Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 02 lipca 2020

Aktualności

Wtorek, 24 września 2019, 17:26

Wyniki 1. rundy Pucharu Polski

Oto wyniki dzisiejszych meczów 1. rundy Totolotek Pucharu Polski.

Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ

Więcej o Legii Warszawa zobaczcie TUTAJ


24 września (wtorek):

Gryf Wejherowo 2-3 Lechia Gdańsk, godz. 15:30
Hebel 3, Gęsior 5 - Gajos 53, 57, Paixao 89

 

Stal Brzeg 1-2 Olimpia Elbląg, godz. 15:30
Kamiński 76 - Prytulak 15, Filipczyk 66

 

Zagłębie II Lubin 2-2 pd. k. 1-3 Miedź Legnica, godz. 16:00
Białek 8, Borkowski 9 - Antkowiak 84, Byrtek 90

 

Stilon Gorzów Wielkopolski 5-1 Olimpia Zambrów, godz. 16:30
Nowak 14, Ograbek 43, 45, Zakrzewski 49, Taranenko 79 - Grzybowski 45 (k)

 

Ruch Chorzów 3-3 pd. k. 3-4 Stomil Olsztyn, godz. 17:00

Cetnarski 18, Idzik 85 (k), Paszek 94 - Kasolik 51, Sobczak 82 (k), Mosakowski 119

 

Legia II Warszawa 2-0 Wigry Suwałki, godz. 17:00
Mydlarz 62, Wełniak 90

 

Chrobry Głogów 0-2 Lech Poznań, godz. 17:30
Gytkjaer 75, Skrzypczak 84

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00
Chrzanowski 28 - Socha 35, Thiago 43, Ogorzały 73

 

Korona Kielce 0-1 Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Pakulski 67

 

Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław, godz. 20:30

Robak 85, 90 (k)

25 września (środa):

Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin, godz. 14:30
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów, godz. 15:00
Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków, godz. 15:30
Hutnik Kraków - Resovia, godz. 15:30
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze, godz. 15:30
Chemik Police - Stal Stalowa Wola, godz. 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg, godz. 16:00
Elana Toruń - Radomiak Radom, godz. 16:00
Błękitni Stargard - Wisła Kraków, godz. 16:00
Gryf Słupsk - Górnik Łęczna, godz. 16:00
Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock, godz. 16:30
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
GKS Jastrzębie - Termalica Nieciecza, godz. 18:00
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:30
GKS Bełchatów - GKS Tychy, godz. 18:30
GKS Katowice - Warta Poznań, godz. 19:00
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec, godz. 19:00
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa, godz. 19:30
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, godz. 20:30

26 września (czwartek):

Unia Skierniewice - Piast Gliwice, godz. 16:00
Odra Opole - Arka Gdynia, godz. 17:30
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź, godz. 20:30

Źródło: własne/90 minut/PZPN

Komentarze:

    Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

    Piłka na żywo

    PKO Ekstraklasa więcej

    MPktBr
    1Legia Warszawa336566-31
    2Piast Gliwice335437-30
    3Lech Poznań335459-31
    4Śląsk Wrocław335347-39
    5Lechia Gdańsk335244-43
    6Cracovia334944-35
    7Jagiellonia Białystok334844-42
    8Pogoń Szczecin334630-34
    9Raków Częstochowa335045-46
    10Górnik Zabrze334745-42
    11Zagłębie Lubin334454-50
    12Wisła Płock334239-51
    13Wisła Kraków334140-50
    14Arka Gdynia333333-52
    15Korona Kielce333024-43
    16ŁKS Łódź332127-59
    PT/26/06 18:00
    Raków C.
    3-2
    Arka G.
    PT/26/06 20:30
    Zagłębie L.
    2-1
    Korona K.
    SO/27/06 15:00
    Wisła P.
    2-0
    ŁKS Ł.
    SO/27/06 17:30
    Legia W.
    1-1
    Piast G.
    SO/27/06 20:00
    Górnik Z.
    0-1
    Wisła K.
    ND/28/06 15:00
    Jagiellonia B.
    1-2
    Lechia G.
    ND/28/06 17:30
    Śląsk W.
    2-2
    Lech P.
    PN/29/06 18:00
    Cracovia
    2-1
    Pogoń S.
    PT/03/07 18:00
    ŁKS Ł.
    -
    Wisła K.
    PT/03/07 20:30
    Korona K.
    -
    Arka G.
    SO/04/07 15:00
    Raków C.
    -
    Zagłębie L.
    SO/04/07 17:30
    Lech P.
    -
    Legia W.
    SO/04/07 20:00
    Lechia G.
    -
    Cracovia
    ND/05/07 15:00
    Pogoń S.
    -
    Jagiellonia B.
    ND/05/07 17:30
    Piast G.
    -
    Śląsk W.
    PN/06/07 18:00
    Wisła P.
    -
    Górnik Z.
    1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

    Piłka w telewizji

    18:10 Polsat Sport 1. liga: Bełchatów - Podbesk. (na żywo)
    20:40 Polsat Sport 1. liga: Stomil - Olimpia (na żywo)
    17:40 Polsat Sport 1. liga: Chojnice - Sandecja (na żywo)
    18:00 Canal+Sport ŁKS - Wisła K. (na żywo)
    20:10 Polsat Sport 1. liga: Zagłębie - Chrobry (na żywo)
    20:30 Canal+Sport Korona - Arka (na żywo)