Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 03 lutego 2023

4 Liga mazowiecka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Victoria Sulejówek174144-2013-2-27-1-16-1-1
2Mazovia Mińsk Maz.174053-2213-1-37-0-26-1-1
3KS Troszyn173746-2211-4-24-2-27-2-0
4Wisła II Płock173352-3310-3-44-2-26-1-2
5Orzeł Baniocha173029-1810-0-75-0-35-0-4
6Hutnik Warszawa172745-298-3-62-2-46-1-2
7Mazur Karczew172731-208-3-65-2-23-1-4
8MKS Piaseczno172736-408-3-64-2-34-1-3
9Ząbkovia Ząbki172628-186-8-35-3-11-5-2
10Marcovia Marki172240-376-4-73-3-33-1-4
11Oskar Przysucha172033-365-5-73-1-52-4-2
12Mszczonowianka M.172030-365-5-72-3-33-2-4
13Wilga Garwolin171731-364-5-82-2-42-3-4
14KS Raszyn171622-463-7-73-3-20-4-5
15Narew Ostrołęka171527-394-3-103-0-51-3-5
16MKS Przasnysz171218-463-3-111-3-52-0-6
17Świt Staroźreby171122-593-2-122-1-51-1-7
18Escola Varsovia Warszawa17619-491-3-131-2-60-1-7
SO/19/11 12:30
Mszczonowianka M.
1-1
Oskar P.
SO/19/11 13:00
Świt S.
1-6
Hutnik W.
SO/19/11 13:00
MKS P.
1-2
Victoria S.
SO/19/11 13:00
KS T.
1-1
Ząbkovia Z.
SO/19/11 13:00
KS R.
5-1
MKS P.
SO/19/11 13:00
Wilga G.
0-0
Mazur K.
SO/19/11 13:00
Wisła I.
3-3
Mazovia M.
SO/19/11 13:00
Narew O.
3-0
Escola V.
SO/19/11 13:00
Orzeł B.
4-1
Marcovia M.
- -
Orzeł B.
-
Escola V.
- -
Narew O.
-
Mazovia M.
- -
Wisła I.
-
Mazur K.
- -
Wilga G.
-
MKS P.
- -
KS R.
-
Ząbkovia Z.
- -
KS T.
-
Oskar P.
- -
Mszczonowianka M.
-
Victoria S.
- -
Świt S.
-
MKS P.
SO/11/03 00:00
Hutnik W.
-
Marcovia M.
1 kolejka
SO/06/08 13:00

Marcovia Marki

2-3

Hutnik Warszawa

SO/06/08 13:00

Escola Varsovia Warszawa

0-2

Orzeł Baniocha

SO/06/08 13:00

Oskar Przysucha

1-5

KS Troszyn

SO/06/08 13:00

MKS Piaseczno

4-3

Świt Staroźreby

SO/06/08 15:00

Mazovia Mińsk Maz.

5-2

Narew Ostrołęka

SO/06/08 16:00

Mazur Karczew

0-3

Wisła II Płock

SO/06/08 17:00

Ząbkovia Ząbki

0-0

KS Raszyn

SO/06/08 17:00

Victoria Sulejówek

3-0

Mszczonowianka M.

ND/07/08 17:00

MKS Przasnysz

2-2

Wilga Garwolin

2 kolejka
PT/12/08 19:00

KS Raszyn

2-1

Oskar Przysucha

SO/13/08 12:30

Mszczonowianka M.

1-1

Świt Staroźreby

SO/13/08 16:00

KS Troszyn

1-0

Victoria Sulejówek

SO/13/08 16:00

Narew Ostrołęka

3-4

Mazur Karczew

SO/13/08 17:00

Wilga Garwolin

2-2

Ząbkovia Ząbki

SO/13/08 17:00

Orzeł Baniocha

4-1

Mazovia Mińsk Maz.

SO/13/08 18:00

Marcovia Marki

3-3

Escola Varsovia Warszawa

SO/13/08 19:00

Hutnik Warszawa

2-4

MKS Piaseczno

ND/14/08 13:00

Wisła II Płock

5-1

MKS Przasnysz

3 kolejka
SO/20/08 13:00

Escola Varsovia Warszawa

2-3

Hutnik Warszawa

SO/20/08 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

1-0

Marcovia Marki

SO/20/08 13:00

Mazur Karczew

1-0

Orzeł Baniocha

SO/20/08 13:00

Oskar Przysucha

5-1

Wilga Garwolin

SO/20/08 13:00

MKS Piaseczno

3-2

Mszczonowianka M.

SO/20/08 14:00

Świt Staroźreby

0-7

KS Troszyn

SO/20/08 16:00

Ząbkovia Ząbki

2-1

Wisła II Płock

SO/20/08 17:00

MKS Przasnysz

3-0

Narew Ostrołęka

SO/20/08 17:00

Victoria Sulejówek

6-0

KS Raszyn

4 kolejka
PT/26/08 18:00

Hutnik Warszawa

2-2

Mszczonowianka M.

SO/27/08 13:00

KS Raszyn

1-3

Świt Staroźreby

SO/27/08 13:00

Marcovia Marki

2-0

Mazur Karczew

SO/27/08 16:00

KS Troszyn

3-3

MKS Piaseczno

SO/27/08 17:00

Wilga Garwolin

2-3

Victoria Sulejówek

SO/27/08 17:00

Orzeł Baniocha

2-0

MKS Przasnysz

SO/27/08 17:30

Narew Ostrołęka

1-0

Ząbkovia Ząbki

ND/28/08 13:00

Escola Varsovia Warszawa

1-4

Mazovia Mińsk Maz.

ND/28/08 17:00

Wisła II Płock

3-3

Oskar Przysucha

5 kolejka
ŚR/31/08 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-1

Hutnik Warszawa

ŚR/31/08 17:00

MKS Przasnysz

1-4

Marcovia Marki

ŚR/31/08 17:00

Ząbkovia Ząbki

2-1

Orzeł Baniocha

ŚR/31/08 17:00

Świt Staroźreby

2-1

Wilga Garwolin

ŚR/31/08 17:30

Mazur Karczew

2-1

Escola Varsovia Warszawa

ŚR/31/08 17:30

MKS Piaseczno

2-2

KS Raszyn

ŚR/31/08 17:30

Mszczonowianka M.

1-2

KS Troszyn

ŚR/31/08 19:00

Victoria Sulejówek

1-4

Wisła II Płock

ŚR/21/09 16:30

Oskar Przysucha

1-1

Narew Ostrołęka

6 kolejka
SO/03/09 11:00

Wilga Garwolin

0-2

MKS Piaseczno

SO/03/09 14:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-1

Mazur Karczew

SO/03/09 16:00

Narew Ostrołęka

4-5

Victoria Sulejówek

SO/03/09 17:00

Orzeł Baniocha

1-3

Oskar Przysucha

SO/03/09 17:00

Marcovia Marki

1-4

Ząbkovia Ząbki

ND/04/09 12:00

Wisła II Płock

3-2

Świt Staroźreby

ND/04/09 15:00

KS Raszyn

3-2

Mszczonowianka M.

ND/04/09 18:00

Hutnik Warszawa

2-3

KS Troszyn

PN/05/09 16:30

Escola Varsovia Warszawa

1-4

MKS Przasnysz

7 kolejka
SO/10/09 12:30

Mszczonowianka M.

2-2

Wilga Garwolin

SO/10/09 13:00

Oskar Przysucha

4-3

Marcovia Marki

SO/10/09 13:00

Świt Staroźreby

1-1

Narew Ostrołęka

SO/10/09 14:00

Mazur Karczew

0-1

Hutnik Warszawa

SO/10/09 14:00

MKS Przasnysz

0-1

Mazovia Mińsk Maz.

SO/10/09 14:00

Victoria Sulejówek

2-1

Orzeł Baniocha

SO/10/09 16:00

KS Troszyn

3-0

KS Raszyn

SO/10/09 17:00

MKS Piaseczno

2-4

Wisła II Płock

ND/11/09 14:00

Ząbkovia Ząbki

5-0

Escola Varsovia Warszawa

8 kolejka
SO/17/09 13:00

Marcovia Marki

2-2

Victoria Sulejówek

SO/17/09 13:00

Mazur Karczew

5-0

MKS Przasnysz

SO/17/09 13:30

Mazovia Mińsk Maz.

2-1

Ząbkovia Ząbki

SO/17/09 16:00

Hutnik Warszawa

6-0

KS Raszyn

SO/17/09 16:00

Wilga Garwolin

1-2

KS Troszyn

SO/17/09 16:00

Narew Ostrołęka

2-0

MKS Piaseczno

SO/17/09 16:00

Orzeł Baniocha

3-0

Świt Staroźreby

ND/18/09 12:00

Wisła II Płock

2-3

Mszczonowianka M.

ND/18/09 13:30

Escola Varsovia Warszawa

1-1

Oskar Przysucha

9 kolejka
CZ/22/09 18:00

Ząbkovia Ząbki

0-3

Mazur Karczew

SO/24/09 12:30

Mszczonowianka M.

1-4

Narew Ostrołęka

SO/24/09 13:00

Oskar Przysucha

2-3

Mazovia Mińsk Maz.

SO/24/09 14:00

MKS Piaseczno

0-1

Orzeł Baniocha

SO/24/09 15:00

Świt Staroźreby

1-5

Marcovia Marki

SO/24/09 16:00

MKS Przasnysz

0-6

Hutnik Warszawa

SO/24/09 16:00

KS Troszyn

3-2

Wisła II Płock

SO/24/09 16:00

KS Raszyn

2-2

Wilga Garwolin

SO/24/09 17:00

Victoria Sulejówek

2-1

Escola Varsovia Warszawa

10 kolejka
SO/01/10 13:00

Wisła II Płock

7-0

KS Raszyn

SO/01/10 13:00

Marcovia Marki

3-4

MKS Piaseczno

SO/01/10 14:00

Mazur Karczew

4-0

Oskar Przysucha

SO/01/10 15:00

Hutnik Warszawa

2-4

Wilga Garwolin

SO/01/10 15:00

MKS Przasnysz

0-0

Ząbkovia Ząbki

SO/01/10 15:00

Orzeł Baniocha

1-2

Mszczonowianka M.

SO/01/10 16:00

Narew Ostrołęka

1-2

KS Troszyn

SO/01/10 16:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-3

Victoria Sulejówek

ND/02/10 14:30

Escola Varsovia Warszawa

2-1

Świt Staroźreby

11 kolejka
SO/08/10 12:30

Mszczonowianka M.

4-2

Marcovia Marki

SO/08/10 13:00

Oskar Przysucha

1-2

MKS Przasnysz

SO/08/10 13:00

MKS Piaseczno

3-2

Escola Varsovia Warszawa

SO/08/10 13:00

KS Raszyn

2-2

Narew Ostrołęka

SO/08/10 13:00

Wilga Garwolin

3-4

Wisła II Płock

SO/08/10 15:00

Ząbkovia Ząbki

0-0

Hutnik Warszawa

SO/08/10 15:00

Świt Staroźreby

0-4

Mazovia Mińsk Maz.

SO/08/10 15:00

KS Troszyn

1-3

Orzeł Baniocha

SO/08/10 17:00

Victoria Sulejówek

2-0

Mazur Karczew

12 kolejka
SO/15/10 11:00

Hutnik Warszawa

4-4

Wisła II Płock

SO/15/10 13:00

Marcovia Marki

2-2

KS Troszyn

SO/15/10 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

7-0

MKS Piaseczno

SO/15/10 13:00

Mazur Karczew

4-0

Świt Staroźreby

SO/15/10 14:00

Orzeł Baniocha

1-0

KS Raszyn

SO/15/10 15:00

Narew Ostrołęka

2-5

Wilga Garwolin

SO/15/10 15:00

MKS Przasnysz

1-3

Victoria Sulejówek

SO/15/10 15:00

Ząbkovia Ząbki

1-1

Oskar Przysucha

ND/16/10 11:00

Escola Varsovia Warszawa

2-3

Mszczonowianka M.

13 kolejka
SO/22/10 12:30

Mszczonowianka M.

0-4

Mazovia Mińsk Maz.

SO/22/10 13:00

MKS Piaseczno

2-1

Mazur Karczew

SO/22/10 14:00

Oskar Przysucha

1-3

Hutnik Warszawa

SO/22/10 14:00

Victoria Sulejówek

1-1

Ząbkovia Ząbki

SO/22/10 14:00

KS Troszyn

7-0

Escola Varsovia Warszawa

SO/22/10 14:00

KS Raszyn

1-1

Marcovia Marki

SO/22/10 15:00

Świt Staroźreby

4-2

MKS Przasnysz

SO/22/10 15:00

Wilga Garwolin

2-0

Orzeł Baniocha

ND/23/10 13:00

Wisła II Płock

1-0

Narew Ostrołęka

14 kolejka
SO/29/10 13:00

Hutnik Warszawa

4-1

Narew Ostrołęka

SO/29/10 13:00

Orzeł Baniocha

2-3

Wisła II Płock

SO/29/10 13:00

Marcovia Marki

3-2

Wilga Garwolin

SO/29/10 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

1-3

KS Troszyn

SO/29/10 13:00

Mazur Karczew

2-2

Mszczonowianka M.

SO/29/10 13:00

Ząbkovia Ząbki

5-1

Świt Staroźreby

SO/29/10 13:00

Oskar Przysucha

0-2

Victoria Sulejówek

SO/29/10 14:00

MKS Przasnysz

0-3

MKS Piaseczno

ND/30/10 14:30

Escola Varsovia Warszawa

2-2

KS Raszyn

15 kolejka
SO/05/11 12:00

Wisła II Płock

1-3

Marcovia Marki

SO/05/11 12:30

Mszczonowianka M.

3-0

MKS Przasnysz

SO/05/11 13:00

MKS Piaseczno

2-2

Ząbkovia Ząbki

SO/05/11 13:00

Wilga Garwolin

2-0

Escola Varsovia Warszawa

SO/05/11 13:00

Narew Ostrołęka

0-2

Orzeł Baniocha

SO/05/11 13:30

Świt Staroźreby

2-4

Oskar Przysucha

SO/05/11 13:30

KS Troszyn

0-3
(wo)

Mazur Karczew

SO/05/11 14:00

KS Raszyn

1-6

Mazovia Mińsk Maz.

SO/05/11 17:00

Victoria Sulejówek

1-0

Hutnik Warszawa

16 kolejka
PT/11/11 12:00

Escola Varsovia Warszawa

1-2

Wisła II Płock

PT/11/11 13:00

Marcovia Marki

3-0

Narew Ostrołęka

PT/11/11 17:00

Mazur Karczew

1-1

KS Raszyn

SO/12/11 13:00

Hutnik Warszawa

0-1

Orzeł Baniocha

SO/12/11 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-0

Wilga Garwolin

SO/12/11 13:00

MKS Przasnysz

1-1

KS Troszyn

SO/12/11 13:00

Ząbkovia Ząbki

2-1

Mszczonowianka M.

SO/12/11 13:00

Oskar Przysucha

4-1

MKS Piaseczno

SO/12/11 17:00

Victoria Sulejówek

6-0

Świt Staroźreby

17 kolejka
SO/19/11 12:30

Mszczonowianka M.

1-1

Oskar Przysucha

SO/19/11 13:00

Świt Staroźreby

1-6

Hutnik Warszawa

SO/19/11 13:00

MKS Piaseczno

1-2

Victoria Sulejówek

SO/19/11 13:00

KS Troszyn

1-1

Ząbkovia Ząbki

SO/19/11 13:00

KS Raszyn

5-1

MKS Przasnysz

SO/19/11 13:00

Wilga Garwolin

0-0

Mazur Karczew

SO/19/11 13:00

Wisła II Płock

3-3

Mazovia Mińsk Maz.

SO/19/11 13:00

Narew Ostrołęka

3-0

Escola Varsovia Warszawa

SO/19/11 13:00

Orzeł Baniocha

4-1

Marcovia Marki

18 kolejka
- -

Orzeł Baniocha

-

Escola Varsovia Warszawa

- -

Narew Ostrołęka

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

Wisła II Płock

-

Mazur Karczew

- -

Wilga Garwolin

-

MKS Przasnysz

- -

KS Raszyn

-

Ząbkovia Ząbki

- -

KS Troszyn

-

Oskar Przysucha

- -

Mszczonowianka M.

-

Victoria Sulejówek

- -

Świt Staroźreby

-

MKS Piaseczno

SO/11/03 00:00

Hutnik Warszawa

-

Marcovia Marki

19 kolejka
- -

Świt Staroźreby

-

Mszczonowianka M.

- -

Victoria Sulejówek

-

KS Troszyn

- -

Oskar Przysucha

-

KS Raszyn

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Wilga Garwolin

- -

MKS Przasnysz

-

Wisła II Płock

- -

Mazur Karczew

-

Narew Ostrołęka

- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

Orzeł Baniocha

- -

Escola Varsovia Warszawa

-

Marcovia Marki

SO/18/03 00:00

MKS Piaseczno

-

Hutnik Warszawa

20 kolejka
- -

Marcovia Marki

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

Orzeł Baniocha

-

Mazur Karczew

- -

Narew Ostrołęka

-

MKS Przasnysz

- -

Wisła II Płock

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Wilga Garwolin

-

Oskar Przysucha

- -

KS Raszyn

-

Victoria Sulejówek

- -

KS Troszyn

-

Świt Staroźreby

- -

Mszczonowianka M.

-

MKS Piaseczno

SO/25/03 00:00

Hutnik Warszawa

-

Escola Varsovia Warszawa

21 kolejka
- -

MKS Piaseczno

-

KS Troszyn

- -

Świt Staroźreby

-

KS Raszyn

- -

Victoria Sulejówek

-

Wilga Garwolin

- -

Oskar Przysucha

-

Wisła II Płock

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Narew Ostrołęka

- -

MKS Przasnysz

-

Orzeł Baniocha

- -

Mazur Karczew

-

Marcovia Marki

- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

Escola Varsovia Warszawa

SO/01/04 00:00

Mszczonowianka M.

-

Hutnik Warszawa

22 kolejka
- -

Escola Varsovia Warszawa

-

Mazur Karczew

- -

Marcovia Marki

-

MKS Przasnysz

- -

Orzeł Baniocha

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Narew Ostrołęka

-

Oskar Przysucha

- -

Wisła II Płock

-

Victoria Sulejówek

- -

Wilga Garwolin

-

Świt Staroźreby

- -

KS Raszyn

-

MKS Piaseczno

- -

KS Troszyn

-

Mszczonowianka M.

SO/08/04 00:00

Hutnik Warszawa

-

Mazovia Mińsk Maz.

23 kolejka
- -

Mszczonowianka M.

-

KS Raszyn

- -

MKS Piaseczno

-

Wilga Garwolin

- -

Świt Staroźreby

-

Wisła II Płock

- -

Victoria Sulejówek

-

Narew Ostrołęka

- -

Oskar Przysucha

-

Orzeł Baniocha

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Marcovia Marki

- -

MKS Przasnysz

-

Escola Varsovia Warszawa

- -

Mazur Karczew

-

Mazovia Mińsk Maz.

SO/15/04 00:00

KS Troszyn

-

Hutnik Warszawa

24 kolejka
- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

MKS Przasnysz

- -

Escola Varsovia Warszawa

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Marcovia Marki

-

Oskar Przysucha

- -

Orzeł Baniocha

-

Victoria Sulejówek

- -

Narew Ostrołęka

-

Świt Staroźreby

- -

Wisła II Płock

-

MKS Piaseczno

- -

Wilga Garwolin

-

Mszczonowianka M.

- -

KS Raszyn

-

KS Troszyn

SO/22/04 00:00

Hutnik Warszawa

-

Mazur Karczew

25 kolejka
- -

KS Troszyn

-

Wilga Garwolin

- -

Mszczonowianka M.

-

Wisła II Płock

- -

MKS Piaseczno

-

Narew Ostrołęka

- -

Świt Staroźreby

-

Orzeł Baniocha

- -

Victoria Sulejówek

-

Marcovia Marki

- -

Oskar Przysucha

-

Escola Varsovia Warszawa

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

MKS Przasnysz

-

Mazur Karczew

SO/29/04 00:00

KS Raszyn

-

Hutnik Warszawa

26 kolejka
- -

Mazur Karczew

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

Oskar Przysucha

- -

Escola Varsovia Warszawa

-

Victoria Sulejówek

- -

Marcovia Marki

-

Świt Staroźreby

- -

Orzeł Baniocha

-

MKS Piaseczno

- -

Narew Ostrołęka

-

Mszczonowianka M.

- -

Wisła II Płock

-

KS Troszyn

- -

Wilga Garwolin

-

KS Raszyn

SO/06/05 00:00

Hutnik Warszawa

-

MKS Przasnysz

27 kolejka
- -

KS Raszyn

-

Wisła II Płock

- -

KS Troszyn

-

Narew Ostrołęka

- -

Mszczonowianka M.

-

Orzeł Baniocha

- -

MKS Piaseczno

-

Marcovia Marki

- -

Świt Staroźreby

-

Escola Varsovia Warszawa

- -

Victoria Sulejówek

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

Oskar Przysucha

-

Mazur Karczew

- -

Ząbkovia Ząbki

-

MKS Przasnysz

SO/13/05 00:00

Wilga Garwolin

-

Hutnik Warszawa

28 kolejka
- -

MKS Przasnysz

-

Oskar Przysucha

- -

Mazur Karczew

-

Victoria Sulejówek

- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

Świt Staroźreby

- -

Escola Varsovia Warszawa

-

MKS Piaseczno

- -

Marcovia Marki

-

Mszczonowianka M.

- -

Orzeł Baniocha

-

KS Troszyn

- -

Narew Ostrołęka

-

KS Raszyn

- -

Wisła II Płock

-

Wilga Garwolin

ŚR/17/05 00:00

Hutnik Warszawa

-

Ząbkovia Ząbki

29 kolejka
- -

Wilga Garwolin

-

Narew Ostrołęka

- -

KS Raszyn

-

Orzeł Baniocha

- -

KS Troszyn

-

Marcovia Marki

- -

Mszczonowianka M.

-

Escola Varsovia Warszawa

- -

MKS Piaseczno

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

Świt Staroźreby

-

Mazur Karczew

- -

Victoria Sulejówek

-

MKS Przasnysz

- -

Oskar Przysucha

-

Ząbkovia Ząbki

SO/20/05 00:00

Wisła II Płock

-

Hutnik Warszawa

30 kolejka
- -

Ząbkovia Ząbki

-

Victoria Sulejówek

- -

MKS Przasnysz

-

Świt Staroźreby

- -

Mazur Karczew

-

MKS Piaseczno

- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

Mszczonowianka M.

- -

Escola Varsovia Warszawa

-

KS Troszyn

- -

Marcovia Marki

-

KS Raszyn

- -

Orzeł Baniocha

-

Wilga Garwolin

- -

Narew Ostrołęka

-

Wisła II Płock

WT/27/06 00:00

Hutnik Warszawa

-

Oskar Przysucha

31 kolejka
- -

Wisła II Płock

-

Orzeł Baniocha

- -

Wilga Garwolin

-

Marcovia Marki

- -

KS Raszyn

-

Escola Varsovia Warszawa

- -

KS Troszyn

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

Mszczonowianka M.

-

Mazur Karczew

- -

MKS Piaseczno

-

MKS Przasnysz

- -

Świt Staroźreby

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Victoria Sulejówek

-

Oskar Przysucha

ŚR/31/05 00:00

Narew Ostrołęka

-

Hutnik Warszawa

32 kolejka
- -

Oskar Przysucha

-

Świt Staroźreby

- -

Ząbkovia Ząbki

-

MKS Piaseczno

- -

MKS Przasnysz

-

Mszczonowianka M.

- -

Mazur Karczew

-

KS Troszyn

- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

KS Raszyn

- -

Escola Varsovia Warszawa

-

Wilga Garwolin

- -

Marcovia Marki

-

Wisła II Płock

- -

Orzeł Baniocha

-

Narew Ostrołęka

SO/03/06 00:00

Hutnik Warszawa

-

Victoria Sulejówek

33 kolejka
- -

Narew Ostrołęka

-

Marcovia Marki

- -

Wisła II Płock

-

Escola Varsovia Warszawa

- -

Wilga Garwolin

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

KS Raszyn

-

Mazur Karczew

- -

KS Troszyn

-

MKS Przasnysz

- -

Mszczonowianka M.

-

Ząbkovia Ząbki

- -

MKS Piaseczno

-

Oskar Przysucha

- -

Świt Staroźreby

-

Victoria Sulejówek

SO/10/06 00:00

Orzeł Baniocha

-

Hutnik Warszawa

34 kolejka
- -

Victoria Sulejówek

-

MKS Piaseczno

- -

Oskar Przysucha

-

Mszczonowianka M.

- -

Ząbkovia Ząbki

-

KS Troszyn

- -

MKS Przasnysz

-

KS Raszyn

- -

Mazur Karczew

-

Wilga Garwolin

- -

Mazovia Mińsk Maz.

-

Wisła II Płock

- -

Escola Varsovia Warszawa

-

Narew Ostrołęka

- -

Marcovia Marki

-

Orzeł Baniocha

SO/17/06 00:00

Hutnik Warszawa

-

Świt Staroźreby

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa184236-13
2Legia Warszawa183527-21
3Widzew Łódź183025-20
4Lech Poznań183022-17
5Pogoń Szczecin183032-28
6Cracovia182820-12
7Wisła Płock182829-25
8Stal Mielec182825-22
9Warta Poznań182619-17
10Radomiak Radom182421-23
11Śląsk Wrocław182117-25
12Górnik Zabrze182026-30
13Lechia Gdańsk182019-30
14Zagłębie Lubin182016-27
15Jagiellonia Białystok181926-27
16Piast Gliwice181719-23
17Miedź Legnica181420-29
18Korona Kielce181319-29
PT/03/02 18:00
Wisła P.
-
Warta P.
PT/03/02 20:30
Widzew Ł.
-
Jagiellonia B.
SO/04/02 15:00
Raków C.
-
Piast G.
SO/04/02 17:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
SO/04/02 20:00
Zagłębie L.
-
Legia W.
ND/05/02 12:30
Radomiak R.
-
Stal M.
ND/05/02 15:00
Lech P.
-
Miedź L.
ND/05/02 17:30
Pogoń S.
-
Śląsk W.
PN/06/02 19:00
Korona K.
-
Cracovia
PT/10/02 18:00
Stal M.
-
Raków C.
PT/10/02 20:30
Lechia G.
-
Widzew Ł.
SO/11/02 15:00
Śląsk W.
-
Korona K.
SO/11/02 17:30
Wisła P.
-
Lech P.
SO/11/02 20:00
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
ND/12/02 12:30
Zagłębie L.
-
Piast G.
ND/12/02 15:00
Górnik Z.
-
Radomiak R.
ND/12/02 17:30
Legia W.
-
Cracovia
PN/13/02 19:00
Warta P.
-
Miedź L.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Eleven 1 Real Madryt - Valencia (na żywo)
18:00 Canal+Sport Wisła - Warta (na żywo)
20:30 Canal+Sport Widzew - Jagiellonia (na żywo)