Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.MŚ: Składy na mecz Polska - Węgry
Selekcjonerzy Paulo Sousa i Marco Rossi ogłosili składy na dzisiejszy mecz eliminacji mistrzostw świata, w którym Polska zmierzy się z Węgrami. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 w Warszawie.Wyniki i tabela "polskiej" grupy el.MŚ TUTAJ
Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 4. Tomasz Kędziora, 3. Paweł Dawidowicz, 5. Jan Bednarek - 2. Matty Cash, 10. Mateusz Klich, 8. Karol Linetty, 16. Jakub Moder, 15. Tymoteusz Puchacz - 23. Krzysztof Piątek, 11. Karol Świderski.
Rezerwowi: 12. Łukasz Skorupski, 22. Kamil Grabara - 6. Michał Helik, 7. Arkadiusz Milik, 9. Przemysław Płacheta, 13. Maciej Rybus, 14. Robert Gumny, 17. Damian Szymański, 18. Bartosz Bereszyński, 19. Przemysław Frankowski, 20. Piotr Zieliński, 21. Kamil Jóźwiak.
Węgry: 1. Denes Dibusz - 2. Adam Lang, 4. Attila Szalai, 5. Attila Fiola, 6. Zsolt Nagy, 7. Loic Nego, 8. Adam Nagy, 9. Adam Szalai, 11. Kevin Varga, 13. Andras Schafer, 19. Szabolcs Schon.
Rezerwowi: 12. Peter Szappanos, 22. Adam Bogdan - 3. Akos Kecskes, 14. Janos Hahn, 16. Daniel Gazdag, 17. Tamas Kiss, 20. Csaba Spandler, 21. Endre Botka, 23. Balint Vecsei.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.