Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

4 Liga wielkopolska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Nowe Skalmierzyce41219-44-0-04-0-00-0-0
2LKS Gołuchów41212-04-0-02-0-02-0-0
3Centra Ostrów Wlkp.41011-53-1-01-1-02-0-0
4Unia Swarzędz4915-53-0-12-0-01-0-1
5Victoria Września4910-43-0-12-0-11-0-0
6Tarnovia Tarnowo P.486-42-2-01-1-01-1-0
7Polonia Leszno4715-62-1-11-0-01-1-1
8Victoria Ostrzeszów466-52-0-21-0-11-0-1
9Pogoń Lwówek463-42-0-21-0-11-0-1
10Polonia Kępno457-81-2-11-0-10-2-0
11Lubuszanin Trzcianka454-51-2-11-1-00-1-1
12Obra Kościan445-91-1-20-1-11-0-1
13Warta Międzychód435-81-0-31-0-20-0-1
14Kotwica Kórnik437-121-0-30-0-21-0-1
15TPS Winogrady435-201-0-30-0-01-0-3
16KS Opatówek411-100-1-30-1-10-0-2
17Ostrovia Ostrów Wlkp.403-110-0-40-0-10-0-3
18Olimpia Koło401-150-0-40-0-20-0-2
PT/23/08 18:00
Centra O.
6-2
TPS W.
SO/24/08 11:00
Olimpia K.
0-4
Polonia L.
SO/24/08 11:00
Warta M.
2-1
Unia S.
SO/24/08 14:00
Victoria W.
2-1
Victoria O.
SO/24/08 15:00
Pogoń N.
3-0
Ostrovia O.
SO/24/08 15:00
Lubuszanin T.
3-0
Pogoń L.
SO/24/08 16:00
Kotwica K.
0-2
LKS G.
SO/24/08 16:00
KS O.
1-1
Tarnovia T.
SO/24/08 17:00
Obra K.
1-1
Polonia K.
- -
Unia S.
-
Victoria W.
- -
Tarnovia T.
-
Warta M.
- -
Polonia K.
-
KS O.
- -
LKS G.
-
Obra K.
- -
Pogoń L.
-
Kotwica K.
- -
Pogoń N.
-
Lubuszanin T.
- -
Polonia L.
-
Ostrovia O.
- -
TPS W.
-
Olimpia K.
SO/31/08 00:00
Victoria O.
-
Centra O.
1 kolejka
SO/10/08 11:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

4-2

Polonia Leszno

SO/10/08 14:00

Victoria Ostrzeszów

1-2

Obra Kościan

SO/10/08 14:00

Unia Swarzędz

6-2

Kotwica Kórnik

SO/10/08 15:00

Warta Międzychód

1-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/10/08 16:00

Victoria Września

5-0

KS Opatówek

SO/10/08 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-0

Lubuszanin Trzcianka

SO/10/08 16:00

Polonia Kępno

4-3

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/10/08 16:00

Pogoń Lwówek

0-1

TPS Winogrady

SO/10/08 17:00

LKS Gołuchów

4-0

Olimpia Koło

2 kolejka
CZ/15/08 11:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-1

Polonia Leszno

CZ/15/08 12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

6-1

TPS Winogrady

CZ/15/08 12:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-2

LKS Gołuchów

CZ/15/08 12:00

Lubuszanin Trzcianka

1-1

Polonia Kępno

CZ/15/08 15:00

Olimpia Koło

0-1

Pogoń Lwówek

CZ/15/08 16:00

Kotwica Kórnik

2-3

Tarnovia Tarnowo P.

CZ/15/08 16:00

Obra Kościan

1-5

Unia Swarzędz

CZ/15/08 16:00

Warta Międzychód

1-2

Victoria Września

CZ/15/08 17:00

KS Opatówek

0-1

Victoria Ostrzeszów

3 kolejka
ND/18/08 11:00

Victoria Września

1-2

Centra Ostrów Wlkp.

ND/18/08 12:00

LKS Gołuchów

4-0

Lubuszanin Trzcianka

ND/18/08 14:00

Unia Swarzędz

3-0

KS Opatówek

ND/18/08 14:00

Polonia Kępno

1-3

Kotwica Kórnik

ND/18/08 16:00

Victoria Ostrzeszów

3-1

Warta Międzychód

ND/18/08 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-1

Obra Kościan

ND/18/08 16:00

Pogoń Lwówek

2-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/18/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

6-1

Olimpia Koło

ND/18/08 16:00

Polonia Leszno

8-1

TPS Winogrady

4 kolejka
PT/23/08 18:00

Centra Ostrów Wlkp.

6-2

TPS Winogrady

SO/24/08 11:00

Olimpia Koło

0-4

Polonia Leszno

SO/24/08 11:00

Warta Międzychód

2-1

Unia Swarzędz

SO/24/08 14:00

Victoria Września

2-1

Victoria Ostrzeszów

SO/24/08 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/24/08 15:00

Lubuszanin Trzcianka

3-0

Pogoń Lwówek

SO/24/08 16:00

Kotwica Kórnik

0-2

LKS Gołuchów

SO/24/08 16:00

KS Opatówek

1-1

Tarnovia Tarnowo P.

SO/24/08 17:00

Obra Kościan

1-1

Polonia Kępno

5 kolejka
- -

Unia Swarzędz

-

Victoria Września

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Warta Międzychód

- -

Polonia Kępno

-

KS Opatówek

- -

LKS Gołuchów

-

Obra Kościan

- -

Pogoń Lwówek

-

Kotwica Kórnik

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Polonia Leszno

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

TPS Winogrady

-

Olimpia Koło

SO/31/08 00:00

Victoria Ostrzeszów

-

Centra Ostrów Wlkp.

6 kolejka
- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

TPS Winogrady

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Polonia Leszno

- -

Kotwica Kórnik

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Obra Kościan

-

Pogoń Lwówek

- -

KS Opatówek

-

LKS Gołuchów

- -

Warta Międzychód

-

Polonia Kępno

- -

Victoria Września

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Victoria Ostrzeszów

-

Unia Swarzędz

SO/07/09 00:00

Centra Ostrów Wlkp.

-

Olimpia Koło

7 kolejka
- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Victoria Ostrzeszów

- -

Polonia Kępno

-

Victoria Września

- -

LKS Gołuchów

-

Warta Międzychód

- -

Pogoń Lwówek

-

KS Opatówek

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Obra Kościan

- -

Polonia Leszno

-

Kotwica Kórnik

- -

TPS Winogrady

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Olimpia Koło

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/14/09 00:00

Unia Swarzędz

-

Centra Ostrów Wlkp.

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
3-0
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
2-3
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
0-3
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
15:30 Polsat S. 1. liga - magazyn (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Wisła P. (na żywo)
18:55 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)