Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
14. kolejka 2. Ligi / obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia spotkań 14. kolejki II ligi, Mecze zostaną rozegrane w dniach 26-28 października.Grupa Wschodnia:
27 października (sobota):
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg, godz. 14:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz, godz. 14:00, sędzia: Sławomir Pipczyński (Radom).
Resovia - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, godz. 14:00, sędzia: Erwin Paterek (Lublin).
Unia Tarnów - Motor Lublin, godz. 14:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce, godz. 15:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Concordia Elbląg - Stal Rzeszów, godz. 15:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola, godz. 15:30, sędzia: Tomasz Zieliński (Konin).
Wigry Suwałki - Wisła Płock, godz. 17:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
28 października (niedziela):
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Paweł Dreschel (Gdańsk).
Grupa Zachodnia:
26 października (piątek):
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów, godz. 19:00, sędzia: Andrzej Martynowicz (Szczecin).
27 października (sobota):
Lech Rypin - Górnik Wałbrzych, godz. 14:00, sędzia: Tomasz Tobiański (Gdańsk).
Chojniczanka Chojnice - KS Polkowice, godz. 14:00, sędzia: Karol Mazuro (Olsztyn).
Jarota Jarocin - Elana Toruń, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Calisia Kalisz - MKS Kluczbork, godz. 15:00, sędzia: Przemysław Bzowski (Gdańsk).
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Piotr Siedlecki (Warszawa).
MKS Oława - Energetyk Rybnik, godz. 15:00, sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).
Zagłębie Sosnowiec - Tur Turek, godz. 16:30, sędzia: Mariusz Jasina (Wrocław).
28 października (niedziela):
Gryf Wejherowo - Ruch Zdzieszowice, godz. 14:00, sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.