Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 20 września 2017

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Morzycko Moryń71816-56-0-13-0-13-0-0
2MKP Szczecinek71515-55-0-22-0-23-0-0
3Bałtyk Koszalin71413-64-2-12-0-02-2-1
4Hutnik Szczecin71418-144-2-13-1-01-1-1
5Jeziorak Załom61312-44-1-13-1-01-0-1
6Sokół Karlino71310-114-1-22-1-12-0-1
7Gryf Kamień Pom.71116-123-2-23-0-10-2-1
8Rega Trzebiatów71115-113-2-21-0-22-2-0
9Ina Goleniów71015-153-1-32-1-11-0-2
10Olimp Gościno789-102-2-31-1-11-1-2
11Gryf Polanów789-122-2-32-1-10-1-2
12Kluczevia Stargard Sz.7711-141-4-21-2-00-2-2
13Leśnik Manowo7711-172-1-42-1-00-0-4
14Vineta Wolin7611-81-3-31-1-10-2-2
15Iskra Białogard652-101-2-30-2-21-0-1
16Sparta Węgorzyno7510-211-2-41-1-10-1-3
17Rasel Dygowo748-111-1-51-1-10-0-4
18Osadnik Myślibórz736-211-0-60-0-31-0-3
SO/16/09 14:00
Gryf P.
1-1
Bałtyk K.
SO/16/09 15:00
Leśnik M.
3-2
Rasel D.
SO/16/09 16:00
Vineta W.
7-1
Sparta W.
SO/16/09 17:00
Morzycko M.
6-1
Ina G.
SO/16/09 17:00
Rega T.
1-3
MKP S.
SO/16/09 17:00
Gryf K.
6-2
Osadnik M.
ND/17/09 16:00
Sokół K.
1-1
Kluczevia S.
ND/17/09 16:00
Hutnik S.
2-2
Olimp G.
ŚR/27/09 15:00
Iskra B.
-
Jeziorak Z.
- -
Sparta W.
-
Hutnik S.
- -
Rasel D.
-
Vineta W.
- -
Kluczevia S.
-
Leśnik M.
- -
Osadnik M.
-
Sokół K.
- -
Iskra B.
-
Gryf K.
- -
MKP S.
-
Jeziorak Z.
- -
Ina G.
-
Rega T.
- -
Gryf P.
-
Morzycko M.
SO/23/09 00:00
Bałtyk K.
-
Olimp G.
1 kolejka
SO/12/08 11:00

MKP Szczecinek

3-1

Osadnik Myślibórz

SO/12/08 12:00

Rega Trzebiatów

2-1

Olimp Gościno

SO/12/08 14:00

Sokół Karlino

2-1

Leśnik Manowo

SO/12/08 15:00

Jeziorak Załom

3-0

Hutnik Szczecin

SO/12/08 17:00

Ina Goleniów

2-2

Kluczevia Stargard Sz.

SO/12/08 17:00

Gryf Polanów

2-1

Rasel Dygowo

SO/12/08 17:00

Morzycko Moryń

4-2

Sparta Węgorzyno

SO/12/08 17:00

Gryf Kamień Pom.

2-1

Vineta Wolin

SO/12/08 18:00

Iskra Białogard

0-0

Bałtyk Koszalin

2 kolejka
SO/19/08 11:00

Vineta Wolin

0-1

Sokół Karlino

SO/19/08 12:00

Hutnik Szczecin

4-3

Gryf Kamień Pom.

SO/19/08 12:00

Kluczevia Stargard Sz.

2-1

Gryf Polanów

SO/19/08 17:00

Bałtyk Koszalin

5-0

Leśnik Manowo

SO/19/08 17:00

Olimp Gościno

2-0

Jeziorak Załom

SO/19/08 17:00

Rasel Dygowo

0-1

Morzycko Moryń

SO/19/08 18:00

Sparta Węgorzyno

0-4

Rega Trzebiatów

SO/19/08 18:00

Osadnik Myślibórz

0-2

Ina Goleniów

SO/19/08 18:00

Iskra Białogard

0-3

MKP Szczecinek

3 kolejka
CZ/24/08 18:00

Rasel Dygowo

2-2

Rega Trzebiatów

SO/26/08 11:00

Gryf Kamień Pom.

0-1

Olimp Gościno

SO/26/08 12:00

Ina Goleniów

5-1

Iskra Białogard

SO/26/08 13:00

Gryf Polanów

4-1

Osadnik Myślibórz

SO/26/08 15:00

Morzycko Moryń

2-0

Kluczevia Stargard Sz.

SO/26/08 16:00

MKP Szczecinek

0-1

Bałtyk Koszalin

SO/26/08 16:00

Leśnik Manowo

0-0

Vineta Wolin

ND/27/08 14:00

Jeziorak Załom

0-0

Sparta Węgorzyno

ND/27/08 17:00

Sokół Karlino

1-4

Hutnik Szczecin

4 kolejka
ŚR/30/08 17:30

Bałtyk Koszalin

2-1

Vineta Wolin

ŚR/30/08 17:30

Hutnik Szczecin

3-2

Leśnik Manowo

ŚR/30/08 17:30

Olimp Gościno

1-2

Sokół Karlino

ŚR/30/08 17:30

Sparta Węgorzyno

2-2

Gryf Kamień Pom.

ŚR/30/08 17:30

Kluczevia Stargard Sz.

3-3

Rega Trzebiatów

ŚR/30/08 17:30

Osadnik Myślibórz

0-1

Morzycko Moryń

ŚR/30/08 17:30

Iskra Białogard

0-0

Gryf Polanów

ŚR/30/08 17:30

MKP Szczecinek

2-0

Ina Goleniów

ŚR/13/09 17:00

Jeziorak Załom

2-1

Rasel Dygowo

5 kolejka
SO/02/09 15:00

Jeziorak Załom

3-1

Kluczevia Stargard Sz.

SO/02/09 15:00

Sokół Karlino

3-2

Sparta Węgorzyno

SO/02/09 16:00

Ina Goleniów

1-3

Bałtyk Koszalin

SO/02/09 16:00

Leśnik Manowo

4-2

Olimp Gościno

SO/02/09 16:00

Vineta Wolin

2-2

Hutnik Szczecin

SO/02/09 17:00

Gryf Polanów

0-3

MKP Szczecinek

SO/02/09 17:00

Morzycko Moryń

0-1

Iskra Białogard

SO/02/09 17:00

Gryf Kamień Pom.

1-0

Rasel Dygowo

WT/05/09 17:00

Rega Trzebiatów

1-2

Osadnik Myślibórz

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Sparta Węgorzyno

3-1

Leśnik Manowo

SO/09/09 11:00

Ina Goleniów

4-1

Gryf Polanów

SO/09/09 12:00

Hutnik Szczecin

3-1

Bałtyk Koszalin

SO/09/09 13:00

Kluczevia Stargard Sz.

2-2

Gryf Kamień Pom.

SO/09/09 16:00

Olimp Gościno

0-0

Vineta Wolin

SO/09/09 16:00

MKP Szczecinek

1-2

Morzycko Moryń

SO/09/09 17:00

Iskra Białogard

0-2

Rega Trzebiatów

ND/10/09 16:00

Osadnik Myślibórz

0-4

Jeziorak Załom

ND/10/09 17:00

Rasel Dygowo

2-0

Sokół Karlino

7 kolejka
SO/16/09 14:00

Gryf Polanów

1-1

Bałtyk Koszalin

SO/16/09 15:00

Leśnik Manowo

3-2

Rasel Dygowo

SO/16/09 16:00

Vineta Wolin

7-1

Sparta Węgorzyno

SO/16/09 17:00

Morzycko Moryń

6-1

Ina Goleniów

SO/16/09 17:00

Rega Trzebiatów

1-3

MKP Szczecinek

SO/16/09 17:00

Gryf Kamień Pom.

6-2

Osadnik Myślibórz

ND/17/09 16:00

Sokół Karlino

1-1

Kluczevia Stargard Sz.

ND/17/09 16:00

Hutnik Szczecin

2-2

Olimp Gościno

ŚR/27/09 15:00

Iskra Białogard

-

Jeziorak Załom

8 kolejka
- -

Sparta Węgorzyno

-

Hutnik Szczecin

- -

Rasel Dygowo

-

Vineta Wolin

- -

Kluczevia Stargard Sz.

-

Leśnik Manowo

- -

Osadnik Myślibórz

-

Sokół Karlino

- -

Iskra Białogard

-

Gryf Kamień Pom.

- -

MKP Szczecinek

-

Jeziorak Załom

- -

Ina Goleniów

-

Rega Trzebiatów

- -

Gryf Polanów

-

Morzycko Moryń

SO/23/09 00:00

Bałtyk Koszalin

-

Olimp Gościno

9 kolejka
- -

Rega Trzebiatów

-

Gryf Polanów

- -

Jeziorak Załom

-

Ina Goleniów

- -

Gryf Kamień Pom.

-

MKP Szczecinek

- -

Sokół Karlino

-

Iskra Białogard

- -

Leśnik Manowo

-

Osadnik Myślibórz

- -

Vineta Wolin

-

Kluczevia Stargard Sz.

- -

Hutnik Szczecin

-

Rasel Dygowo

- -

Olimp Gościno

-

Sparta Węgorzyno

SO/30/09 00:00

Morzycko Moryń

-

Bałtyk Koszalin

10 kolejka
- -

Rasel Dygowo

-

Olimp Gościno

- -

Kluczevia Stargard Sz.

-

Hutnik Szczecin

- -

Osadnik Myślibórz

-

Vineta Wolin

- -

Iskra Białogard

-

Leśnik Manowo

- -

MKP Szczecinek

-

Sokół Karlino

- -

Ina Goleniów

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Gryf Polanów

-

Jeziorak Załom

- -

Morzycko Moryń

-

Rega Trzebiatów

SO/07/10 00:00

Bałtyk Koszalin

-

Sparta Węgorzyno

11 kolejka
- -

Jeziorak Załom

-

Morzycko Moryń

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Gryf Polanów

- -

Sokół Karlino

-

Ina Goleniów

- -

Leśnik Manowo

-

MKP Szczecinek

- -

Vineta Wolin

-

Iskra Białogard

- -

Hutnik Szczecin

-

Osadnik Myślibórz

- -

Olimp Gościno

-

Kluczevia Stargard Sz.

- -

Sparta Węgorzyno

-

Rasel Dygowo

SO/14/10 00:00

Rega Trzebiatów

-

Bałtyk Koszalin

12 kolejka
- -

Kluczevia Stargard Sz.

-

Sparta Węgorzyno

- -

Osadnik Myślibórz

-

Olimp Gościno

- -

Iskra Białogard

-

Hutnik Szczecin

- -

MKP Szczecinek

-

Vineta Wolin

- -

Ina Goleniów

-

Leśnik Manowo

- -

Gryf Polanów

-

Sokół Karlino

- -

Morzycko Moryń

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Rega Trzebiatów

-

Jeziorak Załom

SO/21/10 00:00

Bałtyk Koszalin

-

Rasel Dygowo

13 kolejka
- -

Gryf Kamień Pom.

-

Rega Trzebiatów

- -

Sokół Karlino

-

Morzycko Moryń

- -

Leśnik Manowo

-

Gryf Polanów

- -

Vineta Wolin

-

Ina Goleniów

- -

Hutnik Szczecin

-

MKP Szczecinek

- -

Olimp Gościno

-

Iskra Białogard

- -

Sparta Węgorzyno

-

Osadnik Myślibórz

- -

Rasel Dygowo

-

Kluczevia Stargard Sz.

SO/28/10 00:00

Jeziorak Załom

-

Bałtyk Koszalin

14 kolejka
- -

Osadnik Myślibórz

-

Rasel Dygowo

- -

Iskra Białogard

-

Sparta Węgorzyno

- -

MKP Szczecinek

-

Olimp Gościno

- -

Ina Goleniów

-

Hutnik Szczecin

- -

Gryf Polanów

-

Vineta Wolin

- -

Morzycko Moryń

-

Leśnik Manowo

- -

Rega Trzebiatów

-

Sokół Karlino

- -

Jeziorak Załom

-

Gryf Polanów

SO/04/11 00:00

Bałtyk Koszalin

-

Kluczevia Stargard Sz.

15 kolejka
- -

Sokół Karlino

-

Jeziorak Załom

- -

Leśnik Manowo

-

Rega Trzebiatów

- -

Vineta Wolin

-

Morzycko Moryń

- -

Hutnik Szczecin

-

Gryf Polanów

- -

Olimp Gościno

-

Ina Goleniów

- -

Sparta Węgorzyno

-

MKP Szczecinek

- -

Rasel Dygowo

-

Iskra Białogard

- -

Kluczevia Stargard Sz.

-

Osadnik Myślibórz

SO/11/11 00:00

Gryf Kamień Pom.

-

Bałtyk Koszalin

16 kolejka
- -

Iskra Białogard

-

Kluczevia Stargard Sz.

- -

MKP Szczecinek

-

Rasel Dygowo

- -

Ina Goleniów

-

Sparta Węgorzyno

- -

Gryf Polanów

-

Olimp Gościno

- -

Morzycko Moryń

-

Hutnik Szczecin

- -

Rega Trzebiatów

-

Vineta Wolin

- -

Jeziorak Załom

-

Leśnik Manowo

- -

Gryf Kamień Pom.

-

Sokół Karlino

SO/18/11 00:00

Bałtyk Koszalin

-

Osadnik Myślibórz

17 kolejka
- -

Leśnik Manowo

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Vineta Wolin

-

Jeziorak Załom

- -

Hutnik Szczecin

-

Rega Trzebiatów

- -

Olimp Gościno

-

Morzycko Moryń

- -

Sparta Węgorzyno

-

Gryf Polanów

- -

Rasel Dygowo

-

Ina Goleniów

- -

Kluczevia Stargard Sz.

-

MKP Szczecinek

- -

Osadnik Myślibórz

-

Iskra Białogard

SO/25/11 00:00

Sokół Karlino

-

Bałtyk Koszalin

18 kolejka
- -

Bałtyk Koszalin

-

Iskra Białogard

- -

Osadnik Myślibórz

-

MKP Szczecinek

- -

Kluczevia Stargard Sz.

-

Ina Goleniów

- -

Rasel Dygowo

-

Gryf Polanów

- -

Sparta Węgorzyno

-

Morzycko Moryń

- -

Olimp Gościno

-

Rega Trzebiatów

- -

Hutnik Szczecin

-

Jeziorak Załom

- -

Vineta Wolin

-

Gryf Kamień Pom.

- -

Leśnik Manowo

-

Sokół Karlino

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań91815-4
2Górnik Zabrze91620-13
3Zagłębie Lubin91614-7
4Legia Warszawa91612-9
5Wisła Kraków91612-12
6Jagiellonia Białystok91513-12
7Sandecja Nowy Sącz9149-8
8Śląsk Wrocław91312-12
9Korona Kielce91110-11
10Arka Gdynia9118-10
11Wisła Płock9118-12
12Lechia Gdańsk91013-13
13Pogoń Szczecin988-12
14Piast Gliwice989-16
15Cracovia9610-16
16Termalica Nieciecza 956-12
PT/15/09 18:00
Arka G.
1-1
Zagłębie L.
PT/15/09 20:30
Lech P.
1-0
Korona K.
SO/16/09 15:30
Wisła P.
3-1
Pogoń S.
SO/16/09 18:00
Górnik Z.
2-2
Śląsk W.
SO/16/09 20:30
Wisła K.
2-0
Piast G.
ND/17/09 15:30
Sandecja N.
1-0
Termalica N.
ND/17/09 18:00
Legia W.
1-0
Cracovia
PN/18/09 18:00
Lechia G.
3-3
Jagiellonia B.
PT/22/09 18:00
Piast G.
-
Arka G.
PT/22/09 20:30
Śląsk W.
-
Lech P.
SO/23/09 15:30
Termalica N.
-
Lechia G.
SO/23/09 18:00
Pogoń S.
-
Górnik Z.
SO/23/09 20:30
Korona K.
-
Wisła K.
ND/24/09 15:30
Zagłębie L.
-
Sandecja N.
ND/24/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Legia W.
PN/25/09 18:00
Cracovia
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:45 Polsat Sport PP: Górnik - Sandecja (na żywo)
20:45 Polsat Sport PP: Korona - Wisła K. (na żywo)
15:30 Polsat Sport PP: Ruch Z. - Legia (na żywo)
20:45 Polsat Sport PP: Cracovia - Zagłębie (na żywo)