Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 20 listopada 2017

4 Liga lubuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Gorzów Wlkp.154139-813-2-08-0-05-2-0
2Tęcza Krosno Odrzańskie152637-228-2-55-1-23-1-3
3Lubuszanin Drezdenko152639-268-2-54-1-14-1-4
4Ilanka Rzepin152532-327-4-44-3-23-1-2
5Dąb Przybyszów152429-257-3-55-2-12-1-4
6Pogoń Świebodzin152330-317-2-65-0-22-2-4
7Syrena Zbąszynek152231-266-4-54-2-22-2-3
8TS Przylep152225-255-7-33-2-22-5-1
9Czarni Witnica152025-235-5-54-2-11-3-4
10Sprotavia Szprotawa151915-144-7-40-5-24-2-2
11Spójnia Ośno Lubuskie151715-235-2-85-1-20-1-6
12Arka Nowa Sól151616-203-7-52-3-31-4-2
13Korona Kożuchów151615-203-7-53-4-10-3-4
14Odra Bytom Odrzański151526-394-3-82-2-32-1-5
15Budowlani Lubsko151221-323-3-93-2-20-1-7
16Piast Karnin15510-391-2-121-1-50-1-7
SO/11/11 13:00
Czarni W.
0-0
Syrena Z.
SO/11/11 14:00
Dąb P.
3-3
Budowlani L.
SO/11/11 14:00
TS P.
0-0
Arka N.
SO/11/11 14:00
Sprotavia S.
0-0
Korona K.
SO/11/11 14:00
Odra B.
3-6
Warta G.
SO/11/11 14:00
Pogoń Ś.
3-2
Spójnia O.
SO/11/11 14:00
Ilanka R.
1-5
Lubuszanin D.
SO/11/11 14:00
Piast K.
1-4
Tęcza K.
- -
Budowlani L.
-
Tęcza K.
- -
Piast K.
-
Ilanka R.
- -
Lubuszanin D.
-
Syrena Z.
- -
Czarni W.
-
Spójnia O.
- -
Pogoń Ś.
-
Warta G.
- -
Odra B.
-
Korona K.
- -
Sprotavia S.
-
Arka N.
- -
TS P.
-
Dąb P.
1 kolejka
SO/12/08 11:00

Spójnia Ośno Lubuskie

2-1

Czarni Witnica

SO/12/08 15:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

4-1

Budowlani Lubsko

SO/12/08 15:00

Syrena Zbąszynek

5-1

Lubuszanin Drezdenko

SO/12/08 17:00

Ilanka Rzepin

3-2

Piast Karnin

SO/12/08 17:00

Korona Kożuchów

1-1

Odra Bytom Odrzański

SO/12/08 17:00

Arka Nowa Sól

2-0

Sprotavia Szprotawa

SO/12/08 17:00

Dąb Przybyszów

0-0

TS Przylep

SO/12/08 18:00

Warta Gorzów Wlkp.

2-0

Pogoń Świebodzin

2 kolejka
WT/15/08 17:00

Sprotavia Szprotawa

0-1

Dąb Przybyszów

WT/15/08 17:00

Odra Bytom Odrzański

1-1

Arka Nowa Sól

WT/15/08 17:00

Pogoń Świebodzin

3-2

Korona Kożuchów

WT/15/08 17:00

Czarni Witnica

2-2

Warta Gorzów Wlkp.

WT/15/08 17:00

Lubuszanin Drezdenko

2-1

Spójnia Ośno Lubuskie

WT/15/08 17:00

Piast Karnin

3-5

Syrena Zbąszynek

WT/15/08 17:30

Budowlani Lubsko

4-5

TS Przylep

WT/15/08 18:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

3-1

Ilanka Rzepin

3 kolejka
SO/19/08 16:00

Ilanka Rzepin

3-2

Budowlani Lubsko

SO/19/08 16:00

Korona Kożuchów

1-1

Czarni Witnica

SO/19/08 17:00

Spójnia Ośno Lubuskie

2-0

Piast Karnin

SO/19/08 17:00

Arka Nowa Sól

2-2

Pogoń Świebodzin

SO/19/08 17:00

Dąb Przybyszów

3-4

Odra Bytom Odrzański

SO/19/08 17:00

TS Przylep

2-2

Sprotavia Szprotawa

SO/19/08 18:00

Syrena Zbąszynek

2-3

Tęcza Krosno Odrzańskie

SO/19/08 18:00

Warta Gorzów Wlkp.

1-0

Lubuszanin Drezdenko

4 kolejka
SO/26/08 12:00

Budowlani Lubsko

0-1

Sprotavia Szprotawa

SO/26/08 14:00

Lubuszanin Drezdenko

2-2

Korona Kożuchów

SO/26/08 14:00

Piast Karnin

0-3

Warta Gorzów Wlkp.

SO/26/08 14:00

Ilanka Rzepin

2-4

Syrena Zbąszynek

SO/26/08 16:00

Czarni Witnica

2-1

Arka Nowa Sól

SO/26/08 17:00

Odra Bytom Odrzański

4-4

TS Przylep

SO/26/08 17:00

Pogoń Świebodzin

3-0

Dąb Przybyszów

SO/26/08 17:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

4-0

Spójnia Ośno Lubuskie

5 kolejka
WT/29/08 18:00

Korona Kożuchów

2-0

Piast Karnin

SO/02/09 14:00

TS Przylep

3-4

Pogoń Świebodzin

SO/02/09 15:00

Sprotavia Szprotawa

0-2

Odra Bytom Odrzański

SO/02/09 17:00

Warta Gorzów Wlkp.

1-0

Tęcza Krosno Odrzańskie

SO/02/09 17:00

Arka Nowa Sól

2-3

Lubuszanin Drezdenko

SO/02/09 17:00

Dąb Przybyszów

4-0

Czarni Witnica

ND/03/09 11:00

Spójnia Ośno Lubuskie

0-3

Ilanka Rzepin

ND/03/09 17:00

Syrena Zbąszynek

3-2

Budowlani Lubsko

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Ilanka Rzepin

1-1

Warta Gorzów Wlkp.

SO/09/09 14:00

Piast Karnin

0-2

Arka Nowa Sól

SO/09/09 15:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

4-0

Korona Kożuchów

SO/09/09 16:00

Budowlani Lubsko

1-0

Odra Bytom Odrzański

SO/09/09 16:00

Lubuszanin Drezdenko

2-0

Dąb Przybyszów

SO/09/09 16:00

Syrena Zbąszynek

3-0

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/09/09 17:00

Pogoń Świebodzin

0-2

Sprotavia Szprotawa

SO/09/09 17:00

Czarni Witnica

1-2

TS Przylep

7 kolejka
SO/16/09 14:00

Dąb Przybyszów

2-0

Piast Karnin

SO/16/09 15:00

Sprotavia Szprotawa

1-1

Czarni Witnica

SO/16/09 16:00

Spójnia Ośno Lubuskie

2-0

Budowlani Lubsko

SO/16/09 16:00

Korona Kożuchów

1-2

Ilanka Rzepin

SO/16/09 16:00

Arka Nowa Sól

1-1

Tęcza Krosno Odrzańskie

SO/16/09 16:00

Odra Bytom Odrzański

2-1

Pogoń Świebodzin

SO/16/09 17:00

Warta Gorzów Wlkp.

2-0

Syrena Zbąszynek

ND/17/09 15:00

TS Przylep

1-0

Lubuszanin Drezdenko

8 kolejka
SO/23/09 15:00

Ilanka Rzepin

2-0

Arka Nowa Sól

SO/23/09 16:00

Budowlani Lubsko

1-1

Pogoń Świebodzin

SO/23/09 16:00

Czarni Witnica

3-1

Odra Bytom Odrzański

SO/23/09 16:00

Lubuszanin Drezdenko

1-3

Sprotavia Szprotawa

SO/23/09 16:00

Piast Karnin

0-0

TS Przylep

SO/23/09 16:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

3-0

Dąb Przybyszów

SO/23/09 16:00

Syrena Zbąszynek

2-2

Korona Kożuchów

SO/23/09 16:00

Spójnia Ośno Lubuskie

0-2

Warta Gorzów Wlkp.

9 kolejka
SO/30/09 15:00

Korona Kożuchów

1-0

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/30/09 15:00

Arka Nowa Sól

1-1

Syrena Zbąszynek

SO/30/09 15:00

Dąb Przybyszów

5-2

Ilanka Rzepin

SO/30/09 15:00

TS Przylep

3-2

Tęcza Krosno Odrzańskie

SO/30/09 15:00

Sprotavia Szprotawa

1-1

Piast Karnin

SO/30/09 15:00

Odra Bytom Odrzański

2-5

Lubuszanin Drezdenko

SO/30/09 15:00

Pogoń Świebodzin

3-1

Czarni Witnica

SO/30/09 16:00

Warta Gorzów Wlkp.

4-0

Budowlani Lubsko

10 kolejka
SO/07/10 14:00

Ilanka Rzepin

1-1

TS Przylep

SO/07/10 15:00

Budowlani Lubsko

1-0

Czarni Witnica

SO/07/10 15:00

Piast Karnin

1-0

Odra Bytom Odrzański

SO/07/10 15:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

0-0

Sprotavia Szprotawa

SO/07/10 15:00

Syrena Zbąszynek

1-1

Dąb Przybyszów

SO/07/10 15:00

Spójnia Ośno Lubuskie

0-0

Arka Nowa Sól

SO/07/10 16:00

Lubuszanin Drezdenko

5-1

Pogoń Świebodzin

SO/07/10 16:00

Warta Gorzów Wlkp.

2-0

Korona Kożuchów

11 kolejka
SO/14/10 15:00

Korona Kożuchów

2-0

Budowlani Lubsko

SO/14/10 15:00

Arka Nowa Sól

0-2

Warta Gorzów Wlkp.

SO/14/10 15:00

TS Przylep

2-1

Syrena Zbąszynek

SO/14/10 15:00

Odra Bytom Odrzański

1-4

Tęcza Krosno Odrzańskie

SO/14/10 15:00

Pogoń Świebodzin

2-1

Piast Karnin

SO/14/10 15:00

Czarni Witnica

5-0

Lubuszanin Drezdenko

SO/14/10 15:15

Dąb Przybyszów

3-0

Spójnia Ośno Lubuskie

ND/15/10 15:00

Sprotavia Szprotawa

2-2

Ilanka Rzepin

12 kolejka
SO/21/10 14:00

Budowlani Lubsko

1-1

Lubuszanin Drezdenko

SO/21/10 14:00

Piast Karnin

1-3

Czarni Witnica

SO/21/10 14:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

1-2

Pogoń Świebodzin

SO/21/10 14:00

Ilanka Rzepin

3-1

Odra Bytom Odrzański

SO/21/10 14:00

Syrena Zbąszynek

0-2

Sprotavia Szprotawa

SO/21/10 14:00

Korona Kożuchów

0-0

Arka Nowa Sól

SO/21/10 15:00

Spójnia Ośno Lubuskie

2-1

TS Przylep

SO/21/10 15:00

Warta Gorzów Wlkp.

5-0

Dąb Przybyszów

13 kolejka
SO/28/10 14:00

Arka Nowa Sól

3-2

Budowlani Lubsko

SO/28/10 14:00

TS Przylep

1-4

Warta Gorzów Wlkp.

SO/28/10 14:00

Sprotavia Szprotawa

0-0

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/28/10 14:00

Odra Bytom Odrzański

4-2

Syrena Zbąszynek

SO/28/10 14:00

Pogoń Świebodzin

4-5

Ilanka Rzepin

SO/28/10 14:00

Czarni Witnica

4-3

Tęcza Krosno Odrzańskie

SO/28/10 15:00

Dąb Przybyszów

3-1

Korona Kożuchów

SO/28/10 15:00

Lubuszanin Drezdenko

7-0

Piast Karnin

14 kolejka
SO/04/11 14:00

Budowlani Lubsko

3-0

Piast Karnin

SO/04/11 14:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

1-5

Lubuszanin Drezdenko

SO/04/11 14:00

Ilanka Rzepin

1-1

Czarni Witnica

SO/04/11 14:00

Syrena Zbąszynek

2-1

Pogoń Świebodzin

SO/04/11 14:00

Spójnia Ośno Lubuskie

4-0

Odra Bytom Odrzański

SO/04/11 14:00

Warta Gorzów Wlkp.

2-1

Sprotavia Szprotawa

SO/04/11 14:00

Korona Kożuchów

0-0

TS Przylep

SO/04/11 14:00

Arka Nowa Sól

1-4

Dąb Przybyszów

15 kolejka
SO/11/11 13:00

Czarni Witnica

0-0

Syrena Zbąszynek

SO/11/11 14:00

Dąb Przybyszów

3-3

Budowlani Lubsko

SO/11/11 14:00

TS Przylep

0-0

Arka Nowa Sól

SO/11/11 14:00

Sprotavia Szprotawa

0-0

Korona Kożuchów

SO/11/11 14:00

Odra Bytom Odrzański

3-6

Warta Gorzów Wlkp.

SO/11/11 14:00

Pogoń Świebodzin

3-2

Spójnia Ośno Lubuskie

SO/11/11 14:00

Ilanka Rzepin

1-5

Lubuszanin Drezdenko

SO/11/11 14:00

Piast Karnin

1-4

Tęcza Krosno Odrzańskie

16 kolejka
- -

Budowlani Lubsko

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

- -

Piast Karnin

-

Ilanka Rzepin

- -

Lubuszanin Drezdenko

-

Syrena Zbąszynek

- -

Czarni Witnica

-

Spójnia Ośno Lubuskie

- -

Pogoń Świebodzin

-

Warta Gorzów Wlkp.

- -

Odra Bytom Odrzański

-

Korona Kożuchów

- -

Sprotavia Szprotawa

-

Arka Nowa Sól

- -

TS Przylep

-

Dąb Przybyszów

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa163120-14
2Górnik Zabrze162933-23
3Wisła Kraków162720-16
4Jagiellonia Białystok162721-19
5Korona Kielce162625-15
6Lech Poznań162524-14
7Zagłębie Lubin162422-17
8Arka Gdynia162217-17
9Lechia Gdańsk162022-24
10Śląsk Wrocław162020-24
11Wisła Płock162018-23
12Sandecja Nowy Sącz161814-18
13Termalica Nieciecza 161715-19
14Piast Gliwice161617-25
15Cracovia161519-24
16Pogoń Szczecin16912-27
PT/17/11 18:00
Jagiellonia B.
0-0
Termalica N.
PT/17/11 20:30
Wisła K.
1-0
Pogoń S.
SO/18/11 15:30
Piast G.
1-0
Cracovia
SO/18/11 18:00
Sandecja N.
0-0
Lech P.
SO/18/11 20:30
Lechia G.
3-0
Wisła P.
ND/19/11 15:30
Śląsk W.
1-2
Arka G.
ND/19/11 18:00
Legia W.
1-0
Górnik Z.
PN/20/11 18:00
Zagłębie L.
0-0
Korona K.
PT/24/11 18:00
Cracovia
-
Lechia G.
PT/24/11 20:30
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
SO/25/11 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/25/11 18:00
Arka G.
-
Sandecja N.
SO/25/11 20:30
Korona K.
-
Legia W.
ND/26/11 15:30
Lech P.
-
Wisła P.
ND/26/11 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
PN/27/11 18:00
Termalica N.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 1 Zagłębie - Korona (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga - magazyn (na żywo)
23:59 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
17:30 Polsat Sport 1. liga: Podbesk. - Stal (na żywo)
20:45 Canal+Sport LM: Borussia - Tottenham (na żywo)