlęta Aleksandrów Kuj.

- -

Unia Janikowo

-

Legia Chełmża

- -

Kujawianka Izbica Kujaw.

-

Chełminianka Chełmno

- -

Lech Rypin

-

Cuiavia Inowrocław

- -

Unia Gniewkowo

-

Kujawiak Kowal

- -

Pogoń Mogilno

-

BKS Bydgoszcz

- -

Wisła Nowe

-

Włocłavia Włocławek

ND/16/06 00:00

Unia Solec Kujawski

-

Polonia Bydgoszcz

34 kolejka
- -

Polonia Bydgoszcz

-

Wisła Nowe

- -

Włocłavia Włocławek

-

Pogoń Mogilno

- -

BKS Bydgoszcz

-

Unia Gniewkowo

- -

Kujawiak Kowal

-

Lech Rypin

- -

Cuiavia Inowrocław

-

Kujawianka Izbica Kujaw.

- -

Chełminianka Chełmno

-

Unia Janikowo

- -

Legia Chełmża

-

Sparta Brodnica

- -

Orlęta Aleksandrów Kuj.

-

Notecianka Pakość

ND/23/06 00:00

Unia Solec Kujawski

-

Pomorzanin Toruń

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk224636-18
2Legia Warszawa224235-22
3Jagiellonia Białystok223938-29
4Piast Gliwice233734-26
5Korona Kielce233628-25
6Pogoń Szczecin233533-28
7Lech Poznań223333-29
8Cracovia223324-22
9Wisła Kraków223234-31
10Zagłębie Lubin223036-33
11Arka Gdynia232534-35
12Śląsk Wrocław222129-31
13Miedź Legnica222121-41
14Wisła Płock222030-39
15Górnik Zabrze222026-40
16Zagłębie Sosnowiec221527-49
PT/22/02 18:00
Arka G.
1-2
Piast G.
PT/22/02 20:30
Korona K.
1-1
Pogoń S.
SO/23/02 15:30
Górnik Z.
-
Zagłębie S.
SO/23/02 18:00
Lech P.
-
Legia W.
SO/23/02 20:30
Lechia G.
-
Wisła K.
ND/24/02 15:30
Miedź L.
-
Wisła P.
ND/24/02 18:00
Cracovia
-
Jagiellonia B.
PN/25/02 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
PT/01/03 18:00
Piast G.
-
Śląsk W.
PT/01/03 20:30
Legia W.
-
Miedź L.
SO/02/03 15:30
Zagłębie S.
-
Korona K.
SO/02/03 18:00
Jagiellonia B.
-
Górnik Z.
SO/02/03 20:50
Wisła P.
-
Cracovia
ND/03/03 15:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
ND/03/03 18:00
Lech P.
-
Arka G.
PN/04/03 18:00
Zagłębie L.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Arka - Piast (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Pogoń (na żywo)
20:30 Eleven 1 Milan - Empoli (na żywo)
15:30 nSport+ Górnik - Zagłębie S. (na żywo)
15:30 Canal+Sport Bayern - Hertha (na żywo)
18:00 Canal+ Lech - Legia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lechia - Wisła (na żywo)