Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 02 lutego 2023

Aktualności

Piątek, 08 lipca 2022, 16:08

Terminarz 3. ligi, grupa 3 2022/2023

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupa 3 na sezon 2022/2023. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 6 sierpnia do 20 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Raków II Częstochowa     -     MKS Kluczbork    
Ślęza Wrocław     -     Górnik II Zabrze    
Stal Brzeg     -     Chrobry II Głogów    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Lechia Zielona Góra     -     Rekord Bielsko-Biała    
Polonia Bytom     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Miedź II Legnica     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Odra Wodzisław Śląski     -     Pniówek Pawłowice    
Polonia Nysa     -     Carina Gubin    

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

MKS Kluczbork     -     Carina Gubin    
Pniówek Pawłowice     -     Polonia Nysa    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Odra Wodzisław Śląski    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Miedź II Legnica    
Rekord Bielsko-Biała     -     Polonia Bytom    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Lechia Zielona Góra    
Chrobry II Głogów     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Górnik II Zabrze     -     Stal Brzeg    
Raków II Częstochowa     -     Ślęza Wrocław    

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Ślęza Wrocław     -     MKS Kluczbork    
Stal Brzeg     -     Raków II Częstochowa    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Górnik II Zabrze    
Lechia Zielona Góra     -     Chrobry II Głogów    
Polonia Bytom     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Miedź II Legnica     -     Rekord Bielsko-Biała    
Odra Wodzisław Śląski     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Polonia Nysa     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Carina Gubin     -     Pniówek Pawłowice    

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

MKS Kluczbork     -     Pniówek Pawłowice    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Carina Gubin    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Polonia Nysa    
Rekord Bielsko-Biała     -     Odra Wodzisław Śląski    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Miedź II Legnica    
Chrobry II Głogów     -     Polonia Bytom    
Górnik II Zabrze     -     Lechia Zielona Góra    
Raków II Częstochowa     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Ślęza Wrocław     -     Stal Brzeg    

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Stal Brzeg     -     MKS Kluczbork    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Ślęza Wrocław    
Lechia Zielona Góra     -     Raków II Częstochowa    
Polonia Bytom     -     Górnik II Zabrze    
Miedź II Legnica     -     Chrobry II Głogów    
Odra Wodzisław Śląski     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Polonia Nysa     -     Rekord Bielsko-Biała    
Carina Gubin     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Pniówek Pawłowice     -     LKS Goczałkowice Zdrój    

Kolejka 6 - 3-4 września

MKS Kluczbork     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Pniówek Pawłowice    
Rekord Bielsko-Biała     -     Carina Gubin    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Polonia Nysa    
Chrobry II Głogów     -     Odra Wodzisław Śląski    
Górnik II Zabrze     -     Miedź II Legnica    
Raków II Częstochowa     -     Polonia Bytom    
Ślęza Wrocław     -     Lechia Zielona Góra    
Stal Brzeg     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 7 - 10-11 września

KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     MKS Kluczbork    
Lechia Zielona Góra     -     Stal Brzeg    
Polonia Bytom     -     Ślęza Wrocław    
Miedź II Legnica     -     Raków II Częstochowa    
Odra Wodzisław Śląski     -     Górnik II Zabrze    
Polonia Nysa     -     Chrobry II Głogów    
Carina Gubin     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Pniówek Pawłowice     -     Rekord Bielsko-Biała    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Warta Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 8 - 17-18 września

MKS Kluczbork     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Rekord Bielsko-Biała     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Pniówek Pawłowice    
Chrobry II Głogów     -     Carina Gubin    
Górnik II Zabrze     -     Polonia Nysa    
Raków II Częstochowa     -     Odra Wodzisław Śląski    
Ślęza Wrocław     -     Miedź II Legnica    
Stal Brzeg     -     Polonia Bytom    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Lechia Zielona Góra    

Kolejka 9 - 24-25 września

Lechia Zielona Góra     -     MKS Kluczbork    
Polonia Bytom     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Miedź II Legnica     -     Stal Brzeg    
Odra Wodzisław Śląski     -     Ślęza Wrocław    
Polonia Nysa     -     Raków II Częstochowa    
Carina Gubin     -     Górnik II Zabrze    
Pniówek Pawłowice     -     Chrobry II Głogów    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Rekord Bielsko-Biała    

Kolejka 10 - 1-2 października

MKS Kluczbork     -     Rekord Bielsko-Biała    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Chrobry II Głogów     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Górnik II Zabrze     -     Pniówek Pawłowice    
Raków II Częstochowa     -     Carina Gubin    
Ślęza Wrocław     -     Polonia Nysa    
Stal Brzeg     -     Odra Wodzisław Śląski    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Miedź II Legnica    
Lechia Zielona Góra     -     Polonia Bytom    

Kolejka 11 - 8-9 października

Polonia Bytom     -     MKS Kluczbork    
Miedź II Legnica     -     Lechia Zielona Góra    
Odra Wodzisław Śląski     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Polonia Nysa     -     Stal Brzeg    
Carina Gubin     -     Ślęza Wrocław    
Pniówek Pawłowice     -     Raków II Częstochowa    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Górnik II Zabrze    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Chrobry II Głogów    
Rekord Bielsko-Biała     -     Gwarek Tarnowskie Góry    

Kolejka 12 - 15-16 października

MKS Kluczbork     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Chrobry II Głogów     -     Rekord Bielsko-Biała    
Górnik II Zabrze     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Raków II Częstochowa     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Ślęza Wrocław     -     Pniówek Pawłowice    
Stal Brzeg     -     Carina Gubin    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Polonia Nysa    
Lechia Zielona Góra     -     Odra Wodzisław Śląski    
Polonia Bytom     -     Miedź II Legnica    

Kolejka 13 - 22-23 października

Miedź II Legnica     -     MKS Kluczbork    
Odra Wodzisław Śląski     -     Polonia Bytom    
Polonia Nysa     -     Lechia Zielona Góra    
Carina Gubin     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Pniówek Pawłowice     -     Stal Brzeg    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Ślęza Wrocław    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Raków II Częstochowa    
Rekord Bielsko-Biała     -     Górnik II Zabrze    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Chrobry II Głogów    

Kolejka 14 - 29-30 października

MKS Kluczbork     -     Chrobry II Głogów    
Górnik II Zabrze     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Raków II Częstochowa     -     Rekord Bielsko-Biała    
Ślęza Wrocław     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Stal Brzeg     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Pniówek Pawłowice    
Lechia Zielona Góra     -     Carina Gubin    
Polonia Bytom     -     Polonia Nysa    
Miedź II Legnica     -     Odra Wodzisław Śląski    

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Odra Wodzisław Śląski     -     MKS Kluczbork    
Polonia Nysa     -     Miedź II Legnica    
Carina Gubin     -     Polonia Bytom    
Pniówek Pawłowice     -     Lechia Zielona Góra    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Stal Brzeg    
Rekord Bielsko-Biała     -     Ślęza Wrocław    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Raków II Częstochowa    
Chrobry II Głogów     -     Górnik II Zabrze    

Kolejka 16 - 12-13 listopada

MKS Kluczbork     -     Górnik II Zabrze    
Raków II Częstochowa     -     Chrobry II Głogów    
Ślęza Wrocław     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Stal Brzeg     -     Rekord Bielsko-Biała    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Lechia Zielona Góra     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Polonia Bytom     -     Pniówek Pawłowice    
Miedź II Legnica     -     Carina Gubin    
Odra Wodzisław Śląski     -     Polonia Nysa    

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Polonia Nysa     -     MKS Kluczbork    
Carina Gubin     -     Odra Wodzisław Śląski    
Pniówek Pawłowice     -     Miedź II Legnica    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Polonia Bytom    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Lechia Zielona Góra    
Rekord Bielsko-Biała     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Stal Brzeg    
Chrobry II Głogów     -     Ślęza Wrocław    
Górnik II Zabrze     -     Raków II Częstochowa    

Kolejka 18

MKS Kluczbork     -     Raków II Częstochowa    
Górnik II Zabrze     -     Ślęza Wrocław    
Chrobry II Głogów     -     Stal Brzeg    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Rekord Bielsko-Biała     -     Lechia Zielona Góra    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Polonia Bytom    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Miedź II Legnica    
Pniówek Pawłowice     -     Odra Wodzisław Śląski    
Carina Gubin     -     Polonia Nysa    

Kolejka 19

Carina Gubin     -     MKS Kluczbork    
Polonia Nysa     -     Pniówek Pawłowice    
Odra Wodzisław Śląski     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Miedź II Legnica     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Polonia Bytom     -     Rekord Bielsko-Biała    
Lechia Zielona Góra     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Chrobry II Głogów    
Stal Brzeg     -     Górnik II Zabrze    
Ślęza Wrocław     -     Raków II Częstochowa    

Kolejka 20

MKS Kluczbork     -     Ślęza Wrocław    
Raków II Częstochowa     -     Stal Brzeg    
Górnik II Zabrze     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Chrobry II Głogów     -     Lechia Zielona Góra    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Polonia Bytom    
Rekord Bielsko-Biała     -     Miedź II Legnica    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Odra Wodzisław Śląski    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Polonia Nysa    
Pniówek Pawłowice     -     Carina Gubin    

Kolejka 21

Pniówek Pawłowice     -     MKS Kluczbork    
Carina Gubin     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Polonia Nysa     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Odra Wodzisław Śląski     -     Rekord Bielsko-Biała    
Miedź II Legnica     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Polonia Bytom     -     Chrobry II Głogów    
Lechia Zielona Góra     -     Górnik II Zabrze    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Raków II Częstochowa    
Stal Brzeg     -     Ślęza Wrocław    

Kolejka 22

MKS Kluczbork     -     Stal Brzeg    
Ślęza Wrocław     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Raków II Częstochowa     -     Lechia Zielona Góra    
Górnik II Zabrze     -     Polonia Bytom    
Chrobry II Głogów     -     Miedź II Legnica    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Odra Wodzisław Śląski    
Rekord Bielsko-Biała     -     Polonia Nysa    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Carina Gubin    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Pniówek Pawłowice    

Kolejka 23

LKS Goczałkowice Zdrój     -     MKS Kluczbork    
Pniówek Pawłowice     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Carina Gubin     -     Rekord Bielsko-Biała    
Polonia Nysa     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Odra Wodzisław Śląski     -     Chrobry II Głogów    
Miedź II Legnica     -     Górnik II Zabrze    
Polonia Bytom     -     Raków II Częstochowa    
Lechia Zielona Góra     -     Ślęza Wrocław    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Stal Brzeg    

Kolejka 24

MKS Kluczbork     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Stal Brzeg     -     Lechia Zielona Góra    
Ślęza Wrocław     -     Polonia Bytom    
Raków II Częstochowa     -     Miedź II Legnica    
Górnik II Zabrze     -     Odra Wodzisław Śląski    
Chrobry II Głogów     -     Polonia Nysa    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Carina Gubin    
Rekord Bielsko-Biała     -     Pniówek Pawłowice    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     LKS Goczałkowice Zdrój    

Kolejka 25

Warta Gorzów Wielkopolski     -     MKS Kluczbork    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Rekord Bielsko-Biała    
Pniówek Pawłowice     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Carina Gubin     -     Chrobry II Głogów    
Polonia Nysa     -     Górnik II Zabrze    
Odra Wodzisław Śląski     -     Raków II Częstochowa    
Miedź II Legnica     -     Ślęza Wrocław    
Polonia Bytom     -     Stal Brzeg    
Lechia Zielona Góra     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 26

MKS Kluczbork     -     Lechia Zielona Góra    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Polonia Bytom    
Stal Brzeg     -     Miedź II Legnica    
Ślęza Wrocław     -     Odra Wodzisław Śląski    
Raków II Częstochowa     -     Polonia Nysa    
Górnik II Zabrze     -     Carina Gubin    
Chrobry II Głogów     -     Pniówek Pawłowice    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Rekord Bielsko-Biała     -     Warta Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 27

Rekord Bielsko-Biała     -     MKS Kluczbork    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Chrobry II Głogów    
Pniówek Pawłowice     -     Górnik II Zabrze    
Carina Gubin     -     Raków II Częstochowa    
Polonia Nysa     -     Ślęza Wrocław    
Odra Wodzisław Śląski     -     Stal Brzeg    
Miedź II Legnica     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Polonia Bytom     -     Lechia Zielona Góra    

Kolejka 28

MKS Kluczbork     -     Polonia Bytom    
Lechia Zielona Góra     -     Miedź II Legnica    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Odra Wodzisław Śląski    
Stal Brzeg     -     Polonia Nysa    
Ślęza Wrocław     -     Carina Gubin    
Raków II Częstochowa     -     Pniówek Pawłowice    
Górnik II Zabrze     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Chrobry II Głogów     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Rekord Bielsko-Biała    

Kolejka 29

Gwarek Tarnowskie Góry     -     MKS Kluczbork    
Rekord Bielsko-Biała     -     Chrobry II Głogów    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Górnik II Zabrze    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Raków II Częstochowa    
Pniówek Pawłowice     -     Ślęza Wrocław    
Carina Gubin     -     Stal Brzeg    
Polonia Nysa     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Odra Wodzisław Śląski     -     Lechia Zielona Góra    
Miedź II Legnica     -     Polonia Bytom    

Kolejka 30

MKS Kluczbork     -     Miedź II Legnica    
Polonia Bytom     -     Odra Wodzisław Śląski    
Lechia Zielona Góra     -     Polonia Nysa    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Carina Gubin    
Stal Brzeg     -     Pniówek Pawłowice    
Ślęza Wrocław     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Raków II Częstochowa     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Górnik II Zabrze     -     Rekord Bielsko-Biała    
Chrobry II Głogów     -     Gwarek Tarnowskie Góry    

Kolejka 31

Chrobry II Głogów     -     MKS Kluczbork    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Górnik II Zabrze    
Rekord Bielsko-Biała     -     Raków II Częstochowa    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Ślęza Wrocław    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Stal Brzeg    
Pniówek Pawłowice     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Carina Gubin     -     Lechia Zielona Góra    
Polonia Nysa     -     Polonia Bytom    
Odra Wodzisław Śląski     -     Miedź II Legnica    

Kolejka 32

MKS Kluczbork     -     Odra Wodzisław Śląski    
Miedź II Legnica     -     Polonia Nysa    
Polonia Bytom     -     Carina Gubin    
Lechia Zielona Góra     -     Pniówek Pawłowice    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Stal Brzeg     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Ślęza Wrocław     -     Rekord Bielsko-Biała    
Raków II Częstochowa     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Górnik II Zabrze     -     Chrobry II Głogów    

Kolejka 33

Górnik II Zabrze     -     MKS Kluczbork    
Chrobry II Głogów     -     Raków II Częstochowa    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Ślęza Wrocław    
Rekord Bielsko-Biała     -     Stal Brzeg    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Lechia Zielona Góra    
Pniówek Pawłowice     -     Polonia Bytom    
Carina Gubin     -     Miedź II Legnica    
Polonia Nysa     -     Odra Wodzisław Śląski    

Kolejka 34

MKS Kluczbork     -     Polonia Nysa    
Odra Wodzisław Śląski     -     Carina Gubin    
Miedź II Legnica     -     Pniówek Pawłowice    
Polonia Bytom     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Lechia Zielona Góra     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Rekord Bielsko-Biała    
Stal Brzeg     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Ślęza Wrocław     -     Chrobry II Głogów    
Raków II Częstochowa     -     Górnik II Zabrze

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa184236-13
2Legia Warszawa183527-21
3Widzew Łódź183025-20
4Lech Poznań183022-17
5Pogoń Szczecin183032-28
6Cracovia182820-12
7Wisła Płock182829-25
8Stal Mielec182825-22
9Warta Poznań182619-17
10Radomiak Radom182421-23
11Śląsk Wrocław182117-25
12Górnik Zabrze182026-30
13Lechia Gdańsk182019-30
14Zagłębie Lubin182016-27
15Jagiellonia Białystok181926-27
16Piast Gliwice181719-23
17Miedź Legnica181420-29
18Korona Kielce181319-29
PT/27/01 18:00
Miedź L.
0-0
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
0-0
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
1-1
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
3-3
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
0-3
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
1-1
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
3-2
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
1-0
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
2-0
Górnik Z.
PT/03/02 18:00
Wisła P.
-
Warta P.
PT/03/02 20:30
Widzew Ł.
-
Jagiellonia B.
SO/04/02 15:00
Raków C.
-
Piast G.
SO/04/02 17:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
SO/04/02 20:00
Zagłębie L.
-
Legia W.
ND/05/02 12:30
Radomiak R.
-
Stal M.
ND/05/02 15:00
Lech P.
-
Miedź L.
ND/05/02 17:30
Pogoń S.
-
Śląsk W.
PN/06/02 19:00
Korona K.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

19:00 Canal+Sport Miedź - Lech (na żywo)
21:00 Canal+Sport Betis - Barcelona (na żywo)
21:00 Eleven 1 Real Madryt - Valencia (na żywo)