Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 25 maja 2022

Aktualności

Piątek, 05 lipca 2019, 12:40

Terminarz 3. ligi, gr. 1 2019/2020

Warmińsko-Mazurski ZPN ustalił terminarz 3. ligi, grupy 1. na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia, a zakończy 16-17 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
Ursus Warszawa - Broń Radom
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
KS Wasilków - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
RKS Radomsko - Legia II Warszawa
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg - KS Wasilków
Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko - Huragan Morąg
Broń Radom - Legia II Warszawa
Polonia Warszawa - Ursus Warszawa

Kolejka 3 - 14 sierpnia

Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa
Huragan Morąg - Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko
KS Wasilków - Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
RKS Radomsko - KS Wasilków
Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa - Huragan Morąg
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Huragan Morąg - Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
KS Wasilków - Broń Radom
Olimpia Zambrów - RKS Radomsko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
RKS Radomsko - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom - Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa - KS Wasilków
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Huragan Morąg

Kolejka 7 - 7-8 września

Huragan Morąg - Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
KS Wasilków - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom
Znicz Biała Piska - RKS Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz

Kolejka 8 - 14-15 września

Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki
RKS Radomsko - Ruch Wysokie Mazowieckie
Broń Radom - Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa - KS Wasilków
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 9 - 21-22 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
KS Wasilków - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg

Kolejka 10 - 28-29 września

Unia Skierniewice - Concordia Elbląg
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Wasilków

Kolejka 11 - 5-6 października

KS Wasilków - Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom
Pelikan Łowicz - RKS Radomsko
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda

Kolejka 12 - 12-13 października

Unia Skierniewice - Sokół Ostróda
RKS Radomsko - Concordia Elbląg
Broń Radom - Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Wasilków - Olimpia Zambrów

Kolejka 13 - 19-20 października

Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Wasilków
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
Concordia Elbląg - Broń Radom
Sokół Ostróda - RKS Radomsko

Kolejka 14 - 26-27 października

Unia Skierniewice - RKS Radomsko
Broń Radom - Sokół Ostróda
Polonia Warszawa - Concordia Elbląg
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Concordia Elbląg - Ursus Warszawa
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa
RKS Radomsko - Broń Radom

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Unia Skierniewice - Broń Radom
Polonia Warszawa - RKS Radomsko
Ursus Warszawa - Sokół Ostróda
Legia II Warszawa - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz Biała Piska

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa
RKS Radomsko - Ursus Warszawa
Broń Radom - Polonia Warszawa

Źródło: własne/90 minut/Warmińsko-Mazurski ZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Lech Poznań 34 74 67-24
2 Raków Częstochowa 34 69 60-30
3 Pogoń Szczecin 34 65 63-31
4 Lechia Gdańsk 34 57 52-39
5 Piast Gliwice 34 54 45-37
6 Wisła Płock 34 48 48-51
7 Radomiak Radom 34 48 42-40
8 Górnik Zabrze 34 47 55-55
9 Cracovia 34 46 40-42
10 Legia Warszawa 34 43 46-48
11 Warta Poznań 34 42 35-38
12 Jagiellonia Białystok 34 40 39-50
13 Zagłębie Lubin 34 38 43-59
14 Stal Mielec 34 37 39-52
15 Śląsk Wrocław 34 35 42-52
16 Termalica Nieciecza 34 32 36-56
17 Wisła Kraków 34 31 37-54
18 Górnik Łęczna 34 28 29-60

Piłka w telewizji

17:45 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
17:45 TVP Sport 2. liga: Ruch- Radunia (na żywo)
20:30 TVP Sport 2. liga: Wigry - Motor (na żywo)
21:00 Viaplay LKE: Roma - Feeyenoord (na żywo)