Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 29 maja 2017

4 Liga warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1GKS Wikielec276579-3220-5-212-2-08-3-2
2Znicz Biała Piska275572-3417-4-610-4-07-0-6
3Unia Susz275356-3416-5-69-3-27-2-4
4Zatoka Braniewo274554-4413-6-86-3-47-3-4
5Granica Kętrzyn274455-4214-2-119-1-35-1-8
6Rominta Gołdap274360-3014-1-128-0-66-1-6
7Tęcza Biskupiec274352-4013-4-106-3-47-1-6
8MKS Korsze274045-4412-4-116-2-66-2-5
9Mrągowia Mrągowo273838-3811-5-117-3-44-2-7
10Mamry Giżycko273552-4810-5-125-2-65-3-6
11Błękitni Orneta273542-4710-5-127-2-43-3-8
12Stomil II Olsztyn273343-5810-3-147-0-63-3-8
13Orlęta Reszel273138-559-4-145-2-64-2-8
14GSZS Rybno272843-677-7-134-4-53-3-8
15Omulew Wielbark271727-703-8-163-3-80-5-8
16Warmiak Łukta27818-912-2-231-1-121-1-11
- -
Warmiak Ł.
0-3
Zatoka B.
SO/27/05 16:00
Rominta G.
1-2
Granica K.
SO/27/05 16:00
Unia S.
3-1
Stomil I.
SO/27/05 16:00
Mrągowia M.
4-2
Błękitni O.
SO/27/05 16:00
Omulew W.
2-4
Tęcza B.
SO/27/05 17:00
MKS K.
1-2
Mamry G.
ND/28/05 15:00
GKS W.
5-2
Orlęta R.
ND/28/05 17:00
Znicz B.
8-2
GSZS R.
- -
Zatoka B.
-
Omulew W.
- -
Tęcza B.
-
Mrągowia M.
- -
Błękitni O.
-
Unia S.
- -
Stomil I.
-
Znicz B.
- -
GSZS R.
-
GKS W.
- -
Orlęta R.
-
Rominta G.
- -
Granica K.
-
MKS K.
SO/03/06 00:00
Mamry G.
-
Warmiak Ł.
1 kolejka
SO/13/08 16:00

GSZS Rybno

4-1

Granica Kętrzyn

SO/13/08 16:00

Błękitni Orneta

1-3

Rominta Gołdap

SO/13/08 16:00

Tęcza Biskupiec

1-1

GKS Wikielec

SO/13/08 16:00

Zatoka Braniewo

0-2

Znicz Biała Piska

SO/13/08 16:00

Warmiak Łukta

3-3

Unia Susz

SO/13/08 17:00

Orlęta Reszel

0-3

Mamry Giżycko

ND/14/08 15:00

Stomil II Olsztyn

3-0

MKS Korsze

ND/14/08 16:00

Omulew Wielbark

0-2

Mrągowia Mrągowo

2 kolejka
PT/19/08 18:00

Rominta Gołdap

1-0

Tęcza Biskupiec

PT/19/08 19:00

GKS Wikielec

6-1

Zatoka Braniewo

SO/20/08 11:00

Mamry Giżycko

1-1

Mrągowia Mrągowo

SO/20/08 13:30

MKS Korsze

1-2

Błękitni Orneta

SO/20/08 14:00

Orlęta Reszel

2-1

GSZS Rybno

SO/20/08 16:00

Unia Susz

3-1

Omulew Wielbark

SO/20/08 17:00

Znicz Biała Piska

6-0

Warmiak Łukta

SO/20/08 17:00

Granica Kętrzyn

1-1

Stomil II Olsztyn

3 kolejka
ŚR/24/08 17:00

GSZS Rybno

0-2

Mamry Giżycko

ŚR/24/08 17:00

Stomil II Olsztyn

5-2

Orlęta Reszel

ŚR/24/08 17:00

Błękitni Orneta

0-5

Granica Kętrzyn

ŚR/24/08 17:00

Tęcza Biskupiec

0-3

MKS Korsze

ŚR/24/08 17:00

Zatoka Braniewo

2-1

Rominta Gołdap

ŚR/24/08 17:00

Warmiak Łukta

2-3

GKS Wikielec

ŚR/24/08 17:00

Omulew Wielbark

0-3

Znicz Biała Piska

ŚR/24/08 17:00

Mrągowia Mrągowo

2-1

Unia Susz

4 kolejka
SO/27/08 16:00

Mamry Giżycko

2-3

Unia Susz

SO/27/08 16:00

Znicz Biała Piska

4-1

Mrągowia Mrągowo

SO/27/08 16:00

Rominta Gołdap

7-0

Warmiak Łukta

SO/27/08 16:00

Orlęta Reszel

1-2

Błękitni Orneta

SO/27/08 16:00

GSZS Rybno

1-1

Stomil II Olsztyn

SO/27/08 17:00

GKS Wikielec

4-0

Omulew Wielbark

SO/27/08 17:00

MKS Korsze

1-4

Zatoka Braniewo

SO/27/08 17:00

Granica Kętrzyn

1-0

Tęcza Biskupiec

5 kolejka
SO/03/09 16:00

Błękitni Orneta

5-1

GSZS Rybno

SO/03/09 16:00

Tęcza Biskupiec

0-2

Orlęta Reszel

SO/03/09 16:00

Zatoka Braniewo

1-0

Granica Kętrzyn

SO/03/09 16:00

Warmiak Łukta

1-2

MKS Korsze

SO/03/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

0-3

GKS Wikielec

ND/04/09 14:00

Unia Susz

0-2

Znicz Biała Piska

ND/04/09 15:30

Stomil II Olsztyn

3-0

Mamry Giżycko

ND/04/09 16:00

Omulew Wielbark

1-3

Rominta Gołdap

6 kolejka
ŚR/07/09 17:00

Mamry Giżycko

5-2

Znicz Biała Piska

ŚR/07/09 17:00

Rominta Gołdap

3-0

Mrągowia Mrągowo

ŚR/07/09 17:00

MKS Korsze

1-1

Omulew Wielbark

ŚR/07/09 17:00

Granica Kętrzyn

6-0

Warmiak Łukta

ŚR/07/09 17:00

Orlęta Reszel

0-0

Zatoka Braniewo

ŚR/07/09 17:00

GSZS Rybno

3-5

Tęcza Biskupiec

ŚR/07/09 17:00

Stomil II Olsztyn

2-1

Błękitni Orneta

ŚR/07/09 18:00

GKS Wikielec

2-1

Unia Susz

7 kolejka
SO/10/09 14:00

Tęcza Biskupiec

0-1

Stomil II Olsztyn

SO/10/09 15:00

Unia Susz

1-0

Rominta Gołdap

SO/10/09 16:00

Błękitni Orneta

2-2

Mamry Giżycko

SO/10/09 16:00

Zatoka Braniewo

4-2

GSZS Rybno

SO/10/09 16:00

Warmiak Łukta

1-5

Orlęta Reszel

SO/10/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

MKS Korsze

SO/10/09 16:00

Znicz Biała Piska

4-1

GKS Wikielec

ND/11/09 16:00

Omulew Wielbark

3-2

Granica Kętrzyn

8 kolejka
SO/17/09 16:00

Mamry Giżycko

2-3

GKS Wikielec

SO/17/09 16:00

Rominta Gołdap

4-0

Znicz Biała Piska

SO/17/09 16:00

MKS Korsze

2-1

Unia Susz

SO/17/09 16:00

Granica Kętrzyn

1-2

Mrągowia Mrągowo

SO/17/09 16:00

GSZS Rybno

3-1

Warmiak Łukta

SO/17/09 16:00

Błękitni Orneta

4-1

Tęcza Biskupiec

ND/18/09 14:30

Stomil II Olsztyn

0-2

Zatoka Braniewo

ND/18/09 16:00

Orlęta Reszel

3-1

Omulew Wielbark

9 kolejka
ŚR/21/09 16:30

Tęcza Biskupiec

3-2

Mamry Giżycko

ŚR/21/09 16:30

Zatoka Braniewo

2-0

Błękitni Orneta

ŚR/21/09 16:30

Warmiak Łukta

0-7

Stomil II Olsztyn

ŚR/21/09 16:30

Mrągowia Mrągowo

3-0

Orlęta Reszel

ŚR/21/09 16:30

Unia Susz

3-1

Granica Kętrzyn

ŚR/21/09 16:30

Znicz Biała Piska

3-1

MKS Korsze

ŚR/21/09 16:30

GKS Wikielec

3-2

Rominta Gołdap

ŚR/21/09 17:00

Omulew Wielbark

2-2

GSZS Rybno

10 kolejka
SO/24/09 16:00

Mamry Giżycko

2-4

Rominta Gołdap

SO/24/09 16:00

MKS Korsze

2-2

GKS Wikielec

SO/24/09 16:00

Granica Kętrzyn

1-0

Znicz Biała Piska

SO/24/09 16:00

Orlęta Reszel

1-3

Unia Susz

SO/24/09 16:00

GSZS Rybno

1-4

Mrągowia Mrągowo

SO/24/09 16:00

Błękitni Orneta

2-0

Warmiak Łukta

SO/24/09 16:00

Tęcza Biskupiec

3-1

Zatoka Braniewo

ND/25/09 14:00

Stomil II Olsztyn

4-0

Omulew Wielbark

11 kolejka
SO/01/10 11:00

Mrągowia Mrągowo

3-0

Stomil II Olsztyn

SO/01/10 16:00

Zatoka Braniewo

1-1

Mamry Giżycko

SO/01/10 16:00

Warmiak Łukta

1-2

Tęcza Biskupiec

SO/01/10 16:00

Unia Susz

1-1

GSZS Rybno

SO/01/10 16:00

Znicz Biała Piska

2-2

Orlęta Reszel

SO/01/10 18:00

GKS Wikielec

2-2

Granica Kętrzyn

ND/02/10 14:00

Rominta Gołdap

1-2

MKS Korsze

ND/02/10 16:00

Omulew Wielbark

2-2

Błękitni Orneta

12 kolejka
SO/08/10 13:00

Granica Kętrzyn

2-1

Rominta Gołdap

SO/08/10 13:00

Orlęta Reszel

2-2

GKS Wikielec

SO/08/10 15:00

GSZS Rybno

4-3

Znicz Biała Piska

SO/08/10 15:30

Mamry Giżycko

0-2

MKS Korsze

SO/08/10 15:30

Zatoka Braniewo

5-5

Warmiak Łukta

SO/08/10 16:00

Błękitni Orneta

2-1

Mrągowia Mrągowo

SO/08/10 16:00

Tęcza Biskupiec

6-0

Omulew Wielbark

ND/09/10 14:00

Stomil II Olsztyn

2-6

Unia Susz

13 kolejka
PT/14/10 18:00

GKS Wikielec

6-0

GSZS Rybno

SO/15/10 14:00

Rominta Gołdap

3-4

Orlęta Reszel

SO/15/10 15:30

Warmiak Łukta

0-3

Mamry Giżycko

SO/15/10 15:30

Mrągowia Mrągowo

2-0

Tęcza Biskupiec

SO/15/10 15:30

Unia Susz

2-1

Błękitni Orneta

SO/15/10 15:30

Znicz Biała Piska

3-3

Stomil II Olsztyn

SO/15/10 15:30

MKS Korsze

3-0

Granica Kętrzyn

ND/16/10 16:00

Omulew Wielbark

0-5

Zatoka Braniewo

14 kolejka
SO/22/10 15:00

Mamry Giżycko

3-2

Granica Kętrzyn

SO/22/10 15:00

Orlęta Reszel

0-4

MKS Korsze

SO/22/10 15:00

GSZS Rybno

0-5

Rominta Gołdap

SO/22/10 15:00

Błękitni Orneta

1-0

Znicz Biała Piska

SO/22/10 15:00

Tęcza Biskupiec

1-2

Unia Susz

SO/22/10 15:00

Zatoka Braniewo

5-2

Mrągowia Mrągowo

SO/22/10 15:00

Warmiak Łukta

1-0

Omulew Wielbark

ND/23/10 13:00

Stomil II Olsztyn

0-2

GKS Wikielec

15 kolejka
PT/28/10 19:00

GKS Wikielec

4-3

Błękitni Orneta

SO/29/10 15:00

Mrągowia Mrągowo

1-2

Warmiak Łukta

SO/29/10 15:00

Unia Susz

0-0

Zatoka Braniewo

SO/29/10 15:00

Znicz Biała Piska

2-2

Tęcza Biskupiec

SO/29/10 15:00

Rominta Gołdap

6-0

Stomil II Olsztyn

SO/29/10 15:00

MKS Korsze

5-0

GSZS Rybno

SO/29/10 15:00

Granica Kętrzyn

4-1

Orlęta Reszel

ND/30/10 14:00

Omulew Wielbark

2-1

Mamry Giżycko

16 kolejka
SO/05/11 13:30

Mamry Giżycko

3-2

Orlęta Reszel

SO/05/11 13:30

Granica Kętrzyn

3-2

GSZS Rybno

SO/05/11 13:30

MKS Korsze

2-1

Stomil II Olsztyn

SO/05/11 13:30

Znicz Biała Piska

3-0

Zatoka Braniewo

SO/05/11 13:30

Unia Susz

4-0

Warmiak Łukta

SO/05/11 13:30

Mrągowia Mrągowo

0-0

Omulew Wielbark

SO/05/11 17:00

GKS Wikielec

5-1

Tęcza Biskupiec

ND/06/11 13:00

Rominta Gołdap

4-1

Błękitni Orneta

17 kolejka
PT/11/11 13:00

Zatoka Braniewo

2-3

GKS Wikielec

PT/11/11 13:00

Stomil II Olsztyn

1-2

Granica Kętrzyn

PT/11/11 13:30

Warmiak Łukta

1-2

Znicz Biała Piska

PT/11/11 13:30

Błękitni Orneta

3-1

MKS Korsze

PT/11/11 13:30

GSZS Rybno

4-0

Orlęta Reszel

SO/18/03 15:30

Omulew Wielbark

0-3

Unia Susz

SO/18/03 15:30

Tęcza Biskupiec

1-0

Rominta Gołdap

ŚR/10/05 17:00

Mrągowia Mrągowo

3-0

Mamry Giżycko

18 kolejka
- -

GKS Wikielec

3-0
(wo)

Warmiak Łukta

SO/25/03 15:30

Orlęta Reszel

1-0

Stomil II Olsztyn

SO/25/03 15:30

Granica Kętrzyn

2-0

Błękitni Orneta

SO/25/03 15:30

MKS Korsze

3-2

Tęcza Biskupiec

SO/25/03 15:30

Znicz Biała Piska

2-2

Omulew Wielbark

SO/25/03 15:30

Rominta Gołdap

1-3

Zatoka Braniewo

ND/26/03 14:00

Mamry Giżycko

1-2

GSZS Rybno

ND/26/03 14:00

Unia Susz

0-0

Mrągowia Mrągowo

19 kolejka
- -

Warmiak Łukta

0-3
(wo)

Rominta Gołdap

SO/01/04 15:00

Zatoka Braniewo

1-3

MKS Korsze

SO/01/04 16:00

Unia Susz

1-3

Mamry Giżycko

SO/01/04 16:00

Mrągowia Mrągowo

1-3

Znicz Biała Piska

SO/01/04 16:00

Tęcza Biskupiec

2-0

Granica Kętrzyn

SO/01/04 16:00

Błękitni Orneta

2-0

Orlęta Reszel

ND/02/04 13:00

Stomil II Olsztyn

0-1

GSZS Rybno

ND/02/04 15:00

Omulew Wielbark

1-4

GKS Wikielec

20 kolejka
- -

MKS Korsze

3-0
(wo)

Warmiak Łukta

SO/08/04 16:00

GSZS Rybno

0-0

Błękitni Orneta

SO/08/04 16:00

Orlęta Reszel

0-1

Tęcza Biskupiec

SO/08/04 16:00

Rominta Gołdap

2-0

Omulew Wielbark

SO/08/04 17:00

GKS Wikielec

2-0

Mrągowia Mrągowo

SO/08/04 17:00

Znicz Biała Piska

3-0

Unia Susz

ND/09/04 14:00

Mamry Giżycko

10-0

Stomil II Olsztyn

ŚR/03/05 17:30

Granica Kętrzyn

4-0

Zatoka Braniewo

21 kolejka
- -

Warmiak Łukta

0-3
(wo)

Granica Kętrzyn

PT/14/04 17:15

Unia Susz

2-1

GKS Wikielec

SO/15/04 14:00

Znicz Biała Piska

2-0

Mamry Giżycko

SO/15/04 16:00

Mrągowia Mrągowo

1-1

Rominta Gołdap

SO/15/04 16:00

Omulew Wielbark

2-2

MKS Korsze

SO/15/04 16:00

Zatoka Braniewo

0-0

Orlęta Reszel

SO/15/04 16:00

Tęcza Biskupiec

1-1

GSZS Rybno

SO/15/04 16:00

Błękitni Orneta

0-1

Stomil II Olsztyn

22 kolejka
- -

Orlęta Reszel

3-0
(wo)

Warmiak Łukta

SO/22/04 16:00

GSZS Rybno

0-1

Zatoka Braniewo

SO/22/04 16:00

Granica Kętrzyn

6-1

Omulew Wielbark

SO/22/04 16:00

MKS Korsze

0-2

Mrągowia Mrągowo

SO/22/04 16:00

Rominta Gołdap

1-2

Unia Susz

ND/23/04 13:00

Stomil II Olsztyn

0-2

Tęcza Biskupiec

ND/23/04 14:00

Mamry Giżycko

3-1

Błękitni Orneta

ND/23/04 17:00

GKS Wikielec

2-0

Znicz Biała Piska

23 kolejka
- -

Warmiak Łukta

0-3
(wo)

GSZS Rybno

PT/28/04 17:00

GKS Wikielec

1-1

Mamry Giżycko

SO/29/04 16:00

Mrągowia Mrągowo

0-3

Granica Kętrzyn

SO/29/04 16:00

Zatoka Braniewo

6-2

Stomil II Olsztyn

SO/29/04 16:00

Tęcza Biskupiec

1-1

Błękitni Orneta

SO/29/04 17:00

Znicz Biała Piska

1-0

Rominta Gołdap

ND/30/04 15:00

Unia Susz

2-0

MKS Korsze

ND/30/04 16:00

Omulew Wielbark

1-3

Orlęta Reszel

24 kolejka
- -

Stomil II Olsztyn

3-0
(wo)

Warmiak Łukta

SO/06/05 16:00

Błękitni Orneta

0-3

Zatoka Braniewo

SO/06/05 16:00

GSZS Rybno

1-1

Omulew Wielbark

SO/06/05 16:00

Orlęta Reszel

1-0

Mrągowia Mrągowo

SO/06/05 16:00

Granica Kętrzyn

0-2

Unia Susz

SO/06/05 16:00

Rominta Gołdap

0-1

GKS Wikielec

SO/06/05 17:00

MKS Korsze

1-4

Znicz Biała Piska

ND/07/05 14:00

Mamry Giżycko

0-5

Tęcza Biskupiec

25 kolejka
- -

Warmiak Łukta

0-3
(wo)

Błękitni Orneta

PT/12/05 18:00

GKS Wikielec

6-0

MKS Korsze

SO/13/05 16:00

Rominta Gołdap

2-0

Mamry Giżycko

SO/13/05 16:00

Unia Susz

4-1

Orlęta Reszel

SO/13/05 16:00

Mrągowia Mrągowo

2-1

GSZS Rybno

SO/13/05 16:00

Zatoka Braniewo

2-5

Tęcza Biskupiec

SO/13/05 17:00

Omulew Wielbark

3-0

Stomil II Olsztyn

ND/14/05 16:30

Znicz Biała Piska

7-0

Granica Kętrzyn

26 kolejka
- -

Tęcza Biskupiec

3-0
(wo)

Warmiak Łukta

SO/20/05 16:00

Mamry Giżycko

0-0

Zatoka Braniewo

SO/20/05 16:00

Błękitni Orneta

1-1

Omulew Wielbark

SO/20/05 16:00

GSZS Rybno

3-3

Unia Susz

SO/20/05 16:00

Orlęta Reszel

0-1

Znicz Biała Piska

SO/20/05 16:00

Granica Kętrzyn

1-2

GKS Wikielec

SO/20/05 17:00

MKS Korsze

0-1

Rominta Gołdap

ND/21/05 14:00

Stomil II Olsztyn

2-1

Mrągowia Mrągowo

27 kolejka
- -

Warmiak Łukta

0-3
(wo)

Zatoka Braniewo

SO/27/05 16:00

Rominta Gołdap

1-2

Granica Kętrzyn

SO/27/05 16:00

Unia Susz

3-1

Stomil II Olsztyn

SO/27/05 16:00

Mrągowia Mrągowo

4-2

Błękitni Orneta

SO/27/05 16:00

Omulew Wielbark

2-4

Tęcza Biskupiec

SO/27/05 17:00

MKS Korsze

1-2

Mamry Giżycko

ND/28/05 15:00

GKS Wikielec

5-2

Orlęta Reszel

ND/28/05 17:00

Znicz Biała Piska

8-2

GSZS Rybno

28 kolejka
- -

Zatoka Braniewo

-

Omulew Wielbark

- -

Tęcza Biskupiec

-

Mrągowia Mrągowo

- -

Błękitni Orneta

-

Unia Susz

- -

Stomil II Olsztyn

-

Znicz Biała Piska

- -

GSZS Rybno

-

GKS Wikielec

- -

Orlęta Reszel

-

Rominta Gołdap

- -

Granica Kętrzyn

-

MKS Korsze

SO/03/06 00:00

Mamry Giżycko

-

Warmiak Łukta

29 kolejka
- -

MKS Korsze

-

Orlęta Reszel

- -

Rominta Gołdap

-

GSZS Rybno

- -

GKS Wikielec

-

Stomil II Olsztyn

- -

Znicz Biała Piska

-

Błękitni Orneta

- -

Unia Susz

-

Tęcza Biskupiec

- -

Mrągowia Mrągowo

-

Zatoka Braniewo

- -

Omulew Wielbark

-

Warmiak Łukta

SO/10/06 00:00

Granica Kętrzyn

-

Mamry Giżycko

30 kolejka
- -

Warmiak Łukta

-

Mrągowia Mrągowo

- -

Zatoka Braniewo

-

Unia Susz

- -

Tęcza Biskupiec

-

Znicz Biała Piska

- -

Błękitni Orneta

-

GKS Wikielec

- -

Stomil II Olsztyn

-

Rominta Gołdap

- -

GKS Wikielec

-

MKS Korsze

- -

Orlęta Reszel

-

Granica Kętrzyn

SO/17/06 00:00

Mamry Giżycko

-

Omulew Wielbark

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa364370-31
2Jagiellonia Białystok364162-37
3Lech Poznań364160-27
4Lechia Gdańsk364157-37
5Korona Kielce362847-62
6Wisła Kraków362653-55
7Pogoń Szczecin362248-54
8Termalica Nieciecza 362233-54
9Zagłębie Lubin363450-42
10Wisła Płock362849-54
11Piast Gliwice362844-54
12Śląsk Wrocław362646-52
13Cracovia362445-51
14Arka Gdynia362141-59
15Górnik Łęczna362145-61
16Ruch Chorzów361840-60
SO/27/05 18:00
Piast G.
4-0
Wisła P.
SO/27/05 18:00
Śląsk W.
2-0
Cracovia
SO/27/05 18:00
Górnik Ł.
1-3
Zagłębie L.
SO/27/05 18:00
Arka G.
1-1
Ruch C.
ND/28/05 18:00
Termalica N.
1-2
Jagiellonia B.
ND/28/05 18:00
Lech P.
2-1
Wisła K.
ND/28/05 18:00
Korona K.
0-1
Legia W.
ND/28/05 18:00
Lechia G.
4-0
Pogoń S.
PT/02/06 20:30
Wisła P.
-
Śląsk W.
PT/02/06 20:30
Cracovia
-
Piast G.
PT/02/06 20:30
Zagłębie L.
-
Arka G.
PT/02/06 20:30
Ruch C.
-
Górnik Ł.
ND/04/06 18:00
Jagiellonia B.
-
Lech P.
ND/04/06 18:00
Wisła K.
-
Termalica N.
ND/04/06 18:00
Legia W.
-
Lechia G.
ND/04/06 18:00
Pogoń S.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 Polsat Sport Nice 1. liga: Magazyn (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
22:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:10 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy