Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 czerwca 2022

4 Liga małopolska (wschód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Termalica II Nieciecza3492116-2630-2-215-0-215-2-0
2Lubań Maniowy346887-3522-2-1015-0-28-2-7
3Poprad Muszyna346771-3720-7-710-3-410-4-3
4Limanovia Limanowa346689-4421-3-1010-2-511-1-5
5Wierchy Rabka Zdrój346574-3619-8-79-3-59-5-3
6Okocimski Brzesko346051-4017-9-89-5-38-4-5
7Wolania Wola Rzędzińska345966-5918-5-1112-0-56-5-6
8Glinik Gorlice345564-5616-7-119-5-37-2-8
9Kolejarz Stróże344957-6015-4-158-1-87-3-7
10Watra Białka Tatrzańska344862-5014-6-1410-3-44-3-10
11Tarnovia Tarnów344642-5414-4-1610-4-34-0-13
12Metal Tarnów344361-7313-4-177-4-66-0-11
13Sokół Słopnice343656-6910-6-188-3-62-3-12
14Skalnik Kamionka Wielka343550-729-8-176-5-63-3-11
15Bocheński KS343153-688-7-195-2-103-5-9
16Dunajec Zakliczyn342441-946-6-226-4-70-2-15
17Jarmuta Szczawnica342249-1057-1-265-1-112-0-15
18Radłovia Radłów34620-1311-3-301-1-150-2-15
SO/18/06 10:30
Jarmuta S.
5-4
Glinik G.
SO/18/06 11:00
Poprad M.
3-0
Wolania W.
SO/18/06 17:00
Sokół S.
3-6
Lubań M.
SO/18/06 17:00
Skalnik K.
4-3
Metal T.
SO/18/06 17:00
Dunajec Z.
1-3
Bocheński K.
SO/18/06 17:00
Radłovia R.
0-6
Wierchy R.
SO/18/06 17:00
Kolejarz S.
1-4
Termalica I.
SO/18/06 17:00
Tarnovia T.
2-1
Okocimski B.
SO/18/06 17:00
Watra B.
5-1
Limanovia L.
1 kolejka
SO/07/08 11:00

Radłovia Radłów

0-6

Termalica II Nieciecza

SO/07/08 16:00

Poprad Muszyna

4-0

Metal Tarnów

SO/07/08 16:00

Lubań Maniowy

3-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/07/08 17:00

Tarnovia Tarnów

4-2

Limanovia Limanowa

SO/07/08 17:00

Jarmuta Szczawnica

0-2

Okocimski Brzesko

SO/07/08 17:00

Watra Białka Tatrzańska

1-0

Sokół Słopnice

SO/07/08 18:00

Skalnik Kamionka Wielka

3-0

Bocheński KS

ND/08/08 17:00

Dunajec Zakliczyn

2-2

Wierchy Rabka Zdrój

ND/08/08 18:00

Kolejarz Stróże

1-2

Glinik Gorlice

2 kolejka
ŚR/11/08 17:30

Metal Tarnów

1-2

Lubań Maniowy

ŚR/11/08 18:00

Watra Białka Tatrzańska

3-1

Tarnovia Tarnów

ŚR/11/08 18:00

Bocheński KS

0-3

Poprad Muszyna

ŚR/11/08 18:00

Wierchy Rabka Zdrój

3-1

Skalnik Kamionka Wielka

ŚR/11/08 18:00

Termalica II Nieciecza

5-0

Dunajec Zakliczyn

ŚR/11/08 18:00

Glinik Gorlice

1-1

Radłovia Radłów

ŚR/11/08 18:00

Okocimski Brzesko

1-1

Kolejarz Stróże

ŚR/11/08 18:00

Jarmuta Szczawnica

1-3

Limanovia Limanowa

CZ/02/06 18:00

Sokół Słopnice

2-2

Wolania Wola Rzędzińska

3 kolejka
SO/14/08 11:00

Tarnovia Tarnów

2-1

Sokół Słopnice

SO/14/08 11:00

Okocimski Brzesko

2-0

Radłovia Radłów

SO/14/08 11:00

Poprad Muszyna

1-1

Wierchy Rabka Zdrój

SO/14/08 17:00

Jarmuta Szczawnica

2-4

Watra Białka Tatrzańska

SO/14/08 17:30

Lubań Maniowy

3-0
(wo)

Bocheński KS

ND/15/08 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

3-2

Metal Tarnów

ND/15/08 17:00

Kolejarz Stróże

1-0

Limanovia Limanowa

ND/15/08 17:00

Dunajec Zakliczyn

1-5

Glinik Gorlice

ND/15/08 18:00

Skalnik Kamionka Wielka

1-3

Termalica II Nieciecza

4 kolejka
PT/20/08 17:00

Termalica II Nieciecza

2-0

Poprad Muszyna

SO/21/08 15:00

Okocimski Brzesko

1-0

Dunajec Zakliczyn

SO/21/08 17:00

Bocheński KS

1-3

Wolania Wola Rzędzińska

SO/21/08 17:30

Sokół Słopnice

2-0

Metal Tarnów

SO/21/08 17:30

Limanovia Limanowa

6-0

Radłovia Radłów

SO/21/08 18:00

Glinik Gorlice

4-1

Skalnik Kamionka Wielka

SO/21/08 18:00

Watra Białka Tatrzańska

2-4

Kolejarz Stróże

ND/22/08 17:00

Tarnovia Tarnów

3-1

Jarmuta Szczawnica

ND/22/08 18:00

Wierchy Rabka Zdrój

0-3
(wo)

Lubań Maniowy

5 kolejka
ŚR/25/08 17:30

Jarmuta Szczawnica

3-1

Sokół Słopnice

ŚR/25/08 17:30

Kolejarz Stróże

2-1

Tarnovia Tarnów

ŚR/25/08 17:30

Radłovia Radłów

1-4

Watra Białka Tatrzańska

ŚR/25/08 17:30

Dunajec Zakliczyn

1-6

Limanovia Limanowa

ŚR/25/08 17:30

Skalnik Kamionka Wielka

0-2

Okocimski Brzesko

ŚR/25/08 17:30

Poprad Muszyna

1-0

Glinik Gorlice

ŚR/25/08 17:30

Lubań Maniowy

0-2

Termalica II Nieciecza

ŚR/25/08 17:30

Wolania Wola Rzędzińska

1-2

Wierchy Rabka Zdrój

ŚR/25/08 17:30

Metal Tarnów

3-3

Bocheński KS

6 kolejka
SO/28/08 11:00

Okocimski Brzesko

1-2

Poprad Muszyna

SO/28/08 14:00

Tarnovia Tarnów

2-0

Radłovia Radłów

SO/28/08 14:00

Jarmuta Szczawnica

2-4

Kolejarz Stróże

SO/28/08 16:00

Termalica II Nieciecza

6-0

Wolania Wola Rzędzińska

SO/28/08 16:00

Glinik Gorlice

1-0

Lubań Maniowy

SO/28/08 17:00

Sokół Słopnice

1-1

Bocheński KS

ND/29/08 17:00

Watra Białka Tatrzańska

2-2

Dunajec Zakliczyn

ND/29/08 17:00

Limanovia Limanowa

2-0

Skalnik Kamionka Wielka

ND/29/08 17:30

Wierchy Rabka Zdrój

0-2

Metal Tarnów

7 kolejka
PT/03/09 17:00

Poprad Muszyna

1-2

Limanovia Limanowa

SO/04/09 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

3-2

Glinik Gorlice

SO/04/09 17:00

Radłovia Radłów

1-2

Jarmuta Szczawnica

SO/04/09 17:00

Metal Tarnów

0-2

Termalica II Nieciecza

SO/04/09 17:00

Bocheński KS

2-2

Wierchy Rabka Zdrój

ND/05/09 17:00

Kolejarz Stróże

4-0

Sokół Słopnice

ND/05/09 17:00

Dunajec Zakliczyn

3-1

Tarnovia Tarnów

ND/05/09 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

2-2

Watra Białka Tatrzańska

ND/05/09 17:00

Lubań Maniowy

4-0

Okocimski Brzesko

8 kolejka
SO/11/09 10:30

Limanovia Limanowa

2-2

Lubań Maniowy

SO/11/09 11:00

Tarnovia Tarnów

1-0

Skalnik Kamionka Wielka

SO/11/09 13:00

Okocimski Brzesko

2-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/11/09 15:00

Sokół Słopnice

1-1

Wierchy Rabka Zdrój

SO/11/09 15:00

Watra Białka Tatrzańska

2-1

Poprad Muszyna

SO/11/09 16:00

Glinik Gorlice

1-0

Metal Tarnów

SO/11/09 17:00

Jarmuta Szczawnica

4-3

Dunajec Zakliczyn

ND/12/09 11:00

Termalica II Nieciecza

3-2

Bocheński KS

ND/12/09 17:00

Kolejarz Stróże

4-1

Radłovia Radłów

9 kolejka
SO/18/09 11:00

Poprad Muszyna

1-0

Tarnovia Tarnów

SO/18/09 16:00

Bocheński KS

2-3

Glinik Gorlice

SO/18/09 16:30

Wolania Wola Rzędzińska

0-2

Limanovia Limanowa

SO/18/09 16:30

Metal Tarnów

2-1

Okocimski Brzesko

SO/18/09 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

3-0

Jarmuta Szczawnica

SO/18/09 17:00

Lubań Maniowy

2-0

Watra Białka Tatrzańska

ND/19/09 17:00

Dunajec Zakliczyn

1-3

Kolejarz Stróże

ND/19/09 17:00

Wierchy Rabka Zdrój

1-3

Termalica II Nieciecza

ŚR/18/05 17:00

Radłovia Radłów

1-2

Sokół Słopnice

10 kolejka
SO/25/09 15:30

Sokół Słopnice

0-4

Termalica II Nieciecza

SO/25/09 16:00

Glinik Gorlice

0-2

Wierchy Rabka Zdrój

SO/25/09 16:00

Okocimski Brzesko

1-1

Bocheński KS

SO/25/09 16:00

Tarnovia Tarnów

1-2

Lubań Maniowy

SO/25/09 16:00

Jarmuta Szczawnica

2-6

Poprad Muszyna

SO/25/09 16:00

Radłovia Radłów

0-0

Dunajec Zakliczyn

ND/26/09 12:00

Limanovia Limanowa

5-1

Metal Tarnów

ND/26/09 15:00

Watra Białka Tatrzańska

3-0

Wolania Wola Rzędzińska

ND/26/09 16:00

Kolejarz Stróże

0-2

Skalnik Kamionka Wielka

11 kolejka
SO/02/10 11:00

Poprad Muszyna

1-2

Kolejarz Stróże

SO/02/10 16:00

Skalnik Kamionka Wielka

2-2

Radłovia Radłów

SO/02/10 16:00

Lubań Maniowy

1-0

Jarmuta Szczawnica

SO/02/10 16:00

Metal Tarnów

1-1

Watra Białka Tatrzańska

SO/02/10 16:00

Bocheński KS

1-2

Limanovia Limanowa

ND/03/10 11:00

Termalica II Nieciecza

6-1

Glinik Gorlice

ND/03/10 16:00

Dunajec Zakliczyn

2-2

Sokół Słopnice

ND/03/10 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-2

Tarnovia Tarnów

ND/03/10 16:00

Wierchy Rabka Zdrój

1-1

Okocimski Brzesko

12 kolejka
SO/09/10 11:00

Okocimski Brzesko

1-4

Termalica II Nieciecza

SO/09/10 15:00

Jarmuta Szczawnica

0-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/09/10 15:00

Radłovia Radłów

0-4

Poprad Muszyna

SO/09/10 15:30

Tarnovia Tarnów

0-3

Metal Tarnów

ND/10/10 15:00

Limanovia Limanowa

0-3

Wierchy Rabka Zdrój

ND/10/10 15:00

Watra Białka Tatrzańska

1-1

Bocheński KS

ND/10/10 15:00

Kolejarz Stróże

2-0

Lubań Maniowy

ND/10/10 15:00

Dunajec Zakliczyn

3-1

Skalnik Kamionka Wielka

ŚR/20/10 12:00

Sokół Słopnice

1-2

Glinik Gorlice

13 kolejka
SO/16/10 15:00

Skalnik Kamionka Wielka

1-1

Sokół Słopnice

SO/16/10 15:00

Poprad Muszyna

3-1

Dunajec Zakliczyn

SO/16/10 15:00

Lubań Maniowy

7-1

Radłovia Radłów

SO/16/10 15:00

Metal Tarnów

1-0

Jarmuta Szczawnica

SO/16/10 15:00

Bocheński KS

0-1

Tarnovia Tarnów

SO/16/10 15:00

Glinik Gorlice

0-0

Okocimski Brzesko

ND/17/10 11:00

Termalica II Nieciecza

2-0

Limanovia Limanowa

ND/17/10 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

4-1

Kolejarz Stróże

ND/17/10 15:00

Wierchy Rabka Zdrój

3-1

Watra Białka Tatrzańska

14 kolejka
SO/23/10 10:30

Sokół Słopnice

1-3

Okocimski Brzesko

SO/23/10 14:00

Jarmuta Szczawnica

0-4

Bocheński KS

SO/23/10 14:00

Skalnik Kamionka Wielka

1-1

Poprad Muszyna

SO/23/10 14:30

Watra Białka Tatrzańska

0-2

Termalica II Nieciecza

SO/23/10 14:30

Tarnovia Tarnów

2-0

Wierchy Rabka Zdrój

ND/24/10 14:00

Limanovia Limanowa

7-2

Glinik Gorlice

ND/24/10 14:00

Kolejarz Stróże

2-4

Metal Tarnów

ND/24/10 14:00

Radłovia Radłów

1-4

Wolania Wola Rzędzińska

ND/24/10 14:00

Dunajec Zakliczyn

0-4

Lubań Maniowy

15 kolejka
SO/30/10 11:30

Glinik Gorlice

3-1

Watra Białka Tatrzańska

SO/30/10 13:00

Okocimski Brzesko

2-2

Limanovia Limanowa

SO/30/10 14:00

Lubań Maniowy

6-1

Skalnik Kamionka Wielka

SO/30/10 14:00

Metal Tarnów

3-0

Radłovia Radłów

SO/30/10 14:00

Bocheński KS

0-3

Kolejarz Stróże

SO/30/10 15:00

Wierchy Rabka Zdrój

5-0

Jarmuta Szczawnica

ND/31/10 11:00

Termalica II Nieciecza

4-0

Tarnovia Tarnów

ND/31/10 13:00

Wolania Wola Rzędzińska

4-1

Dunajec Zakliczyn

ND/31/10 14:00

Poprad Muszyna

1-2

Sokół Słopnice

16 kolejka
SO/06/11 11:00

Termalica II Nieciecza

3-0

Jarmuta Szczawnica

SO/06/11 12:00

Sokół Słopnice

0-1

Limanovia Limanowa

SO/06/11 13:00

Radłovia Radłów

0-5

Bocheński KS

SO/06/11 13:00

Skalnik Kamionka Wielka

1-2

Wolania Wola Rzędzińska

SO/06/11 13:00

Poprad Muszyna

1-0

Lubań Maniowy

SO/06/11 14:00

Tarnovia Tarnów

1-0

Glinik Gorlice

ND/07/11 13:00

Watra Białka Tatrzańska

2-2

Okocimski Brzesko

ND/07/11 13:00

Kolejarz Stróże

1-3

Wierchy Rabka Zdrój

ND/07/11 13:00

Dunajec Zakliczyn

0-1

Metal Tarnów

17 kolejka
CZ/11/11 13:00

Lubań Maniowy

5-0

Sokół Słopnice

CZ/11/11 13:00

Wolania Wola Rzędzińska

4-3

Poprad Muszyna

CZ/11/11 13:00

Metal Tarnów

2-2

Skalnik Kamionka Wielka

CZ/11/11 13:00

Bocheński KS

2-0

Dunajec Zakliczyn

CZ/11/11 13:00

Wierchy Rabka Zdrój

9-0

Radłovia Radłów

CZ/11/11 13:00

Termalica II Nieciecza

5-0

Kolejarz Stróże

CZ/11/11 13:00

Glinik Gorlice

2-1

Jarmuta Szczawnica

CZ/11/11 13:00

Limanovia Limanowa

2-1

Watra Białka Tatrzańska

SO/13/11 13:00

Okocimski Brzesko

1-0

Tarnovia Tarnów

18 kolejka
ND/14/11 12:00

Bocheński KS

1-1

Skalnik Kamionka Wielka

ŚR/17/11 17:00

Termalica II Nieciecza

5-0

Radłovia Radłów

SO/20/11 11:00

Wierchy Rabka Zdrój

1-0

Dunajec Zakliczyn

SO/20/11 12:00

Okocimski Brzesko

3-2

Jarmuta Szczawnica

SO/20/11 12:00

Metal Tarnów

0-1

Poprad Muszyna

SO/20/11 13:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-0

Lubań Maniowy

SO/12/03 15:00

Glinik Gorlice

1-0

Kolejarz Stróże

ND/13/03 13:30

Limanovia Limanowa

0-2

Tarnovia Tarnów

ŚR/06/04 16:30

Sokół Słopnice

2-0

Watra Białka Tatrzańska

19 kolejka
SO/19/03 11:00

Poprad Muszyna

2-1

Bocheński KS

SO/19/03 15:00

Kolejarz Stróże

1-3

Okocimski Brzesko

SO/19/03 15:00

Tarnovia Tarnów

0-0

Watra Białka Tatrzańska

ND/20/03 13:30

Lubań Maniowy

5-0

Metal Tarnów

ND/20/03 14:00

Wolania Wola Rzędzińska

2-1

Sokół Słopnice

ND/20/03 15:00

Limanovia Limanowa

7-1

Jarmuta Szczawnica

ND/20/03 15:00

Dunajec Zakliczyn

0-4

Termalica II Nieciecza

ND/20/03 15:00

Radłovia Radłów

1-5

Glinik Gorlice

ND/20/03 15:30

Skalnik Kamionka Wielka

1-2

Wierchy Rabka Zdrój

20 kolejka
SO/26/03 11:00

Sokół Słopnice

3-1

Tarnovia Tarnów

SO/26/03 11:00

Termalica II Nieciecza

2-0

Skalnik Kamionka Wielka

SO/26/03 12:00

Metal Tarnów

0-1

Wolania Wola Rzędzińska

SO/26/03 15:00

Radłovia Radłów

0-1

Okocimski Brzesko

SO/26/03 15:30

Wierchy Rabka Zdrój

1-1

Poprad Muszyna

SO/26/03 16:00

Glinik Gorlice

5-0

Dunajec Zakliczyn

ND/27/03 14:00

Watra Białka Tatrzańska

2-1

Jarmuta Szczawnica

ND/27/03 15:00

Bocheński KS

1-2

Lubań Maniowy

ND/27/03 16:30

Limanovia Limanowa

2-0

Kolejarz Stróże

21 kolejka
SO/02/04 12:30

Metal Tarnów

5-1

Sokół Słopnice

SO/02/04 15:00

Radłovia Radłów

2-5

Limanovia Limanowa

SO/02/04 15:00

Jarmuta Szczawnica

2-1

Tarnovia Tarnów

ND/03/04 16:00

Wolania Wola Rzędzińska

5-1

Bocheński KS

ŚR/20/04 17:00

Dunajec Zakliczyn

1-1

Okocimski Brzesko

ŚR/20/04 17:00

Kolejarz Stróże

1-0

Watra Białka Tatrzańska

ŚR/11/05 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

0-0

Glinik Gorlice

ŚR/25/05 17:30

Lubań Maniowy

3-0

Wierchy Rabka Zdrój

ŚR/25/05 17:30

Poprad Muszyna

2-2

Termalica II Nieciecza

22 kolejka
SO/09/04 11:00

Termalica II Nieciecza

3-2

Lubań Maniowy

SO/09/04 16:00

Okocimski Brzesko

2-0

Skalnik Kamionka Wielka

SO/09/04 16:00

Bocheński KS

2-4

Metal Tarnów

SO/09/04 16:30

Glinik Gorlice

2-2

Poprad Muszyna

SO/09/04 17:00

Sokół Słopnice

6-2

Jarmuta Szczawnica

SO/09/04 17:00

Wierchy Rabka Zdrój

1-3

Wolania Wola Rzędzińska

ND/10/04 15:00

Watra Białka Tatrzańska

4-0

Radłovia Radłów

ND/10/04 17:00

Tarnovia Tarnów

0-0

Kolejarz Stróże

ND/10/04 17:00

Limanovia Limanowa

3-0

Dunajec Zakliczyn

23 kolejka
SO/16/04 10:00

Radłovia Radłów

0-1

Tarnovia Tarnów

SO/16/04 11:00

Wolania Wola Rzędzińska

1-5

Termalica II Nieciecza

SO/16/04 11:00

Poprad Muszyna

3-2

Okocimski Brzesko

SO/16/04 11:00

Skalnik Kamionka Wielka

0-7

Limanovia Limanowa

SO/16/04 12:00

Lubań Maniowy

4-1

Glinik Gorlice

SO/16/04 12:30

Metal Tarnów

3-1

Wierchy Rabka Zdrój

SO/16/04 14:00

Dunajec Zakliczyn

3-1

Watra Białka Tatrzańska

SO/16/04 15:00

Kolejarz Stróże

2-3

Jarmuta Szczawnica

SO/16/04 16:00

Bocheński KS

3-2

Sokół Słopnice

24 kolejka
SO/23/04 11:00

Okocimski Brzesko

1-5

Lubań Maniowy

SO/23/04 11:00

Termalica II Nieciecza

7-0

Metal Tarnów

SO/23/04 12:30

Glinik Gorlice

3-3

Wolania Wola Rzędzińska

SO/23/04 13:00

Sokół Słopnice

2-1

Kolejarz Stróże

SO/23/04 13:00

Tarnovia Tarnów

5-0

Dunajec Zakliczyn

SO/23/04 17:00

Jarmuta Szczawnica

3-1

Radłovia Radłów

ND/24/04 15:00

Watra Białka Tatrzańska

5-0

Skalnik Kamionka Wielka

ND/24/04 16:00

Limanovia Limanowa

0-2

Poprad Muszyna

ND/24/04 16:00

Wierchy Rabka Zdrój

0-0

Bocheński KS

25 kolejka
SO/30/04 11:00

Poprad Muszyna

0-2

Watra Białka Tatrzańska

SO/30/04 12:30

Metal Tarnów

1-2

Glinik Gorlice

SO/30/04 13:30

Wierchy Rabka Zdrój

3-0

Sokół Słopnice

SO/30/04 15:00

Radłovia Radłów

1-4

Kolejarz Stróże

SO/30/04 16:00

Bocheński KS

1-2

Termalica II Nieciecza

SO/30/04 16:00

Dunajec Zakliczyn

2-1

Jarmuta Szczawnica

SO/30/04 17:00

Wolania Wola Rzędzińska

3-1

Okocimski Brzesko

SO/30/04 17:00

Lubań Maniowy

2-0

Limanovia Limanowa

SO/30/04 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

4-0

Tarnovia Tarnów

26 kolejka
WT/03/05 11:00

Tarnovia Tarnów

2-4

Poprad Muszyna

WT/03/05 11:00

Termalica II Nieciecza

2-3

Wierchy Rabka Zdrój

WT/03/05 14:00

Jarmuta Szczawnica

2-4

Skalnik Kamionka Wielka

WT/03/05 14:00

Limanovia Limanowa

1-1

Wolania Wola Rzędzińska

WT/03/05 16:00

Kolejarz Stróże

3-1

Dunajec Zakliczyn

WT/03/05 16:00

Watra Białka Tatrzańska

2-0

Lubań Maniowy

WT/03/05 17:00

Sokół Słopnice

8-0

Radłovia Radłów

WT/03/05 17:00

Okocimski Brzesko

3-0

Metal Tarnów

WT/03/05 17:00

Glinik Gorlice

4-0

Bocheński KS

27 kolejka
SO/07/05 11:00

Termalica II Nieciecza

3-1

Sokół Słopnice

SO/07/05 11:00

Poprad Muszyna

3-0

Jarmuta Szczawnica

SO/07/05 12:30

Metal Tarnów

1-4

Limanovia Limanowa

SO/07/05 16:00

Bocheński KS

0-2

Okocimski Brzesko

SO/07/05 17:00

Wierchy Rabka Zdrój

1-0

Glinik Gorlice

SO/07/05 17:00

Wolania Wola Rzędzińska

0-4

Watra Białka Tatrzańska

SO/07/05 17:00

Lubań Maniowy

4-0

Tarnovia Tarnów

SO/07/05 17:30

Skalnik Kamionka Wielka

0-4

Kolejarz Stróże

ND/08/05 16:00

Dunajec Zakliczyn

5-0

Radłovia Radłów

28 kolejka
SO/14/05 11:00

Sokół Słopnice

4-1

Dunajec Zakliczyn

SO/14/05 11:00

Okocimski Brzesko

0-0

Wierchy Rabka Zdrój

SO/14/05 15:00

Radłovia Radłów

0-5

Skalnik Kamionka Wielka

SO/14/05 16:00

Kolejarz Stróże

0-3

Poprad Muszyna

SO/14/05 16:30

Limanovia Limanowa

3-1

Bocheński KS

SO/14/05 17:00

Glinik Gorlice

0-2

Termalica II Nieciecza

SO/14/05 18:00

Tarnovia Tarnów

0-0

Wolania Wola Rzędzińska

ND/15/05 14:00

Jarmuta Szczawnica

1-1

Lubań Maniowy

ND/15/05 16:00

Watra Białka Tatrzańska

4-1

Metal Tarnów

29 kolejka
PT/20/05 17:30

Termalica II Nieciecza

1-2

Okocimski Brzesko

SO/21/05 11:00

Wierchy Rabka Zdrój

0-4

Limanovia Limanowa

SO/21/05 11:00

Poprad Muszyna

2-0

Radłovia Radłów

SO/21/05 12:30

Metal Tarnów

3-1

Tarnovia Tarnów

SO/21/05 15:30

Lubań Maniowy

2-0

Kolejarz Stróże

SO/21/05 17:00

Glinik Gorlice

1-1

Sokół Słopnice

ND/22/05 15:00

Wolania Wola Rzędzińska

4-1

Jarmuta Szczawnica

ND/22/05 16:00

Bocheński KS

2-0

Watra Białka Tatrzańska

ND/22/05 18:00

Skalnik Kamionka Wielka

4-1

Dunajec Zakliczyn

30 kolejka
SO/28/05 14:00

Jarmuta Szczawnica

2-4

Metal Tarnów

SO/28/05 16:00

Kolejarz Stróże

0-0

Wolania Wola Rzędzińska

SO/28/05 17:00

Sokół Słopnice

4-1

Skalnik Kamionka Wielka

SO/28/05 17:00

Radłovia Radłów

1-4

Lubań Maniowy

SO/28/05 17:00

Watra Białka Tatrzańska

1-2

Wierchy Rabka Zdrój

SO/28/05 18:00

Tarnovia Tarnów

3-1

Bocheński KS

ND/29/05 17:00

Dunajec Zakliczyn

2-2

Poprad Muszyna

ND/29/05 17:30

Limanovia Limanowa

1-2

Termalica II Nieciecza

ND/29/05 17:30

Okocimski Brzesko

1-1

Glinik Gorlice

31 kolejka
SO/04/06 11:00

Okocimski Brzesko

1-0

Sokół Słopnice

SO/04/06 11:00

Termalica II Nieciecza

4-1

Watra Białka Tatrzańska

SO/04/06 12:30

Metal Tarnów

1-1

Kolejarz Stróże

SO/04/06 15:30

Bocheński KS

6-1

Jarmuta Szczawnica

SO/04/06 17:00

Wierchy Rabka Zdrój

3-0

Tarnovia Tarnów

SO/04/06 17:30

Glinik Gorlice

0-4

Limanovia Limanowa

ND/05/06 17:00

Wolania Wola Rzędzińska

2-0

Radłovia Radłów

ND/05/06 17:00

Lubań Maniowy

4-0

Dunajec Zakliczyn

WT/07/06 18:00

Poprad Muszyna

1-1

Skalnik Kamionka Wielka

32 kolejka
PT/10/06 17:30

Limanovia Limanowa

0-2

Okocimski Brzesko

SO/11/06 11:00

Tarnovia Tarnów

1-1

Termalica II Nieciecza

SO/11/06 14:00

Jarmuta Szczawnica

0-3

Wierchy Rabka Zdrój

SO/11/06 16:00

Kolejarz Stróże

4-1

Bocheński KS

SO/11/06 16:30

Sokół Słopnice

0-2

Poprad Muszyna

SO/11/06 17:00

Radłovia Radłów

5-4

Metal Tarnów

SO/11/06 17:00

Watra Białka Tatrzańska

1-2

Glinik Gorlice

ND/12/06 17:00

Dunajec Zakliczyn

3-2

Wolania Wola Rzędzińska

ND/12/06 18:00

Skalnik Kamionka Wielka

2-0

Lubań Maniowy

33 kolejka
ŚR/15/06 17:00

Bocheński KS

4-0

Radłovia Radłów

ŚR/15/06 18:00

Jarmuta Szczawnica

4-5

Termalica II Nieciecza

ŚR/15/06 18:00

Limanovia Limanowa

3-1

Sokół Słopnice

ŚR/15/06 18:00

Okocimski Brzesko

2-0

Watra Białka Tatrzańska

ŚR/15/06 18:00

Glinik Gorlice

4-1

Tarnovia Tarnów

ŚR/15/06 18:00

Wierchy Rabka Zdrój

7-0

Kolejarz Stróże

ŚR/15/06 18:00

Metal Tarnów

5-1

Dunajec Zakliczyn

ŚR/15/06 18:00

Wolania Wola Rzędzińska

4-1

Skalnik Kamionka Wielka

ŚR/15/06 18:00

Lubań Maniowy

2-4

Poprad Muszyna

34 kolejka
SO/18/06 10:30

Jarmuta Szczawnica

5-4

Glinik Gorlice

SO/18/06 11:00

Poprad Muszyna

3-0

Wolania Wola Rzędzińska

SO/18/06 17:00

Sokół Słopnice

3-6

Lubań Maniowy

SO/18/06 17:00

Skalnik Kamionka Wielka

4-3

Metal Tarnów

SO/18/06 17:00

Dunajec Zakliczyn

1-3

Bocheński KS

SO/18/06 17:00

Radłovia Radłów

0-6

Wierchy Rabka Zdrój

SO/18/06 17:00

Kolejarz Stróże

1-4

Termalica II Nieciecza

SO/18/06 17:00

Tarnovia Tarnów

2-1

Okocimski Brzesko

SO/18/06 17:00

Watra Białka Tatrzańska

5-1

Limanovia Limanowa

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Lech Poznań 34 74 67-24
2 Raków Częstochowa 34 69 60-30
3 Pogoń Szczecin 34 65 63-31
4 Lechia Gdańsk 34 57 52-39
5 Piast Gliwice 34 54 45-37
6 Wisła Płock 34 48 48-51
7 Radomiak Radom 34 48 42-40
8 Górnik Zabrze 34 47 55-55
9 Cracovia 34 46 40-42
10 Legia Warszawa 34 43 46-48
11 Warta Poznań 34 42 35-38
12 Jagiellonia Białystok 34 40 39-50
13 Zagłębie Lubin 34 38 43-59
14 Stal Mielec 34 37 39-52
15 Śląsk Wrocław 34 35 42-52
16 Termalica Nieciecza 34 32 36-56
17 Wisła Kraków 34 31 37-54
18 Górnik Łęczna 34 28 29-60

Piłka w telewizji

15:30 TVP Sport Polska - Islandia (na żywo)
12:55 TVP Sport Polska - Islandia (powt.)