Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 17 sierpnia 2018

4 Liga opolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1OKS Olesno134-11-0-01-0-00-0-0
2LZS Starowice133-11-0-00-0-01-0-0
3KS Krapkowice131-01-0-01-0-00-0-0
4Małapanew Ozimek131-01-0-00-0-01-0-0
5Piast Strzelce Opolskie131-01-0-00-0-01-0-0
6Start Namysłów131-01-0-01-0-00-0-0
7MKS Gogolin110-00-1-00-0-00-1-0
8Polonia Głubczyce110-00-1-00-1-00-0-0
9Skalnik Gracze110-00-1-00-0-00-1-0
10TOR Dobrzeń Wielki110-00-1-00-1-00-0-0
11Pogoń Prudnik100-10-0-10-0-10-0-0
12Polonia Nysa100-10-0-10-0-10-0-0
13Swornica Czarnowąsy100-10-0-10-0-00-0-1
14Victoria Chróścice100-10-0-10-0-00-0-1
15Chemik Kędzierzyn-Koźle101-30-0-10-0-10-0-0
16Porawie Większyce101-40-0-10-0-00-0-1
SO/11/08 17:00
OKS O.
4-1
Porawie W.
SO/11/08 17:00
Polonia G.
0-0
Skalnik G.
SO/11/08 17:00
Pogoń P.
0-1
Małapanew O.
SO/11/08 17:00
Start N.
1-0
Victoria C.
SO/11/08 17:00
Polonia N.
0-1
Piast S.
SO/11/08 17:00
KS K.
1-0
Swornica C.
SO/11/08 17:00
Chemik K.
1-3
LZS S.
SO/11/08 18:00
TOR D.
0-0
MKS G.
SO/18/08 13:00
Skalnik G.
-
TOR D.
SO/18/08 17:00
Porawie W.
-
LZS S.
SO/18/08 17:00
Swornica C.
-
Chemik K.
SO/18/08 17:00
Piast S.
-
KS K.
SO/18/08 17:00
Victoria C.
-
Polonia N.
SO/18/08 17:00
Małapanew O.
-
Start N.
SO/18/08 17:00
OKS O.
-
Polonia G.
ND/19/08 17:00
MKS G.
-
Pogoń P.
1 kolejka
SO/11/08 17:00

OKS Olesno

4-1

Porawie Większyce

SO/11/08 17:00

Polonia Głubczyce

0-0

Skalnik Gracze

SO/11/08 17:00

Pogoń Prudnik

0-1

Małapanew Ozimek

SO/11/08 17:00

Start Namysłów

1-0

Victoria Chróścice

SO/11/08 17:00

Polonia Nysa

0-1

Piast Strzelce Opolskie

SO/11/08 17:00

KS Krapkowice

1-0

Swornica Czarnowąsy

SO/11/08 17:00

Chemik Kędzierzyn-Koźle

1-3

LZS Starowice

SO/11/08 18:00

TOR Dobrzeń Wielki

0-0

MKS Gogolin

2 kolejka
SO/18/08 13:00

Skalnik Gracze

-

TOR Dobrzeń Wielki

SO/18/08 17:00

Porawie Większyce

-

LZS Starowice

SO/18/08 17:00

Swornica Czarnowąsy

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

SO/18/08 17:00

Piast Strzelce Opolskie

-

KS Krapkowice

SO/18/08 17:00

Victoria Chróścice

-

Polonia Nysa

SO/18/08 17:00

Małapanew Ozimek

-

Start Namysłów

SO/18/08 17:00

OKS Olesno

-

Polonia Głubczyce

ND/19/08 17:00

MKS Gogolin

-

Pogoń Prudnik

3 kolejka
- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

OKS Olesno

- -

Pogoń Prudnik

-

Skalnik Gracze

- -

Start Namysłów

-

MKS Gogolin

- -

Polonia Nysa

-

Małapanew Ozimek

- -

KS Krapkowice

-

Victoria Chróścice

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

LZS Starowice

-

Swornica Czarnowąsy

SO/25/08 00:00

Polonia Głubczyce

-

Porawie Większyce

4 kolejka
- -

Piast Strzelce Opolskie

-

LZS Starowice

- -

Victoria Chróścice

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

Małapanew Ozimek

-

KS Krapkowice

- -

MKS Gogolin

-

Polonia Nysa

- -

Skalnik Gracze

-

Start Namysłów

- -

OKS Olesno

-

Pogoń Prudnik

- -

Polonia Głubczyce

-

TOR Dobrzeń Wielki

SO/01/09 00:00

Porawie Większyce

-

Swornica Czarnowąsy

5 kolejka
- -

Pogoń Prudnik

-

Polonia Głubczyce

- -

Start Namysłów

-

OKS Olesno

- -

Polonia Nysa

-

Skalnik Gracze

- -

KS Krapkowice

-

MKS Gogolin

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Małapanew Ozimek

- -

LZS Starowice

-

Victoria Chróścice

- -

Swornica Czarnowąsy

-

Piast Strzelce Opolskie

SO/08/09 00:00

TOR Dobrzeń Wielki

-

Porawie Większyce

6 kolejka
- -

Victoria Chróścice

-

Swornica Czarnowąsy

- -

Małapanew Ozimek

-

LZS Starowice

- -

MKS Gogolin

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

Skalnik Gracze

-

KS Krapkowice

- -

OKS Olesno

-

Polonia Nysa

- -

Polonia Głubczyce

-

Start Namysłów

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Pogoń Prudnik

SO/15/09 00:00

Porawie Większyce

-

Piast Strzelce Opolskie

7 kolejka
- -

Start Namysłów

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Polonia Nysa

-

Polonia Głubczyce

- -

KS Krapkowice

-

OKS Olesno

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Swornica Czarnowąsy

- -

LZS Starowice

-

MKS Gogolin

- -

Swornica Czarnowąsy

-

Małapanew Ozimek

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

Victoria Chróścice

SO/22/09 00:00

Pogoń Prudnik

-

Porawie Większyce

8 kolejka
- -

Małapanew Ozimek

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

MKS Gogolin

-

Swornica Czarnowąsy

- -

Skalnik Gracze

-

LZS Starowice

- -

OKS Olesno

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

Polonia Głubczyce

-

KS Krapkowice

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Polonia Nysa

- -

Pogoń Prudnik

-

Start Namysłów

SO/29/09 00:00

Porawie Większyce

-

Victoria Chróścice

9 kolejka
- -

Polonia Nysa

-

Pogoń Prudnik

- -

KS Krapkowice

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Polonia Głubczyce

- -

LZS Starowice

-

OKS Olesno

- -

Swornica Czarnowąsy

-

Skalnik Gracze

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

MKS Gogolin

- -

Victoria Chróścice

-

Małapanew Ozimek

SO/06/10 00:00

Start Namysłów

-

Porawie Większyce

10 kolejka
- -

MKS Gogolin

-

Victoria Chróścice

- -

Skalnik Gracze

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

OKS Olesno

-

Swornica Czarnowąsy

- -

Polonia Głubczyce

-

LZS Starowice

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

Pogoń Prudnik

-

KS Krapkowice

- -

Start Namysłów

-

Polonia Nysa

ŚR/10/10 00:00

Porawie Większyce

-

Małapanew Ozimek

11 kolejka
- -

KS Krapkowice

-

Start Namysłów

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Pogoń Prudnik

- -

LZS Starowice

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Swornica Czarnowąsy

-

Polonia Głubczyce

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

OKS Olesno

- -

Victoria Chróścice

-

Skalnik Gracze

- -

Małapanew Ozimek

-

MKS Gogolin

SO/20/10 00:00

Polonia Nysa

-

Porawie Większyce

12 kolejka
- -

Skalnik Gracze

-

Małapanew Ozimek

- -

OKS Olesno

-

Victoria Chróścice

- -

Polonia Głubczyce

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Swornica Czarnowąsy

- -

Pogoń Prudnik

-

LZS Starowice

- -

Start Namysłów

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

Polonia Nysa

-

KS Krapkowice

SO/27/10 00:00

Porawie Większyce

-

MKS Gogolin

13 kolejka
- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Polonia Nysa

- -

LZS Starowice

-

Start Namysłów

- -

Swornica Czarnowąsy

-

Pogoń Prudnik

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Victoria Chróścice

-

Polonia Głubczyce

- -

Małapanew Ozimek

-

OKS Olesno

- -

MKS Gogolin

-

Skalnik Gracze

SO/03/11 00:00

KS Krapkowice

-

Porawie Większyce

14 kolejka
- -

OKS Olesno

-

MKS Gogolin

- -

Polonia Głubczyce

-

Małapanew Ozimek

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Victoria Chróścice

- -

Pogoń Prudnik

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

Start Namysłów

-

Swornica Czarnowąsy

- -

Polonia Nysa

-

LZS Starowice

- -

KS Krapkowice

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

SO/10/11 00:00

Porawie Większyce

-

Skalnik Gracze

15 kolejka
- -

LZS Starowice

-

KS Krapkowice

- -

Swornica Czarnowąsy

-

Polonia Nysa

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

Start Namysłów

- -

Victoria Chróścice

-

Pogoń Prudnik

- -

Małapanew Ozimek

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

MKS Gogolin

-

Polonia Głubczyce

- -

Skalnik Gracze

-

OKS Olesno

SO/17/11 00:00

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Porawie Większyce

16 kolejka
- -

Porawie Większyce

-

OKS Olesno

- -

Skalnik Gracze

-

Polonia Głubczyce

- -

MKS Gogolin

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Małapanew Ozimek

-

Pogoń Prudnik

- -

Victoria Chróścice

-

Start Namysłów

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

Polonia Nysa

- -

Swornica Czarnowąsy

-

KS Krapkowice

- -

LZS Starowice

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Cracovia - Zagłębie L. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Korona (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Stal - Podbesk. (na żywo)