Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.ME U-19: Powołania na turniej eliminacyjny
Trener reprezentacji Polski do lat 19 Marcin Brosz ogłosił listę zawodników powołanych na obóz w Redzie oraz turniej 1. rundy eliminacji do finałów mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zagrają z Bośnią i Hercegowiną (21 września, 18:00, Gdynia), Estonią (24 września, 18:00, Gdynia) oraz Włochami (27 września, 14:00, Gdynia).Więcej o reprezentacjach Polski TUTAJ
Wyniki i tabelę PKO Ekstraklasy TUTAJ
Kadra U-19:
Bramkarze: Sławomir Abramowicz (Jagiellonia Białystok), Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce), Oliwier Zych (Aston Villa, Anglia).
Obrońcy: Dawid Bugaj (SPAL 2013, Włochy), Igor Drapiński (Wisła Płock), Tommaso Guercio (Inter Mediolan, Włochy), Jakub Kolan (Zagłębie Lubin), Wiktor Matyjewicz (Hellas Verona, Włochy), Miłosz Matysik (Jagiellonia Białystok), Szymon Michalski (Skra Częstochowa).
Pomocnicy: Jakub Antczak (Lech Poznań), Miłosz Brzozowski (Hansa Rostock, Niemcy), Kacper Duda (Wisła Kraków), Mateusz Kowalczyk (ŁKS Łódź), Antoni Kozubal (Lech Poznań), Miłosz Kurowski (Śląsk Wrocław), Maximilian Oyedele (Manchester United, Anglia), Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin), Kacper Urbański (Bologna, Włochy).
Napastnicy: George Chmiel (Blackburn, Anglia), Szczepan Mucha (Rekord Bielsko-Biała).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.