Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 24 sierpnia 2016

4 Liga śląska (grupa 1)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Zawiercie398-13-0-02-0-01-0-0
2Nadwiślan Góra396-23-0-02-0-01-0-0
3Gwarek Tarnowskie Góry368-42-0-11-0-01-0-1
4Szombierki Bytom367-32-0-11-0-01-0-1
5RKS Grodziec367-42-0-11-0-11-0-0
6Sarmacja Będzin367-52-0-11-0-01-0-1
7Polonia Poraj345-51-1-10-1-11-0-0
8Piast II Gliwice344-41-1-11-1-00-0-1
9Przemsza Siewierz344-41-1-10-0-11-1-0
10Slavia Ruda Śląska343-31-1-10-1-11-0-0
11Górnik Piaski 342-21-1-10-0-11-1-0
12KS Panki343-51-1-11-1-00-0-1
13GKS II Tychy338-91-0-21-0-10-0-1
14MKS Myszków334-51-0-21-0-10-0-1
15Ruch Radzionków332-51-0-21-0-00-0-2
16GKS II Katowice313-90-1-20-0-10-1-1
17Raków II Częstochowa312-80-1-20-0-10-1-1
18Ruch II Chorzów301-60-0-30-0-10-0-2
SO/20/08 11:00
Slavia R.
1-2
Warta Z.
SO/20/08 11:00
Piast I.
1-0
Gwarek T.
SO/20/08 17:00
RKS G.
1-2
Przemsza S.
SO/20/08 17:00
MKS M.
1-2
Sarmacja B.
SO/20/08 17:00
Szombierki B.
4-0
Raków I.
ND/21/08 11:00
GKS I.
3-0
GKS I.
ND/21/08 17:00
KS P.
3-1
Ruch I.
ND/21/08 17:00
Polonia P.
0-1
Górnik P.
ND/21/08 17:00
Nadwiślan G.
1-0
Ruch R.
- -
Ruch R.
-
Szombierki B.
- -
Gwarek T.
-
Nadwiślan G.
- -
Sarmacja B.
-
Piast I.
- -
GKS I.
-
MKS M.
- -
Przemsza S.
-
GKS I.
- -
Górnik P.
-
RKS G.
- -
Warta Z.
-
Polonia P.
- -
KS P.
-
Slavia R.
SO/27/08 00:00
Ruch I.
-
Raków I.
1 kolejka
SO/13/08 11:00

Warta Zawiercie

2-0

Ruch II Chorzów

SO/13/08 11:00

Slavia Ruda Śląska

0-0

Przemsza Siewierz

SO/13/08 13:30

GKS II Tychy

3-5

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/13/08 17:00

Polonia Poraj

2-2

GKS II Katowice

SO/13/08 17:00

RKS Grodziec

2-1

Sarmacja Będzin

SO/13/08 17:00

MKS Myszków

3-0

Ruch Radzionków

SO/13/08 17:00

Piast II Gliwice

2-2

Raków II Częstochowa

SO/13/08 17:00

Nadwiślan Góra

3-2

Szombierki Bytom

ND/14/08 17:00

KS Panki

0-0

Górnik Piaski

2 kolejka
ŚR/17/08 18:00

Ruch II Chorzów

0-1

Szombierki Bytom

ŚR/17/08 18:00

Raków II Częstochowa

0-2

Nadwiślan Góra

ŚR/17/08 18:00

Ruch Radzionków

2-1

Piast II Gliwice

ŚR/17/08 18:00

Gwarek Tarnowskie Góry

3-0

MKS Myszków

ŚR/17/08 18:00

Sarmacja Będzin

4-2

GKS II Tychy

ŚR/17/08 18:00

GKS II Katowice

1-4

RKS Grodziec

ŚR/17/08 18:00

Przemsza Siewierz

2-3

Polonia Poraj

ŚR/17/08 18:00

Górnik Piaski

1-2

Slavia Ruda Śląska

ŚR/17/08 18:00

Warta Zawiercie

4-0

KS Panki

3 kolejka
SO/20/08 11:00

Slavia Ruda Śląska

1-2

Warta Zawiercie

SO/20/08 11:00

Piast II Gliwice

1-0

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/20/08 17:00

RKS Grodziec

1-2

Przemsza Siewierz

SO/20/08 17:00

MKS Myszków

1-2

Sarmacja Będzin

SO/20/08 17:00

Szombierki Bytom

4-0

Raków II Częstochowa

ND/21/08 11:00

GKS II Tychy

3-0

GKS II Katowice

ND/21/08 17:00

KS Panki

3-1

Ruch II Chorzów

ND/21/08 17:00

Polonia Poraj

0-1

Górnik Piaski

ND/21/08 17:00

Nadwiślan Góra

1-0

Ruch Radzionków

4 kolejka
- -

Ruch Radzionków

-

Szombierki Bytom

- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Nadwiślan Góra

- -

Sarmacja Będzin

-

Piast II Gliwice

- -

GKS II Katowice

-

MKS Myszków

- -

Przemsza Siewierz

-

GKS II Tychy

- -

Górnik Piaski

-

RKS Grodziec

- -

Warta Zawiercie

-

Polonia Poraj

- -

KS Panki

-

Slavia Ruda Śląska

SO/27/08 00:00

Ruch II Chorzów

-

Raków II Częstochowa

5 kolejka
- -

Polonia Poraj

-

KS Panki

- -

RKS Grodziec

-

Warta Zawiercie

- -

GKS II Tychy

-

Górnik Piaski

- -

MKS Myszków

-

Przemsza Siewierz

- -

Piast II Gliwice

-

GKS II Katowice

- -

Nadwiślan Góra

-

Sarmacja Będzin

- -

Szombierki Bytom

-

Gwarek Tarnowskie Góry

- -

Ruch II Chorzów

-

Ruch Radzionków

ŚR/31/08 00:00

Slavia Ruda Śląska

-

Ruch II Chorzów

6 kolejka
- -

Gwarek Tarnowskie Góry

-

Raków II Częstochowa

- -

Sarmacja Będzin

-

Szombierki Bytom

- -

GKS II Katowice

-

Nadwiślan Góra

- -

Przemsza Siewierz

-

Piast II Gliwice

- -

Górnik Piaski

-

MKS Myszków

- -

Warta Zawiercie

-

GKS II Tychy

- -

KS Panki

-

RKS Grodziec

- -

Slavia Ruda Śląska

-

Polonia Poraj

SO/03/09 00:00

Ruch II Chorzów

-

Ruch Radzionków

7 kolejka
- -

RKS Grodziec

-

Slavia Ruda Śląska

- -

GKS II Tychy

-

KS Panki

- -

MKS Myszków

-

Warta Zawiercie

- -

Piast II Gliwice

-

Górnik Piaski

- -

Nadwiślan Góra

-

Przemsza Siewierz

- -

Szombierki Bytom

-

GKS II Katowice

- -

Raków II Częstochowa

-

Sarmacja Będzin

- -

Ruch Radzionków

-

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/10/09 00:00

Polonia Poraj

-

Ruch II Chorzów

Piłka na żywo

PT/19/08 18:00
Śląsk W.
0-0
Wisła P.
PT/19/08 20:30
Termalica N.
0-0
Lech P.
SO/20/08 15:30
Cracovia
1-1
Ruch C.
SO/20/08 18:00
Piast G.
0-2
Pogoń S.
SO/20/08 20:30
Legia W.
1-3
Arka G.
ND/21/08 15:30
Zagłębie L.
0-0
Górnik Ł.
ND/21/08 18:00
Jagiellonia B.
0-1
Lechia G.
PN/22/08 18:00
Korona K.
1-0
Wisła K.
PT/26/08 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
PT/26/08 20:30
Wisła K.
-
Śląsk W.
SO/27/08 15:30
Pogoń S.
-
Cracovia
SO/27/08 18:00
Górnik Ł.
-
Jagiellonia B.
SO/27/08 20:30
Arka G.
-
Zagłębie L.
ND/28/08 15:30
Lech P.
-
Piast G.
ND/28/08 18:00
Lechia G.
-
Termalica N.
ND/28/08 18:00
Ruch C.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:05 TVP 1 Gol - magazyn Ekstraklasy
20:45 TVP 1 e.LM: Legia - Dundalk (na żywo)
18:30 Canal+Sport e.LM: Legia - Dundalk (powt.)