Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

4 Liga pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Kaszubia Kościerzyna41216-54-0-02-0-02-0-0
2Cartusia Kartuzy41213-34-0-03-0-01-0-0
3GKS Przodkowo41212-34-0-02-0-02-0-0
4Arka II Gdynia41012-43-1-01-0-02-1-0
5Gryf Słupsk466-51-3-00-2-01-1-0
6Wda Lipusz466-82-0-21-0-11-0-1
7GKS Kowale464-62-0-20-0-22-0-0
8Stolem Gniewino4510-91-2-11-0-10-2-0
9Powiśle Dzierzgoń457-101-2-10-2-01-0-1
10Gwiazda Karsin444-51-1-21-0-20-1-0
11KTS-K Luzino443-51-1-21-0-10-1-1
12Wierzyca Pelplin447-121-1-20-1-11-0-1
13Jaguar Kokoszki444-101-1-20-1-01-0-2
14Gedania Gdańsk434-60-3-10-2-00-1-1
15Pogoń Lębork433-51-0-30-0-21-0-1
16Lipniczanka Lipnica437-101-0-30-0-21-0-1
17Lechia II Gdańsk412-80-1-30-0-20-1-1
18Jantar Ustka407-130-0-40-0-20-0-2
SO/24/08 11:00
Wda L.
3-0
Lechia I.
SO/24/08 11:00
Gwiazda K.
2-4
Lipniczanka L.
SO/24/08 11:00
Cartusia K.
2-0
Gedania G.
SO/24/08 14:00
GKS K.
0-3
Kaszubia K.
SO/24/08 14:00
Stolem G.
1-2
Pogoń L.
SO/24/08 16:00
Powiśle D.
1-1
Gryf S.
SO/24/08 17:00
Jantar U.
2-3
Jaguar K.
SO/24/08 17:00
Wierzyca P.
1-1
Arka I.
SO/24/08 17:00
KTS-K L.
1-3
GKS P.
- -
Lipniczanka L.
-
Cartusia K.
- -
Gryf S.
-
Gwiazda K.
- -
Pogoń L.
-
Powiśle D.
- -
Kaszubia K.
-
Stolem G.
- -
GKS P.
-
GKS K.
- -
Lechia I.
-
KTS-K L.
- -
Arka I.
-
Wda L.
- -
Jaguar K.
-
Wierzyca P.
SO/31/08 00:00
Gedania G.
-
Jantar U.
1 kolejka
SO/10/08 11:00

Cartusia Kartuzy

6-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/10/08 11:00

Gedania Gdańsk

2-2

Stolem Gniewino

SO/10/08 11:00

GKS Przodkowo

3-1

Jaguar Kokoszki

SO/10/08 11:00

Lechia II Gdańsk

0-2

Arka II Gdynia

SO/10/08 16:00

Gryf Słupsk

0-0

KTS-K Luzino

SO/10/08 16:00

Kaszubia Kościerzyna

7-2

Wierzyca Pelplin

SO/10/08 17:00

Gwiazda Karsin

2-0

Jantar Ustka

SO/10/08 17:00

Lipniczanka Lipnica

0-1

GKS Kowale

SO/10/08 17:00

Pogoń Lębork

0-1

Wda Lipusz

2 kolejka
ŚR/14/08 18:00

Wierzyca Pelplin

1-2

GKS Przodkowo

CZ/15/08 11:00

Jaguar Kokoszki

0-0

Lechia II Gdańsk

CZ/15/08 11:00

Gwiazda Karsin

0-1

Cartusia Kartuzy

CZ/15/08 12:00

Stolem Gniewino

4-2

Lipniczanka Lipnica

CZ/15/08 13:00

KTS-K Luzino

1-0

Pogoń Lębork

CZ/15/08 15:00

Wda Lipusz

2-4

Kaszubia Kościerzyna

CZ/15/08 15:00

Powiśle Dzierzgoń

2-2

Gedania Gdańsk

CZ/15/08 17:00

GKS Kowale

1-2

Gryf Słupsk

CZ/15/08 18:00

Jantar Ustka

3-4

Arka II Gdynia

3 kolejka
ND/18/08 11:00

Gedania Gdańsk

0-0

Gwiazda Karsin

ND/18/08 11:00

Lechia II Gdańsk

2-3

Wierzyca Pelplin

ND/18/08 11:00

Arka II Gdynia

5-0

Jaguar Kokoszki

ND/18/08 15:00

Cartusia Kartuzy

4-2

Jantar Ustka

ND/18/08 15:00

Lipniczanka Lipnica

1-3

Powiśle Dzierzgoń

ND/18/08 16:00

Kaszubia Kościerzyna

2-1

KTS-K Luzino

ND/18/08 17:00

Gryf Słupsk

3-3

Stolem Gniewino

ND/18/08 17:00

Pogoń Lębork

1-2

GKS Kowale

ND/18/08 17:00

GKS Przodkowo

4-0

Wda Lipusz

4 kolejka
SO/24/08 11:00

Wda Lipusz

3-0

Lechia II Gdańsk

SO/24/08 11:00

Gwiazda Karsin

2-4

Lipniczanka Lipnica

SO/24/08 11:00

Cartusia Kartuzy

2-0

Gedania Gdańsk

SO/24/08 14:00

GKS Kowale

0-3

Kaszubia Kościerzyna

SO/24/08 14:00

Stolem Gniewino

1-2

Pogoń Lębork

SO/24/08 16:00

Powiśle Dzierzgoń

1-1

Gryf Słupsk

SO/24/08 17:00

Jantar Ustka

2-3

Jaguar Kokoszki

SO/24/08 17:00

Wierzyca Pelplin

1-1

Arka II Gdynia

SO/24/08 17:00

KTS-K Luzino

1-3

GKS Przodkowo

5 kolejka
- -

Lipniczanka Lipnica

-

Cartusia Kartuzy

- -

Gryf Słupsk

-

Gwiazda Karsin

- -

Pogoń Lębork

-

Powiśle Dzierzgoń

- -

Kaszubia Kościerzyna

-

Stolem Gniewino

- -

GKS Przodkowo

-

GKS Kowale

- -

Lechia II Gdańsk

-

KTS-K Luzino

- -

Arka II Gdynia

-

Wda Lipusz

- -

Jaguar Kokoszki

-

Wierzyca Pelplin

SO/31/08 00:00

Gedania Gdańsk

-

Jantar Ustka

6 kolejka
- -

Wda Lipusz

-

Jaguar Kokoszki

- -

KTS-K Luzino

-

Arka II Gdynia

- -

GKS Kowale

-

Lechia II Gdańsk

- -

Stolem Gniewino

-

GKS Przodkowo

- -

Powiśle Dzierzgoń

-

Kaszubia Kościerzyna

- -

Gwiazda Karsin

-

Pogoń Lębork

- -

Cartusia Kartuzy

-

Gryf Słupsk

- -

Gedania Gdańsk

-

Lipniczanka Lipnica

SO/07/09 00:00

Jantar Ustka

-

Wierzyca Pelplin

7 kolejka
- -

Gryf Słupsk

-

Gedania Gdańsk

- -

Pogoń Lębork

-

Cartusia Kartuzy

- -

Kaszubia Kościerzyna

-

Gwiazda Karsin

- -

GKS Przodkowo

-

Powiśle Dzierzgoń

- -

Lechia II Gdańsk

-

Stolem Gniewino

- -

Arka II Gdynia

-

GKS Kowale

- -

Jantar Ustka

-

KTS-K Luzino

- -

Wierzyca Pelplin

-

Wda Lipusz

SO/14/09 00:00

Lipniczanka Lipnica

-

Jantar Ustka

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
3-0
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
2-3
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
0-3
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
15:30 Polsat S. 1. liga - magazyn (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Wisła P. (na żywo)
18:55 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)