Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 16 sierpnia 2018

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Vineta Wolin269-12-0-01-0-01-0-0
2Chemik Police268-02-0-00-0-02-0-0
3Leśnik Manowo265-22-0-00-0-02-0-0
4Rega Trzebiatów264-12-0-01-0-01-0-0
5Kluczevia Stargard245-11-1-00-1-01-0-0
6Ina Goleniów242-11-1-01-0-00-1-0
7Orzeł Wałcz236-21-0-11-0-00-0-1
8Gryf Kamień Pom.234-21-0-11-0-00-0-1
9Olimp Gościno232-21-0-10-0-11-0-0
10Morzycko Moryń236-71-0-11-0-00-0-1
11MKP Szczecinek234-81-0-11-0-00-0-1
12Gryf Polanów213-40-1-10-0-10-1-0
13Sparta Węgorzyno214-60-1-10-1-00-0-1
14Rasel Dygowo210-20-1-10-0-10-1-0
15Sokół Karlino210-30-1-10-1-00-0-1
16Błękitni II Stargard203-80-0-20-0-10-0-1
17Pogoń Połczyn Zdrój200-50-0-20-0-20-0-0
18Hutnik Szczecin201-110-0-20-0-20-0-0
ŚR/15/08 11:00
Kluczevia S.
1-1
Gryf P.
ŚR/15/08 12:00
Hutnik S.
1-6
Vineta W.
ŚR/15/08 14:00
Gryf K.
3-0
Morzycko M.
ŚR/15/08 15:00
Olimp G.
0-2
Leśnik M.
ŚR/15/08 15:00
Sparta W.
0-0
Rasel D.
ŚR/15/08 15:00
Pogoń P.
0-3
Chemik P.
ŚR/15/08 16:00
Sokół K.
0-0
Ina G.
ŚR/15/08 17:00
MKP S.
4-3
Błękitni I.
ŚR/15/08 17:00
Rega T.
2-1
Orzeł W.
- -
Vineta W.
-
Pogoń P.
- -
Ina G.
-
Hutnik S.
- -
Morzycko M.
-
Sokół K.
- -
Rasel D.
-
Gryf K.
- -
Orzeł W.
-
Sparta W.
- -
Błękitni I.
-
Rega T.
- -
Gryf P.
-
MKP S.
- -
Leśnik M.
-
Kluczevia S.
SO/18/08 00:00
Chemik P.
-
Olimp G.
1 kolejka
SO/11/08 11:00

Vineta Wolin

3-0

Sokół Karlino

SO/11/08 12:00

Hutnik Szczecin

0-5

Chemik Police

SO/11/08 13:00

Orzeł Wałcz

5-0

MKP Szczecinek

SO/11/08 16:00

Ina Goleniów

2-1

Gryf Kamień Pom.

SO/11/08 17:00

Pogoń Połczyn Zdrój

0-2

Olimp Gościno

SO/11/08 17:00

Gryf Polanów

2-3

Leśnik Manowo

SO/11/08 18:00

Morzycko Moryń

6-4

Sparta Węgorzyno

ND/12/08 16:00

Rasel Dygowo

0-2

Rega Trzebiatów

ND/12/08 16:00

Błękitni II Stargard

0-4

Kluczevia Stargard

2 kolejka
ŚR/15/08 11:00

Kluczevia Stargard

1-1

Gryf Polanów

ŚR/15/08 12:00

Hutnik Szczecin

1-6

Vineta Wolin

ŚR/15/08 14:00

Gryf Kamień Pom.

3-0

Morzycko Moryń

ŚR/15/08 15:00

Olimp Gościno

0-2

Leśnik Manowo

ŚR/15/08 15:00

Sparta Węgorzyno

0-0

Rasel Dygowo

ŚR/15/08 15:00

Pogoń Połczyn Zdrój

0-3

Chemik Police

ŚR/15/08 16:00

Sokół Karlino

0-0

Ina Goleniów

ŚR/15/08 17:00

MKP Szczecinek

4-3

Błękitni II Stargard

ŚR/15/08 17:00

Rega Trzebiatów

2-1

Orzeł Wałcz

3 kolejka
- -

Vineta Wolin

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Ina Goleniów

-

Hutnik Szczecin

- -

Morzycko Moryń

-

Sokół Karlino

- -

Rasel Dygowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Orzeł Wałcz

-

Sparta Węgorzyno

- -

Błękitni II Stargard

-

Rega Trzebiatów

- -

Gryf Polanów

-

MKP Szczecinek

- -

Leśnik Manowo

-

Kluczevia Stargard

SO/18/08 00:00

Chemik Police

-

Olimp Gościno

4 kolejka
- -

MKP Szczecinek

-

Leśnik Manowo

- -

Rega Trzebiatów

-

Gryf Polanów

- -

Sparta Węgorzyno

-

Błękitni II Stargard

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Orzeł Wałcz

- -

Sokół Karlino

-

Rasel Dygowo

- -

Hutnik Szczecin

-

Morzycko Moryń

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Ina Goleniów

- -

Chemik Police

-

Vineta Wolin

SO/25/08 00:00

Olimp Gościno

-

Kluczevia Stargard

5 kolejka
- -

Ina Goleniów

-

Chemik Police

- -

Morzycko Moryń

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Rasel Dygowo

-

Hutnik Szczecin

- -

Orzeł Wałcz

-

Sokół Karlino

- -

Błękitni II Stargard

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Gryf Polanów

-

Sparta Węgorzyno

- -

Leśnik Manowo

-

Rega Trzebiatów

- -

Kluczevia Stargard

-

MKP Szczecinek

SO/01/09 00:00

Vineta Wolin

-

Olimp Gościno

6 kolejka
- -

Rega Trzebiatów

-

Kluczevia Stargard

- -

Sparta Węgorzyno

-

Leśnik Manowo

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Gryf Polanów

- -

Sokół Karlino

-

Błękitni II Stargard

- -

Hutnik Szczecin

-

Orzeł Wałcz

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Rasel Dygowo

- -

Chemik Police

-

Morzycko Moryń

- -

Vineta Wolin

-

Ina Goleniów

SO/08/09 00:00

Olimp Gościno

-

MKP Szczecinek

7 kolejka
- -

Morzycko Moryń

-

Vineta Wolin

- -

Rasel Dygowo

-

Chemik Police

- -

Orzeł Wałcz

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Błękitni II Stargard

-

Hutnik Szczecin

- -

Gryf Polanów

-

Sokół Karlino

- -

Leśnik Manowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Kluczevia Stargard

-

Sparta Węgorzyno

- -

MKP Szczecinek

-

Rega Trzebiatów

SO/15/09 00:00

Ina Goleniów

-

Olimp Gościno

8 kolejka
- -

Sparta Węgorzyno

-

MKP Szczecinek

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Kluczevia Stargard

- -

Sokół Karlino

-

Leśnik Manowo

- -

Hutnik Szczecin

-

Gryf Polanów

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Błękitni II Stargard

- -

Chemik Police

-

Orzeł Wałcz

- -

Vineta Wolin

-

Rasel Dygowo

- -

Ina Goleniów

-

Morzycko Moryń

SO/22/09 00:00

Olimp Gościno

-

Rega Trzebiatów

9 kolejka
- -

Rasel Dygowo

-

Ina Goleniów

- -

Orzeł Wałcz

-

Vineta Wolin

- -

Błękitni II Stargard

-

Chemik Police

- -

Gryf Polanów

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Leśnik Manowo

-

Hutnik Szczecin

- -

Kluczevia Stargard

-

Sokół Karlino

- -

MKP Szczecinek

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Rega Trzebiatów

-

Sparta Węgorzyno

SO/29/09 00:00

Morzycko Moryń

-

Olimp Gościno

10 kolejka
- -

Gryf Kamień Pom.

-

Rega Trzebiatów

- -

Sokół Karlino

-

MKP Szczecinek

- -

Hutnik Szczecin

-

Kluczevia Stargard

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Leśnik Manowo

- -

Chemik Police

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Vineta Wolin

-

Błękitni II Stargard

- -

Ina Goleniów

-

Orzeł Wałcz

- -

Morzycko Moryń

-

Rasel Dygowo

SO/06/10 00:00

Olimp Gościno

-

Sparta Węgorzyno

11 kolejka
- -

Orzeł Wałcz

-

Morzycko Moryń

- -

Błękitni II Stargard

-

Ina Goleniów

- -

Gryf Polanów

-

Vineta Wolin

- -

Leśnik Manowo

-

Chemik Police

- -

Kluczevia Stargard

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

MKP Szczecinek

-

Hutnik Szczecin

- -

Rega Trzebiatów

-

Sokół Karlino

- -

Sparta Węgorzyno

-

Gryf Kamień Pom.

SO/13/10 00:00

Rasel Dygowo

-

Olimp Gościno

12 kolejka
- -

Sokół Karlino

-

Sparta Węgorzyno

- -

Hutnik Szczecin

-

Rega Trzebiatów

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

MKP Szczecinek

- -

Chemik Police

-

Kluczevia Stargard

- -

Vineta Wolin

-

Leśnik Manowo

- -

Ina Goleniów

-

Gryf Polanów

- -

Morzycko Moryń

-

Błękitni II Stargard

- -

Rasel Dygowo

-

Orzeł Wałcz

SO/20/10 00:00

Olimp Gościno

-

Gryf Kamień Pom.

13 kolejka
- -

Błękitni II Stargard

-

Rasel Dygowo

- -

Gryf Polanów

-

Morzycko Moryń

- -

Leśnik Manowo

-

Ina Goleniów

- -

Kluczevia Stargard

-

Vineta Wolin

- -

MKP Szczecinek

-

Chemik Police

- -

Rega Trzebiatów

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Sparta Węgorzyno

-

Hutnik Szczecin

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Sokół Karlino

SO/27/10 00:00

Orzeł Wałcz

-

Olimp Gościno

14 kolejka
- -

Hutnik Szczecin

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Sparta Węgorzyno

- -

Chemik Police

-

Rega Trzebiatów

- -

Vineta Wolin

-

MKP Szczecinek

- -

Ina Goleniów

-

Kluczevia Stargard

- -

Morzycko Moryń

-

Leśnik Manowo

- -

Rasel Dygowo

-

Gryf Polanów

- -

Orzeł Wałcz

-

Błękitni II Stargard

SO/03/11 00:00

Olimp Gościno

-

Sokół Karlino

15 kolejka
- -

Gryf Polanów

-

Orzeł Wałcz

- -

Leśnik Manowo

-

Rasel Dygowo

- -

Kluczevia Stargard

-

Morzycko Moryń

- -

MKP Szczecinek

-

Ina Goleniów

- -

Rega Trzebiatów

-

Vineta Wolin

- -

Sparta Węgorzyno

-

Chemik Police

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Sokół Karlino

-

Hutnik Szczecin

SO/10/11 00:00

Błękitni II Stargard

-

Olimp Gościno

16 kolejka
- -

Pogoń Połczyn Zdrój

-

Sokół Karlino

- -

Chemik Police

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Vineta Wolin

-

Sparta Węgorzyno

- -

Ina Goleniów

-

Rega Trzebiatów

- -

Morzycko Moryń

-

MKP Szczecinek

- -

Rasel Dygowo

-

Kluczevia Stargard

- -

Orzeł Wałcz

-

Leśnik Manowo

- -

Błękitni II Stargard

-

Gryf Polanów

SO/17/11 00:00

Olimp Gościno

-

Hutnik Szczecin

17 kolejka
- -

Leśnik Manowo

-

Błękitni II Stargard

- -

Kluczevia Stargard

-

Orzeł Wałcz

- -

MKP Szczecinek

-

Rasel Dygowo

- -

Rega Trzebiatów

-

Morzycko Moryń

- -

Sparta Węgorzyno

-

Ina Goleniów

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Vineta Wolin

- -

Sokół Karlino

-

Chemik Police

- -

Hutnik Szczecin

-

Pogoń Połczyn Zdrój

PT/24/08 00:00

Gryf Polanów

-

Olimp Gościno

18 kolejka
- -

Olimp Gościno

-

Pogoń Połczyn Zdrój

- -

Hutnik Szczecin

-

Chemik Police

- -

Sokół Karlino

-

Vineta Wolin

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Ina Goleniów

- -

Sparta Węgorzyno

-

Morzycko Moryń

- -

Rega Trzebiatów

-

Rasel Dygowo

- -

MKP Szczecinek

-

Orzeł Wałcz

- -

Kluczevia Stargard

-

Błękitni II Stargard

- -

Leśnik Manowo

-

Gryf Polanów

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 nSport+ Zagłębie L. - Jagiellonia (powt.)
20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)