Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
Wyniki 1. rundy Pucharu Polski
Oto wyniki meczów 1. rundy Pucharu Polski.Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ
Więcej o Cracovii zobaczcie TUTAJ
13 sierpnia (czwartek):
Ślęza Wrocław 2-1 Wigry Suwałki, godz. 16:00
Pisarczuk 14 (k), 63 (k) - Olejniczak 53 (s)
Lechia Zielona Góra 1-4 Świt Szczecin, godz. 16:00
Kobusiński 70 - Nagamatsu 68, Bil 80, Filipowicz 85, Babij 90 (s)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Zagłębie Lubin, godz. 16:00
Drewnowski 75 - Żubrowski 6, Baszkirow 78, Bohar 84
Górnik Zabrze 3-1 Jagiellonia Białystok, godz. 20:30
Nowak 15, Jimenez 61, Bochniewicz 66 - Puljić 33
14 sierpnia (piątek):
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Znicz Pruszków, godz. 16:00
Bochenek 33, Szymański 76
Jaguar Gdańsk 1-4 Puszcza Niepołomice, godz. 17:00
Sawicki 83 - Mikołajczyk 16, Stefanik 29 (k), Tomalski 37, Żytek 63
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa, godz. 17:30 - odwołany
GKS Bełchatów 1-6 Legia Warszawa, godz. 20:30
Hilbrycht 33 - Rosołek 12, 28, 67, Pawlik 44 (s), Wszołek 53, Mladenović 60
15 sierpnia (sobota):
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-3 Sokół Ostróda, godz. 14:00
Glenc 54, Adamek 59 - Ziółkowski 32, 90, Wolny 86
Polonia Nysa - Górnik Łęczna, godz. 16:00 - odwołany
KKS Kalisz 2-0 Korona Kielce, godz. 16:00
Majewski 65, Chojnowski 90
Unia Skierniewice 0-4 Widzew Łódź, godz. 16:00
Tanżyna 8, Ojamaa 24, Prochownik 37, Nowak 81
Unia Janikowo 1-0 Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00
Garstka 22
Stal Rzeszów 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 16:00
Danielak 33
Karpaty Krosno 0-2 Stal Mielec, godz. 16:00
Dadok 58, Tomczyk 76
Resovia - Piast Gliwice, godz. 16:30
GKS Tychy - Wisła Płock, godz. 19:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków, godz. 19:29
Odra Opole - Lech Poznań, godz. 20:30
16 sierpnia (niedziela):
Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce, godz. 15:00
Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin, godz. 16:00 - odwołany
Błękitni Stargard - Warta Poznań, godz. 16:00
Chrobry Głogów - Cracovia, godz. 17:30
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław, godz. 20:30
19 sierpnia (środa):
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk, godz. do ustalenia później
21 sierpnia (piątek):
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg, godz. 19:30
22 sierpnia (sobota):
Garbarnia Kraków - GKS Katowice, godz. 12:00
Radomiak Radom - Miedź Legnica, godz. 14:30
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań, godz. 16:00
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie, godz. 19:45
23 sierpnia (niedziela):
Górnik Polkowice - Arka Gdynia, godz. 12:30
Bytovia Bytów - Termalica Nieciecza, godz. 15:00
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.