Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 09 kwietnia 2020

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Flota Świnoujście184054-1712-4-29-0-03-4-2
2Kluczevia Stargard183542-3611-2-56-1-25-1-3
3Ina Goleniów183348-2410-3-56-0-34-3-2
4Hutnik Szczecin183046-309-3-65-2-24-1-4
5MKP Szczecinek183043-369-3-65-1-34-2-3
6Rasel Dygowo183030-259-3-67-1-12-2-5
7Błękitni II Stargard182943-299-2-77-1-12-1-6
8Orzeł Wałcz182828-268-4-65-2-23-2-4
9Vineta Wolin182734-207-6-55-4-02-2-5
10Darłovia Darłowo172736-258-3-65-1-23-2-4
11Rega Trzebiatów182627-307-5-64-3-23-2-4
12Leśnik Manowo172527-298-1-87-1-11-0-7
13Olimp Gościno181920-374-7-71-5-33-2-4
14Gryf Kamień Pom.181923-425-4-92-2-53-2-4
15Lech Czaplinek181718-284-5-92-3-42-2-5
16Sokół Karlino181217-433-3-122-3-41-0-8
17Iskierka Śmierdnica181126-482-5-112-1-60-4-5
18Sparta Węgorzyno181118-552-5-111-3-51-2-6
SO/07/03 11:00
Sokół K.
2-0
Sparta W.
SO/07/03 13:00
Orzeł W.
3-0
Lech C.
SO/07/03 13:00
Rega T.
1-1
Olimp G.
SO/07/03 13:00
Kluczevia S.
3-2
Iskierka Ś.
SO/07/03 15:00
MKP S.
4-1
Leśnik M.
SO/07/03 16:00
Gryf K.
1-5
Ina G.
SO/07/03 16:00
Błękitni I.
4-2
Hutnik S.
ND/08/03 15:00
Vineta W.
1-1
Flota Ś.
ND/08/03 15:00
Rasel D.
3-1
Darłovia D.
SO/14/03 11:00
Leśnik M.
-
Rasel D.
SO/14/03 12:00
Olimp G.
-
Lech C.
SO/14/03 13:00
Darłovia D.
-
Sokół K.
SO/14/03 14:00
MKP S.
-
Orzeł W.
SO/14/03 14:00
Ina G.
-
Rega T.
SO/14/03 14:30
Hutnik S.
-
Kluczevia S.
SO/14/03 15:00
Sparta W.
-
Błękitni I.
SO/14/03 15:00
Flota Ś.
-
Gryf K.
SO/14/03 17:30
Iskierka Ś.
-
Vineta W.
1 kolejka
SO/10/08 11:00

Lech Czaplinek

0-0

Orzeł Wałcz

SO/10/08 12:00

Hutnik Szczecin

0-6

Błękitni II Stargard

SO/10/08 13:00

Darłovia Darłowo

1-2

Rasel Dygowo

SO/10/08 14:00

Sparta Węgorzyno

2-1

Sokół Karlino

SO/10/08 14:00

Leśnik Manowo

3-1

MKP Szczecinek

SO/10/08 16:00

Iskierka Śmierdnica

4-2

Kluczevia Stargard

SO/10/08 17:00

Olimp Gościno

1-1

Rega Trzebiatów

SO/10/08 17:00

Ina Goleniów

4-1

Gryf Kamień Pom.

SO/10/08 18:00

Flota Świnoujście

3-1

Vineta Wolin

2 kolejka
SO/17/08 11:00

Rasel Dygowo

2-0

Leśnik Manowo

SO/17/08 11:00

Sokół Karlino

0-1

Darłovia Darłowo

SO/17/08 14:00

Gryf Kamień Pom.

2-2

Flota Świnoujście

SO/17/08 15:00

Kluczevia Stargard

2-5

Hutnik Szczecin

SO/17/08 15:00

Lech Czaplinek

1-2

Olimp Gościno

SO/17/08 17:00

Orzeł Wałcz

1-1

MKP Szczecinek

SO/17/08 17:00

Rega Trzebiatów

0-3

Ina Goleniów

ND/18/08 11:00

Błękitni II Stargard

5-0

Sparta Węgorzyno

ND/18/08 17:00

Vineta Wolin

2-2

Iskierka Śmierdnica

3 kolejka
SO/24/08 11:00

Iskierka Śmierdnica

1-2

Gryf Kamień Pom.

SO/24/08 11:00

Sparta Węgorzyno

2-3

Kluczevia Stargard

SO/24/08 12:00

Hutnik Szczecin

3-0

Vineta Wolin

SO/24/08 13:00

Darłovia Darłowo

4-1

Błękitni II Stargard

SO/24/08 14:00

Leśnik Manowo

4-1

Sokół Karlino

SO/24/08 17:00

Olimp Gościno

0-2

Orzeł Wałcz

SO/24/08 17:00

Ina Goleniów

0-1

Lech Czaplinek

SO/24/08 17:00

Flota Świnoujście

3-1

Rega Trzebiatów

SO/24/08 17:00

MKP Szczecinek

1-0

Rasel Dygowo

4 kolejka
ŚR/28/08 18:00

Orzeł Wałcz

2-0

Rasel Dygowo

ŚR/28/08 18:00

Sokół Karlino

1-1

MKP Szczecinek

ŚR/28/08 18:00

Kluczevia Stargard

2-2

Darłovia Darłowo

ŚR/28/08 18:00

Vineta Wolin

1-1

Sparta Węgorzyno

ŚR/28/08 18:00

Gryf Kamień Pom.

2-6

Hutnik Szczecin

ŚR/28/08 18:00

Rega Trzebiatów

3-3

Iskierka Śmierdnica

ŚR/28/08 18:00

Lech Czaplinek

0-1

Flota Świnoujście

ŚR/28/08 18:00

Olimp Gościno

0-3

Ina Goleniów

ŚR/06/11 17:00

Błękitni II Stargard

3-1

Leśnik Manowo

5 kolejka
SO/31/08 12:00

Hutnik Szczecin

5-0

Rega Trzebiatów

SO/31/08 13:00

Darłovia Darłowo

3-2

Vineta Wolin

SO/31/08 14:00

Sparta Węgorzyno

1-1

Gryf Kamień Pom.

SO/31/08 16:00

Rasel Dygowo

4-3

Sokół Karlino

SO/31/08 17:00

Ina Goleniów

2-1

Orzeł Wałcz

SO/31/08 17:00

Flota Świnoujście

9-0

Olimp Gościno

SO/31/08 17:00

MKP Szczecinek

3-2

Błękitni II Stargard

ND/01/09 13:00

Leśnik Manowo

0-1

Kluczevia Stargard

ND/01/09 16:00

Iskierka Śmierdnica

1-3

Lech Czaplinek

6 kolejka
SO/07/09 11:00

Gryf Kamień Pom.

1-1

Darłovia Darłowo

SO/07/09 11:00

Rega Trzebiatów

1-0

Sparta Węgorzyno

SO/07/09 13:00

Kluczevia Stargard

5-1

MKP Szczecinek

SO/07/09 13:00

Olimp Gościno

2-2

Iskierka Śmierdnica

SO/07/09 14:00

Lech Czaplinek

0-0

Hutnik Szczecin

SO/07/09 15:00

Orzeł Wałcz

3-0

Sokół Karlino

SO/07/09 16:00

Vineta Wolin

5-0

Leśnik Manowo

SO/07/09 17:00

Błękitni II Stargard

2-0

Rasel Dygowo

ND/08/09 16:00

Ina Goleniów

1-3

Flota Świnoujście

7 kolejka
SO/14/09 11:00

Sparta Węgorzyno

4-4

Lech Czaplinek

SO/14/09 11:00

Leśnik Manowo

3-0

Gryf Kamień Pom.

SO/14/09 11:00

Rasel Dygowo

4-1

Kluczevia Stargard

SO/14/09 12:00

Hutnik Szczecin

5-1

Olimp Gościno

SO/14/09 13:00

Darłovia Darłowo

2-2

Rega Trzebiatów

SO/14/09 14:00

Sokół Karlino

1-1

Błękitni II Stargard

SO/14/09 16:00

Flota Świnoujście

7-1

Orzeł Wałcz

SO/14/09 16:00

Iskierka Śmierdnica

1-1

Ina Goleniów

SO/14/09 16:00

MKP Szczecinek

0-3

Vineta Wolin

8 kolejka
SO/21/09 13:00

Kluczevia Stargard

4-1

Sokół Karlino

SO/21/09 13:00

Rega Trzebiatów

2-1

Leśnik Manowo

SO/21/09 14:00

Gryf Kamień Pom.

1-5

MKP Szczecinek

SO/21/09 16:00

Orzeł Wałcz

0-1

Błękitni II Stargard

SO/21/09 16:00

Vineta Wolin

4-0

Rasel Dygowo

SO/21/09 16:00

Olimp Gościno

2-2

Sparta Węgorzyno

SO/21/09 16:00

Flota Świnoujście

5-1

Iskierka Śmierdnica

ND/22/09 14:00

Ina Goleniów

2-4

Hutnik Szczecin

ND/22/09 15:00

Lech Czaplinek

1-0

Darłovia Darłowo

9 kolejka
SO/28/09 11:00

Leśnik Manowo

4-1

Lech Czaplinek

SO/28/09 11:00

Rasel Dygowo

0-3

Gryf Kamień Pom.

SO/28/09 12:00

Hutnik Szczecin

0-0

Flota Świnoujście

SO/28/09 13:00

Darłovia Darłowo

4-0

Olimp Gościno

SO/28/09 14:00

Sparta Węgorzyno

0-4

Ina Goleniów

SO/28/09 14:00

Sokół Karlino

0-4

Vineta Wolin

SO/28/09 16:00

Iskierka Śmierdnica

1-2

Orzeł Wałcz

SO/28/09 16:00

MKP Szczecinek

3-5

Rega Trzebiatów

ŚR/02/10 17:00

Błękitni II Stargard

0-2

Kluczevia Stargard

10 kolejka
SO/05/10 11:00

Rega Trzebiatów

0-1

Rasel Dygowo

SO/05/10 14:00

Gryf Kamień Pom.

3-0

Sokół Karlino

SO/05/10 14:00

Lech Czaplinek

0-2

MKP Szczecinek

SO/05/10 15:00

Vineta Wolin

2-0

Błękitni II Stargard

SO/05/10 15:00

Olimp Gościno

0-1

Leśnik Manowo

SO/05/10 15:00

Ina Goleniów

4-2

Darłovia Darłowo

SO/05/10 15:00

Flota Świnoujście

4-0

Sparta Węgorzyno

SO/05/10 16:00

Orzeł Wałcz

2-3

Kluczevia Stargard

SO/05/10 16:00

Iskierka Śmierdnica

1-5

Hutnik Szczecin

11 kolejka
SO/12/10 11:00

Leśnik Manowo

2-1

Ina Goleniów

SO/12/10 12:00

Hutnik Szczecin

4-0

Orzeł Wałcz

SO/12/10 13:00

Darłovia Darłowo

1-3

Flota Świnoujście

SO/12/10 13:00

MKP Szczecinek

1-1

Olimp Gościno

SO/12/10 13:00

Kluczevia Stargard

1-0

Vineta Wolin

SO/12/10 14:00

Sparta Węgorzyno

1-1

Iskierka Śmierdnica

SO/12/10 14:00

Sokół Karlino

0-2

Rega Trzebiatów

SO/12/10 15:00

Rasel Dygowo

2-0

Lech Czaplinek

ND/13/10 17:00

Błękitni II Stargard

4-1

Gryf Kamień Pom.

12 kolejka
SO/19/10 11:00

Olimp Gościno

0-0

Rasel Dygowo

SO/19/10 12:00

Hutnik Szczecin

2-3

Sparta Węgorzyno

SO/19/10 14:00

Orzeł Wałcz

3-1

Vineta Wolin

SO/19/10 14:00

Gryf Kamień Pom.

2-5

Kluczevia Stargard

SO/19/10 14:00

Rega Trzebiatów

2-1

Błękitni II Stargard

SO/19/10 14:00

Lech Czaplinek

2-1

Sokół Karlino

SO/19/10 14:00

Ina Goleniów

3-2

MKP Szczecinek

SO/19/10 15:00

Flota Świnoujście

3-1

Leśnik Manowo

SO/19/10 16:00

Iskierka Śmierdnica

1-0

Darłovia Darłowo

13 kolejka
SO/26/10 12:00

Leśnik Manowo

2-0

Iskierka Śmierdnica

SO/26/10 13:00

MKP Szczecinek

4-2

Flota Świnoujście

SO/26/10 13:00

Sokół Karlino

0-3

Olimp Gościno

SO/26/10 13:00

Kluczevia Stargard

0-3

Rega Trzebiatów

SO/26/10 14:00

Sparta Węgorzyno

0-3

Orzeł Wałcz

SO/26/10 14:00

Darłovia Darłowo

2-1

Hutnik Szczecin

SO/26/10 14:00

Vineta Wolin

4-0

Gryf Kamień Pom.

SO/26/10 16:00

Błękitni II Stargard

1-1

Lech Czaplinek

ND/27/10 14:30

Rasel Dygowo

1-1

Ina Goleniów

14 kolejka
SO/02/11 13:00

Orzeł Wałcz

0-0

Gryf Kamień Pom.

SO/02/11 13:00

Rega Trzebiatów

1-1

Vineta Wolin

SO/02/11 13:00

Lech Czaplinek

3-3

Kluczevia Stargard

SO/02/11 13:00

Ina Goleniów

8-0

Sokół Karlino

SO/02/11 13:00

Iskierka Śmierdnica

2-3

MKP Szczecinek

SO/02/11 14:00

Olimp Gościno

4-1

Błękitni II Stargard

SO/02/11 14:00

Sparta Węgorzyno

1-4

Darłovia Darłowo

SO/02/11 16:00

Hutnik Szczecin

2-0

Leśnik Manowo

ND/03/11 13:00

Flota Świnoujście

4-1

Rasel Dygowo

15 kolejka
SO/09/11 11:00

Leśnik Manowo

2-1

Sparta Węgorzyno

SO/09/11 12:00

MKP Szczecinek

3-1

Hutnik Szczecin

SO/09/11 13:00

Darłovia Darłowo

3-1

Orzeł Wałcz

SO/09/11 13:00

Rasel Dygowo

2-1

Iskierka Śmierdnica

SO/09/11 13:00

Sokół Karlino

0-0

Flota Świnoujście

SO/09/11 13:00

Kluczevia Stargard

3-1

Olimp Gościno

SO/09/11 14:00

Vineta Wolin

1-0

Lech Czaplinek

SO/09/11 14:00

Gryf Kamień Pom.

2-0

Rega Trzebiatów

SO/09/11 16:00

Błękitni II Stargard

3-1

Ina Goleniów

16 kolejka
SO/16/11 13:00

Orzeł Wałcz

2-1

Rega Trzebiatów

SO/16/11 13:00

Lech Czaplinek

0-1

Gryf Kamień Pom.

SO/16/11 13:00

Flota Świnoujście

4-1

Błękitni II Stargard

SO/16/11 13:00

Iskierka Śmierdnica

1-3

Sokół Karlino

SO/16/11 13:00

Darłovia Darłowo

-
Odwołany

Leśnik Manowo

SO/16/11 14:00

Olimp Gościno

1-1

Vineta Wolin

SO/16/11 14:00

Ina Goleniów

4-1

Kluczevia Stargard

SO/16/11 14:00

Sparta Węgorzyno

0-8

MKP Szczecinek

SO/16/11 17:00

Hutnik Szczecin

1-1

Rasel Dygowo

17 kolejka
SO/23/11 11:00

Leśnik Manowo

2-2

Orzeł Wałcz

SO/23/11 12:00

MKP Szczecinek

0-5

Darłovia Darłowo

SO/23/11 12:00

Sokół Karlino

3-0

Hutnik Szczecin

SO/23/11 12:00

Rega Trzebiatów

2-1

Lech Czaplinek

SO/23/11 13:00

Rasel Dygowo

7-0

Sparta Węgorzyno

SO/23/11 13:00

Kluczevia Stargard

1-0

Flota Świnoujście

SO/23/11 13:00

Vineta Wolin

1-1

Ina Goleniów

SO/23/11 14:00

Gryf Kamień Pom.

0-1

Olimp Gościno

ND/24/11 11:00

Błękitni II Stargard

7-1

Iskierka Śmierdnica

18 kolejka
SO/07/03 11:00

Sokół Karlino

2-0

Sparta Węgorzyno

SO/07/03 13:00

Orzeł Wałcz

3-0

Lech Czaplinek

SO/07/03 13:00

Rega Trzebiatów

1-1

Olimp Gościno

SO/07/03 13:00

Kluczevia Stargard

3-2

Iskierka Śmierdnica

SO/07/03 15:00

MKP Szczecinek

4-1

Leśnik Manowo

SO/07/03 16:00

Gryf Kamień Pom.

1-5

Ina Goleniów

SO/07/03 16:00

Błękitni II Stargard

4-2

Hutnik Szczecin

ND/08/03 15:00

Vineta Wolin

1-1

Flota Świnoujście

ND/08/03 15:00

Rasel Dygowo

3-1

Darłovia Darłowo

19 kolejka
SO/14/03 11:00

Leśnik Manowo

-

Rasel Dygowo

SO/14/03 12:00

Olimp Gościno

-

Lech Czaplinek

SO/14/03 13:00

Darłovia Darłowo

-

Sokół Karlino

SO/14/03 14:00

MKP Szczecinek

-

Orzeł Wałcz

SO/14/03 14:00

Ina Goleniów

-

Rega Trzebiatów

SO/14/03 14:30

Hutnik Szczecin

-

Kluczevia Stargard

SO/14/03 15:00

Sparta Węgorzyno

-

Błękitni II Stargard

SO/14/03 15:00

Flota Świnoujście

-

Gryf Kamień Pom.

SO/14/03 17:30

Iskierka Śmierdnica

-

Vineta Wolin

20 kolejka
- -

Lech Czaplinek

-

Ina Goleniów

- -

Rega Trzebiatów

-

Flota Świnoujście

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Vineta Wolin

-

Hutnik Szczecin

- -

Kluczevia Stargard

-

Sparta Węgorzyno

- -

Błękitni II Stargard

-

Darłovia Darłowo

- -

Sokół Karlino

-

Leśnik Manowo

- -

Rasel Dygowo

-

MKP Szczecinek

SO/21/03 00:00

Orzeł Wałcz

-

Olimp Gościno

21 kolejka
- -

MKP Szczecinek

-

Sokół Karlino

- -

Leśnik Manowo

-

Błękitni II Stargard

- -

Darłovia Darłowo

-

Kluczevia Stargard

- -

Sparta Węgorzyno

-

Vineta Wolin

- -

Hutnik Szczecin

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Rega Trzebiatów

- -

Flota Świnoujście

-

Lech Czaplinek

- -

Ina Goleniów

-

Olimp Gościno

SO/28/03 00:00

Rasel Dygowo

-

Orzeł Wałcz

22 kolejka
- -

Olimp Gościno

-

Flota Świnoujście

- -

Lech Czaplinek

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Rega Trzebiatów

-

Hutnik Szczecin

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Sparta Węgorzyno

- -

Vineta Wolin

-

Darłovia Darłowo

- -

Kluczevia Stargard

-

Leśnik Manowo

- -

Błękitni II Stargard

-

MKP Szczecinek

- -

Sokół Karlino

-

Rasel Dygowo

SO/04/04 00:00

Orzeł Wałcz

-

Ina Goleniów

23 kolejka
- -

Rasel Dygowo

-

Błękitni II Stargard

- -

MKP Szczecinek

-

Kluczevia Stargard

- -

Leśnik Manowo

-

Vineta Wolin

- -

Darłovia Darłowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Sparta Węgorzyno

-

Rega Trzebiatów

- -

Hutnik Szczecin

-

Lech Czaplinek

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Olimp Gościno

- -

Flota Świnoujście

-

Ina Goleniów

SO/11/04 00:00

Sokół Karlino

-

Orzeł Wałcz

24 kolejka
- -

Ina Goleniów

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Olimp Gościno

-

Hutnik Szczecin

- -

Lech Czaplinek

-

Sparta Węgorzyno

- -

Rega Trzebiatów

-

Darłovia Darłowo

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Leśnik Manowo

- -

Vineta Wolin

-

MKP Szczecinek

- -

Kluczevia Stargard

-

Rasel Dygowo

- -

Błękitni II Stargard

-

Sokół Karlino

SO/18/04 00:00

Orzeł Wałcz

-

Flota Świnoujście

25 kolejka
- -

Sokół Karlino

-

Kluczevia Stargard

- -

Rasel Dygowo

-

Vineta Wolin

- -

MKP Szczecinek

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Leśnik Manowo

-

Rega Trzebiatów

- -

Darłovia Darłowo

-

Lech Czaplinek

- -

Sparta Węgorzyno

-

Olimp Gościno

- -

Hutnik Szczecin

-

Ina Goleniów

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Flota Świnoujście

SO/25/04 00:00

Błękitni II Stargard

-

Orzeł Wałcz

26 kolejka
- -

Flota Świnoujście

-

Hutnik Szczecin

- -

Ina Goleniów

-

Sparta Węgorzyno

- -

Olimp Gościno

-

Darłovia Darłowo

- -

Lech Czaplinek

-

Leśnik Manowo

- -

Rega Trzebiatów

-

MKP Szczecinek

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Rasel Dygowo

- -

Vineta Wolin

-

Sokół Karlino

- -

Kluczevia Stargard

-

Błękitni II Stargard

SO/02/05 00:00

Orzeł Wałcz

-

Iskierka Śmierdnica

27 kolejka
- -

Błękitni II Stargard

-

Vineta Wolin

- -

Sokół Karlino

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Rasel Dygowo

-

Rega Trzebiatów

- -

MKP Szczecinek

-

Lech Czaplinek

- -

Leśnik Manowo

-

Olimp Gościno

- -

Darłovia Darłowo

-

Ina Goleniów

- -

Sparta Węgorzyno

-

Flota Świnoujście

- -

Hutnik Szczecin

-

Iskierka Śmierdnica

SO/09/05 00:00

Kluczevia Stargard

-

Orzeł Wałcz

28 kolejka
- -

Iskierka Śmierdnica

-

Sparta Węgorzyno

- -

Flota Świnoujście

-

Darłovia Darłowo

- -

Ina Goleniów

-

Leśnik Manowo

- -

Olimp Gościno

-

MKP Szczecinek

- -

Lech Czaplinek

-

Rasel Dygowo

- -

Rega Trzebiatów

-

Sokół Karlino

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Błękitni II Stargard

- -

Vineta Wolin

-

Kluczevia Stargard

SO/16/05 00:00

Orzeł Wałcz

-

Hutnik Szczecin

29 kolejka
- -

Kluczevia Stargard

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Błękitni II Stargard

-

Rega Trzebiatów

- -

Sokół Karlino

-

Lech Czaplinek

- -

Rasel Dygowo

-

Olimp Gościno

- -

MKP Szczecinek

-

Ina Goleniów

- -

Leśnik Manowo

-

Flota Świnoujście

- -

Darłovia Darłowo

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Sparta Węgorzyno

-

Hutnik Szczecin

SO/23/05 00:00

Vineta Wolin

-

Orzeł Wałcz

30 kolejka
- -

Hutnik Szczecin

-

Darłovia Darłowo

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Leśnik Manowo

- -

Flota Świnoujście

-

MKP Szczecinek

- -

Ina Goleniów

-

Rasel Dygowo

- -

Olimp Gościno

-

Sokół Karlino

- -

Lech Czaplinek

-

Błękitni II Stargard

- -

Rega Trzebiatów

-

Kluczevia Stargard

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Vineta Wolin

SO/30/05 00:00

Orzeł Wałcz

-

Sparta Węgorzyno

31 kolejka
- -

Vineta Wolin

-

Rega Trzebiatów

- -

Kluczevia Stargard

-

Lech Czaplinek

- -

Błękitni II Stargard

-

Olimp Gościno

- -

Sokół Karlino

-

Ina Goleniów

- -

Rasel Dygowo

-

Flota Świnoujście

- -

MKP Szczecinek

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Leśnik Manowo

-

Hutnik Szczecin

- -

Darłovia Darłowo

-

Sparta Węgorzyno

SO/06/06 00:00

Gryf Kamień Pom.

-

Orzeł Wałcz

32 kolejka
- -

Sparta Węgorzyno

-

Leśnik Manowo

- -

Hutnik Szczecin

-

MKP Szczecinek

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Rasel Dygowo

- -

Flota Świnoujście

-

Sokół Karlino

- -

Ina Goleniów

-

Błękitni II Stargard

- -

Olimp Gościno

-

Kluczevia Stargard

- -

Lech Czaplinek

-

Vineta Wolin

- -

Rega Trzebiatów

-

Gryf Kamień Pom.

CZ/11/06 00:00

Orzeł Wałcz

-

Darłovia Darłowo

33 kolejka
- -

Gryf Kamień Pom.

-

Lech Czaplinek

- -

Vineta Wolin

-

Olimp Gościno

- -

Kluczevia Stargard

-

Ina Goleniów

- -

Błękitni II Stargard

-

Flota Świnoujście

- -

Sokół Karlino

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Rasel Dygowo

-

Hutnik Szczecin

- -

MKP Szczecinek

-

Sparta Węgorzyno

- -

Leśnik Manowo

-

Darłovia Darłowo

PN/13/04 00:00

Rega Trzebiatów

-

Orzeł Wałcz

34 kolejka
- -

Darłovia Darłowo

-

MKP Szczecinek

- -

Sparta Węgorzyno

-

Rasel Dygowo

- -

Hutnik Szczecin

-

Sokół Karlino

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Błękitni II Stargard

- -

Flota Świnoujście

-

Kluczevia Stargard

- -

Ina Goleniów

-

Vineta Wolin

- -

Olimp Gościno

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Lech Czaplinek

-

Rega Trzebiatów

SO/20/06 00:00

Orzeł Wałcz

-

Leśnik Manowo

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Legia Warszawa 26 51 54-26
2 Piast Gliwice 26 43 28-25
4 Cracovia 26 42 35-25
5 Śląsk Wrocław 26 42 34-29
3 Lech Poznań 26 42 45-25
6 Pogoń Szczecin 26 41 27-23
7 Lechia Gdańsk 26 38 32-33
8 Jagiellonia Białystok 26 37 35-35
9 Raków Częstochowa 26 36 32-37
10 Wisła Płock 26 36 32-41
11 Zagłębie Lubin 26 33 41-40
12 Górnik Zabrze 26 33 34-36
13 Wisła Kraków 26 31 33-38
14 Korona Kielce 26 26 15-30
15 Arka Gdynia 26 25 22-37
16 ŁKS Łódź 26 20 25-44
PT/13/03 18:00
ŁKS Ł.
-
Górnik Z.
PT/13/03 20:30
Śląsk W.
-
Raków C.
SO/14/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
SO/14/03 17:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/14/03 20:00
Lech P.
-
Legia W.
ND/15/03 15:00
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ND/15/03 17:30
Lechia G.
-
Arka G.
PN/16/03 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
PT/20/03 18:00
Raków C.
-
ŁKS Ł.
PT/20/03 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
SO/21/03 15:00
Jagiellonia B.
-
Wisła P.
SO/21/03 17:30
Zagłębie L.
-
Lech P.
SO/21/03 20:00
Pogoń S.
-
Cracovia
ND/22/03 12:30
Korona K.
-
Piast G.
ND/22/03 15:00
Arka G.
-
Śląsk W.
ND/22/03 17:30
Wisła K.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:30 TVP Sport GOL magazyn Ekstraklasy
20:30 Polsat Sport Ukraina - Polska (powt.)
21:35 TVP Sport Polska - Francja (powt.)
14:30 TVP Sport GOL magazyn Ekstraklasy
15:10 TVP Sport Izrael - Polska (powt.)
17:15 TVP Sport Polska - Azerbejdżan (powt.)
20:30 Polsat Sport Szwajcaria - Polska (powt.)