Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 07 lipca 2022

Reprezentacja

Niedziela, 18 grudnia 2011, 10:00

Szczęśliwa 13. na Euro w Polsce

Aż 13 reprezentacji narodowych z 16. biorących udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie, jako miejsce swojego pobytu podczas całej imprezy wybrało Polskę. Tak więc zamieszkają u nas także piłkarze rozgrywający swoje mecze na Ukrainie.

 

 

Poniżej przedstawiamy miejsca pobytu poszczególnych reprezentacji podczas EURO 2012:

 

Warszawa - Polska
Polacy zamieszkają w hotelu Hyatt w Warszawie, a treningi naszej kadry odbywać się będą na stadionie Polonii przy ul. Konwiktorskiej.

 

Gdańsk - Niemcy
Niemcy jako centrum pobytowe wybrali gdański hotel Dwór Oliwski a trenować będą na byłym stadionie Lechii przy ul. Traugutta. Na Polskę zdecydowali się jako pierwsi. Choć okazało się, że mecze grupowe Niemcy będą rozgrywać na Ukrainie, decyzji nie zmienili.

 

Kraków - Holandia
Holendrzy jako drudzy oficjalnie ogłosili, że podczas Euro 2012 zamieszkają w Polsce - w Krakowie w hotelu Sheraton. Trenować będą na obiektach Wisły. Wszystkie 3 mecze w grupie Holendrzy rozegrają w Charkowie.

 

Kraków - Anglia
W Krakowie zamieszkają także Anglicy. Zarezerwowali stadion przy ul. Ptaszyckiego i Hotel Stary tuż przy Rynku Głównym. Anglicy swoje mecze grupowe grają na Ukrainie.

 

Gniewino - Hiszpania
Mistrzowie świata i Europy Hiszpanie zamieszkają na Pomorzu, w hotelu Mistral w Gniewinie. Mecze w grupie przypadły Hiszpanom w oddalonym o zaledwie 70 km Gdańsku, na PGE Arenie.

 

Gdynia i Sopot - Irlandia
Przy plaży w Sopocie, w hotelu Sheraton zamieszkają Irlandczycy. Trenować będą w Gdyni na stadionie Arki. W Polsce zagrają 1 mecz w Gdańsku i 2 w Poznaniu.  

 

Wieliczka - Włochy
Na Wieliczkę i hotel Turówka zdecydowali się Włosi. Reprezentacja Italii trenować będzie jednak na stadionie Cracovii. Włosi rozegrają dwa mecze w Poznaniu i jeden w Gdańsku

 

Opalenica - Portugalia
Portugalska Federacja Piłkarska podjęła decyzję o tym, że bazą pobytową jej reprezentacji podczas Euro 2012 będzie osrodek Remes Sport & Spa w Opalenicy koło Poznania. 

 

Jachranka - Grecja
Grecy, którzy będą grupowymi rywalami Polaków postawili na Jachrankę i Legionowo, niedaleko Warszawy. Piłkarze zamieszkają w hotelu Warszawianka Wellness & Spa w Jachrance, a trenować będą na Stadionie Miejskim w Legionowie.

 

Wrocław - Czechy
To kolejni rywale Polaków - oni wybrali Wrocław, w którym zagrają wszystkie 3 mecze w grupie. Czesi zamieszkają w hotelu Monopol, a trenini odbędą na stadionie przy ul. Oporowskiej.

 

Warszawa - Rosja
Rosjanie, nasi kolejni rywale w grupie A, dwa z trzech meczów zagrają w stolicy Polski. Zatem zdecydowali się na hotel Bristol w Warszawie. Swoje treningi prawdopodobnie poprowadzą na stadionie Legii. .

 

Kołobrzeg - Dania
Duńczycy zarezerwowali dla siebie hotel Marine w Kołobrzegu. Swoje grupowe mecze na Euro reprezentacjia Danii zagra jednak bardzo daleko, bo we Lwowie i w Charkowie.

 

Warka - Chorwacja
Jako ostatni swojej miejsce pobytu określili Chorwaci. Ich reprezentacja podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy zamieszka w Hotelu "Sielanka nad Pilicą" w Warce na Mazowszu. 

 

W trakcie Euro 2012 w Polsce mieszkać będzie 13 zespołów narodowych, a na Ukrainie, oprócz współgospodarzy turnieju, tylko Francuzi i Szwedzi.

 

Terminarz meczów EURO 2012 zobacz TUTAJ !!!

 

 

Lubisz polską piłkę?  Polub nas na Facebooku!

Źródło: własne

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PT/15/07 18:00
Raków C.
-
Warta P.
PT/15/07 20:30
Zagłębie L.
-
Śląsk W.
SO/16/07 15:00
Lech P.
-
Stal M.
SO/16/07 17:30
Jagiellonia B.
-
Piast G.
SO/16/07 20:00
Korona K.
-
Legia W.
ND/17/07 12:30
Radomiak R.
-
Miedź L.
ND/17/07 15:00
Wisła P.
-
Lechia G.
ND/17/07 17:30
Pogoń S.
-
Widzew Ł.
PN/18/07 19:00
Górnik Z.
-
Cracovia
- -
Piast G.
-
Raków C.
PT/22/07 18:00
Warta P.
-
Wisła P.
PT/22/07 20:30
Jagiellonia B.
-
Widzew Ł.
SO/23/07 15:00
Cracovia
-
Korona K.
SO/23/07 17:30
Miedź L.
-
Lech P.
SO/23/07 20:00
Legia W.
-
Zagłębie L.
ND/24/07 17:30
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/24/07 20:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
PN/25/07 19:00
Stal M.
-
Radomiak R.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 TVP Sport e.LKE: Pogoń - Rejkiawik (na żywo)
20:15 TVP Sport e.LKE: Lechia - Akademija (na żywo)
13:25 TVP Sport e.LKE: Lechia - Akademija (powt.)
15:35 TVP Sport e.LKE: Pogoń - Rejkiawik (powt.)