Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
Terminarz 3. ligi, grupy 1 2021/2022
Ustalony został terminarz 3. ligi, grupy 1 na sezon 2021/2022. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 7 sierpnia do 21 listopada.Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ
Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ
Kolejka 1 - 7-8 sierpnia
Legia II Warszawa - pauza
Pilica Białobrzegi - Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - KS Kutno
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź - Ursus Warszawa
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok
Wissa Szczuczyn - Błonianka Błonie
Unia Skierniewice - Polonia Warszawa
Kolejka 2 - 14-15 sierpnia
Polonia Warszawa - pauza
Błonianka Błonie - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - Wissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa - GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS II Łódź
KS Kutno - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Znicz Biała Piska - Mamry Giżycko
Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi
Kolejka 3 - 18 sierpnia
Pilica Białobrzegi - pauza
Mamry Giżycko - Legia II Warszawa
Broń Radom - Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź - KS Kutno
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa
Wissa Szczuczyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa - Błonianka Błonie
Kolejka 4 - 21-22 sierpnia
Błonianka Błonie - pauza
Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Ursus Warszawa - Wissa Szczuczyn
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
KS Kutno - GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS II Łódź
Znicz Biała Piska - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Broń Radom
Pilica Białobrzegi - Mamry Giżycko
Kolejka 5 - 28-29 sierpnia
Mamry Giżycko - pauza
Broń Radom - Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź - Znicz Biała Piska
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo - KS Kutno
Wissa Szczuczyn - Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice - Ursus Warszawa
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie - Jagiellonia II Białystok
Kolejka 6 - 4-5 września
Jagiellonia II Białystok - pauza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice
KS Kutno - Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska - GKS Wikielec
Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz
Mamry Giżycko - Broń Radom
Kolejka 7 - 8 września
Broń Radom - pauza
Pelikan Łowicz - Mamry Giżycko
ŁKS II Łódź - Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec - Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice - KS Kutno
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 8 - 11-12 września
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - pauza
Ursus Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki - Błonianka Błonie
KS Kutno - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec
Mamry Giżycko - ŁKS II Łódź
Broń Radom - Pelikan Łowicz
Kolejka 9 - 18-19 września
Pelikan Łowicz - pauza
ŁKS II Łódź - Broń Radom
GKS Wikielec - Mamry Giżycko
Legionovia Legionowo - Pilica Białobrzegi
Wissa Szczuczyn - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie - KS Kutno
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Kolejka 10 - 25-26 września
Ursus Warszawa - pauza
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno - Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko - Legionovia Legionowo
Broń Radom - GKS Wikielec
Pelikan Łowicz - ŁKS II Łódź
Kolejka 11 - 2-3 października
ŁKS II Łódź - pauza
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - Broń Radom
Wissa Szczuczyn - Mamry Giżycko
Unia Skierniewice - Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 12 - 9-10 października
Sokół Aleksandrów Łódzki - pauza
KS Kutno - Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa
Mamry Giżycko - Unia Skierniewice
Broń Radom - Wissa Szczuczyn
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź - GKS Wikielec
Kolejka 13 - 13 października
GKS Wikielec - pauza
Legionovia Legionowo - ŁKS II Łódź
Wissa Szczuczyn - Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice - Broń Radom
Polonia Warszawa - Mamry Giżycko
Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno
Kolejka 14 - 16-17 października
KS Kutno - pauza
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok
Mamry Giżycko - Błonianka Błonie
Broń Radom - Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
ŁKS II Łódź - Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec - Legionovia Legionowo
Kolejka 15 - 23-24 października
Legionovia Legionowo - pauza
Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec
Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska
KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 16 - 30-31 października
Lechia Tomaszów Mazowiecki - pauza
Znicz Biała Piska - KS Kutno
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa
Mamry Giżycko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź - Polonia Warszawa
GKS Wikielec - Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo - Wissa Szczuczyn
Kolejka 17 - 6-7 listopada
Wissa Szczuczyn - pauza
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa - GKS Wikielec
Błonianka Błonie - ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom
Ursus Warszawa - Mamry Giżycko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi
KS Kutno - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Kolejka 18 - 13-14 listopada
Znicz Biała Piska - pauza
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - KS Kutno
Mamry Giżycko - Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź - Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec - Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
Wissa Szczuczyn - Unia Skierniewice
Kolejka 19 - 20-21 listopada
Unia Skierniewice - pauza
Polonia Warszawa - Wissa Szczuczyn
Błonianka Błonie - Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom
KS Kutno - Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.