Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-21: Kadra na mecze towarzyskie z Austrią i Albanią
Selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski Michał Probierz ogłosił listę zawodników powołanych na towarzyskie mecze z Austrią i Albanią.Więcej o reprezentacjach Polski TUTAJ
Wyniki i tabelę PKO Ekstraklasy TUTAJ
Kadra U-21:
Michał Rakoczy (Cracovia), Jan Biegański (GKS Tychy), Szymon Włodarczyk (Górnik Zabrze), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Filip Szymczak (Lech Poznań), Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk), Mateusz Musiałowski (Liverpool, Anglia), Maksymilian Pingot (Odra Opole), Ariel Mosór (Piast Gliwice), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin), Gabriel Kobylak (Radomiak Radom), Aleksander Buksa (Standard Liege, Belgia), Tomasz Wójtowicz (Ruch Chorzów), Krystian Palacz (Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Baranowicz (Skra Częstochowa), Łukasz Bejger (Śląsk Wrocław), Patryk Peda (SPAL 2013, Włochy), Krzysztof Bąkowski (Stal Rzeszów), Kajetan Szmyt (Warta Poznań), Jakub Szymański (Wisła Płock), Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin), Bartłomiej Kłudka (Zagłębie Lubin).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.