Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-17: Powołania na konsultację szkoleniową
Trener reprezentacji Polski do lat 17 Marcin Dorna ogłosił listę zawodników powołanych na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 11-14 listopada w Siedlcach.Więcej o reprezentacjach Polski zobaczcie TUTAJ
Wyniki i tabelę polskiej Ekstraklasy zobacz TUTAJ
Kadra U-17:
Kamil Skręta (Arka Gdynia), Adrian Bielka (Escola Varsovia), Fabian Mrozek (FC Wrocław Academy), Adrian Dziedzic (Górnik Zabrze), Marcel Jaszczyk (Górnik Zabrze), Hubert Karpiński (Jagiellonia Białystok), Oskar Osipiuk (Jagiellonia Białystok), Dominik Kulon (Karpaty Krosno), Hugo Ista (KAS Eupen, Belgia), Kacper Śliwa (Korona Kielce), Karol Fietz (Lech Poznań), Igor Ławrynowicz (Lech Poznań), Kacper Sezonienko (Lechia Gdańsk), Jakub Cieślicki (Lechia Gdańsk), Jakub Kowynia (Legia Warszawa), Jakub Wyszkowski (MKS Polonia Warszawa), Dawid Brzozowski (Motor Lublin), Dominik Marczuk (Podlasie Biała Podlaska), Fabian Grzelka (Pogoń Szczecin), Łukasz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Wiktor Żurawski (Pogoń Szczecin), Marcel Misztal (GKS Tychy), Paweł Koncewicz-Żyłka (Wisła Kraków), Patryk Warczak (Wisła Kraków).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.