Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 03 marca 2021

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Vineta Wolin214556-1813-6-29-1-04-5-2
2Kluczevia Stargard214558-3214-3-47-1-27-2-2
3Ina Goleniów213847-3211-5-56-2-35-3-2
4Hutnik Szczecin213444-3410-4-75-3-35-1-4
5Olimp Gościno213442-3511-1-99-0-22-1-7
6Biali Sądów213436-3810-4-76-3-14-1-6
7MKP Szczecinek213352-3810-3-84-2-56-1-3
8Mechanik Bobolice213050-409-3-95-2-44-1-5
9Sokół Karlino213041-429-3-96-2-23-1-7
10Darłovia Darłowo212935-337-8-62-5-45-3-2
11Lech Czaplinek202927-258-5-75-1-43-4-3
12Leśnik Manowo212837-398-4-95-4-33-0-6
13Rega Trzebiatów212837-478-4-96-1-42-3-5
14Rasel Dygowo212740-458-3-103-2-55-1-5
15Wieża Postomino212540-427-4-105-1-42-3-6
16Orzeł Wałcz212525-377-4-105-3-32-1-7
17Gryf Kamień Pom.212432-477-3-115-0-62-3-5
18Polonia Płoty202234-576-4-105-2-41-2-6
19Błękitni II Stargard202142-436-3-114-3-32-0-8
20Iskierka Śmierdnica211926-495-4-122-2-63-2-6
21Sparta Węgorzyno211733-615-2-141-0-64-2-8
- -
Lech C.
-
Polonia P.
SO/27/02 12:00
Orzeł W.
1-3
Kluczevia S.
SO/27/02 12:00
Rega T.
2-1
Gryf K.
SO/27/02 13:30
Sparta W.
0-4
Vineta W.
SO/27/02 14:00
Darłovia D.
0-2
Rasel D.
SO/27/02 15:00
Ina G.
7-1
Biali S.
SO/27/02 16:00
MKP S.
1-3
Mechanik B.
SO/27/02 19:00
Leśnik M.
3-1
Wieża P.
ND/28/02 12:30
Hutnik S.
2-4
Iskierka Ś.
ND/28/02 15:30
Olimp G.
2-1
Sokół K.
- -
Polonia P.
-
Leśnik M.
- -
Wieża P.
-
MKP S.
- -
Mechanik B.
-
Hutnik S.
- -
Iskierka Ś.
-
Rega T.
- -
Vineta W.
-
Ina G.
- -
Biali S.
-
Olimp G.
- -
Sokół K.
-
Darłovia D.
- -
Rasel D.
-
Orzeł W.
- -
Kluczevia S.
-
Błękitni I.
SO/06/03 00:00
Sparta W.
-
Gryf K.
1 kolejka
SO/18/07 11:00

Kluczevia Stargard

2-0

Orzeł Wałcz

SO/18/07 14:00

Wieża Postomino

3-0

Leśnik Manowo

SO/18/07 14:00

Polonia Płoty

2-1

Lech Czaplinek

SO/18/07 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-3

Rega Trzebiatów

SO/18/07 16:00

Iskierka Śmierdnica

0-1

Hutnik Szczecin

SO/18/07 17:00

Rasel Dygowo

1-2

Darłovia Darłowo

SO/18/07 17:00

Sokół Karlino

5-0

Olimp Gościno

SO/18/07 17:00

Mechanik Bobolice

1-2

MKP Szczecinek

SO/18/07 18:00

Vineta Wolin

2-2

Sparta Węgorzyno

ND/19/07 17:00

Biali Sądów

2-1

Ina Goleniów

2 kolejka
SO/25/07 12:00

Hutnik Szczecin

2-0

Mechanik Bobolice

SO/25/07 12:00

Rega Trzebiatów

2-1

Iskierka Śmierdnica

SO/25/07 12:00

Darłovia Darłowo

3-0

Sokół Karlino

SO/25/07 15:00

Leśnik Manowo

2-2

Polonia Płoty

SO/25/07 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/25/07 17:00

MKP Szczecinek

4-1

Wieża Postomino

SO/25/07 17:00

Ina Goleniów

0-3

Vineta Wolin

SO/25/07 17:00

Olimp Gościno

4-1

Biali Sądów

SO/25/07 17:00

Orzeł Wałcz

1-1

Rasel Dygowo

ŚR/12/08 17:00

Błękitni II Stargard

3-3

Kluczevia Stargard

3 kolejka
SO/01/08 15:00

Rasel Dygowo

4-2

Błękitni II Stargard

SO/01/08 15:00

Gryf Kamień Pom.

5-0

Ina Goleniów

SO/01/08 16:00

Polonia Płoty

1-1

MKP Szczecinek

SO/01/08 16:30

Lech Czaplinek

1-0

Leśnik Manowo

SO/01/08 17:00

Sokół Karlino

1-0

Orzeł Wałcz

SO/01/08 17:00

Biali Sądów

2-1

Darłovia Darłowo

SO/01/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/01/08 17:00

Mechanik Bobolice

1-3

Rega Trzebiatów

SO/01/08 18:00

Vineta Wolin

2-0

Olimp Gościno

ND/02/08 12:00

Wieża Postomino

0-5

Hutnik Szczecin

4 kolejka
SO/08/08 11:00

Kluczevia Stargard

3-5

Rasel Dygowo

SO/08/08 12:00

Darłovia Darłowo

2-2

Vineta Wolin

SO/08/08 13:00

Mechanik Bobolice

2-1

Sparta Węgorzyno

SO/08/08 17:00

MKP Szczecinek

1-1

Lech Czaplinek

SO/08/08 17:00

Rega Trzebiatów

0-5

Wieża Postomino

SO/08/08 17:00

Ina Goleniów

4-2

Iskierka Śmierdnica

SO/08/08 17:00

Olimp Gościno

2-0

Gryf Kamień Pom.

SO/08/08 17:00

Orzeł Wałcz

2-0

Biali Sądów

SO/08/08 17:00

Błękitni II Stargard

1-2

Sokół Karlino

ND/09/08 12:00

Hutnik Szczecin

3-1

Polonia Płoty

5 kolejka
SO/15/08 11:00

Polonia Płoty

3-3

Rega Trzebiatów

SO/15/08 14:00

Wieża Postomino

4-1

Sparta Węgorzyno

SO/15/08 14:00

Lech Czaplinek

2-3

Hutnik Szczecin

SO/15/08 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-3

Darłovia Darłowo

SO/15/08 15:00

Leśnik Manowo

3-2

MKP Szczecinek

SO/15/08 16:00

Biali Sądów

5-1

Błękitni II Stargard

SO/15/08 17:00

Sokół Karlino

4-2

Kluczevia Stargard

SO/15/08 17:00

Vineta Wolin

6-1

Orzeł Wałcz

SO/15/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

0-3

Olimp Gościno

SO/15/08 17:00

Mechanik Bobolice

0-1

Ina Goleniów

6 kolejka
SO/22/08 11:00

Rega Trzebiatów

0-1

Lech Czaplinek

SO/22/08 11:00

Olimp Gościno

3-2

Mechanik Bobolice

SO/22/08 12:00

Hutnik Szczecin

4-3

Leśnik Manowo

SO/22/08 12:00

Darłovia Darłowo

3-3

Iskierka Śmierdnica

SO/22/08 13:00

Kluczevia Stargard

2-0

Biali Sądów

SO/22/08 16:00

Polonia Płoty

3-2

Sparta Węgorzyno

SO/22/08 16:00

Orzeł Wałcz

1-1

Gryf Kamień Pom.

SO/22/08 17:00

Ina Goleniów

2-2

Wieża Postomino

SO/22/08 17:00

Błękitni II Stargard

3-0

Vineta Wolin

SO/22/08 17:00

Rasel Dygowo

1-4

Sokół Karlino

7 kolejka
SO/29/08 11:00

Leśnik Manowo

2-0

Rega Trzebiatów

SO/29/08 14:00

Wieża Postomino

3-2

Olimp Gościno

SO/29/08 14:00

Polonia Płoty

1-6

Ina Goleniów

SO/29/08 14:00

Lech Czaplinek

2-0

Sparta Węgorzyno

SO/29/08 17:00

Vineta Wolin

2-1

Kluczevia Stargard

SO/29/08 17:00

Gryf Kamień Pom.

2-1

Błękitni II Stargard

SO/29/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-0

Orzeł Wałcz

SO/29/08 17:00

Mechanik Bobolice

2-2

Darłovia Darłowo

SO/29/08 17:00

MKP Szczecinek

1-4

Hutnik Szczecin

ND/30/08 17:00

Biali Sądów

3-1

Rasel Dygowo

8 kolejka
SO/05/09 11:00

Kluczevia Stargard

4-1

Gryf Kamień Pom.

SO/05/09 15:00

Rasel Dygowo

0-0

Vineta Wolin

SO/05/09 16:00

Ina Goleniów

4-1

Lech Czaplinek

SO/05/09 16:00

Orzeł Wałcz

0-5

Mechanik Bobolice

SO/05/09 16:00

Sokół Karlino

2-2

Biali Sądów

SO/05/09 16:15

Błękitni II Stargard

1-2

Iskierka Śmierdnica

SO/05/09 17:00

Rega Trzebiatów

3-1

MKP Szczecinek

SO/05/09 17:00

Leśnik Manowo

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/05/09 17:00

Darłovia Darłowo

0-0

Wieża Postomino

ND/06/09 17:00

Olimp Gościno

7-0

Polonia Płoty

9 kolejka
SO/12/09 11:00

Wieża Postomino

2-4

Orzeł Wałcz

SO/12/09 11:00

Leśnik Manowo

1-2

Ina Goleniów

SO/12/09 12:00

Hutnik Szczecin

5-1

Rega Trzebiatów

SO/12/09 14:00

Lech Czaplinek

1-0

Olimp Gościno

SO/12/09 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-2

Rasel Dygowo

SO/12/09 16:00

Polonia Płoty

2-4

Darłovia Darłowo

SO/12/09 16:00

MKP Szczecinek

3-1

Sparta Węgorzyno

SO/12/09 17:00

Vineta Wolin

6-0

Sokół Karlino

SO/12/09 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-1

Kluczevia Stargard

SO/12/09 17:00

Mechanik Bobolice

3-0

Błękitni II Stargard

10 kolejka
SO/19/09 12:00

Darłovia Darłowo

0-0

Lech Czaplinek

SO/19/09 13:00

Kluczevia Stargard

3-4

Mechanik Bobolice

SO/19/09 15:00

Orzeł Wałcz

3-0

Polonia Płoty

SO/19/09 15:30

Biali Sądów

3-2

Vineta Wolin

SO/19/09 16:00

Ina Goleniów

2-3

MKP Szczecinek

SO/19/09 16:00

Olimp Gościno

1-3

Leśnik Manowo

SO/19/09 16:00

Sokół Karlino

1-2

Gryf Kamień Pom.

SO/19/09 17:00

Rasel Dygowo

0-1

Iskierka Śmierdnica

SO/19/09 18:00

Błękitni II Stargard

1-1

Wieża Postomino

ND/20/09 17:00

Sparta Węgorzyno

1-2

Hutnik Szczecin

11 kolejka
SO/26/09 11:00

Leśnik Manowo

1-1

Darłovia Darłowo

SO/26/09 11:00

Hutnik Szczecin

1-1

Ina Goleniów

SO/26/09 11:00

Rega Trzebiatów

4-3

Sparta Węgorzyno

SO/26/09 14:00

Wieża Postomino

0-2

Kluczevia Stargard

SO/26/09 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-0

Biali Sądów

SO/26/09 15:00

Polonia Płoty

4-3

Błękitni II Stargard

SO/26/09 16:00

Mechanik Bobolice

3-0

Rasel Dygowo

SO/26/09 16:00

Lech Czaplinek

1-0

Orzeł Wałcz

SO/26/09 16:00

MKP Szczecinek

0-2

Olimp Gościno

SO/26/09 17:00

Iskierka Śmierdnica

3-0

Sokół Karlino

12 kolejka
SO/03/10 12:00

Ina Goleniów

3-2

Rega Trzebiatów

SO/03/10 12:00

Darłovia Darłowo

0-4

MKP Szczecinek

SO/03/10 13:00

Kluczevia Stargard

3-1

Polonia Płoty

SO/03/10 13:00

Vineta Wolin

3-1

Gryf Kamień Pom.

SO/03/10 14:00

Orzeł Wałcz

1-0

Leśnik Manowo

SO/03/10 14:00

Biali Sądów

1-1

Iskierka Śmierdnica

SO/03/10 15:00

Olimp Gościno

3-1

Hutnik Szczecin

SO/03/10 15:00

Rasel Dygowo

4-3

Wieża Postomino

SO/03/10 15:00

Sokół Karlino

5-1

Mechanik Bobolice

ND/04/10 16:30

Błękitni II Stargard

1-0

Lech Czaplinek

13 kolejka
SO/10/10 11:00

Leśnik Manowo

3-2

Błękitni II Stargard

SO/10/10 11:00

Sparta Węgorzyno

2-5

Ina Goleniów

SO/10/10 12:00

Hutnik Szczecin

2-2

Darłovia Darłowo

SO/10/10 12:00

Rega Trzebiatów

2-0

Olimp Gościno

SO/10/10 13:00

Lech Czaplinek

1-2

Kluczevia Stargard

SO/10/10 13:30

Wieża Postomino

3-2

Sokół Karlino

SO/10/10 15:00

Mechanik Bobolice

3-4

Biali Sądów

SO/10/10 15:00

Polonia Płoty

1-3

Rasel Dygowo

SO/10/10 15:00

MKP Szczecinek

1-2

Orzeł Wałcz

SO/10/10 16:30

Iskierka Śmierdnica

1-1

Vineta Wolin

14 kolejka
SO/17/10 11:00

Kluczevia Stargard

4-2

Leśnik Manowo

SO/17/10 12:00

Darłovia Darłowo

0-0

Rega Trzebiatów

SO/17/10 14:00

Orzeł Wałcz

1-0

Hutnik Szczecin

SO/17/10 15:00

Olimp Gościno

4-0

Sparta Węgorzyno

SO/17/10 15:00

Rasel Dygowo

3-4

Lech Czaplinek

SO/17/10 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-1

Iskierka Śmierdnica

SO/17/10 16:00

Vineta Wolin

3-0

Mechanik Bobolice

ND/18/10 14:00

Biali Sądów

2-1

Wieża Postomino

ŚR/28/10 14:30

Sokół Karlino

4-1

Polonia Płoty

ŚR/25/11 18:00

Błękitni II Stargard

6-1

MKP Szczecinek

15 kolejka
SO/24/10 13:00

Lech Czaplinek

0-0

Sokół Karlino

SO/24/10 13:00

MKP Szczecinek

0-3

Kluczevia Stargard

SO/24/10 14:00

Mechanik Bobolice

3-0

Gryf Kamień Pom.

SO/24/10 14:00

Rega Trzebiatów

3-1

Orzeł Wałcz

SO/24/10 14:00

Ina Goleniów

2-0

Olimp Gościno

SO/24/10 14:30

Wieża Postomino

0-2

Vineta Wolin

SO/24/10 15:00

Polonia Płoty

1-0

Biali Sądów

ŚR/04/11 14:00

Leśnik Manowo

3-0

Rasel Dygowo

ŚR/04/11 18:00

Hutnik Szczecin

2-3

Błękitni II Stargard

ŚR/25/11 19:00

Sparta Węgorzyno

3-1

Darłovia Darłowo

16 kolejka
SO/31/10 11:00

Błękitni II Stargard

6-0

Rega Trzebiatów

SO/31/10 12:00

Darłovia Darłowo

1-3

Ina Goleniów

SO/31/10 12:00

Vineta Wolin

4-0

Polonia Płoty

SO/31/10 13:00

Kluczevia Stargard

1-1

Hutnik Szczecin

SO/31/10 13:00

Rasel Dygowo

2-6

MKP Szczecinek

SO/31/10 13:00

Sokół Karlino

0-3

Leśnik Manowo

SO/31/10 14:00

Orzeł Wałcz

2-3

Sparta Węgorzyno

SO/31/10 14:30

Biali Sądów

2-2

Lech Czaplinek

SO/31/10 15:00

Iskierka Śmierdnica

1-6

Mechanik Bobolice

SO/12/12 13:00

Gryf Kamień Pom.

2-1

Wieża Postomino

17 kolejka
SO/07/11 12:00

Hutnik Szczecin

2-1

Rasel Dygowo

SO/07/11 12:00

Ina Goleniów

0-0

Orzeł Wałcz

SO/07/11 13:00

Lech Czaplinek

2-4

Vineta Wolin

SO/07/11 14:00

MKP Szczecinek

3-0

Sokół Karlino

ŚR/25/11 18:00

Wieża Postomino

6-0

Iskierka Śmierdnica

SO/05/12 13:00

Polonia Płoty

1-2

Gryf Kamień Pom.

SO/05/12 13:00

Leśnik Manowo

0-1

Biali Sądów

SO/05/12 13:00

Rega Trzebiatów

2-3

Kluczevia Stargard

SO/05/12 13:00

Sparta Węgorzyno

1-5

Błękitni II Stargard

SO/05/12 13:00

Olimp Gościno

1-2

Darłovia Darłowo

18 kolejka
ŚR/11/11 11:00

Sokół Karlino

3-1

Hutnik Szczecin

ŚR/11/11 11:00

Iskierka Śmierdnica

0-3

Polonia Płoty

ŚR/11/11 13:00

Orzeł Wałcz

2-2

Olimp Gościno

ŚR/11/11 13:00

Kluczevia Stargard

4-2

Sparta Węgorzyno

ŚR/11/11 13:00

Biali Sądów

1-2

MKP Szczecinek

ŚR/11/11 14:00

Vineta Wolin

6-0

Leśnik Manowo

ŚR/11/11 15:00

Gryf Kamień Pom.

0-3

Lech Czaplinek

ŚR/11/11 17:00

Błękitni II Stargard

0-0

Ina Goleniów

ŚR/25/11 14:00

Rasel Dygowo

2-1

Rega Trzebiatów

ND/19/12 12:00

Mechanik Bobolice

4-1

Wieża Postomino

19 kolejka
SO/14/11 11:00

Leśnik Manowo

2-2

Gryf Kamień Pom.

SO/14/11 12:00

Hutnik Szczecin

1-2

Biali Sądów

SO/14/11 12:00

Rega Trzebiatów

4-5

Sokół Karlino

SO/14/11 12:00

Darłovia Darłowo

4-0

Orzeł Wałcz

SO/14/11 13:00

Lech Czaplinek

3-1

Iskierka Śmierdnica

SO/14/11 13:00

Sparta Węgorzyno

2-6

Rasel Dygowo

SO/14/11 13:00

Ina Goleniów

0-3

Kluczevia Stargard

SO/14/11 14:00

MKP Szczecinek

1-1

Vineta Wolin

SO/14/11 14:00

Olimp Gościno

3-2

Błękitni II Stargard

SO/12/12 13:00

Polonia Płoty

5-4

Mechanik Bobolice

20 kolejka
SO/07/11 13:00

Wieża Postomino

2-2

Polonia Płoty

SO/21/11 13:00

Kluczevia Stargard

6-2

Olimp Gościno

SO/21/11 13:00

Rasel Dygowo

2-2

Ina Goleniów

SO/21/11 13:00

Sokół Karlino

2-2

Sparta Węgorzyno

SO/21/11 13:00

Vineta Wolin

2-0

Hutnik Szczecin

SO/21/11 13:00

Mechanik Bobolice

1-1

Lech Czaplinek

SO/21/11 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-10

MKP Szczecinek

ND/22/11 13:00

Biali Sądów

1-1

Rega Trzebiatów

ND/22/11 16:15

Błękitni II Stargard

0-4

Darłovia Darłowo

SO/12/12 11:00

Iskierka Śmierdnica

2-3

Leśnik Manowo

21 kolejka
SO/28/11 11:00

Leśnik Manowo

2-2

Mechanik Bobolice

SO/28/11 11:00

Sparta Węgorzyno

1-3

Biali Sądów

SO/28/11 12:00

Rega Trzebiatów

1-1

Vineta Wolin

SO/28/11 12:00

Ina Goleniów

2-0

Sokół Karlino

SO/28/11 12:00

Orzeł Wałcz

3-1

Błękitni II Stargard

SO/28/11 13:00

Lech Czaplinek

0-1

Wieża Postomino

SO/28/11 13:00

MKP Szczecinek

5-0

Iskierka Śmierdnica

SO/28/11 13:00

Olimp Gościno

1-0

Rasel Dygowo

SO/28/11 18:30

Hutnik Szczecin

2-2

Gryf Kamień Pom.

SO/12/12 12:00

Darłovia Darłowo

0-3

Kluczevia Stargard

22 kolejka
- -

Lech Czaplinek

-
Odwołany

Polonia Płoty

SO/27/02 12:00

Orzeł Wałcz

1-3

Kluczevia Stargard

SO/27/02 12:00

Rega Trzebiatów

2-1

Gryf Kamień Pom.

SO/27/02 13:30

Sparta Węgorzyno

0-4

Vineta Wolin

SO/27/02 14:00

Darłovia Darłowo

0-2

Rasel Dygowo

SO/27/02 15:00

Ina Goleniów

7-1

Biali Sądów

SO/27/02 16:00

MKP Szczecinek

1-3

Mechanik Bobolice

SO/27/02 19:00

Leśnik Manowo

3-1

Wieża Postomino

ND/28/02 12:30

Hutnik Szczecin

2-4

Iskierka Śmierdnica

ND/28/02 15:30

Olimp Gościno

2-1

Sokół Karlino

23 kolejka
- -

Polonia Płoty

-

Leśnik Manowo

- -

Wieża Postomino

-

MKP Szczecinek

- -

Mechanik Bobolice

-

Hutnik Szczecin

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Rega Trzebiatów

- -

Vineta Wolin

-

Ina Goleniów

- -

Biali Sądów

-

Olimp Gościno

- -

Sokół Karlino

-

Darłovia Darłowo

- -

Rasel Dygowo

-

Orzeł Wałcz

- -

Kluczevia Stargard

-

Błękitni II Stargard

SO/06/03 00:00

Sparta Węgorzyno

-

Gryf Kamień Pom.

24 kolejka
- -

Orzeł Wałcz

-

Sokół Karlino

- -

Darłovia Darłowo

-

Biali Sądów

- -

Olimp Gościno

-

Vineta Wolin

- -

Ina Goleniów

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Sparta Węgorzyno

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Rega Trzebiatów

-

Mechanik Bobolice

- -

Hutnik Szczecin

-

Wieża Postomino

- -

MKP Szczecinek

-

Polonia Płoty

- -

Leśnik Manowo

-

Lech Czaplinek

SO/13/03 00:00

Błękitni II Stargard

-

Rasel Dygowo

25 kolejka
- -

Lech Czaplinek

-

MKP Szczecinek

- -

Polonia Płoty

-

Hutnik Szczecin

- -

Wieża Postomino

-

Rega Trzebiatów

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Ina Goleniów

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Olimp Gościno

- -

Vineta Wolin

-

Darłovia Darłowo

- -

Biali Sądów

-

Orzeł Wałcz

- -

Sokół Karlino

-

Błękitni II Stargard

- -

Rasel Dygowo

-

Kluczevia Stargard

SO/20/03 00:00

Sparta Węgorzyno

-

Mechanik Bobolice

26 kolejka
- -

Błękitni II Stargard

-

Biali Sądów

- -

Orzeł Wałcz

-

Vineta Wolin

- -

Darłovia Darłowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Olimp Gościno

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Ina Goleniów

-

Mechanik Bobolice

- -

Sparta Węgorzyno

-

Wieża Postomino

- -

Rega Trzebiatów

-

Polonia Płoty

- -

Hutnik Szczecin

-

Lech Czaplinek

- -

MKP Szczecinek

-

Leśnik Manowo

SO/27/03 00:00

Kluczevia Stargard

-

Sokół Karlino

27 kolejka
- -

Leśnik Manowo

-

Hutnik Szczecin

- -

Lech Czaplinek

-

Rega Trzebiatów

- -

Wieża Postomino

-

Ina Goleniów

- -

Mechanik Bobolice

-

Olimp Gościno

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Darłovia Darłowo

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Orzeł Wałcz

- -

Vineta Wolin

-

Błękitni II Stargard

- -

Biali Sądów

-

Kluczevia Stargard

- -

Sokół Karlino

-

Rasel Dygowo

SO/03/04 00:00

Sparta Węgorzyno

-

Polonia Płoty

28 kolejka
- -

Kluczevia Stargard

-

Vineta Wolin

- -

Błękitni II Stargard

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Orzeł Wałcz

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Darłovia Darłowo

-

Mechanik Bobolice

- -

Olimp Gościno

-

Wieża Postomino

- -

Ina Goleniów

-

Polonia Płoty

- -

Sparta Węgorzyno

-

Lech Czaplinek

- -

Rega Trzebiatów

-

Leśnik Manowo

- -

Hutnik Szczecin

-

MKP Szczecinek

ŚR/10/03 00:00

Rasel Dygowo

-

Biali Sądów

29 kolejka
- -

MKP Szczecinek

-

Rega Trzebiatów

- -

Lech Czaplinek

-

Ina Goleniów

- -

Polonia Płoty

-

Olimp Gościno

- -

Wieża Postomino

-

Darłovia Darłowo

- -

Mechanik Bobolice

-

Orzeł Wałcz

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Błękitni II Stargard

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Kluczevia Stargard

- -

Vineta Wolin

-

Rasel Dygowo

- -

Biali Sądów

-

Sokół Karlino

SO/17/04 00:00

Sparta Węgorzyno

-

Leśnik Manowo

30 kolejka
- -

Rasel Dygowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Kluczevia Stargard

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Błękitni II Stargard

-

Mechanik Bobolice

- -

Orzeł Wałcz

-

Wieża Postomino

- -

Darłovia Darłowo

-

Polonia Płoty

- -

Olimp Gościno

-

Lech Czaplinek

- -

Ina Goleniów

-

Leśnik Manowo

- -

Sparta Węgorzyno

-

MKP Szczecinek

- -

Rega Trzebiatów

-

Hutnik Szczecin

SO/24/04 00:00

Sokół Karlino

-

Vineta Wolin

31 kolejka
- -

MKP Szczecinek

-

Ina Goleniów

- -

Leśnik Manowo

-

Olimp Gościno

- -

Lech Czaplinek

-

Darłovia Darłowo

- -

Polonia Płoty

-

Orzeł Wałcz

- -

Wieża Postomino

-

Błękitni II Stargard

- -

Mechanik Bobolice

-

Kluczevia Stargard

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Rasel Dygowo

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Sokół Karlino

- -

Vineta Wolin

-

Biali Sądów

SO/01/05 00:00

Hutnik Szczecin

-

Sparta Węgorzyno

32 kolejka
- -

Sokół Karlino

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Rasel Dygowo

-

Mechanik Bobolice

- -

Kluczevia Stargard

-

Wieża Postomino

- -

Błękitni II Stargard

-

Polonia Płoty

- -

Orzeł Wałcz

-

Lech Czaplinek

- -

Darłovia Darłowo

-

Leśnik Manowo

- -

Olimp Gościno

-

MKP Szczecinek

- -

Ina Goleniów

-

Hutnik Szczecin

- -

Sparta Węgorzyno

-

Rega Trzebiatów

SO/08/05 00:00

Biali Sądów

-

Gryf Kamień Pom.

33 kolejka
- -

Hutnik Szczecin

-

Olimp Gościno

- -

MKP Szczecinek

-

Darłovia Darłowo

- -

Leśnik Manowo

-

Orzeł Wałcz

- -

Lech Czaplinek

-

Błękitni II Stargard

- -

Polonia Płoty

-

Kluczevia Stargard

- -

Wieża Postomino

-

Rasel Dygowo

- -

Mechanik Bobolice

-

Sokół Karlino

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Biali Sądów

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Vineta Wolin

SO/15/05 00:00

Rega Trzebiatów

-

Ina Goleniów

34 kolejka
- -

Biali Sądów

-

Mechanik Bobolice

- -

Sokół Karlino

-

Wieża Postomino

- -

Rasel Dygowo

-

Polonia Płoty

- -

Kluczevia Stargard

-

Lech Czaplinek

- -

Błękitni II Stargard

-

Leśnik Manowo

- -

Orzeł Wałcz

-

MKP Szczecinek

- -

Darłovia Darłowo

-

Hutnik Szczecin

- -

Olimp Gościno

-

Rega Trzebiatów

- -

Ina Goleniów

-

Sparta Węgorzyno

ŚR/19/05 00:00

Vineta Wolin

-

Iskierka Śmierdnica

35 kolejka
- -

Rega Trzebiatów

-

Darłovia Darłowo

- -

Hutnik Szczecin

-

Orzeł Wałcz

- -

MKP Szczecinek

-

Błękitni II Stargard

- -

Leśnik Manowo

-

Kluczevia Stargard

- -

Lech Czaplinek

-

Rasel Dygowo

- -

Polonia Płoty

-

Sokół Karlino

- -

Wieża Postomino

-

Biali Sądów

- -

Mechanik Bobolice

-

Vineta Wolin

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Gryf Kamień Pom.

SO/22/05 00:00

Sparta Węgorzyno

-

Olimp Gościno

36 kolejka
- -

Vineta Wolin

-

Wieża Postomino

- -

Biali Sądów

-

Polonia Płoty

- -

Sokół Karlino

-

Lech Czaplinek

- -

Rasel Dygowo

-

Leśnik Manowo

- -

Kluczevia Stargard

-

MKP Szczecinek

- -

Błękitni II Stargard

-

Hutnik Szczecin

- -

Orzeł Wałcz

-

Rega Trzebiatów

- -

Darłovia Darłowo

-

Sparta Węgorzyno

- -

Olimp Gościno

-

Ina Goleniów

SO/29/05 00:00

Gryf Kamień Pom.

-

Mechanik Bobolice

37 kolejka
- -

Sparta Węgorzyno

-

Orzeł Wałcz

- -

Rega Trzebiatów

-

Błękitni II Stargard

- -

Hutnik Szczecin

-

Kluczevia Stargard

- -

MKP Szczecinek

-

Rasel Dygowo

- -

Leśnik Manowo

-

Sokół Karlino

- -

Lech Czaplinek

-

Biali Sądów

- -

Polonia Płoty

-

Vineta Wolin

- -

Wieża Postomino

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Mechanik Bobolice

-

Iskierka Śmierdnica

CZ/03/06 00:00

Ina Goleniów

-

Darłovia Darłowo

38 kolejka
- -

Gryf Kamień Pom.

-

Polonia Płoty

- -

Vineta Wolin

-

Lech Czaplinek

- -

Biali Sądów

-

Leśnik Manowo

- -

Sokół Karlino

-

MKP Szczecinek

- -

Rasel Dygowo

-

Hutnik Szczecin

- -

Kluczevia Stargard

-

Rega Trzebiatów

- -

Błękitni II Stargard

-

Sparta Węgorzyno

- -

Orzeł Wałcz

-

Ina Goleniów

- -

Darłovia Darłowo

-

Olimp Gościno

SO/05/06 00:00

Iskierka Śmierdnica

-

Wieża Postomino

39 kolejka
- -

Ina Goleniów

-

Błękitni II Stargard

- -

Sparta Węgorzyno

-

Kluczevia Stargard

- -

Rega Trzebiatów

-

Rasel Dygowo

- -

Hutnik Szczecin

-

Sokół Karlino

- -

MKP Szczecinek

-

Biali Sądów

- -

Leśnik Manowo

-

Vineta Wolin

- -

Lech Czaplinek

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Polonia Płoty

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Wieża Postomino

-

Mechanik Bobolice

SO/12/06 00:00

Olimp Gościno

-

Orzeł Wałcz

40 kolejka
- -

Iskierka Śmierdnica

-

Lech Czaplinek

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Leśnik Manowo

- -

Vineta Wolin

-

MKP Szczecinek

- -

Biali Sądów

-

Hutnik Szczecin

- -

Sokół Karlino

-

Rega Trzebiatów

- -

Rasel Dygowo

-

Sparta Węgorzyno

- -

Kluczevia Stargard

-

Ina Goleniów

- -

Błękitni II Stargard

-

Olimp Gościno

- -

Orzeł Wałcz

-

Darłovia Darłowo

ŚR/16/06 00:00

Mechanik Bobolice

-

Polonia Płoty

41 kolejka
- -

Olimp Gościno

-

Kluczevia Stargard

- -

Ina Goleniów

-

Rasel Dygowo

- -

Sparta Węgorzyno

-

Sokół Karlino

- -

Rega Trzebiatów

-

Biali Sądów

- -

Hutnik Szczecin

-

Vineta Wolin

- -

MKP Szczecinek

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Leśnik Manowo

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Lech Czaplinek

-

Mechanik Bobolice

- -

Polonia Płoty

-

Wieża Postomino

SO/19/06 00:00

Darłovia Darłowo

-

Błękitni II Stargard

42 kolejka
- -

Mechanik Bobolice

-

Leśnik Manowo

- -

Iskierka Śmierdnica

-

MKP Szczecinek

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Hutnik Szczecin

- -

Vineta Wolin

-

Rega Trzebiatów

- -

Biali Sądów

-

Sparta Węgorzyno

- -

Sokół Karlino

-

Ina Goleniów

- -

Rasel Dygowo

-

Olimp Gościno

- -

Kluczevia Stargard

-

Darłovia Darłowo

- -

Błękitni II Stargard

-

Orzeł Wałcz

SO/26/06 00:00

Wieża Postomino

-

Lech Czaplinek

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa193933-20
2Pogoń Szczecin193524-12
3Raków Częstochowa193430-20
4Lechia Gdańsk192925-22
5Śląsk Wrocław192824-20
6Górnik Zabrze192723-22
7Zagłębie Lubin192623-22
8Lech Poznań192527-25
9Jagiellonia Białystok192526-29
10Wisła Kraków192430-26
11Piast Gliwice192424-22
12Warta Poznań192318-22
13Wisła Płock182223-28
14Cracovia191821-24
15Podbeskidzie Bielsko-Biała191718-42
16Stal Mielec181518-31
PT/26/02 18:00
Raków C.
1-0
Podbeskidzie B.
PT/26/02 20:30
Warta P.
1-2
Lech P.
SO/27/02 15:00
Stal M.
0-1
Lechia G.
SO/27/02 17:30
Jagiellonia B.
0-1
Piast G.
SO/27/02 20:00
Górnik Z.
1-2
Legia W.
ND/28/02 12:30
Wisła P.
1-3
Wisła K.
ND/28/02 15:00
Cracovia
2-4
Zagłębie L.
ND/28/02 17:30
Śląsk W.
2-1
Pogoń S.
PT/05/03 20:30
Wisła K.
-
Górnik Z.
SO/06/03 15:00
Podbeskidzie B.
-
Lechia G.
SO/06/03 17:30
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
SO/06/03 20:00
Raków C.
-
Cracovia
ND/07/03 12:30
Piast G.
-
Stal M.
ND/07/03 15:00
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/07/03 17:30
Śląsk W.
-
Legia W.
PN/08/03 18:00
Warta P.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Polsat Sp. PP: Puszcza - Arka (na żywo)
20:30 Polsat Sp. PP: Lech - Raków (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. PP: Chojnice - Cracovia(na żywo)
20:30 Polsat Sp. PP: Legia - Piast (na żywo)