Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 25 listopada 2017

4 Liga małopolska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Hutnik Kraków153967-1613-0-26-0-17-0-1
2Wiślanka Grabie153944-1713-0-27-0-16-0-1
3Górnik Wieliczka153644-2012-0-37-0-15-0-2
4Unia Oświęcim153441-2011-1-34-0-37-1-0
5Dalin Myślenice153139-1410-1-45-0-25-1-2
6Pcimianka Pcim152735-269-0-63-0-36-0-3
7Orzeł Ryczów152434-257-3-54-1-43-2-1
8Jutrzenka Giebułtów152326-207-2-64-1-33-1-3
9Michałowianka Michałowice151829-285-3-73-2-32-1-4
10Beskid Andrychów151725-395-2-82-1-63-1-2
11KS Olkusz151628-435-1-92-0-53-1-4
12Clepardia Kraków151426-324-2-92-2-42-0-5
13Iskra Klecza Dolna151119-373-2-101-2-32-0-7
14TS Węgrzce151029-413-1-112-0-61-1-5
15Orzeł Piaski Wielkie151017-483-1-111-0-62-1-5
16Sosnowianka Stanisław Dol.15112-890-1-140-1-60-0-8
SO/11/11 11:00
Hutnik K.
1-2
Orzeł R.
SO/11/11 11:00
Orzeł P.
1-7
TS W.
SO/11/11 11:00
Clepardia K.
2-2
Beskid A.
SO/11/11 12:00
Jutrzenka G.
0-2
Wiślanka G.
SO/11/11 13:00
Dalin M.
5-0
Sosnowianka S.
SO/11/11 13:30
Iskra K.
2-2
Michałowianka M.
SO/11/11 13:30
KS O.
1-5
Unia O.
SO/11/11 13:30
Górnik W.
3-1
Pcimianka P.
- -
Wiślanka G.
-
Beskid A.
- -
Clepardia K.
-
TS W.
- -
Orzeł P.
-
Sosnowianka S.
- -
Dalin M.
-
Pcimianka P.
- -
Górnik W.
-
Orzeł R.
- -
Hutnik K.
-
Unia O.
- -
KS O.
-
Michałowianka M.
- -
Iskra K.
-
Jutrzenka G.
1 kolejka
SO/12/08 11:00

TS Węgrzce

2-5

Clepardia Kraków

SO/12/08 17:00

Unia Oświęcim

2-5

Hutnik Kraków

SO/12/08 17:00

Jutrzenka Giebułtów

2-0

Iskra Klecza Dolna

SO/12/08 17:30

Beskid Andrychów

2-4

Wiślanka Grabie

SO/12/08 17:30

Orzeł Ryczów

0-3

Górnik Wieliczka

SO/12/08 17:30

Michałowianka Michałowice

2-0

KS Olkusz

ND/13/08 17:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

2-2

Orzeł Piaski Wielkie

ND/13/08 17:00

Pcimianka Pcim

0-3

Dalin Myślenice

2 kolejka
WT/15/08 11:00

Clepardia Kraków

6-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

WT/15/08 17:00

Wiślanka Grabie

2-1

Iskra Klecza Dolna

WT/15/08 17:00

Hutnik Kraków

5-2

Michałowianka Michałowice

WT/15/08 17:00

Beskid Andrychów

3-3

TS Węgrzce

WT/15/08 17:30

Górnik Wieliczka

1-2

Unia Oświęcim

WT/15/08 17:30

Dalin Myślenice

3-1

Orzeł Ryczów

WT/15/08 17:30

Orzeł Piaski Wielkie

3-2

Pcimianka Pcim

ŚR/13/09 17:00

KS Olkusz

0-1

Jutrzenka Giebułtów

3 kolejka
SO/19/08 11:00

TS Węgrzce

1-3

Wiślanka Grabie

SO/19/08 11:00

Jutrzenka Giebułtów

4-1

Hutnik Kraków

SO/19/08 17:00

Orzeł Ryczów

3-0

Orzeł Piaski Wielkie

SO/19/08 17:00

Michałowianka Michałowice

1-2

Górnik Wieliczka

SO/19/08 17:00

Iskra Klecza Dolna

2-2

KS Olkusz

SO/19/08 17:30

Unia Oświęcim

0-1

Dalin Myślenice

ND/20/08 17:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-3

Beskid Andrychów

ND/20/08 17:00

Pcimianka Pcim

2-0

Clepardia Kraków

4 kolejka
SO/26/08 11:00

Dalin Myślenice

2-0

Michałowianka Michałowice

SO/26/08 11:00

Orzeł Piaski Wielkie

1-2

Unia Oświęcim

SO/26/08 11:00

Clepardia Kraków

3-3

Orzeł Ryczów

SO/26/08 11:00

TS Węgrzce

3-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/26/08 17:00

Wiślanka Grabie

5-2

KS Olkusz

SO/26/08 17:00

Górnik Wieliczka

2-1

Jutrzenka Giebułtów

SO/26/08 17:00

Beskid Andrychów

2-5

Pcimianka Pcim

ND/27/08 17:00

Hutnik Kraków

2-0

Iskra Klecza Dolna

5 kolejka
SO/02/09 11:00

Clepardia Kraków

1-3

Unia Oświęcim

SO/02/09 11:00

Jutrzenka Giebułtów

1-1

Dalin Myślenice

SO/02/09 17:00

Orzeł Ryczów

2-3

Beskid Andrychów

SO/02/09 17:00

Michałowianka Michałowice

1-2

Orzeł Piaski Wielkie

SO/02/09 17:00

Iskra Klecza Dolna

1-4

Górnik Wieliczka

SO/02/09 17:00

KS Olkusz

0-7

Hutnik Kraków

ND/03/09 16:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-3

Wiślanka Grabie

ND/03/09 16:00

Pcimianka Pcim

2-0

TS Węgrzce

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Orzeł Piaski Wielkie

0-5

Jutrzenka Giebułtów

SO/09/09 11:00

Clepardia Kraków

2-3

Michałowianka Michałowice

SO/09/09 11:00

TS Węgrzce

1-2

Orzeł Ryczów

SO/09/09 16:00

Wiślanka Grabie

0-3

Hutnik Kraków

SO/09/09 16:30

Górnik Wieliczka

4-1

KS Olkusz

SO/09/09 16:30

Dalin Myślenice

6-0

Iskra Klecza Dolna

SO/09/09 16:30

Beskid Andrychów

1-6

Unia Oświęcim

ND/10/09 16:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

0-6

Pcimianka Pcim

7 kolejka
SO/16/09 16:00

Orzeł Ryczów

7-2

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/16/09 16:00

Michałowianka Michałowice

2-1

Beskid Andrychów

SO/16/09 16:00

Jutrzenka Giebułtów

2-1

Clepardia Kraków

SO/16/09 16:00

Iskra Klecza Dolna

1-2

Orzeł Piaski Wielkie

SO/16/09 16:30

Unia Oświęcim

3-1

TS Węgrzce

SO/16/09 16:30

KS Olkusz

2-5

Dalin Myślenice

ND/17/09 16:00

Hutnik Kraków

5-4

Górnik Wieliczka

ŚR/18/10 15:30

Wiślanka Grabie

2-1

Pcimianka Pcim

8 kolejka
ND/24/09 15:00

Orzeł Ryczów

1-3

Pcimianka Pcim

ŚR/04/10 15:30

Wiślanka Grabie

2-1

Górnik Wieliczka

ŚR/04/10 16:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-5

Unia Oświęcim

ŚR/11/10 15:30

Orzeł Piaski Wielkie

0-2

KS Olkusz

ŚR/11/10 15:30

Beskid Andrychów

1-0

Jutrzenka Giebułtów

ŚR/11/10 15:30

TS Węgrzce

1-4

Michałowianka Michałowice

ŚR/18/10 15:00

Dalin Myślenice

0-1

Hutnik Kraków

SO/18/11 11:00

Clepardia Kraków

2-1

Iskra Klecza Dolna

9 kolejka
SO/30/09 15:00

Jutrzenka Giebułtów

4-1

TS Węgrzce

SO/30/09 15:30

Unia Oświęcim

1-4

Pcimianka Pcim

SO/30/09 15:30

Beskid Andrychów

1-3

Iskra Klecza Dolna

SO/30/09 16:00

KS Olkusz

2-1

Clepardia Kraków

ND/01/10 13:00

Michałowianka Michałowice

10-1

Sosnowianka Stanisław Dol.

ND/01/10 15:30

Orzeł Ryczów

1-2

Wiślanka Grabie

ND/01/10 15:30

Hutnik Kraków

4-1

Orzeł Piaski Wielkie

ŚR/08/11 14:00

Górnik Wieliczka

4-3

Dalin Myślenice

10 kolejka
SO/07/10 11:00

Clepardia Kraków

0-3

Hutnik Kraków

SO/07/10 15:30

Orzeł Piaski Wielkie

2-3

Górnik Wieliczka

SO/07/10 15:30

Beskid Andrychów

1-2

KS Olkusz

ND/08/10 14:00

Pcimianka Pcim

2-0

Michałowianka Michałowice

ND/08/10 15:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

3-5

Jutrzenka Giebułtów

ND/08/10 15:30

Wiślanka Grabie

1-0

Dalin Myślenice

ND/08/10 15:30

TS Węgrzce

3-0

Iskra Klecza Dolna

ND/08/10 15:30

Orzeł Ryczów

1-1

Unia Oświęcim

11 kolejka
SO/14/10 13:00

Jutrzenka Giebułtów

1-2

Pcimianka Pcim

SO/14/10 15:00

Unia Oświęcim

3-1

Wiślanka Grabie

SO/14/10 15:00

Michałowianka Michałowice

1-1

Orzeł Ryczów

SO/14/10 15:00

KS Olkusz

5-4

TS Węgrzce

SO/14/10 15:00

Hutnik Kraków

4-0

Beskid Andrychów

SO/14/10 15:00

Górnik Wieliczka

2-0

Clepardia Kraków

SO/14/10 15:00

Dalin Myślenice

4-0

Orzeł Piaski Wielkie

ND/15/10 15:00

Iskra Klecza Dolna

4-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

12 kolejka
SO/21/10 11:00

Clepardia Kraków

0-1

Dalin Myślenice

SO/21/10 11:00

TS Węgrzce

0-3

Hutnik Kraków

SO/21/10 11:00

Unia Oświęcim

2-1

Michałowianka Michałowice

SO/21/10 15:00

Wiślanka Grabie

7-1

Orzeł Piaski Wielkie

SO/21/10 15:00

Beskid Andrychów

0-3

Górnik Wieliczka

ND/22/10 15:00

Sosnowianka Stanisław Dol.

1-7

KS Olkusz

ND/22/10 15:00

Pcimianka Pcim

2-3

Iskra Klecza Dolna

ND/22/10 15:00

Orzeł Ryczów

3-0

Jutrzenka Giebułtów

13 kolejka
SO/28/10 12:00

Jutrzenka Giebułtów

0-3

Unia Oświęcim

SO/28/10 13:30

Dalin Myślenice

1-3

Beskid Andrychów

SO/28/10 15:00

Michałowianka Michałowice

0-5

Wiślanka Grabie

SO/28/10 15:00

KS Olkusz

1-2

Pcimianka Pcim

SO/28/10 15:00

Górnik Wieliczka

2-1

TS Węgrzce

SO/28/10 15:00

Orzeł Piaski Wielkie

1-3

Clepardia Kraków

ND/29/10 14:00

Hutnik Kraków

17-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

ŚR/15/11 13:30

Iskra Klecza Dolna

1-4

Orzeł Ryczów

14 kolejka
SO/04/11 11:00

TS Węgrzce

1-4

Dalin Myślenice

SO/04/11 13:00

Orzeł Ryczów

3-1

KS Olkusz

SO/04/11 13:30

Beskid Andrychów

2-1

Orzeł Piaski Wielkie

SO/04/11 13:30

Michałowianka Michałowice

0-0

Jutrzenka Giebułtów

SO/04/11 14:00

Unia Oświęcim

3-0

Iskra Klecza Dolna

ND/05/11 13:30

Wiślanka Grabie

5-0

Clepardia Kraków

ND/05/11 13:30

Górnik Wieliczka

6-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

ND/05/11 13:30

Pcimianka Pcim

1-6

Hutnik Kraków

15 kolejka
SO/11/11 11:00

Hutnik Kraków

1-2

Orzeł Ryczów

SO/11/11 11:00

Orzeł Piaski Wielkie

1-7

TS Węgrzce

SO/11/11 11:00

Clepardia Kraków

2-2

Beskid Andrychów

SO/11/11 12:00

Jutrzenka Giebułtów

0-2

Wiślanka Grabie

SO/11/11 13:00

Dalin Myślenice

5-0

Sosnowianka Stanisław Dol.

SO/11/11 13:30

Iskra Klecza Dolna

2-2

Michałowianka Michałowice

SO/11/11 13:30

KS Olkusz

1-5

Unia Oświęcim

SO/11/11 13:30

Górnik Wieliczka

3-1

Pcimianka Pcim

16 kolejka
- -

Wiślanka Grabie

-

Beskid Andrychów

- -

Clepardia Kraków

-

TS Węgrzce

- -

Orzeł Piaski Wielkie

-

Sosnowianka Stanisław Dol.

- -

Dalin Myślenice

-

Pcimianka Pcim

- -

Górnik Wieliczka

-

Orzeł Ryczów

- -

Hutnik Kraków

-

Unia Oświęcim

- -

KS Olkusz

-

Michałowianka Michałowice

- -

Iskra Klecza Dolna

-

Jutrzenka Giebułtów

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Górnik Zabrze173236-24
2Legia Warszawa163120-14
3Wisła Kraków162720-16
4Jagiellonia Białystok172722-22
5Korona Kielce162625-15
6Lech Poznań162524-14
7Zagłębie Lubin162422-17
8Arka Gdynia162217-17
9Lechia Gdańsk172023-26
10Śląsk Wrocław162020-24
11Wisła Płock162018-23
12Cracovia171821-25
13Sandecja Nowy Sącz161814-18
14Termalica Nieciecza 161715-19
15Piast Gliwice161617-25
16Pogoń Szczecin16912-27
PT/24/11 18:00
Cracovia
2-1
Lechia G.
PT/24/11 20:30
Górnik Z.
3-1
Jagiellonia B.
SO/25/11 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/25/11 18:00
Arka G.
-
Sandecja N.
SO/25/11 20:30
Korona K.
-
Legia W.
ND/26/11 15:30
Lech P.
-
Wisła P.
ND/26/11 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
PN/27/11 18:00
Termalica N.
-
Wisła K.
PT/01/12 18:00
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
PT/01/12 20:30
Lechia G.
-
Śląsk W.
SO/02/12 15:30
Wisła P.
-
Arka G.
SO/02/12 18:00
Zagłębie L.
-
Termalica N.
SO/02/12 20:30
Sandecja N.
-
Legia W.
ND/03/12 15:30
Piast G.
-
Lech P.
ND/03/12 18:00
Wisła K.
-
Górnik Z.
PN/04/12 18:00
Cracovia
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 Canal+Sport Pogoń - Piast (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Stal - Tychy (na żywo)
18:00 Canal+Sport Arka - Sandecja (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Legia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+ Lech - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+ Śląsk - Zagłębie (na żywo)