Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 21 lipca 2017

4 Liga łódzka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Sieradz388685-2826-8-414-4-112-4-3
2Warta Działoszyn387269-4122-6-1012-3-410-3-6
3Omega Kleszczów386777-6120-7-119-6-411-1-7
4Unia Skierniewice386584-4118-11-911-5-37-6-6
5Zjednoczeni Bełchatów386467-5018-10-1011-5-37-5-7
6GKS II Bełchatów386183-5816-13-910-5-46-8-5
7Ner Poddębice386178-5717-10-119-5-58-5-6
8KS Kutno386064-6117-9-1210-4-57-5-7
9Zjednoczeni Stryków385766-6115-12-117-7-58-5-6
10Pilica Przedbórz385772-7618-3-179-2-89-1-9
11Zawisza Pajęczno385673-7417-5-1610-2-77-3-9
12LKS Kwiatkowice385563-7217-4-179-3-78-1-10
13KS Paradyż385254-5515-7-168-3-87-4-8
14Ceramika Opoczno384948-4512-13-139-6-43-7-9
15Włókniarz Zelów384643-5411-13-145-6-86-7-6
16Zawisza Rzgów384250-6911-9-187-4-84-5-10
17Jutrzenka Warta383759-9310-7-215-3-115-4-10
18Andrespolia Wiśniowa G.382952-787-8-234-4-113-4-12
19Mechanik Radomsko382643-857-5-263-3-134-2-13
20Polonia Piotrków Tryb.381433-1042-8-282-4-130-4-15
SO/17/06 14:00
GKS I.
0-5
Zjednoczeni S.
SO/17/06 17:00
KS K.
0-1
KS P.
SO/17/06 17:00
Ceramika O.
2-1
Zawisza R.
SO/17/06 17:00
LKS K.
4-2
Polonia P.
SO/17/06 17:00
Zjednoczeni B.
1-1
Warta S.
SO/17/06 17:00
Jutrzenka W.
0-1
Warta D.
SO/17/06 17:00
Pilica P.
3-2
Włókniarz Z.
SO/17/06 17:00
Mechanik R.
0-2
Ner P.
SO/17/06 17:00
Andrespolia W.
5-5
Zawisza P.
SO/17/06 17:00
Unia S.
3-0
Omega K.
1 kolejka
SO/06/08 12:00

Mechanik Radomsko

0-2

Włókniarz Zelów

SO/06/08 15:30

Pilica Przedbórz

0-1

Warta Działoszyn

SO/06/08 16:00

KS Kutno

2-4

Omega Kleszczów

SO/06/08 16:45

Unia Skierniewice

1-1

GKS II Bełchatów

SO/06/08 17:00

Ceramika Opoczno

0-1

KS Paradyż

SO/06/08 17:00

Zjednoczeni Bełchatów

1-0

Polonia Piotrków Tryb.

SO/06/08 17:00

Zjednoczeni Stryków

1-4

Zawisza Pajęczno

SO/06/08 18:00

Andrespolia Wiśniowa G.

1-3

Ner Poddębice

ND/07/08 17:00

LKS Kwiatkowice

3-1

Zawisza Rzgów

ND/07/08 18:00

Jutrzenka Warta

2-3

Warta Sieradz

2 kolejka
SO/13/08 16:45

Unia Skierniewice

1-1

KS Kutno

SO/13/08 17:00

GKS II Bełchatów

1-3

Zawisza Pajęczno

SO/13/08 17:00

Ner Poddębice

2-2

Zjednoczeni Stryków

SO/13/08 17:00

Włókniarz Zelów

1-0

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/13/08 17:00

Warta Sieradz

2-0

Pilica Przedbórz

SO/13/08 17:00

KS Paradyż

4-1

LKS Kwiatkowice

SO/13/08 17:00

Omega Kleszczów

3-0

Ceramika Opoczno

SO/13/08 17:30

Warta Działoszyn

4-0

Mechanik Radomsko

SO/13/08 18:00

Polonia Piotrków Tryb.

1-1

Jutrzenka Warta

SO/13/08 18:00

Zawisza Rzgów

0-3

Zjednoczeni Bełchatów

3 kolejka
SO/20/08 15:00

KS Kutno

1-1

GKS II Bełchatów

SO/20/08 17:00

Ceramika Opoczno

0-0

Unia Skierniewice

SO/20/08 17:00

Zjednoczeni Bełchatów

3-1

KS Paradyż

SO/20/08 17:00

Pilica Przedbórz

2-1

Polonia Piotrków Tryb.

SO/20/08 17:00

Mechanik Radomsko

0-1

Warta Sieradz

SO/20/08 17:00

Andrespolia Wiśniowa G.

2-3

Warta Działoszyn

SO/20/08 17:00

Zjednoczeni Stryków

1-1

Włókniarz Zelów

SO/20/08 17:00

Zawisza Pajęczno

1-1

Ner Poddębice

ND/21/08 17:00

LKS Kwiatkowice

0-1

Omega Kleszczów

ND/21/08 17:00

Jutrzenka Warta

2-0

Zawisza Rzgów

4 kolejka
ŚR/17/08 17:00

KS Paradyż

5-0

Jutrzenka Warta

WT/23/08 17:00

GKS II Bełchatów

3-3

Ner Poddębice

ŚR/24/08 16:45

Unia Skierniewice

6-0

LKS Kwiatkowice

ŚR/24/08 17:00

Włókniarz Zelów

1-5

Zawisza Pajęczno

ŚR/24/08 17:00

Warta Działoszyn

5-2

Zjednoczeni Stryków

ŚR/24/08 17:00

Warta Sieradz

2-2

Andrespolia Wiśniowa G.

ŚR/24/08 17:00

Zawisza Rzgów

2-1

Pilica Przedbórz

ŚR/24/08 17:00

Omega Kleszczów

3-0

Zjednoczeni Bełchatów

ŚR/24/08 17:30

KS Kutno

1-1

Ceramika Opoczno

ŚR/24/08 18:00

Polonia Piotrków Tryb.

2-0

Mechanik Radomsko

5 kolejka
SO/27/08 15:30

Pilica Przedbórz

4-2

KS Paradyż

SO/27/08 17:00

Ceramika Opoczno

1-2

GKS II Bełchatów

SO/27/08 17:00

Zjednoczeni Bełchatów

1-0

Unia Skierniewice

SO/27/08 17:00

Jutrzenka Warta

2-4

Omega Kleszczów

SO/27/08 17:00

Mechanik Radomsko

0-1

Zawisza Rzgów

SO/27/08 17:00

Andrespolia Wiśniowa G.

5-1

Polonia Piotrków Tryb.

SO/27/08 17:00

Zjednoczeni Stryków

1-1

Warta Sieradz

SO/27/08 17:00

Zawisza Pajęczno

0-4

Warta Działoszyn

SO/27/08 17:00

Ner Poddębice

2-2

Włókniarz Zelów

ND/28/08 17:00

LKS Kwiatkowice

1-1

KS Kutno

6 kolejka
SO/03/09 15:00

KS Kutno

0-3

Zjednoczeni Bełchatów

SO/03/09 15:45

Unia Skierniewice

1-0

Jutrzenka Warta

SO/03/09 16:00

Warta Sieradz

1-0

Zawisza Pajęczno

SO/03/09 17:00

Warta Działoszyn

3-1

Ner Poddębice

SO/03/09 17:00

Zawisza Rzgów

2-0

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/03/09 17:00

KS Paradyż

1-4

Mechanik Radomsko

SO/03/09 17:00

Omega Kleszczów

5-3

Pilica Przedbórz

SO/03/09 17:00

Ceramika Opoczno

1-0

LKS Kwiatkowice

SO/03/09 17:30

Polonia Piotrków Tryb.

1-2

Zjednoczeni Stryków

ND/04/09 12:00

GKS II Bełchatów

3-2

Włókniarz Zelów

7 kolejka
ŚR/07/09 16:00

Andrespolia Wiśniowa G.

4-0

KS Paradyż

ŚR/07/09 17:00

LKS Kwiatkowice

2-1

GKS II Bełchatów

ŚR/07/09 17:00

Zjednoczeni Bełchatów

2-0

Ceramika Opoczno

ŚR/07/09 17:00

Jutrzenka Warta

2-3

KS Kutno

ŚR/07/09 17:00

Pilica Przedbórz

1-5

Unia Skierniewice

ŚR/07/09 17:00

Mechanik Radomsko

0-3

Omega Kleszczów

ŚR/07/09 17:00

Zawisza Pajęczno

4-3

Polonia Piotrków Tryb.

ŚR/07/09 17:00

Włókniarz Zelów

1-2

Warta Działoszyn

ŚR/07/09 17:30

Zjednoczeni Stryków

0-2

Zawisza Rzgów

ŚR/07/09 18:00

Ner Poddębice

0-4

Warta Sieradz

8 kolejka
SO/10/09 15:00

KS Kutno

0-1

Pilica Przedbórz

SO/10/09 15:45

Unia Skierniewice

3-2

Mechanik Radomsko

SO/10/09 16:00

Warta Sieradz

4-2

Włókniarz Zelów

SO/10/09 16:00

Omega Kleszczów

1-1

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/10/09 17:00

Zawisza Rzgów

1-2

Zawisza Pajęczno

SO/10/09 17:00

KS Paradyż

1-2

Zjednoczeni Stryków

SO/10/09 17:00

Ceramika Opoczno

4-0

Jutrzenka Warta

SO/10/09 17:30

Polonia Piotrków Tryb.

1-4

Ner Poddębice

ND/11/09 12:00

GKS II Bełchatów

1-0

Warta Działoszyn

ND/11/09 16:00

LKS Kwiatkowice

2-4

Zjednoczeni Bełchatów

9 kolejka
PT/16/09 19:00

Ner Poddębice

5-2

Zawisza Rzgów

SO/17/09 14:00

Zawisza Pajęczno

1-3

KS Paradyż

SO/17/09 15:00

Zjednoczeni Bełchatów

2-2

GKS II Bełchatów

SO/17/09 15:45

Unia Skierniewice

0-1

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/17/09 16:30

Pilica Przedbórz

2-2

Ceramika Opoczno

SO/17/09 17:00

Mechanik Radomsko

2-2

KS Kutno

SO/17/09 17:00

Zjednoczeni Stryków

3-1

Omega Kleszczów

SO/17/09 17:00

Włókniarz Zelów

1-0

Polonia Piotrków Tryb.

SO/17/09 17:00

Warta Działoszyn

2-1

Warta Sieradz

ND/18/09 16:00

Jutrzenka Warta

1-3

LKS Kwiatkowice

10 kolejka
SO/24/09 13:30

Mechanik Radomsko

1-1

Ceramika Opoczno

SO/24/09 14:00

Omega Kleszczów

1-1

Zawisza Pajęczno

SO/24/09 15:00

KS Kutno

3-2

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/24/09 15:45

Unia Skierniewice

3-1

Zjednoczeni Stryków

SO/24/09 16:00

Zawisza Rzgów

0-1

Włókniarz Zelów

SO/24/09 16:00

KS Paradyż

2-1

Ner Poddębice

SO/24/09 16:00

Zjednoczeni Bełchatów

1-2

Jutrzenka Warta

SO/24/09 16:30

Polonia Piotrków Tryb.

0-2

Warta Działoszyn

ND/25/09 12:00

GKS II Bełchatów

1-1

Warta Sieradz

ND/25/09 16:00

LKS Kwiatkowice

4-1

Pilica Przedbórz

11 kolejka
PT/30/09 19:00

Ner Poddębice

2-1

Omega Kleszczów

SO/01/10 15:30

Andrespolia Wiśniowa G.

3-1

Ceramika Opoczno

SO/01/10 16:00

Pilica Przedbórz

0-1

Zjednoczeni Bełchatów

SO/01/10 16:00

Mechanik Radomsko

1-2

LKS Kwiatkowice

SO/01/10 16:00

Zjednoczeni Stryków

3-1

KS Kutno

SO/01/10 16:00

Zawisza Pajęczno

0-1

Unia Skierniewice

SO/01/10 16:00

Włókniarz Zelów

0-3

KS Paradyż

SO/01/10 16:00

Warta Działoszyn

1-1

Zawisza Rzgów

SO/01/10 16:00

Warta Sieradz

3-0
(wo)

Polonia Piotrków Tryb.

ND/02/10 16:00

Jutrzenka Warta

4-4

GKS II Bełchatów

12 kolejka
SO/08/10 14:45

Unia Skierniewice

1-0

Ner Poddębice

SO/08/10 15:00

KS Paradyż

0-0

Warta Działoszyn

SO/08/10 15:00

KS Kutno

0-0

Zawisza Pajęczno

SO/08/10 15:30

Zawisza Rzgów

0-4

Warta Sieradz

SO/08/10 15:30

Omega Kleszczów

0-1

Włókniarz Zelów

SO/08/10 15:30

Ceramika Opoczno

1-1

Zjednoczeni Stryków

SO/08/10 15:30

Zjednoczeni Bełchatów

2-2

Mechanik Radomsko

ND/09/10 12:00

GKS II Bełchatów

3-3

Polonia Piotrków Tryb.

ND/09/10 12:00

LKS Kwiatkowice

0-3

Andrespolia Wiśniowa G.

ND/09/10 15:30

Jutrzenka Warta

2-5

Pilica Przedbórz

13 kolejka
SO/15/10 15:00

Mechanik Radomsko

1-3

Jutrzenka Warta

SO/15/10 15:00

Andrespolia Wiśniowa G.

1-1

Zjednoczeni Bełchatów

SO/15/10 15:00

Zjednoczeni Stryków

3-4

LKS Kwiatkowice

SO/15/10 15:00

Ner Poddębice

1-3

KS Kutno

SO/15/10 15:00

Warta Działoszyn

5-2

Omega Kleszczów

SO/15/10 15:00

Warta Sieradz

0-0

KS Paradyż

SO/15/10 15:30

Pilica Przedbórz

0-0

GKS II Bełchatów

SO/15/10 15:30

Włókniarz Zelów

0-2

Unia Skierniewice

SO/15/10 15:30

Polonia Piotrków Tryb.

2-4

Zawisza Rzgów

ND/16/10 14:00

Zawisza Pajęczno

3-1

Ceramika Opoczno

14 kolejka
SO/22/10 14:00

KS Paradyż

1-0

Polonia Piotrków Tryb.

SO/22/10 15:00

Omega Kleszczów

1-6

Warta Sieradz

SO/22/10 15:00

KS Kutno

2-0

Włókniarz Zelów

SO/22/10 15:00

Ceramika Opoczno

3-0

Ner Poddębice

SO/22/10 15:00

Zjednoczeni Bełchatów

2-0

Zjednoczeni Stryków

SO/22/10 15:30

Pilica Przedbórz

3-2

Mechanik Radomsko

ND/23/10 12:00

GKS II Bełchatów

3-0

Zawisza Rzgów

ND/23/10 14:00

Unia Skierniewice

1-1

Warta Działoszyn

ND/23/10 14:00

LKS Kwiatkowice

3-2

Zawisza Pajęczno

ND/23/10 15:00

Jutrzenka Warta

4-3

Andrespolia Wiśniowa G.

15 kolejka
PT/28/10 19:00

Ner Poddębice

5-0

LKS Kwiatkowice

SO/29/10 14:00

Mechanik Radomsko

0-2

GKS II Bełchatów

SO/29/10 14:00

Zjednoczeni Stryków

2-1

Jutrzenka Warta

SO/29/10 14:00

Zawisza Pajęczno

3-2

Zjednoczeni Bełchatów

SO/29/10 14:00

Warta Działoszyn

0-1

KS Kutno

SO/29/10 14:00

Zawisza Rzgów

2-0

KS Paradyż

SO/29/10 14:30

Andrespolia Wiśniowa G.

0-1

Pilica Przedbórz

SO/29/10 15:00

Włókniarz Zelów

3-1

Ceramika Opoczno

SO/29/10 15:00

Warta Sieradz

2-0

Unia Skierniewice

SO/29/10 15:00

Polonia Piotrków Tryb.

2-3

Omega Kleszczów

16 kolejka
SO/05/11 13:00

KS Kutno

2-0

Warta Sieradz

SO/05/11 13:00

Mechanik Radomsko

1-0

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/05/11 13:45

Unia Skierniewice

1-1

Polonia Piotrków Tryb.

SO/05/11 14:00

Omega Kleszczów

2-2

Zawisza Rzgów

SO/05/11 14:00

Ceramika Opoczno

1-0

Warta Działoszyn

SO/05/11 14:00

Zjednoczeni Bełchatów

4-2

Ner Poddębice

SO/05/11 14:00

Jutrzenka Warta

4-3

Zawisza Pajęczno

SO/05/11 14:00

Pilica Przedbórz

3-0

Zjednoczeni Stryków

ND/06/11 12:00

GKS II Bełchatów

1-0

KS Paradyż

ND/06/11 13:00

LKS Kwiatkowice

1-1

Włókniarz Zelów

17 kolejka
PT/11/11 12:00

Zjednoczeni Stryków

0-4

Mechanik Radomsko

PT/11/11 13:00

Andrespolia Wiśniowa G.

0-4

GKS II Bełchatów

SO/12/11 13:00

Ner Poddębice

5-2

Jutrzenka Warta

SO/12/11 13:00

Warta Działoszyn

4-2

LKS Kwiatkowice

SO/12/11 13:00

Warta Sieradz

1-0

Ceramika Opoczno

SO/12/11 13:00

Zawisza Rzgów

2-0

Unia Skierniewice

SO/12/11 13:00

KS Paradyż

6-1

Omega Kleszczów

SO/12/11 13:30

Zawisza Pajęczno

3-1

Pilica Przedbórz

SO/12/11 14:00

Włókniarz Zelów

2-2

Zjednoczeni Bełchatów

SO/12/11 16:00

Polonia Piotrków Tryb.

2-6

KS Kutno

18 kolejka
SO/19/11 12:00

KS Kutno

1-0

Zawisza Rzgów

SO/19/11 13:00

Ceramika Opoczno

2-2

Polonia Piotrków Tryb.

SO/19/11 13:00

Mechanik Radomsko

3-1

Zawisza Pajęczno

SO/19/11 13:00

Andrespolia Wiśniowa G.

1-1

Zjednoczeni Stryków

SO/19/11 14:00

Zjednoczeni Bełchatów

1-2

Warta Działoszyn

SO/19/11 14:00

Pilica Przedbórz

0-1

Ner Poddębice

ND/20/11 12:00

GKS II Bełchatów

3-2

Omega Kleszczów

ND/20/11 13:00

LKS Kwiatkowice

0-2

Warta Sieradz

ND/20/11 13:30

Jutrzenka Warta

1-1

Włókniarz Zelów

ND/20/11 13:45

Unia Skierniewice

2-0

KS Paradyż

19 kolejka
PT/25/11 19:00

Ner Poddębice

1-2

Mechanik Radomsko

SO/26/11 12:00

Zawisza Pajęczno

4-3

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/26/11 12:00

KS Paradyż

2-1

KS Kutno

SO/26/11 12:00

Omega Kleszczów

1-1

Unia Skierniewice

SO/26/11 13:00

Zjednoczeni Stryków

2-2

GKS II Bełchatów

SO/26/11 13:00

Włókniarz Zelów

1-4

Pilica Przedbórz

SO/26/11 13:00

Warta Działoszyn

3-0

Jutrzenka Warta

SO/26/11 13:00

Warta Sieradz

3-0

Zjednoczeni Bełchatów

SO/26/11 13:00

Polonia Piotrków Tryb.

1-3

LKS Kwiatkowice

SO/26/11 13:00

Zawisza Rzgów

1-1

Ceramika Opoczno

20 kolejka
SO/11/03 14:00

KS Paradyż

0-1

Ceramika Opoczno

SO/11/03 14:00

Warta Sieradz

5-1

Jutrzenka Warta

SO/11/03 14:00

Ner Poddębice

2-0

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/11/03 15:00

Omega Kleszczów

1-1

KS Kutno

SO/11/03 15:00

Polonia Piotrków Tryb.

0-0

Zjednoczeni Bełchatów

SO/11/03 15:00

Warta Działoszyn

0-2

Pilica Przedbórz

SO/11/03 15:00

Włókniarz Zelów

1-0

Mechanik Radomsko

ND/12/03 11:00

Zawisza Rzgów

2-1

LKS Kwiatkowice

ND/12/03 12:00

GKS II Bełchatów

1-1

Unia Skierniewice

ND/12/03 13:00

Zawisza Pajęczno

0-2

Zjednoczeni Stryków

21 kolejka
SO/18/03 15:00

Zawisza Pajęczno

2-1

GKS II Bełchatów

SO/18/03 15:00

Zjednoczeni Stryków

3-2

Ner Poddębice

SO/18/03 15:00

Andrespolia Wiśniowa G.

0-2

Włókniarz Zelów

SO/18/03 15:00

Mechanik Radomsko

0-2

Warta Działoszyn

SO/18/03 15:00

Pilica Przedbórz

0-2

Warta Sieradz

SO/18/03 15:00

Zjednoczeni Bełchatów

1-1

Zawisza Rzgów

SO/18/03 15:00

Ceramika Opoczno

2-2

Omega Kleszczów

SO/18/03 15:00

KS Kutno

2-2

Unia Skierniewice

ND/19/03 15:00

Jutrzenka Warta

2-1

Polonia Piotrków Tryb.

ND/19/03 15:00

LKS Kwiatkowice

0-1

KS Paradyż

22 kolejka
PT/24/03 18:30

Ner Poddębice

2-0

Zawisza Pajęczno

SO/25/03 15:00

Omega Kleszczów

1-3

LKS Kwiatkowice

SO/25/03 15:00

KS Paradyż

1-1

Zjednoczeni Bełchatów

SO/25/03 15:00

Zawisza Rzgów

1-1

Jutrzenka Warta

SO/25/03 15:00

Polonia Piotrków Tryb.

1-3

Pilica Przedbórz

SO/25/03 15:00

Warta Sieradz

4-0

Mechanik Radomsko

SO/25/03 15:00

Warta Działoszyn

4-0

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/25/03 15:00

Włókniarz Zelów

0-0

Zjednoczeni Stryków

SO/25/03 15:45

Unia Skierniewice

2-0

Ceramika Opoczno

ND/26/03 12:00

GKS II Bełchatów

3-2

KS Kutno

23 kolejka
PT/31/03 18:30

Ner Poddębice

1-1

GKS II Bełchatów

SO/01/04 15:30

Zjednoczeni Bełchatów

0-1

Omega Kleszczów

SO/01/04 16:00

Zawisza Pajęczno

2-0

Włókniarz Zelów

SO/01/04 16:00

Zjednoczeni Stryków

4-0

Warta Działoszyn

SO/01/04 16:00

Andrespolia Wiśniowa G.

1-2

Warta Sieradz

SO/01/04 16:00

Mechanik Radomsko

1-1

Polonia Piotrków Tryb.

SO/01/04 16:00

Pilica Przedbórz

3-2

Zawisza Rzgów

SO/01/04 16:00

Ceramika Opoczno

0-1

KS Kutno

ND/02/04 15:00

LKS Kwiatkowice

1-0

Unia Skierniewice

ND/02/04 16:00

Jutrzenka Warta

1-3

KS Paradyż

24 kolejka
SO/08/04 15:00

KS Kutno

4-3

LKS Kwiatkowice

SO/08/04 15:45

Unia Skierniewice

1-2

Zjednoczeni Bełchatów

SO/08/04 16:00

Omega Kleszczów

5-1

Jutrzenka Warta

SO/08/04 16:00

KS Paradyż

0-2

Pilica Przedbórz

SO/08/04 16:00

Zawisza Rzgów

1-1

Mechanik Radomsko

SO/08/04 16:00

Warta Sieradz

2-0

Zjednoczeni Stryków

SO/08/04 16:00

Warta Działoszyn

0-3

Zawisza Pajęczno

SO/08/04 16:00

Włókniarz Zelów

0-3

Ner Poddębice

SO/08/04 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

0-3

Andrespolia Wiśniowa G.

ND/09/04 11:00

GKS II Bełchatów

1-2

Ceramika Opoczno

25 kolejka
ŚR/12/04 16:30

Pilica Przedbórz

0-2

Omega Kleszczów

CZ/13/04 11:00

Włókniarz Zelów

1-1

GKS II Bełchatów

PT/14/04 16:30

Jutrzenka Warta

2-3

Unia Skierniewice

PT/14/04 16:30

Zjednoczeni Bełchatów

3-2

KS Kutno

PT/14/04 17:00

Zawisza Pajęczno

3-3

Warta Sieradz

PT/14/04 17:00

Zjednoczeni Stryków

2-0

Polonia Piotrków Tryb.

PT/14/04 17:00

Andrespolia Wiśniowa G.

1-1

Zawisza Rzgów

PT/14/04 17:00

Mechanik Radomsko

3-5

KS Paradyż

PT/14/04 17:00

LKS Kwiatkowice

1-0

Ceramika Opoczno

PT/14/04 18:30

Ner Poddębice

1-1

Warta Działoszyn

26 kolejka
SO/22/04 15:00

KS Paradyż

2-0

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/22/04 15:45

Unia Skierniewice

7-1

Pilica Przedbórz

SO/22/04 16:00

Ceramika Opoczno

2-0

Zjednoczeni Bełchatów

SO/22/04 16:00

KS Kutno

2-1

Jutrzenka Warta

SO/22/04 16:00

Omega Kleszczów

2-1

Mechanik Radomsko

SO/22/04 16:00

Warta Sieradz

0-0

Ner Poddębice

SO/22/04 16:30

Warta Działoszyn

0-2

Włókniarz Zelów

SO/22/04 17:00

Zawisza Rzgów

1-1

Zjednoczeni Stryków

SO/22/04 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

1-0

Zawisza Pajęczno

ND/23/04 17:00

GKS II Bełchatów

4-2

LKS Kwiatkowice

27 kolejka
PT/28/04 18:30

Ner Poddębice

5-2

Polonia Piotrków Tryb.

SO/29/04 15:00

Zawisza Pajęczno

1-0

Zawisza Rzgów

SO/29/04 17:00

Warta Działoszyn

3-2

GKS II Bełchatów

SO/29/04 17:00

Włókniarz Zelów

0-1

Warta Sieradz

SO/29/04 17:00

Zjednoczeni Stryków

2-2

KS Paradyż

SO/29/04 17:00

Andrespolia Wiśniowa G.

1-2

Omega Kleszczów

SO/29/04 17:00

Pilica Przedbórz

2-4

KS Kutno

SO/29/04 17:00

Jutrzenka Warta

2-1

Ceramika Opoczno

ND/30/04 11:00

Zjednoczeni Bełchatów

3-0

LKS Kwiatkowice

ŚR/24/05 17:00

Mechanik Radomsko

1-6

Unia Skierniewice

28 kolejka
ŚR/03/05 12:00

GKS II Bełchatów

3-1

Zjednoczeni Bełchatów

ŚR/03/05 16:00

KS Kutno

4-2

Mechanik Radomsko

ŚR/03/05 17:00

Andrespolia Wiśniowa G.

1-5

Unia Skierniewice

ŚR/03/05 17:00

LKS Kwiatkowice

1-1

Jutrzenka Warta

ŚR/03/05 17:00

Ceramika Opoczno

4-1

Pilica Przedbórz

ŚR/03/05 17:00

Omega Kleszczów

1-2

Zjednoczeni Stryków

ŚR/03/05 17:00

KS Paradyż

0-4

Zawisza Pajęczno

ŚR/03/05 17:00

Zawisza Rzgów

0-1

Ner Poddębice

ŚR/03/05 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

0-1

Włókniarz Zelów

ŚR/03/05 17:00

Warta Sieradz

0-1

Warta Działoszyn

29 kolejka
SO/06/05 15:00

Zawisza Pajęczno

1-3

Omega Kleszczów

SO/06/05 16:00

Ner Poddębice

2-0

KS Paradyż

SO/06/05 17:00

Warta Sieradz

2-1

GKS II Bełchatów

SO/06/05 17:00

Warta Działoszyn

5-0

Polonia Piotrków Tryb.

SO/06/05 17:00

Włókniarz Zelów

2-2

Zawisza Rzgów

SO/06/05 17:00

Zjednoczeni Stryków

1-1

Unia Skierniewice

SO/06/05 17:00

Andrespolia Wiśniowa G.

0-1

KS Kutno

SO/06/05 17:00

Pilica Przedbórz

0-2

LKS Kwiatkowice

ND/07/05 17:00

Jutrzenka Warta

0-2

Zjednoczeni Bełchatów

WT/06/06 15:00

Ceramika Opoczno

2-0

Mechanik Radomsko

30 kolejka
PT/12/05 17:30

Zjednoczeni Bełchatów

3-1

Pilica Przedbórz

SO/13/05 15:45

Unia Skierniewice

5-1

Zawisza Pajęczno

SO/13/05 16:00

KS Kutno

3-2

Zjednoczeni Stryków

SO/13/05 17:00

Ceramika Opoczno

1-1

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/13/05 17:00

Omega Kleszczów

1-1

Ner Poddębice

SO/13/05 17:00

KS Paradyż

3-0

Włókniarz Zelów

SO/13/05 17:00

Zawisza Rzgów

1-2

Warta Działoszyn

SO/13/05 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

0-6

Warta Sieradz

ND/14/05 12:00

GKS II Bełchatów

1-4

Jutrzenka Warta

ND/14/05 17:00

LKS Kwiatkowice

2-1

Mechanik Radomsko

31 kolejka
ŚR/17/05 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

0-5

GKS II Bełchatów

ŚR/17/05 17:00

Warta Sieradz

4-2

Zawisza Rzgów

ŚR/17/05 17:00

Włókniarz Zelów

0-1

Omega Kleszczów

ŚR/17/05 17:00

Mechanik Radomsko

2-1

Zjednoczeni Bełchatów

ŚR/17/05 17:30

Warta Działoszyn

0-0

KS Paradyż

ŚR/17/05 17:30

Zawisza Pajęczno

2-0

KS Kutno

ŚR/17/05 17:30

Zjednoczeni Stryków

1-1

Ceramika Opoczno

ŚR/17/05 17:30

Pilica Przedbórz

4-1

Jutrzenka Warta

ŚR/17/05 18:00

Andrespolia Wiśniowa G.

2-3

LKS Kwiatkowice

ŚR/17/05 18:30

Ner Poddębice

4-0

Unia Skierniewice

32 kolejka
SO/20/05 15:45

Unia Skierniewice

3-3

Włókniarz Zelów

SO/20/05 16:00

KS Kutno

0-3

Ner Poddębice

SO/20/05 17:00

Ceramika Opoczno

1-2

Zawisza Pajęczno

SO/20/05 17:00

Omega Kleszczów

3-1

Warta Działoszyn

SO/20/05 17:00

KS Paradyż

0-3

Warta Sieradz

SO/20/05 17:00

Zawisza Rzgów

4-1

Polonia Piotrków Tryb.

SO/20/05 18:00

LKS Kwiatkowice

1-2

Zjednoczeni Stryków

ND/21/05 11:00

GKS II Bełchatów

7-1

Pilica Przedbórz

ND/21/05 11:00

Zjednoczeni Bełchatów

5-0

Andrespolia Wiśniowa G.

ND/21/05 17:00

Jutrzenka Warta

0-2

Mechanik Radomsko

33 kolejka
PT/26/05 18:30

Ner Poddębice

1-3

Ceramika Opoczno

SO/27/05 17:00

Zawisza Rzgów

1-4

GKS II Bełchatów

SO/27/05 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

0-0

KS Paradyż

SO/27/05 17:00

Warta Sieradz

1-0

Omega Kleszczów

SO/27/05 17:00

Warta Działoszyn

1-0

Unia Skierniewice

SO/27/05 17:00

Włókniarz Zelów

4-0

KS Kutno

SO/27/05 17:00

Zawisza Pajęczno

2-5

LKS Kwiatkowice

SO/27/05 17:00

Mechanik Radomsko

0-3

Pilica Przedbórz

SO/27/05 18:00

Andrespolia Wiśniowa G.

2-3

Jutrzenka Warta

ND/28/05 12:00

Zjednoczeni Stryków

1-3

Zjednoczeni Bełchatów

34 kolejka
ŚR/31/05 17:00

GKS II Bełchatów

7-0

Mechanik Radomsko

ŚR/31/05 17:00

Zjednoczeni Bełchatów

2-1

Zawisza Pajęczno

ŚR/31/05 17:00

KS Kutno

3-2

Warta Działoszyn

ŚR/31/05 17:00

Omega Kleszczów

5-0

Polonia Piotrków Tryb.

ŚR/31/05 17:00

KS Paradyż

0-2

Zawisza Rzgów

ŚR/31/05 17:30

Ceramika Opoczno

1-1

Włókniarz Zelów

ŚR/31/05 18:00

Pilica Przedbórz

4-1

Andrespolia Wiśniowa G.

ŚR/31/05 18:00

Jutrzenka Warta

1-5

Zjednoczeni Stryków

ŚR/31/05 18:00

Unia Skierniewice

1-4

Warta Sieradz

ŚR/31/05 18:30

LKS Kwiatkowice

0-2

Ner Poddębice

35 kolejka
SO/03/06 16:00

Warta Sieradz

1-1

KS Kutno

SO/03/06 16:00

Ner Poddębice

3-3

Zjednoczeni Bełchatów

SO/03/06 16:00

Andrespolia Wiśniowa G.

2-1

Mechanik Radomsko

SO/03/06 17:00

KS Paradyż

2-3

GKS II Bełchatów

SO/03/06 17:00

Zawisza Rzgów

2-4

Omega Kleszczów

SO/03/06 17:00

Polonia Piotrków Tryb.

0-7

Unia Skierniewice

SO/03/06 17:00

Warta Działoszyn

0-0

Ceramika Opoczno

SO/03/06 17:00

Zawisza Pajęczno

1-4

Jutrzenka Warta

SO/03/06 17:00

Zjednoczeni Stryków

2-2

Pilica Przedbórz

SO/03/06 17:30

Włókniarz Zelów

0-0

LKS Kwiatkowice

36 kolejka
CZ/08/06 18:30

Jutrzenka Warta

1-1

Ner Poddębice

PT/09/06 17:00

Omega Kleszczów

3-1

KS Paradyż

PT/09/06 18:00

Pilica Przedbórz

3-0
(wo)

Zawisza Pajęczno

PT/09/06 18:00

Zjednoczeni Bełchatów

1-1

Włókniarz Zelów

SO/10/06 11:00

GKS II Bełchatów

0-0

Andrespolia Wiśniowa G.

SO/10/06 15:45

Unia Skierniewice

7-0

Zawisza Rzgów

SO/10/06 16:00

Mechanik Radomsko

1-3

Zjednoczeni Stryków

SO/10/06 16:00

KS Kutno

2-0

Polonia Piotrków Tryb.

SO/10/06 17:00

Ceramika Opoczno

3-1

Warta Sieradz

ND/11/06 17:00

LKS Kwiatkowice

3-0

Warta Działoszyn

37 kolejka
ŚR/14/06 17:00

Omega Kleszczów

1-0

GKS II Bełchatów

ŚR/14/06 17:30

KS Paradyż

1-1

Unia Skierniewice

ŚR/14/06 17:30

Zawisza Rzgów

3-1

KS Kutno

ŚR/14/06 17:30

Polonia Piotrków Tryb.

1-1

Ceramika Opoczno

ŚR/14/06 17:30

Warta Sieradz

2-0

LKS Kwiatkowice

ŚR/14/06 17:30

Warta Działoszyn

4-0

Zjednoczeni Bełchatów

ŚR/14/06 17:30

Włókniarz Zelów

0-0

Jutrzenka Warta

ŚR/14/06 17:30

Ner Poddębice

2-5

Pilica Przedbórz

ŚR/14/06 17:30

Zawisza Pajęczno

3-2

Mechanik Radomsko

ŚR/14/06 17:30

Zjednoczeni Stryków

1-0

Andrespolia Wiśniowa G.

38 kolejka
SO/17/06 14:00

GKS II Bełchatów

0-5

Zjednoczeni Stryków

SO/17/06 17:00

Andrespolia Wiśniowa G.

5-5

Zawisza Pajęczno

SO/17/06 17:00

Mechanik Radomsko

0-2

Ner Poddębice

SO/17/06 17:00

Pilica Przedbórz

3-2

Włókniarz Zelów

SO/17/06 17:00

Jutrzenka Warta

0-1

Warta Działoszyn

SO/17/06 17:00

Zjednoczeni Bełchatów

1-1

Warta Sieradz

SO/17/06 17:00

LKS Kwiatkowice

4-2

Polonia Piotrków Tryb.

SO/17/06 17:00

Ceramika Opoczno

2-1

Zawisza Rzgów

SO/17/06 17:00

KS Kutno

0-1

KS Paradyż

SO/17/06 17:00

Unia Skierniewice

3-0

Omega Kleszczów

Piłka na żywo

PT/14/07 18:00
Wisła P.
0-2
Lechia G.
PT/14/07 20:30
Pogoń S.
1-2
Wisła K.
SO/15/07 18:00
Cracovia
1-1
Piast G.
SO/15/07 20:30
Górnik Z.
3-1
Legia W.
ND/16/07 15:30
Arka G.
2-0
Śląsk W.
ND/16/07 15:30
Termalica N.
0-1
Jagiellonia B.
ND/16/07 18:00
Lech P.
0-0
Sandecja N.
PN/17/07 18:00
Korona K.
0-1
Zagłębie L.
PT/21/07 18:00
Sandecja N.
-
Arka G.
PT/21/07 20:30
Wisła K.
-
Termalica N.
SO/22/07 15:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/22/07 18:00
Lechia G.
-
Cracovia
SO/22/07 20:30
Legia W.
-
Korona K.
ND/23/07 15:30
Wisła P.
-
Lech P.
ND/23/07 18:00
Jagiellonia B.
-
Górnik Z.
PN/24/07 18:00
Zagłębie L.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:30 TVP 3 Jagiellonia - Gabala (na żywo)
20:30 TVP Sport Jagiellonia - Gabala (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Sandecja - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Termalica (na żywo)