Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 04 grudnia 2022

Aktualności

Piątek, 08 lipca 2022, 15:47

Terminarz 3. ligi, grupa 2 2022/2023

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupa 2. na sezon 2022/2023. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 6 sierpnia do 20 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Gedania Gdańsk     -     Błękitni Stargard    
Stolem Gniewino     -     Olimpia Grudziądz    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Unia Solec Kujawski     -     GKS Przodkowo    
Sokół Kleczew     -     Unia Janikowo    
Vineta Wolin     -     Zawisza Bydgoszcz    
Jarota Jarocin     -     Pogoń II Szczecin    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     KP Starogard Gdański    
Unia Swarzędz     -     Bałtyk Gdynia    
 
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Błękitni Stargard     -     Bałtyk Gdynia    
KP Starogard Gdański     -     Unia Swarzędz    
Pogoń II Szczecin     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Zawisza Bydgoszcz     -     Jarota Jarocin    
Unia Janikowo     -     Vineta Wolin    
GKS Przodkowo     -     Sokół Kleczew    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Unia Solec Kujawski    
Olimpia Grudziądz     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Gedania Gdańsk     -     Stolem Gniewino    

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Stolem Gniewino     -     Błękitni Stargard    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Gedania Gdańsk    
Unia Solec Kujawski     -     Olimpia Grudziądz    
Sokół Kleczew     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Vineta Wolin     -     GKS Przodkowo    
Jarota Jarocin     -     Unia Janikowo    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Zawisza Bydgoszcz    
Unia Swarzędz     -     Pogoń II Szczecin    
Bałtyk Gdynia     -     KP Starogard Gdański    

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Błękitni Stargard     -     KP Starogard Gdański    
Pogoń II Szczecin     -     Bałtyk Gdynia    
Zawisza Bydgoszcz     -     Unia Swarzędz    
Unia Janikowo     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
GKS Przodkowo     -     Jarota Jarocin    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Vineta Wolin    
Olimpia Grudziądz     -     Sokół Kleczew    
Gedania Gdańsk     -     Unia Solec Kujawski    
Stolem Gniewino     -     Świt Skolwin (Szczecin)    

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin)     -     Błękitni Stargard    
Unia Solec Kujawski     -     Stolem Gniewino    
Sokół Kleczew     -     Gedania Gdańsk    
Vineta Wolin     -     Olimpia Grudziądz    
Jarota Jarocin     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     GKS Przodkowo    
Unia Swarzędz     -     Unia Janikowo    
Bałtyk Gdynia     -     Zawisza Bydgoszcz    
KP Starogard Gdański     -     Pogoń II Szczecin    

Kolejka 6 - 3-4 września

Błękitni Stargard     -     Pogoń II Szczecin    
Zawisza Bydgoszcz     -     KP Starogard Gdański    
Unia Janikowo     -     Bałtyk Gdynia    
GKS Przodkowo     -     Unia Swarzędz    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Olimpia Grudziądz     -     Jarota Jarocin    
Gedania Gdańsk     -     Vineta Wolin    
Stolem Gniewino     -     Sokół Kleczew    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Unia Solec Kujawski    

Kolejka 7 - 10-11 września

Unia Solec Kujawski     -     Błękitni Stargard    
Sokół Kleczew     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Vineta Wolin     -     Stolem Gniewino    
Jarota Jarocin     -     Gedania Gdańsk    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Olimpia Grudziądz    
Unia Swarzędz     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Bałtyk Gdynia     -     GKS Przodkowo    
KP Starogard Gdański     -     Unia Janikowo    
Pogoń II Szczecin     -     Zawisza Bydgoszcz    

Kolejka 8 - 17-18 września

Błękitni Stargard     -     Zawisza Bydgoszcz    
Unia Janikowo     -     Pogoń II Szczecin    
GKS Przodkowo     -     KP Starogard Gdański    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Bałtyk Gdynia    
Olimpia Grudziądz     -     Unia Swarzędz    
Gedania Gdańsk     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Stolem Gniewino     -     Jarota Jarocin    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Vineta Wolin    
Unia Solec Kujawski     -     Sokół Kleczew    

Kolejka 9 - 24-25 września

Sokół Kleczew     -     Błękitni Stargard    
Vineta Wolin     -     Unia Solec Kujawski    
Jarota Jarocin     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Stolem Gniewino    
Unia Swarzędz     -     Gedania Gdańsk    
Bałtyk Gdynia     -     Olimpia Grudziądz    
KP Starogard Gdański     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Pogoń II Szczecin     -     GKS Przodkowo    
Zawisza Bydgoszcz     -     Unia Janikowo    

Kolejka 10 - 1-2 października

Błękitni Stargard     -     Unia Janikowo    
GKS Przodkowo     -     Zawisza Bydgoszcz    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Pogoń II Szczecin    
Olimpia Grudziądz     -     KP Starogard Gdański    
Gedania Gdańsk     -     Bałtyk Gdynia    
Stolem Gniewino     -     Unia Swarzędz    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Unia Solec Kujawski     -     Jarota Jarocin    
Sokół Kleczew     -     Vineta Wolin    

Kolejka 11 - 8-9 października

Vineta Wolin     -     Błękitni Stargard    
Jarota Jarocin     -     Sokół Kleczew    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Unia Solec Kujawski    
Unia Swarzędz     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Bałtyk Gdynia     -     Stolem Gniewino    
KP Starogard Gdański     -     Gedania Gdańsk    
Pogoń II Szczecin     -     Olimpia Grudziądz    
Zawisza Bydgoszcz     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Unia Janikowo     -     GKS Przodkowo    

Kolejka 12 - 15-16 października

Błękitni Stargard     -     GKS Przodkowo    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Unia Janikowo    
Olimpia Grudziądz     -     Zawisza Bydgoszcz    
Gedania Gdańsk     -     Pogoń II Szczecin    
Stolem Gniewino     -     KP Starogard Gdański    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Bałtyk Gdynia    
Unia Solec Kujawski     -     Unia Swarzędz    
Sokół Kleczew     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Vineta Wolin     -     Jarota Jarocin    

Kolejka 13 - 22-23 października

Jarota Jarocin     -     Błękitni Stargard    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Vineta Wolin    
Unia Swarzędz     -     Sokół Kleczew    
Bałtyk Gdynia     -     Unia Solec Kujawski    
KP Starogard Gdański     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Pogoń II Szczecin     -     Stolem Gniewino    
Zawisza Bydgoszcz     -     Gedania Gdańsk    
Unia Janikowo     -     Olimpia Grudziądz    
GKS Przodkowo     -     Polonia Środa Wielkopolska    

Kolejka 14 - 29-30 października

Błękitni Stargard     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Olimpia Grudziądz     -     GKS Przodkowo    
Gedania Gdańsk     -     Unia Janikowo    
Stolem Gniewino     -     Zawisza Bydgoszcz    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Pogoń II Szczecin    
Unia Solec Kujawski     -     KP Starogard Gdański    
Sokół Kleczew     -     Bałtyk Gdynia    
Vineta Wolin     -     Unia Swarzędz    
Jarota Jarocin     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Błękitni Stargard    
Unia Swarzędz     -     Jarota Jarocin    
Bałtyk Gdynia     -     Vineta Wolin    
KP Starogard Gdański     -     Sokół Kleczew    
Pogoń II Szczecin     -     Unia Solec Kujawski    
Zawisza Bydgoszcz     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Unia Janikowo     -     Stolem Gniewino    
GKS Przodkowo     -     Gedania Gdańsk    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Olimpia Grudziądz    

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Błękitni Stargard     -     Olimpia Grudziądz    
Gedania Gdańsk     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Stolem Gniewino     -     GKS Przodkowo    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Unia Janikowo    
Unia Solec Kujawski     -     Zawisza Bydgoszcz    
Sokół Kleczew     -     Pogoń II Szczecin    
Vineta Wolin     -     KP Starogard Gdański    
Jarota Jarocin     -     Bałtyk Gdynia    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Unia Swarzędz    

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Unia Swarzędz     -     Błękitni Stargard    
Bałtyk Gdynia     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
KP Starogard Gdański     -     Jarota Jarocin    
Pogoń II Szczecin     -     Vineta Wolin    
Zawisza Bydgoszcz     -     Sokół Kleczew    
Unia Janikowo     -     Unia Solec Kujawski    
GKS Przodkowo     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Stolem Gniewino    
Olimpia Grudziądz     -     Gedania Gdańsk    

Kolejka 18

Błękitni Stargard     -     Gedania Gdańsk    
Olimpia Grudziądz     -     Stolem Gniewino    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
GKS Przodkowo     -     Unia Solec Kujawski    
Unia Janikowo     -     Sokół Kleczew    
Zawisza Bydgoszcz     -     Vineta Wolin    
Pogoń II Szczecin     -     Jarota Jarocin    
KP Starogard Gdański     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Bałtyk Gdynia     -     Unia Swarzędz    

Kolejka 19

Bałtyk Gdynia     -     Błękitni Stargard    
Unia Swarzędz     -     KP Starogard Gdański    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Pogoń II Szczecin    
Jarota Jarocin     -     Zawisza Bydgoszcz    
Vineta Wolin     -     Unia Janikowo    
Sokół Kleczew     -     GKS Przodkowo    
Unia Solec Kujawski     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Olimpia Grudziądz    
Stolem Gniewino     -     Gedania Gdańsk    

Kolejka 20

Błękitni Stargard     -     Stolem Gniewino    
Gedania Gdańsk     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Olimpia Grudziądz     -     Unia Solec Kujawski    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Sokół Kleczew    
GKS Przodkowo     -     Vineta Wolin    
Unia Janikowo     -     Jarota Jarocin    
Zawisza Bydgoszcz     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Pogoń II Szczecin     -     Unia Swarzędz    
KP Starogard Gdański     -     Bałtyk Gdynia    

Kolejka 21

KP Starogard Gdański     -     Błękitni Stargard    
Bałtyk Gdynia     -     Pogoń II Szczecin    
Unia Swarzędz     -     Zawisza Bydgoszcz    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Unia Janikowo    
Jarota Jarocin     -     GKS Przodkowo    
Vineta Wolin     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Sokół Kleczew     -     Olimpia Grudziądz    
Unia Solec Kujawski     -     Gedania Gdańsk    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Stolem Gniewino    

Kolejka 22

Błękitni Stargard     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Stolem Gniewino     -     Unia Solec Kujawski    
Gedania Gdańsk     -     Sokół Kleczew    
Olimpia Grudziądz     -     Vineta Wolin    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Jarota Jarocin    
GKS Przodkowo     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Unia Janikowo     -     Unia Swarzędz    
Zawisza Bydgoszcz     -     Bałtyk Gdynia    
Pogoń II Szczecin     -     KP Starogard Gdański    

Kolejka 23

Pogoń II Szczecin     -     Błękitni Stargard    
KP Starogard Gdański     -     Zawisza Bydgoszcz    
Bałtyk Gdynia     -     Unia Janikowo    
Unia Swarzędz     -     GKS Przodkowo    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Jarota Jarocin     -     Olimpia Grudziądz    
Vineta Wolin     -     Gedania Gdańsk    
Sokół Kleczew     -     Stolem Gniewino    
Unia Solec Kujawski     -     Świt Skolwin (Szczecin)    

Kolejka 24

Błękitni Stargard     -     Unia Solec Kujawski    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Sokół Kleczew    
Stolem Gniewino     -     Vineta Wolin    
Gedania Gdańsk     -     Jarota Jarocin    
Olimpia Grudziądz     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Unia Swarzędz    
GKS Przodkowo     -     Bałtyk Gdynia    
Unia Janikowo     -     KP Starogard Gdański    
Zawisza Bydgoszcz     -     Pogoń II Szczecin    

Kolejka 25

Zawisza Bydgoszcz     -     Błękitni Stargard    
Pogoń II Szczecin     -     Unia Janikowo    
KP Starogard Gdański     -     GKS Przodkowo    
Bałtyk Gdynia     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Unia Swarzędz     -     Olimpia Grudziądz    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Gedania Gdańsk    
Jarota Jarocin     -     Stolem Gniewino    
Vineta Wolin     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Sokół Kleczew     -     Unia Solec Kujawski    

Kolejka 26

Błękitni Stargard     -     Sokół Kleczew    
Unia Solec Kujawski     -     Vineta Wolin    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Jarota Jarocin    
Stolem Gniewino     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Gedania Gdańsk     -     Unia Swarzędz    
Olimpia Grudziądz     -     Bałtyk Gdynia    
Polonia Środa Wielkopolska     -     KP Starogard Gdański    
GKS Przodkowo     -     Pogoń II Szczecin    
Unia Janikowo     -     Zawisza Bydgoszcz    

Kolejka 27

Unia Janikowo     -     Błękitni Stargard    
Zawisza Bydgoszcz     -     GKS Przodkowo    
Pogoń II Szczecin     -     Polonia Środa Wielkopolska    
KP Starogard Gdański     -     Olimpia Grudziądz    
Bałtyk Gdynia     -     Gedania Gdańsk    
Unia Swarzędz     -     Stolem Gniewino    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Jarota Jarocin     -     Unia Solec Kujawski    
Vineta Wolin     -     Sokół Kleczew    

Kolejka 28

Błękitni Stargard     -     Vineta Wolin    
Sokół Kleczew     -     Jarota Jarocin    
Unia Solec Kujawski     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Unia Swarzędz    
Stolem Gniewino     -     Bałtyk Gdynia    
Gedania Gdańsk     -     KP Starogard Gdański    
Olimpia Grudziądz     -     Pogoń II Szczecin    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Zawisza Bydgoszcz    
GKS Przodkowo     -     Unia Janikowo    

Kolejka 29

GKS Przodkowo     -     Błękitni Stargard    
Unia Janikowo     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Zawisza Bydgoszcz     -     Olimpia Grudziądz    
Pogoń II Szczecin     -     Gedania Gdańsk    
KP Starogard Gdański     -     Stolem Gniewino    
Bałtyk Gdynia     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Unia Swarzędz     -     Unia Solec Kujawski    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Sokół Kleczew    
Jarota Jarocin     -     Vineta Wolin    

Kolejka 30

Błękitni Stargard     -     Jarota Jarocin    
Vineta Wolin     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Sokół Kleczew     -     Unia Swarzędz    
Unia Solec Kujawski     -     Bałtyk Gdynia    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     KP Starogard Gdański    
Stolem Gniewino     -     Pogoń II Szczecin    
Gedania Gdańsk     -     Zawisza Bydgoszcz    
Olimpia Grudziądz     -     Unia Janikowo    
Polonia Środa Wielkopolska     -     GKS Przodkowo    

Kolejka 31

Polonia Środa Wielkopolska     -     Błękitni Stargard    
GKS Przodkowo     -     Olimpia Grudziądz    
Unia Janikowo     -     Gedania Gdańsk    
Zawisza Bydgoszcz     -     Stolem Gniewino    
Pogoń II Szczecin     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
KP Starogard Gdański     -     Unia Solec Kujawski    
Bałtyk Gdynia     -     Sokół Kleczew    
Unia Swarzędz     -     Vineta Wolin    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Jarota Jarocin    

Kolejka 32

Błękitni Stargard     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Jarota Jarocin     -     Unia Swarzędz    
Vineta Wolin     -     Bałtyk Gdynia    
Sokół Kleczew     -     KP Starogard Gdański    
Unia Solec Kujawski     -     Pogoń II Szczecin    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Zawisza Bydgoszcz    
Stolem Gniewino     -     Unia Janikowo    
Gedania Gdańsk     -     GKS Przodkowo    
Olimpia Grudziądz     -     Polonia Środa Wielkopolska    

Kolejka 33

Olimpia Grudziądz     -     Błękitni Stargard    
Polonia Środa Wielkopolska     -     Gedania Gdańsk    
GKS Przodkowo     -     Stolem Gniewino    
Unia Janikowo     -     Świt Skolwin (Szczecin)    
Zawisza Bydgoszcz     -     Unia Solec Kujawski    
Pogoń II Szczecin     -     Sokół Kleczew    
KP Starogard Gdański     -     Vineta Wolin    
Bałtyk Gdynia     -     Jarota Jarocin    
Unia Swarzędz     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce    

Kolejka 34

Błękitni Stargard     -     Unia Swarzędz    
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Bałtyk Gdynia    
Jarota Jarocin     -     KP Starogard Gdański    
Vineta Wolin     -     Pogoń II Szczecin    
Sokół Kleczew     -     Zawisza Bydgoszcz    
Unia Solec Kujawski     -     Unia Janikowo    
Świt Skolwin (Szczecin)     -     GKS Przodkowo    
Stolem Gniewino     -     Polonia Środa Wielkopolska    
Gedania Gdańsk     -     Olimpia Grudziądz

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa174135-12
2Legia Warszawa173224-19
3Widzew Łódź172922-17
4Pogoń Szczecin172929-25
5Wisła Płock172829-24
6Lech Poznań162820-15
7Stal Mielec172725-22
8Cracovia172518-12
9Warta Poznań172518-16
10Radomiak Radom172321-23
11Śląsk Wrocław172117-22
12Górnik Zabrze172026-28
13Jagiellonia Białystok171825-26
14Lechia Gdańsk171718-30
15Zagłębie Lubin171713-27
16Piast Gliwice171618-22
17Korona Kielce171317-26
18Miedź Legnica161218-27
PT/11/11 18:00
Warta P.
1-1
Stal M.
PT/11/11 20:30
Wisła P.
1-0
Cracovia
SO/12/11 12:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/12/11 15:00
Górnik Z.
0-3
Miedź L.
SO/12/11 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/12/11 20:00
Zagłębie L.
1-2
Raków C.
ND/13/11 12:30
Radomiak R.
1-2
Pogoń S.
ND/13/11 15:00
Lechia G.
1-3
Piast G.
ND/13/11 17:30
Śląsk W.
0-0
Legia W.
PT/27/01 18:00
Miedź L.
-
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
-
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
-
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
-
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
-
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
-
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:00 TVP 1 Francja - Polska (na żywo)
20:00 TVP 1 Anglia - Senegal (na żywo)
16:00 TVP 1 Japonia - Chorwacja (na żywo)
20:00 TVP 1 Brazylia - Korea Płd. (na żywo)