Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 07 lipca 2022

Aktualności

Piątek, 24 czerwca 2016, 19:01

Terminarz 2. ligi 2016/2017

PZPN ogłosił terminarz 2. ligi na nowy sezon. Rozgrywki rozpoczną się 30 lipca.

Kolejka 1 - 30-31 lipca 

 

Odra Opole - Stal Stalowa Wola 

Polonia Warszawa - Polonia Bytom 

Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa 

Warta Poznań - Kotwica Kołobrzeg 

GKS Bełchatów - Olimpia Zambrów 

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński 

Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 

ROW 1964 Rybnik - Puszcza Niepołomice 

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 

 

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia 

 

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 

Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg 

Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 

Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo 

Olimpia Zambrów - Gryf Wejherowo 

Kotwica Kołobrzeg - GKS Bełchatów 

Raków Częstochowa - Warta Poznań 

Polonia Bytom - Olimpia Elbląg 

Odra Opole - Polonia Warszawa 

 

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia 

 

Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola 

Olimpia Elbląg - Odra Opole 

Warta Poznań - Polonia Bytom 

GKS Bełchatów - Raków Częstochowa 

Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 

Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 

ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński 

Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 

 

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia 

 

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 

Rozwój Katowice - Radomiak Radom 

Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg 

Olimpia Zambrów - ROW 1964 Rybnik 

Kotwica Kołobrzeg - Legionovia Legionowo 

Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo 

Polonia Bytom - GKS Bełchatów 

Odra Opole - Warta Poznań 

Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 

 

Kolejka 5 - 24 sierpnia 

 

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 

Warta Poznań - Polonia Warszawa 

GKS Bełchatów - Odra Opole 

Gryf Wejherowo - Polonia Bytom 

Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa 

ROW 1964 Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów 

Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński 

Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice 

 

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia 

 

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 

Błękitni Stargard Szczeciński - Puszcza Niepołomice 

Olimpia Zambrów - Radomiak Radom 

Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 

Raków Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 

Polonia Bytom - Legionovia Legionowo 

Odra Opole - Gryf Wejherowo 

Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 

Olimpia Elbląg - Warta Poznań 

 

Kolejka 7 - 3-4 września 

 

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 

Gryf Wejherowo - Polonia Warszawa 

Legionovia Legionowo - Odra Opole 

ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom 

Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa 

Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg 

Puszcza Niepołomice - Olimpia Zambrów 

Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński 

 

Kolejka 8 - 10-11 września 

 

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński 

Olimpia Zambrów - Rozwój Katowice 

Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice 

Raków Częstochowa - Radomiak Radom 

Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg 

Odra Opole - ROW 1964 Rybnik 

Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo 

Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 

Warta Poznań - GKS Bełchatów 

 

Kolejka 9 - 17-18 września 

 

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 

Gryf Wejherowo - Warta Poznań 

Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 

ROW 1964 Rybnik - Polonia Warszawa 

Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole 

Radomiak Radom - Polonia Bytom 

Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 

Rozwój Katowice - Kotwica Kołobrzeg 

Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Zambrów 

 

Kolejka 10 - 24-25 września 

 

Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 

Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński 

Raków Częstochowa - Rozwój Katowice 

Polonia Bytom - Puszcza Niepołomice 

Odra Opole - Radomiak Radom 

Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 

Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 

Warta Poznań - Legionovia Legionowo 

GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 

 

Kolejka 11 - 1-2 października 

 

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 

Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów 

ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań 

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 

Rozwój Katowice - Polonia Bytom 

Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa 

Olimpia Zambrów - Kotwica Kołobrzeg 

 

Kolejka 12 - 8-9 października 

 

Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 

Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów 

Polonia Bytom - Błękitni Stargard Szczeciński 

Odra Opole - Rozwój Katowice 

Polonia Warszawa - Puszcza Niepołomice 

Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 

Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg 

GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 

Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 

 

Kolejka 13 - 15-16 października 

 

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 

ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 

Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 

Radomiak Radom - Warta Poznań 

Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg 

Rozwój Katowice - Polonia Warszawa 

Błękitni Stargard Szczeciński - Odra Opole 

Olimpia Zambrów - Polonia Bytom 

Kotwica Kołobrzeg - Raków Częstochowa 

 

Kolejka 14 - 22-23 października 

 

Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa 

Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 

Odra Opole - Olimpia Zambrów 

Polonia Warszawa - Błękitni Stargard Szczeciński 

Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 

Warta Poznań - Puszcza Niepołomice 

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 

Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 

Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik 

 

Kolejka 15 - 29-30 października 

 

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 

Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo 

Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 

Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów 

Rozwój Katowice - Warta Poznań 

Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg 

Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 

Kotwica Kołobrzeg - Odra Opole 

Raków Częstochowa - Polonia Bytom 

 

Kolejka 16 - 5-6 listopada 

 

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom 

Odra Opole - Raków Częstochowa 

Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 

Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 

Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński 

GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 

Gryf Wejherowo - Puszcza Niepołomice 

Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 

ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 

 

Kolejka 17 - 12-13 listopada 

 

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 

Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 

Puszcza Niepołomice - Legionovia Legionowo 

Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 

Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów 

Olimpia Zambrów - Warta Poznań 

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg 

Raków Częstochowa - Polonia Warszawa 

Polonia Bytom - Odra Opole 

 

Kolejka 18 - 19-20 listopada 

 

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 

Polonia Bytom - Polonia Warszawa 

Raków Częstochowa - Olimpia Elbląg 

Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań 

Olimpia Zambrów - GKS Bełchatów 

Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo 

Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo 

Puszcza Niepołomice - ROW 1964 Rybnik 

Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 

 

Kolejka 19 - 26-27 listopada 

 

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 

Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice 

ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 

Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński 

Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrów 

GKS Bełchatów - Kotwica Kołobrzeg 

Warta Poznań - Raków Częstochowa 

Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 

Polonia Warszawa - Odra Opole 

 

Kolejka 20 - 4-5 marca 

 

Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa 

Odra Opole - Olimpia Elbląg 

Polonia Bytom - Warta Poznań 

Raków Częstochowa - GKS Bełchatów 

Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 

Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 

Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik 

Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 

Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 

 

Kolejka 21 - 11-12 marca 

 

Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 

Radomiak Radom - Rozwój Katowice 

Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński 

ROW 1964 Rybnik - Olimpia Zambrów 

Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg 

Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa 

GKS Bełchatów - Polonia Bytom 

Warta Poznań - Odra Opole 

Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa 

 

Kolejka 22 - 18-19 marca 

 

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 

Polonia Warszawa - Warta Poznań 

Odra Opole - GKS Bełchatów 

Polonia Bytom - Gryf Wejherowo 

Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo 

Kotwica Kołobrzeg - ROW 1964 Rybnik 

Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg 

Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom 

Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice 

 

Kolejka 23 - 25-26 marca 

 

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 

Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński 

Radomiak Radom - Olimpia Zambrów 

Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 

ROW 1964 Rybnik - Raków Częstochowa 

Legionovia Legionowo - Polonia Bytom 

Gryf Wejherowo - Odra Opole 

GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 

 

Kolejka 24 - 1-2 kwietnia 

 

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 

Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 

Polonia Warszawa - Gryf Wejherowo 

Odra Opole - Legionovia Legionowo 

Polonia Bytom - ROW 1964 Rybnik 

Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 

Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 

Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice 

Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice 

 

Kolejka 25 - 8-9 kwietnia 

 

Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola 

Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów 

Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 

Radomiak Radom - Raków Częstochowa 

Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 

ROW 1964 Rybnik - Odra Opole 

Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 

Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 

GKS Bełchatów - Warta Poznań 

 

Kolejka 26 - 15 kwietnia 

 

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 

Warta Poznań - Gryf Wejherowo 

Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 

Polonia Warszawa - ROW 1964 Rybnik 

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 

Polonia Bytom - Radomiak Radom 

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 

Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 

Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński 

 

Kolejka 27 - 22-23 kwietnia 

 

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 

Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg 

Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 

Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 

Radomiak Radom - Odra Opole 

Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 

ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 

Legionovia Legionowo - Warta Poznań 

Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 

 

Kolejka 28 - 29-30 kwietnia 

 

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 

GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 

Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik 

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 

Polonia Warszawa - Radomiak Radom 

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 

Polonia Bytom - Rozwój Katowice 

Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński 

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów 

 

Kolejka 29 - 6-7 maja 

 

Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 

Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa 

Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom 

Rozwój Katowice - Odra Opole 

Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa 

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 

Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 

ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 

Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 

 

Kolejka 30 - 13-14 maja 

 

Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 

Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 

GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 

Warta Poznań - Radomiak Radom 

Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 

Polonia Warszawa - Rozwój Katowice 

Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 

Polonia Bytom - Olimpia Zambrów 

Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg 

 

Kolejka 31 - 17 maja 

 

Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola 

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 

Olimpia Zambrów - Odra Opole 

Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Warszawa 

Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 

Radomiak Radom - GKS Bełchatów 

Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 

ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo 

 

Kolejka 32 - 20-21 maja 

 

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 

Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 

Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 

GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 

Warta Poznań - Rozwój Katowice 

Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński 

Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów 

Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg 

Polonia Bytom - Raków Częstochowa 

 

Kolejka 33 - 27-28 maja 

 

Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 

Raków Częstochowa - Odra Opole 

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 

Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg 

Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań 

Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 

Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo 

Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 

Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 

 

Kolejka 34 - 3-4 czerwca 

 

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 

ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 

Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice 

Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 

GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński 

Warta Poznań - Olimpia Zambrów 

Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 

Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 

Odra Opole - Polonia Bytom 

 
Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PT/15/07 18:00
Raków C.
-
Warta P.
PT/15/07 20:30
Zagłębie L.
-
Śląsk W.
SO/16/07 15:00
Lech P.
-
Stal M.
SO/16/07 17:30
Jagiellonia B.
-
Piast G.
SO/16/07 20:00
Korona K.
-
Legia W.
ND/17/07 12:30
Radomiak R.
-
Miedź L.
ND/17/07 15:00
Wisła P.
-
Lechia G.
ND/17/07 17:30
Pogoń S.
-
Widzew Ł.
PN/18/07 19:00
Górnik Z.
-
Cracovia
- -
Piast G.
-
Raków C.
PT/22/07 18:00
Warta P.
-
Wisła P.
PT/22/07 20:30
Jagiellonia B.
-
Widzew Ł.
SO/23/07 15:00
Cracovia
-
Korona K.
SO/23/07 17:30
Miedź L.
-
Lech P.
SO/23/07 20:00
Legia W.
-
Zagłębie L.
ND/24/07 17:30
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/24/07 20:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
PN/25/07 19:00
Stal M.
-
Radomiak R.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 TVP Sport e.LKE: Pogoń - Rejkiawik (na żywo)
20:15 TVP Sport e.LKE: Lechia - Akademija (na żywo)
13:25 TVP Sport e.LKE: Lechia - Akademija (powt.)
15:35 TVP Sport e.LKE: Pogoń - Rejkiawik (powt.)