Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 25 listopada 2017

4 Liga podlaska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Ruch Wysokie Mazow.153957-1113-0-27-0-16-0-1
2Wissa Szczuczyn153543-1411-2-25-0-26-2-0
3KS Wasilków153232-910-2-35-1-25-1-1
4Warmia Grajewo153132-1510-1-46-1-24-0-2
5Wigry II Suwałki152937-229-2-47-0-02-2-4
6Dąb Dąbrowa Białostocka152522-198-1-64-0-34-1-3
7KS Michałowo152426-287-3-54-2-23-1-3
8Sparta Szepietowo152225-286-4-52-3-24-1-3
9Sparta Augustów152129-265-6-43-3-12-3-3
10Biebrza Goniądz151928-355-4-63-3-12-1-5
11Magnat Juchnowiec K.151622-334-4-73-0-41-4-3
12MKS Mielnik151419-334-2-93-1-41-1-5
13Orzeł Kolno151116-393-2-101-2-42-0-6
14Promień Mońki15919-432-3-101-1-61-2-4
15Pogoń Łapy15819-472-2-112-2-40-0-7
16Cresovia Siemiatycze15612-362-0-131-0-61-0-7
CZ/16/11 18:00
Magnat J.
0-4
KS W.
SO/18/11 12:00
Sparta A.
0-3
Ruch W.
SO/18/11 12:00
Wissa S.
3-1
MKS M.
ND/19/11 11:30
Cresovia S.
1-2
KS M.
ND/19/11 12:00
Pogoń Ł.
2-4
Biebrza G.
ND/19/11 12:00
Dąb D.
2-1
Wigry I.
ND/19/11 13:00
Orzeł K.
2-2
Promień M.
ND/19/11 13:00
Sparta S.
0-1
Warmia G.
- -
Biebrza G.
-
KS M.
- -
Cresovia S.
-
Wigry I.
- -
Dąb D.
-
Warmia G.
- -
Sparta S.
-
MKS M.
- -
Wissa S.
-
KS W.
- -
Magnat J.
-
Ruch W.
- -
Sparta A.
-
Promień M.
- -
Orzeł K.
-
Pogoń Ł.
1 kolejka
SO/12/08 11:00

MKS Mielnik

0-2

Sparta Szepietowo

SO/12/08 11:00

Ruch Wysokie Mazow.

5-1

Magnat Juchnowiec K.

SO/12/08 13:00

Promień Mońki

2-6

Sparta Augustów

SO/12/08 16:00

Warmia Grajewo

1-3

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/12/08 16:30

Wigry II Suwałki

2-0

Cresovia Siemiatycze

SO/12/08 17:00

KS Wasilków

0-1

Wissa Szczuczyn

ND/13/08 16:00

Pogoń Łapy

6-0

Orzeł Kolno

ŚR/23/08 18:00

KS Michałowo

3-2

Biebrza Goniądz

2 kolejka
SO/19/08 13:00

Cresovia Siemiatycze

1-0

Warmia Grajewo

SO/19/08 15:00

Sparta Augustów

3-1

Pogoń Łapy

SO/19/08 17:00

Wissa Szczuczyn

2-4

Ruch Wysokie Mazow.

SO/19/08 17:00

KS Michałowo

2-2

Wigry II Suwałki

ND/20/08 16:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-0

MKS Mielnik

ND/20/08 17:00

Biebrza Goniądz

5-2

Orzeł Kolno

ND/20/08 17:00

Sparta Szepietowo

1-1

KS Wasilków

ŚR/23/08 18:00

Magnat Juchnowiec K.

2-1

Promień Mońki

3 kolejka
SO/26/08 14:00

Promień Mońki

0-8

Wissa Szczuczyn

SO/26/08 16:00

Warmia Grajewo

3-0

KS Michałowo

SO/26/08 17:00

KS Wasilków

0-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/27/08 13:00

MKS Mielnik

0-3

Cresovia Siemiatycze

ND/27/08 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

7-0

Sparta Szepietowo

ND/27/08 17:00

Pogoń Łapy

2-2

Magnat Juchnowiec K.

ND/27/08 17:00

Orzeł Kolno

2-2

Sparta Augustów

ŚR/20/09 16:00

Wigry II Suwałki

4-2

Biebrza Goniądz

4 kolejka
PT/01/09 17:30

Cresovia Siemiatycze

0-2

KS Wasilków

SO/02/09 15:00

Warmia Grajewo

4-3

Wigry II Suwałki

SO/02/09 16:00

Wissa Szczuczyn

2-0

Pogoń Łapy

SO/02/09 17:00

Magnat Juchnowiec K.

1-2

Orzeł Kolno

SO/02/09 17:00

KS Michałowo

3-1

MKS Mielnik

ND/03/09 15:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

1-4

Ruch Wysokie Mazow.

ND/03/09 16:00

Sparta Szepietowo

4-1

Promień Mońki

ŚR/06/09 17:00

Biebrza Goniądz

3-3

Sparta Augustów

5 kolejka
SO/09/09 14:00

MKS Mielnik

3-0
(wo)

Wigry II Suwałki

SO/09/09 16:00

Warmia Grajewo

4-0

Biebrza Goniądz

SO/09/09 16:00

KS Wasilków

1-1

KS Michałowo

SO/09/09 16:00

Promień Mońki

0-3

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/10/09 15:00

Pogoń Łapy

3-5

Sparta Szepietowo

ND/10/09 15:00

Sparta Augustów

3-3

Magnat Juchnowiec K.

ND/10/09 16:00

Orzeł Kolno

0-3

Wissa Szczuczyn

ND/10/09 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

6-1

Cresovia Siemiatycze

6 kolejka
SO/16/09 12:00

Wissa Szczuczyn

2-1

Sparta Augustów

SO/16/09 14:00

Biebrza Goniądz

1-1

Magnat Juchnowiec K.

SO/16/09 14:00

Wigry II Suwałki

3-1

KS Wasilków

SO/16/09 16:00

Warmia Grajewo

3-1

MKS Mielnik

ND/17/09 15:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-0

Pogoń Łapy

ND/17/09 16:00

Sparta Szepietowo

3-0

Orzeł Kolno

ND/17/09 16:00

KS Michałowo

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

ŚR/20/09 16:00

Cresovia Siemiatycze

1-4

Promień Mońki

7 kolejka
PT/22/09 19:00

Magnat Juchnowiec K.

0-3

Wissa Szczuczyn

SO/23/09 14:00

Sparta Augustów

2-2

Sparta Szepietowo

SO/23/09 15:00

MKS Mielnik

0-2

Biebrza Goniądz

SO/23/09 15:00

KS Wasilków

1-0

Warmia Grajewo

SO/23/09 16:00

Promień Mońki

1-3

KS Michałowo

SO/23/09 16:00

Pogoń Łapy

3-1

Cresovia Siemiatycze

ND/24/09 14:00

Ruch Wysokie Mazow.

1-2

Wigry II Suwałki

ND/24/09 16:00

Orzeł Kolno

0-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

8 kolejka
SO/30/09 14:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

0-2

Sparta Augustów

SO/30/09 16:00

Cresovia Siemiatycze

1-2

Orzeł Kolno

ND/01/10 13:00

MKS Mielnik

0-2

KS Wasilków

ND/01/10 13:30

Wigry II Suwałki

5-0

Promień Mońki

ND/01/10 15:00

Biebrza Goniądz

2-2

Wissa Szczuczyn

ND/01/10 15:00

KS Michałowo

5-1

Pogoń Łapy

ND/01/10 15:00

Warmia Grajewo

0-2

Ruch Wysokie Mazow.

ND/01/10 16:00

Sparta Szepietowo

2-2

Magnat Juchnowiec K.

9 kolejka
SO/07/10 13:00

Sparta Augustów

1-0

Cresovia Siemiatycze

SO/07/10 14:00

Wissa Szczuczyn

2-0

Sparta Szepietowo

SO/07/10 15:00

KS Wasilków

2-0

Biebrza Goniądz

SO/07/10 15:00

Promień Mońki

1-3

Warmia Grajewo

SO/07/10 15:00

Magnat Juchnowiec K.

1-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/07/10 16:00

Pogoń Łapy

1-1

Wigry II Suwałki

SO/07/10 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

7-0

MKS Mielnik

ND/08/10 15:00

Orzeł Kolno

3-0

KS Michałowo

10 kolejka
SO/14/10 14:00

Wigry II Suwałki

4-1

Orzeł Kolno

SO/14/10 14:00

KS Wasilków

4-1

Ruch Wysokie Mazow.

SO/14/10 14:30

Cresovia Siemiatycze

0-3

Magnat Juchnowiec K.

SO/14/10 15:00

KS Michałowo

2-2

Sparta Augustów

SO/14/10 15:00

Warmia Grajewo

6-0

Pogoń Łapy

SO/14/10 15:00

MKS Mielnik

0-0

Promień Mońki

ND/15/10 14:00

Biebrza Goniądz

0-1

Sparta Szepietowo

ND/15/10 14:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-3

Wissa Szczuczyn

11 kolejka
SO/21/10 13:00

Wissa Szczuczyn

4-0

Cresovia Siemiatycze

SO/21/10 14:00

Sparta Augustów

2-1

Wigry II Suwałki

SO/21/10 15:00

Promień Mońki

1-2

KS Wasilków

ND/22/10 13:00

Pogoń Łapy

0-4

MKS Mielnik

ND/22/10 13:30

Sparta Szepietowo

1-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/22/10 15:00

Orzeł Kolno

0-1

Warmia Grajewo

ND/22/10 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

8-0

Biebrza Goniądz

ND/22/10 17:00

Magnat Juchnowiec K.

3-1

KS Michałowo

12 kolejka
SO/28/10 14:00

Warmia Grajewo

2-1

Sparta Augustów

SO/28/10 14:00

KS Wasilków

6-0

Pogoń Łapy

SO/28/10 15:00

MKS Mielnik

3-2

Orzeł Kolno

ND/29/10 13:00

Cresovia Siemiatycze

1-2

Sparta Szepietowo

ND/29/10 13:00

Wigry II Suwałki

2-0

Magnat Juchnowiec K.

ND/29/10 14:00

Biebrza Goniądz

3-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/29/10 14:00

KS Michałowo

0-5

Wissa Szczuczyn

ND/29/10 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

3-0

Promień Mońki

13 kolejka
SO/04/11 13:00

Sparta Augustów

1-1

MKS Mielnik

SO/04/11 13:00

Wissa Szczuczyn

1-2

Wigry II Suwałki

SO/04/11 17:00

Magnat Juchnowiec K.

0-2

Warmia Grajewo

ND/05/11 13:00

Pogoń Łapy

0-1

Ruch Wysokie Mazow.

ND/05/11 13:00

Orzeł Kolno

0-4

KS Wasilków

ND/05/11 13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-1

Cresovia Siemiatycze

ND/05/11 14:00

Promień Mońki

1-1

Biebrza Goniądz

ND/05/11 14:00

Sparta Szepietowo

0-2

KS Michałowo

14 kolejka
SO/11/11 12:00

Wigry II Suwałki

5-2

Sparta Szepietowo

SO/11/11 12:00

KS Wasilków

2-0

Sparta Augustów

SO/11/11 13:00

MKS Mielnik

5-3

Magnat Juchnowiec K.

SO/11/11 13:00

Promień Mońki

5-0

Pogoń Łapy

SO/11/11 13:30

Warmia Grajewo

2-2

Wissa Szczuczyn

ND/12/11 13:00

Biebrza Goniądz

3-1

Cresovia Siemiatycze

ND/12/11 14:00

KS Michałowo

2-1

Dąb Dąbrowa Białostocka

ND/12/11 17:00

Ruch Wysokie Mazow.

3-0

Orzeł Kolno

15 kolejka
CZ/16/11 18:00

Magnat Juchnowiec K.

0-4

KS Wasilków

SO/18/11 12:00

Sparta Augustów

0-3

Ruch Wysokie Mazow.

SO/18/11 12:00

Wissa Szczuczyn

3-1

MKS Mielnik

ND/19/11 11:30

Cresovia Siemiatycze

1-2

KS Michałowo

ND/19/11 12:00

Pogoń Łapy

2-4

Biebrza Goniądz

ND/19/11 12:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

2-1

Wigry II Suwałki

ND/19/11 13:00

Orzeł Kolno

2-2

Promień Mońki

ND/19/11 13:00

Sparta Szepietowo

0-1

Warmia Grajewo

16 kolejka
- -

Biebrza Goniądz

-

KS Michałowo

- -

Cresovia Siemiatycze

-

Wigry II Suwałki

- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

Warmia Grajewo

- -

Sparta Szepietowo

-

MKS Mielnik

- -

Wissa Szczuczyn

-

KS Wasilków

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

Ruch Wysokie Mazow.

- -

Sparta Augustów

-

Promień Mońki

- -

Orzeł Kolno

-

Pogoń Łapy

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Górnik Zabrze173236-24
2Legia Warszawa163120-14
3Wisła Kraków162720-16
4Jagiellonia Białystok172722-22
5Korona Kielce162625-15
6Lech Poznań162524-14
7Zagłębie Lubin162422-17
8Arka Gdynia162217-17
9Lechia Gdańsk172023-26
10Śląsk Wrocław162020-24
11Wisła Płock162018-23
12Cracovia171821-25
13Sandecja Nowy Sącz161814-18
14Termalica Nieciecza 161715-19
15Piast Gliwice161617-25
16Pogoń Szczecin16912-27
PT/24/11 18:00
Cracovia
2-1
Lechia G.
PT/24/11 20:30
Górnik Z.
3-1
Jagiellonia B.
SO/25/11 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/25/11 18:00
Arka G.
-
Sandecja N.
SO/25/11 20:30
Korona K.
-
Legia W.
ND/26/11 15:30
Lech P.
-
Wisła P.
ND/26/11 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
PN/27/11 18:00
Termalica N.
-
Wisła K.
PT/01/12 18:00
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
PT/01/12 20:30
Lechia G.
-
Śląsk W.
SO/02/12 15:30
Wisła P.
-
Arka G.
SO/02/12 18:00
Zagłębie L.
-
Termalica N.
SO/02/12 20:30
Sandecja N.
-
Legia W.
ND/03/12 15:30
Piast G.
-
Lech P.
ND/03/12 18:00
Wisła K.
-
Górnik Z.
PN/04/12 18:00
Cracovia
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Cracovia - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Jagiellonia (na żywo)
20:45 Polsat Sport 1. liga: Zagłebie - Górnik (na żywo)
15:30 Canal+Sport Pogoń - Piast (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Stal - Tychy (na żywo)
18:00 Canal+Sport Arka - Sandecja (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Legia (na żywo)