Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

4 Liga podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Głogovia Głogów Małop.41213-14-0-02-0-02-0-0
2Igloopol Dębica4109-23-1-02-0-01-1-0
3Korona Rzeszów4104-13-1-02-0-01-1-0
4KS Wiązownica4910-43-0-12-0-01-0-1
5JKS Jarosław497-53-0-12-0-01-0-1
6Piast Tuczempy494-23-0-12-0-01-0-1
7Stal II Mielec3711-22-1-00-1-02-0-0
8Błękitni Ropczyce 468-52-0-21-0-11-0-1
9Izolator Boguchwała366-52-0-11-0-01-0-1
10Ekoball Sanok466-72-0-21-0-11-0-1
11Partyzant Targowiska455-41-2-10-2-01-0-1
12Stal II Stalowa Wola434-61-0-31-0-20-0-1
13KS Pilzno435-81-0-31-0-10-0-2
14Wisłok Wiśniowa426-110-2-20-0-10-2-1
15Karpaty Krosno412-80-1-30-1-10-0-2
16Sokół Kolbuszowa D.413-130-1-30-0-20-1-1
17Start Pruchnik413-160-1-30-1-20-0-1
18Polonia Przemyśl403-90-0-40-0-20-0-2
SO/24/08 10:30
Stal I.
0-1
Korona R.
SO/24/08 11:00
KS P.
0-2
Partyzant T.
SO/24/08 12:00
Start P.
1-5
Głogovia G.
SO/24/08 16:00
Igloopol D.
5-1
Wisłok W.
SO/24/08 17:00
Błękitni R.
0-1
JKS J.
SO/24/08 17:00
Piast T.
2-1
Polonia P.
SO/24/08 17:00
Karpaty K.
1-3
Ekoball S.
ND/25/08 17:00
Sokół K.
1-6
KS W.
ŚR/04/09 17:30
Stal I.
-
Izolator B.
- -
Korona R.
-
Start P.
- -
KS W.
-
Stal I.
- -
Ekoball S.
-
Sokół K.
- -
Polonia P.
-
Karpaty K.
- -
JKS J.
-
Piast T.
- -
Partyzant T.
-
Błękitni R.
- -
Wisłok W.
-
KS P.
- -
Izolator B.
-
Igloopol D.
ŚR/28/08 00:00
Głogovia G.
-
Stal I.
1 kolejka
PT/09/08 19:00

Ekoball Sanok

2-0

KS Pilzno

SO/10/08 11:00

Polonia Przemyśl

0-2

Igloopol Dębica

SO/10/08 11:00

Partyzant Targowiska

2-2

Wisłok Wiśniowa

SO/10/08 14:00

Start Pruchnik

1-1

Sokół Kolbuszowa D.

SO/10/08 17:00

Głogovia Głogów Małop.

3-0

Karpaty Krosno

SO/10/08 17:00

Korona Rzeszów

1-0

Piast Tuczempy

SO/10/08 17:00

JKS Jarosław

2-1

Izolator Boguchwała

ND/11/08 11:00

Stal II Stalowa Wola

1-3

Stal II Mielec

ND/11/08 17:00

KS Wiązownica

2-1

Błękitni Ropczyce

2 kolejka
ŚR/14/08 18:00

Izolator Boguchwała

2-1

Partyzant Targowiska

ŚR/14/08 18:00

Piast Tuczempy

1-0

KS Wiązownica

CZ/15/08 11:00

Igloopol Dębica

2-1

JKS Jarosław

CZ/15/08 16:00

Stal II Mielec

1-1

Wisłok Wiśniowa

CZ/15/08 16:00

Błękitni Ropczyce

5-1

Ekoball Sanok

CZ/15/08 17:00

KS Pilzno

3-1

Polonia Przemyśl

CZ/15/08 17:00

Karpaty Krosno

0-0

Korona Rzeszów

CZ/15/08 17:00

Sokół Kolbuszowa D.

0-4

Głogovia Głogów Małop.

CZ/15/08 17:00

Stal II Stalowa Wola

3-1

Start Pruchnik

3 kolejka
SO/17/08 16:00

Wisłok Wiśniowa

2-3

Izolator Boguchwała

ND/18/08 15:30

Polonia Przemyśl

1-2

Błękitni Ropczyce

ND/18/08 16:00

Start Pruchnik

0-7

Stal II Mielec

ND/18/08 16:00

Korona Rzeszów

2-1

Sokół Kolbuszowa D.

ND/18/08 16:00

Partyzant Targowiska

0-0

Igloopol Dębica

ND/18/08 17:00

Głogovia Głogów Małop.

1-0

Stal II Stalowa Wola

ND/18/08 17:00

KS Wiązownica

2-1

Karpaty Krosno

ND/18/08 17:00

Ekoball Sanok

0-1

Piast Tuczempy

ND/18/08 17:00

JKS Jarosław

3-2

KS Pilzno

4 kolejka
SO/24/08 10:30

Stal II Stalowa Wola

0-1

Korona Rzeszów

SO/24/08 11:00

KS Pilzno

0-2

Partyzant Targowiska

SO/24/08 12:00

Start Pruchnik

1-5

Głogovia Głogów Małop.

SO/24/08 16:00

Igloopol Dębica

5-1

Wisłok Wiśniowa

SO/24/08 17:00

Błękitni Ropczyce

0-1

JKS Jarosław

SO/24/08 17:00

Piast Tuczempy

2-1

Polonia Przemyśl

SO/24/08 17:00

Karpaty Krosno

1-3

Ekoball Sanok

ND/25/08 17:00

Sokół Kolbuszowa D.

1-6

KS Wiązownica

ŚR/04/09 17:30

Stal II Mielec

-

Izolator Boguchwała

5 kolejka
- -

Korona Rzeszów

-

Start Pruchnik

- -

KS Wiązownica

-

Stal II Stalowa Wola

- -

Ekoball Sanok

-

Sokół Kolbuszowa D.

- -

Polonia Przemyśl

-

Karpaty Krosno

- -

JKS Jarosław

-

Piast Tuczempy

- -

Partyzant Targowiska

-

Błękitni Ropczyce

- -

Wisłok Wiśniowa

-

KS Pilzno

- -

Izolator Boguchwała

-

Igloopol Dębica

ŚR/28/08 00:00

Głogovia Głogów Małop.

-

Stal II Mielec

6 kolejka
- -

KS Pilzno

-

Izolator Boguchwała

- -

Błękitni Ropczyce

-

Wisłok Wiśniowa

- -

Piast Tuczempy

-

Partyzant Targowiska

- -

Karpaty Krosno

-

JKS Jarosław

- -

Sokół Kolbuszowa D.

-

Polonia Przemyśl

- -

Stal II Stalowa Wola

-

Ekoball Sanok

- -

Start Pruchnik

-

KS Wiązownica

- -

Głogovia Głogów Małop.

-

Korona Rzeszów

SO/31/08 00:00

Stal II Mielec

-

Igloopol Dębica

7 kolejka
- -

KS Wiązownica

-

Głogovia Głogów Małop.

- -

Ekoball Sanok

-

Start Pruchnik

- -

Polonia Przemyśl

-

Stal II Stalowa Wola

- -

JKS Jarosław

-

Sokół Kolbuszowa D.

- -

Partyzant Targowiska

-

Karpaty Krosno

- -

Wisłok Wiśniowa

-

Piast Tuczempy

- -

Izolator Boguchwała

-

Błękitni Ropczyce

- -

Igloopol Dębica

-

KS Pilzno

SO/07/09 00:00

Korona Rzeszów

-

Stal II Mielec

8 kolejka
- -

Błękitni Ropczyce

-

Igloopol Dębica

- -

Piast Tuczempy

-

Izolator Boguchwała

- -

Karpaty Krosno

-

Wisłok Wiśniowa

- -

Sokół Kolbuszowa D.

-

Partyzant Targowiska

- -

Stal II Mielec

-

JKS Jarosław

- -

Start Pruchnik

-

Polonia Przemyśl

- -

Głogovia Głogów Małop.

-

Ekoball Sanok

- -

Korona Rzeszów

-

KS Wiązownica

SO/14/09 00:00

Stal II Mielec

-

KS Pilzno

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
3-0
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
2-3
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
0-3
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
15:30 Polsat S. 1. liga - magazyn (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Wisła P. (na żywo)
18:55 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)