Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 listopada 2017

4 Liga podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Polonia Przemyśl174041-1213-1-38-0-05-1-3
2Sokół Sieniawa174039-1212-4-17-1-15-3-0
3Rzemieślnik Pilzno173538-2310-5-26-2-14-3-1
4Izolator Boguchwała173247-1810-2-54-1-36-1-2
5LKS Pisarowce173230-1710-2-56-0-24-2-3
6Wisłoka Dębica162923-98-5-35-3-03-2-3
7KS Wiązownica172829-198-4-56-3-02-1-5
8Ekoball Sanok172523-177-4-65-2-32-2-3
9Igloopol Dębica172422-226-6-53-3-33-3-2
10Wisłok Wiśniowa172119-185-6-64-2-21-4-4
11Sokół Nisko172024-286-2-93-1-33-1-6
12Piast Tuczempy171921-235-4-84-3-21-1-6
13Błękitni Ropczyce 161920-326-1-92-1-54-0-4
14Unia Nowa Sarzyna171818-294-6-72-4-32-2-4
15Granica Stubno171518-364-3-103-0-61-3-4
16Głogovia Głogów Małop.171517-424-3-103-2-31-1-7
17Wisłok Strzyżów171427-474-2-112-2-42-0-7
18Cosmos Nowotaniec17014-660-0-170-0-80-0-9
SO/18/11 11:00
Polonia P.
5-1
Rzemieślnik P.
SO/18/11 12:00
Wisłok W.
2-1
Igloopol D.
SO/18/11 13:00
Ekoball S.
0-1
LKS P.
SO/18/11 13:00
Głogovia G.
1-1
Piast T.
SO/18/11 13:00
Sokół N.
0-2
Sokół S.
SO/18/11 13:00
Izolator B.
5-1
KS W.
SO/18/11 13:45
Wisłok S.
2-5
Granica S.
SO/18/11 14:00
Wisłoka D.
3-1
Unia N.
ND/19/11 14:00
Cosmos N.
0-3
Błękitni R.
- -
LKS P.
-
Igloopol D.
- -
Wisłok W.
-
Granica S.
- -
Wisłok S.
-
Błękitni R.
- -
Cosmos N.
-
Rzemieślnik P.
- -
Polonia P.
-
KS W.
- -
Izolator B.
-
Unia N.
- -
Wisłoka D.
-
Sokół S.
- -
Sokół N.
-
Piast T.
- -
Głogovia G.
-
Ekoball S.
1 kolejka
PT/11/08 17:00

Ekoball Sanok

5-0

Głogovia Głogów Małop.

PT/11/08 18:00

KS Wiązownica

2-1

Polonia Przemyśl

SO/12/08 11:00

Błękitni Ropczyce

4-1

Wisłok Strzyżów

SO/12/08 17:00

Igloopol Dębica

1-1

LKS Pisarowce

SO/12/08 17:00

Granica Stubno

1-0

Wisłok Wiśniowa

SO/12/08 17:00

Rzemieślnik Pilzno

3-0

Cosmos Nowotaniec

SO/12/08 17:00

Unia Nowa Sarzyna

0-4

Izolator Boguchwała

SO/12/08 17:00

Sokół Sieniawa

1-0

Wisłoka Dębica

SO/12/08 17:00

Piast Tuczempy

2-0

Sokół Nisko

2 kolejka
WT/15/08 11:00

Izolator Boguchwała

0-3

Sokół Sieniawa

WT/15/08 11:00

Polonia Przemyśl

1-0

Unia Nowa Sarzyna

WT/15/08 14:00

Cosmos Nowotaniec

1-3

KS Wiązownica

WT/15/08 17:00

LKS Pisarowce

6-0

Głogovia Głogów Małop.

WT/15/08 17:00

Wisłoka Dębica

1-0

Piast Tuczempy

WT/15/08 17:00

Wisłok Strzyżów

1-1

Rzemieślnik Pilzno

WT/15/08 17:00

Wisłok Wiśniowa

2-0

Błękitni Ropczyce

WT/15/08 17:00

Igloopol Dębica

2-0

Granica Stubno

ŚR/23/08 17:30

Ekoball Sanok

3-1

Sokół Nisko

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Błękitni Ropczyce

1-2

Igloopol Dębica

SO/19/08 13:00

Piast Tuczempy

1-3

Izolator Boguchwała

SO/19/08 16:00

Rzemieślnik Pilzno

1-1

Wisłok Wiśniowa

SO/19/08 17:00

Unia Nowa Sarzyna

3-1

Cosmos Nowotaniec

SO/19/08 17:00

Ekoball Sanok

1-0

Wisłoka Dębica

SO/19/08 17:00

Głogovia Głogów Małop.

2-0

Sokół Nisko

ND/20/08 17:00

Granica Stubno

0-1

LKS Pisarowce

ND/20/08 17:00

KS Wiązownica

2-0

Wisłok Strzyżów

ND/20/08 17:30

Sokół Sieniawa

2-0

Polonia Przemyśl

4 kolejka
SO/26/08 11:00

Polonia Przemyśl

3-1

Piast Tuczempy

SO/26/08 15:00

Wisłoka Dębica

1-1

Głogovia Głogów Małop.

SO/26/08 16:00

Wisłok Wiśniowa

0-0

KS Wiązownica

SO/26/08 17:00

LKS Pisarowce

0-2

Sokół Nisko

SO/26/08 17:00

Igloopol Dębica

2-2

Rzemieślnik Pilzno

SO/26/08 17:05

Wisłok Strzyżów

2-3

Unia Nowa Sarzyna

ND/27/08 11:00

Izolator Boguchwała

1-1

Ekoball Sanok

ND/27/08 14:00

Cosmos Nowotaniec

0-1

Sokół Sieniawa

ND/27/08 15:00

Granica Stubno

0-2

Błękitni Ropczyce

5 kolejka
ŚR/30/08 17:00

Błękitni Ropczyce

2-5

LKS Pisarowce

ŚR/30/08 17:00

Rzemieślnik Pilzno

4-0

Granica Stubno

ŚR/30/08 17:00

Unia Nowa Sarzyna

0-0

Wisłok Wiśniowa

ŚR/30/08 17:00

Sokół Sieniawa

5-0

Wisłok Strzyżów

ŚR/30/08 17:00

Piast Tuczempy

3-0

Cosmos Nowotaniec

ŚR/30/08 17:00

Ekoball Sanok

0-0

Polonia Przemyśl

ŚR/30/08 17:00

Głogovia Głogów Małop.

0-6

Izolator Boguchwała

ŚR/30/08 17:00

Sokół Nisko

1-2

Wisłoka Dębica

ŚR/30/08 17:30

KS Wiązownica

0-0

Igloopol Dębica

6 kolejka
SO/02/09 11:00

Izolator Boguchwała

2-1

Sokół Nisko

SO/02/09 11:00

Polonia Przemyśl

3-1

Głogovia Głogów Małop.

SO/02/09 17:00

LKS Pisarowce

0-2

Wisłoka Dębica

SO/02/09 17:00

Cosmos Nowotaniec

1-2

Ekoball Sanok

SO/02/09 17:00

Igloopol Dębica

0-1

Unia Nowa Sarzyna

SO/02/09 17:00

Błękitni Ropczyce

1-2

Rzemieślnik Pilzno

SO/02/09 17:05

Wisłok Strzyżów

4-1

Piast Tuczempy

ND/03/09 16:00

Wisłok Wiśniowa

0-2

Sokół Sieniawa

ND/03/09 17:00

Granica Stubno

0-5

KS Wiązownica

7 kolejka
SO/09/09 16:00

Unia Nowa Sarzyna

2-2

Granica Stubno

SO/09/09 17:00

Piast Tuczempy

0-0

Wisłok Wiśniowa

SO/09/09 17:00

Głogovia Głogów Małop.

4-1

Cosmos Nowotaniec

SO/09/09 17:00

Sokół Nisko

0-1

Polonia Przemyśl

SO/09/09 17:00

Wisłoka Dębica

2-1

Izolator Boguchwała

ND/10/09 16:00

Rzemieślnik Pilzno

2-1

LKS Pisarowce

ND/10/09 16:00

Sokół Sieniawa

2-2

Igloopol Dębica

ND/10/09 17:00

KS Wiązownica

3-0

Błękitni Ropczyce

ND/10/09 17:00

Ekoball Sanok

3-0

Wisłok Strzyżów

8 kolejka
SO/16/09 11:30

Polonia Przemyśl

2-0

Wisłoka Dębica

SO/16/09 15:00

LKS Pisarowce

2-1

Izolator Boguchwała

SO/16/09 16:00

Granica Stubno

0-1

Sokół Sieniawa

SO/16/09 16:00

Błękitni Ropczyce

1-1

Unia Nowa Sarzyna

SO/16/09 16:35

Wisłok Strzyżów

1-0

Głogovia Głogów Małop.

ND/17/09 14:00

Cosmos Nowotaniec

4-6

Sokół Nisko

ND/17/09 15:00

Wisłok Wiśniowa

1-0

Ekoball Sanok

ND/17/09 16:00

Rzemieślnik Pilzno

4-2

KS Wiązownica

WT/19/09 16:30

Igloopol Dębica

2-1

Piast Tuczempy

9 kolejka
SO/23/09 11:00

Unia Nowa Sarzyna

0-4

Rzemieślnik Pilzno

SO/23/09 15:00

Sokół Sieniawa

3-0

Błękitni Ropczyce

SO/23/09 16:00

Piast Tuczempy

1-1

Granica Stubno

SO/23/09 16:00

Ekoball Sanok

0-1

Igloopol Dębica

SO/23/09 16:00

Wisłoka Dębica

6-0

Cosmos Nowotaniec

ND/24/09 11:00

Izolator Boguchwała

0-1

Polonia Przemyśl

ND/24/09 16:00

KS Wiązownica

0-0

LKS Pisarowce

ND/24/09 16:00

Sokół Nisko

2-1

Wisłok Strzyżów

ŚR/18/10 14:30

Głogovia Głogów Małop.

0-2

Wisłok Wiśniowa

10 kolejka
SO/30/09 11:00

LKS Pisarowce

2-1

Polonia Przemyśl

SO/30/09 11:00

Cosmos Nowotaniec

1-5

Izolator Boguchwała

SO/30/09 15:00

Błękitni Ropczyce

1-0

Piast Tuczempy

SO/30/09 15:30

Rzemieślnik Pilzno

2-2

Sokół Sieniawa

SO/30/09 16:00

Igloopol Dębica

1-0

Głogovia Głogów Małop.

SO/30/09 16:05

Wisłok Strzyżów

0-2

Wisłoka Dębica

ND/01/10 15:00

Wisłok Wiśniowa

1-2

Sokół Nisko

ND/01/10 15:00

Granica Stubno

0-1

Ekoball Sanok

ND/01/10 16:00

KS Wiązownica

2-1

Unia Nowa Sarzyna

11 kolejka
SO/07/10 11:00

Polonia Przemyśl

3-0
(wo)

Cosmos Nowotaniec

SO/07/10 15:00

Unia Nowa Sarzyna

0-1

LKS Pisarowce

SO/07/10 15:00

Piast Tuczempy

0-2

Rzemieślnik Pilzno

SO/07/10 16:00

Głogovia Głogów Małop.

3-0

Granica Stubno

SO/07/10 16:00

Wisłoka Dębica

3-0

Wisłok Wiśniowa

ND/08/10 11:00

Izolator Boguchwała

4-0

Wisłok Strzyżów

ND/08/10 15:00

Sokół Sieniawa

1-0

KS Wiązownica

ND/08/10 15:00

Ekoball Sanok

1-3

Błękitni Ropczyce

ND/08/10 15:00

Sokół Nisko

0-0

Igloopol Dębica

12 kolejka
SO/14/10 14:00

Błękitni Ropczyce

0-2

Głogovia Głogów Małop.

SO/14/10 15:00

LKS Pisarowce

3-1

Cosmos Nowotaniec

SO/14/10 15:00

Granica Stubno

1-0

Sokół Nisko

SO/14/10 15:00

Rzemieślnik Pilzno

4-2

Ekoball Sanok

SO/14/10 15:00

Unia Nowa Sarzyna

2-2

Sokół Sieniawa

SO/14/10 15:45

Wisłok Strzyżów

1-5

Polonia Przemyśl

ND/15/10 14:00

Wisłok Wiśniowa

2-2

Izolator Boguchwała

ND/15/10 15:00

KS Wiązownica

2-0

Piast Tuczempy

ND/15/10 16:00

Igloopol Dębica

0-0

Wisłoka Dębica

13 kolejka
SO/21/10 11:00

Polonia Przemyśl

1-0

Wisłok Wiśniowa

SO/21/10 11:30

Sokół Nisko

4-0

Błękitni Ropczyce

SO/21/10 15:00

Piast Tuczempy

3-0

Unia Nowa Sarzyna

SO/21/10 15:00

Ekoball Sanok

2-1

KS Wiązownica

SO/21/10 15:00

Wisłoka Dębica

1-1

Granica Stubno

ND/22/10 11:00

Głogovia Głogów Małop.

0-1

Rzemieślnik Pilzno

ND/22/10 11:00

Izolator Boguchwała

3-0

Igloopol Dębica

ND/22/10 14:00

Sokół Sieniawa

1-0

LKS Pisarowce

ND/22/10 14:00

Cosmos Nowotaniec

1-5

Wisłok Strzyżów

14 kolejka
SO/28/10 11:00

LKS Pisarowce

4-3

Wisłok Strzyżów

SO/28/10 11:00

Sokół Sieniawa

2-5

Piast Tuczempy

SO/28/10 14:00

Granica Stubno

0-4

Izolator Boguchwała

SO/28/10 14:30

Rzemieślnik Pilzno

4-1

Sokół Nisko

SO/28/10 14:30

Unia Nowa Sarzyna

1-0

Ekoball Sanok

SO/28/10 15:00

Igloopol Dębica

2-5

Polonia Przemyśl

ND/29/10 14:30

KS Wiązownica

4-1

Głogovia Głogów Małop.

ŚR/08/11 14:00

Wisłok Wiśniowa

6-0

Cosmos Nowotaniec

SO/25/11 13:00

Błękitni Ropczyce

-

Wisłoka Dębica

15 kolejka
SO/04/11 11:00

Polonia Przemyśl

4-0

Granica Stubno

SO/04/11 13:30

Sokół Nisko

3-2

KS Wiązownica

SO/04/11 14:00

Piast Tuczempy

1-0

LKS Pisarowce

SO/04/11 14:00

Wisłoka Dębica

0-0

Rzemieślnik Pilzno

SO/04/11 14:05

Wisłok Strzyżów

2-2

Wisłok Wiśniowa

ND/05/11 11:00

Głogovia Głogów Małop.

2-2

Unia Nowa Sarzyna

ND/05/11 11:00

Izolator Boguchwała

1-2

Błękitni Ropczyce

ND/05/11 13:00

Ekoball Sanok

1-1

Sokół Sieniawa

ND/05/11 14:00

Cosmos Nowotaniec

0-3

Igloopol Dębica

16 kolejka
SO/11/11 13:00

LKS Pisarowce

3-0

Wisłok Wiśniowa

SO/11/11 13:00

Błękitni Ropczyce

0-5

Polonia Przemyśl

SO/11/11 13:00

Rzemieślnik Pilzno

1-5

Izolator Boguchwała

SO/11/11 13:30

KS Wiązownica

0-0

Wisłoka Dębica

SO/11/11 13:30

Piast Tuczempy

1-1

Ekoball Sanok

SO/11/11 14:00

Igloopol Dębica

3-4

Wisłok Strzyżów

SO/11/11 14:00

Granica Stubno

7-3

Cosmos Nowotaniec

ND/12/11 13:00

Sokół Sieniawa

8-0

Głogovia Głogów Małop.

ND/12/11 13:30

Unia Nowa Sarzyna

1-1

Sokół Nisko

17 kolejka
SO/18/11 11:00

Polonia Przemyśl

5-1

Rzemieślnik Pilzno

SO/18/11 12:00

Wisłok Wiśniowa

2-1

Igloopol Dębica

SO/18/11 13:00

Ekoball Sanok

0-1

LKS Pisarowce

SO/18/11 13:00

Głogovia Głogów Małop.

1-1

Piast Tuczempy

SO/18/11 13:00

Sokół Nisko

0-2

Sokół Sieniawa

SO/18/11 13:00

Izolator Boguchwała

5-1

KS Wiązownica

SO/18/11 13:45

Wisłok Strzyżów

2-5

Granica Stubno

SO/18/11 14:00

Wisłoka Dębica

3-1

Unia Nowa Sarzyna

ND/19/11 14:00

Cosmos Nowotaniec

0-3

Błękitni Ropczyce

18 kolejka
- -

LKS Pisarowce

-

Igloopol Dębica

- -

Wisłok Wiśniowa

-

Granica Stubno

- -

Wisłok Strzyżów

-

Błękitni Ropczyce

- -

Cosmos Nowotaniec

-

Rzemieślnik Pilzno

- -

Polonia Przemyśl

-

KS Wiązownica

- -

Izolator Boguchwała

-

Unia Nowa Sarzyna

- -

Wisłoka Dębica

-

Sokół Sieniawa

- -

Sokół Nisko

-

Piast Tuczempy

- -

Głogovia Głogów Małop.

-

Ekoball Sanok

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Górnik Zabrze173236-24
2Legia Warszawa163120-14
3Wisła Kraków162720-16
4Jagiellonia Białystok172722-22
5Korona Kielce162625-15
6Lech Poznań162524-14
7Zagłębie Lubin162422-17
8Arka Gdynia162217-17
9Lechia Gdańsk172023-26
10Śląsk Wrocław162020-24
11Wisła Płock162018-23
12Cracovia171821-25
13Sandecja Nowy Sącz161814-18
14Termalica Nieciecza 161715-19
15Piast Gliwice161617-25
16Pogoń Szczecin16912-27
PT/24/11 18:00
Cracovia
2-1
Lechia G.
PT/24/11 20:30
Górnik Z.
3-1
Jagiellonia B.
SO/25/11 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/25/11 18:00
Arka G.
-
Sandecja N.
SO/25/11 20:30
Korona K.
-
Legia W.
ND/26/11 15:30
Lech P.
-
Wisła P.
ND/26/11 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
PN/27/11 18:00
Termalica N.
-
Wisła K.
PT/01/12 18:00
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
PT/01/12 20:30
Lechia G.
-
Śląsk W.
SO/02/12 15:30
Wisła P.
-
Arka G.
SO/02/12 18:00
Zagłębie L.
-
Termalica N.
SO/02/12 20:30
Sandecja N.
-
Legia W.
ND/03/12 15:30
Piast G.
-
Lech P.
ND/03/12 18:00
Wisła K.
-
Górnik Z.
PN/04/12 18:00
Cracovia
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Cracovia - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Jagiellonia (na żywo)
20:45 Polsat Sport 1. liga: Zagłebie - Górnik (na żywo)
15:30 Canal+Sport Pogoń - Piast (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Stal - Tychy (na żywo)
18:00 Canal+Sport Arka - Sandecja (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Legia (na żywo)