Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 września 2021

1 Liga

Wtorek, 27 czerwca 2017, 08:46

Terminarz 1. ligi 2017/2018

PZPN ogłosił terminarz 1. ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki rundy jesiennej rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada. Jesienią zostanie rozegrane 19 kolejek.

Wyniki i tabelę 1. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Odra Opole - Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - GKS Tychy
Stal Mielec - Ruch Chorzów
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
GKS Tychy - Stal Mielec
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce - Odra Opole
Miedź Legnica - GKS Katowice
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
Odra Opole - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Górnik Łęczna
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Bytovia Bytów - Ruch Chorzów
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
GKS Tychy - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
Górnik Łęczna - Stal Mielec
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
Raków Częstochowa - GKS Katowice

Kolejka 5 - 23 sierpnia

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Odra Opole - Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki - Miedź Legnica
Stal Mielec - Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

Kolejka 6 - 26-27 sierpnia

Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Odra Opole

Kolejka 7 - 2-3 września

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów - GKS Tychy

Kolejka 8 - 9-10 września

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Miedź Legnica - Bytovia Bytów
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Stal Mielec
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 9 - 16-17 września

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Odra Opole
Stal Mielec - GKS Katowice
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 - 23-24 września

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna - GKS Tychy
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Odra Opole - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki

Kolejka 11 - 30 września-1 października

Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Odra Opole
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
Ruch Chorzów - Miedź Legnica
GKS Tychy - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna

Kolejka 12 - 7-8 października

Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica - GKS Tychy
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Odra Opole - Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Wigry Suwałki - Stal Mielec

Kolejka 13 - 14-15 października

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Ruch Chorzów - Raków Częstochowa
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce

Kolejka 14 - 21-22 października

Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Miedź Legnica - Górnik Łęczna
Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz
Raków Częstochowa - GKS Tychy
GKS Katowice - Ruch Chorzów
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
Stal Mielec - Chrobry Głogów

Kolejka 15 - 28-29 października

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Stal Mielec
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów - Odra Opole
GKS Tychy - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa
Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce - Miedź Legnica

Kolejka 16 - 4-5 listopada

Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Odra Opole - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec - Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz - Odra Opole
Górnik Łęczna - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice

Kolejka 18 - 18-19 listopada

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Odra Opole
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Wigry Suwałki
Ruch Chorzów - Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów

Kolejka 19 - 25-26 listopada

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Ruch Chorzów
Stal Mielec - GKS Tychy
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna
Odra Opole - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice

Kolejka 20 - 3-4 marca

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
Miedź Legnica - Odra Opole
Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
GKS Tychy - Chrobry Głogów
Ruch Chorzów - Bytovia Bytów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn

Kolejka 21 - 10-11 marca

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
Bytovia Bytów - GKS Tychy
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
Stal Mielec - Górnik Łęczna
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
GKS Katowice - Raków Częstochowa

Kolejka 22 - 17-18 marca

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Raków Częstochowa - Odra Opole
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
Górnik Łęczna - Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
GKS Tychy - Stomil Olsztyn
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 23 - 24-25 marca

Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Górnik Łęczna
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
Stal Mielec - Miedź Legnica
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
Odra Opole - GKS Katowice

Kolejka 24 - 31 marca

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy - Ruch Chorzów

Kolejka 25 - 7-8 kwietnia

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

Kolejka 26 - 14-15 kwietnia

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - Wigry Suwałki
GKS Katowice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy

Kolejka 27 - 21-22 kwietnia

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy - Górnik Łęczna
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
Chrobry Głogów - GKS Katowice
Stal Mielec - Odra Opole
Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 28 - 28-29 kwietnia

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Odra Opole - Chrobry Głogów
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica - Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce - GKS Tychy
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz

Kolejka 29 - 5-6 maja

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
GKS Tychy - Miedź Legnica
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Odra Opole
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - Wigry Suwałki

Kolejka 30 - 9 maja

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
Odra Opole - Stomil Olsztyn
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa - Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna

Kolejka 31 - 12-13 maja

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Łęczna - Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice
GKS Tychy - Raków Częstochowa
Ruch Chorzów - GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Chrobry Głogów - Stal Mielec

Kolejka 32 - 19-20 maja

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
Stal Mielec - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole - Ruch Chorzów
GKS Katowice - GKS Tychy
Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna
Miedź Legnica - Pogoń Siedlce

Kolejka 33 - 26-27 maja

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
GKS Tychy - Odra Opole
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów

Kolejka 34 - 2-3 czerwca

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Odra Opole - Olimpia Grudziądz
GKS Katowice - Górnik Łęczna
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica

 

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PT/24/09 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/24/09 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/25/09 15:00
Stal M.
-
Radomiak R.
SO/25/09 17:30
Warta P.
-
Zagłębie L.
SO/25/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
ND/26/09 12:30
Termalica N.
-
Górnik Z.
ND/26/09 15:00
Śląsk W.
-
Wisła P.
ND/26/09 17:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
PN/27/09 18:00
Piast G.
-
Cracovia
PT/01/10 18:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
PT/01/10 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/02/10 12:30
Radomiak R.
-
Termalica N.
SO/02/10 15:00
Cracovia
-
Stal M.
SO/02/10 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/02/10 20:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
ND/03/10 12:30
Raków C.
-
Warta P.
ND/03/10 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Ł.
ND/03/10 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Polsat Sp. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Stal - Radomiak (na żywo)
17:30 Canal+Sport Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Raków (na żywo)