Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 06 grudnia 2020

1. liga tabela - Aktualności

  • 1. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 25 lipca 2019, 15:05 1. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 26-27 lipca.

  • Sparing: Remis Olimpii z Podbeskidziem
    Niedziela, 14 lipca 2019, 10:10 Sparing: Remis Olimpii z Podbeskidziem

    13 lipca 2019, 18:00 - Grodzisk Wielkopolski
    Olimpia Grudziądz 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Łukowski 31, Ciechanowski 68 - Baszłaj 40, Roginić 57

  • Napastnik wypożyczony do GKS-u Bełchatów
    Poniedziałek, 08 lipca 2019, 19:26 Napastnik wypożyczony do GKS-u Bełchatów

    18-letni napastnik Maciej Mas został wypożyczony na rok z UKS-u SMS Łódź do GKS-u Bełchatów.

  • Kluby Fortuna 1. ligi otrzymały licencje
    Piątek, 31 maja 2019, 09:31 Kluby Fortuna 1. ligi otrzymały licencje

    Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN na wczorajszym posiedzeniu rozpatrzyła wnioski licencyjne klubów występujących w Fortuna 1. lidze oraz tych, które spadły do 2. ligi.

  • Plan przygotowań Olimpii Grudziądz
    Środa, 29 maja 2019, 12:06 Plan przygotowań Olimpii Grudziądz

    18 czerwca zawodnicy Olimpii Grudziądz rozpoczną przygotowania do sezonu nowego sezonu Fortuna 1. ligi, a w dniach 9-14 lipca wyjadą na obóz, który odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.

  • Plan sparingów GKS-u Bełchatów
    Wtorek, 28 maja 2019, 12:50 Plan sparingów GKS-u Bełchatów

    GKS Bełchatów poinformował, że w okresie przygotowawczym do nowego sezonu Fortuna 1. ligi rozegra siedem meczów kontrolnych.

  • 34. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Piątek, 17 maja 2019, 09:02 34. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 34. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 17-18 maja.

  • Plan transmisji meczów 34. kolejki 1. ligi w Polsacie
    Wtorek, 14 maja 2019, 07:55 Plan transmisji meczów 34. kolejki 1. ligi w Polsacie

    Telewizja Polsat wybrała mecze 34. kolejki Fortuna 1. ligi, które będą transmitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

  • 33. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Piątek, 10 maja 2019, 09:01 33. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 33. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane 11 maja.

  • 32. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Piątek, 03 maja 2019, 09:25 32. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 32. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 3-5 maja.

  • 1. liga: Do Ekstraklasy awansują 3 drużyny
    Poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 18:28 1. liga: Do Ekstraklasy awansują 3 drużyny

    Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjął regulamin rozgrywek na przyszły sezon Fortuna 1. ligi. Do Ekstraklasy łącznie awansują trzy drużyny z pierwszej ligi - dwie bezpośrednio i jedna po...

  • 1. liga: Mecze 33. kolejki 11 maja o 17:45
    Poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 13:07 1. liga: Mecze 33. kolejki 11 maja o 17:45

    Mecze 33. kolejki Fortuna 1. ligi zostaną rozegrane w sobotę 11 maja o godz. 17:45.

  • 1. liga: Mecze 34. kolejki 18 maja o 17:30
    Piątek, 26 kwietnia 2019, 10:52 1. liga: Mecze 34. kolejki 18 maja o 17:30

    Na posiedzeniu zarządu PZPN ustalono, iż wszystkie mecze 34. kolejki Fortuna 1. ligi zostaną rozegrane 18 maja o 17:30.

  • 31. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Piątek, 26 kwietnia 2019, 09:10 31. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 31. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 27-29 kwietnia.

  • 30. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska
    Wtorek, 23 kwietnia 2019, 09:16 30. kolejka Fortuna 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 30. kolejki Fortuna 1. ligi, które zostaną rozegrane 24 kwietnia.

« 1 2 3   ...   18 19 20 21 22 23 »

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa122619-11
2Raków Częstochowa122424-13
3Śląsk Wrocław122018-12
4Górnik Zabrze112017-11
5Zagłębie Lubin111815-12
6Jagiellonia Białystok121719-21
7Pogoń Szczecin101611-7
8Lechia Gdańsk121617-18
9Lech Poznań101318-16
10Cracovia121316-14
11Warta Poznań121311-15
12Wisła Kraków121117-17
13Wisła Płock111012-18
14Piast Gliwice11911-17
15Stal Mielec11913-23
16Podbeskidzie Bielsko-Biała11912-25
PT/04/12 20:30
Cracovia
1-1
Wisła K.
SO/05/12 15:00
Jagiellonia B.
4-3
Warta P.
SO/05/12 17:30
Śląsk W.
1-0
Raków C.
SO/05/12 20:00
Legia W.
2-0
Lechia G.
ND/06/12 15:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
ND/06/12 17:30
Lech P.
-
Podbeskidzie B.
PN/07/12 18:00
Pogoń S.
-
Stal M.
PN/07/12 20:30
Wisła P.
-
Górnik Z.
PT/11/12 18:00
Podbeskidzie B.
-
Piast G.
PT/11/12 20:30
Zagłębie L.
-
Śląsk W.
SO/12/12 15:00
Warta P.
-
Pogoń S.
SO/12/12 17:30
Górnik Z.
-
Cracovia
SO/12/12 20:00
Wisła K.
-
Legia W.
ND/13/12 15:00
Stal M.
-
Lech P.
ND/13/12 17:30
Raków C.
-
Jagiellonia B.
PN/14/12 18:00
Lechia G.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:40 Polsat Sp. 1. liga: Termalica - ŁKS (na żywo)
15:00 Canal+Sport Jagiellonia - Warta (na żywo)
17:30 Canal+Sport Śląsk - Raków (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Lechia (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Radomiak - Arka (na żywo)
15:00 Canal+Sport Piast - Zagłębie (na żywo)
17:30 Canal+ Lech - Podbeskidzie (na żywo)
18:45 TVP Sport 2. liga: Katowice - Chojnice (na żywo)