Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
PP: Dzisiejsze wyniki rundy przedwstępnej
Dzisiaj odbyły się mecze rundy przedwstępnej Puchary Polski. Oto wyniki spotkań:Cartusia Kartuzy 0-0 Wigry Suwałki 13 lipca, 17:00
pd. k. 3-5
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 MKS Kluczbork 13 lipca, 17:00
KS Tymbark 0-3 Calisia Kalisz
(wo)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Pelikan Łowicz 13 lipca, 17:00
ŁKS Łomża 3-0 Radomiak Radom 13 lipca, 19:00
(wo)
Formacja Port 2000 Mostki 0-1 Raków Częstochowa 13 lipca, 16:00
Włocłavia Włocławek 1-3 Chojniczanka Chojnice 13 lipca, 17:00
Elana Toruń 0-1 Motor Lublin 13 lipca, 17:00
Ruch Zdzieszowice 1-2 Siarka Tarnobrzeg 13 lipca, 17:00
KS Polkowice 2-0 Stal Rzeszów 14 lipca, 17:00
Wisła Puławy 1-3 Pogoń Siedlce 13 lipca, 17:00
Bytovia Bytów 2-3 Gryf Wejherowo 13 lipca, 16:00
Ursus Warszawa 2-0 Jarota Jarocin 13 lipca, 17:00
Sokół Kleczew 1-0 Wisła Płock 13 lipca, 17:00
GKS Wikielec 2-4 Garbarnia Kraków 13 lipca, 16:00
Skra II Częstochowa 2-1 Górnik Wałbrzych 13 lipca, 18:00
Stal Sanok 1-1 Puszcza Niepołomice 13 lipca, 17:00
pd. k. 0-2
Czarni II Rokitki 2-4 Stal Stalowa Wola 13 lipca, 16:00
Odra Opole 2 -2 Energetyk ROW Rybnik 13 lipca, 20:30
pd.k. 4-2
Bałtyk Koszalin 3-0 Resovia
(wo)
Lech Rypin 3-0 Tur Turek
(wo)
Olimpia Elbląg 1-4 Chrobry Głogów 13 lipca, 17:00
Znicz Pruszków 3-0 Unia Tarnów
(wo)
Rozwój Katowice 4-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 lipca, 17:00
pd.
Zagłębie Sosnowiec 2 -0 Concordia Elbląg 13 lipca, 19:00
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.