Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 23 października 2014

4 Liga śląska (grupa 1)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Ruch Radzionków112834-89-1-16-1-04-0-1
2Zieloni Żarki112226-167-1-36-1-02-0-3
3Przyszłość Ciochowice122220-196-4-25-1-01-3-2
4Sarmacja Będzin112026-186-2-32-1-24-1-1
5Concordia Knurów111925-216-1-46-0-00-2-4
6Gwarek Tarnowskie Góry111825-145-3-35-1-00-2-3
7Unia Ząbkowice111622-215-1-53-0-42-1-2
8Polonia Poraj111522-224-3-43-2-21-2-2
9Raków II Częstochowa111320-163-4-42-2-21-3-2
10Slavia Ruda Śląska121319-264-1-72-1-22-0-5
11RKS Grodziec121313-284-1-73-0-21-1-5
12Górnik Piaski 111214-213-3-51-2-42-1-2
13Pilica Koniecpol11129-173-3-52-3-01-0-5
14MLKS Woźniki111127-253-2-62-1-11-1-5
15LKS Kamienica Polska7913-122-3-21-2-11-1-1
16Fortuna Gliwice11312-421-0-101-0-30-0-7
SO/18/10 15:00
Concordia K.
3-1
Slavia R.
SO/18/10 15:00
Przyszłość C.
2-2
RKS G.
SO/18/10 15:00
Polonia P.
4-2
MLKS W.
SO/18/10 15:00
Górnik P.
1-0
Pilica K.
SO/18/10 15:00
Ruch R.
8-0
Fortuna G.
SO/18/10 15:00
Zieloni Ż.
2-1
Gwarek T.
SO/18/10 15:00
Unia Z.
3-0
Raków I.
- -
Gwarek T.
-
Unia Z.
- -
Fortuna G.
-
Zieloni Ż.
- -
Pilica K.
-
Ruch R.
- -
MLKS W.
-
Górnik P.
- -
Sarmacja B.
-
Polonia P.
- -
RKS G.
-
LKS K.
- -
Slavia R.
-
Przyszłość C.
SO/25/10 00:00
Raków I.
-
Concordia K.
1 kolejka
SO/09/08 11:00

Górnik Piaski

1-2

Slavia Ruda Śląska

SO/09/08 17:00

LKS Kamienica Polska

1-1
anulowany

Concordia Knurów

SO/09/08 17:00

Polonia Poraj

2-2

Przyszłość Ciochowice

SO/09/08 17:00

Ruch Radzionków

3-0

RKS Grodziec

SO/09/08 17:00

Zieloni Żarki

3-3

Sarmacja Będzin

SO/09/08 17:00

Unia Ząbkowice

3-2

MLKS Woźniki

SO/09/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

2-1

Fortuna Gliwice

ND/10/08 11:00

Raków II Częstochowa

3-0

Pilica Koniecpol

2 kolejka
PT/15/08 16:00

Slavia Ruda Śląska

0-2

Ruch Radzionków

SO/16/08 17:00

Concordia Knurów

3-2

Fortuna Gliwice

SO/16/08 17:00

MLKS Woźniki

2-2

Raków II Częstochowa

SO/16/08 17:00

Sarmacja Będzin

2-3

Unia Ząbkowice

SO/16/08 17:00

RKS Grodziec

1-0

Zieloni Żarki

SO/16/08 17:00

Przyszłość Ciochowice

2-1

Górnik Piaski

ND/17/08 17:00

Pilica Koniecpol

1-1

Gwarek Tarnowskie Góry

ND/17/08 17:00

LKS Kamienica Polska

0-0
anulowany

Polonia Poraj

3 kolejka
SO/23/08 17:00

Polonia Poraj

3-1

Concordia Knurów

SO/23/08 17:00

Górnik Piaski

1-2
anulowany

LKS Kamienica Polska

SO/23/08 17:00

Ruch Radzionków

3-0

Przyszłość Ciochowice

SO/23/08 17:00

Zieloni Żarki

3-0

Slavia Ruda Śląska

SO/23/08 17:00

Unia Ząbkowice

1-2

RKS Grodziec

SO/23/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

1-1

MLKS Woźniki

SO/23/08 17:00

Fortuna Gliwice

2-1

Pilica Koniecpol

ND/24/08 11:00

Raków II Częstochowa

3-4

Sarmacja Będzin

4 kolejka
ŚR/27/08 17:30

Concordia Knurów

4-0

Pilica Koniecpol

ŚR/27/08 17:30

MLKS Woźniki

6-2

Fortuna Gliwice

ŚR/27/08 17:30

Sarmacja Będzin

3-0

Gwarek Tarnowskie Góry

ŚR/27/08 17:30

RKS Grodziec

0-1

Raków II Częstochowa

ŚR/27/08 17:30

Slavia Ruda Śląska

1-1

Unia Ząbkowice

ŚR/27/08 17:30

Przyszłość Ciochowice

3-1

Zieloni Żarki

ŚR/27/08 17:30

LKS Kamienica Polska

1-4
anulowany

Ruch Radzionków

ŚR/27/08 17:30

Polonia Poraj

0-1

Górnik Piaski

5 kolejka
SO/30/08 17:00

Zieloni Żarki

3-2
anulowany

LKS Kamienica Polska

SO/30/08 17:00

Unia Ząbkowice

0-1

Przyszłość Ciochowice

SO/30/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

5-0

RKS Grodziec

SO/30/08 17:00

Fortuna Gliwice

0-2

Sarmacja Będzin

ND/31/08 11:00

Raków II Częstochowa

6-0

Slavia Ruda Śląska

ND/31/08 17:00

Górnik Piaski

0-0

Concordia Knurów

ND/31/08 17:00

Ruch Radzionków

4-1

Polonia Poraj

ND/31/08 17:00

Pilica Koniecpol

1-0

MLKS Woźniki

6 kolejka
ŚR/03/09 17:00

Concordia Knurów

3-2

MLKS Woźniki

SO/06/09 11:00

Slavia Ruda Śląska

2-0

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/06/09 13:00

Górnik Piaski

0-3

Ruch Radzionków

SO/06/09 16:30

RKS Grodziec

3-1

Fortuna Gliwice

SO/06/09 16:30

Przyszłość Ciochowice

1-0

Raków II Częstochowa

SO/06/09 16:30

LKS Kamienica Polska

6-2
anulowany

Unia Ząbkowice

SO/06/09 16:30

Polonia Poraj

1-2

Zieloni Żarki

ND/07/09 11:00

Sarmacja Będzin

0-2

Pilica Koniecpol

7 kolejka
SO/13/09 16:00

Ruch Radzionków

3-2

Concordia Knurów

SO/13/09 16:00

Zieloni Żarki

5-1

Górnik Piaski

SO/13/09 16:00

Unia Ząbkowice

2-3

Polonia Poraj

SO/13/09 16:00

Gwarek Tarnowskie Góry

5-1

Przyszłość Ciochowice

SO/13/09 16:00

Fortuna Gliwice

2-5

Slavia Ruda Śląska

SO/13/09 16:00

MLKS Woźniki

1-2

Sarmacja Będzin

ND/14/09 11:00

Raków II Częstochowa

1-1
anulowany

LKS Kamienica Polska

ND/14/09 16:00

Pilica Koniecpol

2-0

RKS Grodziec

8 kolejka
SO/20/09 16:00

Concordia Knurów

3-1

Sarmacja Będzin

SO/20/09 16:00

RKS Grodziec

2-5

MLKS Woźniki

SO/20/09 16:00

Slavia Ruda Śląska

4-0

Pilica Koniecpol

SO/20/09 16:00

Przyszłość Ciochowice

2-0

Fortuna Gliwice

SO/20/09 16:00

Polonia Poraj

2-2

Raków II Częstochowa

SO/20/09 16:00

Górnik Piaski

1-4

Unia Ząbkowice

SO/20/09 16:00

Ruch Radzionków

4-0

Zieloni Żarki

9 kolejka
SO/27/09 11:00

Unia Ząbkowice

0-1

Ruch Radzionków

SO/27/09 15:00

Zieloni Żarki

4-1

Concordia Knurów

SO/27/09 15:00

Gwarek Tarnowskie Góry

5-0

Polonia Poraj

SO/27/09 15:00

MLKS Woźniki

4-2

Slavia Ruda Śląska

SO/27/09 15:00

Sarmacja Będzin

5-0

RKS Grodziec

ND/28/09 11:00

Raków II Częstochowa

2-2

Górnik Piaski

ND/28/09 15:00

Pilica Koniecpol

1-1

Przyszłość Ciochowice

10 kolejka
SO/04/10 15:00

Concordia Knurów

2-1

RKS Grodziec

SO/04/10 15:00

Slavia Ruda Śląska

1-2

Sarmacja Będzin

SO/04/10 15:00

Przyszłość Ciochowice

3-2

MLKS Woźniki

SO/04/10 15:00

Polonia Poraj

5-0

Fortuna Gliwice

SO/04/10 15:00

Górnik Piaski

1-1

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/04/10 15:00

Ruch Radzionków

1-1

Raków II Częstochowa

SO/04/10 15:00

Zieloni Żarki

5-1

Unia Ząbkowice

11 kolejka
SO/11/10 11:00

RKS Grodziec

2-1

Slavia Ruda Śląska

SO/11/10 15:00

Unia Ząbkowice

4-3

Concordia Knurów

SO/11/10 15:00

Fortuna Gliwice

2-5

Górnik Piaski

SO/11/10 15:00

Sarmacja Będzin

2-2

Przyszłość Ciochowice

ND/12/10 11:00

Raków II Częstochowa

0-1

Zieloni Żarki

ND/12/10 15:00

Gwarek Tarnowskie Góry

4-2

Ruch Radzionków

ND/12/10 15:00

Pilica Koniecpol

1-1

Polonia Poraj

12 kolejka
SO/18/10 15:00

Concordia Knurów

3-1

Slavia Ruda Śląska

SO/18/10 15:00

Przyszłość Ciochowice

2-2

RKS Grodziec

SO/18/10 15:00

Polonia Poraj

4-2

MLKS Woźniki

SO/18/10 15:00

Górnik Piaski

1-0

Pilica Koniecpol

SO/18/10 15:00

Ruch Radzionków

8-0

Fortuna Gliwice

SO/18/10 15:00

Zieloni Żarki

2-1

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/18/10 15:00

Unia Ząbkowice

3-0

Raków II Częstochowa

13 kolejka
- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Unia Ząbkowice

- -

Fortuna Gliwice

-

Zieloni Żarki

- -

Pilica Koniecpol

-

Ruch Radzionków

- -

MLKS Woźniki

-

Górnik Piaski

- -

Sarmacja Będzin

-

Polonia Poraj

- -

RKS Grodziec

-

LKS Kamienica Polska

- -

Slavia Ruda Śląska

-

Przyszłość Ciochowice

SO/25/10 00:00

Raków II Częstochowa

-

Concordia Knurów

14 kolejka
- -

LKS Kamienica Polska

-

Slavia Ruda Śląska

- -

Polonia Poraj

-

RKS Grodziec

- -

Górnik Piaski

-

Sarmacja Będzin

- -

Ruch Radzionków

-

MLKS Woźniki

- -

Zieloni Żarki

-

Pilica Koniecpol

- -

Unia Ząbkowice

-

Fortuna Gliwice

- -

Raków II Częstochowa

-

Gwarek Tarnowskie Góry

ND/02/11 00:00

Concordia Knurów

-

Przyszłość Ciochowice

15 kolejka
- -

Fortuna Gliwice

-

Raków II Częstochowa

- -

Pilica Koniecpol

-

Unia Ząbkowice

- -

MLKS Woźniki

-

Zieloni Żarki

- -

Sarmacja Będzin

-

Ruch Radzionków

- -

RKS Grodziec

-

Górnik Piaski

- -

Slavia Ruda Śląska

-

Polonia Poraj

- -

Przyszłość Ciochowice

-

LKS Kamienica Polska

SO/08/11 00:00

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Concordia Knurów

16 kolejka
- -

Concordia Knurów

-

LKS Kamienica Polska

- -

Przyszłość Ciochowice

-

Polonia Poraj

- -

Slavia Ruda Śląska

-

Górnik Piaski

- -

RKS Grodziec

-

Ruch Radzionków

- -

Sarmacja Będzin

-

Zieloni Żarki

- -

MLKS Woźniki

-

Unia Ząbkowice

- -

Pilica Koniecpol

-

Raków II Częstochowa

- -

Fortuna Gliwice

-

Gwarek Tarnowskie Góry

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa122326-13
2Jagiellonia Białystok122323-15
3Śląsk Wrocław122321-15
4Wisła Kraków122123-15
5Górnik Zabrze122120-14
6GKS Bełchatów 121911-11
7Lech Poznań121826-14
8Podbeskidzie 121719-19
9Lechia Gdańsk121617-16
10Pogoń Szczecin121617-20
11Górnik Łęczna121516-19
12Piast Gliwice121514-17
13Cracovia121412-18
14Ruch Chorzów12810-18
15Korona Kielce1288-21
16Zawisza Bydgoszcz12714-32
PT/17/10 18:00
Cracovia
1-0
Ruch C.
PT/17/10 20:30
Legia W.
1-0
Lechia G.
SO/18/10 15:30
Podbeskidzie
1-0
Górnik Ł.
SO/18/10 15:30
Śląsk W.
3-0
Piast G.
SO/18/10 18:00
Jagiellonia B.
5-0
Pogoń S.
ND/19/10 15:30
Korona K.
2-2
Lech P.
ND/19/10 18:00
Górnik Z.
0-5
Wisła K.
PN/20/10 18:00
Zawisza B.
2-1
GKS B.
PT/24/10 18:00
GKS B.
-
Górnik Z.
PT/24/10 20:30
Wisła K.
-
Podbeskidzie
SO/25/10 15:30
Lechia G.
-
Śląsk W.
SO/25/10 15:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
SO/25/10 18:00
Pogoń S.
-
Cracovia
ND/26/10 15:30
Lech P.
-
Górnik Ł.
ND/26/10 18:00
Zawisza B.
-
Legia W.
PN/27/10 18:00
Ruch C.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport LE: Metalist - Legia (na żywo)
18:00 TVN Turbo LE: Metalist - Legia (na żywo)
20:45 TVP 1 Liverpool - Real M. (na żywo)
20:45 Canal+Family Galatasaray - Borussia (na żywo)
14:10 Canal+Sport LE: Metalist - Legia (powt.)
19:00 Canal+Family LE: Lille - Everton (na żywo)
21:05 Canal+Sport LE: Inter - St. Etienne (na żywo)