Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 września 2021

4 Liga opolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Polonia Nysa82221-17-1-04-0-03-1-0
2Ruch Zdzieszowice71819-56-0-13-0-03-0-1
3Polonia Głubczyce81616-74-4-02-2-02-2-0
4Fortuna Głogówek81513-74-3-12-2-02-1-1
5Unia Krapkowice71412-34-2-13-1-01-1-1
6Agroplon Głuszyna81313-94-1-34-0-00-1-3
7LZS Starowice Dolne81314-144-1-34-0-00-1-3
8Małapanew Ozimek81212-103-3-21-1-22-2-0
9Odra II Opole71111-83-2-21-1-22-1-0
10LZS Piotrówka81113-123-2-31-2-12-0-2
11MKS Gogolin8913-172-3-32-1-10-2-2
12Skalnik Gracze8910-183-0-51-0-32-0-2
13Piast Strzelce Opolskie869-131-3-40-2-21-1-2
14OKS Olesno7610-151-3-31-2-10-1-2
15Chemik Kędzierzyn-Koźle769-162-0-51-0-21-0-3
16Porawie Większyce758-151-2-40-1-21-1-2
17Victoria Chróścice859-171-2-51-0-30-2-2
18TOR Dobrzeń Wielki759-201-2-40-2-21-0-2
19LZS Skorogoszcz738-221-0-61-0-20-0-4
SO/18/09 13:00
Skalnik G.
1-2
Ruch Z.
SO/18/09 13:00
LZS S.
2-1
Agroplon G.
SO/18/09 13:00
Małapanew O.
0-3
Polonia N.
SO/18/09 16:00
Victoria C.
2-3
Chemik K.
SO/18/09 16:00
Fortuna G.
2-0
LZS S.
SO/18/09 16:00
OKS O.
2-1
LZS P.
SO/18/09 16:00
Odra I.
0-1
Polonia G.
SO/18/09 16:00
Unia K.
2-1
Piast S.
SO/18/09 16:00
TOR D.
3-3
MKS G.
SO/25/09 13:00
LZS S.
-
LZS S.
SO/25/09 13:00
Porawie W.
-
Victoria C.
SO/25/09 16:00
Piast S.
-
TOR D.
SO/25/09 16:00
Polonia G.
-
Unia K.
SO/25/09 16:00
LZS P.
-
Odra I.
SO/25/09 16:00
Polonia N.
-
OKS O.
SO/25/09 16:00
Agroplon G.
-
Małapanew O.
SO/25/09 16:00
Ruch Z.
-
Fortuna G.
SO/25/09 16:00
Chemik K.
-
Skalnik G.
1 kolejka
SO/14/08 17:00

Odra II Opole

1-2

Małapanew Ozimek

SO/14/08 17:00

Unia Krapkowice

0-0

LZS Starowice Dolne

SO/14/08 17:00

TOR Dobrzeń Wielki

0-3

Fortuna Głogówek

SO/14/08 17:00

MKS Gogolin

3-5

Skalnik Gracze

SO/14/08 17:00

Piast Strzelce Opolskie

2-2

Victoria Chróścice

SO/14/08 17:00

Polonia Głubczyce

2-2

Porawie Większyce

SO/14/08 17:00

LZS Piotrówka

2-0

Chemik Kędzierzyn-Koźle

SO/14/08 17:00

Polonia Nysa

2-0

Ruch Zdzieszowice

SO/14/08 17:00

Agroplon Głuszyna

2-0

LZS Skorogoszcz

2 kolejka
ŚR/18/08 18:00

Ruch Zdzieszowice

4-1

Agroplon Głuszyna

ŚR/18/08 18:00

Chemik Kędzierzyn-Koźle

0-2

Polonia Nysa

ŚR/18/08 18:00

Porawie Większyce

2-3

LZS Piotrówka

ŚR/18/08 18:00

Victoria Chróścice

1-3

Polonia Głubczyce

ŚR/18/08 18:00

Skalnik Gracze

0-1

Piast Strzelce Opolskie

ŚR/18/08 18:00

Fortuna Głogówek

3-2

MKS Gogolin

ŚR/18/08 18:00

LZS Starowice Dolne

5-1

TOR Dobrzeń Wielki

ŚR/18/08 18:00

Małapanew Ozimek

0-2

Unia Krapkowice

ŚR/18/08 18:00

OKS Olesno

3-3

Odra II Opole

3 kolejka
SO/21/08 17:00

Unia Krapkowice

4-0

OKS Olesno

SO/21/08 17:00

MKS Gogolin

3-0

LZS Starowice Dolne

SO/21/08 17:00

Piast Strzelce Opolskie

1-2

Fortuna Głogówek

SO/21/08 17:00

Polonia Głubczyce

5-0

Skalnik Gracze

SO/21/08 17:00

LZS Piotrówka

0-0

Victoria Chróścice

SO/21/08 17:00

Polonia Nysa

5-0

Porawie Większyce

SO/21/08 17:00

Agroplon Głuszyna

3-1

Chemik Kędzierzyn-Koźle

SO/21/08 18:00

TOR Dobrzeń Wielki

1-1

Małapanew Ozimek

SO/21/08 18:00

LZS Skorogoszcz

0-8

Ruch Zdzieszowice

4 kolejka
PT/27/08 18:00

Odra II Opole

1-0

Unia Krapkowice

SO/28/08 13:00

Skalnik Gracze

1-2

LZS Piotrówka

SO/28/08 13:00

LZS Starowice Dolne

2-1

Piast Strzelce Opolskie

SO/28/08 13:00

Małapanew Ozimek

5-0

MKS Gogolin

SO/28/08 17:00

Chemik Kędzierzyn-Koźle

3-2

LZS Skorogoszcz

SO/28/08 17:00

Porawie Większyce

0-0

Agroplon Głuszyna

SO/28/08 17:00

Victoria Chróścice

0-1

Polonia Nysa

SO/28/08 17:00

Fortuna Głogówek

0-0

Polonia Głubczyce

SO/28/08 17:00

OKS Olesno

2-3

TOR Dobrzeń Wielki

5 kolejka
SO/04/09 13:00

Ruch Zdzieszowice

2-1

Chemik Kędzierzyn-Koźle

SO/04/09 16:30

TOR Dobrzeń Wielki

1-3

Odra II Opole

SO/04/09 16:30

MKS Gogolin

1-0

OKS Olesno

SO/04/09 16:30

Piast Strzelce Opolskie

1-1

Małapanew Ozimek

SO/04/09 16:30

Polonia Głubczyce

2-1

LZS Starowice Dolne

SO/04/09 16:30

LZS Piotrówka

2-2

Fortuna Głogówek

SO/04/09 16:30

Polonia Nysa

4-0

Skalnik Gracze

SO/04/09 16:30

Agroplon Głuszyna

4-0

Victoria Chróścice

SO/04/09 17:00

LZS Skorogoszcz

3-1

Porawie Większyce

6 kolejka
SO/11/09 13:00

Skalnik Gracze

1-0

Agroplon Głuszyna

SO/11/09 13:00

Unia Krapkowice

3-0

TOR Dobrzeń Wielki

SO/11/09 13:30

Victoria Chróścice

4-2

LZS Skorogoszcz

SO/11/09 14:00

Małapanew Ozimek

1-1

Polonia Głubczyce

SO/11/09 15:30

Fortuna Głogówek

0-0

Polonia Nysa

SO/11/09 16:30

Porawie Większyce

0-1

Ruch Zdzieszowice

SO/11/09 16:30

LZS Starowice Dolne

3-2

LZS Piotrówka

SO/11/09 16:30

OKS Olesno

1-1

Piast Strzelce Opolskie

SO/11/09 16:30

Odra II Opole

0-0

MKS Gogolin

7 kolejka
WT/14/09 17:00

LZS Skorogoszcz

1-2

Skalnik Gracze

ŚR/15/09 17:00

MKS Gogolin

1-1

Unia Krapkowice

ŚR/15/09 17:00

Piast Strzelce Opolskie

1-3

Odra II Opole

ŚR/15/09 17:00

Polonia Głubczyce

2-2

OKS Olesno

ŚR/15/09 17:00

LZS Piotrówka

1-2

Małapanew Ozimek

ŚR/15/09 17:00

Polonia Nysa

4-1

LZS Starowice Dolne

ŚR/15/09 17:00

Agroplon Głuszyna

2-1

Fortuna Głogówek

ŚR/15/09 17:00

Ruch Zdzieszowice

2-0

Victoria Chróścice

ŚR/15/09 17:00

Chemik Kędzierzyn-Koźle

1-3

Porawie Większyce

8 kolejka
SO/18/09 13:00

Skalnik Gracze

1-2

Ruch Zdzieszowice

SO/18/09 13:00

LZS Starowice Dolne

2-1

Agroplon Głuszyna

SO/18/09 13:00

Małapanew Ozimek

0-3

Polonia Nysa

SO/18/09 16:00

Victoria Chróścice

2-3

Chemik Kędzierzyn-Koźle

SO/18/09 16:00

Fortuna Głogówek

2-0

LZS Skorogoszcz

SO/18/09 16:00

OKS Olesno

2-1

LZS Piotrówka

SO/18/09 16:00

Odra II Opole

0-1

Polonia Głubczyce

SO/18/09 16:00

Unia Krapkowice

2-1

Piast Strzelce Opolskie

SO/18/09 16:00

TOR Dobrzeń Wielki

3-3

MKS Gogolin

9 kolejka
SO/25/09 13:00

LZS Skorogoszcz

-

LZS Starowice Dolne

SO/25/09 13:00

Porawie Większyce

-

Victoria Chróścice

SO/25/09 16:00

Piast Strzelce Opolskie

-

TOR Dobrzeń Wielki

SO/25/09 16:00

Polonia Głubczyce

-

Unia Krapkowice

SO/25/09 16:00

LZS Piotrówka

-

Odra II Opole

SO/25/09 16:00

Polonia Nysa

-

OKS Olesno

SO/25/09 16:00

Agroplon Głuszyna

-

Małapanew Ozimek

SO/25/09 16:00

Ruch Zdzieszowice

-

Fortuna Głogówek

SO/25/09 16:00

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Skalnik Gracze

10 kolejka
- -

Fortuna Głogówek

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

LZS Starowice Dolne

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Małapanew Ozimek

-

LZS Skorogoszcz

- -

OKS Olesno

-

Agroplon Głuszyna

- -

Odra II Opole

-

Polonia Nysa

- -

Unia Krapkowice

-

LZS Piotrówka

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Polonia Głubczyce

- -

MKS Gogolin

-

Piast Strzelce Opolskie

SO/02/10 00:00

Skalnik Gracze

-

Porawie Większyce

11 kolejka
- -

LZS Piotrówka

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Polonia Nysa

-

Unia Krapkowice

- -

Agroplon Głuszyna

-

Odra II Opole

- -

LZS Skorogoszcz

-

OKS Olesno

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Małapanew Ozimek

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

LZS Starowice Dolne

- -

Porawie Większyce

-

Fortuna Głogówek

- -

Victoria Chróścice

-

Skalnik Gracze

SO/09/10 00:00

Polonia Głubczyce

-

MKS Gogolin

12 kolejka
- -

LZS Starowice Dolne

-

Porawie Większyce

- -

Małapanew Ozimek

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

OKS Olesno

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Odra II Opole

-

LZS Skorogoszcz

- -

Unia Krapkowice

-

Agroplon Głuszyna

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Polonia Nysa

- -

MKS Gogolin

-

LZS Piotrówka

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

Polonia Głubczyce

SO/16/10 00:00

Fortuna Głogówek

-

Victoria Chróścice

13 kolejka
- -

Polonia Nysa

-

MKS Gogolin

- -

Agroplon Głuszyna

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

LZS Skorogoszcz

-

Unia Krapkowice

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Odra II Opole

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

OKS Olesno

- -

Porawie Większyce

-

Małapanew Ozimek

- -

Victoria Chróścice

-

LZS Starowice Dolne

- -

Skalnik Gracze

-

Fortuna Głogówek

SO/23/10 00:00

LZS Piotrówka

-

Piast Strzelce Opolskie

14 kolejka
- -

Małapanew Ozimek

-

Victoria Chróścice

- -

OKS Olesno

-

Porawie Większyce

- -

Odra II Opole

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

Unia Krapkowice

-

Ruch Zdzieszowice

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

LZS Skorogoszcz

- -

MKS Gogolin

-

Agroplon Głuszyna

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

Polonia Nysa

- -

Polonia Głubczyce

-

LZS Piotrówka

SO/30/10 00:00

LZS Starowice Dolne

-

Skalnik Gracze

15 kolejka
- -

Agroplon Głuszyna

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

LZS Skorogoszcz

-

MKS Gogolin

- -

Ruch Zdzieszowice

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Unia Krapkowice

- -

Porawie Większyce

-

Odra II Opole

- -

Victoria Chróścice

-

OKS Olesno

- -

Skalnik Gracze

-

Małapanew Ozimek

- -

Fortuna Głogówek

-

LZS Starowice Dolne

SO/06/11 00:00

Polonia Nysa

-

Polonia Głubczyce

16 kolejka
- -

OKS Olesno

-

Skalnik Gracze

- -

Odra II Opole

-

Victoria Chróścice

- -

Unia Krapkowice

-

Porawie Większyce

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

MKS Gogolin

-

Ruch Zdzieszowice

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

LZS Skorogoszcz

- -

Polonia Głubczyce

-

Agroplon Głuszyna

- -

LZS Piotrówka

-

Polonia Nysa

SO/13/11 00:00

Małapanew Ozimek

-

Fortuna Głogówek

17 kolejka
- -

LZS Skorogoszcz

-

Polonia Głubczyce

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

MKS Gogolin

- -

Porawie Większyce

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Victoria Chróścice

-

Unia Krapkowice

- -

Skalnik Gracze

-

Odra II Opole

- -

Fortuna Głogówek

-

OKS Olesno

- -

LZS Starowice Dolne

-

Małapanew Ozimek

SO/20/11 00:00

Agroplon Głuszyna

-

LZS Piotrówka

18 kolejka
- -

Odra II Opole

-

Fortuna Głogówek

- -

Unia Krapkowice

-

Skalnik Gracze

- -

TOR Dobrzeń Wielki

-

Victoria Chróścice

- -

MKS Gogolin

-

Porawie Większyce

- -

Piast Strzelce Opolskie

-

Chemik Kędzierzyn-Koźle

- -

Polonia Głubczyce

-

Ruch Zdzieszowice

- -

LZS Piotrówka

-

LZS Skorogoszcz

- -

Polonia Nysa

-

Agroplon Głuszyna

SO/27/11 00:00

OKS Olesno

-

LZS Starowice Dolne

19 kolejka
- -

Ruch Zdzieszowice

-

LZS Piotrówka

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

Polonia Głubczyce

- -

Porawie Większyce

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

Victoria Chróścice

-

MKS Gogolin

- -

Skalnik Gracze

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Fortuna Głogówek

-

Unia Krapkowice

- -

LZS Starowice Dolne

-

Odra II Opole

- -

Małapanew Ozimek

-

OKS Olesno

SO/04/12 00:00

LZS Skorogoszcz

-

Polonia Nysa

20 kolejka
- -

Małapanew Ozimek

-

Odra II Opole

- -

LZS Starowice Dolne

-

Unia Krapkowice

- -

Fortuna Głogówek

-

TOR Dobrzeń Wielki

- -

Skalnik Gracze

-

MKS Gogolin

- -

Victoria Chróścice

-

Piast Strzelce Opolskie

- -

Porawie Większyce

-

Polonia Głubczyce

- -

Chemik Kędzierzyn-Koźle

-

LZS Piotrówka

- -

Ruch Zdzieszowice

-

Polonia Nysa

- -

LZS Skorogoszcz

-

Agroplon Głuszyna

Piłka na żywo

PT/24/09 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/24/09 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/25/09 15:00
Stal M.
-
Radomiak R.
SO/25/09 17:30
Warta P.
-
Zagłębie L.
SO/25/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
ND/26/09 12:30
Termalica N.
-
Górnik Z.
ND/26/09 15:00
Śląsk W.
-
Wisła P.
ND/26/09 17:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
PN/27/09 18:00
Piast G.
-
Cracovia
PT/01/10 18:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
PT/01/10 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/02/10 12:30
Radomiak R.
-
Termalica N.
SO/02/10 15:00
Cracovia
-
Stal M.
SO/02/10 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/02/10 20:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
ND/03/10 12:30
Raków C.
-
Warta P.
ND/03/10 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Ł.
ND/03/10 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Polsat Sp. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Stal - Radomiak (na żywo)
17:30 Canal+Sport Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Raków (na żywo)