Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.MME U-21: Kadra Polski na mecze z Niemcami i Łotwą
Trener młodzieżowej reprezentacji Polski Maciej Stolarczyk ogłosił listę piłkarzy powołanych na mecze eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2023, w których Polska zagra z Niemcami (12 listopada, Aspach) oraz Łotwą (16 listopada, Kraków).Wyniki i tabela "polskiej" grupy el.MŚ TUTAJ
Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Kadra U-21:
Bramkarze: Filip Majchrowicz (Radomiak Radom), Cezary Miszta (Legia Warszawa), Kacper Trelowski (Raków Częstochowa).
Obrońcy: Łukasz Bejger (Śląsk Wrocław), Konrad Gruszkowski (Wisła Kraków), Jakub Kiwior (Spezia, Włochy), Kamil Kruk (Zagłębie Lubin), Ariel Mosór (Piast Gliwice), Aleksander Paluszek (FK Pohronie, Słowacja).
Pomocnicy: Mateusz Bogusz (UD Ibiza, Hiszpania), Mariusz Fornalczyk (Pogoń Szczecin), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Michał Karbownik (Olympiakos Pireus, Grecja), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Krzysztof Kubica (Górnik Zabrze), Ben Lederman (Raków Częstochowa), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Michał Skóraś (Lech Poznań), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Marcel Wędrychowski (Górnik Łęczna), Nicola Zalewski (AS Roma, Włochy), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).
Napastnicy: Adrian Benedyczak (Parma, Włochy), Dennis Jastrzembski (Hertha Berlin, Niemcy), Kacper Sezonienko (Lechia Gdańsk).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.