Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 października 2018

4 Liga wielkopolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lubuszanin Trzcianka133036-1510-0-36-0-04-0-3
2Centra Ostrów Wlkp.132730-218-3-25-3-03-0-2
3Unia Swarzędz132628-188-2-37-1-01-1-3
4Nielba Wągrowiec132625-198-2-34-1-24-1-1
5Pogoń Nowe Skalmierzyce132429-237-3-35-2-22-1-1
6Polonia Kępno132224-207-1-54-0-33-1-2
7Sokół Pniewy132222-207-1-53-0-34-1-2
8Obra Kościan132015-156-2-53-1-33-1-2
9Victoria Września131922-165-4-44-2-21-2-2
10LKS Gołuchów131921-166-1-65-1-31-0-3
11Warta Międzychód131821-225-3-54-1-11-2-4
12Polonia Leszno131716-155-2-63-2-12-0-5
13Ostrovia Ostrów Wlkp.131720-245-2-63-1-12-1-5
14Orkan Śmiłowo131718-235-2-65-1-10-1-5
15Zjednoczeni Trzemeszno131624-255-1-74-0-21-1-5
16Tarnovia Tarnowo P.131519-183-6-43-2-20-4-2
17KS Opatówek131111-193-2-82-1-41-1-4
18Krobianka Krobia13913-332-3-82-2-30-1-5
19Kotwica Kórnik13825-352-2-90-0-02-2-9
20Olimpia Koło13510-321-2-101-1-20-1-8
SO/13/10 11:00
Polonia L.
1-1
Victoria W.
SO/13/10 11:00
Centra O.
4-1
Kotwica K.
SO/13/10 15:00
KS O.
2-2
Nielba W.
SO/13/10 15:00
Orkan Ś.
5-1
Olimpia K.
SO/13/10 15:00
Polonia K.
1-0
Unia S.
SO/13/10 15:00
Krobianka K.
1-2
Sokół P.
SO/13/10 15:00
Ostrovia O.
4-2
Zjednoczeni T.
SO/13/10 15:00
Tarnovia T.
1-1
Warta M.
SO/13/10 15:00
Obra K.
1-2
LKS G.
SO/13/10 15:00
Pogoń N.
0-3
Lubuszanin T.
SO/20/10 14:00
Unia S.
-
Krobianka K.
SO/20/10 14:00
Nielba W.
-
Orkan Ś.
SO/20/10 15:00
Centra O.
-
Lubuszanin T.
SO/20/10 15:00
LKS G.
-
Pogoń N.
SO/20/10 15:00
Warta M.
-
Obra K.
SO/20/10 15:00
Zjednoczeni T.
-
Tarnovia T.
SO/20/10 15:00
Victoria W.
-
Ostrovia O.
SO/20/10 15:00
Sokół P.
-
Polonia L.
SO/20/10 15:00
Olimpia K.
-
Polonia K.
SO/20/10 15:00
KS O.
-
Kotwica K.
1 kolejka
SO/04/08 14:00

Unia Swarzędz

3-1

Lubuszanin Trzcianka

SO/04/08 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-1

KS Opatówek

SO/04/08 16:00

Orkan Śmiłowo

2-0

Polonia Leszno

SO/04/08 16:00

Polonia Kępno

3-0

Krobianka Krobia

SO/04/08 16:00

LKS Gołuchów

0-0

Sokół Pniewy

SO/04/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

2-1

Olimpia Koło

SO/04/08 17:00

Zjednoczeni Trzemeszno

6-3

Centra Ostrów Wlkp.

SO/04/08 17:00

Victoria Września

0-0

Warta Międzychód

SO/04/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-2

Kotwica Kórnik

ŚR/26/09 17:00

Obra Kościan

1-0

Nielba Wągrowiec

2 kolejka
SO/11/08 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

2-1

Orkan Śmiłowo

SO/11/08 16:00

Polonia Leszno

2-0

Polonia Kępno

SO/11/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-3

Nielba Wągrowiec

SO/11/08 16:00

LKS Gołuchów

3-1

Unia Swarzędz

SO/11/08 16:00

Warta Międzychód

0-2

Sokół Pniewy

SO/11/08 17:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-3

Krobianka Krobia

SO/11/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-0

KS Opatówek

SO/11/08 17:00

Obra Kościan

1-2

Kotwica Kórnik

SO/11/08 17:00

Lubuszanin Trzcianka

4-0

Olimpia Koło

SO/11/08 17:00

Victoria Września

1-1

Zjednoczeni Trzemeszno

3 kolejka
ŚR/15/08 12:00

LKS Gołuchów

4-0

Olimpia Koło

ŚR/15/08 14:00

Unia Swarzędz

4-1

Warta Międzychód

ŚR/15/08 14:00

Orkan Śmiłowo

1-1

Tarnovia Tarnowo P.

ŚR/15/08 16:00

Nielba Wągrowiec

0-3

Lubuszanin Trzcianka

ŚR/15/08 16:00

KS Opatówek

0-1

Obra Kościan

ŚR/15/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

5-5

Kotwica Kórnik

ŚR/15/08 17:00

Victoria Września

0-1

Centra Ostrów Wlkp.

ŚR/15/08 17:00

Polonia Kępno

3-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ŚR/15/08 17:00

Krobianka Krobia

1-0

Polonia Leszno

ŚR/15/08 17:00

Zjednoczeni Trzemeszno

1-2

Sokół Pniewy

4 kolejka
SO/18/08 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-2

Polonia Leszno

SO/18/08 14:00

Unia Swarzędz

1-0

Zjednoczeni Trzemeszno

SO/18/08 16:00

LKS Gołuchów

1-2

Nielba Wągrowiec

SO/18/08 16:00

Warta Międzychód

1-1

Olimpia Koło

SO/18/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-3

Polonia Kępno

SO/18/08 17:00

Obra Kościan

0-0

Orkan Śmiłowo

SO/18/08 17:00

Lubuszanin Trzcianka

2-1

Kotwica Kórnik

SO/18/08 17:00

Victoria Września

1-2

Sokół Pniewy

ND/19/08 11:00

Krobianka Krobia

3-3

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/19/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

3-1

KS Opatówek

5 kolejka
SO/25/08 11:00

Polonia Leszno

0-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/25/08 13:00

LKS Gołuchów

3-1

Kotwica Kórnik

SO/25/08 14:00

Unia Swarzędz

2-2

Victoria Września

SO/25/08 14:00

Nielba Wągrowiec

3-2

Warta Międzychód

SO/25/08 14:00

Polonia Kępno

0-2

Obra Kościan

SO/25/08 15:30

Centra Ostrów Wlkp.

3-1

Sokół Pniewy

SO/25/08 16:00

Orkan Śmiłowo

0-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/25/08 17:00

Krobianka Krobia

1-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/25/08 17:00

Zjednoczeni Trzemeszno

1-0

Olimpia Koło

ND/26/08 15:00

KS Opatówek

0-2

Lubuszanin Trzcianka

6 kolejka
ŚR/29/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-1

Polonia Kępno

ŚR/29/08 16:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Zjednoczeni Trzemeszno

ŚR/29/08 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-0

Polonia Leszno

ŚR/29/08 17:00

LKS Gołuchów

1-0

KS Opatówek

ŚR/29/08 17:00

Victoria Września

3-0

Olimpia Koło

ŚR/29/08 17:00

Sokół Pniewy

3-1

Unia Swarzędz

ŚR/29/08 18:00

Obra Kościan

2-0

Krobianka Krobia

ŚR/29/08 18:00

Lubuszanin Trzcianka

5-2

Orkan Śmiłowo

ŚR/29/08 18:00

Warta Międzychód

3-2

Kotwica Kórnik

ŚR/05/09 17:30

Centra Ostrów Wlkp.

2-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

7 kolejka
SO/01/09 14:00

Unia Swarzędz

3-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/01/09 15:00

Nielba Wągrowiec

2-1

Victoria Września

SO/01/09 15:00

Sokół Pniewy

4-1

Olimpia Koło

SO/01/09 16:00

KS Opatówek

1-2

Warta Międzychód

SO/01/09 16:00

Orkan Śmiłowo

1-0

LKS Gołuchów

SO/01/09 16:00

Polonia Kępno

1-2

Lubuszanin Trzcianka

SO/01/09 16:00

Krobianka Krobia

3-6

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/01/09 16:00

Polonia Leszno

0-0

Obra Kościan

SO/01/09 18:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

2-2

Tarnovia Tarnowo P.

ND/02/09 17:00

Zjednoczeni Trzemeszno

4-3

Kotwica Kórnik

8 kolejka
SO/08/09 11:00

Unia Swarzędz

4-3

Olimpia Koło

SO/08/09 16:00

Obra Kościan

1-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/08/09 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

3-0

Polonia Leszno

SO/08/09 16:00

Lubuszanin Trzcianka

5-0

Krobianka Krobia

SO/08/09 16:00

LKS Gołuchów

2-3

Polonia Kępno

SO/08/09 16:00

Warta Międzychód

4-1

Orkan Śmiłowo

SO/08/09 16:00

KS Opatówek

3-1

Zjednoczeni Trzemeszno

SO/08/09 17:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/08/09 17:00

Victoria Września

3-2

Kotwica Kórnik

SO/08/09 17:00

Sokół Pniewy

1-3

Nielba Wągrowiec

9 kolejka
SO/15/09 13:00

Olimpia Koło

0-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/15/09 14:00

Krobianka Krobia

1-0

LKS Gołuchów

SO/15/09 14:00

Polonia Leszno

2-1

Lubuszanin Trzcianka

SO/15/09 14:30

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/15/09 15:00

Orkan Śmiłowo

3-2

Zjednoczeni Trzemeszno

SO/15/09 16:00

KS Opatówek

2-0

Victoria Września

SO/15/09 16:00

Polonia Kępno

1-0

Warta Międzychód

SO/15/09 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-1

Obra Kościan

SO/15/09 16:00

Sokół Pniewy

2-4

Kotwica Kórnik

ND/16/09 12:00

Nielba Wągrowiec

0-0

Unia Swarzędz

10 kolejka
SO/22/09 13:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-0

Obra Kościan

SO/22/09 14:00

Unia Swarzędz

2-1

Kotwica Kórnik

SO/22/09 15:00

LKS Gołuchów

0-3

Polonia Leszno

SO/22/09 15:00

Olimpia Koło

2-3

Nielba Wągrowiec

SO/22/09 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

2-0

Tarnovia Tarnowo P.

SO/22/09 16:00

Lubuszanin Trzcianka

2-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/22/09 16:00

Zjednoczeni Trzemeszno

2-1

Polonia Kępno

SO/22/09 16:00

Victoria Września

2-0

Orkan Śmiłowo

SO/22/09 16:00

Sokół Pniewy

1-0

KS Opatówek

ND/23/09 16:00

Warta Międzychód

1-0

Krobianka Krobia

11 kolejka
SO/29/09 14:00

Polonia Kępno

3-4

Victoria Września

SO/29/09 14:00

Polonia Leszno

4-1

Warta Międzychód

SO/29/09 15:00

Nielba Wągrowiec

2-3

Centra Ostrów Wlkp.

SO/29/09 15:00

Orkan Śmiłowo

1-0

Sokół Pniewy

SO/29/09 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

2-1

LKS Gołuchów

SO/29/09 15:00

Olimpia Koło

1-0

Kotwica Kórnik

SO/29/09 16:00

KS Opatówek

1-4

Unia Swarzędz

SO/29/09 16:00

Krobianka Krobia

0-3

Zjednoczeni Trzemeszno

SO/29/09 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

4-0

Lubuszanin Trzcianka

SO/29/09 16:00

Obra Kościan

4-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

12 kolejka
SO/06/10 12:00

Lubuszanin Trzcianka

6-1

Obra Kościan

SO/06/10 14:00

Unia Swarzędz

3-1

Orkan Śmiłowo

SO/06/10 14:00

Nielba Wągrowiec

3-1

Kotwica Kórnik

SO/06/10 15:00

LKS Gołuchów

4-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/06/10 15:00

Warta Międzychód

5-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/06/10 15:00

Olimpia Koło

0-0

KS Opatówek

SO/06/10 16:00

Centra Ostrów Wlkp.

2-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/06/10 16:00

Zjednoczeni Trzemeszno

0-2

Polonia Leszno

SO/06/10 16:00

Victoria Września

4-0

Krobianka Krobia

SO/06/10 16:00

Sokół Pniewy

2-4

Polonia Kępno

13 kolejka
SO/13/10 11:00

Polonia Leszno

1-1

Victoria Września

SO/13/10 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

4-1

Kotwica Kórnik

SO/13/10 15:00

KS Opatówek

2-2

Nielba Wągrowiec

SO/13/10 15:00

Orkan Śmiłowo

5-1

Olimpia Koło

SO/13/10 15:00

Polonia Kępno

1-0

Unia Swarzędz

SO/13/10 15:00

Krobianka Krobia

1-2

Sokół Pniewy

SO/13/10 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4-2

Zjednoczeni Trzemeszno

SO/13/10 15:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-1

Warta Międzychód

SO/13/10 15:00

Obra Kościan

1-2

LKS Gołuchów

SO/13/10 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-3

Lubuszanin Trzcianka

14 kolejka
SO/20/10 14:00

Unia Swarzędz

-

Krobianka Krobia

SO/20/10 14:00

Nielba Wągrowiec

-

Orkan Śmiłowo

SO/20/10 15:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

Lubuszanin Trzcianka

SO/20/10 15:00

LKS Gołuchów

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/20/10 15:00

Warta Międzychód

-

Obra Kościan

SO/20/10 15:00

Zjednoczeni Trzemeszno

-

Tarnovia Tarnowo P.

SO/20/10 15:00

Victoria Września

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/20/10 15:00

Sokół Pniewy

-

Polonia Leszno

SO/20/10 15:00

Olimpia Koło

-

Polonia Kępno

SO/20/10 15:00

KS Opatówek

-

Kotwica Kórnik

15 kolejka
- -

Orkan Śmiłowo

-

Kotwica Kórnik

- -

Polonia Kępno

-

Nielba Wągrowiec

- -

Krobianka Krobia

-

Olimpia Koło

- -

Polonia Leszno

-

Unia Swarzędz

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Sokół Pniewy

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Victoria Września

- -

Obra Kościan

-

Zjednoczeni Trzemeszno

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Warta Międzychód

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

LKS Gołuchów

SO/27/10 00:00

KS Opatówek

-

Centra Ostrów Wlkp.

16 kolejka
- -

Warta Międzychód

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Zjednoczeni Trzemeszno

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Victoria Września

-

Obra Kościan

- -

Sokół Pniewy

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Unia Swarzędz

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Olimpia Koło

-

Polonia Leszno

- -

Nielba Wągrowiec

-

Krobianka Krobia

- -

KS Opatówek

-

Orkan Śmiłowo

- -

Polonia Kępno

-

Kotwica Kórnik

SO/03/11 00:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

LKS Gołuchów

17 kolejka
- -

Polonia Kępno

-

KS Opatówek

- -

Krobianka Krobia

-

Kotwica Kórnik

- -

Polonia Leszno

-

Nielba Wągrowiec

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Olimpia Koło

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Unia Swarzędz

- -

Obra Kościan

-

Sokół Pniewy

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Victoria Września

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Zjednoczeni Trzemeszno

- -

LKS Gołuchów

-

Warta Międzychód

SO/10/11 00:00

Orkan Śmiłowo

-

Centra Ostrów Wlkp.

18 kolejka
- -

Zjednoczeni Trzemeszno

-

LKS Gołuchów

- -

Victoria Września

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Sokół Pniewy

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Unia Swarzędz

-

Obra Kościan

- -

Olimpia Koło

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Nielba Wągrowiec

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

KS Opatówek

-

Krobianka Krobia

- -

Orkan Śmiłowo

-

Polonia Kępno

- -

Polonia Leszno

-

Kotwica Kórnik

SO/17/11 00:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

Warta Międzychód

19 kolejka
- -

Krobianka Krobia

-

Orkan Śmiłowo

- -

Polonia Leszno

-

KS Opatówek

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Kotwica Kórnik

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Nielba Wągrowiec

- -

Obra Kościan

-

Olimpia Koło

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Unia Swarzędz

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Sokół Pniewy

- -

LKS Gołuchów

-

Victoria Września

- -

Warta Międzychód

-

Zjednoczeni Trzemeszno

SO/24/11 00:00

Polonia Kępno

-

Centra Ostrów Wlkp.

20 kolejka
- -

Sokół Pniewy

-

LKS Gołuchów

- -

Olimpia Koło

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Kotwica Kórnik

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

KS Opatówek

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Centra Ostrów Wlkp.

-

Zjednoczeni Trzemeszno

- -

Warta Międzychód

-

Victoria Września

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Unia Swarzędz

- -

Obra Kościan

-

Nielba Wągrowiec

- -

Polonia Leszno

-

Orkan Śmiłowo

- -

Krobianka Krobia

-

Polonia Kępno

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok122319-14
2Lechia Gdańsk122221-14
3Legia Warszawa112116-12
4Piast Gliwice122118-16
5Wisła Kraków112020-10
6Korona Kielce111915-12
7Lech Poznań111717-14
8Zagłębie Lubin111617-17
9Arka Gdynia111412-11
10Pogoń Szczecin121314-15
11Śląsk Wrocław111216-15
12Miedź Legnica111215-20
13Wisła Płock111014-20
14Górnik Zabrze11911-17
15Zagłębie Sosnowiec11715-24
16Cracovia1178-17
PT/19/10 18:00
Piast G.
1-1
Lechia G.
PT/19/10 20:30
Jagiellonia B.
2-1
Pogoń S.
SO/20/10 15:30
Zagłębie S.
-
Miedź L.
SO/20/10 18:00
Śląsk W.
-
Arka G.
SO/20/10 20:30
Lech P.
-
Korona K.
ND/21/10 15:30
Zagłębie L.
-
Wisła P.
ND/21/10 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/22/10 18:00
Cracovia
-
Górnik Z.
PT/26/10 18:00
Miedź L.
-
Śląsk W.
PT/26/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Legia W.
SO/27/10 15:30
Wisła P.
-
Piast G.
SO/27/10 18:00
Lechia G.
-
Arka G.
SO/27/10 20:30
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/28/10 15:30
Korona K.
-
Cracovia
ND/28/10 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PN/29/10 18:00
Wisła K.
-
Zagłębie S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 nSport+ Zagłębie S. - Miedź (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Raków (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lech - Korona (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Zagłębie L. - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Wisła K. (na żywo)