Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 15 kwietnia 2021

Aktualności

Poniedziałek, 27 lipca 2020, 12:24

Terminarz 3. ligi, gr. 2 2020/2021

Pomorski ZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupy 2 na sezon 2020/2021. Pierwsza runda rozpocznie się 1-2 sierpnia i potrwa do 27-28 marca.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin
Unia Swarzędz - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
Gryf Wejherowo - Elana Toruń
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin
Flota Świnoujście - Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Gdynia

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - KP Starogard Gdański
Górnik Konin - Gryf Wejherowo
Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin)
Chemik Police - Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police
Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański - Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin
Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
Chemik Police - Gryf Wejherowo
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Swarzędz
Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański - Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin
Flota Świnoujście - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - Unia Janikowo

Kolejka 6 - 5-6 września

Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin - Flota Świnoujście
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański
Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 7 - 12-13 września

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
Nielba Wągrowiec - Chemik Police
Flota Świnoujście - Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
Pomorzanin Toruń - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin

Kolejka 8 - 19-20 września

Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police - Flota Świnoujście
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Gryf Wejherowo

Kolejka 9 - 26-27 września

Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno

Kolejka 10 - 3-4 października

Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Unia Janikowo
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
Chemik Police - Pomorzanin Toruń
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański

Kolejka 11 - 10-11 października

KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo
Nielba Wągrowiec - Świt Skolwin (Szczecin)
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - Chemik Police
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca
Unia Janikowo - Górnik Konin
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin

Kolejka 12 - 17-18 października

Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Elana Toruń - Mieszko Gniezno
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca - Unia Janikowo
Chemik Police - Sokół Kleczew
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 13 - 24-25 października

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Unia Janikowo - Chemik Police
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno - Górnik Konin
Jarota Jarocin - Elana Toruń

Kolejka 14 - 31 października

Bałtyk Koszalin - Elana Toruń
Górnik Konin - Jarota Jarocin
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
Chemik Police - Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo - Unia Janikowo
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
Unia Janikowo - Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno - Chemik Police
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
Elana Toruń - Górnik Konin

Kolejka 16 - 11 listopada

Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
Radunia Stężyca - Elana Toruń
Chemik Police - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Elana Toruń - Chemik Police
Górnik Konin - Radunia Stężyca

Kolejka 18 - 6-7 marca

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Chemik Police - Górnik Konin
GKS Przodkowo - Elana Toruń
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 19 - 13-14 marca

Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Górnik Konin - GKS Przodkowo
Radunia Stężyca - Chemik Police

Kolejka 20 - 20-21 marca

Bałtyk Koszalin - Chemik Police
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca
Unia Swarzędz - Górnik Konin
Gwardia Koszalin - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń

Kolejka 21 - 27-28 marca

Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz
Chemik Police - GKS Przodkowo

Źródło: własne/90 minut

Komentarze:

  • Obywatel - Poniedziałek, 27 lipca 2020, 21:30

    Jak Elana ma zagrać drugą kolejkę skoro jest wtedy runda wstępna do 1/32 Pucharu Polski? Coś się zagmatwało zapewne mecz przeniosą.

  • Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa245245-24
2Pogoń Szczecin244430-17
3Raków Częstochowa234034-23
4Piast Gliwice243731-23
5Lechia Gdańsk243733-27
6Śląsk Wrocław243427-23
7Warta Poznań243326-26
8Górnik Zabrze243226-26
9Zagłębie Lubin243229-32
10Jagiellonia Białystok243131-37
11Lech Poznań243031-30
12Wisła Kraków242834-33
13Wisła Płock242527-37
14Cracovia242325-30
15Podbeskidzie Bielsko-Biała242124-50
16Stal Mielec232024-39
PT/09/04 18:00
Jagiellonia B.
2-1
Cracovia
PT/09/04 20:30
Wisła K.
1-2
Raków C.
SO/10/04 15:00
Pogoń S.
2-0
Wisła P.
SO/10/04 17:30
Warta P.
0-0
Stal M.
SO/10/04 20:00
Śląsk W.
1-1
Lechia G.
ND/11/04 15:00
Zagłębie L.
2-1
Podbeskidzie B.
ND/11/04 17:30
Lech P.
0-0
Legia W.
PN/12/04 18:00
Piast G.
2-0
Górnik Z.
PT/16/04 18:00
Podbeskidzie B.
-
Pogoń S.
PT/16/04 20:30
Górnik Z.
-
Śląsk W.
SO/17/04 15:00
Lechia G.
-
Piast G.
SO/17/04 17:30
Raków C.
-
Lech P.
SO/17/04 20:00
Wisła K.
-
Warta P.
ND/18/04 12:30
Stal M.
-
Zagłębie L.
ND/18/04 15:00
Wisła P.
-
Jagiellonia B.
ND/18/04 17:30
Legia W.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Premium 1 LE: Slavia - Arsenal (na żywo)
17:40 Polsat Sp. 1. liga: ŁKS - Arka (na żywo)
18:00 Canal+Sport Podbesk. - Pogoń (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Śląsk (na żywo)