Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 01 grudnia 2020

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Vineta Wolin204252-1812-6-29-1-03-5-2
2Kluczevia Stargard183649-2911-3-47-1-24-2-2
3Ina Goleniów203540-3110-5-55-2-35-3-2
4Hutnik Szczecin203442-3010-4-65-3-25-1-4
5MKP Szczecinek203351-3510-3-74-2-46-1-3
6Olimp Gościno193139-3210-1-88-0-12-1-7
7Biali Sądów193134-319-4-66-3-13-1-5
8Sokół Karlino203040-409-3-86-2-23-1-6
9Lech Czaplinek202927-258-5-75-1-43-4-3
10Darłovia Darłowo182633-276-8-42-5-24-3-2
11Wieża Postomino182537-337-4-75-1-42-3-3
12Rega Trzebiatów192533-437-4-85-1-32-3-5
13Orzeł Wałcz202524-347-4-95-3-22-1-7
14Mechanik Bobolice182439-337-3-84-2-43-1-4
15Rasel Dygowo202438-457-3-103-2-54-1-5
16Leśnik Manowo182231-356-4-84-4-22-0-6
17Polonia Płoty181928-515-4-94-2-31-2-6
18Błękitni II Stargard191837-425-3-114-3-31-0-8
19Gryf Kamień Pom.181827-435-3-104-0-61-3-4
20Sparta Węgorzyno191732-525-2-121-0-44-2-8
21Iskierka Śmierdnica191620-444-4-112-2-52-2-6
SO/28/11 11:00
Leśnik M.
2-2
Mechanik B.
SO/28/11 11:00
Sparta W.
1-3
Biali S.
SO/28/11 12:00
Rega T.
1-1
Vineta W.
SO/28/11 12:00
Ina G.
2-0
Sokół K.
SO/28/11 12:00
Orzeł W.
3-1
Błękitni I.
SO/28/11 13:00
Lech C.
0-1
Wieża P.
SO/28/11 13:00
MKP S.
5-0
Iskierka Ś.
SO/28/11 13:00
Olimp G.
1-0
Rasel D.
SO/28/11 18:30
Hutnik S.
2-2
Gryf K.
SO/12/12 12:00
Darłovia D.
-
Kluczevia S.
- -
Darłovia D.
-
Rasel D.
- -
Olimp G.
-
Sokół K.
- -
Ina G.
-
Biali S.
- -
Sparta W.
-
Vineta W.
- -
Rega T.
-
Gryf K.
- -
Hutnik S.
-
Iskierka Ś.
- -
MKP S.
-
Mechanik B.
- -
Leśnik M.
-
Wieża P.
- -
Lech C.
-
Polonia P.
SO/05/12 00:00
Orzeł W.
-
Kluczevia S.
1 kolejka
SO/18/07 11:00

Kluczevia Stargard

2-0

Orzeł Wałcz

SO/18/07 14:00

Wieża Postomino

3-0

Leśnik Manowo

SO/18/07 14:00

Polonia Płoty

2-1

Lech Czaplinek

SO/18/07 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-3

Rega Trzebiatów

SO/18/07 16:00

Iskierka Śmierdnica

0-1

Hutnik Szczecin

SO/18/07 17:00

Rasel Dygowo

1-2

Darłovia Darłowo

SO/18/07 17:00

Sokół Karlino

5-0

Olimp Gościno

SO/18/07 17:00

Mechanik Bobolice

1-2

MKP Szczecinek

SO/18/07 18:00

Vineta Wolin

2-2

Sparta Węgorzyno

ND/19/07 17:00

Biali Sądów

2-1

Ina Goleniów

2 kolejka
SO/25/07 12:00

Hutnik Szczecin

2-0

Mechanik Bobolice

SO/25/07 12:00

Rega Trzebiatów

2-1

Iskierka Śmierdnica

SO/25/07 12:00

Darłovia Darłowo

3-0

Sokół Karlino

SO/25/07 15:00

Leśnik Manowo

2-2

Polonia Płoty

SO/25/07 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/25/07 17:00

MKP Szczecinek

4-1

Wieża Postomino

SO/25/07 17:00

Ina Goleniów

0-3

Vineta Wolin

SO/25/07 17:00

Olimp Gościno

4-1

Biali Sądów

SO/25/07 17:00

Orzeł Wałcz

1-1

Rasel Dygowo

ŚR/12/08 17:00

Błękitni II Stargard

3-3

Kluczevia Stargard

3 kolejka
SO/01/08 15:00

Rasel Dygowo

4-2

Błękitni II Stargard

SO/01/08 15:00

Gryf Kamień Pom.

5-0

Ina Goleniów

SO/01/08 16:00

Polonia Płoty

1-1

MKP Szczecinek

SO/01/08 16:30

Lech Czaplinek

1-0

Leśnik Manowo

SO/01/08 17:00

Sokół Karlino

1-0

Orzeł Wałcz

SO/01/08 17:00

Biali Sądów

2-1

Darłovia Darłowo

SO/01/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/01/08 17:00

Mechanik Bobolice

1-3

Rega Trzebiatów

SO/01/08 18:00

Vineta Wolin

2-0

Olimp Gościno

ND/02/08 12:00

Wieża Postomino

0-5

Hutnik Szczecin

4 kolejka
SO/08/08 11:00

Kluczevia Stargard

3-5

Rasel Dygowo

SO/08/08 12:00

Darłovia Darłowo

2-2

Vineta Wolin

SO/08/08 13:00

Mechanik Bobolice

2-1

Sparta Węgorzyno

SO/08/08 17:00

MKP Szczecinek

1-1

Lech Czaplinek

SO/08/08 17:00

Rega Trzebiatów

0-5

Wieża Postomino

SO/08/08 17:00

Ina Goleniów

4-2

Iskierka Śmierdnica

SO/08/08 17:00

Olimp Gościno

2-0

Gryf Kamień Pom.

SO/08/08 17:00

Orzeł Wałcz

2-0

Biali Sądów

SO/08/08 17:00

Błękitni II Stargard

1-2

Sokół Karlino

ND/09/08 12:00

Hutnik Szczecin

3-1

Polonia Płoty

5 kolejka
SO/15/08 11:00

Polonia Płoty

3-3

Rega Trzebiatów

SO/15/08 14:00

Wieża Postomino

4-1

Sparta Węgorzyno

SO/15/08 14:00

Lech Czaplinek

2-3

Hutnik Szczecin

SO/15/08 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-3

Darłovia Darłowo

SO/15/08 15:00

Leśnik Manowo

3-2

MKP Szczecinek

SO/15/08 16:00

Biali Sądów

5-1

Błękitni II Stargard

SO/15/08 17:00

Sokół Karlino

4-2

Kluczevia Stargard

SO/15/08 17:00

Vineta Wolin

6-1

Orzeł Wałcz

SO/15/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

0-3

Olimp Gościno

SO/15/08 17:00

Mechanik Bobolice

0-1

Ina Goleniów

6 kolejka
SO/22/08 11:00

Rega Trzebiatów

0-1

Lech Czaplinek

SO/22/08 11:00

Olimp Gościno

3-2

Mechanik Bobolice

SO/22/08 12:00

Hutnik Szczecin

4-3

Leśnik Manowo

SO/22/08 12:00

Darłovia Darłowo

3-3

Iskierka Śmierdnica

SO/22/08 13:00

Kluczevia Stargard

2-0

Biali Sądów

SO/22/08 16:00

Polonia Płoty

3-2

Sparta Węgorzyno

SO/22/08 16:00

Orzeł Wałcz

1-1

Gryf Kamień Pom.

SO/22/08 17:00

Ina Goleniów

2-2

Wieża Postomino

SO/22/08 17:00

Błękitni II Stargard

3-0

Vineta Wolin

SO/22/08 17:00

Rasel Dygowo

1-4

Sokół Karlino

7 kolejka
SO/29/08 11:00

Leśnik Manowo

2-0

Rega Trzebiatów

SO/29/08 14:00

Wieża Postomino

3-2

Olimp Gościno

SO/29/08 14:00

Polonia Płoty

1-6

Ina Goleniów

SO/29/08 14:00

Lech Czaplinek

2-0

Sparta Węgorzyno

SO/29/08 17:00

Vineta Wolin

2-1

Kluczevia Stargard

SO/29/08 17:00

Gryf Kamień Pom.

2-1

Błękitni II Stargard

SO/29/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-0

Orzeł Wałcz

SO/29/08 17:00

Mechanik Bobolice

2-2

Darłovia Darłowo

SO/29/08 17:00

MKP Szczecinek

1-4

Hutnik Szczecin

ND/30/08 17:00

Biali Sądów

3-1

Rasel Dygowo

8 kolejka
SO/05/09 11:00

Kluczevia Stargard

4-1

Gryf Kamień Pom.

SO/05/09 15:00

Rasel Dygowo

0-0

Vineta Wolin

SO/05/09 16:00

Ina Goleniów

4-1

Lech Czaplinek

SO/05/09 16:00

Orzeł Wałcz

0-5

Mechanik Bobolice

SO/05/09 16:00

Sokół Karlino

2-2

Biali Sądów

SO/05/09 16:15

Błękitni II Stargard

1-2

Iskierka Śmierdnica

SO/05/09 17:00

Rega Trzebiatów

3-1

MKP Szczecinek

SO/05/09 17:00

Leśnik Manowo

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/05/09 17:00

Darłovia Darłowo

0-0

Wieża Postomino

ND/06/09 17:00

Olimp Gościno

7-0

Polonia Płoty

9 kolejka
SO/12/09 11:00

Wieża Postomino

2-4

Orzeł Wałcz

SO/12/09 11:00

Leśnik Manowo

1-2

Ina Goleniów

SO/12/09 12:00

Hutnik Szczecin

5-1

Rega Trzebiatów

SO/12/09 14:00

Lech Czaplinek

1-0

Olimp Gościno

SO/12/09 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-2

Rasel Dygowo

SO/12/09 16:00

Polonia Płoty

2-4

Darłovia Darłowo

SO/12/09 16:00

MKP Szczecinek

3-1

Sparta Węgorzyno

SO/12/09 17:00

Vineta Wolin

6-0

Sokół Karlino

SO/12/09 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-1

Kluczevia Stargard

SO/12/09 17:00

Mechanik Bobolice

3-0

Błękitni II Stargard

10 kolejka
SO/19/09 12:00

Darłovia Darłowo

0-0

Lech Czaplinek

SO/19/09 13:00

Kluczevia Stargard

3-4

Mechanik Bobolice

SO/19/09 15:00

Orzeł Wałcz

3-0

Polonia Płoty

SO/19/09 15:30

Biali Sądów

3-2

Vineta Wolin

SO/19/09 16:00

Ina Goleniów

2-3

MKP Szczecinek

SO/19/09 16:00

Olimp Gościno

1-3

Leśnik Manowo

SO/19/09 16:00

Sokół Karlino

1-2

Gryf Kamień Pom.

SO/19/09 17:00

Rasel Dygowo

0-1

Iskierka Śmierdnica

SO/19/09 18:00

Błękitni II Stargard

1-1

Wieża Postomino

ND/20/09 17:00

Sparta Węgorzyno

1-2

Hutnik Szczecin

11 kolejka
SO/26/09 11:00

Leśnik Manowo

1-1

Darłovia Darłowo

SO/26/09 11:00

Hutnik Szczecin

1-1

Ina Goleniów

SO/26/09 11:00

Rega Trzebiatów

4-3

Sparta Węgorzyno

SO/26/09 14:00

Wieża Postomino

0-2

Kluczevia Stargard

SO/26/09 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-0

Biali Sądów

SO/26/09 15:00

Polonia Płoty

4-3

Błękitni II Stargard

SO/26/09 16:00

Mechanik Bobolice

3-0

Rasel Dygowo

SO/26/09 16:00

Lech Czaplinek

1-0

Orzeł Wałcz

SO/26/09 16:00

MKP Szczecinek

0-2

Olimp Gościno

SO/26/09 17:00

Iskierka Śmierdnica

3-0

Sokół Karlino

12 kolejka
SO/03/10 12:00

Ina Goleniów

3-2

Rega Trzebiatów

SO/03/10 12:00

Darłovia Darłowo

0-4

MKP Szczecinek

SO/03/10 13:00

Kluczevia Stargard

3-1

Polonia Płoty

SO/03/10 13:00

Vineta Wolin

3-1

Gryf Kamień Pom.

SO/03/10 14:00

Orzeł Wałcz

1-0

Leśnik Manowo

SO/03/10 14:00

Biali Sądów

1-1

Iskierka Śmierdnica

SO/03/10 15:00

Olimp Gościno

3-1

Hutnik Szczecin

SO/03/10 15:00

Rasel Dygowo

4-3

Wieża Postomino

SO/03/10 15:00

Sokół Karlino

5-1

Mechanik Bobolice

ND/04/10 16:30

Błękitni II Stargard

1-0

Lech Czaplinek

13 kolejka
SO/10/10 11:00

Leśnik Manowo

3-2

Błękitni II Stargard

SO/10/10 11:00

Sparta Węgorzyno

2-5

Ina Goleniów

SO/10/10 12:00

Hutnik Szczecin

2-2

Darłovia Darłowo

SO/10/10 12:00

Rega Trzebiatów

2-0

Olimp Gościno

SO/10/10 13:00

Lech Czaplinek

1-2

Kluczevia Stargard

SO/10/10 13:30

Wieża Postomino

3-2

Sokół Karlino

SO/10/10 15:00

Mechanik Bobolice

3-4

Biali Sądów

SO/10/10 15:00

Polonia Płoty

1-3

Rasel Dygowo

SO/10/10 15:00

MKP Szczecinek

1-2

Orzeł Wałcz

SO/10/10 16:30

Iskierka Śmierdnica

1-1

Vineta Wolin

14 kolejka
SO/17/10 11:00

Kluczevia Stargard

4-2

Leśnik Manowo

SO/17/10 12:00

Darłovia Darłowo

0-0

Rega Trzebiatów

SO/17/10 14:00

Orzeł Wałcz

1-0

Hutnik Szczecin

SO/17/10 15:00

Olimp Gościno

4-0

Sparta Węgorzyno

SO/17/10 15:00

Rasel Dygowo

3-4

Lech Czaplinek

SO/17/10 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-1

Iskierka Śmierdnica

SO/17/10 16:00

Vineta Wolin

3-0

Mechanik Bobolice

ND/18/10 14:00

Biali Sądów

2-1

Wieża Postomino

ŚR/28/10 14:30

Sokół Karlino

4-1

Polonia Płoty

ŚR/25/11 18:00

Błękitni II Stargard

6-1

MKP Szczecinek

15 kolejka
SO/24/10 13:00

Lech Czaplinek

0-0

Sokół Karlino

SO/24/10 13:00

MKP Szczecinek

0-3

Kluczevia Stargard

SO/24/10 14:00

Mechanik Bobolice

3-0

Gryf Kamień Pom.

SO/24/10 14:00

Rega Trzebiatów

3-1

Orzeł Wałcz

SO/24/10 14:00

Ina Goleniów

2-0

Olimp Gościno

SO/24/10 14:30

Wieża Postomino

0-2

Vineta Wolin

SO/24/10 15:00

Polonia Płoty

1-0

Biali Sądów

ŚR/04/11 14:00

Leśnik Manowo

3-0

Rasel Dygowo

ŚR/04/11 18:00

Hutnik Szczecin

2-3

Błękitni II Stargard

ŚR/25/11 19:00

Sparta Węgorzyno

3-1

Darłovia Darłowo

16 kolejka
- -

Gryf Kamień Pom.

-
Odwołany

Wieża Postomino

SO/31/10 11:00

Błękitni II Stargard

6-0

Rega Trzebiatów

SO/31/10 12:00

Darłovia Darłowo

1-3

Ina Goleniów

SO/31/10 12:00

Vineta Wolin

4-0

Polonia Płoty

SO/31/10 13:00

Kluczevia Stargard

1-1

Hutnik Szczecin

SO/31/10 13:00

Rasel Dygowo

2-6

MKP Szczecinek

SO/31/10 13:00

Sokół Karlino

0-3

Leśnik Manowo

SO/31/10 14:00

Orzeł Wałcz

2-3

Sparta Węgorzyno

SO/31/10 14:30

Biali Sądów

2-2

Lech Czaplinek

SO/31/10 15:00

Iskierka Śmierdnica

1-6

Mechanik Bobolice

17 kolejka
- -

Leśnik Manowo

-
Odwołany

Biali Sądów

- -

Rega Trzebiatów

-
Odwołany

Kluczevia Stargard

- -

Sparta Węgorzyno

-
Odwołany

Błękitni II Stargard

- -

Olimp Gościno

-
Odwołany

Darłovia Darłowo

SO/07/11 12:00

Hutnik Szczecin

2-1

Rasel Dygowo

SO/07/11 12:00

Ina Goleniów

0-0

Orzeł Wałcz

SO/07/11 13:00

Lech Czaplinek

2-4

Vineta Wolin

SO/07/11 14:00

MKP Szczecinek

3-0

Sokół Karlino

ŚR/25/11 18:00

Wieża Postomino

6-0

Iskierka Śmierdnica

SO/05/12 13:00

Polonia Płoty

-

Gryf Kamień Pom.

18 kolejka
- -

Mechanik Bobolice

-
Odwołany

Wieża Postomino

ŚR/11/11 11:00

Sokół Karlino

3-1

Hutnik Szczecin

ŚR/11/11 11:00

Iskierka Śmierdnica

0-3

Polonia Płoty

ŚR/11/11 13:00

Orzeł Wałcz

2-2

Olimp Gościno

ŚR/11/11 13:00

Kluczevia Stargard

4-2

Sparta Węgorzyno

ŚR/11/11 13:00

Biali Sądów

1-2

MKP Szczecinek

ŚR/11/11 14:00

Vineta Wolin

6-0

Leśnik Manowo

ŚR/11/11 15:00

Gryf Kamień Pom.

0-3

Lech Czaplinek

ŚR/11/11 17:00

Błękitni II Stargard

0-0

Ina Goleniów

ŚR/25/11 14:00

Rasel Dygowo

2-1

Rega Trzebiatów

19 kolejka
SO/14/11 11:00

Leśnik Manowo

2-2

Gryf Kamień Pom.

SO/14/11 12:00

Hutnik Szczecin

1-2

Biali Sądów

SO/14/11 12:00

Rega Trzebiatów

4-5

Sokół Karlino

SO/14/11 12:00

Darłovia Darłowo

4-0

Orzeł Wałcz

SO/14/11 13:00

Lech Czaplinek

3-1

Iskierka Śmierdnica

SO/14/11 13:00

Sparta Węgorzyno

2-6

Rasel Dygowo

SO/14/11 13:00

Ina Goleniów

0-3

Kluczevia Stargard

SO/14/11 14:00

MKP Szczecinek

1-1

Vineta Wolin

SO/14/11 14:00

Olimp Gościno

3-2

Błękitni II Stargard

SO/12/12 13:00

Polonia Płoty

-

Mechanik Bobolice

20 kolejka
SO/07/11 13:00

Wieża Postomino

2-2

Polonia Płoty

SO/21/11 13:00

Kluczevia Stargard

6-2

Olimp Gościno

SO/21/11 13:00

Rasel Dygowo

2-2

Ina Goleniów

SO/21/11 13:00

Sokół Karlino

2-2

Sparta Węgorzyno

SO/21/11 13:00

Vineta Wolin

2-0

Hutnik Szczecin

SO/21/11 13:00

Mechanik Bobolice

1-1

Lech Czaplinek

SO/21/11 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-10

MKP Szczecinek

ND/22/11 13:00

Biali Sądów

1-1

Rega Trzebiatów

ND/22/11 16:15

Błękitni II Stargard

0-4

Darłovia Darłowo

SO/12/12 11:00

Iskierka Śmierdnica

-

Leśnik Manowo

21 kolejka
SO/28/11 11:00

Leśnik Manowo

2-2

Mechanik Bobolice

SO/28/11 11:00

Sparta Węgorzyno

1-3

Biali Sądów

SO/28/11 12:00

Rega Trzebiatów

1-1

Vineta Wolin

SO/28/11 12:00

Ina Goleniów

2-0

Sokół Karlino

SO/28/11 12:00

Orzeł Wałcz

3-1

Błękitni II Stargard

SO/28/11 13:00

Lech Czaplinek

0-1

Wieża Postomino

SO/28/11 13:00

MKP Szczecinek

5-0

Iskierka Śmierdnica

SO/28/11 13:00

Olimp Gościno

1-0

Rasel Dygowo

SO/28/11 18:30

Hutnik Szczecin

2-2

Gryf Kamień Pom.

SO/12/12 12:00

Darłovia Darłowo

-

Kluczevia Stargard

22 kolejka
- -

Darłovia Darłowo

-

Rasel Dygowo

- -

Olimp Gościno

-

Sokół Karlino

- -

Ina Goleniów

-

Biali Sądów

- -

Sparta Węgorzyno

-

Vineta Wolin

- -

Rega Trzebiatów

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Hutnik Szczecin

-

Iskierka Śmierdnica

- -

MKP Szczecinek

-

Mechanik Bobolice

- -

Leśnik Manowo

-

Wieża Postomino

- -

Lech Czaplinek

-

Polonia Płoty

SO/05/12 00:00

Orzeł Wałcz

-

Kluczevia Stargard

23 kolejka
- -

Polonia Płoty

-

Leśnik Manowo

- -

Wieża Postomino

-

MKP Szczecinek

- -

Mechanik Bobolice

-

Hutnik Szczecin

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Rega Trzebiatów

- -

Vineta Wolin

-

Ina Goleniów

- -

Biali Sądów

-

Olimp Gościno

- -

Sokół Karlino

-

Darłovia Darłowo

- -

Rasel Dygowo

-

Orzeł Wałcz

- -

Kluczevia Stargard

-

Błękitni II Stargard

SO/12/12 00:00

Sparta Węgorzyno

-

Gryf Kamień Pom.

24 kolejka
- -

Błękitni II Stargard

-

Rasel Dygowo

- -

Orzeł Wałcz

-

Sokół Karlino

- -

Darłovia Darłowo

-

Biali Sądów

- -

Olimp Gościno

-

Vineta Wolin

- -

Ina Goleniów

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Sparta Węgorzyno

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Rega Trzebiatów

-

Mechanik Bobolice

- -

Hutnik Szczecin

-

Wieża Postomino

- -

MKP Szczecinek

-

Polonia Płoty

- -

Leśnik Manowo

-

Lech Czaplinek

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa112424-12
2Legia Warszawa112317-11
3Górnik Zabrze112017-11
4Zagłębie Lubin111815-12
5Śląsk Wrocław111717-12
6Lechia Gdańsk111617-16
7Pogoń Szczecin91511-7
8Jagiellonia Białystok111415-18
9Lech Poznań101318-16
10Warta Poznań11138-11
11Cracovia111215-13
12Wisła Kraków111016-16
13Wisła Płock10912-18
14Piast Gliwice11911-17
15Stal Mielec11913-23
16Podbeskidzie Bielsko-Biała11912-25
PT/27/11 18:00
Wisła P.
0-1
Cracovia
PT/27/11 20:30
Górnik Z.
2-1
Pogoń S.
SO/28/11 15:00
Stal M.
3-1
Jagiellonia B.
SO/28/11 17:30
Podbeskidzie B.
0-2
Śląsk W.
SO/28/11 20:00
Wisła K.
1-2
Zagłębie L.
ND/29/11 15:00
Raków C.
1-0
Warta P.
ND/29/11 17:30
Legia W.
2-2
Piast G.
PN/30/11 18:00
Lechia G.
0-1
Lech P.
PT/04/12 20:30
Cracovia
-
Wisła K.
SO/05/12 15:00
Jagiellonia B.
-
Warta P.
SO/05/12 17:30
Śląsk W.
-
Raków C.
SO/05/12 20:00
Legia W.
-
Lechia G.
ND/06/12 15:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
ND/06/12 17:30
Lech P.
-
Podbeskidzie B.
PN/07/12 18:00
Pogoń S.
-
Stal M.
PN/07/12 20:30
Wisła P.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Lechia - Lech (na żywo)
19:00 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:05 TVP Sport GOL (na żywo)
20:15 Pol. Sp. E. 1. liga - magazyn (na żywo)
17:40 Polsat Sp. PP: Podbesk. - Zagłębie (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: ŁKS - Miedź (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Liverpool - Ajax (na żywo)