Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 02 grudnia 2021

Aktualności

Niedziela, 16 sierpnia 2020, 18:43

Wyniki 1. rundy Pucharu Polski

Oto wyniki meczów 1. rundy Pucharu Polski.

Wyniki i tabelę Ekstraklasy  TUTAJ

Więcej o Cracovii zobaczcie TUTAJ

 

13 sierpnia (czwartek):

Ślęza Wrocław 2-1 Wigry Suwałki, godz. 16:00

Pisarczuk 14 (k), 63 (k) - Olejniczak 53 (s)


Lechia Zielona Góra 1-4 Świt Szczecin, godz. 16:00

Kobusiński 70 - Nagamatsu 68, Bil 80, Filipowicz 85, Babij 90 (s)


Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Zagłębie Lubin, godz. 16:00

Drewnowski 75 - Żubrowski 6, Baszkirow 78, Bohar 84


Górnik Zabrze 3-1 Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

Nowak 15, Jimenez 61, Bochniewicz 66 - Puljić 33


14 sierpnia (piątek):

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Znicz Pruszków, godz. 16:00

Bochenek 33, Szymański 76


Jaguar Gdańsk 1-4 Puszcza Niepołomice, godz. 17:00

Sawicki 83 - Mikołajczyk 16, Stefanik 29 (k), Tomalski 37, Żytek 63


GKS Bełchatów 1-6 Legia Warszawa, godz. 20:30

Hilbrycht 33 - Rosołek 12, 28, 67, Pawlik 44 (s), Wszołek 53, Mladenović 60

15 sierpnia (sobota):

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-3 Sokół Ostróda, godz. 14:00

Glenc 54, Adamek 59 - Ziółkowski 32, 90, Wolny 86


KKS Kalisz 0-3 (wo) Korona Kielce, godz. 16:00

 

Unia Skierniewice 0-4 Widzew Łódź, godz. 16:00

Tanżyna 8, Ojamaa 24, Prochownik 37, Nowak 81


Unia Janikowo 1-0 Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00

Garstka 22


Stal Rzeszów 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 16:00

Danielak 33


Karpaty Krosno 0-2 Stal Mielec, godz. 16:00

Dadok 58, Tomczyk 76


Resovia 0-4 Piast Gliwice, godz. 16:30

Parzyszek 8 (k), Steczyk 45 (k), Pyrka 88, 90


GKS Tychy 1-2 Wisła Płock, godz. 19:00

Szymura 89 - Sheridan 26, Szwoch 51 (k)


KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Wisła Kraków, godz. 19:29

Majewski 68, Stanisławski 90 - Chuca 55


Odra Opole 1-3 Lech Poznań, godz. 20:30

Bonecki 90 - Satka 14, 76, Szymczak 87

16 sierpnia (niedziela):
 

Błękitni Stargard 3-3 pd. k. 4-5 Warta Poznań, godz. 16:00

Bochnak 53, Polkowski 62, Krawczun 66 - Jaroch 35, Kuzimski 77, Laskowski 85


Chrobry Głogów 1-2 Cracovia, godz. 17:30

Ilków-Gołąb 80 - Rapa 90, Wdowiak 118


ŁKS Łódź 2-2 pd. k. 4-1 Śląsk Wrocław, godz. 20:30

Dominguez 9 (k), Gryszkiewicz 120 - Pich 42, Celeban 94

19 sierpnia (środa):

Stal Stalowa Wola 0-4 Lechia Gdańsk, godz. 16:30

Fila 18, Zwoliński 23, Gajos 52, Kałuziński 68


21 sierpnia (piątek):

Chojniczanka Chojnice 1-0 Olimpia Elbląg, godz. 19:30

Mikołajczak 40 (k)

22 sierpnia (sobota):

Garbarnia Kraków - GKS Katowice, godz. 12:00

Radwanek 56


Radomiak Radom 4-0 Miedź Legnica, godz. 14:30

Leandro 20 (k), 28 (k), 66, Sokół 51


Olimpia Grudziądz 2-0 Lech II Poznań, godz. 16:00

Janiak 29, Gulczyński 90


Stomil Olsztyn 2-3 GKS Jastrzębie, godz. 19:45

Kovaļonoks 15, Szota 56 - Wolniewicz 10, Ali 76, 90

23 sierpnia (niedziela):

Górnik Polkowice 0-5 Arka Gdynia, godz. 12:30

Vinicius 57, Mazek 59, Letniowski 66, 73 (k), Danch 89


Bytovia Bytów 0-4 Termalica Nieciecza, godz. 15:00

Wlazło 20, 34 (k), 36 (k), Kacper Śpiewak 49

 

25 sierpnia (wtorek):

 

Sandecja Nowy Sącz 0-3 Raków Częstochowa, godz. 20:30

Tijanić 8, Piątkowski 21, Gutkovskis 72 (k)

 

2 września (środa):

 

Polonia Nysa 1-3 Górnik Łęczna, 2 września, godz. 16:00

Mamis 13 - Serhij Krykun 90, Banaszak 90, 90

 

Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Pogoń Siedlce, 2 września, godz. 16:00

Walków 1, 70

 

Podhale Nowy Targ 0-5 Pogoń Szczecin, 2 września, godz. 16:00

Smoliński 7, Kucharczyk 17 (k), Gorgon 29, Drygas 81 (k), 82

 

Źródło: własne

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań163531-8
2Pogoń Szczecin163229-12
3Lechia Gdańsk163029-19
4Raków Częstochowa152928-17
5Radomiak Radom162821-13
6Śląsk Wrocław162428-23
7Wisła Płock162326-24
8Piast Gliwice162123-22
9Górnik Zabrze152119-20
10Stal Mielec162122-24
11Jagiellonia Białystok162121-23
12Cracovia162022-24
13Wisła Kraków161716-27
14Zagłębie Lubin151715-26
15Termalica Nieciecza 151219-25
16Legia Warszawa141215-25
17Warta Poznań161110-21
18Górnik Łęczna16913-34
PT/26/11 18:00
Piast G.
2-1
Termalica N.
PT/26/11 20:30
Wisła K.
0-1
Radomiak R.
SO/27/11 12:30
Górnik Ł.
1-2
Górnik Z.
SO/27/11 15:00
Śląsk W.
2-1
Stal M.
SO/27/11 17:30
Pogoń S.
5-1
Lechia G.
SO/27/11 20:00
Raków C.
4-0
Zagłębie L.
ND/28/11 12:30
Wisła P.
2-1
Cracovia
ND/28/11 15:00
Lech P.
2-0
Warta P.
ND/28/11 17:30
Legia W.
1-0
Jagiellonia B.
PT/03/12 18:00
Stal M.
-
Wisła P.
PT/03/12 20:30
Górnik Z.
-
Śląsk W.
SO/04/12 15:00
Termalica N.
-
Pogoń S.
SO/04/12 17:30
Jagiellonia B.
-
Górnik Ł.
SO/04/12 20:00
Lechia G.
-
Raków C.
ND/05/12 17:30
Zagłębie L.
-
Lech P.
ND/05/12 20:00
Cracovia
-
Legia W.
PN/06/12 18:00
Warta P.
-
Wisła K.
WT/14/12 20:30
Radomiak R.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 Polsat Sp. PP: Widzew - Wisła K. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Stal - Wisła P. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik Z. - Śląsk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Miedź - Tychy (na żywo)