Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 października 2018

4 Liga pomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Gryf Słupsk123133-1210-1-14-0-16-1-0
2Stolem Gniewino132641-208-2-35-1-13-1-2
3GKS Przodkowo132629-138-2-34-1-14-1-2
4Lechia II Gdańsk132632-178-2-35-2-13-0-2
5Grom Nowy Staw122431-147-3-23-2-04-1-2
6KTS-K Luzino122320-147-2-34-0-23-2-1
7Powiśle Dzierzgoń132122-226-3-45-2-01-1-4
8Wda Lipusz132023-216-2-54-0-32-2-2
9Arka II Gdynia121832-245-3-44-1-11-2-3
10Jantar Ustka121620-365-1-64-0-31-1-3
11GKS Kowale121417-164-2-63-2-21-0-4
12Jaguar Kokoszki121313-203-4-52-3-11-1-4
13Bytovia II Bytów131313-263-4-63-3-10-1-5
14Gedania Gdańsk121118-273-2-71-1-42-1-3
15Orkan Rumia111014-232-4-50-0-22-4-3
16GKS Kolbudy131021-322-4-72-2-30-2-4
17Kaszubia Kościerzyna12915-303-0-91-0-52-0-4
18Anioły Garczegorze1287-211-5-61-3-30-2-3
19Pogoń Lębork12711-241-4-71-2-20-2-5
SO/20/10 11:00
Lechia I.
4-0
Powiśle D.
SO/20/10 14:00
Wda L.
-
Arka I.
SO/20/10 14:00
Stolem G.
-
Anioły G.
SO/20/10 14:00
GKS K.
-
Kaszubia K.
SO/20/10 14:30
Jaguar K.
-
Gedania G.
SO/20/10 15:00
Pogoń L.
-
Gryf S.
SO/20/10 15:00
GKS K.
-
Grom N.
SO/20/10 15:00
KTS-K L.
-
Jantar U.
ND/21/10 11:00
Bytovia I.
-
Orkan R.
- -
Jantar U.
-
GKS K.
- -
Anioły G.
-
KTS-K L.
- -
Arka I.
-
Stolem G.
- -
Orkan R.
-
Wda L.
- -
Powiśle D.
-
Bytovia I.
- -
Grom N.
-
Lechia I.
- -
Gedania G.
-
GKS P.
- -
Gryf S.
-
Jaguar K.
SO/27/10 00:00
Kaszubia K.
-
Pogoń L.
1 kolejka
ND/05/08 11:00

Bytovia II Bytów

1-0

Jaguar Kokoszki

ND/05/08 13:00

Kaszubia Kościerzyna

1-3

Powiśle Dzierzgoń

ND/05/08 14:00

Stolem Gniewino

0-2

Gedania Gdańsk

ND/05/08 15:00

Wda Lipusz

1-4

Gryf Słupsk

ND/05/08 17:00

GKS Kolbudy

3-1

Pogoń Lębork

ND/05/08 17:00

GKS Kowale

1-2

Grom Nowy Staw

ND/05/08 17:00

Anioły Garczegorze

1-1

Arka II Gdynia

ND/05/08 18:00

Jantar Ustka

4-3

Orkan Rumia

ŚR/08/08 17:30

Lechia II Gdańsk

0-1

GKS Przodkowo

2 kolejka
CZ/09/08 18:00

Pogoń Lębork

1-1

Arka II Gdynia

SO/11/08 11:00

Gedania Gdańsk

2-3

KTS-K Luzino

SO/11/08 14:00

Grom Nowy Staw

3-2

Kaszubia Kościerzyna

SO/11/08 15:00

Jaguar Kokoszki

0-2

Wda Lipusz

SO/11/08 16:00

Powiśle Dzierzgoń

3-0

Jantar Ustka

SO/11/08 17:00

Gryf Słupsk

4-1

Stolem Gniewino

SO/11/08 17:00

GKS Przodkowo

2-0

Bytovia II Bytów

SO/11/08 17:00

GKS Kolbudy

0-5

Lechia II Gdańsk

SO/11/08 18:00

Anioły Garczegorze

0-0

Orkan Rumia

3 kolejka
ŚR/15/08 11:00

Lechia II Gdańsk

5-0

Pogoń Lębork

ŚR/15/08 11:00

Bytovia II Bytów

3-1

GKS Kolbudy

ŚR/15/08 12:00

Arka II Gdynia

1-2

Orkan Rumia

ŚR/15/08 13:00

Stolem Gniewino

4-0

Jaguar Kokoszki

ŚR/15/08 13:00

KTS-K Luzino

0-1

Gryf Słupsk

ŚR/15/08 15:00

GKS Kowale

1-1

Gedania Gdańsk

ŚR/15/08 17:00

Wda Lipusz

2-1

GKS Przodkowo

ŚR/15/08 17:00

Anioły Garczegorze

1-1

Powiśle Dzierzgoń

ŚR/15/08 18:00

Jantar Ustka

0-6

Grom Nowy Staw

4 kolejka
SO/18/08 11:00

Gedania Gdańsk

1-2

Kaszubia Kościerzyna

SO/18/08 11:00

Lechia II Gdańsk

1-1

Bytovia II Bytów

SO/18/08 14:00

Grom Nowy Staw

4-0

Anioły Garczegorze

SO/18/08 15:00

Jaguar Kokoszki

1-1

KTS-K Luzino

SO/18/08 16:00

Powiśle Dzierzgoń

3-0

Arka II Gdynia

SO/18/08 17:00

Gryf Słupsk

2-0

GKS Kowale

SO/18/08 17:00

GKS Przodkowo

1-1

Stolem Gniewino

SO/18/08 17:00

GKS Kolbudy

3-3

Wda Lipusz

ND/19/08 18:30

Pogoń Lębork

1-1

Orkan Rumia

5 kolejka
SO/25/08 11:00

KTS-K Luzino

2-1

GKS Przodkowo

SO/25/08 14:00

GKS Kowale

1-1

Jaguar Kokoszki

SO/25/08 15:00

Kaszubia Kościerzyna

2-3

Gryf Słupsk

SO/25/08 17:00

Wda Lipusz

6-3

Lechia II Gdańsk

SO/25/08 18:00

Jantar Ustka

3-0

Gedania Gdańsk

ND/26/08 11:00

Bytovia II Bytów

0-0

Pogoń Lębork

ND/26/08 17:00

Stolem Gniewino

2-1

GKS Kolbudy

ND/26/08 17:00

Powiśle Dzierzgoń

2-0

Orkan Rumia

ND/26/08 18:00

Arka II Gdynia

6-1

Grom Nowy Staw

6 kolejka
SO/01/09 11:00

Gedania Gdańsk

4-1

Anioły Garczegorze

SO/01/09 11:00

Lechia II Gdańsk

2-1

Stolem Gniewino

SO/01/09 14:00

Grom Nowy Staw

6-1

Orkan Rumia

SO/01/09 15:00

Jaguar Kokoszki

1-0

Kaszubia Kościerzyna

SO/01/09 16:00

GKS Przodkowo

1-2

GKS Kowale

SO/01/09 17:00

Pogoń Lębork

3-2

Powiśle Dzierzgoń

SO/01/09 17:00

GKS Kolbudy

0-3

KTS-K Luzino

ND/02/09 11:00

Bytovia II Bytów

1-1

Wda Lipusz

ND/02/09 15:00

Gryf Słupsk

5-0

Jantar Ustka

7 kolejka
ŚR/05/09 17:00

Wda Lipusz

3-2

Pogoń Lębork

ŚR/05/09 17:00

KTS-K Luzino

2-0

Lechia II Gdańsk

ŚR/05/09 17:00

GKS Kowale

2-0

GKS Kolbudy

ŚR/05/09 17:00

Kaszubia Kościerzyna

2-3

GKS Przodkowo

ŚR/05/09 17:00

Arka II Gdynia

5-1

Gedania Gdańsk

ŚR/05/09 17:30

Anioły Garczegorze

0-1

Gryf Słupsk

ŚR/05/09 17:30

Powiśle Dzierzgoń

0-0

Grom Nowy Staw

ŚR/05/09 18:00

Jantar Ustka

1-3

Jaguar Kokoszki

ŚR/05/09 19:00

Stolem Gniewino

7-3

Bytovia II Bytów

8 kolejka
SO/08/09 11:00

Gedania Gdańsk

1-1

Orkan Rumia

SO/08/09 11:00

Lechia II Gdańsk

1-0

GKS Kowale

SO/08/09 15:00

Wda Lipusz

2-3

Stolem Gniewino

SO/08/09 16:00

GKS Przodkowo

4-1

Jantar Ustka

SO/08/09 17:00

Pogoń Lębork

1-3

Grom Nowy Staw

SO/08/09 17:00

Gryf Słupsk

3-5

Arka II Gdynia

SO/08/09 17:00

GKS Kolbudy

4-0

Kaszubia Kościerzyna

ND/09/09 11:00

Jaguar Kokoszki

1-1

Anioły Garczegorze

ND/09/09 11:00

Bytovia II Bytów

1-1

KTS-K Luzino

9 kolejka
SO/15/09 14:00

KTS-K Luzino

1-2

Wda Lipusz

SO/15/09 14:00

GKS Kowale

5-0

Bytovia II Bytów

SO/15/09 16:00

Kaszubia Kościerzyna

1-4

Lechia II Gdańsk

SO/15/09 16:00

Powiśle Dzierzgoń

3-2

Gedania Gdańsk

SO/15/09 17:00

Stolem Gniewino

0-0

Pogoń Lębork

SO/15/09 17:00

Jantar Ustka

6-3

GKS Kolbudy

ND/16/09 11:00

Arka II Gdynia

2-0

Jaguar Kokoszki

ND/16/09 14:00

Anioły Garczegorze

1-4

GKS Przodkowo

ND/16/09 14:00

Orkan Rumia

0-1

Gryf Słupsk

10 kolejka
SO/22/09 11:00

Gedania Gdańsk

0-4

Grom Nowy Staw

SO/22/09 11:00

Lechia II Gdańsk

1-1

Jantar Ustka

SO/22/09 12:00

Stolem Gniewino

3-1

KTS-K Luzino

SO/22/09 15:00

Jaguar Kokoszki

3-3

Orkan Rumia

SO/22/09 16:00

Gryf Słupsk

5-0

Powiśle Dzierzgoń

SO/22/09 16:00

GKS Przodkowo

5-1

Arka II Gdynia

SO/22/09 16:00

GKS Kolbudy

0-0

Anioły Garczegorze

ND/23/09 11:00

Bytovia II Bytów

0-2

Kaszubia Kościerzyna

ND/23/09 15:00

Wda Lipusz

1-0

GKS Kowale

11 kolejka
SO/29/09 11:00

Anioły Garczegorze

1-2

Lechia II Gdańsk

SO/29/09 13:00

Grom Nowy Staw

1-1

Gryf Słupsk

SO/29/09 14:00

GKS Kowale

3-6

Stolem Gniewino

SO/29/09 16:00

KTS-K Luzino

2-1

Pogoń Lębork

SO/29/09 16:00

Kaszubia Kościerzyna

1-0

Wda Lipusz

SO/29/09 16:00

Jantar Ustka

2-0

Bytovia II Bytów

SO/29/09 16:00

Powiśle Dzierzgoń

3-1

Jaguar Kokoszki

SO/29/09 16:00

Orkan Rumia

0-2

GKS Przodkowo

ND/30/09 11:00

Arka II Gdynia

3-3

GKS Kolbudy

12 kolejka
SO/06/10 12:00

Pogoń Lębork

1-2

Gedania Gdańsk

SO/06/10 14:00

GKS Przodkowo

4-1

Powiśle Dzierzgoń

SO/06/10 14:00

Stolem Gniewino

5-0

Kaszubia Kościerzyna

SO/06/10 15:00

Jaguar Kokoszki

2-1

Grom Nowy Staw

SO/06/10 15:00

GKS Kolbudy

2-3

Orkan Rumia

SO/06/10 16:00

KTS-K Luzino

1-0

GKS Kowale

ND/07/10 11:00

Lechia II Gdańsk

4-3

Arka II Gdynia

ND/07/10 11:00

Bytovia II Bytów

3-0

Anioły Garczegorze

ND/07/10 14:00

Wda Lipusz

0-1

Jantar Ustka

13 kolejka
SO/13/10 11:00

Gedania Gdańsk

2-3

Gryf Słupsk

SO/13/10 14:00

GKS Kowale

2-0

Pogoń Lębork

SO/13/10 14:00

Powiśle Dzierzgoń

1-1

GKS Kolbudy

SO/13/10 14:00

Grom Nowy Staw

0-0

GKS Przodkowo

SO/13/10 15:00

Kaszubia Kościerzyna

2-3

KTS-K Luzino

SO/13/10 15:00

Jantar Ustka

1-8

Stolem Gniewino

ND/14/10 11:00

Arka II Gdynia

4-0

Bytovia II Bytów

ND/14/10 12:00

Anioły Garczegorze

1-0

Wda Lipusz

SO/01/12 00:00

Orkan Rumia

-

Lechia II Gdańsk

14 kolejka
SO/20/10 11:00

Lechia II Gdańsk

4-0

Powiśle Dzierzgoń

SO/20/10 14:00

Wda Lipusz

-

Arka II Gdynia

SO/20/10 14:00

Stolem Gniewino

-

Anioły Garczegorze

SO/20/10 14:00

GKS Kowale

-

Kaszubia Kościerzyna

SO/20/10 14:30

Jaguar Kokoszki

-

Gedania Gdańsk

SO/20/10 15:00

Pogoń Lębork

-

Gryf Słupsk

SO/20/10 15:00

GKS Kolbudy

-

Grom Nowy Staw

SO/20/10 15:00

KTS-K Luzino

-

Jantar Ustka

ND/21/10 11:00

Bytovia II Bytów

-

Orkan Rumia

15 kolejka
- -

Jantar Ustka

-

GKS Kowale

- -

Anioły Garczegorze

-

KTS-K Luzino

- -

Arka II Gdynia

-

Stolem Gniewino

- -

Orkan Rumia

-

Wda Lipusz

- -

Powiśle Dzierzgoń

-

Bytovia II Bytów

- -

Grom Nowy Staw

-

Lechia II Gdańsk

- -

Gedania Gdańsk

-

GKS Przodkowo

- -

Gryf Słupsk

-

Jaguar Kokoszki

SO/27/10 00:00

Kaszubia Kościerzyna

-

Pogoń Lębork

16 kolejka
- -

GKS Przodkowo

-

Gryf Słupsk

- -

GKS Kolbudy

-

Gedania Gdańsk

- -

Bytovia II Bytów

-

Grom Nowy Staw

- -

Wda Lipusz

-

Powiśle Dzierzgoń

- -

Stolem Gniewino

-

Orkan Rumia

- -

KTS-K Luzino

-

Arka II Gdynia

- -

GKS Kowale

-

Anioły Garczegorze

- -

Kaszubia Kościerzyna

-

Jantar Ustka

SO/03/11 00:00

Pogoń Lębork

-

Jaguar Kokoszki

17 kolejka
- -

Anioły Garczegorze

-

Kaszubia Kościerzyna

- -

Arka II Gdynia

-

GKS Kowale

- -

Orkan Rumia

-

KTS-K Luzino

- -

Powiśle Dzierzgoń

-

Stolem Gniewino

- -

Grom Nowy Staw

-

Wda Lipusz

- -

Gedania Gdańsk

-

Lechia II Gdańsk

- -

Gryf Słupsk

-

GKS Kolbudy

- -

Jaguar Kokoszki

-

GKS Przodkowo

SO/10/11 00:00

Jantar Ustka

-

Pogoń Lębork

18 kolejka
- -

GKS Kolbudy

-

Jaguar Kokoszki

- -

Lechia II Gdańsk

-

Gryf Słupsk

- -

Bytovia II Bytów

-

Gedania Gdańsk

- -

Stolem Gniewino

-

Grom Nowy Staw

- -

KTS-K Luzino

-

Powiśle Dzierzgoń

- -

GKS Kowale

-

Orkan Rumia

- -

Kaszubia Kościerzyna

-

Arka II Gdynia

- -

Jantar Ustka

-

Anioły Garczegorze

SO/17/11 00:00

Pogoń Lębork

-

GKS Przodkowo

19 kolejka
- -

Arka II Gdynia

-

Jantar Ustka

- -

Orkan Rumia

-

Kaszubia Kościerzyna

- -

Powiśle Dzierzgoń

-

GKS Kowale

- -

Grom Nowy Staw

-

KTS-K Luzino

- -

Gedania Gdańsk

-

Wda Lipusz

- -

Gryf Słupsk

-

Bytovia II Bytów

- -

Jaguar Kokoszki

-

Lechia II Gdańsk

- -

GKS Przodkowo

-

GKS Kolbudy

SO/24/11 00:00

Anioły Garczegorze

-

Pogoń Lębork

20 kolejka
- -

Pogoń Lębork

-

GKS Kolbudy

- -

GKS Przodkowo

-

Lechia II Gdańsk

- -

Jaguar Kokoszki

-

Bytovia II Bytów

- -

Gryf Słupsk

-

Wda Lipusz

- -

Gedania Gdańsk

-

Stolem Gniewino

- -

Grom Nowy Staw

-

GKS Kowale

- -

Powiśle Dzierzgoń

-

Kaszubia Kościerzyna

- -

Orkan Rumia

-

Jantar Ustka

- -

Arka II Gdynia

-

Anioły Garczegorze

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok122319-14
2Lechia Gdańsk122221-14
3Legia Warszawa112116-12
4Piast Gliwice122118-16
5Wisła Kraków112020-10
6Korona Kielce111915-12
7Lech Poznań111717-14
8Zagłębie Lubin111617-17
9Arka Gdynia111412-11
10Pogoń Szczecin121314-15
11Śląsk Wrocław111216-15
12Miedź Legnica111215-20
13Wisła Płock111014-20
14Górnik Zabrze11911-17
15Zagłębie Sosnowiec11715-24
16Cracovia1178-17
PT/19/10 18:00
Piast G.
1-1
Lechia G.
PT/19/10 20:30
Jagiellonia B.
2-1
Pogoń S.
SO/20/10 15:30
Zagłębie S.
-
Miedź L.
SO/20/10 18:00
Śląsk W.
-
Arka G.
SO/20/10 20:30
Lech P.
-
Korona K.
ND/21/10 15:30
Zagłębie L.
-
Wisła P.
ND/21/10 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/22/10 18:00
Cracovia
-
Górnik Z.
PT/26/10 18:00
Miedź L.
-
Śląsk W.
PT/26/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Legia W.
SO/27/10 15:30
Wisła P.
-
Piast G.
SO/27/10 18:00
Lechia G.
-
Arka G.
SO/27/10 20:30
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/28/10 15:30
Korona K.
-
Cracovia
ND/28/10 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PN/29/10 18:00
Wisła K.
-
Zagłębie S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 nSport+ Zagłębie S. - Miedź (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Raków (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lech - Korona (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Zagłębie L. - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Wisła K. (na żywo)