Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.ME U-19: Powołania na turniej eliminacyjny
Trener reprezentacji Polski do lat 19 (rocznik 1998) Dariusz Dźwigała podał listę powołanych zawodników na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zagrają z Turcją (23 marca), Chorwacją (25 marca) i Portugalią (28 marca).Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Powołani zawodnicy:
Przemysław Macierzyński (Benfica Lizbona, Portugalia), Krystian Bielik (Birmingham City FC, Anglia), Florian Schikowski (Borussia Monchengladbach, Niemcy), Hubert Adamczyk (Cracovia), Adam Chrzanowski (ACF Fiorentina, Włochy), Kamil Jóźwiak (GKS Katowice), Hubert Gostomski (Jagiellonia Białystok), Mateusz Hołownia (Legia Warszawa), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Bartłomiej Urbański (Legia Warszawa), Mateusz Żyro (Legia Warszawa), Kamil Grabara (Liverpool FC, Anglia), Robert Gumny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Mateusz Spychała (Radomiak Radom), Przemysław Płacheta (RB Leipzig, Niemcy), Kamil Wojtkowski (RB Leipzig, Niemcy), Sebastian Milewski (Zagłębie Sosnowiec).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.