Piłka za granicą
Aktualności
Terminarz 1. rundy Pucharu Polski
Ustalono terminy wszystkich meczów 1. rundy Pucharu Polski.Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ
Więcej o Cracovii zobaczcie TUTAJ
13 sierpnia (czwartek):
Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki, godz. 16:00
Lechia Zielona Góra - Świt Skolwin (Szczecin), godz. 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Lubin, godz. 16:00
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30
14 sierpnia (piątek):
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków, godz. 16:00
Jaguar Gdańsk - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa, godz. 17:30
GKS Bełchatów - Legia Warszawa, godz. 20:30
15 sierpnia (sobota):
Pniówek Pawłowice Śląskie - Sokół Ostróda, godz. 14:00
Polonia Nysa - Górnik Łęczna, godz. 16:00
KKS Kalisz - Korona Kielce, godz. 16:00
Unia Skierniewice - Widzew Łódź, godz. 16:00
Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00
Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 16:00
Karpaty Krosno - Stal Mielec, godz. 16:00
Resovia - Piast Gliwice, godz. 16:30
GKS Tychy - Wisła Płock, godz. 19:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków, godz. 19:29
Odra Opole - Lech Poznań, godz. 20:30
16 sierpnia (niedziela):
Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce, godz. 15:00
Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin, godz. 16:00
Błękitni Stargard - Warta Poznań, godz. 16:00
Chrobry Głogów - Cracovia, godz. 17:30
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław, godz. 20:30
19 sierpnia (środa):
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk, godz. do ustalenia później
21 sierpnia (piątek):
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg, godz. 19:30
22 sierpnia (sobota):
Garbarnia Kraków - GKS Katowice, godz. 12:00
Radomiak Radom - Miedź Legnica, godz. 14:30 (w Puławach)
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań, godz. 16:00
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie, godz. 19:45
23 sierpnia (niedziela):
Górnik Polkowice - Arka Gdynia, godz. 12:30
Bytovia Bytów - Termalica Nieciecza, godz. 15:00
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 29 | 55 | 66-39 |
2 | Śląsk Wrocław | 29 | 51 | 38-26 |
3 | Lech Poznań | 29 | 51 | 43-34 |
4 | Górnik Zabrze | 29 | 48 | 39-32 |
5 | Pogoń Szczecin | 29 | 47 | 54-34 |
6 | Legia Warszawa | 29 | 47 | 43-33 |
7 | Raków Częstochowa | 29 | 46 | 50-32 |
8 | Widzew Łódź | 29 | 42 | 39-38 |
9 | Stal Mielec | 29 | 38 | 35-39 |
10 | Piast Gliwice | 29 | 35 | 30-32 |
11 | Zagłębie Lubin | 29 | 35 | 31-43 |
12 | Radomiak Radom | 29 | 35 | 34-47 |
13 | Warta Poznań | 29 | 34 | 31-35 |
14 | Cracovia | 29 | 32 | 38-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 29 | 32 | 35-46 |
16 | Korona Kielce | 29 | 30 | 34-38 |
17 | ŁKS Łódź | 29 | 21 | 28-61 |
18 | Ruch Chorzów | 29 | 20 | 31-50 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.