Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Ekstraklasa
Terminarz 1., 2., 3. i 4. kolejki Ekstraklasy
Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 1., 2., 3. i 4. kolejki Lotto Ekstraklasy.Więcej o Legii Warszawa zobaczcie TUTAJ
Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ
1. kolejka:
19 lipca (piątek):
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk, godz. 20:30
20 lipca (sobota):
Raków Częstochowa - Korona Kielce, godz. 15:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
Piast Gliwice - Lech Poznań, godz. 20:00
21 lipca (niedziela):
Zagłębie Lubin - Cracovia, godz. 15:00
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, godz. 17:30
22 lipca (poniedziałek):
Wisła Płock - Górnik Zabrze, godz. 18:00
2. kolejka:
26 lipca (piątek):
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Lech Poznań - Wisła Płock, godz. 20:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
27 lipca (sobota):
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, godz. 17:30
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, godz. 20:00
28 lipca (niedziela):
Korona Kielce - Legia Warszawa, godz. 15:00
Cracovia - ŁKS Łódź, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 17:30
29 lipca (poniedziałek):
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, godz. 18:00
3. kolejka:
2 sierpnia (piątek):
Arka Gdynia - Korona Kielce, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30
3 sierpnia (sobota):
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, godz. 17:30
ŁKS Łódź - Lech Poznań, godz. 20:00
4 sierpnia (niedziela):
Wisła Płock - Lechia Gdańsk, godz. 15:00
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Raków Częstochowa - Cracovia, godz. 17:30
5 sierpnia (poniedziałek):
Wisła Kraków - Górnik Zabrze, godz. 18:00 (mecz będzie pokazywany w TVP)
4. kolejka:
9 sierpnia (piątek):
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa, godz. 18:00
Lech Poznań - Śląsk Wrocław, godz. 20:30
10 sierpnia (sobota):
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, godz. 15:00
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia, godz. 17:30
ŁKS Łódź - Piast Gliwice, godz. 20:00
11 sierpnia (niedziela):
Cracovia - Korona Kielce, godz. 15:00
Wisła Płock - Legia Warszawa, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
12 sierpnia (poniedziałek):
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.