Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 02 lutego 2023

Aktualności

Piątek, 08 lipca 2022, 15:34

Terminarz 3. ligi, grupa 1 2022/2023

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupy 1 na sezon 2022/2023. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 6 sierpnia do 20 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Ursus Warszawa     -     Błonianka Błonie    
Broń Radom     -     Sokół Ostróda    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Mławianka Mława     -     Pelikan Łowicz    
Legia II Warszawa     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Warta Sieradz     -     Jagiellonia II Białystok    
Pilica Białobrzegi     -     Legionovia Legionowo    
Olimpia Zambrów     -     Unia Skierniewice    
Concordia Elbląg     -     ŁKS II Łódź    
 
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Błonianka Błonie     -     ŁKS II Łódź    
Unia Skierniewice     -     Concordia Elbląg    
Legionovia Legionowo     -     Olimpia Zambrów    
Jagiellonia II Białystok     -     Pilica Białobrzegi    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Warta Sieradz    
Pelikan Łowicz     -     Legia II Warszawa    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Mławianka Mława    
Sokół Ostróda     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Ursus Warszawa     -     Broń Radom    

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Broń Radom     -     Błonianka Błonie    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Ursus Warszawa    
Mławianka Mława     -     Sokół Ostróda    
Legia II Warszawa     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Warta Sieradz     -     Pelikan Łowicz    
Pilica Białobrzegi     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Olimpia Zambrów     -     Jagiellonia II Białystok    
Concordia Elbląg     -     Legionovia Legionowo    
ŁKS II Łódź     -     Unia Skierniewice    

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Błonianka Błonie     -     Unia Skierniewice    
Legionovia Legionowo     -     ŁKS II Łódź    
Jagiellonia II Białystok     -     Concordia Elbląg    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Olimpia Zambrów    
Pelikan Łowicz     -     Pilica Białobrzegi    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Warta Sieradz    
Sokół Ostróda     -     Legia II Warszawa    
Ursus Warszawa     -     Mławianka Mława    
Broń Radom     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Błonianka Błonie    
Mławianka Mława     -     Broń Radom    
Legia II Warszawa     -     Ursus Warszawa    
Warta Sieradz     -     Sokół Ostróda    
Pilica Białobrzegi     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Olimpia Zambrów     -     Pelikan Łowicz    
Concordia Elbląg     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
ŁKS II Łódź     -     Jagiellonia II Białystok    
Unia Skierniewice     -     Legionovia Legionowo    

Kolejka 6 - 3-4 września

Błonianka Błonie     -     Legionovia Legionowo    
Jagiellonia II Białystok     -     Unia Skierniewice    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     ŁKS II Łódź    
Pelikan Łowicz     -     Concordia Elbląg    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Olimpia Zambrów    
Sokół Ostróda     -     Pilica Białobrzegi    
Ursus Warszawa     -     Warta Sieradz    
Broń Radom     -     Legia II Warszawa    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Mławianka Mława    

Kolejka 7 - 10-11 września

Mławianka Mława     -     Błonianka Błonie    
Legia II Warszawa     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Warta Sieradz     -     Broń Radom    
Pilica Białobrzegi     -     Ursus Warszawa    
Olimpia Zambrów     -     Sokół Ostróda    
Concordia Elbląg     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
ŁKS II Łódź     -     Pelikan Łowicz    
Unia Skierniewice     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Legionovia Legionowo     -     Jagiellonia II Białystok    

Kolejka 8 - 17-18 września

Błonianka Błonie     -     Jagiellonia II Białystok    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Legionovia Legionowo    
Pelikan Łowicz     -     Unia Skierniewice    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     ŁKS II Łódź    
Sokół Ostróda     -     Concordia Elbląg    
Ursus Warszawa     -     Olimpia Zambrów    
Broń Radom     -     Pilica Białobrzegi    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Warta Sieradz    
Mławianka Mława     -     Legia II Warszawa    

Kolejka 9 - 24-25 września

Legia II Warszawa     -     Błonianka Błonie    
Warta Sieradz     -     Mławianka Mława    
Pilica Białobrzegi     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Olimpia Zambrów     -     Broń Radom    
Concordia Elbląg     -     Ursus Warszawa    
ŁKS II Łódź     -     Sokół Ostróda    
Unia Skierniewice     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Legionovia Legionowo     -     Pelikan Łowicz    
Jagiellonia II Białystok     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    

Kolejka 10 - 1-2 października

Błonianka Błonie     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Pelikan Łowicz     -     Jagiellonia II Białystok    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Legionovia Legionowo    
Sokół Ostróda     -     Unia Skierniewice    
Ursus Warszawa     -     ŁKS II Łódź    
Broń Radom     -     Concordia Elbląg    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Olimpia Zambrów    
Mławianka Mława     -     Pilica Białobrzegi    
Legia II Warszawa     -     Warta Sieradz    

Kolejka 11 - 8-9 października

Warta Sieradz     -     Błonianka Błonie    
Pilica Białobrzegi     -     Legia II Warszawa    
Olimpia Zambrów     -     Mławianka Mława    
Concordia Elbląg     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
ŁKS II Łódź     -     Broń Radom    
Unia Skierniewice     -     Ursus Warszawa    
Legionovia Legionowo     -     Sokół Ostróda    
Jagiellonia II Białystok     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Pelikan Łowicz    

Kolejka 12 - 15-16 października

Błonianka Błonie     -     Pelikan Łowicz    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Sokół Ostróda     -     Jagiellonia II Białystok    
Ursus Warszawa     -     Legionovia Legionowo    
Broń Radom     -     Unia Skierniewice    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     ŁKS II Łódź    
Mławianka Mława     -     Concordia Elbląg    
Legia II Warszawa     -     Olimpia Zambrów    
Warta Sieradz     -     Pilica Białobrzegi    

Kolejka 13 - 22-23 października

Pilica Białobrzegi     -     Błonianka Błonie    
Olimpia Zambrów     -     Warta Sieradz    
Concordia Elbląg     -     Legia II Warszawa    
ŁKS II Łódź     -     Mławianka Mława    
Unia Skierniewice     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Legionovia Legionowo     -     Broń Radom    
Jagiellonia II Białystok     -     Ursus Warszawa    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Sokół Ostróda    
Pelikan Łowicz     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    

Kolejka 14 - 29-30 października

Błonianka Błonie     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Sokół Ostróda     -     Pelikan Łowicz    
Ursus Warszawa     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Broń Radom     -     Jagiellonia II Białystok    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Legionovia Legionowo    
Mławianka Mława     -     Unia Skierniewice    
Legia II Warszawa     -     ŁKS II Łódź    
Warta Sieradz     -     Concordia Elbląg    
Pilica Białobrzegi     -     Olimpia Zambrów    

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Olimpia Zambrów     -     Błonianka Błonie    
Concordia Elbląg     -     Pilica Białobrzegi    
ŁKS II Łódź     -     Warta Sieradz    
Unia Skierniewice     -     Legia II Warszawa    
Legionovia Legionowo     -     Mławianka Mława    
Jagiellonia II Białystok     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Broń Radom    
Pelikan Łowicz     -     Ursus Warszawa    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Sokół Ostróda    

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Błonianka Błonie     -     Sokół Ostróda    
Ursus Warszawa     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Broń Radom     -     Pelikan Łowicz    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Mławianka Mława     -     Jagiellonia II Białystok    
Legia II Warszawa     -     Legionovia Legionowo    
Warta Sieradz     -     Unia Skierniewice    
Pilica Białobrzegi     -     ŁKS II Łódź    
Olimpia Zambrów     -     Concordia Elbląg    

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Concordia Elbląg     -     Błonianka Błonie    
ŁKS II Łódź     -     Olimpia Zambrów    
Unia Skierniewice     -     Pilica Białobrzegi    
Legionovia Legionowo     -     Warta Sieradz    
Jagiellonia II Białystok     -     Legia II Warszawa    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Mławianka Mława    
Pelikan Łowicz     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Broń Radom    
Sokół Ostróda     -     Ursus Warszawa    

Kolejka 18

Błonianka Błonie     -     Ursus Warszawa    
Sokół Ostróda     -     Broń Radom    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Pelikan Łowicz     -     Mławianka Mława    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Legia II Warszawa    
Jagiellonia II Białystok     -     Warta Sieradz    
Legionovia Legionowo     -     Pilica Białobrzegi    
Unia Skierniewice     -     Olimpia Zambrów    
ŁKS II Łódź     -     Concordia Elbląg    

Kolejka 19

ŁKS II Łódź     -     Błonianka Błonie    
Concordia Elbląg     -     Unia Skierniewice    
Olimpia Zambrów     -     Legionovia Legionowo    
Pilica Białobrzegi     -     Jagiellonia II Białystok    
Warta Sieradz     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Legia II Warszawa     -     Pelikan Łowicz    
Mławianka Mława     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Sokół Ostróda    
Broń Radom     -     Ursus Warszawa    

Kolejka 20

Błonianka Błonie     -     Broń Radom    
Ursus Warszawa     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Sokół Ostróda     -     Mławianka Mława    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Legia II Warszawa    
Pelikan Łowicz     -     Warta Sieradz    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Pilica Białobrzegi    
Jagiellonia II Białystok     -     Olimpia Zambrów    
Legionovia Legionowo     -     Concordia Elbląg    
Unia Skierniewice     -     ŁKS II Łódź    

Kolejka 21

Unia Skierniewice     -     Błonianka Błonie    
ŁKS II Łódź     -     Legionovia Legionowo    
Concordia Elbląg     -     Jagiellonia II Białystok    
Olimpia Zambrów     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Pilica Białobrzegi     -     Pelikan Łowicz    
Warta Sieradz     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Legia II Warszawa     -     Sokół Ostróda    
Mławianka Mława     -     Ursus Warszawa    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Broń Radom    

Kolejka 22

Błonianka Błonie     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Broń Radom     -     Mławianka Mława    
Ursus Warszawa     -     Legia II Warszawa    
Sokół Ostróda     -     Warta Sieradz    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Pilica Białobrzegi    
Pelikan Łowicz     -     Olimpia Zambrów    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Concordia Elbląg    
Jagiellonia II Białystok     -     ŁKS II Łódź    
Legionovia Legionowo     -     Unia Skierniewice    

Kolejka 23

Legionovia Legionowo     -     Błonianka Błonie    
Unia Skierniewice     -     Jagiellonia II Białystok    
ŁKS II Łódź     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Concordia Elbląg     -     Pelikan Łowicz    
Olimpia Zambrów     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Pilica Białobrzegi     -     Sokół Ostróda    
Warta Sieradz     -     Ursus Warszawa    
Legia II Warszawa     -     Broń Radom    
Mławianka Mława     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    

Kolejka 24

Błonianka Błonie     -     Mławianka Mława    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Legia II Warszawa    
Broń Radom     -     Warta Sieradz    
Ursus Warszawa     -     Pilica Białobrzegi    
Sokół Ostróda     -     Olimpia Zambrów    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Concordia Elbląg    
Pelikan Łowicz     -     ŁKS II Łódź    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Unia Skierniewice    
Jagiellonia II Białystok     -     Legionovia Legionowo    

Kolejka 25

Jagiellonia II Białystok     -     Błonianka Błonie    
Legionovia Legionowo     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Unia Skierniewice     -     Pelikan Łowicz    
ŁKS II Łódź     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Concordia Elbląg     -     Sokół Ostróda    
Olimpia Zambrów     -     Ursus Warszawa    
Pilica Białobrzegi     -     Broń Radom    
Warta Sieradz     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Legia II Warszawa     -     Mławianka Mława    

Kolejka 26

Błonianka Błonie     -     Legia II Warszawa    
Mławianka Mława     -     Warta Sieradz    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Pilica Białobrzegi    
Broń Radom     -     Olimpia Zambrów    
Ursus Warszawa     -     Concordia Elbląg    
Sokół Ostróda     -     ŁKS II Łódź    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Unia Skierniewice    
Pelikan Łowicz     -     Legionovia Legionowo    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Jagiellonia II Białystok    

Kolejka 27

Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Błonianka Błonie    
Jagiellonia II Białystok     -     Pelikan Łowicz    
Legionovia Legionowo     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Unia Skierniewice     -     Sokół Ostróda    
ŁKS II Łódź     -     Ursus Warszawa    
Concordia Elbląg     -     Broń Radom    
Olimpia Zambrów     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Pilica Białobrzegi     -     Mławianka Mława    
Warta Sieradz     -     Legia II Warszawa    

Kolejka 28

Błonianka Błonie     -     Warta Sieradz    
Legia II Warszawa     -     Pilica Białobrzegi    
Mławianka Mława     -     Olimpia Zambrów    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Concordia Elbląg    
Broń Radom     -     ŁKS II Łódź    
Ursus Warszawa     -     Unia Skierniewice    
Sokół Ostróda     -     Legionovia Legionowo    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Jagiellonia II Białystok    
Pelikan Łowicz     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    

Kolejka 29

Pelikan Łowicz     -     Błonianka Błonie    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Jagiellonia II Białystok     -     Sokół Ostróda    
Legionovia Legionowo     -     Ursus Warszawa    
Unia Skierniewice     -     Broń Radom    
ŁKS II Łódź     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Concordia Elbląg     -     Mławianka Mława    
Olimpia Zambrów     -     Legia II Warszawa    
Pilica Białobrzegi     -     Warta Sieradz    

Kolejka 30

Błonianka Błonie     -     Pilica Białobrzegi    
Warta Sieradz     -     Olimpia Zambrów    
Legia II Warszawa     -     Concordia Elbląg    
Mławianka Mława     -     ŁKS II Łódź    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Unia Skierniewice    
Broń Radom     -     Legionovia Legionowo    
Ursus Warszawa     -     Jagiellonia II Białystok    
Sokół Ostróda     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Pelikan Łowicz    

Kolejka 31

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Błonianka Błonie    
Pelikan Łowicz     -     Sokół Ostróda    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Ursus Warszawa    
Jagiellonia II Białystok     -     Broń Radom    
Legionovia Legionowo     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Unia Skierniewice     -     Mławianka Mława    
ŁKS II Łódź     -     Legia II Warszawa    
Concordia Elbląg     -     Warta Sieradz    
Olimpia Zambrów     -     Pilica Białobrzegi    

Kolejka 32

Błonianka Błonie     -     Olimpia Zambrów    
Pilica Białobrzegi     -     Concordia Elbląg    
Warta Sieradz     -     ŁKS II Łódź    
Legia II Warszawa     -     Unia Skierniewice    
Mławianka Mława     -     Legionovia Legionowo    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Jagiellonia II Białystok    
Broń Radom     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Ursus Warszawa     -     Pelikan Łowicz    
Sokół Ostróda     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    

Kolejka 33

Sokół Ostróda     -     Błonianka Błonie    
Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Ursus Warszawa    
Pelikan Łowicz     -     Broń Radom    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Jagiellonia II Białystok     -     Mławianka Mława    
Legionovia Legionowo     -     Legia II Warszawa    
Unia Skierniewice     -     Warta Sieradz    
ŁKS II Łódź     -     Pilica Białobrzegi    
Concordia Elbląg     -     Olimpia Zambrów    

Kolejka 34

Błonianka Błonie     -     Concordia Elbląg    
Olimpia Zambrów     -     ŁKS II Łódź    
Pilica Białobrzegi     -     Unia Skierniewice    
Warta Sieradz     -     Legionovia Legionowo    
Legia II Warszawa     -     Jagiellonia II Białystok    
Mławianka Mława     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Pelikan Łowicz    
Broń Radom     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Ursus Warszawa     -     Sokół Ostróda

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa184236-13
2Legia Warszawa183527-21
3Widzew Łódź183025-20
4Lech Poznań183022-17
5Pogoń Szczecin183032-28
6Cracovia182820-12
7Wisła Płock182829-25
8Stal Mielec182825-22
9Warta Poznań182619-17
10Radomiak Radom182421-23
11Śląsk Wrocław182117-25
12Górnik Zabrze182026-30
13Lechia Gdańsk182019-30
14Zagłębie Lubin182016-27
15Jagiellonia Białystok181926-27
16Piast Gliwice181719-23
17Miedź Legnica181420-29
18Korona Kielce181319-29
PT/27/01 18:00
Miedź L.
0-0
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
0-0
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
1-1
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
3-3
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
0-3
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
1-1
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
3-2
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
1-0
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
2-0
Górnik Z.
PT/03/02 18:00
Wisła P.
-
Warta P.
PT/03/02 20:30
Widzew Ł.
-
Jagiellonia B.
SO/04/02 15:00
Raków C.
-
Piast G.
SO/04/02 17:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
SO/04/02 20:00
Zagłębie L.
-
Legia W.
ND/05/02 12:30
Radomiak R.
-
Stal M.
ND/05/02 15:00
Lech P.
-
Miedź L.
ND/05/02 17:30
Pogoń S.
-
Śląsk W.
PN/06/02 19:00
Korona K.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

19:00 Canal+Sport Miedź - Lech (na żywo)
21:00 Canal+Sport Betis - Barcelona (na żywo)
21:00 Eleven 1 Real Madryt - Valencia (na żywo)