Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 02 kwietnia 2015

4 Liga podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Polonia Przemyśl173533-1010-5-25-3-05-2-2
2Rzemieślnik Pilzno173125-179-4-45-1-34-3-1
3Kolbuszowianka 172924-169-2-65-0-34-2-3
4Bukowa Jastkowice172826-197-7-34-3-23-4-1
5LKS Skołoszów172725-227-6-45-3-12-3-3
6Cosmos Nowotaniec172623-177-5-55-3-12-2-4
7Piast Tuczempy172616-107-5-53-2-34-3-2
8Pogoń Leżajsk172316-126-5-62-4-34-1-3
9Wisłok Wiśniowa172122-275-6-61-3-44-3-2
10Strumyk Malawa172022-255-5-73-2-32-3-4
11Przełom Besko172016-204-8-54-2-20-6-3
12Stal Nowa Dęba172022-285-5-72-4-23-1-5
13Crasnovia Krasne171922-285-4-82-2-43-2-4
14Sokół Nisko171926-365-4-83-2-42-2-4
15Sawa Sonina171618-274-4-92-3-42-1-5
16Czarni Jasło17911-332-3-122-2-50-1-7
SO/28/03 14:00
Pogoń L.
0-1
Polonia P.
SO/28/03 14:00
Czarni J.
1-2
Strumyk M.
SO/28/03 15:00
Sokół N.
1-4
Kolbuszowianka
ND/29/03 14:00
LKS S.
2-1
Piast T.
ND/29/03 15:00
Rzemieślnik P.
2-3
Crasnovia K.
ND/29/03 15:00
Sawa S.
1-3
Stal N.
ND/29/03 15:00
Bukowa J.
0-1
Wisłok W.
ND/29/03 16:30
Przełom B.
0-1
Cosmos N.
- -
Wisłok W.
-
Czarni J.
- -
Strumyk M.
-
Sokół N.
- -
Kolbuszowianka
-
Sawa S.
- -
Stal N.
-
Rzemieślnik P.
- -
Crasnovia K.
-
LKS S.
- -
Piast T.
-
Pogoń L.
- -
Polonia P.
-
Cosmos N.
SO/04/04 00:00
Przełom B.
-
Bukowa J.
1 kolejka
SO/09/08 17:00

Wisłok Wiśniowa

1-1

Przełom Besko

SO/09/08 17:00

Czarni Jasło

0-2

Kolbuszowianka

SO/09/08 17:00

Sawa Sonina

0-3

Crasnovia Krasne

SO/09/08 17:00

Rzemieślnik Pilzno

0-1

Piast Tuczempy

SO/09/08 18:00

Sokół Nisko

3-1

Stal Nowa Dęba

ND/10/08 13:00

Bukowa Jastkowice

0-0

Strumyk Malawa

ND/10/08 14:00

LKS Skołoszów

1-0

Polonia Przemyśl

ND/10/08 14:00

Cosmos Nowotaniec

2-0

Pogoń Leżajsk

2 kolejka
ŚR/13/08 17:00

Polonia Przemyśl

1-0

Pogoń Leżajsk

ŚR/13/08 17:00

Piast Tuczempy

0-1

LKS Skołoszów

ŚR/13/08 17:00

Crasnovia Krasne

0-1

Rzemieślnik Pilzno

ŚR/13/08 17:00

Stal Nowa Dęba

1-0

Sawa Sonina

ŚR/13/08 17:00

Strumyk Malawa

3-0

Czarni Jasło

ŚR/13/08 17:00

Wisłok Wiśniowa

3-3

Bukowa Jastkowice

ŚR/13/08 17:30

Cosmos Nowotaniec

1-1

Przełom Besko

ŚR/13/08 18:00

Kolbuszowianka

1-0

Sokół Nisko

3 kolejka
SO/16/08 17:00

Czarni Jasło

1-3

Wisłok Wiśniowa

SO/16/08 17:00

Sawa Sonina

0-1

Kolbuszowianka

SO/16/08 18:00

Sokół Nisko

2-3

Strumyk Malawa

ND/17/08 14:00

Cosmos Nowotaniec

1-1

Polonia Przemyśl

ND/17/08 17:00

Bukowa Jastkowice

1-0

Przełom Besko

ND/17/08 17:00

Rzemieślnik Pilzno

2-1

Stal Nowa Dęba

ND/17/08 17:00

LKS Skołoszów

1-1

Crasnovia Krasne

ND/17/08 17:00

Pogoń Leżajsk

0-0

Piast Tuczempy

4 kolejka
SO/23/08 16:00

Stal Nowa Dęba

2-2

LKS Skołoszów

SO/23/08 17:00

Piast Tuczempy

1-1

Cosmos Nowotaniec

SO/23/08 17:00

Crasnovia Krasne

0-2

Pogoń Leżajsk

SO/23/08 17:00

Kolbuszowianka

2-1

Rzemieślnik Pilzno

SO/23/08 17:00

Wisłok Wiśniowa

3-4

Sokół Nisko

ND/24/08 11:30

Strumyk Malawa

1-2

Sawa Sonina

ND/24/08 16:00

Przełom Besko

2-1

Polonia Przemyśl

ND/24/08 17:00

Bukowa Jastkowice

5-0

Czarni Jasło

5 kolejka
PT/29/08 17:00

Pogoń Leżajsk

0-1

Stal Nowa Dęba

SO/30/08 16:00

Sawa Sonina

2-2

Wisłok Wiśniowa

SO/30/08 17:00

Czarni Jasło

2-2

Przełom Besko

SO/30/08 17:00

Sokół Nisko

2-2

Bukowa Jastkowice

SO/30/08 17:00

Polonia Przemyśl

0-0

Piast Tuczempy

ND/31/08 14:00

Cosmos Nowotaniec

4-0

Crasnovia Krasne

ND/31/08 17:00

Rzemieślnik Pilzno

3-2

Strumyk Malawa

ND/31/08 17:00

LKS Skołoszów

0-0

Kolbuszowianka

6 kolejka
SO/06/09 16:00

Stal Nowa Dęba

2-2

Cosmos Nowotaniec

SO/06/09 16:00

Czarni Jasło

1-0

Sokół Nisko

ND/07/09 11:30

Crasnovia Krasne

0-3

Polonia Przemyśl

ND/07/09 11:30

Strumyk Malawa

3-0

LKS Skołoszów

ND/07/09 16:00

Przełom Besko

1-0

Piast Tuczempy

ND/07/09 16:00

Wisłok Wiśniowa

1-2

Rzemieślnik Pilzno

ND/07/09 17:00

Kolbuszowianka

1-2

Pogoń Leżajsk

ND/07/09 17:00

Bukowa Jastkowice

1-1

Sawa Sonina

7 kolejka
SO/13/09 16:00

Sokół Nisko

1-1

Przełom Besko

SO/13/09 16:00

Sawa Sonina

3-1

Czarni Jasło

SO/13/09 16:00

Pogoń Leżajsk

0-0

Strumyk Malawa

SO/13/09 16:00

Polonia Przemyśl

4-1

Stal Nowa Dęba

SO/13/09 16:00

Piast Tuczempy

1-3

Crasnovia Krasne

ND/14/09 14:00

Cosmos Nowotaniec

0-1

Kolbuszowianka

ND/14/09 16:00

Rzemieślnik Pilzno

1-1

Bukowa Jastkowice

ND/14/09 16:00

LKS Skołoszów

6-3

Wisłok Wiśniowa

8 kolejka
SO/20/09 16:00

Stal Nowa Dęba

0-2

Piast Tuczempy

SO/20/09 16:00

Kolbuszowianka

0-3

Polonia Przemyśl

SO/20/09 16:00

Wisłok Wiśniowa

0-2

Pogoń Leżajsk

SO/20/09 16:00

Czarni Jasło

1-2

Rzemieślnik Pilzno

ND/21/09 11:30

Strumyk Malawa

3-2

Cosmos Nowotaniec

ND/21/09 16:00

Przełom Besko

1-1

Crasnovia Krasne

ND/21/09 16:00

Bukowa Jastkowice

0-0

LKS Skołoszów

ND/21/09 16:00

Sokół Nisko

3-2

Sawa Sonina

9 kolejka
SO/27/09 15:00

Polonia Przemyśl

3-0

Strumyk Malawa

SO/27/09 15:00

Crasnovia Krasne

4-2

Stal Nowa Dęba

SO/27/09 16:00

Sawa Sonina

2-0

Przełom Besko

SO/27/09 16:00

Pogoń Leżajsk

1-1

Bukowa Jastkowice

SO/27/09 16:00

Piast Tuczempy

2-1

Kolbuszowianka

ND/28/09 14:00

Cosmos Nowotaniec

1-0

Wisłok Wiśniowa

ND/28/09 15:00

Rzemieślnik Pilzno

1-0

Sokół Nisko

ND/28/09 16:00

LKS Skołoszów

2-0

Czarni Jasło

10 kolejka
SO/04/10 11:00

Kolbuszowianka

3-1

Crasnovia Krasne

SO/04/10 11:00

Wisłok Wiśniowa

0-3

Polonia Przemyśl

SO/04/10 15:00

Czarni Jasło

1-2

Pogoń Leżajsk

SO/04/10 15:30

Strumyk Malawa

0-0

Piast Tuczempy

SO/04/10 16:00

Sawa Sonina

1-1

Rzemieślnik Pilzno

ND/05/10 15:00

Sokół Nisko

0-2

LKS Skołoszów

ND/05/10 16:00

Przełom Besko

1-1

Stal Nowa Dęba

ND/05/10 16:00

Bukowa Jastkowice

1-0

Cosmos Nowotaniec

11 kolejka
SO/11/10 11:00

Pogoń Leżajsk

3-0

Sokół Nisko

SO/11/10 15:00

Polonia Przemyśl

3-1

Bukowa Jastkowice

SO/11/10 15:00

Piast Tuczempy

0-1

Wisłok Wiśniowa

SO/11/10 15:00

Crasnovia Krasne

0-0

Strumyk Malawa

SO/11/10 16:00

Stal Nowa Dęba

1-0

Kolbuszowianka

ND/12/10 14:00

Cosmos Nowotaniec

2-0

Czarni Jasło

ND/12/10 15:00

Rzemieślnik Pilzno

3-0

Przełom Besko

ND/12/10 16:00

LKS Skołoszów

2-3

Sawa Sonina

12 kolejka
SO/18/10 15:00

Sokół Nisko

3-2

Cosmos Nowotaniec

SO/18/10 15:00

Sawa Sonina

1-1

Pogoń Leżajsk

ND/19/10 11:30

Strumyk Malawa

1-2

Stal Nowa Dęba

ND/19/10 14:00

Rzemieślnik Pilzno

4-1

LKS Skołoszów

ND/19/10 15:00

Przełom Besko

1-0

Kolbuszowianka

ND/19/10 15:00

Wisłok Wiśniowa

1-0

Crasnovia Krasne

ND/19/10 15:00

Bukowa Jastkowice

0-2

Piast Tuczempy

ND/19/10 15:00

Czarni Jasło

1-1

Polonia Przemyśl

13 kolejka
PT/24/10 15:30

Kolbuszowianka

4-1

Strumyk Malawa

SO/25/10 15:00

Pogoń Leżajsk

0-1

Rzemieślnik Pilzno

SO/25/10 15:00

Piast Tuczempy

1-0

Czarni Jasło

SO/25/10 15:00

Stal Nowa Dęba

2-2

Wisłok Wiśniowa

ND/26/10 14:00

LKS Skołoszów

2-2

Przełom Besko

ND/26/10 14:00

Cosmos Nowotaniec

1-0

Sawa Sonina

ND/26/10 14:00

Polonia Przemyśl

2-2

Sokół Nisko

ND/26/10 14:00

Crasnovia Krasne

2-3

Bukowa Jastkowice

14 kolejka
ND/02/11 13:00

Bukowa Jastkowice

2-1

Stal Nowa Dęba

ND/02/11 13:00

Sawa Sonina

0-4

Polonia Przemyśl

ND/02/11 14:00

Przełom Besko

3-2

Strumyk Malawa

ND/02/11 14:00

Wisłok Wiśniowa

0-0

Kolbuszowianka

ND/02/11 14:00

Czarni Jasło

1-0

Crasnovia Krasne

ND/02/11 14:00

Sokół Nisko

0-4

Piast Tuczempy

ND/02/11 14:00

Rzemieślnik Pilzno

0-2

Cosmos Nowotaniec

ND/02/11 14:00

LKS Skołoszów

2-0

Pogoń Leżajsk

15 kolejka
SO/08/11 13:00

Polonia Przemyśl

1-1

Rzemieślnik Pilzno

SO/08/11 13:00

Crasnovia Krasne

3-3

Sokół Nisko

SO/08/11 13:00

Stal Nowa Dęba

0-0

Czarni Jasło

SO/08/11 14:00

Pogoń Leżajsk

0-0

Przełom Besko

SO/08/11 14:00

Piast Tuczempy

1-0

Sawa Sonina

ND/09/11 11:00

Kolbuszowianka

1-2

Bukowa Jastkowice

ND/09/11 11:30

Strumyk Malawa

0-0

Wisłok Wiśniowa

ND/09/11 14:00

Cosmos Nowotaniec

1-1

LKS Skołoszów

16 kolejka
SO/21/03 13:00

Polonia Przemyśl

2-0

LKS Skołoszów

SO/21/03 14:00

Pogoń Leżajsk

3-0

Cosmos Nowotaniec

SO/21/03 14:00

Stal Nowa Dęba

1-2

Sokół Nisko

SO/21/03 14:00

Crasnovia Krasne

1-0

Sawa Sonina

SO/21/03 15:00

Piast Tuczempy

0-0

Rzemieślnik Pilzno

ND/22/03 11:30

Strumyk Malawa

1-3

Bukowa Jastkowice

ND/22/03 14:00

Kolbuszowianka

3-1

Czarni Jasło

ND/22/03 15:30

Przełom Besko

0-1

Wisłok Wiśniowa

17 kolejka
SO/28/03 14:00

Pogoń Leżajsk

0-1

Polonia Przemyśl

SO/28/03 14:00

Czarni Jasło

1-2

Strumyk Malawa

SO/28/03 15:00

Sokół Nisko

1-4

Kolbuszowianka

ND/29/03 14:00

LKS Skołoszów

2-1

Piast Tuczempy

ND/29/03 15:00

Rzemieślnik Pilzno

2-3

Crasnovia Krasne

ND/29/03 15:00

Sawa Sonina

1-3

Stal Nowa Dęba

ND/29/03 15:00

Bukowa Jastkowice

0-1

Wisłok Wiśniowa

ND/29/03 16:30

Przełom Besko

0-1

Cosmos Nowotaniec

18 kolejka
- -

Wisłok Wiśniowa

-

Czarni Jasło

- -

Strumyk Malawa

-

Sokół Nisko

- -

Kolbuszowianka

-

Sawa Sonina

- -

Stal Nowa Dęba

-

Rzemieślnik Pilzno

- -

Crasnovia Krasne

-

LKS Skołoszów

- -

Piast Tuczempy

-

Pogoń Leżajsk

- -

Polonia Przemyśl

-

Cosmos Nowotaniec

SO/04/04 00:00

Przełom Besko

-

Bukowa Jastkowice

19 kolejka
- -

Cosmos Nowotaniec

-

Piast Tuczempy

- -

Pogoń Leżajsk

-

Crasnovia Krasne

- -

LKS Skołoszów

-

Stal Nowa Dęba

- -

Rzemieślnik Pilzno

-

Kolbuszowianka

- -

Sawa Sonina

-

Strumyk Malawa

- -

Sokół Nisko

-

Wisłok Wiśniowa

- -

Czarni Jasło

-

Bukowa Jastkowice

SO/11/04 00:00

Polonia Przemyśl

-

Przełom Besko

20 kolejka
- -

Bukowa Jastkowice

-

Sokół Nisko

- -

Wisłok Wiśniowa

-

Sawa Sonina

- -

Strumyk Malawa

-

Rzemieślnik Pilzno

- -

Kolbuszowianka

-

LKS Skołoszów

- -

Stal Nowa Dęba

-

Pogoń Leżajsk

- -

Crasnovia Krasne

-

Cosmos Nowotaniec

- -

Piast Tuczempy

-

Polonia Przemyśl

SO/18/04 00:00

Przełom Besko

-

Czarni Jasło

21 kolejka
- -

Polonia Przemyśl

-

Crasnovia Krasne

- -

Cosmos Nowotaniec

-

Stal Nowa Dęba

- -

Pogoń Leżajsk

-

Kolbuszowianka

- -

LKS Skołoszów

-

Strumyk Malawa

- -

Rzemieślnik Pilzno

-

Wisłok Wiśniowa

- -

Sawa Sonina

-

Bukowa Jastkowice

- -

Sokół Nisko

-

Czarni Jasło

SO/25/04 00:00

Piast Tuczempy

-

Przełom Besko

22 kolejka
- -

Czarni Jasło

-

Sawa Sonina

- -

Bukowa Jastkowice

-

Rzemieślnik Pilzno

- -

Wisłok Wiśniowa

-

LKS Skołoszów

- -

Strumyk Malawa

-

Pogoń Leżajsk

- -

Kolbuszowianka

-

Cosmos Nowotaniec

- -

Stal Nowa Dęba

-

Polonia Przemyśl

- -

Crasnovia Krasne

-

Piast Tuczempy

SO/02/05 00:00

Przełom Besko

-

Sokół Nisko

23 kolejka
- -

Piast Tuczempy

-

Stal Nowa Dęba

- -

Polonia Przemyśl

-

Kolbuszowianka

- -

Cosmos Nowotaniec

-

Strumyk Malawa

- -

Pogoń Leżajsk

-

Wisłok Wiśniowa

- -

LKS Skołoszów

-

Bukowa Jastkowice

- -

Rzemieślnik Pilzno

-

Czarni Jasło

- -

Sawa Sonina

-

Sokół Nisko

SO/09/05 00:00

Crasnovia Krasne

-

Przełom Besko

24 kolejka
- -

Sokół Nisko

-

Rzemieślnik Pilzno

- -

Czarni Jasło

-

LKS Skołoszów

- -

Bukowa Jastkowice

-

Pogoń Leżajsk

- -

Wisłok Wiśniowa

-

Cosmos Nowotaniec

- -

Strumyk Malawa

-

Polonia Przemyśl

- -

Kolbuszowianka

-

Piast Tuczempy

- -

Stal Nowa Dęba

-

Crasnovia Krasne

SO/16/05 00:00

Przełom Besko

-

Sawa Sonina

25 kolejka
- -

Crasnovia Krasne

-

Kolbuszowianka

- -

Piast Tuczempy

-

Strumyk Malawa

- -

Polonia Przemyśl

-

Wisłok Wiśniowa

- -

Cosmos Nowotaniec

-

Bukowa Jastkowice

- -

Pogoń Leżajsk

-

Czarni Jasło

- -

LKS Skołoszów

-

Sokół Nisko

- -

Rzemieślnik Pilzno

-

Sawa Sonina

ŚR/20/05 00:00

Stal Nowa Dęba

-

Przełom Besko

26 kolejka
- -

Sawa Sonina

-

LKS Skołoszów

- -

Sokół Nisko

-

Pogoń Leżajsk

- -

Czarni Jasło

-

Cosmos Nowotaniec

- -

Bukowa Jastkowice

-

Polonia Przemyśl

- -

Wisłok Wiśniowa

-

Piast Tuczempy

- -

Strumyk Malawa

-

Crasnovia Krasne

- -

Kolbuszowianka

-

Stal Nowa Dęba

SO/23/05 00:00

Przełom Besko

-

Rzemieślnik Pilzno

27 kolejka
- -

Stal Nowa Dęba

-

Strumyk Malawa

- -

Crasnovia Krasne

-

Wisłok Wiśniowa

- -

Piast Tuczempy

-

Bukowa Jastkowice

- -

Polonia Przemyśl

-

Czarni Jasło

- -

Cosmos Nowotaniec

-

Sokół Nisko

- -

Pogoń Leżajsk

-

Sawa Sonina

- -

LKS Skołoszów

-

Rzemieślnik Pilzno

SO/30/05 00:00

Kolbuszowianka

-

Przełom Besko

28 kolejka
- -

Rzemieślnik Pilzno

-

Pogoń Leżajsk

- -

Sawa Sonina

-

Cosmos Nowotaniec

- -

Sokół Nisko

-

Polonia Przemyśl

- -

Czarni Jasło

-

Piast Tuczempy

- -

Bukowa Jastkowice

-

Crasnovia Krasne

- -

Wisłok Wiśniowa

-

Stal Nowa Dęba

- -

Strumyk Malawa

-

Kolbuszowianka

CZ/04/06 00:00

Przełom Besko

-

LKS Skołoszów

29 kolejka
- -

Kolbuszowianka

-

Wisłok Wiśniowa

- -

Stal Nowa Dęba

-

Bukowa Jastkowice

- -

Crasnovia Krasne

-

Czarni Jasło

- -

Piast Tuczempy

-

Sokół Nisko

- -

Polonia Przemyśl

-

Sawa Sonina

- -

Cosmos Nowotaniec

-

Rzemieślnik Pilzno

- -

Pogoń Leżajsk

-

LKS Skołoszów

ND/07/06 17:00

Strumyk Malawa

-

Przełom Besko

30 kolejka
- -

LKS Skołoszów

-

Cosmos Nowotaniec

- -

Rzemieślnik Pilzno

-

Polonia Przemyśl

- -

Sawa Sonina

-

Piast Tuczempy

- -

Sokół Nisko

-

Crasnovia Krasne

- -

Czarni Jasło

-

Stal Nowa Dęba

- -

Bukowa Jastkowice

-

Kolbuszowianka

- -

Wisłok Wiśniowa

-

Strumyk Malawa

SO/13/06 17:00

Przełom Besko

-

Pogoń Leżajsk

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa254651-28
2Lech Poznań254344-24
3Jagiellonia Białystok254137-30
4Śląsk Wrocław253939-32
5Wisła Kraków253740-33
6Podbeskidzie 253638-42
7Lechia Gdańsk253529-28
8Górnik Zabrze253535-36
9Górnik Łęczna253229-30
10Pogoń Szczecin253230-33
11Korona Kielce253128-37
12Piast Gliwice253030-38
13GKS Bełchatów 253021-31
14Cracovia252826-34
15Ruch Chorzów252728-34
16Zawisza Bydgoszcz252325-43
PT/20/03 18:00
Pogoń S.
3-0
GKS B.
PT/20/03 20:30
Górnik Ł.
1-1
Śląsk W.
SO/21/03 15:30
Ruch C.
1-2
Zawisza B.
SO/21/03 18:00
Wisła K.
2-1
Cracovia
SO/21/03 20:30
Lechia G.
1-0
Górnik Z.
ND/22/03 15:30
Piast G.
1-2
Korona K.
ND/22/03 15:30
Podbeskidzie
1-0
Jagiellonia B.
ND/22/03 18:00
Lech P.
2-1
Legia W.
SO/04/04 13:00
Cracovia
-
Lechia G.
SO/04/04 15:30
Śląsk W.
-
Podbeskidzie
SO/04/04 18:00
GKS B.
-
Lech P.
SO/04/04 20:30
Legia W.
-
Piast G.
PN/06/04 13:00
Korona K.
-
Górnik Ł.
PN/06/04 15:30
Górnik Z.
-
Ruch C.
PN/06/04 18:00
Jagiellonia B.
-
Wisła K.
WT/07/04 20:30
Zawisza B.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:30 Polsat Sport Błękitni - Lech (na żywo)
20:00 Polsat Sport Podbesk. - Legia (na żywo)
13:30 Polsat Sport Podbesk. - Legia (powt.)