Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 17 sierpnia 2018

4 Liga podlaska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warmia Grajewo2610-12-0-01-0-01-0-0
2KS Wasilków268-12-0-01-0-01-0-0
3Wigry II Suwałki265-22-0-01-0-01-0-0
4Tur Bielsk Podlaski242-01-1-01-0-00-1-0
5Magnat Juchnowiec K.133-01-0-00-0-01-0-0
6Wissa Szczuczyn133-01-0-01-0-00-0-0
7Sparta Szepietowo233-21-0-10-0-11-0-0
8KS Michałowo132-11-0-00-0-01-0-0
9Dąb Dąbrowa Białostocka235-51-0-11-0-00-0-1
10Sparta Augustów235-51-0-11-0-00-0-1
11KS Śniadowo210-30-1-10-1-00-0-1
12Cresovia Siemiatycze210-40-1-10-1-00-0-1
13Biebrza Goniądz211-60-1-10-0-10-1-0
14---000-00-0-00-0-00-0-0
15Promień Mońki101-30-0-10-0-10-0-0
16MOSP Białystok201-50-0-20-0-10-0-1
17Hetman Białystok200-40-0-20-0-10-0-1
18MKS Mielnik201-80-0-20-0-10-0-1
ŚR/15/08 11:00
KS W.
5-1
MKS M.
ŚR/15/08 11:00
Hetman B.
0-2
Sparta S.
ŚR/15/08 16:00
Dąb D.
5-3
Sparta A.
ŚR/15/08 17:00
Wigry I.
2-1
MOSP B.
ŚR/15/08 17:00
Cresovia S.
0-0
Tur B.
ŚR/15/08 17:00
Biebrza G.
1-6
Warmia G.
ŚR/15/08 17:00
Wissa S.
3-0
KS Ś.
ŚR/29/08 18:00
KS M.
-
Promień M.
- -
Tur B.
-
Biebrza G.
- -
Sparta A.
-
Cresovia S.
- -
Sparta S.
-
Dąb D.
- -
Promień M.
-
Hetman B.
- -
MOSP B.
-
KS M.
- -
MKS M.
-
Wigry I.
- -
Magnat J.
-
KS W.
SO/18/08 00:00
Warmia G.
-
Wissa S.
1 kolejka
SO/11/08 11:00

MOSP Białystok

0-3

KS Wasilków

SO/11/08 15:00

Warmia Grajewo

4-0

Cresovia Siemiatycze

SO/11/08 15:00

Sparta Augustów

2-0

Hetman Białystok

SO/11/08 16:00

Tur Bielsk Podlaski

2-0

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/11/08 17:00

Promień Mońki

1-3

Wigry II Suwałki

ND/12/08 17:00

KS Śniadowo

0-0

Biebrza Goniądz

ND/12/08 17:00

Sparta Szepietowo

1-2

KS Michałowo

ND/12/08 17:00

MKS Mielnik

0-3
(wo)

Magnat Juchnowiec K.

2 kolejka
ŚR/15/08 11:00

KS Wasilków

5-1

MKS Mielnik

ŚR/15/08 11:00

Hetman Białystok

0-2

Sparta Szepietowo

ŚR/15/08 16:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

5-3

Sparta Augustów

ŚR/15/08 17:00

Wigry II Suwałki

2-1

MOSP Białystok

ŚR/15/08 17:00

Cresovia Siemiatycze

0-0

Tur Bielsk Podlaski

ŚR/15/08 17:00

Biebrza Goniądz

1-6

Warmia Grajewo

ŚR/15/08 17:00

Wissa Szczuczyn

3-0

KS Śniadowo

ŚR/29/08 18:00

KS Michałowo

-

Promień Mońki

3 kolejka
- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Biebrza Goniądz

- -

Sparta Augustów

-

Cresovia Siemiatycze

- -

Sparta Szepietowo

-

Dąb Dąbrowa Białostocka

- -

Promień Mońki

-

Hetman Białystok

- -

MOSP Białystok

-

KS Michałowo

- -

MKS Mielnik

-

Wigry II Suwałki

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

KS Wasilków

SO/18/08 00:00

Warmia Grajewo

-

Wissa Szczuczyn

4 kolejka
- -

KS Michałowo

-

MKS Mielnik

- -

Hetman Białystok

-

MOSP Białystok

- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

Promień Mońki

- -

Cresovia Siemiatycze

-

Sparta Szepietowo

- -

Biebrza Goniądz

-

Sparta Augustów

- -

Wissa Szczuczyn

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

KS Śniadowo

-

Warmia Grajewo

SO/25/08 00:00

Wigry II Suwałki

-

Magnat Juchnowiec K.

5 kolejka
- -

Sparta Augustów

-

Wissa Szczuczyn

- -

Sparta Szepietowo

-

Biebrza Goniądz

- -

Promień Mońki

-

Cresovia Siemiatycze

- -

MOSP Białystok

-

Dąb Dąbrowa Białostocka

- -

MKS Mielnik

-

Hetman Białystok

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

KS Michałowo

- -

KS Wasilków

-

Wigry II Suwałki

SO/01/09 00:00

Tur Bielsk Podlaski

-

KS Śniadowo

6 kolejka
- -

Hetman Białystok

-

Magnat Juchnowiec K.

- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

MKS Mielnik

- -

Cresovia Siemiatycze

-

MOSP Białystok

- -

Biebrza Goniądz

-

Promień Mońki

- -

Wissa Szczuczyn

-

Sparta Szepietowo

- -

KS Śniadowo

-

Sparta Augustów

- -

Warmia Grajewo

-

Tur Bielsk Podlaski

ŚR/05/09 00:00

KS Michałowo

-

KS Wasilków

7 kolejka
- -

Sparta Szepietowo

-

KS Śniadowo

- -

Promień Mońki

-

Wissa Szczuczyn

- -

MOSP Białystok

-

Biebrza Goniądz

- -

MKS Mielnik

-

Cresovia Siemiatycze

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

Dąb Dąbrowa Białostocka

- -

KS Wasilków

-

Hetman Białystok

- -

Wigry II Suwałki

-

KS Michałowo

SO/08/09 00:00

Sparta Augustów

-

Warmia Grajewo

8 kolejka
- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

KS Wasilków

- -

Cresovia Siemiatycze

-

Magnat Juchnowiec K.

- -

Biebrza Goniądz

-

MKS Mielnik

- -

Wissa Szczuczyn

-

MOSP Białystok

- -

KS Śniadowo

-

Promień Mońki

- -

Warmia Grajewo

-

Sparta Szepietowo

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Sparta Augustów

SO/15/09 00:00

Hetman Białystok

-

Wigry II Suwałki

9 kolejka
- -

Promień Mońki

-

Warmia Grajewo

- -

MOSP Białystok

-

KS Śniadowo

- -

MKS Mielnik

-

Wissa Szczuczyn

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

Biebrza Goniądz

- -

KS Wasilków

-

Cresovia Siemiatycze

- -

Wigry II Suwałki

-

Dąb Dąbrowa Białostocka

- -

KS Michałowo

-

Hetman Białystok

SO/22/09 00:00

Sparta Szepietowo

-

Tur Bielsk Podlaski

10 kolejka
- -

Cresovia Siemiatycze

-

Wigry II Suwałki

- -

Biebrza Goniądz

-

KS Wasilków

- -

Wissa Szczuczyn

-

Magnat Juchnowiec K.

- -

KS Śniadowo

-

MKS Mielnik

- -

Warmia Grajewo

-

MOSP Białystok

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

Promień Mońki

- -

Sparta Augustów

-

Sparta Szepietowo

SO/29/09 00:00

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

KS Michałowo

11 kolejka
- -

MOSP Białystok

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

MKS Mielnik

-

Warmia Grajewo

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

KS Śniadowo

- -

KS Wasilków

-

Wissa Szczuczyn

- -

Wigry II Suwałki

-

Biebrza Goniądz

- -

KS Michałowo

-

Cresovia Siemiatycze

- -

Hetman Białystok

-

Dąb Dąbrowa Białostocka

SO/06/10 00:00

Promień Mońki

-

Sparta Augustów

12 kolejka
- -

Biebrza Goniądz

-

KS Michałowo

- -

Wissa Szczuczyn

-

Wigry II Suwałki

- -

KS Śniadowo

-

KS Wasilków

- -

Warmia Grajewo

-

Magnat Juchnowiec K.

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

MKS Mielnik

- -

Sparta Augustów

-

MOSP Białystok

- -

Sparta Szepietowo

-

Promień Mońki

SO/13/10 00:00

Cresovia Siemiatycze

-

Hetman Białystok

13 kolejka
- -

MKS Mielnik

-

Sparta Augustów

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

KS Wasilków

-

Warmia Grajewo

- -

Wigry II Suwałki

-

KS Śniadowo

- -

KS Michałowo

-

Wissa Szczuczyn

- -

Hetman Białystok

-

Biebrza Goniądz

- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

Cresovia Siemiatycze

SO/20/10 00:00

MOSP Białystok

-

Sparta Szepietowo

14 kolejka
- -

Wissa Szczuczyn

-

Hetman Białystok

- -

KS Śniadowo

-

KS Michałowo

- -

Warmia Grajewo

-

Wigry II Suwałki

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

KS Wasilków

- -

Sparta Augustów

-

Magnat Juchnowiec K.

- -

Sparta Szepietowo

-

MKS Mielnik

- -

Promień Mońki

-

MOSP Białystok

SO/27/10 00:00

Biebrza Goniądz

-

Dąb Dąbrowa Białostocka

15 kolejka
- -

Magnat Juchnowiec K.

-

Sparta Szepietowo

- -

KS Wasilków

-

Sparta Augustów

- -

Wigry II Suwałki

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

KS Michałowo

-

Warmia Grajewo

- -

Hetman Białystok

-

KS Śniadowo

- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

Wissa Szczuczyn

- -

Cresovia Siemiatycze

-

Biebrza Goniądz

SO/03/11 00:00

MKS Mielnik

-

Promień Mońki

16 kolejka
- -

KS Śniadowo

-

Dąb Dąbrowa Białostocka

- -

Warmia Grajewo

-

Hetman Białystok

- -

Tur Bielsk Podlaski

-

KS Michałowo

- -

Sparta Augustów

-

Wigry II Suwałki

- -

Sparta Szepietowo

-

KS Wasilków

- -

Promień Mońki

-

Magnat Juchnowiec K.

- -

MOSP Białystok

-

MKS Mielnik

SO/10/11 00:00

Wissa Szczuczyn

-

Cresovia Siemiatycze

17 kolejka
- -

KS Wasilków

-

Promień Mońki

- -

Wigry II Suwałki

-

Sparta Szepietowo

- -

KS Michałowo

-

Sparta Augustów

- -

Hetman Białystok

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

Warmia Grajewo

- -

Cresovia Siemiatycze

-

KS Śniadowo

- -

Biebrza Goniądz

-

Wissa Szczuczyn

SO/17/11 00:00

Magnat Juchnowiec K.

-

MOSP Białystok

18 kolejka
- -

Biebrza Goniądz

-

KS Śniadowo

- -

Cresovia Siemiatycze

-

Warmia Grajewo

- -

Dąb Dąbrowa Białostocka

-

Tur Bielsk Podlaski

- -

Hetman Białystok

-

Sparta Augustów

- -

KS Michałowo

-

Sparta Szepietowo

- -

Wigry II Suwałki

-

Promień Mońki

- -

KS Wasilków

-

MOSP Białystok

- -

Magnat Juchnowiec K.

-

MKS Mielnik

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Cracovia - Zagłębie L. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Korona (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Stal - Podbesk. (na żywo)