Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 30 sierpnia 2015

4 Liga małopolska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Orzeł Piaski Wielkie41210-34-0-02-0-02-0-0
2Iskra Klecza Dolna4910-53-0-13-0-00-0-1
3Skawinka Skawina497-33-0-12-0-01-0-1
4Sosnowianka Stanisław Dol.488-32-2-01-1-01-1-0
5MKS Trzebinia/Siersza4710-42-1-12-0-00-1-1
6Wiślanie Jaśkowice477-52-1-11-1-01-0-1
7Halniak Maków Podhal.464-52-0-21-0-11-0-1
8Jutrzenka Giebułtów456-41-2-11-0-10-2-0
9Górnik Wieliczka457-71-2-11-1-10-1-0
10Proszowianka Proszowice445-61-1-20-0-11-1-1
11Spójnia Osiek-Zimnodół444-81-1-21-0-10-1-1
12Wiślanka Grabie332-31-0-20-0-11-0-1
13Michałowianka Michałowice435-91-0-30-0-11-0-2
14Kalwarianka Kalwaria Zeb.321-20-2-10-2-00-0-1
15Garbarz Zembrzyce424-100-2-20-2-10-0-1
16Górnik Libiąż402-150-0-40-0-10-0-3
SO/29/08 17:00
MKS T.
2-1
Proszowianka P.
SO/29/08 17:00
Skawinka S.
3-0
Górnik L.
SO/29/08 17:00
Spójnia O.
1-2
Orzeł P.
SO/29/08 17:00
Jutrzenka G.
0-1
Halniak M.
SO/29/08 17:00
Górnik W.
2-2
Sosnowianka S.
SO/29/08 17:00
Iskra K.
3-1
Michałowianka M.
SO/29/08 17:00
Garbarz Z.
0-1
Wiślanie J.
ND/30/08 16:00
Wiślanka G.
-
Kalwarianka K.
- -
Michałowianka M.
-
Garbarz Z.
- -
Halniak M.
-
Górnik W.
- -
Kalwarianka K.
-
Jutrzenka G.
- -
Orzeł P.
-
Wiślanka G.
- -
Górnik L.
-
Spójnia O.
- -
Proszowianka P.
-
Skawinka S.
- -
Iskra K.
-
Sosnowianka S.
SO/05/09 00:00
Wiślanie J.
-
MKS T.
1 kolejka
SO/08/08 11:00

Iskra Klecza Dolna

1-0

MKS Trzebinia/Siersza

SO/08/08 11:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

4-0

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/08/08 17:00

Garbarz Zembrzyce

1-1

Górnik Wieliczka

SO/08/08 17:00

Halniak Maków Podhal.

0-2

Skawinka Skawina

SO/08/08 17:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

1-1

Proszowianka Proszowice

SO/08/08 17:30

Michałowianka Michałowice

1-2

Wiślanka Grabie

SO/08/08 17:30

Orzeł Piaski Wielkie

3-1

Górnik Libiąż

ND/09/08 11:00

Wiślanie Jaśkowice

1-1

Jutrzenka Giebułtów

2 kolejka
PT/14/08 17:00

Górnik Wieliczka

4-2

Wiślanie Jaśkowice

SO/15/08 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

6-0

Górnik Libiąż

SO/15/08 11:00

Iskra Klecza Dolna

6-1

Garbarz Zembrzyce

SO/15/08 17:00

Proszowianka Proszowice

0-2

Orzeł Piaski Wielkie

SO/15/08 17:00

Skawinka Skawina

1-0

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/15/08 17:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

3-2

Halniak Maków Podhal.

SO/15/08 17:00

Wiślanka Grabie

0-1

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/15/08 17:00

Jutrzenka Giebułtów

4-1

Michałowianka Michałowice

3 kolejka
SO/22/08 17:00

Garbarz Zembrzyce

2-2

MKS Trzebinia/Siersza

SO/22/08 17:00

Wiślanie Jaśkowice

3-0

Iskra Klecza Dolna

SO/22/08 17:00

Halniak Maków Podhal.

1-0

Wiślanka Grabie

SO/22/08 17:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

0-0

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/22/08 17:00

Orzeł Piaski Wielkie

3-1

Skawinka Skawina

SO/22/08 17:00

Górnik Libiąż

1-3

Proszowianka Proszowice

ND/23/08 17:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-1

Jutrzenka Giebułtów

ND/23/08 17:00

Górnik Wieliczka

0-2

Michałowianka Michałowice

4 kolejka
SO/29/08 17:00

MKS Trzebinia/Siersza

2-1

Proszowianka Proszowice

SO/29/08 17:00

Skawinka Skawina

3-0

Górnik Libiąż

SO/29/08 17:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

1-2

Orzeł Piaski Wielkie

SO/29/08 17:00

Jutrzenka Giebułtów

0-1

Halniak Maków Podhal.

SO/29/08 17:00

Górnik Wieliczka

2-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/29/08 17:00

Iskra Klecza Dolna

3-1

Michałowianka Michałowice

SO/29/08 17:00

Garbarz Zembrzyce

0-1

Wiślanie Jaśkowice

ND/30/08 16:00

Wiślanka Grabie

-

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

5 kolejka
- -

Michałowianka Michałowice

-

Garbarz Zembrzyce

- -

Halniak Maków Podhal.

-

Górnik Wieliczka

- -

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

-

Jutrzenka Giebułtów

- -

Orzeł Piaski Wielkie

-

Wiślanka Grabie

- -

Górnik Libiąż

-

Spójnia Osiek-Zimnodół

- -

Proszowianka Proszowice

-

Skawinka Skawina

- -

Iskra Klecza Dolna

-

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/05/09 00:00

Wiślanie Jaśkowice

-

MKS Trzebinia/Siersza

6 kolejka
- -

Spójnia Osiek-Zimnodół

-

Proszowianka Proszowice

- -

Wiślanka Grabie

-

Górnik Libiąż

- -

Jutrzenka Giebułtów

-

Orzeł Piaski Wielkie

- -

Górnik Wieliczka

-

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

- -

Iskra Klecza Dolna

-

Halniak Maków Podhal.

- -

Garbarz Zembrzyce

-

Sosnowianka Stanisław Dol.

- -

Wiślanie Jaśkowice

-

Michałowianka Michałowice

SO/12/09 00:00

MKS Trzebinia/Siersza

-

Skawinka Skawina

7 kolejka
- -

Sosnowianka Stanisław Dol.

-

Wiślanie Jaśkowice

- -

Halniak Maków Podhal.

-

Garbarz Zembrzyce

- -

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

-

Jutrzenka Giebułtów

- -

Orzeł Piaski Wielkie

-

Górnik Wieliczka

- -

Górnik Libiąż

-

Jutrzenka Giebułtów

- -

Proszowianka Proszowice

-

Wiślanka Grabie

- -

Skawinka Skawina

-

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/19/09 00:00

Michałowianka Michałowice

-

MKS Trzebinia/Siersza

Piłka na żywo

PT/28/08 18:00
Podbeskidzie
1-1
Lechia G.
PT/28/08 20:30
Wisła K.
4-2
Śląsk W.
SO/29/08 15:30
Piast G.
3-0
Górnik Ł.
SO/29/08 18:00
Zagłębie L.
3-1
Ruch C.
SO/29/08 20:30
Korona K.
1-1
Pogoń S.
ND/30/08 15:30
Termalica N.
-
Lech P.
ND/30/08 15:30
Górnik Z.
-
Cracovia
ND/30/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Legia W.
PT/11/09 18:00
Lechia G.
-
Korona K.
PT/11/09 20:30
Legia W.
-
Zagłębie L.
SO/12/09 12:30
Lech P.
-
Podbeskidzie
SO/12/09 15:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/12/09 18:00
Cracovia
-
Termalica N.
ND/13/09 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ND/13/09 18:00
Ruch C.
-
Górnik Z.
PN/14/09 18:00
Górnik Ł.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+ Termalica - Lech (na żywo)
18:00 Polsat Sport Katowice - Miedź (na żywo)
18:00 Canal+ Jagiellonia - Legia (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)