Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 25 maja 2022

Aktualności

Wtorek, 28 lipca 2020, 08:35

Terminarz 3. ligi, grupy 1. 2020/2021

Łódzki ZPN ustalił terminarz sezonu zasadniczego 3. ligi, gr. 1. Rozgrywki rozpoczną się 8 sierpnia, a zakończą 28 marca. Po rozegraniu pierwszej rundy drużyny zostaną podzielone na grupy - mistrzowską (osiem zespołów, mecz i rewanż) i spadkową (14 zespołów, jeden mecz).

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

KS Kutno - Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg
RKS Radomsko - Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec - KS Wasilków
Pelikan Łowicz - Broń Radom
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Polonia Warszawa - Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom - Błonianka Błonie
KS Wasilków - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg - RKS Radomsko
Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Kutno - Olimpia Zambrów

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Kutno
RKS Radomsko - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie - KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Concordia Elbląg - Legionovia Legionowo

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa - Concordia Elbląg
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - GKS Wikielec
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
KS Kutno - RKS Radomsko
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 5 - 5-6 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa
RKS Radomsko - Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok - KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
GKS Wikielec - Huragan Morąg
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków
Concordia Elbląg - Broń Radom
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa

Kolejka 6 - 12-13 września

Polonia Warszawa - Ursus Warszawa
Broń Radom - Legionovia Legionowo
KS Wasilków - Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice - GKS Wikielec
KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko

Kolejka 7 - 19-20 września

RKS Radomsko - Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów
GKS Wikielec - KS Kutno
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
Błonianka Błonie - Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo - KS Wasilków
Ursus Warszawa - Broń Radom

Kolejka 8 - 26-27 września

Polonia Warszawa - Broń Radom
KS Wasilków - Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice - Błonianka Błonie
KS Kutno - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 9 - 3-4 października

Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko
GKS Wikielec - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie - KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom - KS Wasilków

Kolejka 10 - 10-11 października

Polonia Warszawa - KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Huragan Morąg - Concordia Elbląg
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Błonianka Błonie
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
RKS Radomsko - GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 11 - 17-18 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz - RKS Radomsko
Błonianka Błonie - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno
Concordia Elbląg - Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo - Huragan Morąg
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Broń Radom - Znicz Biała Piska
KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 12 - 24-25 października

Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - KS Wasilków
Legia II Warszawa - Broń Radom
Huragan Morąg - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
KS Kutno - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko - Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec

Kolejka 13 - 31 października

GKS Wikielec - Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie - Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo - KS Kutno
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice
Broń Radom - Huragan Morąg
KS Wasilków - Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg - KS Wasilków
Unia Skierniewice - Broń Radom
KS Kutno - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz

Kolejka 15 - 11 listopada

Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
Błonianka Błonie - GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg - RKS Radomsko
Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
Broń Radom - KS Kutno
KS Wasilków - Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Polonia Warszawa - Legia II Warszawa
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno - KS Wasilków
Olimpia Zambrów - Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa
RKS Radomsko - Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Błonianka Błonie - Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa - RKS Radomsko
Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków - Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - Huragan Morąg

Kolejka 18 - 28-29 listopada

Polonia Warszawa - Huragan Morąg
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
KS Kutno - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków
RKS Radomsko - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
GKS Wikielec - Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 19 - 13-14 marca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - GKS Wikielec
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa - KS Kutno
Huragan Morąg - Unia Skierniewice

Kolejka 20 - 20-21 marca

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
KS Kutno - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska
RKS Radomsko - Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
GKS Wikielec - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie - Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 21 - 27-28 marca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Broń Radom - GKS Wikielec
KS Wasilków - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska - RKS Radomsko
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice - KS Kutno

Źródło: własne/Łódzki ZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Lech Poznań 34 74 67-24
2 Raków Częstochowa 34 69 60-30
3 Pogoń Szczecin 34 65 63-31
4 Lechia Gdańsk 34 57 52-39
5 Piast Gliwice 34 54 45-37
6 Wisła Płock 34 48 48-51
7 Radomiak Radom 34 48 42-40
8 Górnik Zabrze 34 47 55-55
9 Cracovia 34 46 40-42
10 Legia Warszawa 34 43 46-48
11 Warta Poznań 34 42 35-38
12 Jagiellonia Białystok 34 40 39-50
13 Zagłębie Lubin 34 38 43-59
14 Stal Mielec 34 37 39-52
15 Śląsk Wrocław 34 35 42-52
16 Termalica Nieciecza 34 32 36-56
17 Wisła Kraków 34 31 37-54
18 Górnik Łęczna 34 28 29-60

Piłka w telewizji

17:45 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
17:45 TVP Sport 2. liga: Ruch- Radunia (na żywo)
20:30 TVP Sport 2. liga: Wigry - Motor (na żywo)
21:00 Viaplay LKE: Roma - Feeyenoord (na żywo)