Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.ME U-17: Polska zremisowała z Belgią
Prowadzona przez Marcina Dornę reprezentacja Polski do lat 17 zremisowała z Belgią 2-2 (0-1) w swoim trzecim i ostatnim meczu rozgrywanego w ramach grupy 1 turnieju 1. rundy eliminacyjnej mistrzostw Europy. Polacy już w poprzedniej kolejce zapewnili sobie awans do następnej rundy eliminacji.Więcej o reprezentacjach Polski zobaczcie TUTAJ
Wyniki i tabelę polskiej Ekstraklasy zobacz TUTAJ
15 października 2019, 15:30 - Włocławek
Polska 2-2 Belgia
Mosór 61, Matuła 84 - Ongena 20, Olaigbe 59 (k)
Polska: 1. Jakub Ojrzyński - 2. Jerzy Tomal (77, 17. Bartosz Matuła), 5. Filip Balcewicz, 4. Ariel Mosór, 3. Jakub Malec (77, 15. Jakub Kwiatkowski) - 11. Radosław Cielemęcki, 6. Mateusz Łęgowski, 16. Jakub Kisiel (82, 8. Fryderyk Grabowski), 10. Kacper Kozłowski, 7. Patryk Kusztal - 20. Szymon Włodarczyk (86, 19. Dominik Wasilewski).
Belgia: 12. Owen Jochmans - 13. David Eeckhout (74, 2. Sullyan Amisso), 16. Zeno Debast, 19. Amine Et-Taïbi, 5. Fydde Leysen - 11. Johan Bakayoko, 6. Kenneth Boakye, 18. Pierre Dwomoh (90, 15. Lynnt Audoor), 14. Tim Engwanda Ongena (74, 8. Nils De Wilde), 7. Kazeem Olaigbe (62, 10. Luca Oyen) - 9. Anthony Descotte (62, 20. Samuel Mbangula).
sędziował: Paul McLaughlin (Irlandia)
W drugim dzisiejszym meczu rozegranym w Toruniu Macedonia Północna wygrała 4-0 z Liechtensteinem.
W kolejnej fazie zagrają po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy, cztery drużyny spośród zespołów z trzecich miejsc z najlepszym bilansem przeciw czołowym dwóm ze swojej grupy oraz Hiszpania i Anglia, które zostały zwolnione z gry w pierwszej rundzie jako najwyżej rozstawione zespoły. Mecze II rundy eliminacji odbędą się w marcu 2020 roku.
Tabela grupy 1:
1. | Belgia | 3 | 7 | 17-3 |
2. | Polska | 3 | 7 | 16-4 |
3. | Macedonia Płn. | 3 | 3 | 7-6 |
4. | Liechtenstein | 3 | 0 | 0-27 |
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.