Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
Kadra Polski na mecze z Mołdawią i Niemcami
Selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos powołał kadrę na mecz eliminacji mistrzostw Europy z Mołdawią (20 czerwca, 20:45, Kiszyniów) oraz spotkanie towarzyskie z Niemcami (16 czerwca, 20:45, Warszawa).Więcej o reprezentacjach Polski TUTAJ
Wyniki i tabelę PKO Ekstraklasy TUTAJ
Kadra Polski:
Bramkarze: Bartłomiej Drągowski (Spezia, Włochy), Łukasz Skorupski (Bologna, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus, Włochy).
Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton, Anglia), Bartosz Bereszyński (Napoli, Włochy), Tomasz Kędziora (PAOK Saloniki, Grecja), Jakub Kiwior (Arsenal, Anglia), Arkadiusz Reca (Spezia, Włochy), Mateusz Wieteska (Clermont, Francja), Przemysław Wiśniewski (Spezia, Włochy).
Pomocnicy: Krystian Bielik (Birmingham City, Anglia), Ben Lederman (Raków Częstochowa), Karol Linetty (Torino, Włochy), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Bartosz Slisz (Legia Warszawa), Damian Szymański (AEK Ateny, Grecja), Sebastian Szymański (Feyenoord Rotterdam, Holandia), Piotr Zieliński (Napoli, Włochy), Przemysław Frankowski (Lens, Francja), Jakub Kamiński (Wolfsburg, Niemcy), Michał Skóraś (Lech Poznań), Nicola Zalewski (Roma, Włochy).
Napastnicy: Robert Lewandowski (Barcelona, Hiszpania), Arkadiusz Milik (Juventus, Włochy), Karol Świderski (Charlotte, USA).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.