Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 30 sierpnia 2014

4 Liga pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Jaguar Kokoszki51316-44-1-03-0-01-1-0
2Gryf Słupsk51314-34-1-02-0-02-1-0
3Wierzyca Pelplin51112-33-2-00-1-03-1-0
4Jantar Ustka51011-73-1-11-1-12-0-0
5GTS Kolbudy5811-52-2-12-0-00-2-1
6Centrum Pelplin5812-72-2-11-1-11-1-0
7KP Starogard Gdański5810-82-2-11-1-11-1-0
8Powiśle Dzierzgoń5710-61-4-01-2-00-2-0
9Anioły Garczegorze578-52-1-21-1-01-0-2
10Pogoń Lębork574-52-1-21-1-11-0-1
11Olimpia Sztum578-102-1-22-0-10-1-1
12MKS Władysławowo577-102-1-21-1-11-0-1
13Start Miastko577-112-1-21-1-11-0-1
14Koral Dębnica558-81-2-20-1-11-1-1
15Bytovia II Bytów537-141-0-40-0-21-0-2
16Polonia Gdańsk535-121-0-40-0-21-0-2
17GOSRiT Luzino503-160-0-50-0-30-0-2
18Amator Kiełpino503-220-0-50-0-20-0-3
ŚR/27/08 17:00
Jantar U.
3-1
Bytovia I.
ŚR/27/08 17:00
MKS W.
0-2
Koral D.
ŚR/27/08 17:30
Olimpia S.
2-0
Anioły G.
ŚR/27/08 17:30
Wierzyca P.
1-1
Gryf S.
ŚR/27/08 18:00
Powiśle D.
4-0
Amator K.
ŚR/27/08 18:00
Jaguar K.
7-0
Start M.
ŚR/27/08 18:00
Pogoń L.
0-1
Centrum P.
ŚR/27/08 18:00
KP S.
3-2
GTS K.
ŚR/27/08 18:00
GOSRiT L.
0-3
Polonia G.
SO/30/08 11:00
Polonia G.
-
KP S.
SO/30/08 15:00
Koral D.
-
GOSRiT L.
SO/30/08 16:00
Start M.
-
Pogoń L.
SO/30/08 17:00
GTS K.
-
Wierzyca P.
SO/30/08 17:00
Centrum P.
-
Olimpia S.
SO/30/08 17:00
Powiśle D.
-
Jaguar K.
ND/31/08 14:00
Amator K.
-
Bytovia I.
ND/31/08 14:00
Anioły G.
-
MKS W.
ND/31/08 17:00
Gryf S.
-
Jantar U.
1 kolejka
SO/09/08 12:00

Start Miastko

0-2

Anioły Garczegorze

SO/09/08 16:00

MKS Władysławowo

3-2

Bytovia II Bytów

SO/09/08 17:00

Centrum Pelplin

6-1

Amator Kiełpino

SO/09/08 17:00

Powiśle Dzierzgoń

3-3

Koral Dębnica

SO/09/08 17:00

Jaguar Kokoszki

3-0

Polonia Gdańsk

SO/09/08 17:00

Olimpia Sztum

1-3

Gryf Słupsk

SO/09/08 17:00

KP Starogard Gdański

1-1

Wierzyca Pelplin

SO/09/08 18:00

Pogoń Lębork

0-0

GTS Kolbudy

SO/09/08 18:00

GOSRiT Luzino

2-4

Jantar Ustka

2 kolejka
SO/16/08 11:00

Polonia Gdańsk

0-3

Pogoń Lębork

SO/16/08 15:00

Koral Dębnica

2-3

Jaguar Kokoszki

SO/16/08 17:00

Jantar Ustka

1-1

KP Starogard Gdański

SO/16/08 17:00

GTS Kolbudy

5-1

Olimpia Sztum

SO/16/08 17:00

Anioły Garczegorze

1-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/16/08 17:00

Centrum Pelplin

2-3

Start Miastko

SO/16/08 18:00

GOSRiT Luzino

0-3

Bytovia II Bytów

ND/17/08 14:00

Amator Kiełpino

1-5

Wierzyca Pelplin

ND/17/08 17:00

Gryf Słupsk

4-0

MKS Władysławowo

3 kolejka
ŚR/20/08 17:00

Start Miastko

4-0

Amator Kiełpino

ŚR/20/08 17:00

Jaguar Kokoszki

2-1

Anioły Garczegorze

ŚR/20/08 17:00

MKS Władysławowo

1-1

GTS Kolbudy

ŚR/20/08 17:00

Bytovia II Bytów

1-5

KP Starogard Gdański

ŚR/20/08 17:00

Jantar Ustka

0-2

Wierzyca Pelplin

ŚR/20/08 17:30

Olimpia Sztum

3-1

Polonia Gdańsk

ŚR/20/08 17:30

Gryf Słupsk

3-1

GOSRiT Luzino

ŚR/20/08 18:00

Powiśle Dzierzgoń

2-2

Centrum Pelplin

ŚR/20/08 18:00

Pogoń Lębork

1-0

Koral Dębnica

4 kolejka
SO/23/08 11:00

Polonia Gdańsk

1-3

MKS Władysławowo

SO/23/08 15:00

Koral Dębnica

1-1

Olimpia Sztum

SO/23/08 16:00

Start Miastko

0-0

Powiśle Dzierzgoń

SO/23/08 17:00

KP Starogard Gdański

0-3

Gryf Słupsk

SO/23/08 17:00

GTS Kolbudy

3-0

GOSRiT Luzino

SO/23/08 17:00

Centrum Pelplin

1-1

Jaguar Kokoszki

ND/24/08 11:00

Bytovia II Bytów

0-3

Wierzyca Pelplin

ND/24/08 14:00

Amator Kiełpino

1-3

Jantar Ustka

ND/24/08 14:00

Anioły Garczegorze

4-0

Pogoń Lębork

5 kolejka
ŚR/27/08 17:00

Jantar Ustka

3-1

Bytovia II Bytów

ŚR/27/08 17:00

MKS Władysławowo

0-2

Koral Dębnica

ŚR/27/08 17:30

Olimpia Sztum

2-0

Anioły Garczegorze

ŚR/27/08 17:30

Wierzyca Pelplin

1-1

Gryf Słupsk

ŚR/27/08 18:00

Powiśle Dzierzgoń

4-0

Amator Kiełpino

ŚR/27/08 18:00

Jaguar Kokoszki

7-0

Start Miastko

ŚR/27/08 18:00

Pogoń Lębork

0-1

Centrum Pelplin

ŚR/27/08 18:00

KP Starogard Gdański

3-2

GTS Kolbudy

ŚR/27/08 18:00

GOSRiT Luzino

0-3

Polonia Gdańsk

6 kolejka
SO/30/08 11:00

Polonia Gdańsk

-

KP Starogard Gdański

SO/30/08 15:00

Koral Dębnica

-

GOSRiT Luzino

SO/30/08 16:00

Start Miastko

-

Pogoń Lębork

SO/30/08 17:00

GTS Kolbudy

-

Wierzyca Pelplin

SO/30/08 17:00

Centrum Pelplin

-

Olimpia Sztum

SO/30/08 17:00

Powiśle Dzierzgoń

-

Jaguar Kokoszki

ND/31/08 14:00

Amator Kiełpino

-

Bytovia II Bytów

ND/31/08 14:00

Anioły Garczegorze

-

MKS Władysławowo

ND/31/08 17:00

Gryf Słupsk

-

Jantar Ustka

7 kolejka
- -

Pogoń Lębork

-

Powiśle Dzierzgoń

- -

Olimpia Sztum

-

Start Miastko

- -

MKS Władysławowo

-

Centrum Pelplin

- -

GOSRiT Luzino

-

Anioły Garczegorze

- -

KP Starogard Gdański

-

Koral Dębnica

- -

Wierzyca Pelplin

-

Polonia Gdańsk

- -

Jantar Ustka

-

GTS Kolbudy

- -

Bytovia II Bytów

-

Gryf Słupsk

SO/06/09 00:00

Jaguar Kokoszki

-

Amator Kiełpino

8 kolejka
- -

GTS Kolbudy

-

Bytovia II Bytów

- -

Polonia Gdańsk

-

Jantar Ustka

- -

Koral Dębnica

-

Wierzyca Pelplin

- -

Anioły Garczegorze

-

KP Starogard Gdański

- -

Centrum Pelplin

-

GOSRiT Luzino

- -

Start Miastko

-

MKS Władysławowo

- -

Powiśle Dzierzgoń

-

Olimpia Sztum

- -

Jaguar Kokoszki

-

Pogoń Lębork

SO/13/09 00:00

Amator Kiełpino

-

Gryf Słupsk

Piłka na żywo

PT/29/08 18:00
Piast G.
3-0
Zawisza B.
PT/29/08 20:30
Wisła K.
1-0
GKS B.
SO/30/08 15:30
Górnik Ł.
-
Pogoń S.
SO/30/08 18:00
Śląsk W.
-
Górnik Z.
SO/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
ND/31/08 15:30
Lechia G.
-
Ruch C.
ND/31/08 15:30
Podbeskidzie
-
Legia W.
ND/31/08 18:00
Lech P.
-
Cracovia
PT/12/09 18:00
Zawisza B.
-
Wisła K.
PT/12/09 20:30
Pogoń S.
-
Ruch C.
SO/13/09 15:30
Cracovia
-
Górnik Ł.
SO/13/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/13/09 20:30
Legia W.
-
Śląsk W.
ND/14/09 15:30
Górnik Z.
-
Piast G.
ND/14/09 18:00
GKS B.
-
Lechia G.
PN/15/09 18:00
Korona K.
-
Podbeskidzie
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Family Piast - Zawisza (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Bełchatów (na żywo)
15:30 Canal+Family Górnik Ł. - Pogoń (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Górnik Z. (na żywo)
20:05 TVP 1 GOL - T-M Ekstraklasa
20:30 Canal+Sport Korona - Jagiellonia (na żywo)