Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 19 września 2020

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Hutnik Szczecin82427-88-0-04-0-04-0-0
2Vineta Wolin91823-95-3-14-1-01-2-1
3Darłovia Darłowo91620-144-4-11-3-03-1-1
4Ina Goleniów91620-175-1-32-1-13-0-2
5Sokół Karlino81618-155-1-23-1-02-0-2
6Olimp Gościno91521-145-0-44-0-01-0-4
7Wieża Postomino91420-184-2-33-0-21-2-1
8Biali Sądów81315-144-1-34-0-00-1-3
9Lech Czaplinek81310-104-1-33-0-11-1-2
10Rega Trzebiatów91315-214-1-42-0-22-1-2
11Kluczevia Stargard81118-163-2-33-0-10-2-2
12MKP Szczecinek81115-153-2-32-1-11-1-2
13Rasel Dygowo81115-163-2-31-1-22-1-1
14Mechanik Bobolice91016-143-1-52-1-31-0-2
15Sparta Węgorzyno91013-193-1-50-0-03-1-5
16Polonia Płoty9915-292-3-42-2-20-1-2
17Iskierka Śmierdnica9811-172-2-51-1-31-1-2
18Orzeł Wałcz989-192-2-51-2-11-0-4
19Gryf Kamień Pom.9715-182-1-62-0-40-1-2
20Leśnik Manowo8712-162-1-52-1-20-0-3
21Błękitni II Stargard8412-211-1-61-1-20-0-4
SO/12/09 11:00
Wieża P.
2-4
Orzeł W.
SO/12/09 11:00
Leśnik M.
1-2
Ina G.
SO/12/09 12:00
Hutnik S.
5-1
Rega T.
SO/12/09 14:00
Lech C.
1-0
Olimp G.
SO/12/09 15:00
Gryf K.
1-2
Rasel D.
SO/12/09 16:00
Polonia P.
2-4
Darłovia D.
SO/12/09 16:00
MKP S.
3-1
Sparta W.
SO/12/09 17:00
Vineta W.
6-0
Sokół K.
SO/12/09 17:00
Iskierka Ś.
1-1
Kluczevia S.
SO/12/09 17:00
Mechanik B.
3-0
Błękitni I.
SO/19/09 12:00
Darłovia D.
-
Lech C.
SO/19/09 13:00
Kluczevia S.
-
Mechanik B.
SO/19/09 15:00
Orzeł W.
-
Polonia P.
SO/19/09 15:30
Biali S.
-
Vineta W.
SO/19/09 16:00
Ina G.
-
MKP S.
SO/19/09 16:00
Olimp G.
-
Leśnik M.
SO/19/09 16:00
Sokół K.
-
Gryf K.
SO/19/09 17:00
Rasel D.
-
Iskierka Ś.
SO/19/09 18:00
Błękitni I.
-
Wieża P.
ND/20/09 17:00
Sparta W.
-
Hutnik S.
1 kolejka
SO/18/07 11:00

Kluczevia Stargard

2-0

Orzeł Wałcz

SO/18/07 14:00

Wieża Postomino

3-0

Leśnik Manowo

SO/18/07 14:00

Polonia Płoty

2-1

Lech Czaplinek

SO/18/07 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-3

Rega Trzebiatów

SO/18/07 16:00

Iskierka Śmierdnica

0-1

Hutnik Szczecin

SO/18/07 17:00

Rasel Dygowo

1-2

Darłovia Darłowo

SO/18/07 17:00

Sokół Karlino

5-0

Olimp Gościno

SO/18/07 17:00

Mechanik Bobolice

1-2

MKP Szczecinek

SO/18/07 18:00

Vineta Wolin

2-2

Sparta Węgorzyno

ND/19/07 17:00

Biali Sądów

2-1

Ina Goleniów

2 kolejka
SO/25/07 12:00

Hutnik Szczecin

2-0

Mechanik Bobolice

SO/25/07 12:00

Rega Trzebiatów

2-1

Iskierka Śmierdnica

SO/25/07 12:00

Darłovia Darłowo

3-0

Sokół Karlino

SO/25/07 15:00

Leśnik Manowo

2-2

Polonia Płoty

SO/25/07 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/25/07 17:00

MKP Szczecinek

4-1

Wieża Postomino

SO/25/07 17:00

Ina Goleniów

0-3

Vineta Wolin

SO/25/07 17:00

Olimp Gościno

4-1

Biali Sądów

SO/25/07 17:00

Orzeł Wałcz

1-1

Rasel Dygowo

ŚR/12/08 17:00

Błękitni II Stargard

3-3

Kluczevia Stargard

3 kolejka
SO/01/08 15:00

Rasel Dygowo

4-2

Błękitni II Stargard

SO/01/08 15:00

Gryf Kamień Pom.

5-0

Ina Goleniów

SO/01/08 16:00

Polonia Płoty

1-1

MKP Szczecinek

SO/01/08 16:30

Lech Czaplinek

1-0

Leśnik Manowo

SO/01/08 17:00

Sokół Karlino

1-0

Orzeł Wałcz

SO/01/08 17:00

Biali Sądów

2-1

Darłovia Darłowo

SO/01/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/01/08 17:00

Mechanik Bobolice

1-3

Rega Trzebiatów

SO/01/08 18:00

Vineta Wolin

2-0

Olimp Gościno

ND/02/08 12:00

Wieża Postomino

0-5

Hutnik Szczecin

4 kolejka
SO/08/08 11:00

Kluczevia Stargard

3-5

Rasel Dygowo

SO/08/08 12:00

Darłovia Darłowo

2-2

Vineta Wolin

SO/08/08 13:00

Mechanik Bobolice

2-1

Sparta Węgorzyno

SO/08/08 17:00

MKP Szczecinek

1-1

Lech Czaplinek

SO/08/08 17:00

Rega Trzebiatów

0-5

Wieża Postomino

SO/08/08 17:00

Ina Goleniów

4-2

Iskierka Śmierdnica

SO/08/08 17:00

Olimp Gościno

2-0

Gryf Kamień Pom.

SO/08/08 17:00

Orzeł Wałcz

2-0

Biali Sądów

SO/08/08 17:00

Błękitni II Stargard

1-2

Sokół Karlino

ND/09/08 12:00

Hutnik Szczecin

3-1

Polonia Płoty

5 kolejka
SO/15/08 11:00

Polonia Płoty

3-3

Rega Trzebiatów

SO/15/08 14:00

Wieża Postomino

4-1

Sparta Węgorzyno

SO/15/08 14:00

Lech Czaplinek

2-3

Hutnik Szczecin

SO/15/08 15:00

Gryf Kamień Pom.

2-3

Darłovia Darłowo

SO/15/08 15:00

Leśnik Manowo

3-2

MKP Szczecinek

SO/15/08 16:00

Biali Sądów

5-1

Błękitni II Stargard

SO/15/08 17:00

Sokół Karlino

4-2

Kluczevia Stargard

SO/15/08 17:00

Vineta Wolin

6-1

Orzeł Wałcz

SO/15/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

0-3

Olimp Gościno

SO/15/08 17:00

Mechanik Bobolice

0-1

Ina Goleniów

6 kolejka
SO/22/08 11:00

Rega Trzebiatów

0-1

Lech Czaplinek

SO/22/08 11:00

Olimp Gościno

3-2

Mechanik Bobolice

SO/22/08 12:00

Hutnik Szczecin

4-3

Leśnik Manowo

SO/22/08 12:00

Darłovia Darłowo

3-3

Iskierka Śmierdnica

SO/22/08 13:00

Kluczevia Stargard

2-0

Biali Sądów

SO/22/08 16:00

Polonia Płoty

3-2

Sparta Węgorzyno

SO/22/08 16:00

Orzeł Wałcz

1-1

Gryf Kamień Pom.

SO/22/08 17:00

Ina Goleniów

2-2

Wieża Postomino

SO/22/08 17:00

Błękitni II Stargard

3-0

Vineta Wolin

SO/22/08 17:00

Rasel Dygowo

1-4

Sokół Karlino

7 kolejka
SO/29/08 11:00

Leśnik Manowo

2-0

Rega Trzebiatów

SO/29/08 14:00

Wieża Postomino

3-2

Olimp Gościno

SO/29/08 14:00

Polonia Płoty

1-6

Ina Goleniów

SO/29/08 14:00

Lech Czaplinek

2-0

Sparta Węgorzyno

SO/29/08 17:00

Vineta Wolin

2-1

Kluczevia Stargard

SO/29/08 17:00

Gryf Kamień Pom.

2-1

Błękitni II Stargard

SO/29/08 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-0

Orzeł Wałcz

SO/29/08 17:00

Mechanik Bobolice

2-2

Darłovia Darłowo

SO/29/08 17:00

MKP Szczecinek

1-4

Hutnik Szczecin

ND/30/08 17:00

Biali Sądów

3-1

Rasel Dygowo

8 kolejka
SO/05/09 11:00

Kluczevia Stargard

4-1

Gryf Kamień Pom.

SO/05/09 15:00

Rasel Dygowo

0-0

Vineta Wolin

SO/05/09 16:00

Ina Goleniów

4-1

Lech Czaplinek

SO/05/09 16:00

Orzeł Wałcz

0-5

Mechanik Bobolice

SO/05/09 16:00

Sokół Karlino

2-2

Biali Sądów

SO/05/09 16:15

Błękitni II Stargard

1-2

Iskierka Śmierdnica

SO/05/09 17:00

Rega Trzebiatów

3-1

MKP Szczecinek

SO/05/09 17:00

Leśnik Manowo

1-2

Sparta Węgorzyno

SO/05/09 17:00

Darłovia Darłowo

0-0

Wieża Postomino

ND/06/09 17:00

Olimp Gościno

7-0

Polonia Płoty

9 kolejka
SO/12/09 11:00

Wieża Postomino

2-4

Orzeł Wałcz

SO/12/09 11:00

Leśnik Manowo

1-2

Ina Goleniów

SO/12/09 12:00

Hutnik Szczecin

5-1

Rega Trzebiatów

SO/12/09 14:00

Lech Czaplinek

1-0

Olimp Gościno

SO/12/09 15:00

Gryf Kamień Pom.

1-2

Rasel Dygowo

SO/12/09 16:00

Polonia Płoty

2-4

Darłovia Darłowo

SO/12/09 16:00

MKP Szczecinek

3-1

Sparta Węgorzyno

SO/12/09 17:00

Vineta Wolin

6-0

Sokół Karlino

SO/12/09 17:00

Iskierka Śmierdnica

1-1

Kluczevia Stargard

SO/12/09 17:00

Mechanik Bobolice

3-0

Błękitni II Stargard

10 kolejka
SO/19/09 12:00

Darłovia Darłowo

-

Lech Czaplinek

SO/19/09 13:00

Kluczevia Stargard

-

Mechanik Bobolice

SO/19/09 15:00

Orzeł Wałcz

-

Polonia Płoty

SO/19/09 15:30

Biali Sądów

-

Vineta Wolin

SO/19/09 16:00

Ina Goleniów

-

MKP Szczecinek

SO/19/09 16:00

Olimp Gościno

-

Leśnik Manowo

SO/19/09 16:00

Sokół Karlino

-

Gryf Kamień Pom.

SO/19/09 17:00

Rasel Dygowo

-

Iskierka Śmierdnica

SO/19/09 18:00

Błękitni II Stargard

-

Wieża Postomino

ND/20/09 17:00

Sparta Węgorzyno

-

Hutnik Szczecin

11 kolejka
- -

Iskierka Śmierdnica

-

Sokół Karlino

- -

Mechanik Bobolice

-

Rasel Dygowo

- -

Wieża Postomino

-

Kluczevia Stargard

- -

Polonia Płoty

-

Błękitni II Stargard

- -

Lech Czaplinek

-

Orzeł Wałcz

- -

Leśnik Manowo

-

Darłovia Darłowo

- -

MKP Szczecinek

-

Olimp Gościno

- -

Hutnik Szczecin

-

Ina Goleniów

- -

Rega Trzebiatów

-

Sparta Węgorzyno

SO/26/09 00:00

Gryf Kamień Pom.

-

Biali Sądów

12 kolejka
- -

Olimp Gościno

-

Hutnik Szczecin

- -

Darłovia Darłowo

-

MKP Szczecinek

- -

Orzeł Wałcz

-

Leśnik Manowo

- -

Błękitni II Stargard

-

Lech Czaplinek

- -

Kluczevia Stargard

-

Polonia Płoty

- -

Rasel Dygowo

-

Wieża Postomino

- -

Sokół Karlino

-

Mechanik Bobolice

- -

Biali Sądów

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Vineta Wolin

-

Gryf Kamień Pom.

SO/03/10 00:00

Ina Goleniów

-

Rega Trzebiatów

13 kolejka
- -

Mechanik Bobolice

-

Biali Sądów

- -

Wieża Postomino

-

Sokół Karlino

- -

Polonia Płoty

-

Rasel Dygowo

- -

Lech Czaplinek

-

Kluczevia Stargard

- -

Leśnik Manowo

-

Błękitni II Stargard

- -

MKP Szczecinek

-

Orzeł Wałcz

- -

Hutnik Szczecin

-

Darłovia Darłowo

- -

Rega Trzebiatów

-

Olimp Gościno

- -

Sparta Węgorzyno

-

Ina Goleniów

SO/10/10 00:00

Iskierka Śmierdnica

-

Vineta Wolin

14 kolejka
- -

Darłovia Darłowo

-

Rasel Dygowo

- -

Orzeł Wałcz

-

Hutnik Szczecin

- -

Błękitni II Stargard

-

MKP Szczecinek

- -

Kluczevia Stargard

-

Leśnik Manowo

- -

Rasel Dygowo

-

Lech Czaplinek

- -

Sokół Karlino

-

Polonia Płoty

- -

Biali Sądów

-

Wieża Postomino

- -

Vineta Wolin

-

Mechanik Bobolice

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Iskierka Śmierdnica

SO/17/10 00:00

Olimp Gościno

-

Sparta Węgorzyno

15 kolejka
- -

Wieża Postomino

-

Vineta Wolin

- -

Polonia Płoty

-

Biali Sądów

- -

Lech Czaplinek

-

Sokół Karlino

- -

Leśnik Manowo

-

Rasel Dygowo

- -

MKP Szczecinek

-

Kluczevia Stargard

- -

Hutnik Szczecin

-

Błękitni II Stargard

- -

Rega Trzebiatów

-

Orzeł Wałcz

- -

Sparta Węgorzyno

-

Darłovia Darłowo

- -

Ina Goleniów

-

Olimp Gościno

SO/24/10 00:00

Mechanik Bobolice

-

Gryf Kamień Pom.

16 kolejka
- -

Orzeł Wałcz

-

Sparta Węgorzyno

- -

Błękitni II Stargard

-

Rega Trzebiatów

- -

Kluczevia Stargard

-

Hutnik Szczecin

- -

Rasel Dygowo

-

MKP Szczecinek

- -

Sokół Karlino

-

Leśnik Manowo

- -

Biali Sądów

-

Lech Czaplinek

- -

Vineta Wolin

-

Polonia Płoty

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Wieża Postomino

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Mechanik Bobolice

SO/31/10 00:00

Darłovia Darłowo

-

Ina Goleniów

17 kolejka
- -

Polonia Płoty

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Lech Czaplinek

-

Vineta Wolin

- -

Leśnik Manowo

-

Biali Sądów

- -

MKP Szczecinek

-

Sokół Karlino

- -

Hutnik Szczecin

-

Rasel Dygowo

- -

Rega Trzebiatów

-

Kluczevia Stargard

- -

Sparta Węgorzyno

-

Błękitni II Stargard

- -

Ina Goleniów

-

Orzeł Wałcz

- -

Olimp Gościno

-

Darłovia Darłowo

SO/07/11 00:00

Wieża Postomino

-

Iskierka Śmierdnica

18 kolejka
- -

Błękitni II Stargard

-

Ina Goleniów

- -

Kluczevia Stargard

-

Sparta Węgorzyno

- -

Rasel Dygowo

-

Rega Trzebiatów

- -

Sokół Karlino

-

Hutnik Szczecin

- -

Biali Sądów

-

MKP Szczecinek

- -

Vineta Wolin

-

Leśnik Manowo

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Lech Czaplinek

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Polonia Płoty

- -

Mechanik Bobolice

-

Wieża Postomino

ŚR/11/11 00:00

Orzeł Wałcz

-

Olimp Gościno

19 kolejka
- -

Lech Czaplinek

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Leśnik Manowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

MKP Szczecinek

-

Vineta Wolin

- -

Hutnik Szczecin

-

Biali Sądów

- -

Rega Trzebiatów

-

Sokół Karlino

- -

Sparta Węgorzyno

-

Rasel Dygowo

- -

Ina Goleniów

-

Kluczevia Stargard

- -

Olimp Gościno

-

Błękitni II Stargard

- -

Darłovia Darłowo

-

Orzeł Wałcz

SO/14/11 00:00

Polonia Płoty

-

Mechanik Bobolice

20 kolejka
- -

Kluczevia Stargard

-

Olimp Gościno

- -

Rasel Dygowo

-

Ina Goleniów

- -

Sokół Karlino

-

Sparta Węgorzyno

- -

Biali Sądów

-

Rega Trzebiatów

- -

Vineta Wolin

-

Hutnik Szczecin

- -

Gryf Kamień Pom.

-

MKP Szczecinek

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Leśnik Manowo

- -

Mechanik Bobolice

-

Lech Czaplinek

- -

Wieża Postomino

-

Polonia Płoty

SO/21/11 00:00

Błękitni II Stargard

-

Darłovia Darłowo

21 kolejka
- -

Leśnik Manowo

-

Mechanik Bobolice

- -

MKP Szczecinek

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Hutnik Szczecin

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Rega Trzebiatów

-

Vineta Wolin

- -

Sparta Węgorzyno

-

Biali Sądów

- -

Ina Goleniów

-

Sokół Karlino

- -

Olimp Gościno

-

Rasel Dygowo

- -

Darłovia Darłowo

-

Kluczevia Stargard

- -

Orzeł Wałcz

-

Błękitni II Stargard

SO/28/11 00:00

Lech Czaplinek

-

Wieża Postomino

22 kolejka
- -

Darłovia Darłowo

-

Rasel Dygowo

- -

Olimp Gościno

-

Sokół Karlino

- -

Ina Goleniów

-

Biali Sądów

- -

Sparta Węgorzyno

-

Vineta Wolin

- -

Rega Trzebiatów

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Hutnik Szczecin

-

Iskierka Śmierdnica

- -

MKP Szczecinek

-

Mechanik Bobolice

- -

Leśnik Manowo

-

Wieża Postomino

- -

Lech Czaplinek

-

Polonia Płoty

SO/05/12 00:00

Orzeł Wałcz

-

Kluczevia Stargard

23 kolejka
- -

Polonia Płoty

-

Leśnik Manowo

- -

Wieża Postomino

-

MKP Szczecinek

- -

Mechanik Bobolice

-

Hutnik Szczecin

- -

Iskierka Śmierdnica

-

Rega Trzebiatów

- -

Vineta Wolin

-

Ina Goleniów

- -

Biali Sądów

-

Olimp Gościno

- -

Sokół Karlino

-

Darłovia Darłowo

- -

Rasel Dygowo

-

Orzeł Wałcz

- -

Kluczevia Stargard

-

Błękitni II Stargard

SO/12/12 00:00

Sparta Węgorzyno

-

Gryf Kamień Pom.

24 kolejka
- -

Błękitni II Stargard

-

Rasel Dygowo

- -

Orzeł Wałcz

-

Sokół Karlino

- -

Darłovia Darłowo

-

Biali Sądów

- -

Olimp Gościno

-

Vineta Wolin

- -

Ina Goleniów

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Sparta Węgorzyno

-

Iskierka Śmierdnica

- -

Rega Trzebiatów

-

Mechanik Bobolice

- -

Hutnik Szczecin

-

Wieża Postomino

- -

MKP Szczecinek

-

Polonia Płoty

- -

Leśnik Manowo

-

Lech Czaplinek

Piłka na żywo

PT/18/09 18:00
Podbeskidzie B.
1-4
Raków C.
PT/18/09 20:30
Wisła K.
0-3
Wisła P.
SO/19/09 15:00
Lechia G.
-
Stal M.
SO/19/09 17:30
Pogoń S.
-
Śląsk W.
SO/19/09 20:00
Legia W.
-
Górnik Z.
ND/20/09 15:00
Zagłębie L.
-
Cracovia
ND/20/09 17:30
Lech P.
-
Warta P.
PN/21/09 18:00
Piast G.
-
Jagiellonia B.
PT/25/09 18:00
Wisła P.
-
Warta P.
PT/25/09 20:30
Górnik Z.
-
Wisła K.
SO/26/09 15:00
Cracovia
-
Raków C.
SO/26/09 17:30
Lechia G.
-
Podbeskidzie B.
SO/26/09 20:00
Jagiellonia B.
-
Zagłębie L.
ND/27/09 15:00
Lech P.
-
Pogoń S.
ND/27/09 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/28/09 18:00
Stal M.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sp. 1. liga: Arka - Miedź (na żywo)
18:00 Canal+Sport Podbesk. - Raków (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła K. - Wisła P. (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 2. liga: Widzew - Stomil (na żywo)
15:00 Canal+Sport Lechia - Stal (na żywo)
15:30 TVP Sport 2. liga: Znicz - Stal Rz. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Pogoń - Śląsk (na żywo)
20:00 Canal+Sport Legia - Górnik (na żywo)