Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 20 lutego 2019

4 Liga świętokrzyska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Korona II Kielce174358-1414-1-26-0-18-1-1
2Neptun Końskie174048-1613-1-36-0-27-1-1
3Zdrój Busko Zdrój173645-1611-3-37-0-14-3-2
4Granat Skarżysko-Kam. 173545-1910-5-28-1-02-4-2
5GKS Nowiny173430-1210-4-36-1-14-3-2
6Pogoń Staszów173133-3310-1-67-1-13-0-5
7Wierna Małogoszcz173031-209-3-53-3-36-0-2
8Alit Ożarów172938-289-2-65-2-14-0-5
9Lubrzanka Kajetanów172224-276-4-74-3-32-1-4
10Partyzant Radoszyce172224-286-4-75-2-31-2-4
11Nida Pińczów171918-255-4-84-3-21-1-6
12Łysica Bodzentyn171824-345-3-94-1-31-2-6
13Naprzód Jędrzejów171818-355-3-93-1-52-2-4
14Hetman Włoszczowa171618-384-4-93-2-41-2-5
15ŁKS Łagów171518-354-3-103-1-21-2-8
16Kamienna Brody171216-362-6-92-2-40-4-5
17Klimontowianka Klimontów17616-501-3-131-3-50-0-8
18Unia Sędziszów17511-491-2-141-2-60-0-8
SO/17/11 11:00
Korona I.
4-0
Klimontowianka K.
SO/17/11 13:00
Lubrzanka K.
2-2
Kamienna B.
SO/17/11 13:00
GKS N.
4-0
Hetman W.
SO/17/11 13:00
Alit O.
5-0
Nida P.
SO/17/11 13:00
Neptun K.
1-2
Granat S.
SO/17/11 13:00
Zdrój B.
4-0
Pogoń S.
SO/17/11 13:00
Wierna M.
1-3
Naprzód J.
SO/17/11 13:00
ŁKS Ł.
2-1
Unia S.
ND/18/11 13:00
Łysica B.
1-1
Partyzant R.
- -
ŁKS Ł.
-
Naprzód J.
- -
Pogoń S.
-
Wierna M.
- -
Zdrój B.
-
Granat S.
- -
Neptun K.
-
Partyzant R.
- -
Łysica B.
-
Nida P.
- -
Alit O.
-
Klimontowianka K.
- -
Korona I.
-
Hetman W.
- -
GKS N.
-
Lubrzanka K.
SO/09/03 00:00
Kamienna B.
-
Unia S.
1 kolejka
SO/11/08 12:00

Hetman Włoszczowa

0-5

Korona II Kielce

SO/11/08 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

0-0

Zdrój Busko Zdrój

SO/11/08 17:00

Wierna Małogoszcz

3-0

Pogoń Staszów

ND/12/08 17:00

Unia Sędziszów

2-0

Kamienna Brody

ND/12/08 17:00

Naprzód Jędrzejów

2-0

ŁKS Łagów

ND/12/08 17:00

Partyzant Radoszyce

0-3

Neptun Końskie

ND/12/08 17:00

Klimontowianka Klimontów

1-2

Alit Ożarów

ŚR/22/08 17:00

Lubrzanka Kajetanów

1-1

GKS Nowiny

ŚR/05/09 16:30

Nida Pińczów

2-2

Łysica Bodzentyn

2 kolejka
ŚR/15/08 17:00

Kamienna Brody

0-1

GKS Nowiny

ŚR/15/08 17:00

Lubrzanka Kajetanów

2-2

Korona II Kielce

ŚR/15/08 17:00

Alit Ożarów

4-1

Hetman Włoszczowa

ŚR/15/08 17:00

Łysica Bodzentyn

2-0

Klimontowianka Klimontów

ŚR/15/08 17:00

Neptun Końskie

1-0

Nida Pińczów

ŚR/15/08 17:00

Zdrój Busko Zdrój

4-0

Partyzant Radoszyce

ŚR/15/08 17:00

Wierna Małogoszcz

2-2

Granat Skarżysko-Kam.

ŚR/15/08 17:00

Pogoń Staszów

1-0

ŁKS Łagów

ŚR/15/08 17:00

Unia Sędziszów

0-0

Naprzód Jędrzejów

3 kolejka
SO/18/08 11:00

Nida Pińczów

0-3

Zdrój Busko Zdrój

SO/18/08 17:00

Pogoń Staszów

2-1

Unia Sędziszów

SO/18/08 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-1

ŁKS Łagów

SO/18/08 17:00

GKS Nowiny

1-2

Korona II Kielce

ND/19/08 17:00

Naprzód Jędrzejów

2-1

Kamienna Brody

ND/19/08 17:00

Partyzant Radoszyce

1-0

Wierna Małogoszcz

ND/19/08 17:00

Klimontowianka Klimontów

1-5

Neptun Końskie

ND/19/08 17:00

Hetman Włoszczowa

4-1

Łysica Bodzentyn

ND/19/08 17:00

Lubrzanka Kajetanów

1-2

Alit Ożarów

4 kolejka
PT/24/08 17:00

Unia Sędziszów

2-2

Granat Skarżysko-Kam.

SO/25/08 11:00

Alit Ożarów

2-1

GKS Nowiny

SO/25/08 17:00

Kamienna Brody

1-4

Korona II Kielce

ND/26/08 17:00

Łysica Bodzentyn

4-2

Lubrzanka Kajetanów

ND/26/08 17:00

Neptun Końskie

3-0

Hetman Włoszczowa

ND/26/08 17:00

Zdrój Busko Zdrój

5-0

Klimontowianka Klimontów

ND/26/08 17:00

Wierna Małogoszcz

3-2

Nida Pińczów

ND/26/08 17:00

Partyzant Radoszyce

2-2

ŁKS Łagów

ND/26/08 17:00

Naprzód Jędrzejów

1-2

Pogoń Staszów

5 kolejka
ŚR/29/08 17:00

Pogoń Staszów

3-1

Kamienna Brody

ŚR/29/08 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

2-1

Naprzód Jędrzejów

ŚR/29/08 17:00

Partyzant Radoszyce

5-1

Unia Sędziszów

ŚR/29/08 17:00

Nida Pińczów

4-1

ŁKS Łagów

ŚR/29/08 17:00

Klimontowianka Klimontów

0-3

Wierna Małogoszcz

ŚR/29/08 17:00

Hetman Włoszczowa

2-2

Zdrój Busko Zdrój

ŚR/29/08 17:00

Lubrzanka Kajetanów

0-1

Neptun Końskie

ŚR/29/08 17:00

GKS Nowiny

3-0

Łysica Bodzentyn

ŚR/29/08 17:00

Korona II Kielce

2-0

Alit Ożarów

6 kolejka
SO/01/09 11:00

Łysica Bodzentyn

1-3

Korona II Kielce

SO/01/09 16:00

Kamienna Brody

3-1

Alit Ożarów

SO/01/09 16:00

Pogoń Staszów

2-1

Granat Skarżysko-Kam.

ND/02/09 16:00

Neptun Końskie

1-2

GKS Nowiny

ND/02/09 16:00

Zdrój Busko Zdrój

3-1

Lubrzanka Kajetanów

ND/02/09 16:00

ŁKS Łagów

3-1

Klimontowianka Klimontów

ND/02/09 16:00

Unia Sędziszów

0-2

Nida Pińczów

ND/02/09 16:00

Naprzód Jędrzejów

1-1

Partyzant Radoszyce

ND/02/09 17:00

Wierna Małogoszcz

0-0

Hetman Włoszczowa

7 kolejka
SO/08/09 11:00

Korona II Kielce

3-0

Neptun Końskie

SO/08/09 16:00

Granat Skarżysko-Kam.

6-1

Kamienna Brody

SO/08/09 16:00

Partyzant Radoszyce

2-3

Pogoń Staszów

SO/08/09 16:00

Alit Ożarów

4-0

Łysica Bodzentyn

SO/08/09 16:30

GKS Nowiny

2-1

Zdrój Busko Zdrój

ND/09/09 16:00

Nida Pińczów

1-0

Naprzód Jędrzejów

ND/09/09 16:00

Klimontowianka Klimontów

3-1

Unia Sędziszów

ND/09/09 16:00

Hetman Włoszczowa

3-2

ŁKS Łagów

ND/09/09 16:00

Lubrzanka Kajetanów

0-3

Wierna Małogoszcz

8 kolejka
PT/14/09 16:00

Unia Sędziszów

0-3
(wo)

Hetman Włoszczowa

SO/15/09 11:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-0

Partyzant Radoszyce

SO/15/09 16:00

Neptun Końskie

4-0

Alit Ożarów

SO/15/09 16:00

Wierna Małogoszcz

1-0

GKS Nowiny

ND/16/09 12:00

Naprzód Jędrzejów

3-2

Klimontowianka Klimontów

ND/16/09 16:00

Kamienna Brody

1-0

Łysica Bodzentyn

ND/16/09 16:00

Zdrój Busko Zdrój

0-2

Korona II Kielce

ND/16/09 16:00

ŁKS Łagów

2-1

Lubrzanka Kajetanów

ND/16/09 16:00

Pogoń Staszów

2-1

Nida Pińczów

9 kolejka
SO/22/09 11:00

Klimontowianka Klimontów

2-3

Pogoń Staszów

ND/23/09 11:00

Korona II Kielce

0-2

Wierna Małogoszcz

ND/23/09 15:00

Partyzant Radoszyce

3-0

Kamienna Brody

ND/23/09 15:00

Nida Pińczów

2-0

Granat Skarżysko-Kam.

ND/23/09 15:00

Hetman Włoszczowa

0-1

Naprzód Jędrzejów

ND/23/09 15:00

Lubrzanka Kajetanów

2-1

Unia Sędziszów

ND/23/09 15:00

GKS Nowiny

2-1

ŁKS Łagów

ND/23/09 15:00

Alit Ożarów

2-3

Zdrój Busko Zdrój

ND/23/09 15:00

Łysica Bodzentyn

2-3

Neptun Końskie

10 kolejka
SO/29/09 11:00

Wierna Małogoszcz

2-5

Alit Ożarów

SO/29/09 11:00

Pogoń Staszów

6-1

Hetman Włoszczowa

SO/29/09 15:00

Kamienna Brody

1-1

Neptun Końskie

SO/29/09 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

8-1

Klimontowianka Klimontów

SO/29/09 15:00

Partyzant Radoszyce

0-0

Nida Pińczów

ND/30/09 15:00

Zdrój Busko Zdrój

6-1

Łysica Bodzentyn

ND/30/09 15:00

ŁKS Łagów

0-6

Korona II Kielce

ND/30/09 15:00

Unia Sędziszów

0-3

GKS Nowiny

ND/30/09 15:00

Naprzód Jędrzejów

0-2

Lubrzanka Kajetanów

11 kolejka
SO/06/10 13:00

GKS Nowiny

3-0

Naprzód Jędrzejów

ND/07/10 11:00

Korona II Kielce

6-0

Unia Sędziszów

ND/07/10 15:00

Nida Pińczów

1-1

Kamienna Brody

ND/07/10 15:00

Klimontowianka Klimontów

0-4

Partyzant Radoszyce

ND/07/10 15:00

Hetman Włoszczowa

1-5

Granat Skarżysko-Kam.

ND/07/10 15:00

Lubrzanka Kajetanów

4-1

Pogoń Staszów

ND/07/10 15:00

Alit Ożarów

4-0

ŁKS Łagów

ND/07/10 15:00

Łysica Bodzentyn

0-2

Wierna Małogoszcz

ND/07/10 15:00

Neptun Końskie

2-0

Zdrój Busko Zdrój

12 kolejka
SO/13/10 11:00

Partyzant Radoszyce

2-0

Hetman Włoszczowa

SO/13/10 15:00

Kamienna Brody

1-1

Zdrój Busko Zdrój

SO/13/10 15:00

Wierna Małogoszcz

2-4

Neptun Końskie

SO/13/10 15:00

Pogoń Staszów

1-1

GKS Nowiny

SO/13/10 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-0

Lubrzanka Kajetanów

ND/14/10 15:00

ŁKS Łagów

0-0

Łysica Bodzentyn

ND/14/10 15:00

Unia Sędziszów

1-2

Alit Ożarów

ND/14/10 15:00

Naprzód Jędrzejów

0-5

Korona II Kielce

ND/14/10 15:00

Nida Pińczów

1-0

Klimontowianka Klimontów

13 kolejka
SO/20/10 14:00

GKS Nowiny

0-0

Granat Skarżysko-Kam.

SO/20/10 14:00

Alit Ożarów

2-2

Naprzód Jędrzejów

ND/21/10 14:00

Klimontowianka Klimontów

2-2

Kamienna Brody

ND/21/10 14:00

Hetman Włoszczowa

2-0

Nida Pińczów

ND/21/10 14:00

Lubrzanka Kajetanów

2-1

Partyzant Radoszyce

ND/21/10 14:00

Łysica Bodzentyn

5-0

Unia Sędziszów

ND/21/10 14:00

Neptun Końskie

2-0

ŁKS Łagów

ND/21/10 14:00

Zdrój Busko Zdrój

2-1

Wierna Małogoszcz

ND/21/10 14:30

Korona II Kielce

5-2

Pogoń Staszów

14 kolejka
SO/27/10 14:00

Kamienna Brody

1-4

Wierna Małogoszcz

SO/27/10 14:00

Pogoń Staszów

4-1

Alit Ożarów

SO/27/10 14:00

Granat Skarżysko-Kam.

4-2

Korona II Kielce

SO/27/10 14:00

Nida Pińczów

0-0

Lubrzanka Kajetanów

ND/28/10 13:00

ŁKS Łagów

1-3

Zdrój Busko Zdrój

ND/28/10 13:00

Unia Sędziszów

0-8

Neptun Końskie

ND/28/10 13:00

Partyzant Radoszyce

0-2

GKS Nowiny

ND/28/10 13:00

Klimontowianka Klimontów

1-1

Hetman Włoszczowa

ŚR/07/11 13:45

Naprzód Jędrzejów

0-2

Łysica Bodzentyn

15 kolejka
SO/03/11 11:00

Łysica Bodzentyn

1-0

Pogoń Staszów

SO/03/11 13:00

GKS Nowiny

3-1

Nida Pińczów

SO/03/11 13:00

Alit Ożarów

1-1

Granat Skarżysko-Kam.

SO/03/11 13:00

Wierna Małogoszcz

0-0

ŁKS Łagów

ND/04/11 11:00

Korona II Kielce

5-0

Partyzant Radoszyce

ND/04/11 13:00

Hetman Włoszczowa

0-0

Kamienna Brody

ND/04/11 13:00

Lubrzanka Kajetanów

2-1

Klimontowianka Klimontów

ND/04/11 13:00

Neptun Końskie

5-2

Naprzód Jędrzejów

ND/04/11 13:00

Zdrój Busko Zdrój

2-1

Unia Sędziszów

16 kolejka
SO/10/11 12:00

Unia Sędziszów

0-2

Wierna Małogoszcz

SO/10/11 13:00

Kamienna Brody

0-3

ŁKS Łagów

SO/10/11 13:00

Pogoń Staszów

1-4

Neptun Końskie

SO/10/11 13:00

Granat Skarżysko-Kam.

3-2

Łysica Bodzentyn

SO/10/11 13:00

Nida Pińczów

1-2

Korona II Kielce

ND/11/11 13:00

Naprzód Jędrzejów

0-6

Zdrój Busko Zdrój

ND/11/11 13:00

Partyzant Radoszyce

2-1

Alit Ożarów

ND/11/11 13:00

Klimontowianka Klimontów

1-1

GKS Nowiny

ND/11/11 13:00

Hetman Włoszczowa

0-2

Lubrzanka Kajetanów

17 kolejka
SO/17/11 11:00

Korona II Kielce

4-0

Klimontowianka Klimontów

SO/17/11 13:00

Lubrzanka Kajetanów

2-2

Kamienna Brody

SO/17/11 13:00

GKS Nowiny

4-0

Hetman Włoszczowa

SO/17/11 13:00

Alit Ożarów

5-0

Nida Pińczów

SO/17/11 13:00

Neptun Końskie

1-2

Granat Skarżysko-Kam.

SO/17/11 13:00

Zdrój Busko Zdrój

4-0

Pogoń Staszów

SO/17/11 13:00

Wierna Małogoszcz

1-3

Naprzód Jędrzejów

SO/17/11 13:00

ŁKS Łagów

2-1

Unia Sędziszów

ND/18/11 13:00

Łysica Bodzentyn

1-1

Partyzant Radoszyce

18 kolejka
- -

ŁKS Łagów

-

Naprzód Jędrzejów

- -

Pogoń Staszów

-

Wierna Małogoszcz

- -

Zdrój Busko Zdrój

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

Neptun Końskie

-

Partyzant Radoszyce

- -

Łysica Bodzentyn

-

Nida Pińczów

- -

Alit Ożarów

-

Klimontowianka Klimontów

- -

Korona II Kielce

-

Hetman Włoszczowa

- -

GKS Nowiny

-

Lubrzanka Kajetanów

SO/09/03 00:00

Kamienna Brody

-

Unia Sędziszów

19 kolejka
- -

ŁKS Łagów

-

Pogoń Staszów

- -

GKS Nowiny

-

Kamienna Brody

- -

Hetman Włoszczowa

-

Alit Ożarów

- -

Klimontowianka Klimontów

-

Łysica Bodzentyn

- -

Nida Pińczów

-

Neptun Końskie

- -

Partyzant Radoszyce

-

Zdrój Busko Zdrój

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Wierna Małogoszcz

- -

Naprzód Jędrzejów

-

Unia Sędziszów

SO/16/03 00:00

Korona II Kielce

-

Lubrzanka Kajetanów

20 kolejka
- -

Unia Sędziszów

-

Pogoń Staszów

- -

ŁKS Łagów

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

Wierna Małogoszcz

-

Partyzant Radoszyce

- -

Zdrój Busko Zdrój

-

Nida Pińczów

- -

Neptun Końskie

-

Klimontowianka Klimontów

- -

Łysica Bodzentyn

-

Hetman Włoszczowa

- -

Alit Ożarów

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

Korona II Kielce

-

GKS Nowiny

SO/23/03 00:00

Kamienna Brody

-

Naprzód Jędrzejów

21 kolejka
- -

Korona II Kielce

-

Kamienna Brody

- -

GKS Nowiny

-

Alit Ożarów

- -

Lubrzanka Kajetanów

-

Łysica Bodzentyn

- -

Hetman Włoszczowa

-

Neptun Końskie

- -

Klimontowianka Klimontów

-

Zdrój Busko Zdrój

- -

Nida Pińczów

-

Wierna Małogoszcz

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Unia Sędziszów

- -

Pogoń Staszów

-

Neptun Końskie

SO/30/03 00:00

ŁKS Łagów

-

Partyzant Radoszyce

22 kolejka
- -

Naprzód Jędrzejów

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

Unia Sędziszów

-

Partyzant Radoszyce

- -

ŁKS Łagów

-

Nida Pińczów

- -

Wierna Małogoszcz

-

Klimontowianka Klimontów

- -

Zdrój Busko Zdrój

-

Hetman Włoszczowa

- -

Neptun Końskie

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

Łysica Bodzentyn

-

GKS Nowiny

- -

Alit Ożarów

-

Korona II Kielce

SO/06/04 00:00

Kamienna Brody

-

Pogoń Staszów

23 kolejka
- -

Korona II Kielce

-

Łysica Bodzentyn

- -

GKS Nowiny

-

Neptun Końskie

- -

Lubrzanka Kajetanów

-

Zdrój Busko Zdrój

- -

Hetman Włoszczowa

-

Wierna Małogoszcz

- -

Klimontowianka Klimontów

-

ŁKS Łagów

- -

Nida Pińczów

-

Unia Sędziszów

- -

Partyzant Radoszyce

-

Naprzód Jędrzejów

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Pogoń Staszów

ŚR/10/04 00:00

Alit Ożarów

-

Kamienna Brody

24 kolejka
- -

Pogoń Staszów

-

Partyzant Radoszyce

- -

Naprzód Jędrzejów

-

Nida Pińczów

- -

Unia Sędziszów

-

Klimontowianka Klimontów

- -

ŁKS Łagów

-

Hetman Włoszczowa

- -

Wierna Małogoszcz

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

Zdrój Busko Zdrój

-

GKS Nowiny

- -

Neptun Końskie

-

Korona II Kielce

- -

Łysica Bodzentyn

-

Alit Ożarów

SO/13/04 00:00

Kamienna Brody

-

Granat Skarżysko-Kam.

25 kolejka
- -

Alit Ożarów

-

Neptun Końskie

- -

Korona II Kielce

-

Zdrój Busko Zdrój

- -

GKS Nowiny

-

Wierna Małogoszcz

- -

Lubrzanka Kajetanów

-

ŁKS Łagów

- -

Hetman Włoszczowa

-

Unia Sędziszów

- -

Klimontowianka Klimontów

-

Naprzód Jędrzejów

- -

Nida Pińczów

-

Pogoń Staszów

- -

Partyzant Radoszyce

-

Granat Skarżysko-Kam.

SO/20/04 00:00

Łysica Bodzentyn

-

Klimontowianka Klimontów

26 kolejka
- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Nida Pińczów

- -

Pogoń Staszów

-

Klimontowianka Klimontów

- -

Naprzód Jędrzejów

-

Hetman Włoszczowa

- -

Unia Sędziszów

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

ŁKS Łagów

-

GKS Nowiny

- -

Wierna Małogoszcz

-

Korona II Kielce

- -

Zdrój Busko Zdrój

-

Alit Ożarów

- -

Neptun Końskie

-

Łysica Bodzentyn

SO/27/04 00:00

Kamienna Brody

-

Partyzant Radoszyce

27 kolejka
- -

Łysica Bodzentyn

-

Zdrój Busko Zdrój

- -

Alit Ożarów

-

Wierna Małogoszcz

- -

Korona II Kielce

-

ŁKS Łagów

- -

GKS Nowiny

-

Unia Sędziszów

- -

Lubrzanka Kajetanów

-

Naprzód Jędrzejów

- -

Hetman Włoszczowa

-

Pogoń Staszów

- -

Klimontowianka Klimontów

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

Nida Pińczów

-

Partyzant Radoszyce

ŚR/01/05 00:00

Neptun Końskie

-

Kamienna Brody

28 kolejka
- -

Partyzant Radoszyce

-

Klimontowianka Klimontów

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Hetman Włoszczowa

- -

Pogoń Staszów

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

Naprzód Jędrzejów

-

GKS Nowiny

- -

Unia Sędziszów

-

Korona II Kielce

- -

ŁKS Łagów

-

Alit Ożarów

- -

Wierna Małogoszcz

-

Łysica Bodzentyn

- -

Zdrój Busko Zdrój

-

Neptun Końskie

SO/04/05 00:00

Kamienna Brody

-

Nida Pińczów

29 kolejka
- -

Neptun Końskie

-

Wierna Małogoszcz

- -

Łysica Bodzentyn

-

ŁKS Łagów

- -

Alit Ożarów

-

Unia Sędziszów

- -

Korona II Kielce

-

Naprzód Jędrzejów

- -

GKS Nowiny

-

Pogoń Staszów

- -

Lubrzanka Kajetanów

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

Hetman Włoszczowa

-

Partyzant Radoszyce

- -

Klimontowianka Klimontów

-

Nida Pińczów

SO/11/05 00:00

Zdrój Busko Zdrój

-

Kamienna Brody

30 kolejka
- -

Nida Pińczów

-

Hetman Włoszczowa

- -

Partyzant Radoszyce

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

GKS Nowiny

- -

Pogoń Staszów

-

Korona II Kielce

- -

Naprzód Jędrzejów

-

Alit Ożarów

- -

Unia Sędziszów

-

Łysica Bodzentyn

- -

ŁKS Łagów

-

Neptun Końskie

- -

Wierna Małogoszcz

-

Zdrój Busko Zdrój

SO/18/05 00:00

Kamienna Brody

-

Klimontowianka Klimontów

31 kolejka
- -

Zdrój Busko Zdrój

-

ŁKS Łagów

- -

Neptun Końskie

-

Unia Sędziszów

- -

Łysica Bodzentyn

-

Naprzód Jędrzejów

- -

Alit Ożarów

-

Pogoń Staszów

- -

Korona II Kielce

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

GKS Nowiny

-

Partyzant Radoszyce

- -

Lubrzanka Kajetanów

-

Nida Pińczów

- -

Hetman Włoszczowa

-

Klimontowianka Klimontów

SO/25/05 00:00

Wierna Małogoszcz

-

Kamienna Brody

32 kolejka
- -

Klimontowianka Klimontów

-

Lubrzanka Kajetanów

- -

Nida Pińczów

-

GKS Nowiny

- -

Partyzant Radoszyce

-

Korona II Kielce

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Alit Ożarów

- -

Pogoń Staszów

-

Łysica Bodzentyn

- -

Naprzód Jędrzejów

-

Neptun Końskie

- -

Unia Sędziszów

-

Zdrój Busko Zdrój

- -

ŁKS Łagów

-

Wierna Małogoszcz

SO/01/06 00:00

Kamienna Brody

-

Hetman Włoszczowa

33 kolejka
- -

Wierna Małogoszcz

-

Unia Sędziszów

- -

Zdrój Busko Zdrój

-

Naprzód Jędrzejów

- -

Neptun Końskie

-

Pogoń Staszów

- -

Łysica Bodzentyn

-

Granat Skarżysko-Kam.

- -

Alit Ożarów

-

Partyzant Radoszyce

- -

Korona II Kielce

-

Nida Pińczów

- -

GKS Nowiny

-

Klimontowianka Klimontów

- -

Lubrzanka Kajetanów

-

Hetman Włoszczowa

ND/09/06 00:00

ŁKS Łagów

-

Kamienna Brody

34 kolejka
- -

Hetman Włoszczowa

-

GKS Nowiny

- -

Klimontowianka Klimontów

-

Korona II Kielce

- -

Nida Pińczów

-

Alit Ożarów

- -

Partyzant Radoszyce

-

Łysica Bodzentyn

- -

Granat Skarżysko-Kam.

-

Neptun Końskie

- -

Pogoń Staszów

-

Zdrój Busko Zdrój

- -

Naprzód Jędrzejów

-

Wierna Małogoszcz

- -

Unia Sędziszów

-

ŁKS Łagów

SO/15/06 00:00

Kamienna Brody

-

Lubrzanka Kajetanów

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk224636-18
2Legia Warszawa224235-22
3Jagiellonia Białystok223938-29
4Korona Kielce223527-24
5Piast Gliwice223432-25
6Pogoń Szczecin223432-27
7Lech Poznań223333-29
8Cracovia223324-22
9Wisła Kraków223234-31
10Zagłębie Lubin223036-33
11Arka Gdynia222533-33
12Śląsk Wrocław222129-31
13Miedź Legnica222121-41
14Wisła Płock222030-39
15Górnik Zabrze222026-40
16Zagłębie Sosnowiec221527-49
PT/15/02 18:00
Pogoń S.
3-1
Górnik Z.
PT/15/02 20:30
Piast G.
4-0
Lech P.
SO/16/02 15:30
Jagiellonia B.
1-0
Wisła P.
SO/16/02 18:00
Zagłębie S.
3-2
Arka G.
SO/16/02 20:30
Korona K.
0-0
Lechia G.
ND/17/02 15:30
Zagłębie L.
3-0
Miedź L.
ND/17/02 18:00
Legia W.
0-2
Cracovia
PN/18/02 18:00
Wisła K.
1-0
Śląsk W.
PT/22/02 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/22/02 20:30
Korona K.
-
Pogoń S.
SO/23/02 15:30
Górnik Z.
-
Zagłębie S.
SO/23/02 18:00
Lech P.
-
Legia W.
SO/23/02 20:30
Lechia G.
-
Wisła K.
ND/24/02 15:30
Miedź L.
-
Wisła P.
ND/24/02 18:00
Cracovia
-
Jagiellonia B.
PN/25/02 18:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 TVP 1 LM: Atletico - Juventus (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Schalke - Man. City (na żywo)
18:55 Premium 1 LE: Napoli - Zurich (na żywo)
21:00 Premium 1 LE: Betis - Rennes (na żywo)