Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
1 Liga
Terminarz 1. i 2. ligi oraz Pucharu Polski 2022/2023
Ustalony został ramowy terminarz Fortuna 1. ligi, eWinner 2. ligi i Fortuna Pucharu Polski na sezon 2022/23.Wyniki i tabela 1. ligi TUTAJ
Wyniki i tabela 2. ligi TUTAJ
Fortuna 1. liga
2022
lipiec - 16-17, 23-24, 30-31
sierpień - 6-7, 10, 13-14, 20-21, 27-28
wrzesień - 3-4, 10-11, 17-18
październik - 1-2, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30
listopad - 5-6, 12-13
2023
luty - 11-12, 18-19, 25-26
marzec - 4-5, 11-12, 18-19
kwiecień - 1-2, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30
maj - 6-7, 13-14, 20-21, 27-28
czerwiec - 3-4
eWinner 2. liga
2022
lipiec - 16-17, 23-24, 30-31
sierpień - 6-7, 10, 13-14, 20-21, 27-28
wrzesień - 3-4, 10-11, 17-18, 24-25
październik - 1-2, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30
listopad - 5-6, 12-13
2023
luty - 25-26
marzec - 4-5, 11-12, 18-19, 25-26
kwiecień - 1-2, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30
maj - 6-7, 13-14, 20-21, 27-28
czerwiec - 3-4
baraże o Ekstraklasę i 1. ligę - 7 i 10-11 czerwca
Fortuna Puchar Polski
Runda wstępna - 27 lipca
I runda - 31 sierpnia
1/16 finału - 19 października
1/8 finału - 9 listopada (terminy rezerwowe - 16 listopada i 8 lutego)
1/4 finału - 1 marca
1/2 finału - 5 kwietnia
finał - 2 maja (w Warszawie; na PGE Narodowym)
Superpuchar
9 lipca - termin do potwierdzenia
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.