Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Brzyski 76, Junior 90 - Kamiński 33, Formella 40

Lubisz polską piłkę? Polub nas na Facebooku!

Cztery gole obejrzeli dzisiaj na stadionie przy Łazienkowskiej kibice śledzący hitowy mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań. Ekstraklasowy pojedynek okazał się szczęśliwy dla podopiecznych Henninga Berga, którzy po przegranej z kretesem pierwszej połowie, doprowadzili do remisu w 90. minucie spotkania, zamykając wynik rezultatem 2-2 (0-2).

Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski - Tomasz Jodłowiec, Ivica Vrdoljak, Michał Żyro, Ondrej Duda (76 Marek Saganowski), Michał Kucharczyk (46 Orlando Sa) - Miroslav Radović.

Lech Poznań: Maciej Gostomski - Tomasz Kędziora, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Maciej Wilusz, Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Dariusz Formella (71 Muhamed Keita) - Dawid Kownacki (86 Luis Henriquez).

żółte kartki: Broź, Junior (Legia) - Kędziora, Wilusz, Douglas, Gostomski (Lech)

sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

widzów: 25 934