Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 września 2021

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Dąb Dębno82431-148-0-04-0-04-0-0
2Gwardia Koszalin82011-06-2-02-1-04-1-0
3Flota Świnoujście81816-25-3-02-1-03-2-0
4Hutnik Szczecin81725-115-2-12-2-03-0-1
5Biali Sądów81724-105-2-13-0-12-2-0
6Vineta Wolin81623-55-1-23-0-02-1-2
7Orzeł Wałcz81414-84-2-21-1-23-1-0
8MKP Szczecinek81121-123-2-32-1-21-1-1
9Jeziorak Załom81012-173-1-42-1-21-0-2
10Wieża Postomino8917-152-3-31-2-21-1-1
11Darłovia Darłowo8912-162-3-31-0-21-3-1
12Chemik Police8919-273-0-52-0-21-0-3
13Olimp Gościno898-223-0-52-0-21-0-3
14Leśnik Manowo8812-142-2-41-2-11-0-3
15Błękitni II Stargard8816-232-2-42-1-10-1-3
16Sokół Karlino879-121-4-31-1-20-3-1
17Rasel Dygowo8610-222-0-62-0-20-0-4
18Ina Goleniów8614-292-0-61-0-31-0-3
19Zefir Wyszewo8510-251-2-51-2-10-0-4
20Pogoń Połczyn Zdrój818-280-1-70-1-40-0-3
PT/17/09 17:00
Sokół K.
0-0
Gwardia K.
SO/18/09 11:00
Rasel D.
1-3
Leśnik M.
SO/18/09 12:00
Chemik P.
0-7
Vineta W.
SO/18/09 13:00
MKP S.
6-0
Zefir W.
SO/18/09 14:00
Pogoń P.
1-2
Ina G.
SO/18/09 14:00
Wieża P.
3-4
Dąb D.
SO/18/09 15:00
Jeziorak Z.
2-5
Hutnik S.
SO/18/09 16:00
Orzeł W.
1-1
Flota Ś.
SO/18/09 16:00
Biali S.
3-0
Olimp G.
ND/19/09 11:00
Błękitni I.
2-2
Darłovia D.
SO/25/09 11:00
Leśnik M.
-
Biali S.
SO/25/09 11:00
Gwardia K.
-
Rasel D.
SO/25/09 11:00
Vineta W.
-
Sokół K.
SO/25/09 12:00
Hutnik S.
-
Wieża P.
SO/25/09 12:00
Darłovia D.
-
Chemik P.
SO/25/09 15:00
Ina G.
-
Jeziorak Z.
SO/25/09 15:00
Olimp G.
-
MKP S.
SO/25/09 16:00
Zefir W.
-
Pogoń P.
SO/25/09 16:00
Flota Ś.
-
Błękitni I.
ND/26/09 15:00
Dąb D.
-
Orzeł W.
1 kolejka
SO/07/08 11:00

Ina Goleniów

0-3

Flota Świnoujście

SO/07/08 11:00

Olimp Gościno

0-5

Vineta Wolin

SO/07/08 11:00

Leśnik Manowo

0-1

Gwardia Koszalin

SO/07/08 12:00

Hutnik Szczecin

4-0

Błękitni II Stargard

SO/07/08 13:00

MKP Szczecinek

1-3

Orzeł Wałcz

SO/07/08 14:00

Wieża Postomino

1-1

Sokół Karlino

SO/07/08 15:00

Jeziorak Załom

4-0

Rasel Dygowo

SO/07/08 16:00

Pogoń Połczyn Zdrój

2-2

Biali Sądów

SO/07/08 18:30

Zefir Wyszewo

2-2

Darłovia Darłowo

ND/08/08 16:00

Dąb Dębno

4-2

Chemik Police

2 kolejka
SO/14/08 11:00

Rasel Dygowo

0-2

Wieża Postomino

SO/14/08 12:00

Chemik Police

2-6

Hutnik Szczecin

SO/14/08 13:00

MKP Szczecinek

4-0

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/14/08 16:00

Błękitni II Stargard

4-2

Ina Goleniów

SO/14/08 17:00

Darłovia Darłowo

4-2

Olimp Gościno

SO/14/08 17:00

Flota Świnoujście

4-0

Zefir Wyszewo

SO/14/08 17:00

Sokół Karlino

2-3

Dąb Dębno

SO/14/08 18:00

Orzeł Wałcz

0-1

Gwardia Koszalin

ND/15/08 16:30

Vineta Wolin

2-0

Leśnik Manowo

ND/15/08 17:00

Biali Sądów

3-0

Jeziorak Załom

3 kolejka
CZ/19/08 18:30

Leśnik Manowo

2-2

Darłovia Darłowo

SO/21/08 11:00

Ina Goleniów

4-6

Chemik Police

SO/21/08 12:00

Hutnik Szczecin

2-2

Sokół Karlino

SO/21/08 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-4

Orzeł Wałcz

SO/21/08 14:00

Wieża Postomino

1-5

Biali Sądów

SO/21/08 14:00

Olimp Gościno

0-3

Flota Świnoujście

SO/21/08 15:00

Jeziorak Załom

1-1

MKP Szczecinek

SO/21/08 15:00

Zefir Wyszewo

5-4

Błękitni II Stargard

SO/21/08 17:00

Gwardia Koszalin

1-0

Vineta Wolin

ND/22/08 15:00

Dąb Dębno

4-0

Rasel Dygowo

4 kolejka
PT/27/08 17:00

Darłovia Darłowo

0-2

Gwardia Koszalin

SO/28/08 12:00

Chemik Police

3-0

Zefir Wyszewo

SO/28/08 13:00

MKP Szczecinek

1-1

Wieża Postomino

SO/28/08 15:00

Rasel Dygowo

3-1

Hutnik Szczecin

SO/28/08 15:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-2

Jeziorak Załom

SO/28/08 17:00

Flota Świnoujście

1-0

Leśnik Manowo

SO/28/08 17:00

Biali Sądów

2-4

Dąb Dębno

SO/28/08 18:00

Orzeł Wałcz

3-1

Vineta Wolin

ND/29/08 15:00

Błękitni II Stargard

4-0

Olimp Gościno

ND/29/08 17:00

Sokół Karlino

2-0

Ina Goleniów

5 kolejka
ŚR/01/09 17:30

Wieża Postomino

7-1

Pogoń Połczyn Zdrój

ŚR/01/09 17:30

Dąb Dębno

4-3

MKP Szczecinek

ŚR/01/09 17:30

Hutnik Szczecin

1-1

Biali Sądów

ŚR/01/09 17:30

Ina Goleniów

5-3

Rasel Dygowo

ŚR/01/09 17:30

Zefir Wyszewo

1-1

Sokół Karlino

ŚR/01/09 17:30

Olimp Gościno

3-2

Chemik Police

ŚR/01/09 17:30

Leśnik Manowo

2-2

Błękitni II Stargard

ŚR/01/09 17:30

Gwardia Koszalin

0-0

Flota Świnoujście

ŚR/01/09 17:30

Vineta Wolin

3-0

Darłovia Darłowo

ŚR/01/09 18:00

Jeziorak Załom

0-2

Orzeł Wałcz

6 kolejka
SO/04/09 12:00

Chemik Police

4-1

Leśnik Manowo

SO/04/09 13:00

Orzeł Wałcz

0-2

Darłovia Darłowo

SO/04/09 13:00

MKP Szczecinek

0-3

Hutnik Szczecin

SO/04/09 15:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-4

Dąb Dębno

SO/04/09 15:00

Jeziorak Załom

2-1

Wieża Postomino

SO/04/09 16:00

Błękitni II Stargard

0-4

Gwardia Koszalin

SO/04/09 17:00

Flota Świnoujście

1-1

Vineta Wolin

SO/04/09 17:00

Sokół Karlino

0-1

Olimp Gościno

ND/05/09 17:00

Biali Sądów

5-1

Ina Goleniów

ND/05/09 17:30

Rasel Dygowo

2-1

Zefir Wyszewo

7 kolejka
SO/11/09 11:00

Olimp Gościno

2-1

Rasel Dygowo

SO/11/09 11:00

Leśnik Manowo

4-1

Sokół Karlino

SO/11/09 11:00

Gwardia Koszalin

2-0

Chemik Police

SO/11/09 12:00

Hutnik Szczecin

3-1

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/11/09 12:00

Darłovia Darłowo

0-3

Flota Świnoujście

SO/11/09 14:00

Wieża Postomino

1-1

Orzeł Wałcz

SO/11/09 15:30

Vineta Wolin

4-0

Błękitni II Stargard

SO/11/09 16:00

Ina Goleniów

0-5

MKP Szczecinek

SO/11/09 17:00

Zefir Wyszewo

1-3

Biali Sądów

ND/12/09 15:00

Dąb Dębno

4-1

Jeziorak Załom

8 kolejka
PT/17/09 17:00

Sokół Karlino

0-0

Gwardia Koszalin

SO/18/09 11:00

Rasel Dygowo

1-3

Leśnik Manowo

SO/18/09 12:00

Chemik Police

0-7

Vineta Wolin

SO/18/09 13:00

MKP Szczecinek

6-0

Zefir Wyszewo

SO/18/09 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-2

Ina Goleniów

SO/18/09 14:00

Wieża Postomino

3-4

Dąb Dębno

SO/18/09 15:00

Jeziorak Załom

2-5

Hutnik Szczecin

SO/18/09 16:00

Orzeł Wałcz

1-1

Flota Świnoujście

SO/18/09 16:00

Biali Sądów

3-0

Olimp Gościno

ND/19/09 11:00

Błękitni II Stargard

2-2

Darłovia Darłowo

9 kolejka
SO/25/09 11:00

Leśnik Manowo

-

Biali Sądów

SO/25/09 11:00

Gwardia Koszalin

-

Rasel Dygowo

SO/25/09 11:00

Vineta Wolin

-

Sokół Karlino

SO/25/09 12:00

Hutnik Szczecin

-

Wieża Postomino

SO/25/09 12:00

Darłovia Darłowo

-

Chemik Police

SO/25/09 15:00

Ina Goleniów

-

Jeziorak Załom

SO/25/09 15:00

Olimp Gościno

-

MKP Szczecinek

SO/25/09 16:00

Zefir Wyszewo

-

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/25/09 16:00

Flota Świnoujście

-

Błękitni II Stargard

ND/26/09 15:00

Dąb Dębno

-

Orzeł Wałcz

10 kolejka
- -

Chemik Police

-

Flota Świnoujście

- -

Sokół Karlino

-

Darłovia Darłowo

- -

Rasel Dygowo

-

Vineta Wolin

- -

Biali Sądów

-

Gwardia Koszalin

- -

MKP Szczecinek

-

Leśnik Manowo

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Olimp Gościno

- -

Jeziorak Załom

-

Zefir Wyszewo

- -

Wieża Postomino

-

Ina Goleniów

- -

Dąb Dębno

-

Hutnik Szczecin

SO/02/10 00:00

Orzeł Wałcz

-

Błękitni II Stargard

11 kolejka
- -

Ina Goleniów

-

Dąb Dębno

- -

Zefir Wyszewo

-

Wieża Postomino

- -

Olimp Gościno

-

Jeziorak Załom

- -

Leśnik Manowo

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Gwardia Koszalin

-

MKP Szczecinek

- -

Vineta Wolin

-

Biali Sądów

- -

Darłovia Darłowo

-

Rasel Dygowo

- -

Flota Świnoujście

-

Sokół Karlino

- -

Błękitni II Stargard

-

Chemik Police

SO/09/10 00:00

Hutnik Szczecin

-

Orzeł Wałcz

12 kolejka
- -

Sokół Karlino

-

Błękitni II Stargard

- -

Rasel Dygowo

-

Flota Świnoujście

- -

Biali Sądów

-

Darłovia Darłowo

- -

MKP Szczecinek

-

Vineta Wolin

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Gwardia Koszalin

- -

Jeziorak Załom

-

Leśnik Manowo

- -

Wieża Postomino

-

Olimp Gościno

- -

Dąb Dębno

-

Zefir Wyszewo

- -

Hutnik Szczecin

-

Ina Goleniów

SO/16/10 00:00

Orzeł Wałcz

-

Chemik Police

13 kolejka
- -

Zefir Wyszewo

-

Hutnik Szczecin

- -

Olimp Gościno

-

Dąb Dębno

- -

Leśnik Manowo

-

Wieża Postomino

- -

Gwardia Koszalin

-

Jeziorak Załom

- -

Vineta Wolin

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Darłovia Darłowo

-

MKP Szczecinek

- -

Flota Świnoujście

-

Biali Sądów

- -

Błękitni II Stargard

-

Rasel Dygowo

- -

Chemik Police

-

Sokół Karlino

SO/23/10 00:00

Ina Goleniów

-

Orzeł Wałcz

14 kolejka
- -

Rasel Dygowo

-

Chemik Police

- -

Biali Sądów

-

Błękitni II Stargard

- -

MKP Szczecinek

-

Flota Świnoujście

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Darłovia Darłowo

- -

Jeziorak Załom

-

Vineta Wolin

- -

Wieża Postomino

-

Gwardia Koszalin

- -

Dąb Dębno

-

Leśnik Manowo

- -

Hutnik Szczecin

-

Olimp Gościno

- -

Ina Goleniów

-

Zefir Wyszewo

SO/30/10 00:00

Orzeł Wałcz

-

Sokół Karlino

15 kolejka
- -

Olimp Gościno

-

Ina Goleniów

- -

Leśnik Manowo

-

Hutnik Szczecin

- -

Gwardia Koszalin

-

Dąb Dębno

- -

Vineta Wolin

-

Wieża Postomino

- -

Darłovia Darłowo

-

Jeziorak Załom

- -

Flota Świnoujście

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Błękitni II Stargard

-

MKP Szczecinek

- -

Chemik Police

-

Biali Sądów

- -

Sokół Karlino

-

Rasel Dygowo

SO/06/11 00:00

Zefir Wyszewo

-

Orzeł Wałcz

16 kolejka
- -

Biali Sądów

-

Sokół Karlino

- -

MKP Szczecinek

-

Chemik Police

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Błękitni II Stargard

- -

Jeziorak Załom

-

Flota Świnoujście

- -

Wieża Postomino

-

Darłovia Darłowo

- -

Dąb Dębno

-

Vineta Wolin

- -

Hutnik Szczecin

-

Gwardia Koszalin

- -

Ina Goleniów

-

Leśnik Manowo

- -

Zefir Wyszewo

-

Olimp Gościno

CZ/11/11 00:00

Orzeł Wałcz

-

Rasel Dygowo

17 kolejka
- -

Leśnik Manowo

-

Zefir Wyszewo

- -

Gwardia Koszalin

-

Ina Goleniów

- -

Vineta Wolin

-

Hutnik Szczecin

- -

Darłovia Darłowo

-

Dąb Dębno

- -

Flota Świnoujście

-

Wieża Postomino

- -

Błękitni II Stargard

-

Jeziorak Załom

- -

Chemik Police

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Sokół Karlino

-

MKP Szczecinek

- -

Rasel Dygowo

-

Biali Sądów

SO/13/11 00:00

Olimp Gościno

-

Orzeł Wałcz

18 kolejka
- -

MKP Szczecinek

-

Rasel Dygowo

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Sokół Karlino

- -

Jeziorak Załom

-

Chemik Police

- -

Wieża Postomino

-

Błękitni II Stargard

- -

Dąb Dębno

-

Flota Świnoujście

- -

Hutnik Szczecin

-

Darłovia Darłowo

- -

Ina Goleniów

-

Vineta Wolin

- -

Zefir Wyszewo

-

Gwardia Koszalin

- -

Olimp Gościno

-

Leśnik Manowo

SO/20/11 00:00

Orzeł Wałcz

-

Biali Sądów

19 kolejka
- -

Gwardia Koszalin

-

Olimp Gościno

- -

Vineta Wolin

-

Zefir Wyszewo

- -

Darłovia Darłowo

-

Ina Goleniów

- -

Flota Świnoujście

-

Hutnik Szczecin

- -

Błękitni II Stargard

-

Dąb Dębno

- -

Chemik Police

-

Wieża Postomino

- -

Sokół Karlino

-

Jeziorak Załom

- -

Rasel Dygowo

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Biali Sądów

-

MKP Szczecinek

SO/27/11 00:00

Leśnik Manowo

-

Orzeł Wałcz

20 kolejka
- -

Orzeł Wałcz

-

MKP Szczecinek

- -

Biali Sądów

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Rasel Dygowo

-

Jeziorak Załom

- -

Sokół Karlino

-

Wieża Postomino

- -

Chemik Police

-

Dąb Dębno

- -

Błękitni II Stargard

-

Hutnik Szczecin

- -

Flota Świnoujście

-

Ina Goleniów

- -

Darłovia Darłowo

-

Zefir Wyszewo

- -

Vineta Wolin

-

Olimp Gościno

- -

Gwardia Koszalin

-

Leśnik Manowo

Piłka na żywo

PT/24/09 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/24/09 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/25/09 15:00
Stal M.
-
Radomiak R.
SO/25/09 17:30
Warta P.
-
Zagłębie L.
SO/25/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
ND/26/09 12:30
Termalica N.
-
Górnik Z.
ND/26/09 15:00
Śląsk W.
-
Wisła P.
ND/26/09 17:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
PN/27/09 18:00
Piast G.
-
Cracovia
PT/01/10 18:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
PT/01/10 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/02/10 12:30
Radomiak R.
-
Termalica N.
SO/02/10 15:00
Cracovia
-
Stal M.
SO/02/10 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/02/10 20:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
ND/03/10 12:30
Raków C.
-
Warta P.
ND/03/10 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Ł.
ND/03/10 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Polsat Sp. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Stal - Radomiak (na żywo)
17:30 Canal+Sport Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Raków (na żywo)