Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 26 sierpnia 2016

4 Liga śląska (grupa 2)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1GKS Radziechowy-Wieprz3910-13-0-02-0-01-0-0
2LKS Czaniec396-03-0-01-0-02-0-0
3Spójnia Landek397-23-0-01-0-02-0-0
4Drzewiarz Jasienica394-13-0-02-0-01-0-0
5Granica Ruptawa 379-32-1-02-0-00-1-0
6MKS Lędziny367-32-0-11-0-11-0-0
7Concordia Knurów346-31-1-10-1-11-0-0
8Unia Racibórz345-91-1-10-1-01-0-1
9Polonia Łaziska Górne338-71-0-20-0-21-0-0
10Wilki Wilcza334-41-0-21-0-10-0-1
11Beskid Skoczów335-71-0-21-0-10-0-1
12Szczakowianka Jaworzno332-41-0-20-0-11-0-1
13Iskra Pszczyna335-81-0-20-0-11-0-1
14Orzeł Mokre 332-51-0-21-0-10-0-1
15LKS Bełk331-71-0-20-0-11-0-1
16Gwarek Ornontowice315-80-1-20-0-10-1-1
17Podbeskidzie II302-70-0-30-0-10-0-2
18Krupiński Suszec302-110-0-30-0-10-0-2
SO/20/08 11:00
Concordia K.
1-1
Gwarek O.
SO/20/08 17:00
Wilki W.
4-1
Podbeskidzie I.
SO/20/08 17:00
MKS L.
0-1
LKS C.
SO/20/08 17:00
Granica R.
2-1
Krupiński S.
SO/20/08 17:00
GKS R.
6-1
Unia R.
SO/20/08 17:00
Polonia Ł.
0-1
LKS B.
SO/20/08 17:00
Orzeł M.
0-2
Iskra P.
SO/20/08 17:00
Szczakowianka J.
0-2
Spójnia L.
ND/21/08 16:00
Beskid S.
0-1
Drzewiarz J.
SO/27/08 17:00
Podbeskidzie I.
-
Spójnia L.
SO/27/08 17:00
Iskra P.
-
Szczakowianka J.
SO/27/08 17:00
LKS B.
-
Orzeł M.
SO/27/08 17:00
Polonia Ł.
-
Unia R.
SO/27/08 17:00
Krupiński S.
-
GKS R.
SO/27/08 17:00
Gwarek O.
-
Granica R.
SO/27/08 17:00
LKS C.
-
Concordia K.
SO/27/08 17:00
Drzewiarz J.
-
MKS L.
SO/27/08 17:00
Wilki W.
-
Beskid S.
1 kolejka
SO/13/08 11:00

Concordia Knurów

1-2

Unia Racibórz

SO/13/08 17:00

Drzewiarz Jasienica

2-1

Podbeskidzie II

SO/13/08 17:00

Wilki Wilcza

0-2

LKS Czaniec

SO/13/08 17:00

MKS Lędziny

5-1

Krupiński Suszec

SO/13/08 17:00

Granica Ruptawa

5-0

LKS Bełk

SO/13/08 17:00

GKS Radziechowy-Wieprz

2-0

Iskra Pszczyna

SO/13/08 17:00

Polonia Łaziska Górne

2-3

Spójnia Landek

ND/14/08 16:00

Beskid Skoczów

5-3

Gwarek Ornontowice

ND/14/08 16:00

Orzeł Mokre

2-1

Szczakowianka Jaworzno

2 kolejka
ŚR/17/08 18:00

Podbeskidzie II

0-1

Szczakowianka Jaworzno

ŚR/17/08 18:00

Spójnia Landek

2-0

Orzeł Mokre

ŚR/17/08 18:00

Iskra Pszczyna

3-6

Polonia Łaziska Górne

ŚR/17/08 18:00

LKS Bełk

0-2

GKS Radziechowy-Wieprz

ŚR/17/08 18:00

Unia Racibórz

2-2

Granica Ruptawa

ŚR/17/08 18:00

Krupiński Suszec

0-4

Concordia Knurów

ŚR/17/08 18:00

Gwarek Ornontowice

1-2

MKS Lędziny

ŚR/17/08 18:00

LKS Czaniec

3-0

Beskid Skoczów

ŚR/17/08 18:00

Drzewiarz Jasienica

1-0

Wilki Wilcza

3 kolejka
SO/20/08 11:00

Concordia Knurów

1-1

Gwarek Ornontowice

SO/20/08 17:00

Wilki Wilcza

4-1

Podbeskidzie II

SO/20/08 17:00

MKS Lędziny

0-1

LKS Czaniec

SO/20/08 17:00

Granica Ruptawa

2-1

Krupiński Suszec

SO/20/08 17:00

GKS Radziechowy-Wieprz

6-1

Unia Racibórz

SO/20/08 17:00

Polonia Łaziska Górne

0-1

LKS Bełk

SO/20/08 17:00

Orzeł Mokre

0-2

Iskra Pszczyna

SO/20/08 17:00

Szczakowianka Jaworzno

0-2

Spójnia Landek

ND/21/08 16:00

Beskid Skoczów

0-1

Drzewiarz Jasienica

4 kolejka
SO/27/08 17:00

Podbeskidzie II

-

Spójnia Landek

SO/27/08 17:00

Iskra Pszczyna

-

Szczakowianka Jaworzno

SO/27/08 17:00

LKS Bełk

-

Orzeł Mokre

SO/27/08 17:00

Polonia Łaziska Górne

-

Unia Racibórz

SO/27/08 17:00

Krupiński Suszec

-

GKS Radziechowy-Wieprz

SO/27/08 17:00

Gwarek Ornontowice

-

Granica Ruptawa

SO/27/08 17:00

LKS Czaniec

-

Concordia Knurów

SO/27/08 17:00

Drzewiarz Jasienica

-

MKS Lędziny

SO/27/08 17:00

Wilki Wilcza

-

Beskid Skoczów

5 kolejka
ŚR/31/08 00:00

Beskid Skoczów

-

Podbeskidzie II

ŚR/31/08 00:00

MKS Lędziny

-

Wilki Wilcza

ŚR/31/08 00:00

Concordia Knurów

-

Drzewiarz Jasienica

ŚR/31/08 00:00

Granica Ruptawa

-

LKS Czaniec

ŚR/31/08 00:00

GKS Radziechowy-Wieprz

-

Gwarek Ornontowice

ŚR/31/08 00:00

Polonia Łaziska Górne

-

Krupiński Suszec

ŚR/31/08 00:00

Orzeł Mokre

-

Unia Racibórz

ŚR/31/08 00:00

Szczakowianka Jaworzno

-

LKS Bełk

ŚR/31/08 00:00

Spójnia Landek

-

Iskra Pszczyna

6 kolejka
- -

LKS Bełk

-

Spójnia Landek

- -

Unia Racibórz

-

Szczakowianka Jaworzno

- -

Krupiński Suszec

-

Orzeł Mokre

- -

Gwarek Ornontowice

-

Polonia Łaziska Górne

- -

LKS Czaniec

-

GKS Radziechowy-Wieprz

- -

Drzewiarz Jasienica

-

Granica Ruptawa

- -

Wilki Wilcza

-

Concordia Knurów

- -

Beskid Skoczów

-

MKS Lędziny

SO/03/09 00:00

Podbeskidzie II

-

Iskra Pszczyna

7 kolejka
- -

Concordia Knurów

-

Beskid Skoczów

- -

Granica Ruptawa

-

Wilki Wilcza

- -

GKS Radziechowy-Wieprz

-

Drzewiarz Jasienica

- -

Polonia Łaziska Górne

-

LKS Czaniec

- -

Orzeł Mokre

-

Gwarek Ornontowice

- -

Szczakowianka Jaworzno

-

Krupiński Suszec

- -

Spójnia Landek

-

Unia Racibórz

- -

Iskra Pszczyna

-

LKS Bełk

SO/10/09 00:00

MKS Lędziny

-

Podbeskidzie II

Piłka na żywo

PT/19/08 18:00
Śląsk W.
0-0
Wisła P.
PT/19/08 20:30
Termalica N.
0-0
Lech P.
SO/20/08 15:30
Cracovia
1-1
Ruch C.
SO/20/08 18:00
Piast G.
0-2
Pogoń S.
SO/20/08 20:30
Legia W.
1-3
Arka G.
ND/21/08 15:30
Zagłębie L.
0-0
Górnik Ł.
ND/21/08 18:00
Jagiellonia B.
0-1
Lechia G.
PN/22/08 18:00
Korona K.
1-0
Wisła K.
PT/26/08 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
PT/26/08 20:30
Wisła K.
-
Śląsk W.
SO/27/08 15:30
Pogoń S.
-
Cracovia
SO/27/08 18:00
Górnik Ł.
-
Jagiellonia B.
SO/27/08 20:30
Arka G.
-
Zagłębie L.
ND/28/08 15:30
Lech P.
-
Piast G.
ND/28/08 18:00
Lechia G.
-
Termalica N.
ND/28/08 18:00
Ruch C.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 TVP Sport Bayern Monachium TV
18:00 Eurosport 2 Wisła P. - Korona (na żywo)
20:30 Eurosport 2 Bayern - Werder (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Śląsk (na żywo)