Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 29 marca 2017

4 Liga małopolska (wschód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Barciczanka Barcice173933-1112-3-26-2-16-1-1
2Limanovia Limanowa173743-1511-4-25-2-16-2-1
3Watra Białka Tatrzańska173327-1610-3-47-1-03-2-4
4Lubań Maniowy173141-259-4-46-1-13-3-3
5Poprad Muszyna172929-268-5-45-2-33-3-1
6Bocheński KS162430-257-3-63-2-24-1-4
7GKS Drwinia162217-216-4-62-3-44-1-2
8Tarnovia Tarnów172020-224-8-53-3-31-5-2
9Poprad Rytro172018-205-5-73-2-32-3-4
10Wolania Wola Rzędzińska161918-234-7-53-3-31-4-2
11KS Tymbark161825-264-6-61-4-33-2-3
12Glinik Gorlice171819-285-3-91-3-44-0-5
13Sokół Borzęcin Górny171729-374-5-81-3-53-2-3
14Orkan Szczyrzyc151319-333-4-81-2-42-2-4
15Jadowniczanka Jadowniki171226-402-6-91-2-41-4-5
16Skalnik Kamionka Wielka171114-403-2-121-1-72-1-5
SO/25/03 15:30
Jadowniczanka J.
2-2
Skalnik K.
SO/25/03 15:30
Poprad M.
1-2
Limanovia L.
SO/25/03 15:30
Sokół B.
1-4
Glinik G.
SO/25/03 15:30
Tarnovia T.
1-0
Poprad R.
SO/25/03 15:30
KS T.
2-3
Bocheński K.
ND/26/03 15:00
Wolania W.
1-2
Watra B.
ND/26/03 16:00
Orkan S.
1-2
Barciczanka B.
ND/26/03 16:00
GKS D.
1-6
Lubań M.
- -
KS T.
-
Wolania W.
- -
Bocheński K.
-
Tarnovia T.
- -
Poprad R.
-
Sokół B.
- -
Glinik G.
-
Skalnik K.
- -
Jadowniczanka J.
-
GKS D.
- -
Lubań M.
-
Poprad M.
- -
Limanovia L.
-
Orkan S.
SO/01/04 00:00
Watra B.
-
Barciczanka B.
1 kolejka
SO/13/08 11:00

Poprad Muszyna

2-0

Orkan Szczyrzyc

SO/13/08 13:00

Limanovia Limanowa

0-0

GKS Drwinia

SO/13/08 16:00

Tarnovia Tarnów

2-3

Glinik Gorlice

SO/13/08 17:00

Wolania Wola Rzędzińska

0-3

Barciczanka Barcice

ND/14/08 16:00

Watra Białka Tatrzańska

2-2

Bocheński KS

ND/14/08 16:00

Lubań Maniowy

4-0

Skalnik Kamionka Wielka

ND/14/08 17:00

Poprad Rytro

1-1

KS Tymbark

ŚR/17/08 17:30

Sokół Borzęcin Górny

1-4

Jadowniczanka Jadowniki

2 kolejka
SO/20/08 11:00

Barciczanka Barcice

2-0

Orkan Szczyrzyc

SO/20/08 12:00

Poprad Rytro

0-0

Tarnovia Tarnów

SO/20/08 15:00

Lubań Maniowy

1-3

GKS Drwinia

SO/20/08 16:00

Limanovia Limanowa

6-1

Poprad Muszyna

SO/20/08 17:00

Glinik Gorlice

1-1

Sokół Borzęcin Górny

SO/20/08 17:00

Bocheński KS

3-3

KS Tymbark

ND/21/08 16:00

Watra Białka Tatrzańska

4-1

Wolania Wola Rzędzińska

ND/21/08 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

2-1

Jadowniczanka Jadowniki

3 kolejka
CZ/25/08 17:30

Poprad Muszyna

1-2

Lubań Maniowy

SO/27/08 17:00

Tarnovia Tarnów

1-0

Bocheński KS

SO/27/08 17:00

Sokół Borzęcin Górny

3-1

Poprad Rytro

ND/28/08 16:00

Barciczanka Barcice

3-1

Watra Białka Tatrzańska

ND/28/08 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

2-0

KS Tymbark

ND/28/08 16:00

GKS Drwinia

2-2

Jadowniczanka Jadowniki

ND/28/08 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

0-3

Glinik Gorlice

ND/28/08 17:00

Orkan Szczyrzyc

2-2

Limanovia Limanowa

4 kolejka
ŚR/31/08 17:00

Barciczanka Barcice

1-3

Limanovia Limanowa

ŚR/31/08 17:00

Lubań Maniowy

5-0

Orkan Szczyrzyc

ŚR/31/08 17:00

Poprad Muszyna

2-2

Jadowniczanka Jadowniki

ŚR/31/08 17:00

Glinik Gorlice

1-2

GKS Drwinia

ŚR/31/08 17:00

Poprad Rytro

1-2

Skalnik Kamionka Wielka

ŚR/31/08 17:00

Bocheński KS

1-2

Sokół Borzęcin Górny

ŚR/31/08 17:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-1

Tarnovia Tarnów

ŚR/31/08 17:00

Watra Białka Tatrzańska

1-0

KS Tymbark

5 kolejka
SO/03/09 15:00

Poprad Muszyna

2-0

Glinik Gorlice

SO/03/09 16:00

Limanovia Limanowa

3-1

Lubań Maniowy

SO/03/09 17:00

KS Tymbark

1-3

Barciczanka Barcice

SO/03/09 17:00

Tarnovia Tarnów

2-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/03/09 17:00

Sokół Borzęcin Górny

2-2

Wolania Wola Rzędzińska

SO/03/09 17:00

Orkan Szczyrzyc

3-2

Jadowniczanka Jadowniki

ND/04/09 16:00

GKS Drwinia

1-1

Poprad Rytro

ND/04/09 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

2-5

Bocheński KS

6 kolejka
SO/10/09 11:00

Glinik Gorlice

1-2

Orkan Szczyrzyc

SO/10/09 16:00

KS Tymbark

1-1

Tarnovia Tarnów

SO/10/09 16:30

Barciczanka Barcice

2-2

Lubań Maniowy

SO/10/09 16:30

Bocheński KS

1-0

GKS Drwinia

ND/11/09 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-0

Skalnik Kamionka Wielka

ND/11/09 15:00

Watra Białka Tatrzańska

3-0

Sokół Borzęcin Górny

ND/11/09 16:00

Jadowniczanka Jadowniki

0-3

Limanovia Limanowa

ND/11/09 16:00

Poprad Rytro

0-1

Poprad Muszyna

7 kolejka
PT/16/09 16:30

Poprad Muszyna

4-3

Bocheński KS

SO/17/09 16:00

Limanovia Limanowa

5-1

Glinik Gorlice

ND/18/09 15:00

Lubań Maniowy

6-0

Jadowniczanka Jadowniki

ND/18/09 16:00

Tarnovia Tarnów

0-1

Barciczanka Barcice

ND/18/09 16:00

Sokół Borzęcin Górny

0-4

KS Tymbark

ND/18/09 16:00

Skalnik Kamionka Wielka

0-1

Watra Białka Tatrzańska

ND/18/09 16:00

GKS Drwinia

1-2

Wolania Wola Rzędzińska

ND/18/09 16:00

Orkan Szczyrzyc

1-2

Poprad Rytro

8 kolejka
SO/24/09 15:00

Glinik Gorlice

0-0

Lubań Maniowy

SO/24/09 16:00

Barciczanka Barcice

4-1

Jadowniczanka Jadowniki

SO/24/09 16:00

Poprad Rytro

0-3

Limanovia Limanowa

SO/24/09 16:00

Bocheński KS

2-2

Orkan Szczyrzyc

SO/24/09 16:00

KS Tymbark

2-1

Skalnik Kamionka Wielka

SO/24/09 16:00

Tarnovia Tarnów

2-2

Sokół Borzęcin Górny

ND/25/09 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

2-3

Poprad Muszyna

ND/25/09 16:00

Watra Białka Tatrzańska

3-0

GKS Drwinia

9 kolejka
SO/01/10 14:00

Poprad Muszyna

0-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/01/10 15:00

Orkan Szczyrzyc

3-3

Wolania Wola Rzędzińska

SO/01/10 15:00

Limanovia Limanowa

0-2

Bocheński KS

SO/01/10 16:00

Sokół Borzęcin Górny

1-2

Barciczanka Barcice

ND/02/10 14:00

Lubań Maniowy

1-0

Poprad Rytro

ND/02/10 15:00

Jadowniczanka Jadowniki

3-0

Glinik Gorlice

ND/02/10 16:00

Skalnik Kamionka Wielka

1-2

Tarnovia Tarnów

ND/02/10 16:00

GKS Drwinia

1-3

KS Tymbark

10 kolejka
SO/08/10 15:00

Barciczanka Barcice

3-0

Glinik Gorlice

SO/08/10 15:00

KS Tymbark

2-2

Poprad Muszyna

SO/08/10 15:30

Tarnovia Tarnów

0-1

GKS Drwinia

SO/08/10 15:30

Sokół Borzęcin Górny

2-3

Skalnik Kamionka Wielka

ND/09/10 15:00

Poprad Rytro

4-3

Jadowniczanka Jadowniki

ND/09/10 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-0

Limanovia Limanowa

ND/09/10 15:30

Watra Białka Tatrzańska

3-1

Orkan Szczyrzyc

ŚR/12/10 15:30

Bocheński KS

5-0

Lubań Maniowy

11 kolejka
SO/15/10 14:00

Skalnik Kamionka Wielka

0-0

Barciczanka Barcice

SO/15/10 14:00

Jadowniczanka Jadowniki

1-2

Bocheński KS

SO/15/10 14:00

Glinik Gorlice

0-1

Poprad Rytro

SO/15/10 14:30

Poprad Muszyna

2-1

Tarnovia Tarnów

SO/15/10 15:00

Limanovia Limanowa

1-1

Watra Białka Tatrzańska

ND/16/10 14:00

Lubań Maniowy

2-2

Wolania Wola Rzędzińska

ND/16/10 15:00

GKS Drwinia

1-0

Sokół Borzęcin Górny

ND/20/11 12:00

Orkan Szczyrzyc

-
Odwołany

KS Tymbark

12 kolejka
SO/22/10 14:30

Barciczanka Barcice

3-0

Poprad Rytro

SO/22/10 15:00

KS Tymbark

0-4

Limanovia Limanowa

SO/22/10 15:00

Tarnovia Tarnów

0-0

Orkan Szczyrzyc

SO/22/10 15:00

Sokół Borzęcin Górny

3-3

Poprad Muszyna

ND/23/10 14:00

Wolania Wola Rzędzińska

0-0

Jadowniczanka Jadowniki

ND/23/10 14:00

Watra Białka Tatrzańska

4-1

Lubań Maniowy

ND/23/10 15:00

Bocheński KS

0-1

Glinik Gorlice

ND/23/10 15:00

Skalnik Kamionka Wielka

0-3

GKS Drwinia

13 kolejka
SO/29/10 13:00

Glinik Gorlice

2-0

Wolania Wola Rzędzińska

SO/29/10 14:00

Poprad Muszyna

3-0

Skalnik Kamionka Wielka

SO/29/10 14:00

Limanovia Limanowa

5-2

Tarnovia Tarnów

SO/29/10 14:00

Jadowniczanka Jadowniki

0-1

Watra Białka Tatrzańska

ND/30/10 13:00

GKS Drwinia

1-0

Barciczanka Barcice

ND/30/10 13:00

Orkan Szczyrzyc

1-5

Sokół Borzęcin Górny

ND/30/10 13:00

Lubań Maniowy

4-2

KS Tymbark

ND/30/10 13:00

Poprad Rytro

4-0

Bocheński KS

14 kolejka
SO/05/11 13:00

Barciczanka Barcice

1-0

Bocheński KS

SO/05/11 13:00

Watra Białka Tatrzańska

1-0

Glinik Gorlice

SO/05/11 13:00

KS Tymbark

0-0

Jadowniczanka Jadowniki

SO/05/11 13:00

Tarnovia Tarnów

1-1

Lubań Maniowy

SO/05/11 13:00

Sokół Borzęcin Górny

1-1

Limanovia Limanowa

ND/06/11 13:00

Wolania Wola Rzędzińska

0-0

Poprad Rytro

ND/06/11 13:00

Skalnik Kamionka Wielka

0-3
(wo)

Orkan Szczyrzyc

ND/06/11 13:00

GKS Drwinia

0-0

Poprad Muszyna

15 kolejka
PT/11/11 12:00

Limanovia Limanowa

4-1

Skalnik Kamionka Wielka

PT/11/11 13:00

Poprad Muszyna

0-3
(wo)

Barciczanka Barcice

PT/11/11 13:00

Lubań Maniowy

2-1

Sokół Borzęcin Górny

PT/11/11 13:30

Poprad Rytro

3-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/12/11 13:00

Orkan Szczyrzyc

-
Odwołany

GKS Drwinia

SO/12/11 13:00

Jadowniczanka Jadowniki

3-3

Tarnovia Tarnów

SO/12/11 13:00

Glinik Gorlice

0-4

KS Tymbark

ND/13/11 13:00

Bocheński KS

-
Odwołany

Wolania Wola Rzędzińska

16 kolejka
SO/18/03 15:30

KS Tymbark

0-0

Poprad Rytro

SO/18/03 15:30

GKS Drwinia

0-1

Limanovia Limanowa

SO/18/03 15:30

Barciczanka Barcice

0-0

Wolania Wola Rzędzińska

SO/18/03 15:30

Bocheński KS

1-0

Watra Białka Tatrzańska

SO/18/03 15:30

Glinik Gorlice

1-1

Tarnovia Tarnów

SO/18/03 15:30

Jadowniczanka Jadowniki

2-4

Sokół Borzęcin Górny

SO/18/03 15:30

Orkan Szczyrzyc

0-2

Poprad Muszyna

ND/19/03 15:30

Skalnik Kamionka Wielka

0-2

Lubań Maniowy

17 kolejka
SO/25/03 15:30

Jadowniczanka Jadowniki

2-2

Skalnik Kamionka Wielka

SO/25/03 15:30

Poprad Muszyna

1-2

Limanovia Limanowa

SO/25/03 15:30

Sokół Borzęcin Górny

1-4

Glinik Gorlice

SO/25/03 15:30

Tarnovia Tarnów

1-0

Poprad Rytro

SO/25/03 15:30

KS Tymbark

2-3

Bocheński KS

ND/26/03 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-2

Watra Białka Tatrzańska

ND/26/03 16:00

Orkan Szczyrzyc

1-2

Barciczanka Barcice

ND/26/03 16:00

GKS Drwinia

1-6

Lubań Maniowy

18 kolejka
- -

KS Tymbark

-

Wolania Wola Rzędzińska

- -

Bocheński KS

-

Tarnovia Tarnów

- -

Poprad Rytro

-

Sokół Borzęcin Górny

- -

Glinik Gorlice

-

Skalnik Kamionka Wielka

- -

Jadowniczanka Jadowniki

-

GKS Drwinia

- -

Lubań Maniowy

-

Poprad Muszyna

- -

Limanovia Limanowa

-

Orkan Szczyrzyc

SO/01/04 00:00

Watra Białka Tatrzańska

-

Barciczanka Barcice

19 kolejka
- -

Limanovia Limanowa

-

Barciczanka Barcice

- -

Orkan Szczyrzyc

-

Lubań Maniowy

- -

GKS Drwinia

-

Glinik Gorlice

- -

Skalnik Kamionka Wielka

-

Poprad Rytro

- -

Sokół Borzęcin Górny

-

Bocheński KS

- -

Tarnovia Tarnów

-

Wolania Wola Rzędzińska

- -

KS Tymbark

-

Watra Białka Tatrzańska

SO/08/04 00:00

Jadowniczanka Jadowniki

-

Poprad Muszyna

20 kolejka
- -

Watra Białka Tatrzańska

-

Tarnovia Tarnów

- -

Wolania Wola Rzędzińska

-

Sokół Borzęcin Górny

- -

Bocheński KS

-

Skalnik Kamionka Wielka

- -

Poprad Rytro

-

GKS Drwinia

- -

Glinik Gorlice

-

Poprad Muszyna

- -

Jadowniczanka Jadowniki

-

Orkan Szczyrzyc

- -

Lubań Maniowy

-

Limanovia Limanowa

SO/15/04 00:00

Barciczanka Barcice

-

KS Tymbark

21 kolejka
- -

Limanovia Limanowa

-

Jadowniczanka Jadowniki

- -

Orkan Szczyrzyc

-

Glinik Gorlice

- -

Poprad Muszyna

-

Poprad Rytro

- -

GKS Drwinia

-

Bocheński KS

- -

Skalnik Kamionka Wielka

-

Wolania Wola Rzędzińska

- -

Sokół Borzęcin Górny

-

Watra Białka Tatrzańska

- -

Tarnovia Tarnów

-

KS Tymbark

SO/22/04 00:00

Lubań Maniowy

-

Barciczanka Barcice

22 kolejka
- -

KS Tymbark

-

Sokół Borzęcin Górny

- -

Watra Białka Tatrzańska

-

Skalnik Kamionka Wielka

- -

Wolania Wola Rzędzińska

-

GKS Drwinia

- -

Bocheński KS

-

Poprad Muszyna

- -

Poprad Rytro

-

Orkan Szczyrzyc

- -

Glinik Gorlice

-

Limanovia Limanowa

- -

Jadowniczanka Jadowniki

-

Lubań Maniowy

SO/29/04 00:00

Barciczanka Barcice

-

Tarnovia Tarnów

23 kolejka
- -

Lubań Maniowy

-

Glinik Gorlice

- -

Limanovia Limanowa

-

Poprad Rytro

- -

Orkan Szczyrzyc

-

Bocheński KS

- -

Poprad Muszyna

-

Wolania Wola Rzędzińska

- -

GKS Drwinia

-

Watra Białka Tatrzańska

- -

Skalnik Kamionka Wielka

-

KS Tymbark

- -

Sokół Borzęcin Górny

-

Tarnovia Tarnów

ŚR/03/05 00:00

Jadowniczanka Jadowniki

-

Barciczanka Barcice

24 kolejka
- -

Tarnovia Tarnów

-

Skalnik Kamionka Wielka

- -

KS Tymbark

-

GKS Drwinia

- -

Watra Białka Tatrzańska

-

Poprad Muszyna

- -

Wolania Wola Rzędzińska

-

Orkan Szczyrzyc

- -

Bocheński KS

-

Limanovia Limanowa

- -

Poprad Rytro

-

Lubań Maniowy

- -

Glinik Gorlice

-

Jadowniczanka Jadowniki

SO/06/05 00:00

Barciczanka Barcice

-

Sokół Borzęcin Górny

25 kolejka
- -

Jadowniczanka Jadowniki

-

Poprad Rytro

- -

Lubań Maniowy

-

Bocheński KS

- -

Limanovia Limanowa

-

Wolania Wola Rzędzińska

- -

Orkan Szczyrzyc

-

Watra Białka Tatrzańska

- -

Poprad Muszyna

-

KS Tymbark

- -

GKS Drwinia

-

Tarnovia Tarnów

- -

Skalnik Kamionka Wielka

-

Sokół Borzęcin Górny

SO/13/05 00:00

Glinik Gorlice

-

Barciczanka Barcice

26 kolejka
- -

Sokół Borzęcin Górny

-

GKS Drwinia

- -

Tarnovia Tarnów

-

Poprad Muszyna

- -

KS Tymbark

-

Orkan Szczyrzyc

- -

Watra Białka Tatrzańska

-

Limanovia Limanowa

- -

Wolania Wola Rzędzińska

-

Lubań Maniowy

- -

Bocheński KS

-

Jadowniczanka Jadowniki

- -

Poprad Rytro

-

Glinik Gorlice

SO/20/05 00:00

Barciczanka Barcice

-

Skalnik Kamionka Wielka

27 kolejka
- -

Glinik Gorlice

-

Bocheński KS

- -

Jadowniczanka Jadowniki

-

Wolania Wola Rzędzińska

- -

Lubań Maniowy

-

Watra Białka Tatrzańska

- -

Limanovia Limanowa

-

KS Tymbark

- -

Orkan Szczyrzyc

-

Tarnovia Tarnów

- -

Poprad Muszyna

-

Sokół Borzęcin Górny

- -

GKS Drwinia

-

Skalnik Kamionka Wielka

SO/27/05 00:00

Poprad Rytro

-

Barciczanka Barcice

28 kolejka
- -

Skalnik Kamionka Wielka

-

Poprad Muszyna

- -

Sokół Borzęcin Górny

-

Orkan Szczyrzyc

- -

Tarnovia Tarnów

-

Limanovia Limanowa

- -

KS Tymbark

-

Lubań Maniowy

- -

Watra Białka Tatrzańska

-

Jadowniczanka Jadowniki

- -

Wolania Wola Rzędzińska

-

Glinik Gorlice

- -

Bocheński KS

-

Poprad Muszyna

SO/03/06 00:00

Barciczanka Barcice

-

GKS Drwinia

29 kolejka
- -

Poprad Rytro

-

Wolania Wola Rzędzińska

- -

Glinik Gorlice

-

Watra Białka Tatrzańska

- -

Jadowniczanka Jadowniki

-

KS Tymbark

- -

Lubań Maniowy

-

Tarnovia Tarnów

- -

Limanovia Limanowa

-

Sokół Borzęcin Górny

- -

Orkan Szczyrzyc

-

Skalnik Kamionka Wielka

- -

Poprad Muszyna

-

GKS Drwinia

SO/10/06 00:00

Bocheński KS

-

Barciczanka Barcice

30 kolejka
- -

GKS Drwinia

-

Orkan Szczyrzyc

- -

Skalnik Kamionka Wielka

-

Limanovia Limanowa

- -

Sokół Borzęcin Górny

-

Lubań Maniowy

- -

Tarnovia Tarnów

-

Jadowniczanka Jadowniki

- -

KS Tymbark

-

Glinik Gorlice

- -

Watra Białka Tatrzańska

-

Poprad Rytro

- -

Wolania Wola Rzędzińska

-

Bocheński KS

SO/17/06 00:00

Barciczanka Barcice

-

Poprad Muszyna

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok264950-28
2Legia Warszawa264852-28
3Lech Poznań264843-20
4Lechia Gdańsk264641-32
5Zagłębie Lubin263833-29
6Wisła Kraków263740-41
7Termalica Nieciecza 263627-34
8Korona Kielce263538-51
9Pogoń Szczecin263337-35
10Wisła Płock263234-37
11Arka Gdynia263032-38
12Ruch Chorzów262936-40
13Śląsk Wrocław262928-41
14Piast Gliwice262830-46
15Cracovia262735-37
16Górnik Łęczna262325-44
PT/17/03 18:00
Termalica N.
1-2
Śląsk W.
PT/17/03 20:30
Wisła K.
3-2
Wisła P.
SO/18/03 15:30
Piast G.
3-2
Arka G.
SO/18/03 18:00
Zagłębie L.
0-1
Ruch C.
SO/18/03 20:30
Pogoń S.
0-0
Jagiellonia B.
ND/19/03 15:30
Korona K.
3-0
Cracovia
ND/19/03 15:30
Lech P.
0-0
Górnik Ł.
ND/19/03 18:00
Lechia G.
1-2
Legia W.
PT/31/03 18:00
Śląsk W.
-
Korona K.
PT/31/03 20:30
Wisła K.
-
Lech P.
SO/01/04 15:30
Arka G.
-
Górnik Ł.
SO/01/04 18:00
Wisła P.
-
Cracovia
SO/01/04 20:30
Legia W.
-
Pogoń S.
ND/02/04 15:30
Jagiellonia B.
-
Termalica N.
ND/02/04 18:00
Lechia G.
-
Zagłębie L.
PN/03/04 18:00
Ruch C.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

09:10 Polsat Sport Czarnogóra - Polska (powt.)
20:30 nSport+ Legia - Wisła (powt.)
15:50 Polsat Sport Czarnogóra - Polska (powt.)
19:50 Canal+Sp.2 Legia - Wisła (powt.)