Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 25 maja 2016

4 Liga małopolska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1MKS Trzebinia/Siersza265460-2617-3-69-2-28-1-4
2Jutrzenka Giebułtów265245-2315-7-47-3-38-4-1
3Orzeł Piaski Wielkie255048-3316-2-78-0-48-2-3
4Wiślanie Jaśkowice254861-3515-3-78-2-37-1-4
5Sosnowianka Stanisław Dol.264541-3813-6-77-2-46-4-3
6Skawinka Skawina264442-3414-2-107-1-57-1-5
7Wiślanka Grabie264343-3013-4-94-1-89-3-1
8Iskra Klecza Dolna264046-3712-4-108-1-44-3-6
9Michałowianka Michałowice263950-3511-6-95-3-56-3-4
10Proszowianka Proszowice263552-389-8-96-3-43-5-5
11Górnik Wieliczka263039-448-6-126-3-42-3-8
12Kalwarianka Kalwaria Zeb.262823-406-10-102-7-44-3-6
13Halniak Maków Podhal.262230-456-4-163-2-83-2-8
14Garbarz Zembrzyce262225-575-7-142-6-53-1-9
15Spójnia Osiek-Zimnodół262033-635-5-163-3-72-2-9
16Górnik Libiąż26920-802-3-211-1-111-2-10
SO/21/05 11:00
Jutrzenka G.
0-3
Wiślanka G.
SO/21/05 17:00
Wiślanie J.
2-0
Górnik L.
SO/21/05 17:00
Garbarz Z.
4-1
Proszowianka P.
SO/21/05 17:00
Iskra K.
0-1
Skawinka S.
SO/21/05 17:30
Górnik W.
2-1
Spójnia O.
SO/21/05 18:00
MKS T.
4-1
Halniak M.
SO/21/05 18:00
Michałowianka M.
1-2
Orzeł P.
ND/22/05 17:00
Sosnowianka S.
1-0
Kalwarianka K.
ŚR/25/05 16:00
Spójnia O.
-
Iskra K.
ŚR/25/05 18:00
Jutrzenka G.
-
MKS T.
ŚR/25/05 18:00
Wiślanka G.
-
Górnik W.
ŚR/25/05 18:00
Skawinka S.
-
Garbarz Z.
ŚR/25/05 18:00
Proszowianka P.
-
Wiślanie J.
ŚR/25/05 18:00
Górnik L.
-
Michałowianka M.
ŚR/25/05 18:00
Orzeł P.
-
Sosnowianka S.
ŚR/25/05 18:00
Kalwarianka K.
-
Halniak M.
1 kolejka
SO/08/08 11:00

Iskra Klecza Dolna

1-0

MKS Trzebinia/Siersza

SO/08/08 11:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

4-0

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/08/08 17:00

Garbarz Zembrzyce

1-1

Górnik Wieliczka

SO/08/08 17:00

Halniak Maków Podhal.

0-2

Skawinka Skawina

SO/08/08 17:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

1-1

Proszowianka Proszowice

SO/08/08 17:30

Michałowianka Michałowice

1-2

Wiślanka Grabie

SO/08/08 17:30

Orzeł Piaski Wielkie

3-1

Górnik Libiąż

ND/09/08 11:00

Wiślanie Jaśkowice

1-1

Jutrzenka Giebułtów

2 kolejka
PT/14/08 17:00

Górnik Wieliczka

4-2

Wiślanie Jaśkowice

SO/15/08 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

6-0

Górnik Libiąż

SO/15/08 11:00

Iskra Klecza Dolna

6-1

Garbarz Zembrzyce

SO/15/08 17:00

Proszowianka Proszowice

0-2

Orzeł Piaski Wielkie

SO/15/08 17:00

Skawinka Skawina

1-0

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/15/08 17:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

3-2

Halniak Maków Podhal.

SO/15/08 17:00

Wiślanka Grabie

0-1

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/15/08 17:00

Jutrzenka Giebułtów

4-1

Michałowianka Michałowice

3 kolejka
SO/22/08 17:00

Garbarz Zembrzyce

2-2

MKS Trzebinia/Siersza

SO/22/08 17:00

Wiślanie Jaśkowice

3-0

Iskra Klecza Dolna

SO/22/08 17:00

Halniak Maków Podhal.

1-0

Wiślanka Grabie

SO/22/08 17:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

0-0

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/22/08 17:00

Orzeł Piaski Wielkie

3-1

Skawinka Skawina

SO/22/08 17:00

Górnik Libiąż

1-3

Proszowianka Proszowice

ND/23/08 17:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-1

Jutrzenka Giebułtów

ND/23/08 17:00

Górnik Wieliczka

0-2

Michałowianka Michałowice

4 kolejka
SO/29/08 17:00

MKS Trzebinia/Siersza

2-1

Proszowianka Proszowice

SO/29/08 17:00

Skawinka Skawina

3-0

Górnik Libiąż

SO/29/08 17:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

1-2

Orzeł Piaski Wielkie

SO/29/08 17:00

Jutrzenka Giebułtów

0-1

Halniak Maków Podhal.

SO/29/08 17:00

Górnik Wieliczka

2-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/29/08 17:00

Iskra Klecza Dolna

3-1

Michałowianka Michałowice

SO/29/08 17:00

Garbarz Zembrzyce

0-1

Wiślanie Jaśkowice

ND/30/08 16:00

Wiślanka Grabie

0-1

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

5 kolejka
SO/05/09 11:00

Górnik Wieliczka

4-0

Halniak Maków Podhal.

SO/05/09 11:00

Iskra Klecza Dolna

5-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/05/09 16:00

Wiślanie Jaśkowice

2-3

MKS Trzebinia/Siersza

SO/05/09 16:00

Górnik Libiąż

1-2

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/05/09 16:30

Michałowianka Michałowice

4-0

Garbarz Zembrzyce

SO/05/09 16:30

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

1-4

Jutrzenka Giebułtów

SO/05/09 16:30

Orzeł Piaski Wielkie

1-3

Wiślanka Grabie

ND/06/09 16:30

Proszowianka Proszowice

7-0

Skawinka Skawina

6 kolejka
ŚR/02/09 16:30

Górnik Wieliczka

5-1

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/12/09 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

4-3

Skawinka Skawina

SO/12/09 16:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

0-3

Proszowianka Proszowice

SO/12/09 16:00

Iskra Klecza Dolna

5-1

Halniak Maków Podhal.

SO/12/09 16:00

Garbarz Zembrzyce

1-1

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/12/09 16:00

Wiślanie Jaśkowice

2-2

Michałowianka Michałowice

SO/12/09 16:30

Jutrzenka Giebułtów

0-0

Orzeł Piaski Wielkie

ND/13/09 16:00

Wiślanka Grabie

4-1

Górnik Libiąż

7 kolejka
SO/19/09 16:00

Michałowianka Michałowice

1-0

MKS Trzebinia/Siersza

SO/19/09 16:00

Halniak Maków Podhal.

1-2

Garbarz Zembrzyce

SO/19/09 16:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

0-0

Iskra Klecza Dolna

SO/19/09 16:00

Górnik Libiąż

1-2

Jutrzenka Giebułtów

SO/19/09 16:00

Skawinka Skawina

4-2

Spójnia Osiek-Zimnodół

ND/20/09 12:00

Orzeł Piaski Wielkie

1-2

Górnik Wieliczka

ND/20/09 16:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

3-1

Wiślanie Jaśkowice

ND/20/09 16:00

Proszowianka Proszowice

1-1

Wiślanka Grabie

8 kolejka
SO/26/09 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

6-1

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/26/09 11:00

Garbarz Zembrzyce

1-1

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/26/09 14:00

Iskra Klecza Dolna

2-3

Orzeł Piaski Wielkie

SO/26/09 16:00

Jutrzenka Giebułtów

1-1

Proszowianka Proszowice

SO/26/09 16:00

Górnik Wieliczka

2-2

Górnik Libiąż

SO/26/09 16:00

Wiślanie Jaśkowice

4-0

Halniak Maków Podhal.

ND/27/09 16:00

Michałowianka Michałowice

2-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

ND/27/09 16:39

Wiślanka Grabie

1-2

Skawinka Skawina

9 kolejka
SO/03/10 15:00

Skawinka Skawina

0-1

Jutrzenka Giebułtów

SO/03/10 15:30

Halniak Maków Podhal.

1-2

Michałowianka Michałowice

SO/03/10 15:30

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

1-5

Wiślanie Jaśkowice

SO/03/10 15:30

Orzeł Piaski Wielkie

4-2

Garbarz Zembrzyce

SO/03/10 15:30

Górnik Libiąż

0-1

Iskra Klecza Dolna

SO/03/10 15:30

Spójnia Osiek-Zimnodół

3-4

Wiślanka Grabie

ND/04/10 15:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

0-3

MKS Trzebinia/Siersza

ND/04/10 15:30

Proszowianka Proszowice

3-1

Górnik Wieliczka

10 kolejka
SO/10/10 15:00

MKS Trzebinia/Siersza

0-0

Wiślanka Grabie

SO/10/10 15:00

Jutrzenka Giebułtów

1-0

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/10/10 15:00

Górnik Wieliczka

1-3

Skawinka Skawina

SO/10/10 15:00

Iskra Klecza Dolna

1-1

Proszowianka Proszowice

SO/10/10 15:00

Garbarz Zembrzyce

1-1

Górnik Libiąż

SO/10/10 15:00

Wiślanie Jaśkowice

2-1

Orzeł Piaski Wielkie

SO/10/10 15:00

Michałowianka Michałowice

3-0

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

ND/11/10 15:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-0

Halniak Maków Podhal.

11 kolejka
SO/17/10 15:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

0-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/17/10 15:00

Orzeł Piaski Wielkie

2-1

Michałowianka Michałowice

SO/17/10 15:00

Górnik Libiąż

2-5

Wiślanie Jaśkowice

SO/17/10 15:00

Skawinka Skawina

2-0

Iskra Klecza Dolna

SO/17/10 15:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

2-2

Górnik Wieliczka

ND/18/10 14:00

Wiślanka Grabie

0-2

Jutrzenka Giebułtów

ND/18/10 15:00

Halniak Maków Podhal.

0-1

MKS Trzebinia/Siersza

ND/18/10 15:00

Proszowianka Proszowice

5-1

Garbarz Zembrzyce

12 kolejka
SO/24/10 15:00

MKS Trzebinia/Siersza

1-3

Jutrzenka Giebułtów

SO/24/10 15:00

Górnik Wieliczka

0-1

Wiślanka Grabie

SO/24/10 15:00

Iskra Klecza Dolna

0-1

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/24/10 15:00

Garbarz Zembrzyce

0-5

Skawinka Skawina

SO/24/10 15:00

Wiślanie Jaśkowice

5-2

Proszowianka Proszowice

SO/24/10 15:00

Michałowianka Michałowice

2-3

Górnik Libiąż

SO/24/10 15:00

Halniak Maków Podhal.

0-2

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

ND/25/10 14:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-5

Orzeł Piaski Wielkie

13 kolejka
SO/31/10 11:00

Proszowianka Proszowice

0-3

Michałowianka Michałowice

SO/31/10 11:00

Jutrzenka Giebułtów

1-0

Górnik Wieliczka

SO/31/10 13:00

Skawinka Skawina

0-1

Wiślanie Jaśkowice

SO/31/10 13:00

Wiślanka Grabie

0-1

Iskra Klecza Dolna

SO/31/10 13:30

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

1-6

MKS Trzebinia/Siersza

SO/31/10 13:30

Orzeł Piaski Wielkie

2-1

Halniak Maków Podhal.

SO/31/10 13:30

Górnik Libiąż

0-1

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/31/10 13:30

Spójnia Osiek-Zimnodół

3-1

Garbarz Zembrzyce

14 kolejka
SO/07/11 13:00

Garbarz Zembrzyce

0-2

Wiślanka Grabie

SO/07/11 13:00

Wiślanie Jaśkowice

3-1

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/07/11 13:30

MKS Trzebinia/Siersza

2-0

Górnik Wieliczka

SO/07/11 13:30

Iskra Klecza Dolna

2-0

Jutrzenka Giebułtów

SO/07/11 13:30

Michałowianka Michałowice

0-0

Skawinka Skawina

SO/07/11 13:30

Halniak Maków Podhal.

4-0

Górnik Libiąż

SO/07/11 13:30

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

0-0

Orzeł Piaski Wielkie

ND/08/11 13:30

Sosnowianka Stanisław Dol.

2-1

Proszowianka Proszowice

15 kolejka
SO/14/11 11:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

2-6

Michałowianka Michałowice

SO/14/11 11:00

Jutrzenka Giebułtów

2-1

Garbarz Zembrzyce

SO/14/11 13:00

Górnik Libiąż

2-1

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/14/11 13:00

Skawinka Skawina

1-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/14/11 13:00

Wiślanka Grabie

0-2

Wiślanie Jaśkowice

SO/14/11 13:00

Górnik Wieliczka

3-1

Iskra Klecza Dolna

ND/15/11 12:00

Orzeł Piaski Wielkie

1-0

MKS Trzebinia/Siersza

ND/15/11 13:00

Proszowianka Proszowice

0-2

Halniak Maków Podhal.

16 kolejka
SO/12/03 11:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

1-1

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/12/03 15:00

MKS Trzebinia/Siersza

4-0

Iskra Klecza Dolna

SO/12/03 15:00

Jutrzenka Giebułtów

1-1

Wiślanie Jaśkowice

SO/12/03 15:00

Skawinka Skawina

0-0

Halniak Maków Podhal.

SO/12/03 15:00

Górnik Libiąż

0-2

Orzeł Piaski Wielkie

ND/13/03 15:00

Wiślanka Grabie

1-2

Michałowianka Michałowice

ND/13/03 15:00

Proszowianka Proszowice

0-0

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

ŚR/06/04 17:00

Górnik Wieliczka

0-1

Garbarz Zembrzyce

17 kolejka
SO/19/03 15:00

Górnik Libiąż

0-2

MKS Trzebinia/Siersza

SO/19/03 15:00

Halniak Maków Podhal.

1-1

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/19/03 15:00

Wiślanie Jaśkowice

2-0

Górnik Wieliczka

SO/19/03 15:00

Garbarz Zembrzyce

0-1

Iskra Klecza Dolna

SO/19/03 15:30

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

3-1

Skawinka Skawina

SO/19/03 15:30

Michałowianka Michałowice

2-3

Jutrzenka Giebułtów

ND/20/03 12:00

Orzeł Piaski Wielkie

1-2

Proszowianka Proszowice

ND/20/03 15:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-3

Wiślanka Grabie

18 kolejka
SO/26/03 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

0-1

Garbarz Zembrzyce

SO/26/03 11:00

Jutrzenka Giebułtów

3-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/26/03 11:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

1-1

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/26/03 14:00

Wiślanka Grabie

3-2

Halniak Maków Podhal.

SO/26/03 15:00

Michałowianka Michałowice

3-0

Górnik Wieliczka

SO/26/03 15:00

Iskra Klecza Dolna

1-5

Wiślanie Jaśkowice

SO/26/03 15:00

Proszowianka Proszowice

7-1

Górnik Libiąż

SO/26/03 15:00

Skawinka Skawina

3-1

Orzeł Piaski Wielkie

19 kolejka
SO/02/04 11:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

0-0

Wiślanka Grabie

SO/02/04 11:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

4-1

Górnik Wieliczka

SO/02/04 15:00

Górnik Libiąż

0-2

Skawinka Skawina

SO/02/04 15:00

Wiślanie Jaśkowice

5-0

Garbarz Zembrzyce

SO/02/04 16:00

Halniak Maków Podhal.

1-1

Jutrzenka Giebułtów

SO/02/04 17:00

Orzeł Piaski Wielkie

2-1

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/02/04 17:00

Michałowianka Michałowice

0-0

Iskra Klecza Dolna

ND/03/04 16:00

Proszowianka Proszowice

1-2

MKS Trzebinia/Siersza

20 kolejka
SO/09/04 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

3-2

Wiślanie Jaśkowice

SO/09/04 16:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

3-1

Górnik Libiąż

SO/09/04 17:00

Halniak Maków Podhal.

5-0

Górnik Wieliczka

SO/09/04 17:00

Garbarz Zembrzyce

2-1

Michałowianka Michałowice

SO/09/04 17:00

Jutrzenka Giebułtów

1-2

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/09/04 17:00

Skawinka Skawina

3-1

Proszowianka Proszowice

ND/10/04 16:00

Wiślanka Grabie

2-3

Orzeł Piaski Wielkie

ND/10/04 17:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

2-2

Iskra Klecza Dolna

21 kolejka
SO/16/04 11:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

0-0

Górnik Wieliczka

SO/16/04 17:00

Skawinka Skawina

0-1

MKS Trzebinia/Siersza

SO/16/04 17:00

Górnik Libiąż

0-4

Wiślanka Grabie

SO/16/04 17:00

Orzeł Piaski Wielkie

0-1

Jutrzenka Giebułtów

SO/16/04 17:00

Halniak Maków Podhal.

3-4

Iskra Klecza Dolna

SO/16/04 17:00

Michałowianka Michałowice

5-1

Wiślanie Jaśkowice

ND/17/04 17:00

Proszowianka Proszowice

6-0

Spójnia Osiek-Zimnodół

ND/17/04 17:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

2-0

Garbarz Zembrzyce

22 kolejka
SO/23/04 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

1-1

Michałowianka Michałowice

SO/23/04 16:00

Wiślanie Jaśkowice

1-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/23/04 16:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

1-2

Skawinka Skawina

SO/23/04 17:00

Garbarz Zembrzyce

0-0

Halniak Maków Podhal.

SO/23/04 17:00

Iskra Klecza Dolna

3-0

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/23/04 17:00

Górnik Wieliczka

4-2

Orzeł Piaski Wielkie

SO/23/04 17:00

Jutrzenka Giebułtów

8-0

Górnik Libiąż

ND/24/04 16:00

Wiślanka Grabie

2-2

Proszowianka Proszowice

23 kolejka
SO/30/04 11:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-2

Michałowianka Michałowice

SO/30/04 13:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

3-0

Garbarz Zembrzyce

SO/30/04 17:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

1-4

MKS Trzebinia/Siersza

SO/30/04 17:00

Skawinka Skawina

1-2

Wiślanka Grabie

SO/30/04 17:00

Proszowianka Proszowice

0-0

Jutrzenka Giebułtów

SO/30/04 17:00

Górnik Libiąż

0-4

Górnik Wieliczka

SO/30/04 17:00

Orzeł Piaski Wielkie

2-1

Iskra Klecza Dolna

SO/30/04 17:00

Halniak Maków Podhal.

1-2

Wiślanie Jaśkowice

24 kolejka
SO/07/05 11:00

MKS Trzebinia/Siersza

2-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/07/05 11:00

Wiślanie Jaśkowice

1-2

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/07/05 11:00

Jutrzenka Giebułtów

2-0

Skawinka Skawina

SO/07/05 17:00

Garbarz Zembrzyce

1-3

Orzeł Piaski Wielkie

SO/07/05 17:00

Iskra Klecza Dolna

4-1

Górnik Libiąż

SO/07/05 17:30

Michałowianka Michałowice

0-1

Halniak Maków Podhal.

SO/07/05 17:30

Górnik Wieliczka

0-0

Proszowianka Proszowice

ND/08/05 16:00

Wiślanka Grabie

2-1

Spójnia Osiek-Zimnodół

25 kolejka
SO/14/05 17:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

1-2

Jutrzenka Giebułtów

SO/14/05 17:00

Skawinka Skawina

2-1

Górnik Wieliczka

SO/14/05 17:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

2-2

Michałowianka Michałowice

SO/14/05 17:00

Halniak Maków Podhal.

1-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/14/05 18:00

Wiślanka Grabie

3-1

MKS Trzebinia/Siersza

SO/14/05 18:00

Górnik Libiąż

2-2

Garbarz Zembrzyce

ND/15/05 18:00

Proszowianka Proszowice

3-2

Iskra Klecza Dolna

ŚR/01/06 18:00

Orzeł Piaski Wielkie

-

Wiślanie Jaśkowice

26 kolejka
SO/21/05 11:00

Jutrzenka Giebułtów

0-3

Wiślanka Grabie

SO/21/05 17:00

Wiślanie Jaśkowice

2-0

Górnik Libiąż

SO/21/05 17:00

Garbarz Zembrzyce

4-1

Proszowianka Proszowice

SO/21/05 17:00

Iskra Klecza Dolna

0-1

Skawinka Skawina

SO/21/05 17:30

Górnik Wieliczka

2-1

Spójnia Osiek-Zimnodół

SO/21/05 18:00

MKS Trzebinia/Siersza

4-1

Halniak Maków Podhal.

SO/21/05 18:00

Michałowianka Michałowice

1-2

Orzeł Piaski Wielkie

ND/22/05 17:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-0

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

27 kolejka
ŚR/25/05 16:00

Spójnia Osiek-Zimnodół

-

Iskra Klecza Dolna

ŚR/25/05 18:00

Jutrzenka Giebułtów

-

MKS Trzebinia/Siersza

ŚR/25/05 18:00

Wiślanka Grabie

-

Górnik Wieliczka

ŚR/25/05 18:00

Skawinka Skawina

-

Garbarz Zembrzyce

ŚR/25/05 18:00

Proszowianka Proszowice

-

Wiślanie Jaśkowice

ŚR/25/05 18:00

Górnik Libiąż

-

Michałowianka Michałowice

ŚR/25/05 18:00

Orzeł Piaski Wielkie

-

Sosnowianka Stanisław Dol.

ŚR/25/05 18:00

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

-

Halniak Maków Podhal.

28 kolejka
- -

Halniak Maków Podhal.

-

Orzeł Piaski Wielkie

- -

Sosnowianka Stanisław Dol.

-

Górnik Libiąż

- -

Michałowianka Michałowice

-

Proszowianka Proszowice

- -

Wiślanie Jaśkowice

-

Skawinka Skawina

- -

Garbarz Zembrzyce

-

Spójnia Osiek-Zimnodół

- -

Iskra Klecza Dolna

-

Wiślanka Grabie

- -

Górnik Wieliczka

-

Jutrzenka Giebułtów

SO/28/05 00:00

MKS Trzebinia/Siersza

-

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

29 kolejka
- -

Jutrzenka Giebułtów

-

Iskra Klecza Dolna

- -

Wiślanka Grabie

-

Garbarz Zembrzyce

- -

Spójnia Osiek-Zimnodół

-

Wiślanie Jaśkowice

- -

Skawinka Skawina

-

Michałowianka Michałowice

- -

Proszowianka Proszowice

-

Sosnowianka Stanisław Dol.

- -

Górnik Libiąż

-

Halniak Maków Podhal.

- -

Orzeł Piaski Wielkie

-

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

SO/04/06 00:00

Górnik Wieliczka

-

MKS Trzebinia/Siersza

30 kolejka
- -

Kalwarianka Kalwaria Zeb.

-

Górnik Libiąż

- -

Halniak Maków Podhal.

-

Proszowianka Proszowice

- -

Sosnowianka Stanisław Dol.

-

Skawinka Skawina

- -

Michałowianka Michałowice

-

Spójnia Osiek-Zimnodół

- -

Wiślanie Jaśkowice

-

Wiślanka Grabie

- -

Garbarz Zembrzyce

-

Jutrzenka Giebułtów

- -

Iskra Klecza Dolna

-

Górnik Wieliczka

SO/11/06 00:00

MKS Trzebinia/Siersza

-

Orzeł Piaski Wielkie

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa374370-32
2Piast Gliwice374060-45
3Zagłębie Lubin373855-42
4Cracovia373666-50
5Lechia Gdańsk373253-44
6Pogoń Szczecin373043-43
7Lech Poznań372742-47
8Ruch Chorzów372140-60
9Wisła Kraków373261-45
10Śląsk Wrocław373141-46
11Jagiellonia Białystok372846-62
12Korona Kielce372739-45
13Termalica Nieciecza 372639-50
14Górnik Łęczna372440-53
15Górnik Zabrze372338-51
16Podbeskidzie 372045-63
SO/14/05 15:30
Podbeskidzie
3-4
Wisła K.
SO/14/05 15:30
Śląsk W.
3-2
Górnik Ł.
SO/14/05 15:30
Korona K.
1-3
Jagiellonia B.
SO/14/05 15:30
Termalica N.
1-1
Górnik Z.
ND/15/05 18:00
Legia W.
3-0
Pogoń S.
ND/15/05 18:00
Cracovia
2-0
Lechia G.
ND/15/05 18:00
Piast G.
0-1
Zagłębie L.
ND/15/05 18:00
Lech P.
3-0
Ruch C.
SO/14/05 15:30
Podbeskidzie
3-4
Wisła K.
SO/14/05 15:30
Śląsk W.
3-2
Górnik Ł.
SO/14/05 15:30
Korona K.
1-3
Jagiellonia B.
SO/14/05 15:30
Termalica N.
1-1
Górnik Z.
ND/15/05 18:00
Legia W.
3-0
Pogoń S.
ND/15/05 18:00
Cracovia
2-0
Lechia G.
ND/15/05 18:00
Piast G.
0-1
Zagłębie L.
ND/15/05 18:00
Lech P.
3-0
Ruch C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:10 TVP Sport 4-4-2 (powt.)
20:20 TVP Sport Bayern - Borussia D. (powt.)