Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 24 sierpnia 2019

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Flota Świnoujście378-42-1-02-0-00-1-0
2Błękitni II Stargard3612-42-0-11-0-01-0-1
3Ina Goleniów367-22-0-11-0-11-0-0
4Leśnik Manowo367-42-0-12-0-00-0-1
5Darłovia Darłowo366-32-0-11-0-11-0-0
6Rasel Dygowo364-22-0-11-0-01-0-1
7Hutnik Szczecin368-82-0-11-0-11-0-0
8Orzeł Wałcz353-11-2-00-1-01-1-0
9Iskierka Śmierdnica347-61-1-11-0-10-1-0
10Lech Czaplinek342-21-1-10-1-11-0-0
11MKP Szczecinek343-41-1-11-0-00-1-1
12Olimp Gościno343-41-1-10-1-11-0-0
13Gryf Kamień Pom.345-71-1-10-1-01-0-1
14Kluczevia Stargard337-111-0-20-0-11-0-1
15Sparta Węgorzyno334-91-0-21-0-10-0-1
16Vineta Wolin313-80-1-20-1-00-0-2
17Rega Trzebiatów312-70-1-20-0-10-1-1
18Sokół Karlino302-70-0-30-0-10-0-2
SO/24/08 11:00
Iskierka Ś.
1-2
Gryf K.
SO/24/08 11:00
Sparta W.
2-3
Kluczevia S.
SO/24/08 12:00
Hutnik S.
3-0
Vineta W.
SO/24/08 13:00
Darłovia D.
4-1
Błękitni I.
SO/24/08 14:00
Leśnik M.
4-1
Sokół K.
SO/24/08 17:00
Olimp G.
0-2
Orzeł W.
SO/24/08 17:00
Ina G.
0-1
Lech C.
SO/24/08 17:00
Flota Ś.
3-1
Rega T.
SO/24/08 17:00
MKP S.
1-0
Rasel D.
- -
Sokół K.
-
MKP S.
- -
Błękitni I.
-
Leśnik M.
- -
Kluczevia S.
-
Darłovia D.
- -
Vineta W.
-
Sparta W.
- -
Gryf K.
-
Hutnik S.
- -
Rega T.
-
Iskierka Ś.
- -
Lech C.
-
Flota Ś.
- -
Olimp G.
-
Ina G.
ŚR/28/08 00:00
Orzeł W.
-
Rasel D.
1 kolejka
SO/10/08 11:00

Lech Czaplinek

0-0

Orzeł Wałcz

SO/10/08 12:00

Hutnik Szczecin

0-6

Błękitni II Stargard

SO/10/08 13:00

Darłovia Darłowo

1-2

Rasel Dygowo

SO/10/08 14:00

Sparta Węgorzyno

2-1

Sokół Karlino

SO/10/08 14:00

Leśnik Manowo

3-1

MKP Szczecinek

SO/10/08 16:00

Iskierka Śmierdnica

4-2

Kluczevia Stargard

SO/10/08 17:00

Olimp Gościno

1-1

Rega Trzebiatów

SO/10/08 17:00

Ina Goleniów

4-1

Gryf Kamień Pom.

SO/10/08 18:00

Flota Świnoujście

3-1

Vineta Wolin

2 kolejka
SO/17/08 11:00

Rasel Dygowo

2-0

Leśnik Manowo

SO/17/08 11:00

Sokół Karlino

0-1

Darłovia Darłowo

SO/17/08 14:00

Gryf Kamień Pom.

2-2

Flota Świnoujście

SO/17/08 15:00

Kluczevia Stargard

2-5

Hutnik Szczecin

SO/17/08 15:00

Lech Czaplinek

1-2

Olimp Gościno

SO/17/08 17:00

Orzeł Wałcz

1-1

MKP Szczecinek

SO/17/08 17:00

Rega Trzebiatów

0-3

Ina Goleniów

ND/18/08 11:00

Błękitni II Stargard

5-0

Sparta Węgorzyno

ND/18/08 17:00

Vineta Wolin

2-2

Iskierka Śmierdnica

3 kolejka
SO/24/08 11:00

Iskierka Śmierdnica

1-2

Gryf Kamień Pom.

SO/24/08 11:00

Sparta Węgorzyno

2-3

Kluczevia Stargard

SO/24/08 12:00

Hutnik Szczecin

3-0

Vineta Wolin

SO/24/08 13:00

Darłovia Darłowo

4-1

Błękitni II Stargard

SO/24/08 14:00

Leśnik Manowo

4-1

Sokół Karlino

SO/24/08 17:00

Olimp Gościno

0-2

Orzeł Wałcz

SO/24/08 17:00

Ina Goleniów

0-1

Lech Czaplinek

SO/24/08 17:00

Flota Świnoujście

3-1

Rega Trzebiatów

SO/24/08 17:00

MKP Szczecinek

1-0

Rasel Dygowo

4 kolejka
- -

Sokół Karlino

-

MKP Szczecinek

- -

Błękitni II Stargard

-

Leśnik Manowo

- -

Kluczevia Stargard

-

Darłovia Darłowo

- -

Vineta Wolin

-

Sparta Węgorzyno

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Hutnik Szczecin

- -

Rega Trzebiatów

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Lech Czaplinek

-

Flota Świnoujście

- -

Olimp Gościno

-

Ina Goleniów

ŚR/28/08 00:00

Orzeł Wałcz

-

Rasel Dygowo

5 kolejka
- -

Flota Świnoujście

-

Olimp Gościno

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Lech Czaplinek

- -

Hutnik Szczecin

-

Rega Trzebiatów

- -

Sparta Węgorzyno

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Darłovia Darłowo

-

Vineta Wolin

- -

Leśnik Manowo

-

Kluczevia Stargard

- -

MKP Szczecinek

-

Błękitni II Stargard

- -

Rasel Dygowo

-

Sokół Karlino

SO/31/08 00:00

Ina Goleniów

-

Orzeł Wałcz

6 kolejka
- -

Błękitni II Stargard

-

Rasel Dygowo

- -

Kluczevia Stargard

-

MKP Szczecinek

- -

Vineta Wolin

-

Leśnik Manowo

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Darłovia Darłowo

- -

Rega Trzebiatów

-

Sparta Węgorzyno

- -

Lech Czaplinek

-

Hutnik Szczecin

- -

Olimp Gościno

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Ina Goleniów

-

Flota Świnoujście

SO/07/09 00:00

Orzeł Wałcz

-

Sokół Karlino

7 kolejka
- -

Iskierka Śmierdnica

-

Ina Goleniów

- -

Hutnik Szczecin

-

Olimp Gościno

- -

Sparta Węgorzyno

-

Lech Czaplinek

- -

Darłovia Darłowo

-

Rega Trzebiatów

- -

Leśnik Manowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

MKP Szczecinek

-

Vineta Wolin

- -

Rasel Dygowo

-

Kluczevia Stargard

- -

Sokół Karlino

-

Błękitni II Stargard

SO/14/09 00:00

Flota Świnoujście

-

Orzeł Wałcz

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
-
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
-
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
-
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 Polsat S. 1. liga: Podbesk. - Olimpia (na żywo)
15:00 nSport+ Cracovia - Arka (na żywo)
17:30 TVP Sport Lechia - Śląsk (na żywo)
20:00 Canal+Sport Raków - Lech (na żywo)
13:05 TVP 3 2. liga: Górnik - Katowice (na żywo)
14:45 Pol. Sp. E. 1. liga: Zagłębie - Tychy (na żywo)
15:00 Canal+Sport Górnik - Korona (na żywo)
17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)