Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 czerwca 2022

4 Liga zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Vineta Wolin38100115-1932-4-219-0-013-4-2
2Flota Świnoujście3898127-2331-5-217-1-114-4-1
3Gwardia Koszalin387788-3722-11-512-7-010-4-5
4MKP Szczecinek3864110-8119-7-1210-4-59-3-7
5Dąb Dębno386478-7219-7-1211-3-58-4-7
6Biali Sądów386389-6019-6-1312-2-57-4-8
7Wieża Postomino386169-5017-10-119-4-68-6-5
8Chemik Police386193-8217-10-1111-4-46-6-7
9Hutnik Szczecin385775-5216-9-137-7-59-2-8
10Orzeł Wałcz385163-6914-9-159-3-75-6-8
11Olimp Gościno385166-7815-6-1711-4-44-2-13
12Rasel Dygowo384764-8513-8-1711-3-52-5-12
13Błękitni II Stargard384680-9213-7-1810-2-73-5-11
14Ina Goleniów384667-8613-7-186-4-97-3-9
15Darłovia Darłowo384351-7112-7-199-3-73-4-12
16Jeziorak Załom383565-1079-8-216-4-93-4-12
17Leśnik Manowo383152-838-7-234-5-104-2-13
18Sokół Karlino382640-1046-8-245-4-101-4-14
19Pogoń Połczyn Zdrój382643-1127-5-262-5-125-0-14
20Zefir Wyszewo381737-1092-11-252-7-100-4-15
ŚR/22/06 18:30
Wieża P.
0-3
Chemik P.
SO/25/06 11:00
Orzeł W.
1-6
Leśnik M.
SO/25/06 12:00
MKP S.
4-2
Biali S.
SO/25/06 14:00
Olimp G.
3-3
Gwardia K.
SO/25/06 17:00
Vineta W.
6-0
Zefir W.
SO/25/06 17:00
Ina G.
2-2
Darłovia D.
SO/25/06 17:00
Hutnik S.
1-4
Flota Ś.
SO/25/06 17:00
Dąb D.
2-2
Błękitni I.
SO/25/06 17:00
Jeziorak Z.
3-0
Sokół K.
SO/25/06 17:00
Pogoń P.
1-1
Rasel D.
1 kolejka
SO/07/08 11:00

Ina Goleniów

0-3

Flota Świnoujście

SO/07/08 11:00

Olimp Gościno

0-5

Vineta Wolin

SO/07/08 11:00

Leśnik Manowo

0-1

Gwardia Koszalin

SO/07/08 12:00

Hutnik Szczecin

4-0

Błękitni II Stargard

SO/07/08 13:00

MKP Szczecinek

1-3

Orzeł Wałcz

SO/07/08 14:00

Wieża Postomino

1-1

Sokół Karlino

SO/07/08 15:00

Jeziorak Załom

4-0

Rasel Dygowo

SO/07/08 16:00

Pogoń Połczyn Zdrój

2-2

Biali Sądów

SO/07/08 18:30

Zefir Wyszewo

2-2

Darłovia Darłowo

ND/08/08 16:00

Dąb Dębno

4-2

Chemik Police

2 kolejka
SO/14/08 11:00

Rasel Dygowo

0-2

Wieża Postomino

SO/14/08 12:00

Chemik Police

2-6

Hutnik Szczecin

SO/14/08 13:00

MKP Szczecinek

4-0

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/14/08 16:00

Błękitni II Stargard

4-2

Ina Goleniów

SO/14/08 17:00

Darłovia Darłowo

4-2

Olimp Gościno

SO/14/08 17:00

Flota Świnoujście

4-0

Zefir Wyszewo

SO/14/08 17:00

Sokół Karlino

2-3

Dąb Dębno

SO/14/08 18:00

Orzeł Wałcz

0-1

Gwardia Koszalin

ND/15/08 16:30

Vineta Wolin

2-0

Leśnik Manowo

ND/15/08 17:00

Biali Sądów

3-0

Jeziorak Załom

3 kolejka
CZ/19/08 18:30

Leśnik Manowo

2-2

Darłovia Darłowo

SO/21/08 11:00

Ina Goleniów

4-6

Chemik Police

SO/21/08 12:00

Hutnik Szczecin

2-2

Sokół Karlino

SO/21/08 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-4

Orzeł Wałcz

SO/21/08 14:00

Wieża Postomino

1-5

Biali Sądów

SO/21/08 14:00

Olimp Gościno

0-3

Flota Świnoujście

SO/21/08 15:00

Jeziorak Załom

1-1

MKP Szczecinek

SO/21/08 15:00

Zefir Wyszewo

5-4

Błękitni II Stargard

SO/21/08 17:00

Gwardia Koszalin

1-0

Vineta Wolin

ND/22/08 15:00

Dąb Dębno

4-0

Rasel Dygowo

4 kolejka
PT/27/08 17:00

Darłovia Darłowo

0-2

Gwardia Koszalin

SO/28/08 12:00

Chemik Police

3-0

Zefir Wyszewo

SO/28/08 13:00

MKP Szczecinek

1-1

Wieża Postomino

SO/28/08 15:00

Rasel Dygowo

3-1

Hutnik Szczecin

SO/28/08 15:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-2

Jeziorak Załom

SO/28/08 17:00

Flota Świnoujście

1-0

Leśnik Manowo

SO/28/08 17:00

Biali Sądów

2-4

Dąb Dębno

SO/28/08 18:00

Orzeł Wałcz

3-1

Vineta Wolin

ND/29/08 15:00

Błękitni II Stargard

4-0

Olimp Gościno

ND/29/08 17:00

Sokół Karlino

2-0

Ina Goleniów

5 kolejka
ŚR/01/09 17:30

Wieża Postomino

7-1

Pogoń Połczyn Zdrój

ŚR/01/09 17:30

Dąb Dębno

4-3

MKP Szczecinek

ŚR/01/09 17:30

Hutnik Szczecin

1-1

Biali Sądów

ŚR/01/09 17:30

Ina Goleniów

5-3

Rasel Dygowo

ŚR/01/09 17:30

Zefir Wyszewo

1-1

Sokół Karlino

ŚR/01/09 17:30

Olimp Gościno

3-2

Chemik Police

ŚR/01/09 17:30

Leśnik Manowo

2-2

Błękitni II Stargard

ŚR/01/09 17:30

Gwardia Koszalin

0-0

Flota Świnoujście

ŚR/01/09 17:30

Vineta Wolin

3-0

Darłovia Darłowo

ŚR/01/09 18:00

Jeziorak Załom

0-2

Orzeł Wałcz

6 kolejka
SO/04/09 12:00

Chemik Police

4-1

Leśnik Manowo

SO/04/09 13:00

Orzeł Wałcz

0-2

Darłovia Darłowo

SO/04/09 13:00

MKP Szczecinek

0-3

Hutnik Szczecin

SO/04/09 15:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-4

Dąb Dębno

SO/04/09 15:00

Jeziorak Załom

2-1

Wieża Postomino

SO/04/09 16:00

Błękitni II Stargard

0-4

Gwardia Koszalin

SO/04/09 17:00

Flota Świnoujście

1-1

Vineta Wolin

SO/04/09 17:00

Sokół Karlino

0-1

Olimp Gościno

ND/05/09 17:00

Biali Sądów

5-1

Ina Goleniów

ND/05/09 17:30

Rasel Dygowo

2-1

Zefir Wyszewo

7 kolejka
SO/11/09 11:00

Olimp Gościno

2-1

Rasel Dygowo

SO/11/09 11:00

Leśnik Manowo

4-1

Sokół Karlino

SO/11/09 11:00

Gwardia Koszalin

2-0

Chemik Police

SO/11/09 12:00

Hutnik Szczecin

3-1

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/11/09 12:00

Darłovia Darłowo

0-3

Flota Świnoujście

SO/11/09 14:00

Wieża Postomino

1-1

Orzeł Wałcz

SO/11/09 15:30

Vineta Wolin

4-0

Błękitni II Stargard

SO/11/09 16:00

Ina Goleniów

0-5

MKP Szczecinek

SO/11/09 17:00

Zefir Wyszewo

1-3

Biali Sądów

ND/12/09 15:00

Dąb Dębno

4-1

Jeziorak Załom

8 kolejka
PT/17/09 17:00

Sokół Karlino

0-0

Gwardia Koszalin

SO/18/09 11:00

Rasel Dygowo

1-3

Leśnik Manowo

SO/18/09 12:00

Chemik Police

0-7

Vineta Wolin

SO/18/09 13:00

MKP Szczecinek

6-0

Zefir Wyszewo

SO/18/09 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-2

Ina Goleniów

SO/18/09 14:00

Wieża Postomino

3-4

Dąb Dębno

SO/18/09 15:00

Jeziorak Załom

2-5

Hutnik Szczecin

SO/18/09 16:00

Orzeł Wałcz

1-1

Flota Świnoujście

SO/18/09 16:00

Biali Sądów

3-0

Olimp Gościno

ND/19/09 11:00

Błękitni II Stargard

2-2

Darłovia Darłowo

9 kolejka
SO/25/09 11:00

Leśnik Manowo

1-1

Biali Sądów

SO/25/09 11:00

Gwardia Koszalin

7-1

Rasel Dygowo

SO/25/09 11:00

Vineta Wolin

2-0

Sokół Karlino

SO/25/09 12:00

Hutnik Szczecin

0-0

Wieża Postomino

SO/25/09 12:00

Darłovia Darłowo

2-2

Chemik Police

SO/25/09 15:00

Ina Goleniów

0-3

Jeziorak Załom

SO/25/09 15:00

Olimp Gościno

1-4

MKP Szczecinek

SO/25/09 16:00

Zefir Wyszewo

1-2

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/25/09 16:00

Flota Świnoujście

3-0

Błękitni II Stargard

ND/26/09 15:00

Dąb Dębno

3-1

Orzeł Wałcz

10 kolejka
SO/02/10 12:00

Orzeł Wałcz

4-2

Błękitni II Stargard

SO/02/10 12:00

Chemik Police

3-4

Flota Świnoujście

SO/02/10 13:00

MKP Szczecinek

3-2

Leśnik Manowo

SO/02/10 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

2-3

Olimp Gościno

SO/02/10 14:00

Wieża Postomino

2-1

Ina Goleniów

SO/02/10 15:00

Biali Sądów

4-2

Gwardia Koszalin

SO/02/10 15:00

Jeziorak Załom

3-3

Zefir Wyszewo

SO/02/10 16:00

Sokół Karlino

3-1

Darłovia Darłowo

SO/02/10 16:00

Rasel Dygowo

0-7

Vineta Wolin

ND/03/10 15:00

Dąb Dębno

3-2

Hutnik Szczecin

11 kolejka
SO/09/10 11:00

Leśnik Manowo

1-3

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/09/10 12:00

Hutnik Szczecin

2-2

Orzeł Wałcz

SO/09/10 12:00

Darłovia Darłowo

2-1

Rasel Dygowo

SO/09/10 13:00

Ina Goleniów

1-2

Dąb Dębno

SO/09/10 13:00

Zefir Wyszewo

0-2

Wieża Postomino

SO/09/10 15:00

Olimp Gościno

3-2

Jeziorak Załom

SO/09/10 15:00

Gwardia Koszalin

3-1

MKP Szczecinek

SO/09/10 15:00

Vineta Wolin

2-0

Biali Sądów

SO/09/10 15:00

Flota Świnoujście

5-0

Sokół Karlino

SO/09/10 16:00

Błękitni II Stargard

1-2

Chemik Police

12 kolejka
SO/16/10 12:00

Hutnik Szczecin

0-1

Ina Goleniów

SO/16/10 13:00

MKP Szczecinek

2-2

Vineta Wolin

SO/16/10 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-6

Gwardia Koszalin

SO/16/10 14:00

Jeziorak Załom

4-2

Leśnik Manowo

SO/16/10 14:00

Wieża Postomino

1-0

Olimp Gościno

SO/16/10 15:00

Orzeł Wałcz

5-1

Chemik Police

SO/16/10 15:00

Sokół Karlino

3-3

Błękitni II Stargard

SO/16/10 15:00

Rasel Dygowo

0-8

Flota Świnoujście

ND/17/10 15:00

Biali Sądów

5-0

Darłovia Darłowo

ND/17/10 15:00

Dąb Dębno

5-0

Zefir Wyszewo

13 kolejka
SO/23/10 11:00

Leśnik Manowo

0-5

Wieża Postomino

SO/23/10 12:00

Zefir Wyszewo

0-3

Hutnik Szczecin

SO/23/10 12:00

Darłovia Darłowo

0-2

MKP Szczecinek

SO/23/10 12:00

Chemik Police

4-2

Sokół Karlino

SO/23/10 14:00

Ina Goleniów

2-1

Orzeł Wałcz

SO/23/10 14:00

Gwardia Koszalin

4-0

Jeziorak Załom

SO/23/10 15:00

Olimp Gościno

0-0

Dąb Dębno

SO/23/10 15:00

Vineta Wolin

4-0

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/23/10 15:00

Flota Świnoujście

5-1

Biali Sądów

ND/24/10 15:00

Błękitni II Stargard

2-3

Rasel Dygowo

14 kolejka
SO/30/10 12:00

Hutnik Szczecin

2-0

Olimp Gościno

SO/30/10 13:00

MKP Szczecinek

3-3

Flota Świnoujście

SO/30/10 14:00

Orzeł Wałcz

2-1

Sokół Karlino

SO/30/10 14:00

Rasel Dygowo

5-0

Chemik Police

SO/30/10 14:00

Biali Sądów

2-0

Błękitni II Stargard

SO/30/10 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-4

Darłovia Darłowo

SO/30/10 14:00

Jeziorak Załom

2-4

Vineta Wolin

SO/30/10 14:00

Wieża Postomino

1-0

Gwardia Koszalin

SO/30/10 14:00

Ina Goleniów

1-1

Zefir Wyszewo

ND/31/10 14:00

Dąb Dębno

1-3

Leśnik Manowo

15 kolejka
SO/06/11 11:00

Leśnik Manowo

2-1

Hutnik Szczecin

SO/06/11 12:00

Darłovia Darłowo

6-0

Jeziorak Załom

SO/06/11 12:00

Chemik Police

2-1

Biali Sądów

SO/06/11 12:00

Sokół Karlino

4-3

Rasel Dygowo

SO/06/11 13:00

Zefir Wyszewo

1-2

Orzeł Wałcz

SO/06/11 13:00

Gwardia Koszalin

0-0

Dąb Dębno

SO/06/11 14:00

Olimp Gościno

1-1

Ina Goleniów

SO/06/11 14:00

Flota Świnoujście

7-0

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/06/11 14:30

Vineta Wolin

3-0

Wieża Postomino

ND/07/11 11:00

Błękitni II Stargard

4-3

MKP Szczecinek

16 kolejka
CZ/11/11 11:00

Leśnik Manowo

0-2

Ina Goleniów

CZ/11/11 12:00

Zefir Wyszewo

3-3

Olimp Gościno

CZ/11/11 13:00

Orzeł Wałcz

1-1

Rasel Dygowo

CZ/11/11 13:00

Biali Sądów

5-1

Sokół Karlino

CZ/11/11 13:00

MKP Szczecinek

2-3

Chemik Police

CZ/11/11 13:00

Pogoń Połczyn Zdrój

3-3

Błękitni II Stargard

CZ/11/11 13:00

Wieża Postomino

0-1

Darłovia Darłowo

CZ/11/11 13:30

Hutnik Szczecin

0-0

Gwardia Koszalin

CZ/11/11 14:00

Jeziorak Załom

0-4

Flota Świnoujście

CZ/11/11 14:00

Dąb Dębno

0-2

Vineta Wolin

17 kolejka
ND/14/11 11:00

Leśnik Manowo

1-0

Zefir Wyszewo

ND/14/11 11:00

Rasel Dygowo

0-0

Biali Sądów

ND/14/11 12:00

Gwardia Koszalin

1-1

Ina Goleniów

ND/14/11 12:00

Vineta Wolin

2-1

Hutnik Szczecin

ND/14/11 12:00

Darłovia Darłowo

2-0

Dąb Dębno

ND/14/11 12:00

Chemik Police

6-0

Pogoń Połczyn Zdrój

ND/14/11 13:00

Flota Świnoujście

3-0

Wieża Postomino

ND/14/11 14:00

Olimp Gościno

5-1

Orzeł Wałcz

ND/14/11 14:00

Sokół Karlino

0-3

MKP Szczecinek

ND/14/11 16:30

Błękitni II Stargard

4-2

Jeziorak Załom

18 kolejka
SO/20/11 11:00

Hutnik Szczecin

2-0

Darłovia Darłowo

SO/20/11 13:00

Orzeł Wałcz

0-1

Biali Sądów

SO/20/11 13:00

MKP Szczecinek

5-1

Rasel Dygowo

SO/20/11 13:00

Jeziorak Załom

3-3

Chemik Police

SO/20/11 13:00

Wieża Postomino

3-2

Błękitni II Stargard

SO/20/11 13:00

Ina Goleniów

1-3

Vineta Wolin

SO/20/11 13:00

Olimp Gościno

4-0

Leśnik Manowo

SO/20/11 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-1

Sokół Karlino

ND/21/11 13:30

Dąb Dębno

0-3

Flota Świnoujście

ŚR/20/04 17:30

Zefir Wyszewo

1-3

Gwardia Koszalin

19 kolejka
SO/27/11 11:00

Biali Sądów

1-3

MKP Szczecinek

SO/27/11 12:00

Darłovia Darłowo

3-0

Ina Goleniów

SO/27/11 12:00

Flota Świnoujście

4-1

Hutnik Szczecin

SO/27/11 12:00

Chemik Police

1-1

Wieża Postomino

SO/27/11 13:00

Gwardia Koszalin

3-1

Olimp Gościno

SO/27/11 13:00

Błękitni II Stargard

4-2

Dąb Dębno

SO/27/11 13:00

Sokół Karlino

2-2

Jeziorak Załom

ND/28/11 12:00

Zefir Wyszewo

0-1

Vineta Wolin

ND/28/11 12:00

Rasel Dygowo

1-0

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/19/02 11:00

Leśnik Manowo

1-3

Orzeł Wałcz

20 kolejka
SO/05/03 12:00

Sokół Karlino

0-1

Wieża Postomino

SO/05/03 12:00

Chemik Police

1-2

Dąb Dębno

SO/05/03 12:00

Błękitni II Stargard

0-1

Hutnik Szczecin

SO/05/03 12:30

Vineta Wolin

3-0

Olimp Gościno

SO/05/03 13:00

Orzeł Wałcz

3-3

MKP Szczecinek

SO/05/03 13:00

Rasel Dygowo

6-3

Jeziorak Załom

SO/05/03 13:00

Darłovia Darłowo

0-0

Zefir Wyszewo

SO/05/03 14:00

Gwardia Koszalin

1-0

Leśnik Manowo

SO/05/03 15:00

Flota Świnoujście

7-2

Ina Goleniów

ND/06/03 13:00

Biali Sądów

1-2

Pogoń Połczyn Zdrój

21 kolejka
SO/12/03 11:00

Leśnik Manowo

0-3

Vineta Wolin

SO/12/03 14:00

Gwardia Koszalin

1-1

Orzeł Wałcz

SO/12/03 14:00

Zefir Wyszewo

2-2

Flota Świnoujście

SO/12/03 14:00

Ina Goleniów

1-2

Błękitni II Stargard

SO/12/03 14:00

Hutnik Szczecin

3-3

Chemik Police

SO/12/03 14:00

Wieża Postomino

1-0

Rasel Dygowo

SO/12/03 15:00

Olimp Gościno

3-0

Darłovia Darłowo

SO/12/03 15:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-2

MKP Szczecinek

ND/13/03 16:00

Dąb Dębno

0-1

Sokół Karlino

ND/13/03 18:30

Jeziorak Załom

1-2

Biali Sądów

22 kolejka
SO/19/03 12:00

Sokół Karlino

0-3

Hutnik Szczecin

SO/19/03 12:00

Chemik Police

3-0

Ina Goleniów

SO/19/03 12:00

Darłovia Darłowo

2-3

Leśnik Manowo

SO/19/03 12:30

Vineta Wolin

2-0

Gwardia Koszalin

SO/19/03 13:00

Orzeł Wałcz

5-1

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/19/03 13:30

Rasel Dygowo

1-1

Dąb Dębno

SO/19/03 14:00

MKP Szczecinek

4-2

Jeziorak Załom

SO/19/03 15:00

Flota Świnoujście

4-1

Olimp Gościno

SO/19/03 18:00

Błękitni II Stargard

6-1

Zefir Wyszewo

ND/20/03 14:00

Biali Sądów

1-0

Wieża Postomino

23 kolejka
SO/26/03 12:00

Zefir Wyszewo

0-0

Chemik Police

SO/26/03 12:30

Vineta Wolin

2-1

Orzeł Wałcz

SO/26/03 13:00

Jeziorak Załom

3-2

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/26/03 14:00

Ina Goleniów

5-0

Sokół Karlino

SO/26/03 15:00

Leśnik Manowo

0-2

Flota Świnoujście

SO/26/03 15:00

Olimp Gościno

1-1

Błękitni II Stargard

SO/26/03 16:00

Gwardia Koszalin

4-1

Darłovia Darłowo

ND/27/03 14:00

Hutnik Szczecin

1-2

Rasel Dygowo

ND/27/03 14:00

Wieża Postomino

1-2

MKP Szczecinek

ND/27/03 15:00

Dąb Dębno

3-2

Biali Sądów

24 kolejka
SO/02/04 12:00

Chemik Police

4-2

Olimp Gościno

SO/02/04 12:00

Darłovia Darłowo

0-1

Vineta Wolin

SO/02/04 13:00

Orzeł Wałcz

2-1

Jeziorak Załom

SO/02/04 13:00

MKP Szczecinek

4-0

Dąb Dębno

SO/02/04 13:00

Rasel Dygowo

4-1

Ina Goleniów

SO/02/04 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

0-3

Wieża Postomino

SO/02/04 15:00

Sokół Karlino

1-0

Zefir Wyszewo

SO/02/04 16:00

Flota Świnoujście

0-4

Gwardia Koszalin

ND/03/04 13:00

Biali Sądów

3-1

Hutnik Szczecin

ND/03/04 15:30

Błękitni II Stargard

3-2

Leśnik Manowo

25 kolejka
PT/08/04 17:00

Gwardia Koszalin

4-0

Błękitni II Stargard

SO/09/04 11:00

Darłovia Darłowo

1-1

Orzeł Wałcz

SO/09/04 11:00

Leśnik Manowo

0-0

Chemik Police

SO/09/04 12:00

Zefir Wyszewo

3-3

Rasel Dygowo

SO/09/04 12:00

Hutnik Szczecin

4-0

MKP Szczecinek

SO/09/04 15:00

Olimp Gościno

1-0

Sokół Karlino

SO/09/04 15:00

Ina Goleniów

4-3

Biali Sądów

SO/09/04 15:00

Wieża Postomino

5-0

Jeziorak Załom

SO/09/04 16:00

Vineta Wolin

1-0

Flota Świnoujście

ND/10/04 16:00

Dąb Dębno

7-0

Pogoń Połczyn Zdrój

26 kolejka
PT/15/04 17:00

Chemik Police

2-1

Gwardia Koszalin

SO/16/04 13:00

Orzeł Wałcz

1-3

Wieża Postomino

SO/16/04 13:00

Jeziorak Załom

0-0

Dąb Dębno

SO/16/04 13:00

Pogoń Połczyn Zdrój

2-3

Hutnik Szczecin

SO/16/04 13:00

MKP Szczecinek

3-3

Ina Goleniów

SO/16/04 13:00

Biali Sądów

2-0

Zefir Wyszewo

SO/16/04 13:00

Rasel Dygowo

1-1

Olimp Gościno

SO/16/04 13:00

Sokół Karlino

3-3

Leśnik Manowo

SO/16/04 13:00

Flota Świnoujście

3-0

Darłovia Darłowo

SO/16/04 15:00

Błękitni II Stargard

0-2

Vineta Wolin

27 kolejka
SO/23/04 11:00

Leśnik Manowo

0-0

Rasel Dygowo

SO/23/04 12:00

Darłovia Darłowo

3-1

Błękitni II Stargard

SO/23/04 12:00

Zefir Wyszewo

1-11

MKP Szczecinek

SO/23/04 12:00

Hutnik Szczecin

0-0

Jeziorak Załom

SO/23/04 13:00

Olimp Gościno

2-0

Biali Sądów

SO/23/04 15:00

Ina Goleniów

2-3

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/23/04 17:00

Flota Świnoujście

4-0

Orzeł Wałcz

SO/23/04 17:00

Gwardia Koszalin

5-1

Sokół Karlino

ND/24/04 12:30

Vineta Wolin

2-0

Chemik Police

ND/24/04 15:00

Dąb Dębno

1-1

Wieża Postomino

28 kolejka
SO/30/04 11:00

Biali Sądów

3-1

Leśnik Manowo

SO/30/04 11:00

Rasel Dygowo

1-2

Gwardia Koszalin

SO/30/04 12:00

Pogoń Połczyn Zdrój

2-1

Zefir Wyszewo

SO/30/04 12:00

Chemik Police

1-0

Darłovia Darłowo

SO/30/04 13:00

MKP Szczecinek

5-1

Olimp Gościno

SO/30/04 14:00

Wieża Postomino

0-0

Hutnik Szczecin

SO/30/04 15:00

Orzeł Wałcz

3-2

Dąb Dębno

SO/30/04 15:00

Sokół Karlino

0-7

Vineta Wolin

SO/30/04 16:00

Jeziorak Załom

2-5

Ina Goleniów

SO/30/04 16:30

Błękitni II Stargard

0-3
(wo)

Flota Świnoujście

29 kolejka
WT/03/05 11:00

Leśnik Manowo

1-4

MKP Szczecinek

WT/03/05 12:00

Darłovia Darłowo

3-0

Sokół Karlino

WT/03/05 12:00

Zefir Wyszewo

1-1

Jeziorak Załom

WT/03/05 12:00

Hutnik Szczecin

1-2

Dąb Dębno

WT/03/05 13:00

Olimp Gościno

3-1

Pogoń Połczyn Zdrój

WT/03/05 16:00

Vineta Wolin

3-1

Rasel Dygowo

WT/03/05 17:00

Flota Świnoujście

1-0

Chemik Police

WT/03/05 17:00

Gwardia Koszalin

3-2

Biali Sądów

WT/03/05 17:00

Ina Goleniów

1-1

Wieża Postomino

WT/03/05 17:30

Błękitni II Stargard

1-1

Orzeł Wałcz

30 kolejka
SO/07/05 12:00

Chemik Police

5-1

Błękitni II Stargard

SO/07/05 13:00

Rasel Dygowo

3-0

Darłovia Darłowo

SO/07/05 14:00

Wieża Postomino

4-2

Zefir Wyszewo

SO/07/05 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-0

Leśnik Manowo

SO/07/05 15:00

Orzeł Wałcz

0-1

Hutnik Szczecin

SO/07/05 15:00

Sokół Karlino

0-4

Flota Świnoujście

SO/07/05 16:00

Jeziorak Załom

2-6

Olimp Gościno

SO/07/05 16:00

MKP Szczecinek

0-4
(wo)

Gwardia Koszalin

SO/07/05 16:00

Biali Sądów

2-2

Vineta Wolin

ND/08/05 15:00

Dąb Dębno

1-2

Ina Goleniów

31 kolejka
SO/14/05 11:00

Olimp Gościno

2-3

Wieża Postomino

SO/14/05 12:00

Chemik Police

7-3

Orzeł Wałcz

SO/14/05 12:00

Darłovia Darłowo

0-4

Biali Sądów

SO/14/05 12:00

Zefir Wyszewo

1-3

Dąb Dębno

SO/14/05 16:00

Vineta Wolin

4-0

MKP Szczecinek

SO/14/05 16:00

Leśnik Manowo

4-5

Jeziorak Załom

SO/14/05 17:00

Flota Świnoujście

1-0

Rasel Dygowo

SO/14/05 17:00

Gwardia Koszalin

1-0

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/14/05 17:00

Ina Goleniów

0-3

Hutnik Szczecin

ND/15/05 13:00

Błękitni II Stargard

4-1

Sokół Karlino

32 kolejka
SO/21/05 12:00

Hutnik Szczecin

6-0

Zefir Wyszewo

SO/21/05 13:00

MKP Szczecinek

5-3

Darłovia Darłowo

SO/21/05 13:00

Rasel Dygowo

3-0
(wo)

Błękitni II Stargard

SO/21/05 14:00

Wieża Postomino

4-1

Leśnik Manowo

SO/21/05 14:00

Pogoń Połczyn Zdrój

0-4

Vineta Wolin

SO/21/05 16:00

Orzeł Wałcz

0-2

Ina Goleniów

SO/21/05 16:00

Jeziorak Załom

2-5

Gwardia Koszalin

SO/21/05 16:00

Sokół Karlino

1-3

Chemik Police

ND/22/05 14:00

Biali Sądów

1-4

Flota Świnoujście

ND/22/05 15:00

Dąb Dębno

2-1

Olimp Gościno

33 kolejka
SO/28/05 11:00

Zefir Wyszewo

0-5

Ina Goleniów

SO/28/05 12:00

Chemik Police

1-1

Rasel Dygowo

SO/28/05 12:00

Darłovia Darłowo

1-0

Pogoń Połczyn Zdrój

SO/28/05 14:00

Flota Świnoujście

7-1

MKP Szczecinek

SO/28/05 16:00

Olimp Gościno

2-1

Hutnik Szczecin

SO/28/05 17:00

Gwardia Koszalin

1-1

Wieża Postomino

SO/28/05 17:00

Leśnik Manowo

3-1

Dąb Dębno

SO/28/05 18:00

Błękitni II Stargard

0-2

Biali Sądów

ND/29/05 11:00

Sokół Karlino

2-0

Orzeł Wałcz

ND/29/05 15:00

Vineta Wolin

4-0

Jeziorak Załom

34 kolejka
SO/04/06 12:00

Orzeł Wałcz

1-0

Zefir Wyszewo

SO/04/06 12:00

Ina Goleniów

3-1

Olimp Gościno

SO/04/06 12:00

Hutnik Szczecin

2-1

Leśnik Manowo

SO/04/06 13:00

MKP Szczecinek

1-6

Błękitni II Stargard

SO/04/06 17:00

Wieża Postomino

3-3

Vineta Wolin

SO/04/06 17:00

Pogoń Połczyn Zdrój

0-3

Flota Świnoujście

ND/05/06 13:00

Jeziorak Załom

2-0

Darłovia Darłowo

ND/05/06 14:00

Biali Sądów

3-5

Chemik Police

ND/05/06 15:00

Dąb Dębno

2-2

Gwardia Koszalin

ND/05/06 16:00

Rasel Dygowo

4-3

Sokół Karlino

35 kolejka
PT/10/06 17:00

Chemik Police

3-3

MKP Szczecinek

SO/11/06 12:00

Sokół Karlino

1-8

Biali Sądów

SO/11/06 16:00

Vineta Wolin

6-0

Dąb Dębno

SO/11/06 17:00

Ina Goleniów

1-1

Leśnik Manowo

SO/11/06 17:00

Flota Świnoujście

3-0

Jeziorak Załom

SO/11/06 17:00

Gwardia Koszalin

3-3

Hutnik Szczecin

SO/11/06 18:00

Błękitni II Stargard

4-1

Pogoń Połczyn Zdrój

ND/12/06 13:00

Olimp Gościno

3-0

Zefir Wyszewo

ND/12/06 15:00

Rasel Dygowo

3-1

Orzeł Wałcz

ND/12/06 16:00

Darłovia Darłowo

0-3

Wieża Postomino

36 kolejka
CZ/16/06 11:00

Zefir Wyszewo

3-0

Leśnik Manowo

CZ/16/06 11:00

Ina Goleniów

3-2

Gwardia Koszalin

CZ/16/06 11:00

Biali Sądów

3-1

Rasel Dygowo

CZ/16/06 12:00

Orzeł Wałcz

3-1

Olimp Gościno

CZ/16/06 12:00

Hutnik Szczecin

1-3

Vineta Wolin

CZ/16/06 12:00

Pogoń Połczyn Zdrój

3-3

Chemik Police

CZ/16/06 13:00

Jeziorak Załom

2-3

Błękitni II Stargard

CZ/16/06 13:00

MKP Szczecinek

5-0

Sokół Karlino

CZ/16/06 14:00

Wieża Postomino

0-1

Flota Świnoujście

CZ/16/06 16:00

Dąb Dębno

2-0

Darłovia Darłowo

37 kolejka
SO/18/06 14:30

Błękitni II Stargard

5-3

Wieża Postomino

ND/19/06 12:00

Chemik Police

3-3

Jeziorak Załom

ND/19/06 12:00

Darłovia Darłowo

2-1

Hutnik Szczecin

ND/19/06 12:00

Gwardia Koszalin

2-2

Zefir Wyszewo

ND/19/06 13:00

Rasel Dygowo

3-1

MKP Szczecinek

ND/19/06 13:00

Leśnik Manowo

1-3

Olimp Gościno

ND/19/06 14:00

Biali Sądów

0-0

Orzeł Wałcz

ND/19/06 16:00

Vineta Wolin

2-0

Ina Goleniów

ND/19/06 17:00

Sokół Karlino

0-2

Pogoń Połczyn Zdrój

ND/19/06 17:00

Flota Świnoujście

9-0

Dąb Dębno

38 kolejka
ŚR/22/06 18:30

Wieża Postomino

0-3

Chemik Police

SO/25/06 11:00

Orzeł Wałcz

1-6

Leśnik Manowo

SO/25/06 12:00

MKP Szczecinek

4-2

Biali Sądów

SO/25/06 14:00

Olimp Gościno

3-3

Gwardia Koszalin

SO/25/06 17:00

Vineta Wolin

6-0

Zefir Wyszewo

SO/25/06 17:00

Ina Goleniów

2-2

Darłovia Darłowo

SO/25/06 17:00

Hutnik Szczecin

1-4

Flota Świnoujście

SO/25/06 17:00

Dąb Dębno

2-2

Błękitni II Stargard

SO/25/06 17:00

Jeziorak Załom

3-0
(wo)

Sokół Karlino

SO/25/06 17:00

Pogoń Połczyn Zdrój

1-1

Rasel Dygowo

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Lech Poznań 34 74 67-24
2 Raków Częstochowa 34 69 60-30
3 Pogoń Szczecin 34 65 63-31
4 Lechia Gdańsk 34 57 52-39
5 Piast Gliwice 34 54 45-37
6 Wisła Płock 34 48 48-51
7 Radomiak Radom 34 48 42-40
8 Górnik Zabrze 34 47 55-55
9 Cracovia 34 46 40-42
10 Legia Warszawa 34 43 46-48
11 Warta Poznań 34 42 35-38
12 Jagiellonia Białystok 34 40 39-50
13 Zagłębie Lubin 34 38 43-59
14 Stal Mielec 34 37 39-52
15 Śląsk Wrocław 34 35 42-52
16 Termalica Nieciecza 34 32 36-56
17 Wisła Kraków 34 31 37-54
18 Górnik Łęczna 34 28 29-60

Piłka w telewizji

15:30 TVP Sport Polska - Islandia (na żywo)
12:55 TVP Sport Polska - Islandia (powt.)