Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 01 grudnia 2020

4 Liga świętokrzyska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Czarni Połaniec194446-2214-2-37-1-17-1-2
2GKS Nowiny193957-2513-0-67-0-26-0-4
3Orlicz Suchedniów193948-2612-3-47-2-15-1-3
4Spartakus Daleszyce193637-2911-3-57-1-24-2-3
5Moravia Morawica193536-2210-5-47-1-13-4-3
6Alit Ożarów193137-369-4-66-4-03-0-6
7Granat Skarżysko-Kam. 193038-279-3-75-2-34-1-4
8Pogoń Staszów192938-369-2-83-1-56-1-3
9GKS Rudki192933-318-5-64-2-34-3-3
10Łysica Bodzentyn192731-278-3-83-2-55-1-3
11Wierna Małogoszcz192740-388-3-86-1-32-2-5
12Star Starachowice192738-378-3-83-1-55-2-3
13AKS Busko Zdrój192635-388-2-94-0-54-2-4
14Nida Pińczów192525-297-4-83-2-54-2-3
15Neptun Końskie192132-356-3-103-1-53-2-5
16Hetman Włoszczowa192130-395-6-82-5-33-1-5
17OKS Opatów191628-474-4-114-2-40-2-7
18Lubrzanka Kajetanów191532-504-3-122-2-62-1-6
19Naprzód Jędrzejów191125-473-2-142-0-71-2-7
20Partyzant Radoszyce191118-633-2-142-1-61-1-8
SO/14/11 11:00
AKS B.
1-0
Łysica B.
SO/14/11 11:00
Moravia M.
2-1
Neptun K.
SO/14/11 13:00
GKS N.
8-0
OKS O.
SO/14/11 13:00
Orlicz S.
1-1
Wierna M.
ND/15/11 11:00
Czarni P.
4-3
Alit O.
ND/15/11 13:00
Hetman W.
1-1
Star S.
ND/15/11 13:00
Naprzód J.
1-3
Granat S.
ND/15/11 13:00
Partyzant R.
0-2
Spartakus D.
ND/15/11 13:00
Pogoń S.
0-1
Nida P.
ND/15/11 13:00
GKS R.
3-1
Lubrzanka K.
- -
Neptun K.
-
Orlicz S.
- -
Star S.
-
Lubrzanka K.
- -
GKS R.
-
Nida P.
- -
Pogoń S.
-
Spartakus D.
- -
Partyzant R.
-
Granat S.
- -
Naprzód J.
-
Alit O.
- -
Czarni P.
-
Wierna M.
- -
Moravia M.
-
Łysica B.
- -
AKS B.
-
OKS O.
- -
GKS N.
-
Hetman W.
1 kolejka
SO/18/07 11:00

Lubrzanka Kajetanów

1-3

Star Starachowice

SO/18/07 11:00

Granat Skarżysko-Kam.

6-0

Partyzant Radoszyce

SO/18/07 15:00

Łysica Bodzentyn

2-1

Moravia Morawica

SO/18/07 17:30

Alit Ożarów

2-2

Naprzód Jędrzejów

SO/18/07 17:30

Wierna Małogoszcz

0-2

Czarni Połaniec

ND/19/07 17:30

Nida Pińczów

0-0

GKS Rudki

ND/19/07 17:30

Spartakus Daleszyce

3-1

Pogoń Staszów

ND/19/07 17:30

OKS Opatów

2-2

AKS Busko Zdrój

ND/19/07 17:30

Orlicz Suchedniów

0-1

Neptun Końskie

ŚR/19/08 17:30

Hetman Włoszczowa

2-0

GKS Nowiny

2 kolejka
SO/25/07 17:30

Star Starachowice

1-3

GKS Nowiny

SO/25/07 17:30

Partyzant Radoszyce

0-3

Alit Ożarów

ND/26/07 17:30

AKS Busko Zdrój

2-1

Hetman Włoszczowa

ND/26/07 17:30

Moravia Morawica

4-0

OKS Opatów

ND/26/07 17:30

Orlicz Suchedniów

2-2

Łysica Bodzentyn

ND/26/07 17:30

Czarni Połaniec

4-2

Neptun Końskie

ND/26/07 17:30

Naprzód Jędrzejów

6-2

Wierna Małogoszcz

ND/26/07 17:30

Pogoń Staszów

2-0

Granat Skarżysko-Kam.

ND/26/07 17:30

GKS Rudki

0-2

Spartakus Daleszyce

ND/26/07 17:30

Lubrzanka Kajetanów

1-1

Nida Pińczów

3 kolejka
SO/01/08 17:00

Nida Pińczów

1-2

Star Starachowice

SO/01/08 17:30

Alit Ożarów

3-2

Pogoń Staszów

SO/01/08 17:30

Wierna Małogoszcz

3-0

Partyzant Radoszyce

SO/01/08 17:30

Łysica Bodzentyn

0-1

Czarni Połaniec

ND/02/08 11:00

Granat Skarżysko-Kam.

2-3

GKS Rudki

ND/02/08 17:30

Spartakus Daleszyce

3-3

Lubrzanka Kajetanów

ND/02/08 17:30

Neptun Końskie

3-1

Naprzód Jędrzejów

ND/02/08 17:30

OKS Opatów

1-4

Orlicz Suchedniów

ND/02/08 17:30

Hetman Włoszczowa

2-5

Moravia Morawica

ND/02/08 17:30

GKS Nowiny

4-0

AKS Busko Zdrój

4 kolejka
SO/08/08 11:00

Partyzant Radoszyce

1-5

Neptun Końskie

SO/08/08 17:00

GKS Rudki

2-0

Alit Ożarów

SO/08/08 17:00

Lubrzanka Kajetanów

5-1

Granat Skarżysko-Kam.

SO/08/08 17:00

Nida Pińczów

1-0

Spartakus Daleszyce

SO/08/08 17:30

Star Starachowice

2-2

AKS Busko Zdrój

SO/08/08 17:30

Czarni Połaniec

1-0

OKS Opatów

ND/09/08 17:30

Moravia Morawica

3-1

GKS Nowiny

ND/09/08 17:30

Orlicz Suchedniów

3-1

Hetman Włoszczowa

ND/09/08 17:30

Naprzód Jędrzejów

1-5

Łysica Bodzentyn

ND/09/08 17:30

Pogoń Staszów

1-4

Wierna Małogoszcz

5 kolejka
SO/15/08 11:00

Wierna Małogoszcz

2-1

GKS Rudki

SO/15/08 14:00

GKS Nowiny

5-1

Orlicz Suchedniów

SO/15/08 17:00

Spartakus Daleszyce

1-4

Star Starachowice

SO/15/08 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

1-2

Nida Pińczów

SO/15/08 17:00

Alit Ożarów

4-0

Lubrzanka Kajetanów

ND/16/08 17:00

Neptun Końskie

0-2

Pogoń Staszów

ND/16/08 17:00

Łysica Bodzentyn

4-1

Partyzant Radoszyce

ND/16/08 17:00

OKS Opatów

1-1

Naprzód Jędrzejów

ND/16/08 17:00

Hetman Włoszczowa

2-3

Czarni Połaniec

ND/16/08 17:00

AKS Busko Zdrój

0-3

Moravia Morawica

6 kolejka
SO/22/08 11:00

Czarni Połaniec

1-0

GKS Nowiny

SO/22/08 17:00

Star Starachowice

3-1

Moravia Morawica

SO/22/08 17:00

Pogoń Staszów

1-2

Łysica Bodzentyn

SO/22/08 17:00

GKS Rudki

3-3

Neptun Końskie

ND/23/08 13:00

Lubrzanka Kajetanów

3-2

Wierna Małogoszcz

ND/23/08 17:00

Orlicz Suchedniów

4-2

AKS Busko Zdrój

ND/23/08 17:00

Naprzód Jędrzejów

1-2

Hetman Włoszczowa

ND/23/08 17:00

Partyzant Radoszyce

3-0

OKS Opatów

ND/23/08 17:00

Nida Pińczów

1-2

Alit Ożarów

ND/23/08 17:00

Spartakus Daleszyce

2-1

Granat Skarżysko-Kam.

7 kolejka
SO/29/08 16:00

Wierna Małogoszcz

5-1

Nida Pińczów

SO/29/08 17:00

Alit Ożarów

0-0

Spartakus Daleszyce

SO/29/08 17:00

Łysica Bodzentyn

2-0

GKS Rudki

SO/29/08 17:00

GKS Nowiny

5-1

Naprzód Jędrzejów

SO/29/08 17:00

Moravia Morawica

3-1

Orlicz Suchedniów

ND/30/08 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

2-1

Star Starachowice

ND/30/08 17:00

Neptun Końskie

3-2

Lubrzanka Kajetanów

ND/30/08 17:00

OKS Opatów

1-3

Pogoń Staszów

ND/30/08 17:00

Hetman Włoszczowa

3-3

Partyzant Radoszyce

ND/30/08 17:00

AKS Busko Zdrój

3-0
(wo)

Czarni Połaniec

8 kolejka
SO/05/09 16:00

Star Starachowice

1-3

Orlicz Suchedniów

SO/05/09 16:00

GKS Rudki

2-2

OKS Opatów

SO/05/09 16:00

Granat Skarżysko-Kam.

1-2

Alit Ożarów

ND/06/09 11:00

Czarni Połaniec

0-0

Moravia Morawica

ND/06/09 16:00

Naprzód Jędrzejów

0-4

AKS Busko Zdrój

ND/06/09 16:00

Partyzant Radoszyce

0-4

GKS Nowiny

ND/06/09 16:00

Pogoń Staszów

1-2

Hetman Włoszczowa

ND/06/09 16:00

Lubrzanka Kajetanów

1-3

Łysica Bodzentyn

ND/06/09 16:00

Nida Pińczów

1-1

Neptun Końskie

ND/06/09 16:00

Spartakus Daleszyce

3-2

Wierna Małogoszcz

9 kolejka
SO/12/09 11:00

Moravia Morawica

1-0

Naprzód Jędrzejów

SO/12/09 16:00

Alit Ożarów

4-4

Star Starachowice

SO/12/09 16:00

Wierna Małogoszcz

2-5

Granat Skarżysko-Kam.

SO/12/09 16:00

GKS Nowiny

4-5

Pogoń Staszów

SO/12/09 19:00

AKS Busko Zdrój

3-4

Partyzant Radoszyce

ND/13/09 16:00

Neptun Końskie

1-1

Spartakus Daleszyce

ND/13/09 16:00

Łysica Bodzentyn

1-3

Nida Pińczów

ND/13/09 16:00

OKS Opatów

2-3

Lubrzanka Kajetanów

ND/13/09 16:00

Hetman Włoszczowa

2-2

GKS Rudki

ND/13/09 16:00

Orlicz Suchedniów

4-1

Czarni Połaniec

10 kolejka
SO/19/09 15:00

Star Starachowice

2-3

Czarni Połaniec

SO/19/09 15:00

Pogoń Staszów

5-1

AKS Busko Zdrój

SO/19/09 15:00

GKS Rudki

2-5

GKS Nowiny

SO/19/09 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-0

Neptun Końskie

SO/19/09 15:00

Alit Ożarów

3-2

Wierna Małogoszcz

ND/20/09 11:00

Lubrzanka Kajetanów

2-2

Hetman Włoszczowa

ND/20/09 15:00

Naprzód Jędrzejów

1-4

Orlicz Suchedniów

ND/20/09 15:00

Partyzant Radoszyce

1-1

Moravia Morawica

ND/20/09 15:00

Nida Pińczów

1-0

OKS Opatów

ND/20/09 15:00

Spartakus Daleszyce

1-0

Łysica Bodzentyn

11 kolejka
PT/25/09 19:00

AKS Busko Zdrój

0-1

GKS Rudki

SO/26/09 11:00

Wierna Małogoszcz

1-0

Star Starachowice

SO/26/09 15:30

GKS Nowiny

2-0

Lubrzanka Kajetanów

ND/27/09 14:00

Orlicz Suchedniów

3-0

Partyzant Radoszyce

ND/27/09 15:00

Neptun Końskie

5-1

Alit Ożarów

ND/27/09 15:00

Łysica Bodzentyn

0-3

Granat Skarżysko-Kam.

ND/27/09 15:00

OKS Opatów

2-3

Spartakus Daleszyce

ND/27/09 15:00

Hetman Włoszczowa

1-1

Nida Pińczów

ND/27/09 15:00

Moravia Morawica

1-1

Pogoń Staszów

ŚR/28/10 13:30

Czarni Połaniec

2-1

Naprzód Jędrzejów

12 kolejka
SO/03/10 13:00

Lubrzanka Kajetanów

2-3

AKS Busko Zdrój

SO/03/10 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-1

OKS Opatów

SO/03/10 15:00

Wierna Małogoszcz

2-0

Neptun Końskie

ND/04/10 15:00

Partyzant Radoszyce

0-7

Czarni Połaniec

ND/04/10 15:00

Pogoń Staszów

1-5

Orlicz Suchedniów

ND/04/10 15:00

GKS Rudki

3-1

Moravia Morawica

ND/04/10 15:00

Nida Pińczów

1-2

GKS Nowiny

ND/04/10 15:00

Spartakus Daleszyce

3-1

Hetman Włoszczowa

ND/04/10 15:00

Alit Ożarów

2-0

Łysica Bodzentyn

ŚR/04/11 13:30

Star Starachowice

3-2

Naprzód Jędrzejów

13 kolejka
SO/10/10 15:00

GKS Nowiny

4-1

Spartakus Daleszyce

SO/10/10 15:30

Czarni Połaniec

0-1

Pogoń Staszów

SO/10/10 19:00

AKS Busko Zdrój

4-1

Nida Pińczów

ND/11/10 11:00

Moravia Morawica

2-0

Lubrzanka Kajetanów

ND/11/10 15:00

Neptun Końskie

0-2

Star Starachowice

ND/11/10 15:00

OKS Opatów

3-0

Alit Ożarów

ND/11/10 15:00

Hetman Włoszczowa

1-1

Granat Skarżysko-Kam.

ND/11/10 15:00

Orlicz Suchedniów

3-0

GKS Rudki

ŚR/04/11 13:30

Łysica Bodzentyn

2-2

Wierna Małogoszcz

ND/22/11 13:00

Naprzód Jędrzejów

3-0

Partyzant Radoszyce

14 kolejka
SO/17/10 11:00

Wierna Małogoszcz

6-4

OKS Opatów

SO/17/10 14:00

Star Starachowice

4-1

Partyzant Radoszyce

SO/17/10 14:00

Granat Skarżysko-Kam.

1-0

GKS Nowiny

ND/18/10 14:00

Nida Pińczów

0-3

Moravia Morawica

ND/18/10 14:00

Spartakus Daleszyce

1-2

AKS Busko Zdrój

ŚR/28/10 13:30

Lubrzanka Kajetanów

0-3

Orlicz Suchedniów

ŚR/18/11 13:30

Pogoń Staszów

3-1

Naprzód Jędrzejów

SO/21/11 11:00

Neptun Końskie

1-2

Łysica Bodzentyn

ND/22/11 13:00

GKS Rudki

0-3

Czarni Połaniec

ND/22/11 13:00

Alit Ożarów

1-0

Hetman Włoszczowa

15 kolejka
SO/24/10 12:00

Orlicz Suchedniów

3-1

Nida Pińczów

SO/24/10 13:30

AKS Busko Zdrój

0-1

Granat Skarżysko-Kam.

ND/25/10 11:00

Czarni Połaniec

5-1

Lubrzanka Kajetanów

ND/25/10 13:00

Łysica Bodzentyn

0-2

Star Starachowice

ND/25/10 13:00

OKS Opatów

2-1

Neptun Końskie

ND/25/10 13:00

Hetman Włoszczowa

3-1

Wierna Małogoszcz

ND/25/10 13:00

GKS Nowiny

5-3

Alit Ożarów

ND/25/10 13:00

Moravia Morawica

0-4

Spartakus Daleszyce

ND/25/10 13:00

Naprzód Jędrzejów

0-1

GKS Rudki

ND/25/10 13:00

Partyzant Radoszyce

2-1

Pogoń Staszów

16 kolejka
PT/30/10 13:30

Wierna Małogoszcz

0-1

GKS Nowiny

SO/31/10 13:00

Star Starachowice

2-3

Pogoń Staszów

SO/31/10 13:00

GKS Rudki

3-0

Partyzant Radoszyce

SO/31/10 13:00

Lubrzanka Kajetanów

2-3

Naprzód Jędrzejów

SO/31/10 13:00

Nida Pińczów

0-3

Czarni Połaniec

SO/31/10 13:00

Spartakus Daleszyce

4-2

Orlicz Suchedniów

SO/31/10 13:00

Granat Skarżysko-Kam.

2-2

Moravia Morawica

SO/31/10 13:00

Alit Ożarów

4-3

AKS Busko Zdrój

SO/31/10 13:00

Neptun Końskie

2-3

Hetman Włoszczowa

SO/31/10 13:00

Łysica Bodzentyn

1-1

OKS Opatów

17 kolejka
SO/07/11 13:00

Hetman Włoszczowa

0-4

Łysica Bodzentyn

SO/07/11 13:00

Moravia Morawica

2-0

Alit Ożarów

SO/07/11 13:00

Orlicz Suchedniów

2-1

Granat Skarżysko-Kam.

SO/07/11 13:00

Czarni Połaniec

5-2

Spartakus Daleszyce

SO/07/11 13:30

AKS Busko Zdrój

1-2

Wierna Małogoszcz

ND/08/11 13:00

OKS Opatów

3-0

Star Starachowice

ND/08/11 13:00

GKS Nowiny

1-2

Neptun Końskie

ND/08/11 13:00

Naprzód Jędrzejów

0-3

Nida Pińczów

ND/08/11 13:00

Partyzant Radoszyce

2-3

Lubrzanka Kajetanów

ND/08/11 13:00

Pogoń Staszów

2-2

GKS Rudki

18 kolejka
ŚR/11/11 13:00

Star Starachowice

1-5

GKS Rudki

ŚR/11/11 13:00

Lubrzanka Kajetanów

2-3

Pogoń Staszów

ŚR/11/11 13:00

Nida Pińczów

5-0

Partyzant Radoszyce

ŚR/11/11 13:00

Spartakus Daleszyce

1-0

Naprzód Jędrzejów

ŚR/11/11 13:00

Granat Skarżysko-Kam.

1-1

Czarni Połaniec

ŚR/11/11 13:00

Alit Ożarów

0-0

Orlicz Suchedniów

ŚR/11/11 13:00

Wierna Małogoszcz

1-1

Moravia Morawica

ŚR/11/11 13:00

Neptun Końskie

1-2

AKS Busko Zdrój

ŚR/11/11 13:00

Łysica Bodzentyn

1-3

GKS Nowiny

ŚR/11/11 13:00

OKS Opatów

3-1

Hetman Włoszczowa

19 kolejka
SO/14/11 11:00

AKS Busko Zdrój

1-0

Łysica Bodzentyn

SO/14/11 11:00

Moravia Morawica

2-1

Neptun Końskie

SO/14/11 13:00

GKS Nowiny

8-0

OKS Opatów

SO/14/11 13:00

Orlicz Suchedniów

1-1

Wierna Małogoszcz

ND/15/11 11:00

Czarni Połaniec

4-3

Alit Ożarów

ND/15/11 13:00

Hetman Włoszczowa

1-1

Star Starachowice

ND/15/11 13:00

Naprzód Jędrzejów

1-3

Granat Skarżysko-Kam.

ND/15/11 13:00

Partyzant Radoszyce

0-2

Spartakus Daleszyce

ND/15/11 13:00

Pogoń Staszów

0-1

Nida Pińczów

ND/15/11 13:00

GKS Rudki

3-1

Lubrzanka Kajetanów

20 kolejka
- -

Neptun Końskie

-

Orlicz Suchedniów

- -

Star Starachowice

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

GKS Rudki

-

Nida Pińczów

- -

Pogoń Staszów

-

Spartakus Daleszyce

- -

Partyzant Radoszyce

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

Naprzód Jędrzejów

-

Alit Ożarów

- -

Czarni Połaniec

-

Wierna Małogoszcz

- -

Moravia Morawica

-

Łysica Bodzentyn

- -

AKS Busko Zdrój

-

OKS Opatów

- -

GKS Nowiny

-

Hetman Włoszczowa

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa112424-12
2Legia Warszawa112317-11
3Górnik Zabrze112017-11
4Zagłębie Lubin111815-12
5Śląsk Wrocław111717-12
6Lechia Gdańsk111617-16
7Pogoń Szczecin91511-7
8Jagiellonia Białystok111415-18
9Lech Poznań101318-16
10Warta Poznań11138-11
11Cracovia111215-13
12Wisła Kraków111016-16
13Wisła Płock10912-18
14Piast Gliwice11911-17
15Stal Mielec11913-23
16Podbeskidzie Bielsko-Biała11912-25
PT/27/11 18:00
Wisła P.
0-1
Cracovia
PT/27/11 20:30
Górnik Z.
2-1
Pogoń S.
SO/28/11 15:00
Stal M.
3-1
Jagiellonia B.
SO/28/11 17:30
Podbeskidzie B.
0-2
Śląsk W.
SO/28/11 20:00
Wisła K.
1-2
Zagłębie L.
ND/29/11 15:00
Raków C.
1-0
Warta P.
ND/29/11 17:30
Legia W.
2-2
Piast G.
PN/30/11 18:00
Lechia G.
0-1
Lech P.
PT/04/12 20:30
Cracovia
-
Wisła K.
SO/05/12 15:00
Jagiellonia B.
-
Warta P.
SO/05/12 17:30
Śląsk W.
-
Raków C.
SO/05/12 20:00
Legia W.
-
Lechia G.
ND/06/12 15:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
ND/06/12 17:30
Lech P.
-
Podbeskidzie B.
PN/07/12 18:00
Pogoń S.
-
Stal M.
PN/07/12 20:30
Wisła P.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Lechia - Lech (na żywo)
19:00 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:05 TVP Sport GOL (na żywo)
20:15 Pol. Sp. E. 1. liga - magazyn (na żywo)
17:40 Polsat Sp. PP: Podbesk. - Zagłębie (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: ŁKS - Miedź (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Liverpool - Ajax (na żywo)