Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
LKE: Na kogo może trafić Lech?
Dziś w Stambule (14:30) odbędzie się losowanie fazy grupowej Ligi Konferencji Europy z udziałem Lecha Poznań. Mistrzowie Polski znajdą się w czwartym koszyku podczas losowania.Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ
Więcej o Lechu zobaczcie TUTAJ
Terminarz Ligi Konferencji 2022/2023:
1. kolejka – 8 września
2. kolejka – 15 września
3. kolejka – 6 października
4. kolejka – 13 października
5. kolejka – 27 października
6. kolejka – 3 listopada
Mecze fazy grupowej rozpoczynają się o godzinie 18:45 i 21:00.
KOSZYK 1:
Villarreal (Hiszpania)
FC Basel (Szwajcaria)
Slavia Praga (Czechy)
AZ Alkmaar (Holandia)
KAA Gent (Belgia)
Basaksehir (Turcja)
Partizan Belgrad (Serbia)
West Ham United (Anglia)
KOSZYK 2:
CFR Cluj (Rumunia)
Molde (Norwegia)
FCSB (Rumunia)
Fiorentina (Włochy)
FC Koeln (Niemcy)
Hapoel-Beer Sheva (Izrael)
Apollon Limassol (Cypr)
Slovan Bratysława (Słowacja)
KOSZYK 3:
Nice (Francja)
Anderlecht Bruksela (Belgia)
Żalgiris Wilno (Litwa)
Austria Wiedeń (Austria)
Hearts (Szkocja)
Shamrock Rovers (Irlandia)
Sivasspor (Turcja)
FC Vaduz (Liechtenstein)
KOSZYK 4:
Dnipro-1 (Ukraina)
Lech Poznań (Polska)
FC Slovacko (Czechy)
Silkeborg (Dania)
Djurgarden Sztokholm (Szwecja)
Pyunik Erywań (Armenia)
RFS Ryga (Łotwa)
FC Ballkani (Kosowo)
Kolejność według klubowego współczynnika UEFA, Lech nie może trafić na inny klub z 4 koszyka
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.