Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 19 października 2018

4 Liga śląska (grupa 2)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1LKS Czaniec112824-59-1-15-0-04-1-1
2Drzewiarz Jasienica112323-97-2-26-0-11-2-1
3LKS Bełk112321-157-2-23-1-04-1-2
4Kuźnia Ustroń112222-96-4-14-1-12-3-0
5GKS II Tychy111720-164-5-22-2-12-3-1
6Polonia Łaziska Górne111614-94-4-32-3-22-1-1
7GKS Radziechowy-Wieprz111612-84-4-32-3-22-1-1
8MRKS Czechow.-Dziedzice111616-144-4-32-2-22-2-1
9Unia Racibórz111411-113-5-32-3-11-2-2
10Podbeskidzie II111216-223-3-52-2-21-1-3
11Odra Centrum Wodzisław111114-122-5-41-1-31-4-1
12Wilki Wilcza111114-193-2-61-2-22-0-4
13LKS Goczałkowice Zdrój111012-172-4-50-1-02-3-5
14Dąb Gaszowice111010-253-1-71-1-42-0-3
15Spójnia Landek1165-181-3-70-2-41-1-3
16Płomień Połomia11410-351-1-91-1-40-0-5
SO/13/10 15:00
Płomień P.
2-3
LKS B.
SO/13/10 15:00
Spójnia L.
0-0
Podbeskidzie I.
SO/13/10 15:00
Polonia Ł.
1-1
LKS G.
SO/13/10 15:00
Unia R.
1-2
GKS R.
SO/13/10 15:00
Wilki W.
1-1
GKS I.
SO/13/10 15:00
Kuźnia U.
2-0
Drzewiarz J.
SO/13/10 15:30
Odra C.
3-0
Dąb G.
ND/14/10 15:00
MRKS C.
0-2
LKS C.
SO/20/10 15:00
LKS B.
-
GKS I.
SO/20/10 15:00
LKS C.
-
Wilki W.
SO/20/10 15:00
MRKS C.
-
GKS R.
SO/20/10 15:00
Polonia Ł.
-
Odra C.
SO/20/10 15:00
Drzewiarz J.
-
LKS G.
SO/20/10 15:00
Płomień P.
-
Spójnia L.
ND/21/10 15:00
Dąb G.
-
Unia R.
ND/21/10 15:00
Podbeskidzie I.
-
Kuźnia U.
1 kolejka
SO/11/08 17:00

GKS Radziechowy-Wieprz

2-3

LKS Bełk

SO/11/08 17:00

Dąb Gaszowice

0-2

LKS Czaniec

SO/11/08 17:00

Polonia Łaziska Górne

0-1

GKS II Tychy

SO/11/08 17:00

Drzewiarz Jasienica

3-2

Wilki Wilcza

SO/11/08 17:00

Płomień Połomia

1-1

Unia Racibórz

SO/11/08 17:00

Kuźnia Ustroń

1-0

LKS Goczałkowice Zdrój

ND/12/08 16:00

Podbeskidzie II

1-1

MRKS Czechow.-Dziedzice

ND/12/08 17:00

Spójnia Landek

1-1

Odra Centrum Wodzisław

2 kolejka
ŚR/15/08 17:00

LKS Bełk

3-2

LKS Goczałkowice Zdrój

ŚR/15/08 17:00

Unia Racibórz

2-0

Spójnia Landek

ŚR/15/08 17:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

5-0

Płomień Połomia

ŚR/15/08 17:00

Wilki Wilcza

2-3

Podbeskidzie II

ŚR/15/08 17:00

Drzewiarz Jasienica

3-0

GKS II Tychy

ŚR/15/08 17:00

LKS Czaniec

1-0

Polonia Łaziska Górne

ŚR/15/08 17:00

GKS Radziechowy-Wieprz

0-1

Dąb Gaszowice

ŚR/15/08 17:00

Odra Centrum Wodzisław

1-2

Kuźnia Ustroń

3 kolejka
SO/18/08 17:00

Polonia Łaziska Górne

1-1

GKS Radziechowy-Wieprz

SO/18/08 17:00

Drzewiarz Jasienica

2-0

LKS Czaniec

SO/18/08 17:00

Płomień Połomia

0-3

Wilki Wilcza

SO/18/08 17:00

Spójnia Landek

1-2

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/18/08 17:00

LKS Goczałkowice Zdrój

1-1

Odra Centrum Wodzisław

SO/18/08 17:00

Kuźnia Ustroń

1-1

Unia Racibórz

ND/19/08 16:00

Podbeskidzie II

2-2

GKS II Tychy

ND/19/08 17:00

Dąb Gaszowice

2-3

LKS Bełk

4 kolejka
SO/25/08 11:00

GKS II Tychy

4-1

Płomień Połomia

SO/25/08 17:00

LKS Bełk

2-1

Odra Centrum Wodzisław

SO/25/08 17:00

Unia Racibórz

0-0

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/25/08 17:00

Wilki Wilcza

0-0

Spójnia Landek

SO/25/08 17:00

LKS Czaniec

4-2

Podbeskidzie II

SO/25/08 17:00

Dąb Gaszowice

0-0

Polonia Łaziska Górne

SO/25/08 17:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

2-2

Kuźnia Ustroń

ND/26/08 17:00

GKS Radziechowy-Wieprz

0-0

Drzewiarz Jasienica

5 kolejka
SO/01/09 16:00

Polonia Łaziska Górne

1-0

LKS Bełk

SO/01/09 16:00

Drzewiarz Jasienica

0-1

Dąb Gaszowice

SO/01/09 16:00

Płomień Połomia

0-4

LKS Czaniec

SO/01/09 16:00

Spójnia Landek

0-4

GKS II Tychy

SO/01/09 16:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-1

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/01/09 17:00

Odra Centrum Wodzisław

0-1

Unia Racibórz

SO/01/09 17:00

Kuźnia Ustroń

3-0

Wilki Wilcza

ND/02/09 16:00

Podbeskidzie II

2-0

GKS Radziechowy-Wieprz

6 kolejka
SO/08/09 15:00

LKS Czaniec

2-0

Spójnia Landek

SO/08/09 16:00

Unia Racibórz

1-1

LKS Bełk

SO/08/09 16:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

0-3

Odra Centrum Wodzisław

SO/08/09 16:00

Wilki Wilcza

3-4

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/08/09 16:00

GKS Radziechowy-Wieprz

5-0

Płomień Połomia

SO/08/09 16:00

Dąb Gaszowice

4-1

Podbeskidzie II

SO/08/09 16:30

Polonia Łaziska Górne

2-2

Drzewiarz Jasienica

ND/09/09 11:00

GKS II Tychy

1-1

Kuźnia Ustroń

7 kolejka
SO/15/09 16:00

Drzewiarz Jasienica

2-0

LKS Bełk

SO/15/09 16:00

Płomień Połomia

6-1

Dąb Gaszowice

SO/15/09 16:00

Spójnia Landek

0-1

GKS Radziechowy-Wieprz

SO/15/09 16:00

Unia Racibórz

3-1

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/15/09 16:30

Odra Centrum Wodzisław

1-2

Wilki Wilcza

ND/16/09 11:00

GKS II Tychy

2-1

LKS Goczałkowice Zdrój

ND/16/09 16:00

Podbeskidzie II

0-3

Polonia Łaziska Górne

ND/16/09 16:00

Kuźnia Ustroń

1-2

LKS Czaniec

8 kolejka
SO/22/09 14:00

LKS Czaniec

4-0

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/22/09 16:00

LKS Bełk

0-0

MRKS Czechow.-Dziedzice

SO/22/09 16:00

Wilki Wilcza

1-0

Unia Racibórz

SO/22/09 16:00

Dąb Gaszowice

0-2

Spójnia Landek

SO/22/09 16:00

Polonia Łaziska Górne

1-0

Płomień Połomia

SO/22/09 16:00

Drzewiarz Jasienica

3-1

Podbeskidzie II

SO/22/09 16:00

GKS Radziechowy-Wieprz

0-0

Kuźnia Ustroń

ND/23/09 11:00

GKS II Tychy

3-3

Odra Centrum Wodzisław

9 kolejka
SO/29/09 15:00

GKS Radziechowy-Wieprz

1-0

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/29/09 15:00

Unia Racibórz

1-1

GKS II Tychy

SO/29/09 16:00

Płomień Połomia

0-6

Drzewiarz Jasienica

SO/29/09 16:00

Spójnia Landek

0-4

Polonia Łaziska Górne

SO/29/09 16:00

Odra Centrum Wodzisław

0-0

LKS Czaniec

SO/29/09 16:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

1-0

Wilki Wilcza

SO/29/09 16:00

Kuźnia Ustroń

6-1

Dąb Gaszowice

ND/30/09 16:00

Podbeskidzie II

2-3

LKS Bełk

10 kolejka
SO/06/10 15:00

LKS Bełk

3-0

Wilki Wilcza

SO/06/10 15:00

LKS Czaniec

3-0

Unia Racibórz

SO/06/10 15:00

GKS Radziechowy-Wieprz

0-0

Odra Centrum Wodzisław

SO/06/10 15:00

Dąb Gaszowice

0-2

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/06/10 15:00

Drzewiarz Jasienica

2-1

Spójnia Landek

SO/06/10 15:00

Polonia Łaziska Górne

1-3

Kuźnia Ustroń

ND/07/10 11:00

GKS II Tychy

1-3

MRKS Czechow.-Dziedzice

ND/07/10 15:00

Podbeskidzie II

2-0

Płomień Połomia

11 kolejka
SO/13/10 15:00

Płomień Połomia

2-3

LKS Bełk

SO/13/10 15:00

Spójnia Landek

0-0

Podbeskidzie II

SO/13/10 15:00

Polonia Łaziska Górne

1-1

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/13/10 15:00

Unia Racibórz

1-2

GKS Radziechowy-Wieprz

SO/13/10 15:00

Wilki Wilcza

1-1

GKS II Tychy

SO/13/10 15:00

Kuźnia Ustroń

2-0

Drzewiarz Jasienica

SO/13/10 15:30

Odra Centrum Wodzisław

3-0

Dąb Gaszowice

ND/14/10 15:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

0-2

LKS Czaniec

12 kolejka
SO/20/10 15:00

LKS Bełk

-

GKS II Tychy

SO/20/10 15:00

LKS Czaniec

-

Wilki Wilcza

SO/20/10 15:00

MRKS Czechow.-Dziedzice

-

GKS Radziechowy-Wieprz

SO/20/10 15:00

Polonia Łaziska Górne

-

Odra Centrum Wodzisław

SO/20/10 15:00

Drzewiarz Jasienica

-

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/20/10 15:00

Płomień Połomia

-

Spójnia Landek

ND/21/10 15:00

Dąb Gaszowice

-

Unia Racibórz

ND/21/10 15:00

Podbeskidzie II

-

Kuźnia Ustroń

13 kolejka
- -

LKS Goczałkowice Zdrój

-

Podbeskidzie II

- -

Odra Centrum Wodzisław

-

Drzewiarz Jasienica

- -

Unia Racibórz

-

Polonia Łaziska Górne

- -

MRKS Czechow.-Dziedzice

-

Dąb Gaszowice

- -

Wilki Wilcza

-

GKS Radziechowy-Wieprz

- -

GKS II Tychy

-

LKS Czaniec

- -

Kuźnia Ustroń

-

Płomień Połomia

SO/27/10 00:00

Spójnia Landek

-

LKS Bełk

14 kolejka
- -

GKS Radziechowy-Wieprz

-

GKS II Tychy

- -

Dąb Gaszowice

-

Wilki Wilcza

- -

Polonia Łaziska Górne

-

MRKS Czechow.-Dziedzice

- -

Drzewiarz Jasienica

-

Unia Racibórz

- -

Podbeskidzie II

-

Odra Centrum Wodzisław

- -

Płomień Połomia

-

LKS Goczałkowice Zdrój

- -

Spójnia Landek

-

Kuźnia Ustroń

SO/03/11 00:00

LKS Bełk

-

LKS Czaniec

15 kolejka
- -

Odra Centrum Wodzisław

-

Płomień Połomia

- -

Unia Racibórz

-

Podbeskidzie II

- -

MRKS Czechow.-Dziedzice

-

Drzewiarz Jasienica

- -

Wilki Wilcza

-

Polonia Łaziska Górne

- -

GKS II Tychy

-

Dąb Gaszowice

- -

LKS Czaniec

-

GKS Radziechowy-Wieprz

- -

Kuźnia Ustroń

-

LKS Bełk

SO/10/11 00:00

LKS Goczałkowice Zdrój

-

Spójnia Landek

16 kolejka
- -

LKS Bełk

-

GKS Radziechowy-Wieprz

- -

LKS Czaniec

-

Dąb Gaszowice

- -

GKS II Tychy

-

Polonia Łaziska Górne

- -

Wilki Wilcza

-

Drzewiarz Jasienica

- -

MRKS Czechow.-Dziedzice

-

Podbeskidzie II

- -

Unia Racibórz

-

Płomień Połomia

- -

Odra Centrum Wodzisław

-

Spójnia Landek

- -

LKS Goczałkowice Zdrój

-

Kuźnia Ustroń

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk112120-13
2Legia Warszawa112116-12
3Wisła Kraków112020-10
4Jagiellonia Białystok112017-13
5Piast Gliwice112017-15
6Korona Kielce111915-12
7Lech Poznań111717-14
8Zagłębie Lubin111617-17
9Arka Gdynia111412-11
10Pogoń Szczecin111313-13
11Śląsk Wrocław111216-15
12Miedź Legnica111215-20
13Wisła Płock111014-20
14Górnik Zabrze11911-17
15Zagłębie Sosnowiec11715-24
16Cracovia1178-17
PT/19/10 18:00
Piast G.
-
Lechia G.
PT/19/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/20/10 15:30
Zagłębie S.
-
Miedź L.
SO/20/10 18:00
Śląsk W.
-
Arka G.
SO/20/10 20:30
Lech P.
-
Korona K.
ND/21/10 15:30
Zagłębie L.
-
Wisła P.
ND/21/10 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/22/10 18:00
Cracovia
-
Górnik Z.
PT/26/10 18:00
Miedź L.
-
Śląsk W.
PT/26/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Legia W.
SO/27/10 15:30
Wisła P.
-
Piast G.
SO/27/10 18:00
Lechia G.
-
Arka G.
SO/27/10 20:30
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/28/10 15:30
Korona K.
-
Cracovia
ND/28/10 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PN/29/10 18:00
Wisła K.
-
Zagłębie S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Piast - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Pogoń (na żywo)
20:45 Polsat Sport 1. liga: Stal - Katowice (na żywo)
15:30 nSport+ Zagłębie S. - Miedź (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Raków (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lech - Korona (na żywo)