Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.MŚ: Składy na mecz Albania - Polska
Selekcjonerzy Paulo Sousa i Edoardo Reja ogłosili składy na dzisiejszy mecz eliminacji mistrzostw świata, w którym Polska zmierzy się z Albanią. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 w Tiranie.Wyniki i tabela "polskiej" grupy el.MŚ TUTAJ
Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Albania: 1. Etrit Berisha - 4. Elseid Hysaj, 18. Ardian Ismajli, 15. Marash Kumbulla, 5. Frederic Veseli - 7. Keidi Bare, 19. Ylber Ramadani, 20. Lorenc Trashi - 11. Myrto Uzuni, 10. Rey Manaj, 21. Odise Roshi.
Rezerwowi: 12. Gentian Selmani, 23. Thomas Strakosha - 3. Ermir Lenjani, 9. Enis Cokaj, 13. Enea Mihaj, 14. Kastriot Dermaku, 17. Armando Broja, 22. Nedim Bajrami.
Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 3. Paweł Dawidowicz, 5. Jan Bednarek, 15. Kamil Glik, 21. Tymoteusz Puchacz - 7. Kamil Jóźwiak, 10. Grzegorz Krychowiak, 16. Jakub Moder, 20. Piotr Zieliński - 9. Robert Lewandowski, 8. Adam Buksa.
Rezerwowi: 12. Łukasz Skorupski, 22. Radosław Majecki - 2. Robert Gumny, 4. Tomasz Kędziora, 6. Michał Helik, 11. Karol Świderski, 13. Przemysław Płacheta, 14. Mateusz Klich, 17. Kacper Kozłowski, 18. Bartosz Bereszyński, 19. Przemysław Frankowski, 23. Krzysztof Piątek.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.